HomeΣτίβος

Άλμα 7,50 μ. ο Ξενικάκης στην Ιεράπετρα – Αποτελέσματα ημερίδας

Ξεχώρισε ο Νίκος Ξενικάκης στο μήκος, που είχε άλμα στα 7,50 μ., επίδοση καλύτερη από το ρεκόρ του στον κλειστό στίβο

 

Ημερίδα κλειστού στίβου έγινε το Σάββατο (20/1) στο κλειστό γυμναστήριο της Ιεράπετρας στην Κρήτη.

Στη διοργάνωση ξεχώρισε ο Νίκος Ξενικάκης στο μήκος, που είχε άλμα στα 7,50 μ., επίδοση καλύτερη από το ρεκόρ του στον κλειστό στίβο.

Δείτε τα αποτελέσματα της Ιεράπετρας:

 

ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ, Κλειστό Γυμναστήριο Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018
60μ ΑΝΔΡΩΝ
1Σ1 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.00
2Σ1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.15
3Σ1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.29
4Σ1 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1993 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.39
. . . . . .
1Σ2 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.53
2Σ2 ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.62
3Σ2 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.66
4Σ2 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.72
. . . . . .
1Σ3 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.56
2Σ3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.62
3Σ3 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.24
1Σ4 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.02
2Σ4 ΜΕΛΙΣΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.56
3Σ4 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.49
1Σ5 ΑΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1979 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.02
2Σ5 ΓΙΑΧΑΪ ΜΑΤΕΟ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.08
3Σ5 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.21
60Μ ΑΝΔΡΩΝ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 1Σ1 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.00
2 2Σ1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.15
3 3Σ1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.29
4 4Σ1 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1993 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.39
5 1Σ2 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.53
6 1Σ3 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.56
7 2Σ2 ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.62
8 2Σ3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.62
9 3Σ2 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.66
10 4Σ2 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.72
11 1Σ4 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.02
12 1Σ5 ΑΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1979 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.02
13 2Σ5 ΓΙΑΧΑΪ ΜΑΤΕΟ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.08
14 3Σ5 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.21
15 3Σ3 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.24
16 3Σ4 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.49
17 2Σ4 ΜΕΛΙΣΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.56
60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (1.06)
1 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1993 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.69
2 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 9.14
ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ .
1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.50
2 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 6.81
3 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.97
4 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.84
5 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.77
6 ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5.77
7 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.67
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.64
2 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.80
3 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.02
60μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ .
1Σ1 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΤΖΙΝΑ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.05
2Σ1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.06
3Σ1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.48
4Σ1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.13
.
1Σ2 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.00
2Σ2 ΤΟΠΤΣΙΟΥ ΚΕΣΙΑΝΑ 1999 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.47
.
1Σ3 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.34
2Σ3 ΜΠΛΑΒΟΓΙΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.86
3Σ3 ΡΟΥΣΑΚΗ ΜΥΡΙΑΜ 2002 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.89
60μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ .
1 1Σ1 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΤΖΙΝΑ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.05
2 2Σ1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.06
3 1Σ3 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.34
4 3Σ1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.48
5 2Σ3 ΜΠΛΑΒΟΓΙΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.86
6 3Σ3 ΡΟΥΣΑΚΗ ΜΥΡΙΑΜ 2002 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.89
7 1Σ2 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.00
8 4Σ1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.13
9 2Σ2 ΤΟΠΤΣΙΟΥ ΚΕΣΙΑΝΑ 1999 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.47
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ .
1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.27
2 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4.97
3 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.80
4 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.57
5 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.28
6 ΡΟΥΣΑΚΗ ΜΥΡΙΑΜ 2002 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.22
ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΥΡΗ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 10.94
2 ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.31
60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (1.00)
1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.42
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ .
1 ΚΟΤΖΑΜΟΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.70
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ .
1 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.40
2 ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.20
ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΜΤ
60Μ ΠΠΑ΄ .
1Σ1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.50
2Σ1 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.17
3Σ1 ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.23
4Σ1 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.35
.
1Σ2 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.99
2Σ2 ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.26
3Σ2 ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.36
4Σ2 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.53
60Μ ΠΠ Α΄ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 1Σ1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.50
2 1Σ2 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.99
3 2Σ1 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.17
4 3Σ1 ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.23
5 2Σ2 ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.26
6 4Σ1 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.35
7 3Σ2 ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.36
8 4Σ2 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.53
60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ’
1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.87
2 ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.63
3 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.03
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄
1 ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.09
60Μ ΠΚΆ .
1Σ1 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.58
2Σ1 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.90
3Σ1 ΒΑΖΗΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.09
4Σ1 ΣΤΑΘΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 9.13
.
1Σ2 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.57
2Σ2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.65
3Σ2 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.33
4Σ2 ΜΥΡΣΙΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.67
.
1Σ3 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.53
2Σ3 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.99
3Σ3 ΦΡΕΓΑΔΑΚΗ ΓΩΓΩ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.16
4Σ3 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.44
.
1Σ4 ΓΚΙΟΚΑ ΕΡΣΙΝΤΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.01
2Σ4 ΧΝΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.03
3Σ4 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.05
4Σ4 ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.46
.
1Σ5 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.63
2Σ5 ΚΟΥΚΑ ΕΡΣΑ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.01
3Σ5 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.33
4Σ5 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.56
60Μ ΠΚΆ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ .
1 1Σ3 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.53
2 1Σ2 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.57
3 1Σ1 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.58
4 1Σ5 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.63
5 2Σ2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.65
6 2Σ1 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.90
7 2Σ3 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.99
8 2Σ5 ΚΟΥΚΑ ΕΡΣΑ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.01
9 1Σ4 ΓΚΙΟΚΑ ΕΡΣΙΝΤΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.01
10 2Σ4 ΧΝΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.03
11 3Σ4 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.05
12 3Σ1 ΒΑΖΗΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.09
13 4Σ1 ΣΤΑΘΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 9.13
14 3Σ3 ΦΡΕΓΑΔΑΚΗ ΓΩΓΩ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.16
15 3Σ5 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.33
16 3Σ2 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.33
17 4Σ3 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.44
18 4Σ4 ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.46
19 4Σ5 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.56
20 4Σ2 ΜΥΡΣΙΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.67
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ΄ (0.76)
1Σ1 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 09.41
2Σ1 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.78
3Σ1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.49
.
1Σ2 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.41
2Σ2 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 11.15
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ΄ (0.76) – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 1Σ1 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 09.41
2 2Σ1 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.78
3 1Σ2 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.41
4 3Σ1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.49
5 2Σ2 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 11.15
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄
1 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.93
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.80
3 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.76
4 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.32
5 ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.29
6 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 4.27
7 ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.96
8 ΣΤΑΘΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3.83
60Μ ΠΠΒ΄
1 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.55
2 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.36
3 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.42
4 ΜΕΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.62
60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΒ΄
1Σ1 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.35
2Σ1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.40
ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.14
2 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.06
3 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.75
4 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.60
5 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.05
60Μ ΠΚΒ΄ .
1Σ1 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 9.06
2Σ1 ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 9.19
3Σ1 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.23
4Σ1 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.32
.
1Σ2 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.83
2Σ2 ΓΚΙΟΚΑΪ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.88
3Σ2 ΜΟΥΖΑΚΟΥ ΑΜΑΡΙΛΝΤΑ 2006 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.42
4Σ2 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.58
.
1Σ3 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.97
2Σ3 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.14
3Σ3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΗΡΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.79
.
1Σ4 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.06
2Σ4 ΒΑΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.30
3Σ4 ΦΟΥΣΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.44
4Σ4 ΧΩΡΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.95
.
1Σ5 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.05
2Σ5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.73
3Σ5 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.84
.
1Σ6 ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.65
2Σ6 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.88
3Σ6 ΔΟΪΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.42
60Μ ΠΚΒ΄ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ .
1 1Σ6 ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.65
2 1Σ2 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.83
3 2Σ2 ΓΚΙΟΚΑΪ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.88
4 2Σ6 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.88
5 1Σ3 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.97
6 1Σ5 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.05
7 1Σ1 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 9.06
8 1Σ4 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.06
9 2Σ3 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.14
10 2Σ1 ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 9.19
11 3Σ1 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.23
12 2Σ4 ΒΑΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.30
13 4Σ1 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.32
14 3Σ2 ΜΟΥΖΑΚΟΥ ΑΜΑΡΙΛΝΤΑ 2006 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.42
15 3Σ6 ΔΟΪΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.42
16 3Σ4 ΦΟΥΣΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.44
17 2Σ5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.73
18 3Σ3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΗΡΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.79
19 3Σ5 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.84
20 4Σ4 ΧΩΡΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.95
21 4Σ2 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.58
60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ΄
1Σ1 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 10.45
2Σ1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 10.84
3Σ1 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.78
ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ¨
1 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.44
2 ΓΙΟΚΑΪ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.42
3 ΜΟΥΣΑΚΟΥ ΑΜΑΡΙΛΝΤΑ 2006 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.16
4 ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 4.09
5 ΦΟΥΣΗ ΓΑΡΕΦΑΛΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.07
6 ΜΑΚΡΗ ΗΙΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 4.04
7 ΔΟΪΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.97
8 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.93
9 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΗΡΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.76
10 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.72
11 ΚΑΖΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.69
12 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.58
13 ΜΟΝΙΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.40
14 ΜΑΤΖΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.38
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close