HomeΑποτελέσματα αγώνων Mountain Running

5ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου

Δείτε τα αποτελέσματα του αγώνα 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ

Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km

1 Α30-39 Male 145 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ 1978 SALOMON HELLAS 1:29:21

2 Α30-39 Male 360 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1987 ADIDAS-COMPRESSPORT 1:30:35

3 Α17-29 Male 34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:32:43

4 Α17-29 Male 381 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1995 WAKE UP STREET 1:35:30

5 Α40-49 Male 263 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΟΠΥΡΗΣ 1970 MARATHON CLUB – DYNAFIT GREECE 1:38:40

6 Α17-29 Male 305 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:59

7 Α40-49 Male 114 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 SPARTAN RUNNERS/DIMOPOULOS COACHING 1:39:04

8 Α30-39 Male 171 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / JOHN DIMOPOULOS’ TEAM 1:40:29

9 Α30-39 Male 293 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1981 MAVRIDIS TRAINING 1:40:50

10 Α30-39 Male 210 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ 1984 1:41:16

11 Α40-49 Male 392 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΠΑΣ 1972 REAL MADRIT 1:41:17

12 Α30-39 Male 472 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1981 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1:42:12

13 Α30-39 Male 94 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:42:44

14 Α30-39 Male 492 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:42:47

15 Α30-39 Male 32 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ 1984 ARKALOS TRT 1:44:13

16 ALL Male 545 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ – 1:44:14

17 Α40-49 Male 138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:29

18 ALL Male 553 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΟΜΓ 1:46:08

19 Α17-29 Male 479 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ 1995 1:46:09

20 ALL Male 543 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΝΗΣ – 1:48:13

21 Α30-39 Male 40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 1:51:29

22 Α50-59 Male 380 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:52:00

23 Α40-49 Male 422 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ 1976 DYNAFIT/ΤΡΑΧΙΝΑ/ΛΥΚΟΙ 1:52:22

24 Α17-29 Male 519 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1991 1:52:40

25 Α30-39 Male 435 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΛΙΑΣ 1979 FREE RUNNERS 1:52:46

26 Α30-39 Male 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ 1987 ALLTERRAINRUNNERS/ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:53:04

27 Α40-49 Male 224 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ 1976 1:54:00

28 Α17-29 Male 198 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ 1996 SPORTIFS.GR 1:54:35

29 Α17-29 Male 248 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ 1988 SPORTIFS TRAIL RUNNERS 1:54:35

30 Α40-49 Male 399 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΝΕΛΗΣ 1972 1:56:28

31 Α17-29 Male 333 ΓΙΑΝΝΗΣ/GIANNIS ΜΠΟΥΖΑΣ/BOUZAS 1990 1:57:13

32 Α50-59 Male 150 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 1967 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:57:15

33 Α17-29 Male 306 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 KRI KRI RUNNING TEAM 1:57:32

34 Α40-49 Male 109 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 1:57:36

35 Α50-59 Male 439 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 1966 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:57:38

36 Α40-49 Male 298 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΟΜΑΔΑ ´ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:57:52

37 Α>60 Male 379 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1956 ΣΔΥΜ 1:58:44

38 Α30-39 Male 79 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ 1986 CHIOSRUNNING 1:58:47

39 Α17-29 Male 340 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1997 1:59:04

40 Α40-49 Male 460 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΠΟΣ 1976 XAMOS 1:59:12

41 Α30-39 Male 415 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:24

42 Α17-29 Male 304 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 KRI KRI RUNNING TEAM 1:59:48

43 Α40-49 Male 44 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1969 KOPANAKI RUNNERS 1:59:55

44 Α40-49 Male 215 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 1971 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:59:56

45 Α40-49 Male 466 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 KALAMATA TRAIL RUNNERS SDYM 2:00:06

46 Α50-59 Male 117 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:27

47 Α40-49 Male 291 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1977 MTDT 2:01:28

48 Α17-29 Male 384 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1991 TOP GYM`S RUNNING CLUB 2:01:48

49 Α40-49 Male 54 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 1968 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:02:18

50 Α40-49 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 SCIENCETRAINING 2:02:27

51 Γ40-59 Female 122 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 1976 MATZUL 2:02:27

52 Α40-49 Male 194 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ ΑΠΣ 2:02:49

53 Α40-49 Male 134 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 2:03:01

54 Α17-29 Male 110 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΕΡΜΑΤΗΣ 1993 ΣΑΦΑΝΣ 2:03:07

55 Α40-49 Male 23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 AEM AMEINIAS 2:03:12

56 Α40-49 Male 267 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1971 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2:03:13

57 Α>60 Male 530 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1951 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:03:22

58 Α40-49 Male 203 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 2:03:35

59 Γ17-39 Female 332 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ 1997 THE RUNNERS PROJECT 2:03:44

60 Α40-49 Male 200 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1969 ALLTERRAINRUNNERS 2:03:49

61 Γ17-39 Female 369 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ 1980 2:03:51

62 Γ40-59 Female 91 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 1972 2:03:59

63 Α40-49 Male 521 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:00

64 Α40-49 Male 346 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ 1976 ΑΠΟΛΟΝ ΔΙΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:04

65 Α40-49 Male 491 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΔΗΣ 1974 ALLTERRAINRUNNERS 2:05:01

66 Α30-39 Male 313 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1982 2:05:04

67 Α50-59 Male 20 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1960 APOLLON DYTIKHS ATTIKHS 2:05:27

68 Α17-29 Male 487 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 1991 2:05:39

69 Α30-39 Male 8 MARVIN ISUFI 1987 PANATHINAIKOS 2:05:44

70 Α40-49 Male 341 ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 2:06:11

71 Α>60 Male 318 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:06:42

72 Α50-59 Male 394 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:07:34

73 Α17-29 Male 488 ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΖΙΜΑΣ 1989 2:08:37

74 Α40-49 Male 239 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 2:08:42

75 Γ40-59 Female 4 DRAGANA CEJOVIC 1967 2:08:48

76 Α40-49 Male 199 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΛΙΠΦΕΛ 1971 ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 2:08:55

77 Α>60 Male 176 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 2:08:57

78 Α40-49 Male 501 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 SMART RUN 2:09:08

79 Α17-29 Male 272 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟΣ 1991 2:09:10

80 Α30-39 Male 453 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ 1979 HΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ/SMARTRUN 2:09:14

81 Α50-59 Male 356 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1966 YMITTOS RUNNERS 2:09:17

82 Α30-39 Male 490 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:42

83 Α30-39 Male 132 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΖΑΡΚΙΝΟΣ 1981 AΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:59

84 ALL Male 547 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΙΜΩΤΑΣ – 2:10:53

85 Α17-29 Male 69 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 1993 2:10:55

86 Α30-39 Male 259 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 1978 FGRT 2:10:55

87 Α30-39 Male 489 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:01

88 Α40-49 Male 500 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:08

89 Α17-29 Male 456 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΚΥΛΑΚΗΣ 1988 MAVRIDIS TRAINING 2:11:43

90 ALL Male 544 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΑΡΑ – 2:11:56

91 Α30-39 Male 148 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1980 2:12:36

92 Γ40-59 Female 482 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:12:39

93 Α40-49 Male 77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ 1969 SKORDO TEAM 2:13:19

94 Α>60 Male 273 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1956 2:13:23

95 Α30-39 Male 400 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1984 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:13:51

96 ALL Male 546 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΡΓΑΣ – 2:14:05

97 Α40-49 Male 234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ 1977 2:14:27

98 Α17-29 Male 61 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΕΡΓΗΣ 1988 2:14:46

99 Α30-39 Male 280 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 BALIOTIS.NATURE TRAIL 2:15:11

100 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 2:15:24

101 Α30-39 Male 275 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 2:15:34

102 Α40-49 Male 462 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1972 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:16:04

103 Γ17-39 Female 116 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 1995 – 2:16:20

104 Α40-49 Male 29 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ 2:16:29

105 Α40-49 Male 383 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1973 IBM CLUB 2:16:36

106 Α50-59 Male 128 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 2:17:27

107 Α40-49 Male 512 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1977 2:17:36

108 ALL Male 550 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ – 2:18:03

109 Γ40-59 Female 362 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:18:07

110 Α40-49 Male 103 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 2:18:14

111 Α40-49 Male 137 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:25

112 Α17-29 Male 178 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 1995 2:18:28

113 Α50-59 Male 404 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΕΙΝΟΣ 1964 MYATHLETE 2:19:15

114 Γ40-59 Female 126 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 ADIDAS/SNAILS TEAM 2:19:25

115 Α50-59 Male 484 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 2:19:29

116 Α30-39 Male 393 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1983 2:20:33

117 Α30-39 Male 139 ΣΠΥΡΟΣ ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ 1983 2:20:33

118 Α30-39 Male 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 1987 NS COACHING 2:20:34

119 Α50-59 Male 98 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:20:42

120 Α30-39 Male 56 ΠΑΝΟΣ ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ 1978 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΑΠΣ 2:21:04

121 Α40-49 Male 240 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ 1973 IRUN MAGAZINE 2:21:43

122 Α30-39 Male 143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΟΣ 1982 2:21:54

123 Α30-39 Male 39 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΞΙΩΤΗΣ 1984 2:22:03

124 Α30-39 Male 173 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:49

125 Α30-39 Male 260 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:22:49

126 Γ17-39 Female 535 ΜΑΡΙΓΩ ΧΟΡΜΟΒΙΤΗ 1979 2:22:58

127 Α50-59 Male 428 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 2:23:30

128 Α40-49 Male 407 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:30

129 Α50-59 Male 135 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:02

130 Α30-39 Male 96 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:24:49

131 Α17-29 Male 417 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1999 2:25:47

132 Α50-59 Male 418 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1967 2:26:01

133 Α17-29 Male 409 ΝΙΚΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 1994 2:26:42

134 Α>60 Male 5 SCHÖNFELDER FALK 1957 2:26:52

135 Α17-29 Male 286 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟ 2001 KΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 2:27:08

136 Α40-49 Male 255 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 1968 KALAMATA CITY CYCLING CLUB-SDYM 2:27:13

137 Γ40-59 Female 432 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 KALAMATA CITY CYCLING CLUB-SDYM 2:27:13

138 Α30-39 Male 204 CHRISTOPHER ΚΟΚΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 1979 2:27:20

139 Α30-39 Male 355 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1980 2:27:20

140 Α17-29 Male 154 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ 1988 2:27:51

141 Α40-49 Male 327 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1976 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:27:53

142 Γ17-39 Female 24 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1982 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:28:22

143 Α30-39 Male 250 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 2:28:35

144 Α17-29 Male 292 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1994 2:28:46

145 Γ40-59 Female 372 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:29:49

146 Α40-49 Male 354 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1977 2:29:53

147 Α17-29 Male 118 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:29:53

148 Α40-49 Male 287 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ 1975 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:30:16

149 Α40-49 Male 301 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1973 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:30:22

150 Α40-49 Male 401 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:23

151 Α30-39 Male 25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΣΔΥΜ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 2:30:37

152 Α50-59 Male 73 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:30:54

153 Γ40-59 Female 33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΔΡΕΟΥ 1977 2:30:54

154 Α>60 Male 434 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1945 ΣΑΦΑΝΣ 2:31:11

155 Α40-49 Male 433 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ – TOP CYCLES 2:31:11

156 ALL Male 548 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΡΟΣ – 2:31:26

157 Α17-29 Male 206 ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΕΡΟΣ 1988 2:31:27

158 Γ40-59 Female 257 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 1977 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 2:31:59

159 Α40-49 Male 506 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 1969 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:32:20

160 Α30-39 Male 243 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE 2:32:59

161 Γ17-39 Female 499 ΑΔΕΛΙΝΑ ΤΣΑΓΚΑΡΗ 1994 2:33:17

162 Α50-59 Male 68 ΓΙΩΡΓΟΣ GIORGOS ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ VOUDOYRIS 1964 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:33:19

163 Α30-39 Male 486 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 1985 2:33:37

164 Α40-49 Male 274 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ 1975 VO2MAX EXERCISE CENTER 2:33:48

165 Α30-39 Male 284 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 1978 2:34:59

166 Α40-49 Male 230 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ 1969 ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 2:35:13

167 Γ17-39 Female 225 ΕΛΕΝΗ ΚΟΤΙΟΥ 1992 2:35:14

168 Α40-49 Male 458 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977 2:35:32

169 Α30-39 Male 483 ΚΩΣΤΗΣ ΤΕΣΦΑΕ 1981 ΣΑΦΑΝΣ 2:36:32

170 Α30-39 Male 375 ΕΡΙΟΝ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 1982 2:36:32

171 Γ17-39 Female 2 ROXANE BAULUCK 1983 2:37:03

172 Α40-49 Male 113 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1969 2:37:23

173 Α30-39 Male 366 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:37:24

174 Α40-49 Male 111 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΑΣ 1973 2:37:24

175 Α50-59 Male 167 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:52

176 Α30-39 Male 28 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1982 2:38:01

177 Α40-49 Male 319 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:38:24

178 Γ40-59 Female 99 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:38:41

179 Α30-39 Male 520 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 1978 2:38:54

180 Γ17-39 Female 382 ΝΙΚΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1980 2:39:41

181 ALL Male 449 KΩΣΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ – 2:39:41

182 Α30-39 Male 76 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΓΕΡΟΜΗΤΣΟΣ 1982 SANDWICH 2:40:48

183 Α17-29 Male 262 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΟΝΤΗΣ 1993 2:40:55

184 Α50-59 Male 352 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ.Μ 2:41:37

185 Α40-49 Male 189 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ 1968 EXTR 2:42:34

186 Γ40-59 Male 238 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ – SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:42:47

187 Γ40-59 Female 525 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΩΚΑ 1971 VO2MAX EXERCISE CENTER 2:44:21

188 Α40-49 Male 353 AΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1974 2:44:28

189 Γ40-59 Female 454 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΚΕΝΤΖΟΥ 1977 SMART RUN/ ΣΔΥ.ΠΑΤΡΑΣ 2:44:55

190 Γ17-39 Female 391 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΗ 1978 2:45:18

191 ALL Male 549 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ – 2:46:55

192 Α50-59 Male 508 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ 1962 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:48:22

193 Γ17-39 Female 523 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ 1984 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ 2:48:22

194 Γ40-59 Female 469 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 VEGAN RUNNERS GREECE 2:48:41

195 Α30-39 Male 16 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΟΣ 1981 2:50:02

196 Α40-49 Male 529 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2:50:02

197 Α30-39 Male 265 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:50:39

198 Α>60 Male 368 ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 2:51:58

199 Α50-59 Male 87 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:52:00

200 Α>60 Male 57 ΔΗΜOΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ 1956 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:52:18

201 Α50-59 Male 282 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 1958 2:54:05

202 Α40-49 Male 323 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ 1969 2:54:28

203 Α30-39 Male 442 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:54:48

204 Α50-59 Male 539 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1964 Σ.Δ.Υ.Μ. 2:55:13

205 Α50-59 Male 478 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1966 2:56:05

206 ALL Male 552 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ – 2:56:35

207 ALL Male 551 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΑΣ – 2:56:36

208 Γ40-59 Female 513 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 1966 3:03:20

209 Α17-29 Male 152 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1994 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:08:34

210 Α17-29 Male 390 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ 1991 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:08:35

211 Α40-49 Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 3:11:06

212 Γ17-39 Female 367 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1979 – 3:11:55

213 Α30-39 Male 376 ΝΤΟΡΙΑΝ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 1985 3:13:25

214 Α50-59 Male 481 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:13:30

215 Γ40-59 Female 244 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΖΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1968 SKY WOMEN RUNNING TEAM- ΣΔΥΕ 3:15:31

216 Α30-39 Male 153 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ 1981 KALAMATA RUNNING PROJECT 3:24:30

217 Γ>60 Female 193 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΣΟΥ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1956 ΣΔΥΜ 3:24:30

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km

 

1 Male 624 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1986 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:24:05

2 Male 707 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:25:50

3 Male 767 ΑΝΔΡΙΑΝΟ ΠΙΡΙΟΥ – 0:25:52

4 Male 685 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 2003 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:26:15

5 Male 712 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1990 ADIDAS 0:26:43

6 Male 755 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 0:26:44

7 Male 616 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΒ 2001 0:28:02

8 Male 777 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΗΣ – 0:29:05

9 Female 759 ΕΛΕΝΗ ΧΑΖΗΡΑΚΗ 1986 ARKALOS TRT 0:29:23

10 Male 651 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 1978 0:30:21

11 Female 756 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 0:31:48

12 Male 766 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – 0:32:16

13 Female 653 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ 1977 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:05

14 Male 741 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΑΣ 1964 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:35:22

15 Male 743 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ 1973 ΣΔΥΜ 0:36:45

16 Male 740 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985 0:37:12

17 Male 758 ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΜ 0:37:34

18 Female 675 ΚΑΝΕΛΛΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1985 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:42

19 Male 705 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΜΑΣ 1987 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:37:44

20 Male 699 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:49

21 Female 702 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ 2002 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:38:20

22 Male 710 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 KALAMATA RUNNING PROJECT – ΣΔΥΜ 0:38:31

23 Female 681 ΜΑΙΡΛΙΝΑ ΜΕΓΡΕΜΗ 1984 ADIDAS RUNNERS ATHNES 0:39:05

24 Male 648 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ 1964 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:39:32

25 Male 697 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥΜ 0:39:34

26 Male 778 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΣ – 0:39:53

27 Male 643 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ 1995 0:39:54

28 Male 663 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 2000 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:17

29 Male 770 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΪΤΣΗΣ – 0:40:22

30 Male 732 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:40:36

31 Male 686 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:41:25

32 Male 728 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΩΠΟΤΑΣ 1977 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:41:35

33 Female 729 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΔΑ 1986 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:42:23

34 Male 690 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ 1954 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:39

35 Male 714 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1991 0:43:09

36 Male 656 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΑΚΗΣ 1991 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:43:24

37 Male 763 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ – 0:43:33

38 Female 603 AKI TSUZICHATZIDAKI 1964 — 0:44:11

39 Male 760 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1957 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:44:11

40 Male 773 ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ – 0:44:43

41 Male 772 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ – 0:44:45

42 Male 752 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ 1985 0:45:09

43 Male 654 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 1965 0:45:18

44 Male 776 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – 0:45:33

45 Female 605 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 0:45:35

46 Male 769 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – 0:46:10

47 Male 634 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 1955 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:46:31

48 Male 701 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ 1975 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:46:55

49 Female 672 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:06

50 Male 771 JAMES GRACEY – 0:47:07

51 Male 775 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ – 0:47:09

52 Female 736 ΡΑΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 1962 APOLLON DYTIKHS ATTIKHS 0:48:32

53 Male 765 ΧΡΥΣΗ ΔΗΜΑ – 0:49:15

54 Male 715 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1967 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:49:25

55 Male 747 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1976 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:49:34

56 Male 632 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1981 SDYM 0:49:45

57 Male 764 ΕΛΕΝΑ ΔΗΜΑ – 0:50:00

58 Female 670 ΜΑΡΙΑ ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑ 1985 0:50:01

59 Male 748 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 1957 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:28

60 Male 725 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ 1962 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:29

61 Male 774 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ – 0:52:38

62 Female 717 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ 1974 0:58:13

63 Female 646 ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1975 0:58:13

64 Female 641 MENIA ΖΕΥΚΙΛΗ 1964 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:58:16

65 Female 733 ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΡΔΗ 1962 2O ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0:58:41

66 Female 623 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ 1961 1:00:18

67 Female 617 ΕΛΙΝΑ ΒΑΣΣΙΛΑΚΗ 1972 1:00:20

68 Male 768 ΕΥΗ ΜΑΚΡΑΝΗ – 1:02:47

69 Female 601 MARTHA GRACEY 1946 1:02:49

70 Female 657 ΕΦΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ 1967 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:04:36

71 Female 626 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1976 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:04:37

72 Female 635 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ 1962 1:28:41

73 Female 607 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥΕ 1:41:43

74 Female 724 ΕΥΑ ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 1970 2:27:55

4

Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close