Αποτελέσματα αγώνων CyclingΕπικαιρότητα

Αποτελέσματα αγώνα : «25η Ανάβαση Ανατολής».

Με αγωνιστική και οργανωτική επιτυχία και πολύ μεγάλη συμμετοχή αθλητών  γιορτάστηκε την Κυριακή 22 Οκτωβρίου ο επετειακός ποδηλατικός αγώνα με την επωνυμία «25η Ανάβαση Ανατολής».

O αγώνας πραγματοποιήθηκε από τους συνδιοργανωτές Ποδηλατικό Αθλητικό Σύλλογο ΠΗΝΕΙΟ , το Δήμο Αγιάς, τον δραστήριο Πολιτιστικό Σύλλογο Ανατολιτών « Ιωάννης ο Πρόδρομος» και  την υποστήριξη της «Cyclinghellas.gr»

Αναλυτικά αποτελέσματα:

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ
1 ΓΟΚΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2 ΓΛΑΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΟΚ
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΟΚ
4 ΚΟΝΤΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
5 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 ΛΙΟΥΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΟΚ
7 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
8 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
9 ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΛΕΩΝ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
10 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΚΑΣΚΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
2 ΝΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΓΩΓΟΥ  ΑΡΕΤΗ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
4 ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
5 ΜΑΛΟΥΣΗ ΦΑΝΗ ΠΑΟΚ
6 ΜΠΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
7 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΜΑΙΔΗ ΠΑΟΚ
8 ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
9 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
10 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 ΔΟΥΡΟΥΜΗ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ
1 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΟΚ
2 ΜΠΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΓΙΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΟΚ
4 ΜΑΝΘΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
7 ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
8 ΠΡΑΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΟΚ
9 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
10 ΝΤΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
11 ΜΑΣΤΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
12 ΧΕΛΙΔΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
13 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΤΟΥΡΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΟΚ
2 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
3 ΚΟΚΚΑΛΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΓΣ ΠΑΡΙΣΑΣ
4 ΜΙΛΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΑΟΚ
5 ΜΙΧΑΚΗ  ΙΩΑΝΝΑ ΠΓΣ ΠΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΟΚ
2 ΓΟΚΤΣΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
5 ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
6 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
7 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΟΚ
8 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΟΚ
9 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
10 ΜΠΕΝΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
11 ΤΥΦΑΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
12 ΣΤΡΑΓΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
13 ΜΙΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
14 ΤΖΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
15 ΠΟΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16 ΧΑΠΙΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
17 ΤΣΙΟΡΛΙΔΑΣ ΦΑΝΗΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18 ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
28 1 154 Κόκκαλης Δημοσθένης Π.Γ.Σ. Λάρισας
31 2 159 Τερζής Σταύρος Α.Σ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
38 3 151 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
47 4 155 Τσιρογιάννης Γεώργιος Π.Γ.Σ. Λάρισας
48 5 156 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΟΚ
72 6 157 ΠΑΝΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΟΚ
75 7 138 ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
76 8 148 ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
95 9 152 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
109 10 153 Δοξαράς Ευάγγελος Π.Γ.Σ. Λάρισας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
1 1 22 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2 2 20 Πάσχος Σταύρος Α.Σ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
3 3 187 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
4 4 5 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ
5 5 185 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
6 6 1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
7 7 184 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
8 8 6 Πέτρου Ευάγγελος Π.Γ.Σ. Λάρισας
10 9 186 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
12 10 188 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟ ΒΟΛΟΣ
13 11 8 Δουβεντζίδης Δημήτρης Assos Πτολεμαΐδα
15 12 10 ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
16 13 29 ΚΑΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
19 14 12 ΣΚΡΕΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
24 15 17 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
29 16 9 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
35 17 21 ΤΣΑΠΑΣ ΝΙΚΟΣ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ
36 18 18 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
39 19 2 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
64 20 15 ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
65 21 4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ
78 22 11 ΠΕΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
89 23 16 ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Τ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 30+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
18 1 27 Πολύμερος Σταύρος Π.Γ.Σ. Λάρισας
22 2 28 Σγουράκης Γουλιέλμος Α.Σ.ΑΛΦΑ.Κ
88 3 23 ΜΠΑΚΙΡΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 40+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
9 1 49 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ
11 2 40 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
14 3 51 Τσιπλακης Βασίλης ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
23 4 42 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
25 5 39 Μερακλής Δημήτριος Γ.Ο. Λαμίας «Αθαν. Διάκος»
32 6 47 Καρτάλης Παντελεήμων Αερωπός Έδεσσας
34 7 45 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
42 8 44 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
44 9 53 Τζαβέλας Αθανάσιος ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
45 10 41 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
49 11 183 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
50 12 52 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
56 13 38 Αγγέλης Ηλίας Γ.Ο. Λαμίας «Αθαν. Διάκος»
58 14 182 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΟΚ
61 15 48 Χρυσοχοίδης Ιωάννης Αερωπός Έδεσσας
67 16 102 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
71 17 135 ΧΛΟΠΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
85 18 125 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
106 19 136 ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 50+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
17 1 31 ΖΏΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΠΑΣ ΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΌΣ
33 2 34 Μουσούρης Μιλτιάδης ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
46 3 69 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 
53 4 35 ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ
82 5 32 ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΤΡ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
86 6 30 ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
105 7 33 ΜΗΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΟΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 60+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
51 63 36 SIXSMITH PHIL Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
91 1 250 Γρε Χριστινα ΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
101 2 230 ΔΗΜΟΣΘΈΝΟΥΣ ΝΑΤΑΛΗ Ποδηλατικός όμιλος Πάφου
102 3 245 Λαμπρου Γεωργια Ποδηλατικός Γυμναστικός Σύλλογος Λαρισας
103 4 247 ΖΑΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΓΣΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
108 5 242 ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 18+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
68 1 229 ΧΑΝΤΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ HANTESBIKES
87 2 219 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
94 3 211 Πετρούλης Βασίλειος  
100 4 254 ΒΟΥΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 30+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
21 1 214 ΤΣΙΑΒΕΣ ΦΩΤΙΟΣ Α.Γ.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ
27 2 255 ΚΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
30 3 222 ΣΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
37 4 249 Ντούντιας Αιμίλιος Αθλητικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας – RIDE
40 5 210 Καραλάιος ΝΙκος doc
41 6 225 DI LELLO EMILIO ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΌΣ
43 7 233 Χαρισης Αθανασιος Κρονος
52 8 237 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
55 9 217 ΝΙΔΗΜΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
57 10 60 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
62 11 220 Δουκακης Στέφανος Κερκυραιοι Ποδηλάτες
69 12 244 ΠΡΕΒΕΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
73 13 227 Ζορμπάς Δημήτρης
77 14 246 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
80 15 213 Μούρος Στέλιος Συκουριο
90 16 206 ΣΟΥΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
97 17 212 ΖΗΤΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 40+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
20 1 253 Δελιάς Λαμπρος custombicycles
26 2 235 ΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
59 3 215 ΣΟΥΡΜΑΪΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CLUB KATERINIS
60 4 248 Ματζιάρης Ιωάννης Αθλητικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας – RIDE
63 5 243 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
66 6 221 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  
74 7 218 Μπουρονικος Θεόδωρος Cucling club katerinis
79 8 216 ΤΖΗΤΗΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1000 ΔΕΝΔΡΑ
83 9 224 Σαμαρας Κωνσταντινος
84 10 240 ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
92 11 207 Μπογιακης Γιώργος Κερκυραικος
93 12 236 Ραπτης Αριστοτελης
96 13 208 Καραγγέλης Δημήτρης
98 14 209 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ
113 15 252 Ντάσιος Ιωάννης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 50+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
54 1 223 Σιάννης Αριστείδης ΠΑΟΚ
70 2 238 ΚΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
81 3 251 ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
99 4 239 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
104 5 232 Σιογκας Ιωσήφ  
107 6 241 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  
110 7 231 ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
111 8 256 ΓΚΟΥΝΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
112 9 228 ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Πηγή: cyclinghellas.gr

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close