Home / Home / Aποτελέσματα Άθλος Μαινάλου 2017

Aποτελέσματα Άθλος Μαινάλου 2017

Το Σαββατοκύριακο 21-22/10/2017 θα πραγματοποιήθηκε ο Άθλος Μαινάλου 2017 (run+bike), για όγδοη  συνεχόμενη χρονιά στη Βυτίνα με την υποστήριξη της Κοινωφελής Επιχείρησης του Δήμου Γορτυνίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΘΛΟΣ ΜΑΙΝΑΛΟΥ 2017 MTRUNNING 19ΧΛΜ 
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH 19km
1 A1 Male 95   ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 1990 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:33:11.257
2 A2 Male 86   ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 1:35:13.477
3 A2 Male 64   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 1:37:01.607
4 A3 Male 37   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΙΟΣ 1976 ACTIVE LAND 1:40:14.884
5 A3 Male 104   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1973 1:41:24.384
6 A3 Male 56   ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ 1969 SYL EMPOR BYTINAS 1:41:43.757
7 A4 Male 107   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:41:51.290
8 A1 Male 96   ΑΡΤΈΜΗΣ ΣΕΒΑΣ 1990 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:42:22.574
9 A2 Male 82   ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΥΝΑΣ 1987 1:44:01.514
10 A3 Male 30   ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:44:49.134
11 A4 Male 88   ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΑΤΣΗΣ 1965 LEPANTORUNNERS 1:45:02.667
12 A1 Male 87   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ 1992 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1:47:46.954
13 A2 Male 55   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1983 BIKE-PARK KALAMATA/ΣΔΥΜ 1:47:48.384
14 A2 Male 76   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 1:47:53.917
15 A1 Male 54   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1988 KALAMATA TRAIL RUNNERS 1:48:05.547
16 A4 Male 58   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1954 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:20.357
17 A2 Male 5   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 1:48:53.294
18 A3 Male 46   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1974 1:50:17.450
19 A3 Male 8   ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 1:53:11.840
20 A1 Male 44   ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 KRI KRI RUNNING TEAM 1:53:30.784
21 A1 Male 45   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 KRI KRI RUNNING TEAM 1:53:31.154
22 A2 Male 3   ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 RED STAR TRIATHLON CLUB 1:54:40.210
23 A3 Male 74   ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:55:37.270
24 A3 Male 24   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 1976 1:57:34.770
25 A1 Male 91   ΜΙΧΑΗΛ ΧΛΕΡΟΣ 1989 1:57:42.780
26 A3 Male 103   ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:57:54.280
27 A3 Male 70   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 BN CYCLING 1:58:26.650
28 A2 Male 73   ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 1986 MYATHLETE 1:58:35.340
29 A3 Male 48   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 1:58:54.210
30 A3 Male 26   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 CHOOZEN MOUNTAIN TEAM 1:58:55.617
31 A2 Male 38   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:00:09.807
32 A2 Male 47   ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΔΡΟΜΕΑΣ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝΑ 2:00:52.400
33 A2 Male 89   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΝΙΔΗΣ 1981 2:01:16.150
34 A3 Male 16   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΚΙΡΙΤΕΣ 2:01:46.400
35 A2 Male 93   ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 2:01:49.150
36 Γ <39 Female 52   ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ 1980 2:02:43.270
37 A3 Male 50   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΣΔΑΣ 1973 OLYMPIA RUNNERS 2:02:43.937
38 A2 Male 27   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1984 ΕΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:04:18.437
39 A4 Male 106   ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 2:04:39.427
40 A2 Male 28   ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΟΥΡΣΟΣ 1979 2:04:42.147
41 A3 Male 12   ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1968 Ε.Ο.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:05:06.117
42 Γ <39 Female 78   ΘΩΜΟΥΛΑ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 1987 2:05:59.467
43 A3 Male 102   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1968 2:07:03.057
44 A4 Male 7   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:33.490
45 Γ <39 Female 109   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ 1978 DYNOCYCLES 2:08:21.777
46 A2 Male 98   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1980 2:11:00.930
47 A3 Male 14   ΑΛΕΞΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 1970 2:11:06.020
48 A4 Male 69   ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1964 Ν.Ο.ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 2:11:35.277
49 A3 Male 61   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΜΠΟΛΑΣ 1974 2:11:53.647
50 A2 Male 57   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 1978 2:11:53.970
51 A2 Male 18   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ 1978 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:13:46.297
52 A2 Male 75   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:15:08.890
53 A2 Male 36   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 2:15:10.647
54 A3 Male 22   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2:15:21.400
55 A3 Male 80   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1977 2:15:33.477
56 A4 Male 33   ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 1969 KALAMATA CITY CYCLING CLUB 2:15:37.357
57 A3 Male 6   ΘΩΜΑΣ ΒΑΡΔΑΛΑΣ 1975 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:15:52.794
58 A3 Male 23   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1976 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:17:47.527
59 A3 Male 63   ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1976 2:18:09.977
60 A4 Male 19   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:18:29.717
61 A3 Male 53   ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1971 Α.Σ.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:19:39.587
62 Γ <39 Female 20   ΕΛΕΝΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 1981 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:20:23.527
63 Γ <39 Female 92   ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:21:48.354
64 Γ 40+ Female 42   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 1977 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:23:41.104
65 Γ 40+ Female 60   ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 KALAMATA CITY CYCLING CLUB 2:23:41.900
66 A4 Male 17   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 1967 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:24:36.604
67 A4 Male 79   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 1963 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2:25:12.124
68 A4 Male 85   ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1949 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:38.647
69 A2 Male 99   ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:32:12.460
70 Γ <39 Female 108   ΚΡΙΣΤΗ ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1978 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:32:43.840
71 Γ 40+ Female 2   ΟΛΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2:33:28.657
72 A2 Male 68   ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΣ 1984 2:35:20.040
73 A2 Male 81   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΝΑΣ 1985 2:35:20.234
74 A4 Male 31   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1945 2:35:28.734
75 A3 Male 39   ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΥ 1968 2:36:40.170
76 A3 Male 71   ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 1975 WIND RUNNING TEAM 2:37:45.480
77 A3 Male 21   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 2:39:53.100
78 Γ <39 Female 41   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ 1981 2:40:51.110
79 A3 Male 72   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 1974 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2:40:52.707
80 Γ 40+ Female 43   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1974 2:43:01.397
81 A4 Male 97   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1948 2:46:10.157
82 A3 Male 77   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1968 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE 2:46:12.607
83 A3 Male 13   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1975 2:46:23.284
84 Γ 40+ Female 67   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 1971 2:47:43.777
85 A2 Male 25   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ 1984 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 2:47:46.287
86 Γ 40+ Female 90   ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1973 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:49:39.087
87 Γ 40+ Female 83   MAΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:55.727
88 A4 Male 49   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ 1961 ΒΥΤΙΝΑ 2:59:52.157
89 Γ <39 Female 15   ΗΛΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ 1979 SKORDO TEAM 3:03:52.407
90 A3 Male 10   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ 1969 SKORDO TEAM 3:03:52.544
91 A2 Male 84   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ 1981 3:03:56.214
92 Γ 40+ Female 59   ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 1968 3:14:05.734

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΘΛΟΣ ΜΑΙΝΑΛΟΥ 2017 MTRUNNING 19ΧΛΜ
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH 19km
Α1 ΑΝΔΡΕΣ 18-29
1 A1 Male 95   ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 1990 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:33:11.257
2 A1 Male 96   ΑΡΤΈΜΗΣ ΣΕΒΑΣ 1990 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:42:22.574
3 A1 Male 87   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ 1992 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1:47:46.954
4 A1 Male 54   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1988 KALAMATA TRAIL RUNNERS 1:48:05.547
5 A1 Male 44   ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 KRI KRI RUNNING TEAM 1:53:30.784
6 A1 Male 45   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 KRI KRI RUNNING TEAM 1:53:31.154
7 A1 Male 91   ΜΙΧΑΗΛ ΧΛΕΡΟΣ 1989 1:57:42.780
Α2 ΑΝΔΡΕΣ 30-39
2 A2 Male 86   ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 1:35:13.477
3 A2 Male 64   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 1:37:01.607
4 A2 Male 82   ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΥΝΑΣ 1987 1:44:01.514
5 A2 Male 55   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1983 BIKE-PARK KALAMATA/ΣΔΥΜ 1:47:48.384
6 A2 Male 76   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 1:47:53.917
7 A2 Male 5   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 1:48:53.294
8 A2 Male 3   ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 RED STAR TRIATHLON CLUB 1:54:40.210
9 A2 Male 73   ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 1986 MYATHLETE 1:58:35.340
10 A2 Male 38   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:00:09.807
11 A2 Male 47   ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΔΡΟΜΕΑΣ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝΑ 2:00:52.400
12 A2 Male 89   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΝΙΔΗΣ 1981 2:01:16.150
13 A2 Male 93   ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 2:01:49.150
14 A2 Male 27   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1984 ΕΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:04:18.437
15 A2 Male 28   ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΟΥΡΣΟΣ 1979 2:04:42.147
16 A2 Male 98   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1980 2:11:00.930
17 A2 Male 57   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 1978 2:11:53.970
18 A2 Male 18   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ 1978 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:13:46.297
19 A2 Male 75   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:15:08.890
20 A2 Male 36   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 2:15:10.647
21 A2 Male 99   ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:32:12.460
22 A2 Male 68   ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΣ 1984 2:35:20.040
23 A2 Male 81   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΝΑΣ 1985 2:35:20.234
24 A2 Male 25   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ 1984 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 2:47:46.287
25 A2 Male 84   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ 1981 3:03:56.214
Α3 ΑΝΔΡΕΣ 40-49
1 A3 Male 37   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΙΟΣ 1976 ACTIVE LAND 1:40:14.884
2 A3 Male 104   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1973 1:41:24.384
3 A3 Male 56   ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ 1969 SYL EMPOR BYTINAS 1:41:43.757
4 A3 Male 30   ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:44:49.134
5 A3 Male 46   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1974 1:50:17.450
6 A3 Male 8   ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 1:53:11.840
7 A3 Male 74   ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:55:37.270
8 A3 Male 24   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 1976 1:57:34.770
9 A3 Male 103   ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:57:54.280
10 A3 Male 70   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 BN CYCLING 1:58:26.650
11 A3 Male 48   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 1:58:54.210
12 A3 Male 26   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 CHOOZEN MOUNTAIN TEAM 1:58:55.617
13 A3 Male 16   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΚΙΡΙΤΕΣ 2:01:46.400
14 A3 Male 50   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΣΔΑΣ 1973 OLYMPIA RUNNERS 2:02:43.937
15 A3 Male 12   ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1968 Ε.Ο.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:05:06.117
16 A3 Male 102   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1968 2:07:03.057
17 A3 Male 14   ΑΛΕΞΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 1970 2:11:06.020
18 A3 Male 61   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΜΠΟΛΑΣ 1974 2:11:53.647
19 A3 Male 22   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2:15:21.400
20 A3 Male 80   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1977 2:15:33.477
21 A3 Male 6   ΘΩΜΑΣ ΒΑΡΔΑΛΑΣ 1975 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:15:52.794
22 A3 Male 23   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1976 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:17:47.527
23 A3 Male 63   ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1976 2:18:09.977
24 A3 Male 53   ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1971 Α.Σ.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:19:39.587
25 A3 Male 39   ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΥ 1968 2:36:40.170
26 A3 Male 71   ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 1975 WIND RUNNING TEAM 2:37:45.480
27 A3 Male 21   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 2:39:53.100
28 A3 Male 72   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 1974 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2:40:52.707
29 A3 Male 77   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1968 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE 2:46:12.607
30 A3 Male 13   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1975 2:46:23.284
31 A3 Male 10   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ 1969 SKORDO TEAM 3:03:52.544
Α3 ΑΝΔΡΕΣ 50+
1 A4 Male 107   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:41:51.290
2 A4 Male 88   ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΑΤΣΗΣ 1965 LEPANTORUNNERS 1:45:02.667
3 A4 Male 58   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1954 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:20.357
4 A4 Male 106   ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 2:04:39.427
5 A4 Male 7   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:33.490
6 A4 Male 69   ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1964 Ν.Ο.ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 2:11:35.277
7 A4 Male 33   ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 1969 KALAMATA CITY CYCLING CLUB 2:15:37.357
8 A4 Male 19   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:18:29.717
9 A4 Male 17   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 1967 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:24:36.604
10 A4 Male 79   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 1963 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2:25:12.124
11 A4 Male 85   ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1949 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:38.647
12 A4 Male 31   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1945 2:35:28.734
13 A4 Male 97   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1948 2:46:10.157
14 A4 Male 49   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ 1961 ΒΥΤΙΝΑ 2:59:52.157
ΓΥΝΑΙΚΕΣ <39
1 Γ <39 Female 52   ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ 1980 2:02:43.270
2 Γ <39 Female 78   ΘΩΜΟΥΛΑ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 1987 2:05:59.467
3 Γ <39 Female 109   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ 1978 DYNOCYCLES 2:08:21.777
4 Γ <39 Female 20   ΕΛΕΝΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 1981 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:20:23.527
5 Γ <39 Female 92   ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:21:48.354
6 Γ <39 Female 108   ΚΡΙΣΤΗ ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1978 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:32:43.840
7 Γ <39 Female 41   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ 1981 2:40:51.110
8 Γ <39 Female 15   ΗΛΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ 1979 SKORDO TEAM 3:03:52.407
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 40+
1 Γ 40+ Female 42   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 1977 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:23:41.104
2 Γ 40+ Female 60   ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 KALAMATA CITY CYCLING CLUB 2:23:41.900
3 Γ 40+ Female 2   ΟΛΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2:33:28.657
4 Γ 40+ Female 43   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1974 2:43:01.397
5 Γ 40+ Female 67   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 1971 2:47:43.777
6 Γ 40+ Female 90   ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1973 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:49:39.087
7 Γ 40+ Female 83   MAΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:55.727
8 Γ 40+ Female 59   ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 1968 3:14:05.734

 

General Category Gender BIB Name Club FINISH 37KM
1 Α2 Male 162   ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΤΟΣ 1:41:49.914
2 Α1 Male 116   ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ SMF TEAM 1:46:21.200
3 Α1 Male 110   ΠΑΝΟΣ ΠΑΡΡΑΣ 1:48:33.484
4 Α1 Male 148   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1:55:51.507
5 Α2 Male 18   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ WEST COAST MANDRAS 1:55:57.234
6 Α1 Male 143   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1:58:57.924
7 Α2 Male 19   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ AEK ΑΘΗΝΩΝ 1:59:14.044
8 Α2 Male 109   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΕΚ. ΑΘΗΝΩΝ 1:59:21.794
9 Α4 Male 100   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΕΟΤ-ΔΕΛΤΙΟ 10461 1:59:50.354
10 Α3 Male 7   ΤΑΣΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ AEK ΑΘΗΝΩΝ 2:00:15.544
11 Α2 Male 163   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΓΙΝΙΔΗΣ 2:00:25.537
12 Α4 Male 95   ΤΑΚΗΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.Ο ΑΙΟΛΟΣ / CYCLIST.GR 2:01:48.014
13 Α2 Male 128   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ 2:02:23.174
14 Α3 Male 72   ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:05:39.484
15 Α2 Male 119   ΧΑΡΗΣ ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ PAMVOMOUNTAIN 2:07:00.094
16 Α2 Male 93   ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ 2:07:29.620
17 Α2 Male 73   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΝΔΡΟΥ SAMOS CYCLING CLUB 2:09:06.064
18 Α3 Male 89   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:11:13.077
19 Α2 Male 104   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ BIKE-PARK KALAMATA 2:11:31.530
20 Α2 Male 112   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ 2:12:12.650
21 Α3 Male 17   ΠΑΝΟΣ ΒΕΡΓΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:12:30.344
22 Α2 Male 85   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΝΤΗΣ WEST COAST 2:12:44.200
23 Α1 Male 145 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΚΑΡΑΣ 2:12:44.884
24 Α2 Male 40   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:13:04.510
25 Α1 Male 15   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΡΕΛΑΣ WEST COAST 2:13:18.314
26 Α3 Male 30   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ TOPODILATO.GR 2:13:38.890
27 Α1 Male 80   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 2:15:39.250
28 Α2 Male 43   AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΤΡΑΣ CYCLELAND 2:16:12.184
29 Α3 Male 98   ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΤΑΡΔΑΣ WEST COAST MANDRAS 2:16:24.890
30 Α3 Male 138   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ BN CYCLING 2:16:33.610
31 Α3 Male 146 ΚΩΣΤΑΣ ΦΑΚΑΖΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:17:02.857
32 Α1 Male 31   ΕΚΤΩΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΕΓΓΛΕΡΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:17:50.434
33 Α3 Male 58   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΕΦΑΛΑΣ Α.Σ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2:19:01.460
34 Α4 Male 92   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ 34BIKESHOP 2:19:12.180
35 Α2 Male 82   ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:19:14.360
36 Α3 Male 25   ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 2:19:16.420
37 Α3 Male 129   ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥΧΛΕΡΗΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 2:19:17.140
38 Α1 Male 107   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:19:50.440
39 Α3 Male 32   ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Π Δ Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:20:09.930
40 Α2 Male 113   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΑΛΑΣ 2:21:38.570
41 e-bike Male 5   ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ e-bike ROBOVISION 2:22:59.350
42 e-bike Male 176   EDWARD MULLER e-bike 2:24:13.680
43 Α3 Male 75   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΚΟΣ PAMVOMAOUNTAIN 2:24:36.750
44 e-bike Male 9   ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ e-bike ΑΞΙΟΝΤΕΚ 2:24:38.840
45 Α3 Male 21   ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:25:36.040
46 Α3 Male 45   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΕΡΑΝΤΕΣ ΑΙΟΛΟΣ 2:26:22.267
47 Α3 Male 1 RADEK ARCISZEWSKI Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ/PODILATODROM 2:26:32.268
48 Α3 Male 36   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΡΟΟΔΟΣ 2:27:45.280
49 Α1 Male 101   ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ ΞΥΔΕΑΣ M.A.R.C 2:28:23.350
50 Α1 Male 154   ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΧΟΛΕΚΑΣ 2:28:29.060
51 Α3 Male 78   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΙΟΣ ACTIVE LAND 2:29:09.070
52 Α4 Male 111   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΠΟΝΗΣ ΙΔΙΩΤΗΣ 2:30:03.120
53 Α3 Male 59   ΚΩΣΤΑΣ ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ WEST COAST 2:30:19.590
54 Α2 Male 77   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΜΑΤΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:30:28.700
55 Γ Female 120   ΑΝΕΤΑ ΠΛΕΒΑ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:31:52.310
56 Α3 Male 27   ΒΛΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΣ PORN NIGHTS 2:34:38.547
57 Α3 Male 55   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΖΗΣ 34BIKESHOP 2:34:39.530
58 Α3 Male 167   ΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥ DYNOCYCLES 2:34:39.534
59 Α4 Male 76   ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ NORTH BIKE 2:34:39.854
60 Α3 Male 57   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ HELIC 2:36:06.890
61 Α4 Male 175   CONSTANTINE DIAMOND 2:36:17.537
62 Α2 Male 13   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 2:38:44.400
63 Α3 Male 62   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ECC 2:39:35.727
64 Α3 Male 149   ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ 2:42:00.884
65 Α3 Male 41   ΝΙΚΟΣ ΖΗΡΟΣ 2:42:22.220
66 Α4 Male 105   ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2:42:33.774
67 Α2 Male 79   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ 2:42:43.634
68 Γ Female 180   ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 2:42:53.537
69 Α3 Male 103   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΣ PAMVOMOUNTAIN 2:43:40.964
70 Α3 Male 127   ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ 2:45:18.200
71 Α4 Male 70   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:45:47.424
72 Α3 Male 108   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΑΓΕΥΣ ΒΙΚΕ&RUN 2:45:52.750
73 Α3 Male 14   ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΑΚΗΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:45:53.024
74 Α2 Male 68   ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ _ 2:46:04.290
75 Α2 Male 74   ΝΙΚΟΣ ΛΙΒΑΝΟΣ BIKE PORN NIGHTS 2:47:04.780
76 Α3 Male 60   ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΚΟΛΙΟΣ ANTIPAROS MTB 2:47:27.104
77 Α2 Male 96   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΛΩΣΗΣ GOJI BERRY TEAM 2:47:35.720
78 Α4 Male 64   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:47:56.314
79 Α4 Male 54   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:49:17.190
80 e-bike Male 22   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ e-bike 2:49:53.890
81 Α3 Male 165 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:50:49.480
82 Α3 Male 140   ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ RAFINA PROTYPO GYM 2:54:59.560
83 Α2 Male 114   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΥΚΝΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ 2:55:38.870
84 Α1 Male 65   ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΛΕ.Μ.Α. ΘΕΡΜΟΥ 2:57:41.480
85 Α4 Male 135   ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΕΦΙΠΟ – MARATHON BIKE 2:57:48.370
86 Α2 Male 125   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 2:58:11.250
87 Α3 Male 61   MANΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΛΙΟΣ 2:58:17.797
88 Α4 Male 56   ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ NORTHBIKE 2:58:18.710
89 Α3 Male 137   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ C-DREAM CYCLING TEAM 2:58:57.147
90 e-bike Male 150   ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ e-bike 2:59:05.440
91 Α3 Male 28   ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΒΑΡΗΣ BN CYCLING 2:59:10.537
92 Α3 Male 6   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΚΟΥ WWW.COOKWORLD.GR 2:59:20.597
93 Α2 Male 115   ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΑΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:01:03.080
94 Α3 Male 29   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 3:01:15.340
95 Α2 Male 90   ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΜΟΥΝΤΣΑΚΗΣ ΠΡΟΒΑΤΟ 3:01:25.407
96 Α1 Male 23   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ . 3:02:01.980
97 Α4 Male 83   ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ RAFINA PROTYPO GYM 3:02:28.650
98 Α1 Male 102   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ PAMVOMOUNTAIN 3:02:55.670
99 Α2 Male 84   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΓΑΣ ΠΥΚΝΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ FESTOOL 3:03:11.447
100 Α1 Male 147   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 3:03:13.260
101 Α3 Male 50   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 3:04:52.504
102 Α4 Male 126   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΒΗΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 3:05:39.507
103 Α4 Male 144   ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ 3:06:20.890
104 Α3 Male 97   ΤΑΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:10:59.807
105 Α4 Male 38   ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ NORTHBIKE.GR 3:11:59.530
106 Α4 Male 136   ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ 3:12:49.697
107 Α4 Male 141   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΓΡΗΣ SINGLETRACK BLISS 3:18:10.147
108 Α3 Male 39   ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:20:01.624
109 Α4 Male 52   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ TEAM ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 3:20:02.550
110 Α3 Male 49   ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ PAMVOMOUNTAIN 3:22:02.407
111 Α3 Male 124   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΜΠΟΛΑΣ 3:23:02.407
112 Γ Female 106   ΜΑΤΙΛΝΤΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝORTHBIKE.GR 3:25:39.877
113 Α2 Male 12   ΧΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 3:25:43.167
114 Γ Female 134   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3:31:34.387
115 Α1 Male 117   ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ NORTHBIKE.GR 3:33:59.530
116 Α4 Male 121   ΜΥΡΩΝ ΠΛΕΥΡΗΣ NORTH BIKE 3:34:00.087
117 Α3 Male 99   ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΕΡΟΣ 3:35:25.747
118 Α4 Male 4   ΦΟΙΒΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 3:36:45.747
119 Α3 Male 169   ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 3:37:04.697
120 Α3 Male 168   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΗΣ 3:38:50.417
121 Α2 Male 159   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΥΚΝΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ 3:43:35.507
122 Α3 Male 170   ΤΑΣΟΣ ΚΟΡΟΥΛΗΣ 3:44:37.337
123 Α4 Male 37   ΑΛΕΞΗΣ ΔΡΥΜΙΩΤΗΣ 3:46:41.497
124 Α2 Male 160   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΠΥΚΝΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ 3:47:25.314
125 Α3 Male 8   ΘΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ OAKA BOX 3:54:17.437
126 Α3 Male 34   ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 4:00:07.577
127 Α3 Male 142   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE 4:04:45.734
128 Α1 Male 153   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 4:08:10.164
129 Γ Female 51   ΚΕΛΛΥ ΚΑΡΑΒΙΤΗ 4:30:15.764
130 Α1 Male 94   ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΠΑΛΑΝΟΣ 4:32:11.124
131 Α3 Male 132   ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΣ 5:02:52.984
Α2 Male 3   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ NORTHBIKE DNF
Α4 Male 48   ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΕΑΣ SET LAB DNF
Γ Female 152   ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM DNF
Α4 Male 44   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΑ DNF
Α1 Male 91   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΡΤΖΟΥΧΟΣ – DNF
Α3 Male 139   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ BN CYCLING DNF
Α2 Male 24   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ BIKE PORN NIGHTS DNF
Α3 Male 53   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΗΣ DNF
Α3 Male 87   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ DNF
Α2 Male 69   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ DNS

 

General Category Gender BIB Name Club FINISH 37KM
1 Α1 Male 148   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1:55:51.507
2 Α1 Male 143   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1:58:57.924
3 Α1 Male 145 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΚΑΡΑΣ 2:12:44.884
4 Α1 Male 15   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΡΕΛΑΣ WEST COAST 2:13:18.314
5 Α1 Male 80   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 2:15:39.250
6 Α1 Male 31   ΕΚΤΩΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΕΓΓΛΕΡΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:17:50.434
7 Α1 Male 107   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:19:50.440
8 Α1 Male 101   ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ ΞΥΔΕΑΣ M.A.R.C 2:28:23.350
9 Α1 Male 154   ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΧΟΛΕΚΑΣ 2:28:29.060
10 Α1 Male 65   ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΛΕ.Μ.Α. ΘΕΡΜΟΥ 2:57:41.480
11 Α1 Male 23   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ . 3:02:01.980
12 Α1 Male 102   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ PAMVOMOUNTAIN 3:02:55.670
13 Α1 Male 147   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 3:03:13.260
14 Α1 Male 117   ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ NORTHBIKE.GR 3:33:59.530
15 Α1 Male 153   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 4:08:10.164
16 Α1 Male 94   ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΠΑΛΑΝΟΣ 4:32:11.124
Α1 Male 91   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΡΤΖΟΥΧΟΣ – DNF

 

General Category Gender BIB Name Club FINISH 37KM
1 Α2 Male 18   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ WEST COAST MANDRAS 1:55:57.234
2 Α2 Male 19   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ AEK ΑΘΗΝΩΝ 1:59:14.044
3 Α2 Male 109   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΕΚ. ΑΘΗΝΩΝ 1:59:21.794
4 Α2 Male 163   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΓΙΝΙΔΗΣ 2:00:25.537
5 Α2 Male 128   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ 2:02:23.174
6 Α2 Male 119   ΧΑΡΗΣ ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ PAMVOMOUNTAIN 2:07:00.094
7 Α2 Male 93   ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ 2:07:29.620
8 Α2 Male 73   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΝΔΡΟΥ SAMOS CYCLING CLUB 2:09:06.064
9 Α2 Male 104   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ BIKE-PARK KALAMATA 2:11:31.530
10 Α2 Male 112   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ 2:12:12.650
11 Α2 Male 85   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΝΤΗΣ WEST COAST 2:12:44.200
12 Α2 Male 40   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:13:04.510
13 Α2 Male 43   AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΤΡΑΣ CYCLELAND 2:16:12.184
14 Α2 Male 82   ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:19:14.360
15 Α2 Male 113   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΑΛΑΣ 2:21:38.570
16 Α2 Male 77   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΜΑΤΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:30:28.700
17 Α2 Male 13   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 2:38:44.400
18 Α2 Male 79   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ 2:42:43.634
19 Α2 Male 68   ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ _ 2:46:04.290
20 Α2 Male 74   ΝΙΚΟΣ ΛΙΒΑΝΟΣ BIKE PORN NIGHTS 2:47:04.780
21 Α2 Male 96   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΛΩΣΗΣ GOJI BERRY TEAM 2:47:35.720
22 Α2 Male 114   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΥΚΝΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ 2:55:38.870
23 Α2 Male 125   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 2:58:11.250
24 Α2 Male 115   ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΑΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:01:03.080
25 Α2 Male 90   ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΜΟΥΝΤΣΑΚΗΣ ΠΡΟΒΑΤΟ 3:01:25.407
26 Α2 Male 84   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΓΑΣ ΠΥΚΝΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ FESTOOL 3:03:11.447
27 Α2 Male 12   ΧΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 3:25:43.167
28 Α2 Male 159   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΥΚΝΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ 3:43:35.507
29 Α2 Male 160   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΠΥΚΝΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ 3:47:25.314
30 Α2 Male 3   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ NORTHBIKE DNF
31 Α2 Male 24   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ BIKE PORN NIGHTS DNF
32 Α2 Male 69   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ DNS

 

General Category Gender BIB Name Club FINISH 37KM
1 Α3 Male 7   ΤΑΣΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ AEK ΑΘΗΝΩΝ 2:00:15.544
2 Α3 Male 72   ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:05:39.484
3 Α3 Male 89   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:11:13.077
4 Α3 Male 17   ΠΑΝΟΣ ΒΕΡΓΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:12:30.344
5 Α3 Male 30   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ TOPODILATO.GR 2:13:38.890
6 Α3 Male 98   ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΤΑΡΔΑΣ WEST COAST MANDRAS 2:16:24.890
7 Α3 Male 138   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ BN CYCLING 2:16:33.610
8 Α3 Male 146 ΚΩΣΤΑΣ ΦΑΚΑΖΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:17:02.857
9 Α3 Male 58   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΕΦΑΛΑΣ Α.Σ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2:19:01.460
10 Α3 Male 25   ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 2:19:16.420
11 Α3 Male 129   ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥΧΛΕΡΗΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 2:19:17.140
12 Α3 Male 32   ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Π Δ Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:20:09.930
13 Α3 Male 75   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΚΟΣ PAMVOMAOUNTAIN 2:24:36.750
14 Α3 Male 21   ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:25:36.040
15 Α3 Male 45   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΕΡΑΝΤΕΣ ΑΙΟΛΟΣ 2:26:22.267
16 Α3 Male 1 RADEK ARCISZEWSKI Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ/PODILATODROM 2:26:32.268
17 Α3 Male 36   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΡΟΟΔΟΣ 2:27:45.280
18 Α3 Male 78   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΙΟΣ ACTIVE LAND 2:29:09.070
19 Α3 Male 59   ΚΩΣΤΑΣ ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ WEST COAST 2:30:19.590
20 Α3 Male 27   ΒΛΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΣ PORN NIGHTS 2:34:38.547
21 Α3 Male 55   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΖΗΣ 34BIKESHOP 2:34:39.530
22 Α3 Male 167   ΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥ DYNOCYCLES 2:34:39.534
23 Α3 Male 57   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ HELIC 2:36:06.890
24 Α3 Male 62   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ECC 2:39:35.727
25 Α3 Male 149   ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ 2:42:00.884
26 Α3 Male 41   ΝΙΚΟΣ ΖΗΡΟΣ 2:42:22.220
27 Α3 Male 103   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΣ PAMVOMOUNTAIN 2:43:40.964
28 Α3 Male 127   ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ 2:45:18.200
29 Α3 Male 108   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΑΓΕΥΣ ΒΙΚΕ&RUN 2:45:52.750
30 Α3 Male 14   ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΑΚΗΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:45:53.024
31 Α3 Male 60   ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΚΟΛΙΟΣ ANTIPAROS MTB 2:47:27.104
32 Α3 Male 165 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:50:49.480
33 Α3 Male 140   ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ RAFINA PROTYPO GYM 2:54:59.560
34 Α3 Male 61   MANΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΛΙΟΣ 2:58:17.797
35 Α3 Male 137   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ C-DREAM CYCLING TEAM 2:58:57.147
36 Α3 Male 28   ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΒΑΡΗΣ BN CYCLING 2:59:10.537
37 Α3 Male 6   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΚΟΥ WWW.COOKWORLD.GR 2:59:20.597
38 Α3 Male 29   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 3:01:15.340
39 Α3 Male 50   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 3:04:52.504
40 Α3 Male 97   ΤΑΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:10:59.807
41 Α3 Male 39   ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:20:01.624
42 Α3 Male 49   ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ PAMVOMOUNTAIN 3:22:02.407
43 Α3 Male 124   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΜΠΟΛΑΣ 3:23:02.407
44 Α3 Male 99   ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΕΡΟΣ 3:35:25.747
45 Α3 Male 169   ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 3:37:04.697
46 Α3 Male 168   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΗΣ 3:38:50.417
47 Α3 Male 170   ΤΑΣΟΣ ΚΟΡΟΥΛΗΣ 3:44:37.337
48 Α3 Male 8   ΘΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ OAKA BOX 3:54:17.437
49 Α3 Male 34   ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 4:00:07.577
50 Α3 Male 142   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE 4:04:45.734
51 Α3 Male 132   ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΣ 5:02:52.984
Α3 Male 139   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ BN CYCLING DNF
Α3 Male 53   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΗΣ DNF
Α3 Male 87   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ DNF

 

General Category Gender BIB Name Club FINISH 37KM
1 Α4 Male 100   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΕΟΤ-ΔΕΛΤΙΟ 10461 1:59:50.354
2 Α4 Male 95   ΤΑΚΗΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.Ο ΑΙΟΛΟΣ / CYCLIST.GR 2:01:48.014
3 Α4 Male 92   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ 34BIKESHOP 2:19:12.180
4 Α4 Male 111   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΠΟΝΗΣ ΙΔΙΩΤΗΣ 2:30:03.120
5 Α4 Male 76   ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ NORTH BIKE 2:34:39.854
6 Α4 Male 175   CONSTANTINE DIAMOND 2:36:17.537
7 Α4 Male 105   ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2:42:33.774
8 Α4 Male 70   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:45:47.424
9 Α4 Male 64   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:47:56.314
10 Α4 Male 54   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:49:17.190
11 Α4 Male 135   ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΕΦΙΠΟ – MARATHON BIKE 2:57:48.370
12 Α4 Male 56   ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ NORTHBIKE 2:58:18.710
13 Α4 Male 83   ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ RAFINA PROTYPO GYM 3:02:28.650
14 Α4 Male 126   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΒΗΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 3:05:39.507
15 Α4 Male 144   ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ 3:06:20.890
16 Α4 Male 38   ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ NORTHBIKE.GR 3:11:59.530
17 Α4 Male 136   ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ 3:12:49.697
18 Α4 Male 141   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΓΡΗΣ SINGLETRACK BLISS 3:18:10.147
19 Α4 Male 52   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ TEAM ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 3:20:02.550
20 Α4 Male 121   ΜΥΡΩΝ ΠΛΕΥΡΗΣ NORTH BIKE 3:34:00.087
21 Α4 Male 4   ΦΟΙΒΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 3:36:45.747
22 Α4 Male 37   ΑΛΕΞΗΣ ΔΡΥΜΙΩΤΗΣ 3:46:41.497
Α4 Male 48   ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΕΑΣ SET LAB DNF
Α4 Male 44   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΑ DNF

 

General Category Gender BIB Name Club FINISH 37KM
1 Γ Female 120   ΑΝΕΤΑ ΠΛΕΒΑ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:31:52.310
2 Γ Female 180   ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 2:42:53.537
3 Γ Female 106   ΜΑΤΙΛΝΤΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝORTHBIKE.GR 3:25:39.877
4 Γ Female 134   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3:31:34.387
5 Γ Female 51   ΚΕΛΛΥ ΚΑΡΑΒΙΤΗ 4:30:15.764
Γ Female 152   ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM DNF

 

General Category Gender BIB Name Club FINISH 37KM
1 e-bike Male 5   ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ROBOVISION 2:22:59.350
2 e-bike Male 176   EDWARD MULLER 2:24:13.680
3 e-bike Male 9   ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΑΞΙΟΝΤΕΚ 2:24:38.840
4 e-bike Male 22   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 2:49:53.890
5 e-bike Male 150   ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ 2:59:05.440

 

Rank Category Gender BIB  Name Club FINISH 15KM

1 Α Male 541   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗΣ 0:44:48.880
2 Α Male 565   ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 0:45:26.617
3 Α Male 540   ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΗ ΓΡΟΘΙΑ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0:46:29.627
4 Α Male 555   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 0:51:10.067
5 Α Male 516   ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΙΛΛΙΑΣ 0:51:46.577
6 Α Male 553   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΟΤΗΣ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:52:05.007
7 Α Male 519   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΙΖΟΓΛΟΥ 0:52:43.200
8 Α Male 524   ΧΑΡΗΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ 0:52:46.697
9 Α Male 558   ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 0:53:13.127
10 Α Male 529   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΓΕΥΣ ΒΙΚΕ&RUN 0:53:22.087
11 Α Male 562   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΕΔΑΡΗΣ 0:54:39.657
12 Α Male 543   ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:55:15.474
13 Α Male 545   ΦΩΤΗΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ WEST COAST MANDRAS 1:00:57.184
14 Α Male 521   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΑΓΕΥΣ ΒΙΚΕ&RUN 1:01:31.587
15 Α Male 501   THOMAS CARPENTIER X 1:01:35.527
16 Α Male 538   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:03:35.244
17 Α Male 535   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΥΔΑΡΟΣ 1:04:52.310
18 Α Male 546   ΑΡΗΣ ΝΟΤΗΣ ASKLHPIOS EPIDAUROU 1:05:23.120
19 Α Male 506   ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:07:01.560
20 Α Male 532   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΚΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 1:08:18.870
21 Α Male 556   ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΡΒΑΣΙΔΗΣ ΑΛΦΑ CYCLING TEAM 1:08:19.724
22 Α Male 557   ΜΙΧΑΗΛ ΧΛΕΡΟΣ 1:09:27.844
23 Α Male 507   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:14:10.904
24 Α Male 560   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΔΑΡΗΣ 1:14:49.024
25 Α Male 576   ΘΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ 1:23:51.224
26 Α Male 554   ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΚΩΝΟΠΟΥΛΟΣ PAMVOMOUNTAIN 1:26:29.464
27 Α Male 520   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1:29:17.564
28 Α Male 544   ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΥΡΙΣ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:31:47.750
29 Α Male 547   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ NORTHBIKE.GR 1:41:53.284
Α Male 549   ΘΩΜΑΣ ΞΕΝΟΣ DSQ PAMVOMOYNTAIN

 

Rank Category Gender BIB  Name Club FINISH 15KM

1 ΝΕΩΝ Male 561   ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ 0:39:46.944
2 ΝΕΩΝ Male 552   ΕΡΜΗΣ ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ BN CYCLING 0:40:37.560
3 ΝΕΩΝ Male 551   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ WEST COST 0:42:43.370
4 ΝΕΩΝ Male 542   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ WEST COAST MANDRA 0:44:27.254
5 ΝΕΩΝ Male 568   ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΛΑΜΠΟΣ 0:45:12.440
6 ΝΕΩΝ Male 534   ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ «WEST COAST » 0:45:37.440
7 ΝΕΩΝ Male 525   ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:46:37.817
8 ΝΕΩΝ Male 502   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΔΑΜ WEST COAST 0:47:02.627
9 ΝΕΩΝ Male 527   ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ 0:47:07.807
10 ΝΕΩΝ Male 578   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ 0:52:29.997
11 ΝΕΩΝ Male 539   ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ WEST COAST 0:53:42.657
12 ΝΕΩΝ Male 509   ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:57:15.527
13 ΝΕΩΝ Male 566   AUREL CAPI 0:58:47.874
14 ΝΕΩΝ Male 512   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΪΤΑΝΗΣ 1:00:38.907
15 ΝΕΩΝ Male 548   ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΘΑΛΗΣ 1:01:16.597
16 ΝΕΩΝ Male 510   ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗΣ 1:04:02.717
17 ΝΕΩΝ Male 564   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΛΗΣ 1:05:09.777
18 ΝΕΩΝ Male 508   ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:06:56.750
19 ΝΕΩΝ Male 533   ΘΑΝΟΣ ΛΙΓΟΥΔΙΣΤΙΑΝΟΣ 1:26:30.164
20 ΝΕΩΝ Male 563   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΛΗΣ 1:36:15.844
ΝΕΩΝ Male 528   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΟΣ DSQ
ΝΕΩΝ Male 511   ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ DNF –

Rank Category Gender BIB  Name Club FINISH 15KM

1 Γ Female 503   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΔΑΜ WEST COAST 0:45:31.000
2 Γ Female 518   ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΑΡΗ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΗ ΓΡΟΘΙΑ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0:58:52.934
3 Γ Female 530   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ NORTHBIKE 1:15:24.774
4 Γ Female 550   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1:19:35.557
5 Γ Female 517   ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΣΟΥ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:20:59.187
6 Γ Female 589   ΠΟΛΥΤΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1:24:08.474
7 Γ Female 504   ΟΛΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2:03:26.930

Check Also

Έτρεξαν στον Κλασσικό Μαραθώνιο στέλνοντας μήνυμα για τα αδέσποτα

Άλλον έναν όμορφο τερμασισμό ζήσαμε την Κυριακή στο Καλλιμάρμαρο. Δρομείς, μπήκαν στο στάδιο κρατώντας ένα …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *