HomeΑποτελέσματα αγώνων Running

Αποτελέσματα 2ος Παράκτιος Δρόμος Ηγουμενίτσας

Με πολύ μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η μεγάλη γιορτή του αθλητισμού στην πόλη της Ηγουμενίτσας ο 2ος ΠΑΡΑΚΤΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ .

Για δεύτερη συνεχή χρονιά διοργανώθηκε από τον ΓΣ ΠΡΩΤΕΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ σε συνεργασία με τον ΔΗΜΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ και την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ και ο αγώνας είχε πολύ μεγάλη συμμετοχή αγωνιζόμενων .

Συγκεκριμένα αγωνίστηκαν 225 ατόμων στα 5 χλμ και 139 στα 10 χλμ  ενώ πάρα πολλοί θεατές  παρακολούθησαν και χειροκρότησαν τις προσπάθειες των αθλητών .

Από την οργανωτική επιτροπή του 2ου ΠΑΡΑΚΤΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ νιώθουμε την υποχρέωση να ευχαριστήσουμε όλους όσους συνέβαλαν στην διοργάνωση του.

‘Όλους όσους συμμετείχαν και αγωνίστηκαν στον 2ο ΠΑΡΑΚΤΙΟ ΔΡΟΜΟ  από πολλά μέρη της Ελλάδας και απέδειξαν ότι ο αθλητισμός αξίζει και έχει θέση στη ζωή μας .

Τους χορηγούς της διοργάνωσης  ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ,
ΟΛΗΓ , Γ.ΜΠΛΕΤΣΑΣ & YIOI A.E , ΤΣΑΚΙΡΗΣ , ΖΑΓΟΡΙ ,Escape Bikes and Apparel.

Τους εθελοντές που η συμβολή τους ήταν καίρια και απαραίτητη για την οργάνωση και διοργάνωση του αγώνα .

Την Τροχαία του Λιμενικού και της Αστυνομίας , ΕΚΑΒ , ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ,ΕΓΝΑΤΙΑ ΑΕ , DJ ΤΣΟΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ για την συμβολή τους στην διοργάνωση του αγώνα .
Την εταιρεία FITWAY και τους υπεύθυνους της χρονομέτρησης.

Ραντεβού στον 3ο ΠΑΡΑΚΤΙΟ ΔΡΟΜΟ την Κυριακή 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Αποτελέσματα 5 χλμ

Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατηγ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Χρ. 0-2,5km Χρ. 2,5-5km Ρυθμός /km Φύλο Ηλ.Κατ. Σύλλογος
1. 1 1 343 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 0:17:33,23 0:17:32,81 0:08:56,41 0:08:36,82 3:30 m Male 12-17
2. 2 1 106 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:17:59,05 0:17:56,87 0:08:47,74 0:09:11,32 3:35 m Male 41+ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
3. 3 1 209 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:18:29,87 0:18:28,63 0:09:00,63 0:09:29,24 3:41 m Male 18-30 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ-PANAGOS ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
4. 4 2 360 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:18:41,19 0:18:36,55 0:09:18,51 0:09:22,68 3:44 m Male 41+
5. 5 2 346 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:19:18,65 0:19:09,06 0:09:17,91 0:10:00,75 3:51 m Male 18-30
6. 6 2 410 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:19:18,69 0:19:14,17 0:09:35,07 0:09:43,63 3:51 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
7. 7 3 93 ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:19:24,64 0:19:20,49 0:09:49,00 0:09:35,64 3:52 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
8. 8 3 98 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:19:34,51 0:19:30,67 0:09:46,63 0:09:47,88 3:54 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
9. 9 4 152 ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:19:37,57 0:19:37,57 0:09:19,63 0:10:17,94 3:55 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
10. 10 1 291 ΖΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:19:37,87 0:19:35,31 0:09:52,53 0:09:45,35 3:55 m Male 31-40 PROBIKESHOP
11. 11 4 336 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:19:46,16 0:19:43,79 0:09:43,17 0:10:02,99 3:57 m Male 41+ 3P
12. 12 3 355 ΝΤΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 0:19:55,64 0:19:53,08 0:09:55,95 0:09:59,70 3:59 m Male 18-30 ΠΡΩΤΕΑΣ
13. 13 2 345 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:20:01,15 0:19:57,11 0:09:35,56 0:10:25,60 4:00 m Male 31-40
14. 14 5 401 ΜΥΓΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:20:10,75 0:20:06,00 0:09:35,61 0:10:35,15 4:02 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
15. 15 3 263 ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:20:15,35 0:20:14,56 0:09:45,65 0:10:29,71 4:03 m Male 31-40
16. 16 6 288 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:20:24,49 0:20:19,58 0:09:49,12 0:10:35,38 4:04 m Male 12-17
17. 17 4 203 ΠΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:20:27,55 0:20:23,83 0:09:53,53 0:10:34,02 4:05 m Male 18-30 ΑΜΠΕΛΙΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
18. 18 7 182 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:20:28,51 0:20:23,00 0:09:58,10 0:10:30,42 4:05 m Male 12-17
19. 19 5 249 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:20:31,59 0:20:29,43 0:10:11,58 0:10:20,02 4:06 m Male 18-30
20. 20 4 185 ΜΠΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:20:45,33 0:20:42,87 0:09:57,46 0:10:47,88 4:09 m Male 31-40
21. 21 6 293 ΤΖΑΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:20:45,55 0:20:42,59 4:09 m Male 18-30 PROBIKESHOP
22. 22 8 409 ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΩΔΟΡΟΣ 0:20:51,03 0:20:45,57 0:09:49,26 0:11:01,77 4:10 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
23. 23 5 337 ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:20:54,79 0:20:51,15 0:10:09,37 0:10:45,43 4:10 m Male 31-40 ΕΥΡΩ 3
24. 24 5 347 ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:20:57,03 0:20:54,37 0:10:07,82 0:10:49,22 4:11 m Male 41+
25. 25 7 353 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:21:09,13 0:21:06,39 0:09:59,01 0:11:10,12 4:13 m Male 18-30 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
26. 26 9 122 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:21:09,65 0:21:07,57 0:09:51,43 0:11:18,23 4:13 m Male 12-17
27. 27 10 169 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:21:15,75 0:21:15,75 0:10:24,10 0:10:51,65 4:15 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
28. 1 1 240 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 0:21:17,05 0:21:17,05 0:10:10,86 0:11:06,20 4:15 f Female 18-30
29. 28 6 361 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:21:25,23 0:21:20,49 0:10:15,27 0:11:09,96 4:17 m Male 31-40
30. 29 7 130 ΓΟΓΟΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:21:35,17 0:21:32,11 0:10:16,44 0:11:18,73 4:19 m Male 31-40 AGROGYM
31. 30 8 366 ΤΣΙΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:21:42,83 0:21:32,75 0:10:25,84 0:11:16,99 4:20 m Male 18-30
32. 2 1 132 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:21:52,57 0:21:50,39 0:10:30,23 0:11:22,34 4:22 f Female 12-17 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
33. 31 11 97 ΡΙΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:22:08,23 0:22:01,56 0:10:50,53 0:11:17,71 4:25 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
34. 3 1 331 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 0:22:09,31 0:22:06,02 0:10:51,50 0:11:17,82 4:25 f Female 41+ 3P-SKY WOMEN RUNNING TEAM
35. 32 12 161 ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:22:10,13 0:22:02,90 0:10:37,25 0:11:32,88 4:26 m Male 12-17 Drepanos Running team Nova
36. 33 13 221 ΤZΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:18,29 0:22:12,93 0:11:21,44 0:10:56,86 4:27 m Male 12-17 Drepanos Running team Nova
37. 34 6 234 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:22:20,11 0:22:17,27 0:10:47,24 0:11:32,88 4:28 m Male 41+ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ
38. 35 8 179 ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:22:21,01 0:22:17,65 0:10:27,31 0:11:53,71 4:28 m Male 31-40
39. 36 9 195 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:22:25,63 0:22:21,35 4:29 m Male 31-40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
40. 37 7 162 ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:22:40,69 0:22:38,22 0:11:03,46 0:11:37,23 4:32 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
41. 38 14 96 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:22:42,05 0:22:32,88 0:11:13,32 0:11:28,74 4:32 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
42. 39 9 105 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:22:44,99 0:22:41,46 0:10:55,69 0:11:49,30 4:32 m Male 18-30
43. 40 15 92 ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:22:46,35 0:22:36,88 0:11:01,00 0:11:45,36 4:33 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
44. 41 16 159 ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 0:23:10,00 0:23:07,72 0:10:29,06 0:12:40,95 4:37 m Male 12-17
45. 42 8 265 ΓΟΓΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:23:12,25 0:23:02,45 0:11:31,63 0:11:40,62 4:38 m Male 41+
46. 43 17 95 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:19,82 0:23:10,52 0:11:36,10 0:11:43,72 4:39 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
47. 44 18 102 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:23:22,37 0:23:15,39 0:11:26,80 0:11:55,57 4:40 m Male 12-17 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
48. 45 19 137 ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:23:42,09 0:23:33,31 0:12:48,00 0:10:54,09 4:44 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
49. 46 10 349 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:23:50,15 0:23:40,28 0:11:33,97 0:12:16,19 4:46 m Male 18-30
50. 47 10 127 ΓΚΙΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:23:53,81 0:23:46,26 0:11:33,40 0:12:20,42 4:46 m Male 31-40
51. 48 11 207 ΠΑΡΡΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ 0:24:01,21 0:23:42,75 0:11:48,31 0:12:12,91 4:48 m Male 18-30 ΠΡΩΤΕΑΣ
52. 4 2 381 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:24:03,57 0:24:00,59 0:11:56,98 0:12:06,60 4:48 f Female 12-17 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
53. 49 12 377 ΣΑΒΒΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:24:09,19 0:24:06,05 0:11:56,92 0:12:12,28 4:49 m Male 18-30 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
54. 50 13 197 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:24:11,26 0:24:02,94 0:11:38,53 0:12:32,73 4:50 m Male 18-30
55. 51 14 158 ΚΙΤΣΙΟΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:24:18,36 0:24:15,52 0:11:43,63 0:12:34,74 4:51 m Male 18-30
56. 52 1 348 ΜΟΥΣΤΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:24:30,01 0:24:22,78 0:12:30,63 0:11:59,39 4:54 m FIFTH ELEMENT
57. 5 2 216 ΣΙΑΤΟΥΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 0:24:36,96 0:24:34,97 0:12:09,74 0:12:27,22 4:55 f Female 41+
58. 53 20 190 ΜΠΟΥΖΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ-ΔΙΟΝΎΣΙΟΣ 0:24:47,57 0:24:47,57 0:12:07,28 0:12:40,30 4:57 m Male 12-17 ΝΑΟΚΕΡΚΥΡΑ_CORFU ROWING TEAM
59. 6 3 332 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:24:51,08 0:24:46,51 0:11:54,60 0:12:56,48 4:58 f Female 12-17 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
60. 54 9 90 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΑΣΟΣ 0:24:58,04 0:24:47,89 0:12:17,77 0:12:40,27 4:59 m Male 41+
61. 55 10 215 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:15,57 0:25:08,01 0:12:31,94 0:12:43,63 5:03 m Male 41+
62. 56 11 233 ΤΣΟΥΜΕΤΗΣ ΓΕΩΓΙΟΣ 0:25:32,73 0:25:19,60 0:12:55,43 0:12:37,30 5:06 m Male 41+
63. 7 4 94 ΚΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 0:25:42,23 0:25:39,86 0:12:26,46 0:13:15,77 5:08 f Female 12-17 ΔΝΟΗ
64. 57 12 283 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:25:56,19 0:25:42,79 0:13:52,04 0:12:04,16 5:11 m Male 41+
65. 8 1 192 ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:26:03,48 0:25:55,16 0:12:30,36 0:13:33,12 5:12 f Female 31-40
66. 58 11 279 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:26:34,67 0:26:20,29 0:13:18,39 0:13:16,28 5:18 m Male 31-40 ΠΡΩΤΕΑΣ
67. 9 2 140 ΖΙΑΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ 0:26:39,34 0:26:30,44 0:12:50,50 0:13:48,84 5:19 f Female 18-30 anthiigoumenitsa@hotmail.com
68. 59 13 124 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:26:55,15 0:26:48,68 0:13:03,44 0:13:51,72 5:23 m Male 41+
69. 60 12 402 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:02,02 0:26:46,07 0:13:37,18 0:13:24,85 5:24 m Male 31-40
70. 61 15 199 ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:27:06,70 0:26:52,59 0:13:20,28 0:13:46,43 5:25 m Male 18-30 LEFKADA GROUP 7
71. 62 21 202 ΠΑΝΟΥ IΩΑΝΝΗΣ 0:27:17,25 0:27:11,58 0:12:33,15 0:14:44,10 5:27 m Male 12-17
72. 10 2 198 ΝΤΟΥΜΑΖΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:27:20,38 0:27:03,72 0:13:34,79 0:13:45,59 5:28 f Female 31-40
73. 63 1 323 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:20,84 0:27:15,71 0:13:23,62 0:13:57,23 5:28 m Male 41+ S-TEAM
74. 11 5 139 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:27:21,44 0:27:19,16 0:13:18,08 0:14:03,36 5:28 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
75. 12 3 257 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 0:27:24,42 0:27:18,71 0:12:45,14 0:14:39,29 5:28 f Female 31-40
76. 64 13 256 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:28,19 0:27:16,54 0:14:21,27 0:13:06,92 5:29 m Male 31-40
77. 65 16 333 ΒΕΛΗ ΣΚΕΝΤΕΡ 0:27:31,82 0:27:21,37 0:14:03,74 0:13:28,09 5:30 m Male 18-30
78. 66 22 270 ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:27:38,88 0:27:34,83 0:13:38,20 0:14:00,68 5:31 m Male 12-17
79. 13 6 153 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:27:39,50 0:27:30,78 0:14:07,12 0:13:32,38 5:31 f Female 12-17
80. 14 7 178 ΛΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:27:39,52 0:27:39,52 0:14:07,12 0:13:32,40 5:31 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
81. 15 8 232 ΤΣΙΤΟΥ ΕΛΣΑ 0:27:45,40 0:27:39,89 0:14:09,48 0:13:35,93 5:33 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
82. 16 9 109 ΒΕΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:27:48,72 0:27:44,80 0:13:17,61 0:14:31,12 5:33 f Female 12-17
83. 17 4 166 ΚΩΝΣΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:27:49,51 0:27:39,25 0:14:08,58 0:13:40,94 5:33 f Female 31-40
84. 67 23 395 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:27:50,28 0:27:34,74 0:14:08,06 0:13:42,23 5:34 m Male 12-17
85. 18 3 229 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 0:27:51,28 0:27:35,47 0:14:00,09 0:13:51,19 5:34 f Female 41+
86. 68 14 120 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:27:55,62 0:27:45,06 0:13:44,20 0:14:11,43 5:35 m Male 41+
87. 69 14 114 ΒΙΟΛΙΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:58,12 0:27:39,18 0:13:26,03 0:14:32,10 5:35 m Male 31-40
88. 70 17 142 ΖΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:27:59,98 0:27:40,04 0:13:29,84 0:14:30,15 5:35 m Male 18-30
89. 71 24 253 ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:28:02,36 0:27:49,30 0:13:53,86 0:14:08,50 5:36 m Male 12-17
90. 72 25 251 ΒΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:28:02,50 0:27:49,55 0:13:53,86 0:14:08,64 5:36 m Male 12-17
91. 73 15 415 ΓΚΑΜΠΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:28:08,50 0:28:01,82 0:13:10,53 0:14:57,97 5:37 m Male 31-40
92. 19 3 85 ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:28:11,80 0:28:05,32 0:13:54,92 0:14:16,89 5:38 f Female 18-30
93. 74 16 86 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΡΗΣ 0:28:11,81 0:28:04,83 0:13:55,24 0:14:16,57 5:38 m Male 31-40
94. 75 15 101 ΑΓΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:28:16,74 0:28:16,74 0:13:31,65 0:14:45,10 5:39 m Male 41+ ΤΥΜΦΗ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
95. 76 26 172 ΛΑΓΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 0:28:17,64 0:28:10,19 0:14:02,32 0:14:15,33 5:39 m Male 12-17
96. 77 17 173 ΛΑΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:28:17,72 0:28:09,92 0:14:00,95 0:14:16,78 5:39 m Male 31-40
97. 78 27 144 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:28:20,44 0:28:06,96 0:14:38,66 0:13:41,79 5:40 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
98. 20 10 170 ΚΩΤΣΗ ΧΑΡΟΥΛΑ 0:28:20,54 0:28:16,82 0:13:44,68 0:14:35,86 5:40 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
99. 79 28 157 ΚΙΑΠΕΣ ΘΩΜΑΣ 0:28:29,66 0:28:25,14 0:13:39,21 0:14:50,45 5:41 m Male 12-17 ΕΡΜΗΣ
100. 80 18 328 ΖΕΡΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 0:28:31,62 0:28:25,03 0:13:51,08 0:14:40,55 5:42 m Male 31-40
101. 81 19 292 ΖΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:28:31,79 0:28:27,28 0:13:51,14 0:14:40,65 5:42 m Male 31-40 PROBIKESHOP
102. 82 16 271 ΜΠΕΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:28:32,98 0:28:28,13 0:13:38,54 0:14:54,45 5:42 m Male 41+
103. 21 11 259 ΟΙΚΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 0:28:34,15 0:28:28,31 0:14:04,95 0:14:29,20 5:42 f Female 12-17
104. 83 20 338 ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 0:28:34,15 0:28:29,02 0:13:32,86 0:15:01,29 5:42 m Male 31-40
105. 84 29 231 ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:28:34,28 0:28:30,36 0:13:55,64 0:14:38,65 5:42 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
106. 22 5 260 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 0:28:34,74 0:28:25,73 0:14:13,91 0:14:20,84 5:42 f Female 31-40
107. 23 4 372 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 0:28:42,42 0:28:36,58 0:13:43,05 0:14:59,37 5:44 f Female 41+
108. 24 12 224 ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:28:45,94 0:28:37,51 0:14:44,19 0:14:01,76 5:45 f Female 12-17
109. 25 6 163 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 0:28:50,24 0:28:31,72 0:13:51,42 0:14:58,83 5:46 f Female 31-40
110. 85 21 412 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:28:51,94 0:28:47,58 0:14:51,98 0:13:59,97 5:46 m Male 31-40
111. 26 13 128 ΓΚΙΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:28:53,88 0:28:48,00 0:14:05,64 0:14:48,24 5:46 f Female 12-17
112. 86 17 352 ΜΥΡΙΟΥΝΗ ΠΑΥΛΟΣ 0:28:57,46 0:28:45,95 0:14:21,18 0:14:36,29 5:47 m Male 41+
113. 27 14 408 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 0:29:00,68 0:29:00,68 0:13:16,62 0:15:44,07 5:48 f Female 12-17
114. 87 22 404 ΒΑΣΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 0:29:06,94 0:28:55,70 0:14:30,79 0:14:36,16 5:49 m Male 31-40
115. 88 23 403 ΓΚΙΖΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:29:07,16 0:28:56,01 0:14:30,56 0:14:36,61 5:49 m Male 31-40
116. 89 24 307 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:29:15,42 0:28:57,61 0:15:15,98 0:13:59,44 5:51 m Male 31-40
117. 90 18 3 ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:29:18,92 0:29:11,95 0:14:12,61 0:15:06,32 5:51 m Male 18-30
118. 91 25 108 ΒΑΡΒΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:29:27,26 0:29:12,60 0:14:09,08 0:15:18,19 5:53 m Male 31-40
119. 92 30 154 ΚΑΝΤΑΣ ΦΩΤΗΣ 0:29:31,44 0:29:23,79 0:13:36,54 0:15:54,91 5:54 m Male 12-17 ΕΡΜΗΣ
120. 28 15 239 ΧΑΣΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:29:32,98 0:29:26,66 0:14:04,95 0:15:28,03 5:54 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
121. 29 7 277 ΜΠΑΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:29:33,54 0:29:18,16 0:14:19,87 0:15:13,68 5:54 f Female 31-40
122. 93 18 145 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 0:29:33,74 0:29:18,53 0:13:57,66 0:15:36,09 5:54 m Male 41+
123. 94 31 246 ΤΣΩΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:29:54,00 0:29:53,74 0:14:32,58 0:15:21,43 5:58 m Male 12-17
124. 30 4 117 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:30:09,61 0:29:56,49 0:14:50,84 0:15:18,78 6:01 f Female 18-30
125. 95 26 235 ΦΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:30:09,82 0:29:56,28 0:14:50,98 0:15:18,85 6:01 m Male 31-40
126. 31 5 344 ΖΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:30:13,95 0:30:05,71 0:14:41,52 0:15:32,44 6:02 f Female 41+
127. 32 8 238 ΧΑΡΙΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:30:15,78 0:30:08,81 0:14:36,86 0:15:38,93 6:03 f Female 31-40 ΤΙΤΑΝΗ
128. 33 5 201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΥΛΒΙΑ 0:30:16,36 0:30:02,88 0:16:08,97 0:14:07,40 6:03 f Female 18-30
129. 34 16 133 ΔΑΒΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:30:23,44 0:30:06,11 0:14:22,08 0:16:01,37 6:04 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
130. 96 19 274 ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:30:23,90 0:30:11,73 0:14:51,84 0:15:32,07 6:04 m Male 41+
131. 35 17 350 ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 0:30:25,32 0:30:18,52 0:14:07,80 0:16:17,53 6:05 f Female 12-17
132. 36 6 351 ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 0:30:25,38 0:30:18,91 0:14:08,17 0:16:17,21 6:05 f Female 41+
133. 97 20 386 ΠΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:30:33,65 0:30:30,01 0:14:45,50 0:15:48,16 6:06 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
134. 98 19 131 ΓΟΥΛΑΣ ΜΑΚΗΣ 0:30:36,60 0:30:25,15 0:14:57,59 0:15:39,01 6:07 m Male 18-30 ΠΥΡΑΥΛΟΣ
135. 37 18 116 ΒΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0:30:49,96 0:30:47,39 0:13:46,73 0:17:03,23 6:09 f Female 12-17
136. 99 2 317 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:30:59,30 0:30:50,91 0:15:08,36 0:15:50,95 6:11 m
137. 100 21 318 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:30:59,88 0:30:51,49 0:15:09,47 0:15:50,42 6:11 m Male 41+
138. 38 9 217 ΣΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:31:04,32 0:30:57,05 0:14:44,34 0:16:19,99 6:12 f Female 31-40
139. 101 22 164 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:31:09,29 0:30:55,02 0:14:38,98 0:16:30,32 6:13 m Male 41+
140. 39 6 121 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΟΤΥΛΑ 0:31:14,46 0:31:03,70 0:14:47,62 0:16:26,84 6:14 f Female 18-30
141. 102 23 296 ΑΜΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:31:25,92 0:31:15,25 0:15:03,62 0:16:22,31 6:17 m Male 41+ VITALITY BY VIVI’S PERSONAL TRAINER
142. 103 20 242 ΧΗΤΟΣ ΘΕΜΗΣ 0:31:40,19 0:31:25,90 0:16:16,06 0:15:24,14 6:20 m Male 18-30
143. 104 21 103 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 0:31:41,34 0:31:27,04 0:16:08,82 0:15:32,52 6:20 m Male 18-30
144. 105 27 320 ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:31:50,24 0:31:39,88 0:14:32,20 0:17:18,05 6:22 m Male 31-40
145. 40 7 248 ΜΙΧΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:31:51,08 0:31:43,35 0:14:52,73 0:16:58,36 6:22 f Female 18-30
146. 106 28 226 ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:32:02,87 0:31:52,19 0:14:43,35 0:17:19,53 6:24 m Male 31-40 ΠΥΡΑΥΛΟΣ
147. 41 10 113 ΒΕΡΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:32:07,63 0:32:01,56 0:14:06,60 0:18:01,04 6:25 f Female 31-40
148. 107 32 167 ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:32:09,97 0:32:03,80 0:14:26,74 0:17:43,24 6:25 m Male 12-17
149. 42 11 200 ΠΑΝΑΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:32:14,22 0:32:05,82 0:15:10,49 0:17:03,73 6:26 f Female 31-40
150. 43 8 141 ΖΟΡΚΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 0:32:20,62 0:32:11,45 0:15:01,36 0:17:19,27 6:28 f Female 18-30
151. 108 3 266 ΓΟΓΟΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 0:32:31,38 0:32:31,38 0:14:55,28 0:17:36,11 6:30 m
152. 44 7 220 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:32:34,04 0:32:28,93 0:15:49,94 0:16:44,11 6:30 f Female 41+ Drepanos Running team Nova
153. 45 9 191 ΜΠΟΥΛΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:32:38,70 0:32:31,23 0:15:33,38 0:17:05,33 6:31 f Female 18-30
154. 46 10 219 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 0:32:43,40 0:32:29,60 0:16:19,52 0:16:23,89 6:32 f Female 18-30
155. 47 8 107 ΑΣΠΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 0:32:49,92 0:32:45,88 0:15:49,54 0:17:00,39 6:33 f Female 41+
156. 48 19 214 ΣΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 0:32:53,85 0:32:52,17 0:16:11,41 0:16:42,45 6:34 f Female 12-17
157. 49 9 369 ΤΣΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:32:55,58 0:32:52,40 0:15:36,57 0:17:19,02 6:35 f Female 41+ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
158. 109 24 225 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:33:01,42 0:32:55,21 0:14:38,35 0:18:23,08 6:36 m Male 41+ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
159. 50 10 125 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 0:33:07,74 0:33:01,81 0:15:50,90 0:17:16,85 6:37 f Female 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
160. 51 11 243 ΧΗΤΟΥ ΒΑΣΩ 0:33:08,28 0:32:55,58 0:16:19,70 0:16:48,59 6:37 f Female 18-30
161. 52 11 165 ΚΥΒΡΑΝΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:33:18,59 0:33:14,24 0:16:02,65 0:17:15,94 6:39 f Female 41+ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
162. 53 20 227 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΛΑ 0:33:23,06 0:33:18,14 0:13:25,27 0:19:57,79 6:40 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
163. 54 21 327 ΦΑΜΡΑΚΗ ΑΝΝΥ 0:33:23,14 0:33:14,33 0:16:44,68 0:16:38,47 6:40 f Female 12-17
164. 110 22 305 ΝΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:33:45,94 0:33:38,29 0:15:58,96 0:17:46,99 6:45 m Male 18-30
165. 111 29 254 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:34:08,72 0:33:57,49 0:15:45,42 0:18:23,31 6:49 m Male 31-40
166. 112 30 255 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 0:34:08,76 0:33:57,53 0:15:45,58 0:18:23,19 6:49 m Male 31-40
167. 55 12 228 ΤΖΙΜΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:34:22,85 0:34:06,96 0:17:09,81 0:17:13,04 6:52 f Female 31-40
168. 56 13 100 Stoicheva Tatiana 0:34:26,52 0:34:25,10 0:16:52,32 0:17:34,21 6:53 f Female 31-40 Black Belt Shotokan Κarate Igoumenitsas
169. 113 25 413 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:34:33,78 0:34:17,06 0:17:39,45 0:16:54,34 6:54 m Male 41+
170. 57 12 183 ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:34:34,76 0:34:22,13 0:16:47,82 0:17:46,95 6:54 f Female 41+
171. 58 14 300 ΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ 0:34:42,25 0:34:27,18 0:17:00,05 0:17:42,20 6:56 f Female 31-40
172. 59 22 407 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:34:42,25 0:34:33,47 0:16:20,57 0:18:21,69 6:56 f Female 12-17 ΔΝΟΗ
173. 114 33 213 ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0:34:43,43 0:34:38,69 0:16:03,61 0:18:39,82 6:56 m Male 12-17 ΕΡΜΗΣ
174. 60 23 212 ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:34:43,58 0:34:38,47 0:16:03,65 0:18:39,93 6:56 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
175. 61 24 138 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:34:43,63 0:34:37,79 0:15:44,72 0:18:58,91 6:56 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
176. 62 25 174 ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:34:43,63 0:34:37,55 0:15:44,58 0:18:59,05 6:56 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
177. 115 26 151 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:34:59,41 0:34:41,42 0:17:10,15 0:17:49,26 6:59 m Male 41+
178. 63 15 282 ΓΚΙΟΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 0:35:20,22 0:35:12,42 0:16:30,17 0:18:50,05 7:04 f Female 31-40
179. 116 27 104 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:35:32,29 0:35:12,94 0:17:52,84 0:17:39,46 7:06 m Male 41+
180. 64 13 414 ΡΑΠΤΗ ΑΣΥΜΟΥΛΑ 0:35:33,13 0:35:16,34 0:17:40,17 0:17:52,96 7:06 f Female 41+
181. 65 26 237 ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΜΙΛΚΑ 0:35:46,51 0:35:40,98 0:16:32,00 0:19:14,52 7:09 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
182. 66 27 186 ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ 0:35:56,56 0:35:47,85 0:16:44,68 0:19:11,89 7:11 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
183. 67 28 244 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 0:36:04,71 0:35:55,51 0:16:44,75 0:19:19,96 7:12 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
184. 68 16 295 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:36:13,69 0:35:59,89 0:17:43,50 0:18:30,20 7:14 f Female 31-40
185. 69 14 241 ΧΑΣΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:36:17,31 0:36:13,26 0:16:46,54 0:19:30,77 7:15 f Female 41+
186. 117 28 326 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:36:18,15 0:36:08,59 0:17:49,91 0:18:28,25 7:15 m Male 41+
187. 70 12 193 ΝΑΣΗ ΒΑΝΑ 0:36:33,05 0:36:21,73 0:17:29,18 0:19:03,88 7:18 f Female 18-30
188. 71 13 298 ΣΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΩΝΗ 0:36:45,63 0:36:36,82 0:17:12,89 0:19:32,74 7:21 f Female 18-30 VITALITY BY VIVI’S PERSONAL TRAINER
189. 72 29 181 ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΛΕΝΗ 0:36:53,12 0:36:45,06 0:18:16,36 0:18:36,77 7:22 f Female 12-17
190. 118 31 308 ΓΙΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:36:56,23 0:36:39,04 0:18:21,98 0:18:34,26 7:23 m Male 31-40
191. 73 1 302 ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:36:56,57 0:36:39,73 0:17:25,83 0:19:30,74 7:23 f Female 41+
192. 119 29 309 ΤΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:37:08,21 0:36:58,23 0:18:00,47 0:19:07,75 7:25 m Male 41+
193. 120 32 262 ΣΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:37:15,07 0:36:56,55 0:18:54,47 0:18:20,61 7:27 m Male 31-40
194. 74 15 149 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 0:37:17,47 0:37:13,61 0:17:37,47 0:19:40,01 7:27 f Female 41+
195. 75 30 112 ΒΕΡΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:37:18,73 0:37:14,17 0:18:00,89 0:19:17,85 7:27 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
196. 76 17 134 ΔΑΚΟΥΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:37:18,87 0:37:14,94 0:18:01,08 0:19:17,79 7:27 f Female 31-40
197. 77 31 129 ΓΚΙΩΝΗ ΑΔΡΙΑΝΑ 0:37:24,05 0:37:15,81 0:18:18,31 0:19:05,75 7:28 f Female 12-17
198. 78 16 119 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:38:07,89 0:37:55,27 0:18:27,22 0:19:40,68 7:37 f Female 41+
199. 79 32 284 ΖΥΓΟΥΝΑ ΑΘΗΝΑ 0:38:14,59 0:38:06,19 0:19:09,52 0:19:05,07 7:38 f Female 12-17
200. 121 4 223 ΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:38:25,67 0:38:16,66 0:18:40,57 0:19:45,11 7:41 m
201. 80 17 406 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:38:57,11 0:38:44,49 0:19:04,84 0:19:52,27 7:47 f Female 41+
202. 122 30 322 ΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:39:01,87 0:38:54,50 0:18:13,17 0:20:48,70 7:48 m Male 41+
203. 81 33 180 ΜΑΡΤΙΝΗ ΗΛΙΑΝΑ 0:39:40,62 0:39:31,43 0:19:12,00 0:20:28,62 7:56 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
204. 82 14 383 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 0:39:50,09 0:39:39,33 0:19:35,07 0:20:15,02 7:58 f Female 18-30 ΜΑΣΕΛΜΑΝΙΑ
205. 123 31 382 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:39:51,79 0:39:37,68 0:19:35,48 0:20:16,32 7:58 m Male 41+ ΜΑΣΕΛΜΑΝΙΑ
206. 83 18 204 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ 0:40:05,39 0:39:50,43 0:19:01,98 0:21:03,41 8:01 f Female 31-40
207. 84 15 176 ΛΙΟΥΤΣΗ ΙΟΛΗ 0:41:15,92 0:41:00,04 0:18:56,09 0:22:19,83 8:15 f Female 18-30
208. 124 33 136 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 0:41:16,10 0:41:01,89 0:19:01,03 0:22:15,08 8:15 m Male 31-40
209. 125 34 177 ΛΙΟΥΤΣΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 0:41:16,16 0:41:00,95 0:18:57,07 0:22:19,09 8:15 m Male 31-40
210. 85 18 189 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:41:21,12 0:41:04,69 0:19:32,70 0:21:48,42 8:16 f Female 41+
211. 86 19 354 ΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 0:42:39,70 0:42:36,33 0:20:04,22 0:22:35,48 8:31 f Female 31-40 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
212. 87 19 187 ΜΠΙΛΑΛΗ ΠΑΝΤΟΥΛΑ 0:42:46,39 0:42:26,38 0:20:19,42 0:22:26,97 8:33 f Female 41+
213. 88 20 314 ΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:42:59,85 0:42:46,14 0:21:57,58 0:21:02,27 8:35 f Female 31-40
214. 89 21 210 ΡΑΠΤΗ ΛΗΔΑ 0:44:27,42 0:44:27,42 0:21:57,34 0:22:30,08 8:53 f Female 31-40
215. 90 22 299 ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:44:30,02 0:44:10,72 0:22:38,00 0:21:52,03 8:54 f Female 31-40 VITALITY BY VIVI’S PERSONAL TRAINER
216. 91 20 236 ΧΑΛΠΟΥΤΗ ΧΡΥΣΗ 0:44:30,82 0:44:11,71 0:22:38,24 0:21:52,58 8:54 f Female 41+
217. 126 32 356 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΗΝΑΣ 0:44:33,80 0:44:13,53 8:54 m Male 41+ ΑΛΥΓΙΣΤΗ
218. 127 33 368 ΤΣΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0:44:33,85 0:44:14,21 8:54 m Male 41+
219. 92 21 150 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:44:34,33 0:44:29,04 0:21:56,90 0:22:37,44 8:54 f Female 41+ VITALITY
220. 93 22 110 ΒΕΝΕΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 0:45:39,52 0:45:36,45 0:22:27,43 0:23:12,09 9:07 f Female 41+ Drepanos Running team Nova
221. 94 23 206 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΚΩΣΤΙΤΣΑ 0:45:43,84 0:45:31,81 0:22:29,37 0:23:14,47 9:08 f Female 41+ S-team
222. 95 24 312 ΠΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 0:48:09,24 0:47:57,58 0:23:15,01 0:24:54,23 9:37 f Female 41+
223. 96 25 311 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:48:09,34 0:47:56,39 0:22:59,49 0:25:09,85 9:37 f Female 41+
224. 97 23 321 ΣΑΡΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:50:30,35 0:50:16,35 10:06 f Female 31-40
225. 98 24 411 ΤΣΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:50:30,64 0:50:17,16 0:24:36,45 0:25:54,20 10:06 f Female 31-40

Αποτελέσματα 10χλμ

Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατηγ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Χρ. 0-5km Χρ. 5-10km Ρυθμός /km Φύλο Ηλ.Κατ. Σύλλογος
1. 1 1 339 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:37:07,06 0:37:07,06 0:18:49,02 0:18:18,05 3:42 m Male 31-40
2. 2 1 375 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:38:06,30 0:38:06,30 0:18:48,74 0:19:17,57 3:48 m Male 18-30
3. 3 1 378 ΝΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 0:38:11,43 0:38:10,27 0:19:13,50 0:18:57,94 3:49 m Male 41+ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4. 4 2 46 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:38:43,80 0:38:43,80 0:19:11,41 0:19:32,40 3:52 m Male 31-40 ΠΕΣΤΑΝΗ
5. 5 2 54 ΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:38:46,12 0:38:45,16 0:19:29,44 0:19:16,68 3:52 m Male 41+
6. 6 2 398 ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΙΕΡΜΙΑΣ 0:38:48,01 0:38:48,01 0:19:33,94 0:19:14,07 3:52 m Male 18-30 STOIKOS RUNNING TEAM
7. 7 3 4 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:38:55,12 0:38:55,12 0:19:14,67 0:19:40,46 3:53 m Male 41+
8. 8 3 23 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:39:24,77 0:39:24,77 0:19:14,77 0:20:10,00 3:56 m Male 18-30
9. 9 3 363 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:39:33,50 0:39:32,53 0:19:45,54 0:19:47,96 3:57 m Male 31-40
10. 10 4 373 ΕΔΕΣΣΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:39:41,81 0:39:39,94 0:20:06,99 0:19:34,82 3:58 m Male 31-40
11. 11 5 20 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:39:47,07 0:39:47,07 0:19:16,66 0:20:30,41 3:58 m Male 31-40 ΠΕΣΤΑΝΗ
12. 12 4 30 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:40:03,51 0:40:01,35 0:19:43,97 0:20:19,55 4:00 m Male 41+ Drepanos Running team Nova
13. 13 5 16 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:40:03,71 0:40:01,89 0:19:50,61 0:20:13,10 4:00 m Male 41+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
14. 14 6 8 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:40:16,00 0:40:16,00 0:20:00,51 0:20:15,50 4:01 m Male 31-40 Α.Ε.ΛΕΥΚΊΜΜΗΣ
15. 15 4 376 ΣΑΒΒΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:40:27,42 0:40:25,75 0:19:50,03 0:20:37,39 4:02 m Male 18-30 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
16. 16 6 394 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:40:53,35 0:40:47,38 0:20:37,68 0:20:15,67 4:05 m Male 41+ MARATHON CLUB IOANNINON
17. 17 1 79 ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:42:25,09 0:42:22,45 0:21:04,26 0:21:20,83 4:14 m Male 15-17 Drepanos Running team Nova
18. 18 7 65 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:42:25,15 0:42:23,98 0:21:03,52 0:21:21,63 4:14 m Male 31-40
19. 19 7 6 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:42:25,21 0:42:23,12 0:21:07,01 0:21:18,20 4:14 m Male 41+ Drepanos Running team Nova
20. 20 8 63 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:42:53,42 0:42:50,28 0:21:45,73 0:21:07,69 4:17 m Male 31-40 ΚΕΡΚΥΡΑ
21. 21 8 2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:43:00,21 0:42:58,62 0:21:10,45 0:21:49,76 4:18 m Male 41+ GORUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ
22. 22 5 310 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΩΜΑΣ 0:43:26,91 0:43:25,42 0:21:40,98 0:21:45,93 4:20 m Male 18-30 Exercise Lab Triantafyllou
23. 1 1 64 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:43:36,69 0:43:36,53 0:21:20,49 0:22:16,21 4:21 f Female 15-17
24. 23 9 7 ΒΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:44:03,67 0:44:01,11 0:21:32,67 0:22:31,00 4:24 m Male 41+ Drepanos Running team Nova
25. 24 9 89 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:44:26,97 0:44:18,71 0:22:13,57 0:22:13,40 4:26 m Male 31-40 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
26. 25 10 374 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:44:35,39 0:44:31,50 0:22:16,33 0:22:19,07 4:27 m Male 31-40
27. 26 10 42 ΜΠΟΥΖΗΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 0:44:42,50 0:44:33,38 0:22:30,37 0:22:12,14 4:28 m Male 41+ CORFU MARATHONER
28. 27 6 32 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:44:48,43 0:44:43,75 0:23:32,69 0:21:15,74 4:28 m Male 18-30 ΛΙΜΕΝΙΚΟ
29. 28 11 13 ΔΕΛΗΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 0:44:52,05 0:44:49,97 0:22:48,77 0:22:03,29 4:29 m Male 31-40
30. 29 7 55 ΠΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:44:54,53 0:44:52,71 0:22:55,73 0:21:58,80 4:29 m Male 18-30 ΑΜΠΕΛΙΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
31. 30 11 324 ΝΤΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:45:00,15 0:44:52,42 0:22:06,71 0:22:53,44 4:30 m Male 41+
32. 31 12 47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:45:23,18 0:45:19,81 0:21:51,89 0:23:31,29 4:32 m Male 31-40
33. 2 1 388 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 0:45:52,79 0:45:50,70 0:22:52,01 0:23:00,78 4:35 f Female 31-40 DEREKAS ENDURANCE COACHINH
34. 32 12 18 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:45:53,05 0:45:50,29 0:22:28,20 0:23:24,85 4:35 m Male 41+
35. 33 13 341 ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:46:30,36 0:46:28,79 0:23:27,63 0:23:02,73 4:39 m Male 41+ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ
36. 34 13 387 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:46:44,94 0:46:42,50 0:23:52,36 0:22:52,59 4:40 m Male 31-40 ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
37. 35 14 357 ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:46:58,94 0:46:53,85 0:23:00,23 0:23:58,71 4:41 m Male 41+
38. 36 14 82 ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 0:46:59,20 0:46:52,99 0:23:34,67 0:23:24,53 4:41 m Male 31-40
39. 37 15 267 ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ 0:47:02,74 0:46:58,48 0:23:39,63 0:23:23,11 4:42 m Male 31-40
40. 38 16 36 ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:47:12,02 0:47:07,33 0:23:40,25 0:23:31,77 4:43 m Male 31-40
41. 39 15 29 ΚΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:47:31,12 0:47:25,84 0:23:17,55 0:24:13,57 4:45 m Male 41+
42. 40 16 59 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΣ 0:47:47,02 0:47:41,06 0:24:02,45 0:23:44,58 4:46 m Male 41+
43. 41 17 66 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:47:55,33 0:47:44,94 0:23:57,37 0:23:57,96 4:47 m Male 41+
44. 42 17 371 ΡΑΥΜΟΝΔΗΣ ΑΚΗΣ 0:48:02,81 0:48:01,64 0:23:43,71 0:24:19,11 4:48 m Male 31-40
45. 43 18 364 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:48:05,92 0:48:03,56 0:23:44,83 0:24:21,09 4:48 m Male 31-40
46. 44 18 275 ΤΣΙΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 0:48:17,50 0:48:15,83 0:23:38,22 0:24:39,29 4:49 m Male 41+
47. 45 19 69 ΡΙΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:48:26,49 0:48:22,09 0:23:41,26 0:24:45,24 4:50 m Male 41+
48. 46 20 33 ΛΙΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:48:47,12 0:48:41,55 0:24:08,02 0:24:39,11 4:52 m Male 41+
49. 47 21 304 ΚΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:48:57,68 0:48:51,53 0:24:18,68 0:24:39,01 4:53 m Male 41+
50. 48 22 1 SAVCHEZ BERNARDO 0:49:16,08 0:49:07,17 0:23:59,78 0:25:16,31 4:55 m Male 41+
51. 49 23 385 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:49:31,06 0:49:20,49 0:24:16,53 0:25:14,53 4:57 m Male 41+ ΜΑΣΕΛΜΑΝΙΑ
52. 50 24 26 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:49:31,34 0:49:20,39 0:24:16,86 0:25:14,49 4:57 m Male 41+ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΤΟΜΟΓΡΑΦΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ RACING TEAM
53. 51 25 281 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ 0:49:32,90 0:49:29,82 0:24:49,60 0:24:43,30 4:57 m Male 41+
54. 52 19 358 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:49:36,39 0:49:33,84 0:24:53,95 0:24:42,45 4:57 m Male 31-40
55. 53 26 264 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:50:46,94 0:50:43,43 0:25:36,04 0:25:10,91 5:04 m Male 41+
56. 3 1 60 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΙΚΗ 0:50:48,18 0:50:44,56 0:25:13,38 0:25:34,80 5:04 f Female 18-30 ALICE CROSSFIT GYM
57. 54 27 24 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 0:50:51,00 0:50:43,26 0:25:15,31 0:25:35,69 5:05 m Male 41+ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
58. 55 28 58 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:51:02,63 0:50:53,23 0:25:12,50 0:25:50,14 5:06 m Male 41+
59. 56 20 306 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:51:16,52 0:51:11,53 0:24:29,02 0:26:47,51 5:07 m Male 31-40
60. 4 1 78 ΤΑΒΛΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΆΡΑ 0:51:21,09 0:51:09,64 0:25:49,11 0:25:31,98 5:08 f Female 41+ MARATHONER
61. 57 21 9 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:51:46,11 0:51:41,93 0:24:22,40 0:27:23,71 5:10 m Male 31-40 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
62. 58 29 389 ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΡΗΣ 0:51:48,52 0:51:39,11 0:25:42,51 0:26:06,01 5:10 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
63. 59 22 40 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:51:51,48 0:51:41,29 0:26:56,22 0:24:55,26 5:11 m Male 31-40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
64. 60 30 62 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:52:15,02 0:52:07,64 0:25:26,02 0:26:49,01 5:13 m Male 41+
65. 61 31 34 ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:52:18,76 0:52:12,01 0:25:46,39 0:26:32,37 5:13 m Male 41+
66. 62 32 400 ΤΣΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:52:30,00 0:52:21,23 0:25:55,52 0:26:34,49 5:14 m Male 41+ ΣΔΙ
67. 63 23 245 ΣΑΜΟΪ́ΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:52:37,96 0:52:36,09 0:25:02,44 0:27:35,53 5:15 m Male 31-40
68. 64 33 399 ΣΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:52:43,08 0:52:38,47 0:26:38,24 0:26:04,84 5:16 m Male 41+
69. 65 34 10 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:52:53,28 0:52:51,88 0:25:59,75 0:26:53,53 5:17 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
70. 66 35 335 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:53:19,30 0:53:13,15 0:26:33,05 0:26:46,26 5:19 m Male 41+
71. 67 36 280 ΜΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:53:30,22 0:53:24,86 0:26:30,25 0:26:59,98 5:21 m Male 41+
72. 68 24 278 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:53:40,94 0:53:35,37 0:26:26,00 0:27:14,95 5:22 m Male 31-40
73. 69 8 269 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:53:47,92 0:53:44,01 0:27:06,80 0:26:41,13 5:22 m Male 18-30 Alice crosfit gym
74. 70 37 5 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:54:05,24 0:53:56,62 0:26:18,66 0:27:46,58 5:24 m Male 41+
75. 71 25 57 ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:54:12,63 0:54:12,63 0:25:49,87 0:28:22,76 5:25 m Male 31-40
76. 72 26 325 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:54:28,07 0:54:22,18 0:26:21,13 0:28:06,94 5:26 m Male 31-40
77. 73 38 252 ΒΡΑΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:54:38,81 0:54:31,41 0:26:52,39 0:27:46,42 5:27 m Male 41+
78. 5 2 15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:54:49,43 0:54:44,62 0:27:09,05 0:27:40,38 5:28 f Female 31-40 alice crossfit gym
79. 6 3 273 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 0:54:52,28 0:54:44,02 0:27:30,18 0:27:22,10 5:29 f Female 31-40 VITALITY BY VIVI’S PERSONAL TRAINER
80. 74 39 261 ΠΕΝΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:54:54,21 0:54:43,75 0:26:01,52 0:28:52,69 5:29 m Male 41+
81. 75 40 44 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:55:09,04 0:55:00,85 0:27:26,56 0:27:42,48 5:30 m Male 41+ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
82. 76 9 48 ΝΙΚΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 0:55:11,57 0:55:03,75 0:31:08,76 0:24:02,81 5:31 m Male 18-30 ΕΡΜΗΣ
83. 77 41 72 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:55:23,87 0:55:13,48 0:28:33,64 0:26:50,23 5:32 m Male 41+ S-team
84. 78 42 393 ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:55:26,04 0:55:23,32 0:27:45,20 0:27:40,84 5:32 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
85. 7 2 56 ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΟΛΊΒΙΑ 0:55:36,57 0:55:32,85 0:28:31,36 0:27:05,21 5:33 f Female 18-30
86. 79 43 316 ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:55:51,97 0:55:46,10 0:29:21,69 0:26:30,29 5:35 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
87. 80 1 315 ΤΖΑΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:55:52,13 0:55:46,74 0:29:21,77 0:26:30,36 5:35 m
88. 81 27 77 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 0:56:06,58 0:55:53,11 0:27:32,10 0:28:34,48 5:36 m Male 31-40
89. 82 10 67 ΡΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:56:43,61 0:56:31,70 0:27:51,60 0:28:52,01 5:40 m Male 18-30
90. 83 11 301 ΓΚΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:56:47,49 0:56:39,18 0:30:11,98 0:26:35,52 5:40 m Male 18-30
91. 84 12 21 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:56:48,09 0:56:40,45 0:28:16,59 0:28:31,51 5:40 m Male 18-30
92. 85 13 73 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 0:57:07,87 0:56:58,04 0:28:33,33 0:28:34,55 5:42 m Male 18-30 S-team
93. 86 44 340 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:57:16,86 0:57:07,15 0:30:08,75 0:27:08,12 5:43 m Male 41+
94. 8 3 313 ΤΖΕΡΠΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 0:57:26,11 0:57:21,71 0:28:27,64 0:28:58,47 5:44 f Female 18-30
95. 87 28 49 ΝΟΥΤΣΗΣ ΑΡΗΣ 0:57:34,99 0:57:30,30 0:26:33,47 0:31:01,52 5:45 m Male 31-40
96. 9 4 12 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 0:57:48,35 0:57:40,16 0:28:15,94 0:29:32,41 5:46 f Female 31-40
97. 88 45 53 ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:58:06,55 0:58:02,15 0:28:38,93 0:29:27,63 5:48 m Male 41+
98. 10 2 80 ΤΖΙΜΑ ΓΩΓΩ 0:58:26,47 0:58:18,83 0:29:05,92 0:29:20,56 5:50 f Female 41+ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
99. 89 29 396 ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΧΑΡΗΣ 0:58:53,65 0:58:50,18 0:26:59,39 0:31:54,26 5:53 m Male 31-40
100. 90 46 39 ΜΗΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 0:58:53,92 0:58:48,27 0:29:18,43 0:29:35,49 5:53 m Male 41+
101. 91 47 168 ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:58:53,92 0:58:48,55 0:29:20,25 0:29:33,67 5:53 m Male 41+
102. 92 48 390 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:58:53,95 0:58:41,27 0:30:06,08 0:28:47,87 5:53 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
103. 93 30 247 ΣΑΜΟΪ́ΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:59:14,11 0:59:07,35 0:32:30,83 0:26:43,29 5:55 m Male 31-40
104. 94 14 359 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:59:36,34 0:59:31,64 0:28:44,46 0:30:51,88 5:57 m Male 18-30
105. 95 49 87 ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:59:47,65 0:59:44,25 0:31:43,48 0:28:04,18 5:58 m Male 41+
106. 96 31 35 ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:59:53,83 0:59:44,05 0:29:26,24 0:30:27,59 5:59 m Male 31-40
107. 97 32 384 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:00:03,52 1:00:00,32 0:28:59,24 0:31:04,28 6:00 m Male 31-40 CORFU MOUNTAIN TRAIL
108. 98 33 330 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΟΣ 1:00:03,65 1:00:00,57 0:29:00,28 0:31:03,37 6:00 m Male 31-40
109. 99 50 74 ΣΙΩΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:00:08,43 1:00:04,53 0:29:15,38 0:30:53,05 6:00 m Male 41+
110. 100 51 27 ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:00:12,89 1:00:05,43 0:29:05,24 0:31:07,65 6:01 m Male 41+
111. 101 34 11 ΓΝΕΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:00:17,77 1:00:06,19 0:30:03,82 0:30:13,96 6:01 m Male 31-40
112. 102 52 329 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:00:20,50 1:00:11,66 0:29:56,02 0:30:24,49 6:02 m Male 41+
113. 103 53 370 ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:00:23,95 1:00:10,70 0:29:56,24 0:30:27,71 6:02 m Male 41+ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ RUN
114. 104 35 51 ΝΤΗΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:00:35,67 1:00:30,39 0:26:42,54 0:33:53,13 6:03 m Male 31-40 alice crossfit gym
115. 105 54 287 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:00:37,26 1:00:28,42 0:30:34,92 0:30:02,34 6:03 m Male 41+
116. 11 5 52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:00:51,64 1:00:41,49 0:30:38,85 0:30:12,79 6:05 f Female 31-40
117. 12 4 71 ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 1:00:56,86 1:00:47,13 0:30:38,73 0:30:18,13 6:05 f Female 18-30 S team
118. 13 5 250 ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1:01:12,01 1:01:00,26 0:30:32,38 0:30:39,63 6:07 f Female 18-30
119. 14 6 83 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ ΝΙΝΑ 1:01:29,45 1:01:25,66 0:30:17,06 0:31:12,39 6:08 f Female 18-30 Alice crossfit gym
120. 15 7 25 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΘΗΝΑ 1:01:29,56 1:01:26,68 0:30:16,98 0:31:12,58 6:08 f Female 18-30
121. 16 3 391 ΓΚΟΤΣΗ ΑΝΝΑ 1:01:49,28 1:01:37,53 0:30:17,86 0:31:31,42 6:10 f Female 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
122. 17 4 397 ΜΠΕΖΑ ΣΟΦΙΑ 1:03:20,06 1:03:14,03 0:32:09,79 0:31:10,27 6:20 f Female 41+
123. 18 5 380 ΠΕΤΑ ΒΙΚΥ 1:03:20,40 1:03:13,72 0:31:11,73 0:32:08,67 6:20 f Female 41+ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
124. 106 55 91 ΛΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:03:55,10 1:03:45,97 0:31:20,44 0:32:34,66 6:23 m Male 41+
125. 107 56 43 ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:03:55,64 1:03:47,70 0:31:14,07 0:32:41,57 6:23 m Male 41+ ΕΡΜΗΣ
126. 108 57 31 ΛΑΜΠΡΟΥ ΘΩΜΑΣ 1:03:55,72 1:03:47,34 0:31:09,08 0:32:46,64 6:23 m Male 41+ ΕΡΜΗΣ
127. 109 58 392 ΤΖΙΜΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:04:38,38 1:04:26,93 0:31:36,72 0:33:01,67 6:27 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
128. 110 59 37 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:05:37,59 1:05:26,92 0:32:09,42 0:33:28,17 6:33 m Male 41+ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
129. 111 36 208 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:05:37,82 1:05:30,84 0:32:31,00 0:33:06,82 6:33 m Male 31-40 ARKOUDILAS TRAIL
130. 112 60 28 ΚΑΤΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:10:01,80 1:09:58,28 0:33:06,41 0:36:55,39 7:00 m Male 41+
131. 113 61 19 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:11:13,24 1:11:02,12 0:33:51,63 0:37:21,62 7:07 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
132. 19 6 22 ΚΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:11:45,09 1:11:37,36 0:34:02,53 0:37:42,57 7:10 f Female 41+
133. 20 6 70 ΣΑΚΑΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ 1:13:06,38 1:12:54,27 0:35:56,45 0:37:09,94 7:18 f Female 31-40 ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΤΟΜΟΓΡΑΦΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ RACING TEAM
134. 114 15 81 ΤΖΙΝΕΡΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1:14:02,08 1:13:48,84 7:24 m Male 18-30
135. 21 7 14 ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 1:14:02,38 1:13:49,70 0:36:14,81 0:37:47,58 7:24 f Female 31-40
136. 22 7 88 ΜΠΑΓΕΩΡΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:16:30,11 1:16:30,11 0:35:18,47 0:41:11,64 7:39 f Female 41+
137. 23 8 68 ΡΗΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 1:16:30,45 1:16:30,45 0:35:18,29 0:41:12,16 7:39 f Female 31-40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
138. 115 62 276 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΌΣ 1:17:14,51 1:17:14,51 0:34:47,01 0:42:27,51 7:43 m Male 41+
139. 116 63 286 ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 1:20:29,42 1:20:16,23 0:34:07,01 0:46:22,41 8:02 m Male 41+
Tags
Show More

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close