HomeΑποτελέσματα αγώνων Cycling

Αποτελέσματα : 32η ΑΝΑΒΑΣΗ ΥΜΗΤΤΟΥ «ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ»

Ολοκληρώθηκε η 32η Ανάβαση Υμηττού «ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ», με 145 Αθλητές-τριες,που γέμισαν τις πλαγιές του Υμηττού, από 39 Συλλόγους από όλα τα γεωγραφικά διαμερίσματα της Ελλάδας & της Κύπρου.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 

Κατηγορία Ανδρών:

  1. ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 91 1 26.11 ΑΝΔΡΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  2. ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 92 2 26.16 ΑΝΔΡΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  3. ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 84 3 27.05 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
  4. ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 4 27.22 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  5. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 99 5 27.40 ΑΝΔΡΩΝ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ
  6. ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 90 6 27.46 ΑΝΔΡΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  7. AGROTIS ALEXANDROS 3 7 28.09 ΑΝΔΡΩΝ CR4 CHEMINS/ROANNE
  8. ΞΟΥΡΗΣ ΤΑΚΗΣ 8 8 28.13 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  9. ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 67 9 28.23 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΟ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
  10. ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 58 10 28.40 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  11. ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 86 11 28.47 ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ
  12. ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 63 12 29.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  13. ΤΖΑΝΝΗΣ ΚΙΜΩΝ 43 13 29.08 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  14. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 46 14 29.09 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  15. ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 40 15 29.11 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  16. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 82 16 29.50 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
  17. ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7 17 30.01 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  18. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 98 18 30.01 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
  19. ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 77 19 30.37 ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
  20. ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ 10 20 30.45 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  21. ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 87 21 31.08 ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  22. ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 59 22 31.14 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  23. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ/ΝΟΣ 88 23 31.41 ΑΝΔΡΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  24. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 24 32.15 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  25. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 78 25 33.20 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  26. ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 56 27 33.24 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  27. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 60 28 33.42 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣ 1000 ΔΕΝΔΡΑ
  28. ΑΒΔΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 24 29 33.55 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  29. ΜΑΙΧΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 62 30 34.07 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣ 1000 ΔΕΝΔΡΑ
  30. ΤΣΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 105 31 34.14 ΑΝΔΡΩΝ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ
  31. ΡΑΖΗΣ ΧΑΡΗΣ 64 32 34.45 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  32. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 151 33 35.08 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣ 1000 ΔΕΝΔΡΑ
  33. ΑΘΗΝΑΙΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 152 34 35.24 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΧ
  34. ΚΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45 35 35.32 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
  35. ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 69 36 35.40 ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ
  36. ΖΔΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 52 37 35.51 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  37. ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 66 38 36.21 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  38. ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 48 39 36.42 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
  39. ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6 40 37.05 ΑΝΔΡΩΝ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
  40. ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 75 41 38.13 ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ
  41. ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 41 42 40.03 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  42. ΞΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 70 43 40.08 ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ
  43. ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΙΔ. 94 44 41.10 ΑΝΔΡΩΝ ΠΣ ΜΑΝΔΡΑΣ WEST COAST
  44. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49 45 44.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
  45. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 53 DNF ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  46. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9 DNS ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  47. ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΥΛΗΣ 65 DNS ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  48. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛ. 68 DNS ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ
  49. ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 80 DNS ΑΝΔΡΩΝ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  50. ΓΚΟΥΧΑΤΣΑΙ ΚΕΝΕΤ 81 DNS ΑΝΔΡΩΝ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  51. ΝΤΑΡΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 93 DNS ΑΝΔΡΩΝ ΠΣ ΜΑΝΔΡΑΣ WEST COAST
  52. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. 95 DNS ΑΝΔΡΩΝ ΠΤΣΠ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ
  53. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 96 DNS ΑΝΔΡΩΝ ΠΤΣΠ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ
  54. ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 DNS ΑΝΔΡΩΝ ΠΤΣΠ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

Κατηγορία Εφήβων:

  1. ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 112 1 28.55 ΕΦΗΒΩΝ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
  2. ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 115 2 29.04 ΕΦΗΒΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  3. ΦΡΙΝΤΖΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 111 3 30.32 ΕΦΗΒΩΝ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
  4. ΚΑΛΟΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 106 4 30.33 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  5. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 109 5 30.44 ΕΦΗΒΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ
  6. ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 114 6 32.14 ΕΦΗΒΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  7. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 108 7 32.48 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΧ
  8. ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 113 8 34.03 ΕΦΗΒΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  9. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ. 107 9 37.13 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  10. ΜΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 117 DNS ΕΦΗΒΩΝ ΠΤΣΠ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

Κατηγορία Γυναικών:

  1. ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 110 1 33.54 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  2. ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 104 2 34.28 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΧ
  3. ΖΩΓΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 101 3 34.36 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  4. ΒΟΥΤΖΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 121 4 35.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  5. ΜΟΣΧΟΒΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 54 5 38.42 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
  6. ΛΑΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 120 6 41.47 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΠΣΠ ΑΣΣΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
  7. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 103 7 42.47 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  8. ΜΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 100 8 45.20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
  9. ΤΟΥΡΛΟΥΜΟΥΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 102 9 49.29 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ Ο ΠΡΩΤΕΑΣ
  10. ΚΛΕΜΠΕΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙ 123 DSQ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ
  11. ΦΑΛΤΑΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 89 DNF ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  12. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 47 DNS ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
  13. ΜΠΙΧΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 116 DNS ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 18.1.026 παρ. 3,4 αποκλεισμός στο Νο 123 διότι δεν χρησιμοποιεί την ενδυμασία του Συλλόγου για 2η φορά

Κατηγορία Παίδων:

  1. ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ 147 1 31.35 ΠΑΙΔΩΝ ΠΟ ΖΕΥΣ
  2. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 124 2 32.19 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
  3. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 129 3 32.32 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
  4. ΡΟΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 137 4 32.41 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣΜ ΜΑΡΚΟ
  5. ΓΙΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 118 5 33.04 ΠΑΙΔΩΝ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
  6. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 143 6 34.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  7. ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 149 7 35.16 ΠΑΙΔΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  8. \ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 142 8 35.24 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣΜ ΜΑΡΚΟ
  9. ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΣ ΦΑΝΗΣ 128 9 36.06 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
  10. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 127 10 36.34 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
  11. ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 130 11 36.40 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ
  12. ΠΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 140 12 37.23 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣΜ ΜΑΡΚΟ
  13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 148 13 38.22 ΠΑΙΔΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  14. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 126 14 40.05 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
  15. ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 38 15 42.20 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
  16. ΕΝΤΖΙΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 144 16 43.15 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 39 17 43.57 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
  18. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 119 18 49.08 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
  19. ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 122 DNS ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
  20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 132 DNS ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
  21. ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 139 DNS ΠΑΙΔΩΝ ΓΣΜ ΜΑΡΚΟ
  22. ΤΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 150 DNS ΠΑΙΔΩΝ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  23. ΚΑΡΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16 DNS ΠΑΙΔΩΝ ΠΤΣΠ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ
  24. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 44 DNS ΠΑΙΔΩΝ ΠΟΗΑΤ ΠΕΛΟΤΟΝ

Κατηγορία Μάστερ Α:

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25 1 30.10 ΜΑΣΤΕΡ Α ΠΤΣΠ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ
  2. ΜΠΟΥΛΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 2 30.17 ΜΑΣΤΕΡ Α ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  3. ΜΑΝΩΛΑΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 6 3 30.30 ΜΑΣΤΕΡ Α ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
  4. ΣΑΜΟΥ ΚΙΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1 4 30.51 ΜΑΣΤΕΡ Α ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  5. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 23 5 32.15 ΜΑΣΤΕΡ Α ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  6. ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ 9 6 33.14 ΜΑΣΤΕΡ Α ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  7. ΣΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 108 7 34.04 ΜΑΣΤΕΡ Α ΠΕΠΑ
  8. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 7 8 36.07 ΜΑΣΤΕΡ Α ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
  9. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 24 9 36.33 ΜΑΣΤΕΡ Α ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ
  10. ΤΣΑΓΚΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 5 10 39.04 ΜΑΣΤΕΡ Α ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
  11. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 2 DNS ΜΑΣΤΕΡ Α ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  12. ΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 DNS ΜΑΣΤΕΡ Α ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  13. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 21 DNS ΜΑΣΤΕΡ Α ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  14. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 22 DNS ΜΑΣΤΕΡ Α ΒΑΟ
  15. ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 26 DNS ΜΑΣΤΕΡ Α ΠΤΣΠ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

Κατηγορία Μάστερ Β:

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. 70 1 29.27 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΤΣΠ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ
  2. ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34 2 30.23 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ. 39 3 31.10 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  4. ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΣ 44 4 31.59 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
  5. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 66 5 32.15 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ
  6. ΣΚΟΡΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 32 6 32.15 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  7. ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 56 7 32.22 ΜΑΣΤΕΡ Β ΒΑΟ
  8. ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 62 8 33.14 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
  9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 64 9 33.31 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ
  10. ANTONUCCI ALESSIO 69 10 33.43 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ
  11. ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 31 11 33.52 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  12. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 12 34.38 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  13. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33 13 34.44 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  14. ΠΙΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 46 14 35.43 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  15. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤ. 47 15 36.23 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  16. ΔΕΛΛΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 61 16 36.23 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
  17. ΚΕΦΑΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 55 17 36.46 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  18. ΜΑΣΣΑΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ. 41 18 36.55 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  19. ΝΑΝΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 19 37.58 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
  20. ΓΟΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 112 20 39.57 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΕΠΑ
  21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 113 21 40.09 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΕΠΑ
  22. ΚΑΤΙΚΑΣ ΧΑΡΗΣ 110 22 40.49 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΕΠΑ
  23. ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 87 23 41.03 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
  24. ΜΕΝΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 65 24 41.09 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ
  25. ΔΡΟΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 63 25 41.17 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ
  26. ΠΑΠΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 111 26 41.39 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΕΠΑ
  27. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤ. 60 27 44.00 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
  28. ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 109 28 46.04 ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΕΠΑ
  29. ΠΙΠΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 43 29 50.09 ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  30. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 58 DNF ΜΑΣΤΕΡ Β ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  31. ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 68 DSQ ΜΑΣΤΕΡ Β ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ
  32. ΖΕΝΕΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 29 DNS ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
  33. ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 37 DNS ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
  34. ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38 DNS ΜΑΣΤΕΡ Β ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
  35. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57 DNS ΜΑΣΤΕΡ Β ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  36. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 59 DNS ΜΑΣΤΕΡ Β ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 12.1.025 παρ. 35 αποκλεισμός στο Νο 68 λόγω διπλής εγγραφής στο πινάκιο αποτελεσμάτων των κριτών με δική του υπαιτιότητα παρά τις οδηγίες των κριτών

Κατηγορία Μάστερ Γ:

  1. ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 82 1 31.39 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  2. ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 80 2 31.41 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  3. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΡΗΣ 90 3 32.01 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΑΣΚ ΑΛΦΑ
  4. ΜΑΛΙΣΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 75 4 33.41 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  5. ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 91 5 34.35 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΒΑΟ
  6. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 72 6 35.03 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  7. ΓΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 100 7 36.33 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  8. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 8 36.37 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΠΟ ΖΕΥΣ
  9. ΓΑΛΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 102 9 37.15 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  10. ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ. 103 10 37.33 ΜΑΣΤΕΡ Δ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  11. ΖΑΜΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 73 11 37.59 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ
  12. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 86 12 38.40 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
  13. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΑΡΗΣ 114 13 39.35 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΠΕΠΑ
  14. ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 14 39.57 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  15. ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 105 15 40.49 ΜΑΣΤΕΡ Δ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  16. ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 101 16 41.09 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ
  17. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ. 106 17 41.29 ΜΑΣΤΕΡ Θ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
  18. ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 18 44.16 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΠΔΣ ΟΔΔΥΣΕΑΣ
  19. ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 83 19 48.04 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ
  20. ΛΙΒΙΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 76 20 51.57 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
  21. ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 115 21 55.57 ΜΑΣΤΕΡ Γ ΠΕΠΑ

Κατηγορία Μάστερ Δ:

  1. ΣΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 104 DNS ΜΑΣΤΕΡ Δ ΠΑΟΚ

Φωτογραφία εξωφύλλου : Nassos Triantafyllou Photography

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close