HomeΑποτελέσματα αγώνων Running

4ος Αγώνας για την Καρδιά του Παιδιού, αποτελέσματα

Πρόκειται για προσωρινά αποτελέσματα του αγώνα. Αν δεν υπάρξουν ενστάσεις μέχρι την Παρασκευή θα θεωρηθούν οριστικά αποτελέσματα.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 7.ΟΟΟΜ ΣΤΟ ΦΟΔΕΛΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2515 24’55΄΄ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ
2 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2510 25’53» ΟΜΑΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗ
3 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2506 26’34» ΟΜΑΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗ
4 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2595 27’01» Ο.Φ.Η.
5 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2530 28’08» ΖΑΡΟΣ
6 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2519 28’52» ΣΜΚ
7 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2569 29’09» MIKRO JIM
8 ΔΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2574 29’43»
8 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2507 29’43» ΣΔΥΧ
10 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 2528 30’04» Σ.Μ.Κ.
11 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2546 30’09» Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12 ΚΑΛΠΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2532 30’20» ΖΑΡΟΣ
13 ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2512 30’36» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2590 31’04»
15 ΧΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2550 31’51»
16 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2542 32’22»
17 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΜΑΝΟΣ 2560 32’25»
18 ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3413 32’30΄΄ Ο.Κ.Α.Αρκάδι
19 ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2529 32’31» Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
20 ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2514 33’06» Μονάδα Νευρομυικών Παθήσεων
21 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 3388 33’16» ΟΦΗ-ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
22 ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2508 33’25»
23 ΠΑΠΑΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2578 33’33»
24 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2501 33’36» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
25 ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2509 33’41»
26 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2522 33’49»
27 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2576 33’51» ΣΜΚ
28 ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3371 34’14» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
29 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2537 34’21» Σ.Δ.Υ.Η.
30 ΔΟΜΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2599 34’28»
31 ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2591 34’50»
32 ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2575 34’53»
33 ΚΟΥΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2505 35’15» Σ.Δ.Υ.Ρ.
34 ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2587 35’19»
35 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2598 35’31» ΣΔΥ , IRON BODY COMMUNITY
36 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2502 35’31» Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΜ
37 ΗΛΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2594 35’44»
38 ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2570 36’00» Mikro Jim
39 ΡΑΚΙΝΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2601 36’22» ΠΑΝ/ΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ-ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
40 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 2583 36’22»
41 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2547 36’28»
42 ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2600 26’30» Live Strong
43 ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2534 26’32» ΖΑΡΟΣ
44 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2554 26’32» Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
45 ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2543 36’32»
46 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2545 36’39»
47 EARLY VINCE 2535 37’04» Chania
48 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2525 37’07» Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
49 ΓΑΛΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2516 37’09» Aerocross 119
50 ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2565 37’16»
51 ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2517 37’22»
52 ΜΑΝΟΛΙΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2552 37’27»
53 ΚΑΡΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2526 37’28»
54 ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2518 37’32» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
55 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2527 37’34» Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
56 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2564 37’40»
57 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2571 37’44» Mikro Jim
58 ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ(ΕΛΕΥΘ) 2559 37’53»
59 ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ(ΝΙΚ) 2551 37’53»
60 ΤΖΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 3399 37’54» Mikro Jim
61 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2504 37’56» ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ
62 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2523 37’59»
63 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2538 38’02» ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
64 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2511 38’07» Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
65 ΖΑΜΠΑΡΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2513 38’10» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
66 ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3382 38’31» ΣΔΥΧ
67 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΊΑ 3398 38’34» MIKROJIM
68 ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 3406 38’34» Mikro Jim
69 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3364 38’35» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
70 ΠΙΤΣΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2533 39’11»
71 ΣΟΥΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2572 39’35»
72 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3370 39’50» ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ
73 ΡΑΣΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2555 39’50»
74 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2539 40’04
75 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2553 40’13»
76 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2563 40’21»
77 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2568 40’39 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
78 ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2556 40’39 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
79 ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2587 40’43
80 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3369 41’05 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ
81 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΝΘΟΣ 2596 41’15 ΣΥΛ. ΕΡΓ. ΝΕΟΥ ΤΑΧΥΔΡ. ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟΥ
82 ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3376 41’21 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
83 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ 2584 41’31 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
84 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 3367 41’32
85 ΚΟΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2586 41’58
86 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2562 42’02 ΣΜΚ
87 ΜΠΕΤΥ ΦΛΟΡΑ 3358 42’04 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
88 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2557 42’29 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
89 ΚΟΜΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2561 42’46 ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ.ΧΑΝΙΩΝ
90 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 3368 42’49
91 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2566 43’25
92 ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2540 43’25
93 ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2567 43’30»
94 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2597 44’17 ΣΔΥΡ
95 ΖΟΥΜΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 3407 44’19
96 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ 3428 44’20 Σ.Δ.Υ.Η.
97 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2531 44’42»
98 ΚΑΝΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 3366 44’43
99 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 3363 44’47» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
100 ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2582 45’13»
101 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 3427 45’36»
102 ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ ΡΕΝΑ 3410 45’47»
103 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2588 45’51» Σ.Δ.Υ.Η.
104 ΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 3415 46’18» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
105 ΖΑΓΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2577 46’29» ΣΔΥΡ/ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
106 ΔΟΡΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3400 46’30» Mikro Jim
107 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3393 46’38» ΦΟΔΕΛΕ
108 ΠΛΑΪΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3402 46’40» ΦΟΔΕΛΕ
109 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2593 46’40
110 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ 2503 46’48»
111 ΧΑΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 3379 46’51 Σ.Δ.Υ.Ρ.
112 HARMAN DERRICK 2536 47’51» Chania
113 ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 3408 47’57» Mikro Jim
114 ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2548 47’57»
115 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2573 48’30»
116 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2580 48’30»
117 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 3359 48’36»
118 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 3429 49’27» Σ.Δ.Υ.Ρ.
119 ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3397 51’00»
120 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 3380 51’08» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
121 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ 3381 51’11» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
122 ΝΙΚΟΛΟΣΚΑ ΜΑΡΙΑ 3409 51’13» ΦΟΔΕΛΕ
123 ΜΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3394 51’33» ΦΟΔΕΛΕ
124 ΜΕΛΙΣΣΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3426 51’35» ΦΟΔΕΛΕ
125 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3417 51’42» ΦΟΔΕΛΕ
126 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3425 51’42» ΦΟΔΕΛΕ
127 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3404 51’49»
128 ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3390 51’52» Αθλόδραση
129 ΧΑΤΖΗΑΔΑΜ ΘΟΔΩΡΗΣ 3392 51’52»
130 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 3389 51’53» Αθλόδραση
131 ΓΟΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3423 52’01»
132 ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2520 52’05»
133 ΗΛΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 3378 52’13»
134 ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2541 52’13»
135 ΣΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3362 52’13» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
136 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3383 52’33»
137 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΓΑΠΗ 3384 53’27»
138 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2589 52’33»
139 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3361 52’13»
140 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 3357 53’27» ΣΜΚ
141 ΡΑΪΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2581 53’34»
142 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 3405 54’19»
143 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 2592 54’29» Σ.Δ.Υ.Χ
144 ΤΣΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2549 54’29»
145 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 3416 55’49
146 ΣΚΟΠΕΛΙΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3374 56’05» Ο.Υ.Κ.-ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
147 ΠΛΑΪΤΗ ΙΣΜΗΝΗ 3401 56’52» ΦΟΔΕΛΕ
148 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3418 57’03»
149 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2579 57’19» Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
150 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2521 58’02» Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
151 ΣΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3375 59’14»
152 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2524 59’14»
153 ΛΥΤΙΝΑ ΑΛΙΚΗ 3353 59’17» ΦΟΔΕΛΕ
154 ΜΕΛΙΣΣΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3396 60’07» ΦΟΔΕΛΕ
155 ΝΥΚΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 3372 61’19» ΦΟΔΕΛΕ
156 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3352 62’04» ΦΟΔΕΛΕ
157 ΛΥΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 3422 62’52» ΦΟΔΕΛΕ
158 ΝΥΚΤΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 3424 62’52» ΦΟΔΕΛΕ
159 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3385 62’54» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
160 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3351 62’54» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
161 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3391 63’02» ΦΟΔΕΛΕ
162 MAGANAS ALISON 3377 63’42»
163 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2544 64’34» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
164 ΦΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2585 69’04» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
165 ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 3359 73’37» ΦΟΔΕΛΕ
166 ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3360 74’42» ΦΟΔΕΛΕ
167 ΚΑΝΕΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3365 75’00» ΦΟΔΕΛΕ
168 ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 3373 76’00»
169 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3386 76’00»
170 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3387 76’00» ΦΟΔΕΛΕ
171 ΤΖΑΝΟΚΩΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 3395 76’00»
172 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 3403 76’00» ΦΟΔΕΛΕ
173 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3419 76’00»
174 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΛΙΤΣΑ 3420 76’00»
175 ΣΙΜΙΤΑ ΜΑΡΙΑ 3421 76’00»
176 ΧΑΡΩΝΙΤΗ ΖΩΗ 3411 76’00» ΦΟΔΕΛΕ
177 ΤΣΙΛΙΝΓΚΙΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 3412 76’00» ΦΟΔΕΛΕ
178 ΔΕΤΟΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3414 76’00»
179 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 76΄00»
180 ΣΠΙΝΘΑΚΗ RUTH 76΄00» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
181 ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 76΄00» ΦΟΔΕΛΕ
182 ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 76΄00»
183 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 76΄00» ΦΟΔΕΛΕ
184 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 76΄00»
185 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 76΄00» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
186 ΒΟΛΟΣΥΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ 76΄00»

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ΟΣ ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 24’55» ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ
2ΟΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 25’53» ΟΜΑΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗ
3ΟΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 56’34» ΟΜΑΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1Η ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 33’16» ΟΦΗ-ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
2Η ΤΖΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 37’54» Micro Jim
3Η ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 38’31» ΣΔΥΧ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ
1ΟΣ ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 32’30» Α.Ο.Κ.Αρκάδι
2ΟΣ ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 34’14» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
3ΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 39’11» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ
1Η ΚΑΝΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 45’47» ΜΑΛΛΙΑ
2Η ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 45’51» ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
3Η ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 51’13» ΦΟΔΕΛΕ

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close