HomeΑποτελέσματα αγώνων Mountain Running

Αποτελέσματα 30ος Κορακοβούνιος δρόμος

30ος ΕΠΕΤΕΙΑΚΟΣ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4χλμ

Α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤ. ΕΚΟSUNLLYS 1ος ΓΕΝΙΚΗΣ 11΄53
2 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΗΛΤΙΑΔΗ ΟΦΗ 1ος 50 ΑΝΩ 12΄10
3 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΜΚ 1ος 40-49 12’54
4 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΜΚ 2ος 50 ΑΝΩ 13’50
5 ΣΙΓΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Afordakos tim 1ος 20 -39 14΄00
6 ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 1ος ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 14΄06
7 ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΣΑΡΑ 2ος 40-49 14΄09
8 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΣΜΚ 2ος 20-39 14΄18
9 ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ Afordakos tim 1η ΓΕΝΙΚΗΣ 14’46
10 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 3Ος 50 ΑΝΩ 14’54
11 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥΗ 20-39 15’00
12 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΜΚ 1η 20-39 15’15
13 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΜΚ 1ος ΛΥΚΕΙΩΝ 15’19
14 ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11ο ΛΥΚΕΙΟ 2ος ΛΥΚΕΙΩΝ 15’27
15 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ος ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 15΄38
16 ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11ο ΛΥΚΕΙΟ 3ος ΛΥΚΕΙΩΝ 15’49
17 ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ Afordakos tim 1η 50 ΑΝΩ 15’54
18 ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΛΙΑ 40-49 15’56
19 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 20-39 15’59
20 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20-39 16’00
21 ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΩΝ 16΄03
22 ΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 16’20
23 ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 16’21
24 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 16’35
25 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 16΄56
26 ΧΑΡΙΣΤΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 17’00
27 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΚ 40-49 17’01
28 ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 17’08
29 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΦΗ 50-ΑΝΩ 17’15
30 ΚΟΡΑΣΟΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΗ 1η 20-39 17’17
31 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΜΚ 50 ΑΝΩ 17΄23
32 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΜΚ 40-49 17’30
33 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 17’46
34 ΠΕΤΡΕ ΜΠΕΝ ΣΜΚ 40-49 17΄48
35 ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 17΄52
36 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑ ΣΜΚ 2η 20-39 17’52
37 ΒΕΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 17΄58
38 ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 40-49 18΄06
39 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΛΙΑ 50 ΑΝΩ 18΄09
40 ΒΡΕΤΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 18΄13
41 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 18΄13
42 ΣΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Afordakos tim 3Η 20-39 18’16
43 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 18’24
44 ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Afordakos tim 50 ΑΝΩ 18΄28
45 ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 18΄30
46 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΣΜΚ 40-49 18’43
47 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 19΄00
48 ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΖΑΡΟΣ 40-49 ΓΥΝ 19΄07
49 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 19΄37
50 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 19΄39
51 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΚ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 19΄42
52 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 20-39 19΄43
53 ΓΑΡΕΦΑΛΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 19΄46
54 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΜΚ ΛΥΚΕΙΩΝ 19΄48
55 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 19΄55
56 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 19΄58
57 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΜΚ 40-49 20΄07
58 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 20΄12
59 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΜΚ 40-49 20΄23
60 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΛΙΑ 50 ΑΝΩ 20΄55
61 ΚΑΝΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 21’10
62 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 21΄10
63 ΜΠΕΤΥ ΦΛΟΡΑ ΣΜΚ 50 ΑΝΩ 21΄16
64 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 21΄16
65 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΚ 50 ΑΝΩ 21΄27
66 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΚ 40-49 21΄31
67 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΚ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 21΄52
68 ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 40-49 21΄57
69 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 22΄15
70 ΠΑΧΙΑΔΑΚΗΣ  ΜΑΝΟΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 22΄18
71 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΣΟΥΛΑ ΣΜΚ 40-49 23’02
72 ΒΡΑΒΩΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’08
73 ΓΑΓΓΙΟΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 23’08
74 ΚΩΣΤΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’10
75 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’10
76 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’17
77 ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’23
78 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞ 40-49 23’23
79 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΔΥΗ 20-39 23’37
80 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 23’39
81 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΜΚ 40-49 23΄40
82 ΣΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 40-49 23’41
83 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’41
84 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 20-39 23΄42
85 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ ΣΜΚ 50ΑΝΩ 24΄08
86 ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 40-49 24΄13
87 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΥΚ 50 ΑΝΩ 24΄32
88 ΚΑΛΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 24’42
89 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡ ΑΝΕΞ 20-39 25’00
90 ΤΖΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 25΄08
91 ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 20-39 26’09
92 ΣΙΔΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 50 ΑΝΩ 27’08
93 ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 27’21
94 ΠΑΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΕΞ 20-39 28΄24
95 ΠΛΆΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 50 ΑΝΩ 29΄51
96 ΜΠΑΓΛΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 30’30
97 ΛΑΦΝΟΥΝ ΑΔΑ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 30-31
98 ΛΑΦΝΟΥΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞ 50- ΑΝΩ 30’32
99 ΤΡΙΑΛΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΕΞ 20-39 30΄41
100 ΖΕΡΒΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 30΄45
101 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜ ΟΥΚ 50-ΑΝΩ 31΄41
102 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΓΑΠΗ ΣΜΚ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 31’43
103 ΚΕΛΑΙΔΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞ 20-39 31’50
104 ΚΙΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 31’52
105 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 13Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 31’52

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close