HomeΑποτελέσματα αγώνων Running

Aποτελέσματα Peoplerun 3

Την Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2017 το Κτήμα Συγγρού και το Ινστιτούτο Γεωπονικών Επιστηµών, υποδέχθηκαν για 2η χρονιά το #PeopleRun3.

Αποτελέσματα αγώνων

4 Χιλιόμετρα

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME

1 176 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 00:16’08″735
2 83 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:16’18″896
3 249 WEBB DANZEL Α 00:16’40″212
4 1121 ΜΑΚΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:16’54″719
5 225 BAI XUHAO Α 00:17’40″742
6 65 Στεργιόπουλος Χρήστος Α 00:18’12″220
7 248 ZHENG SIMONE Α 00:18’16″098
8 0118 Νικολούζος Παναγιώτης UNI PHARMA Α 00:18’29″783
9 273 ΖΑΓΟΡΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 00:18’35″026
10 57 Κοντοβάς Στέφανος Α 00:18’36″408
11 1122 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ Γ 00:18’51″527
12 236 MARAVEGIAS KONSTANTINOS Α 00:19’20″101
13 247 DIMITROPOULOS ANGELOS Α 00:19’28″041
14 252 ΜΙΚΡΟΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:19’33″492
15 100 ANASTASIOU Dimitra Γ 00:20’14″305
16 191 DINIAS MICHAIL Α 00:20’27″572
17 205 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 00:20’30″813
18 250 OREOPOULOS VASILIOS Α 00:20’37″612
19 324 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 00:20’41″362
20 239 WENG CHI CHENG Α 00:20’50″366
21 240 YANG YAO Α 00:20’55″612
22 238 SROUJI MARIO Α 00:21’04″853
23 281 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:21’05″614
24 199 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:21’11″550
25 251 KAMBOUROGLOU THISSEAS Α 00:21’13″012
26 231 JIN YURAN Α 00:21’32″707
27 88 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 00:21’33″618
28 169 Νίτσας Χρήστος Α 00:21’43″970
29 288 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 00:22’00″108
30 253 SEO YUNJE Α 00:22’03″597
31 197 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:22’06″995
31 197 Τσάμης Δημήτριος Α 00:22’06″995
32 241 KARYDAS KONSTANTINOS Α 00:22’23″712
33 76 ΠΑΤΡΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ 00:22’24″109
34 1124 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡ Α 00:22’25″307
35 160 ΚΑΣΜΑ ΜΑΡΙΑ Γ 00:22’45″900
36 323 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:22’48″420
37 75 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:23’00″081
38 295 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:23’05″341
39 63 ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ Α 00:23’06″381
40 164 SPYROU ELPIDA Γ 00:23’11″023
41 325 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:23’20″344
42 162 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 00:23’30″154
43 331 X1 X1 Α 00:23’39″205
44 228 EFRAIMOGLOY LAZOS Α 00:23’40″396
45 220 ΤΣΙΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 00:23’42″783
46 201 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 00:23’45″164
47 271 ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:23’54″867
48 283 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΤΑΚΗΣ Α 00:23’59″205
49 269 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 00:24’14″228
50 230 HELIOU LE HEYX KAYLA Α 00:24’23″582
51 87 ΧΑΜΑΚΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 00:24’25″478
52 232 KALLIAMVAKOS NINA Γ 00:24’49″777
53 163 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 00:24’51″660
54 80 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΚΗΣ Α 00:24’53″030
55 1129 ΤΑΧΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:25’02″309
56 264 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 00:25’04″850
57 255 Τσιγγένης Γιώργος Α 00:25’05″444
58 0159 Τσιγγένης Γιάννης UNI PHARMA Α 00:25’06″589
59 196 ΦΕΡΓΑΔΗΣ – ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:25’22″910
60 203 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:25’23″070
61 1039 ΠΑΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:25’23″527
62 69 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ Γ 00:25’29″079
63 85 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΕΦΗ Γ 00:25’29″100
64 229 GEORGIOU KATHERINE Γ 00:25’30″734
65 209 Ευαγγελινου Αναστασία Γ 00:25’31″983
66 208 Μπακολας Θεόδωρος Α 00:25’32″082
67 200 KOSMIDIS KOSTIS Α 00:25’34″164
68 0156 ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ UNI PHARMA Α 00:25’45″295
69 91 Τσιριγώτη Μαρί Γ 00:25’47″653
70 173 Ναουμ Κωνσταντινος Α 00:25’48″161
71 282 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΣΤΗΣ Α 00:25’54″935
72 270 ΜΕΓΑΛΟΦΑΣΤΟΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 00:25’56″104
73 286 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:25’59″214
74 292 ΠΑΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:26’02″322
75 0119 ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ UNI PHARMA Α 00:26’06″194
76 306 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:26’07″372
77 280 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:26’10″735
78 338 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΧΑΡΗΣ Α 00:26’24″454
79 79 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:26’26″021
80 177 Αρμαου Τομαζινα Γ 00:26’26″344
81 1017 Ναυπλιώτη Παυλίνα Γ 00:26’29″503
82 161 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 00:26’38″391
83 0147 ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ UNI PHARMA Α 00:26’38″796
84 287 ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΙΡΗ Γ 00:26’40″328
85 291 ΜΠΑΡΛΑ ΜΑΡΙΝΑ Γ 00:26’41″274
86 92 Karagiannakis Panagiotis Α 00:26’45″975
87 193 ΖΑΡΟΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:26’49″817
88 329 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 00:26’55″049
89 0152 Φώτη Αικατερίνη UNI PHARMA Γ 00:26’55″800
90 1045 Σίμος Ευάγγελος UNI PHARMA Α 00:26’56″097
91 206 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:27’09″371
92 226 CHALKIAS FOIVOS Α 00:27’15″891
93 98 ΛΙΟΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:27’18″687
94 64 Παναγοπούλου Παναγιώτα Γ 00:27’22″457
95 330 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 00:27’28″298
96 89 ΤΣΙΩΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 00:27’30″458
97 0124 ΣΟΦΙΑ ΜΗΝΑ UNI PHARMA Γ 00:27’34″720
98 189 Πολιτης Νικος Α 00:27’35″298
99 195 ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΛΙΑΝΑ Γ 00:27’36″081
100 81 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΗ Γ 00:27’36″928
101 1116 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ Α 00:27’40″198
102 94 ΜΗΤΣΟΥ ΘΩΜΑΣ Α 00:27’43″482
103 61 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ Γ 00:27’46″476
104 55 ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:27’47″443
105 182 ΑΡΓΥΡΗΣ JOHN JOHN Α 00:28’02″413
106 202 ΓΟΥΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:28’09″911
107 274 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΗΡΑ Γ 00:28’24″328
108 268 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α 00:28’25″235
109 267 ENTMONS ΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:28’25″414
110 227 CHARCHOGHLYAN ASHOT Α 00:28’25″517
111 311 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 00:28’35″144
112 190 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ-ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:28’46″023
113 165 PATSIOURA AGLAIA Γ 00:28’50″685
114 95 Anagnostou IoannA Γ 00:28’50″743
115 172 Κοπίτας Παναγιώτης Α 00:28’52″043
116 242 PAPASPYROU ISMINI Γ 00:28’57″204
117 243 SIDERI GEORGIA Γ 00:28’57″334
118 72 Μπαντε Γιωτα Γ 00:28’57″798
119 0010 Τζούλια Νόβα Γ 00:29’17″486
120 262 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Α 00:29’27″646
121 207 ΝΙΒΟΛΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΑ Γ 00:29’33″305
122 332 ΦΙΓΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Γ 00:29’34″348
123 302 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 00:29’37″158
124 212 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 00:29’39″503
125 96 Πλατη Αλεξάνδρα Γ 00:29’44″127
126 67 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 00:29’45″319
127 213 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:29’58″888
128 99 Σπυροπούλου Αναστασία Γ 00:30’04″810
129 300 ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΚΕΛΛΥ Γ 00:30’08″328
130 86 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΖΗΣΗΣ Α 00:30’09″927
131 299 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΛΙΚΗ Γ 00:30’13″448
132 0130 ΝΕΦΡΟΥ ΜΑΡΙΑ UNI PHARMA Γ 00:30’14″908
133 84 ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 00:30’18″188
134 0146 ΚΑΔΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ UNI PHARMA Α 00:30’24″729
135 0108 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ UNI PHARMA Α 00:30’25″492
136 284 ΚΟΝΤΟΣΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 00:30’27″144
137 1141 TAMPOU STELLA Γ 00:30’28″309
138 216 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ Α 00:30’31″930
139 170 ΜΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:30’35″835
140 0103 ΤΖΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ UNI PHARMA Α 00:30’44″277
141 0106 ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ UNI PHARMA Α 00:30’44″280
142 178 Μαρκιανού Ναταλία Γ 00:30’44″980
143 312 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:30’46″923
144 97 ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 00:30’52″029
145 1130 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 00:30’56″573
146 90 Κασκαντιρη Ελισαβετ Γ 00:31’20″233
147 82 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 00:31’20″489
148 179 Μπρόλιου Χριστίνα Γ 00:31’22″286
149 263 ΤΖΑΝΝΕΤΟΥ ΣΑΠΦΩ Γ 00:31’24″625
150 333 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 00:31’30″836
151 188 Σταη Δημητρα Γ 00:31’38″267
152 1128 ΜΑΝΙΑΤΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:31’38″694
153 93 ΤΖΙΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Α 00:31’40″573
154 276 ΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:31’47″355
155 198 KYVELOS DIMITRIOS Α 00:32’00″856
156 0007 Ευριδίκη Βαλαβάνη Γ 00:32’08″496
157 0020 Σόφι Πασχάλη Γ 00:32’08″598
158 0104 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ UNI PHARMA Α 00:32’16″264
159 296 PORTE CHERRY Γ 00:32’20″497
160 70 Klavdianou Lydia Γ 00:32’24″096
161 71 Nikolopoulos Petros Α 00:32’24″296
162 223 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 00:32’34″600
163 222 ΚΩΝΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:32’34″681
164 318 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΛΕΙΑ Γ 00:32’35″418
165 1140 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 00:32’48″521
166 60 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 00:32’48″635
167 1114 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Γ 00:32’58″998
168 171 ΜΑΛΑΜΑΣ ΦΩΤΟΔΟΤΗΣ Α 00:33’01″971
169 66 ΧΡΥΣΑΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 00:33’19″679
170 328 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 00:33’23″223
171 327 ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 00:33’23″270
172 218 ΜΑΝΑΡΑ ΣΤΕΛΛΑ Γ 00:33’25″047
173 219 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΤΟΝΙΟ Α 00:33’25″566
174 0008 Αναστασία Τσιλιμπίου Γ 00:33’44″272
175 217 ΘΩΜΑ ΓΩΓΩ Γ 00:33’44″791
176 337 X3 X3 Α 00:33’59″101
177 335 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α 00:33’59″400
178 336 X2 X2 Α 00:34’04″104
179 187 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ AΦΡΟΔΙΤΗ Γ 00:34’27″903
180 167 Κυρούση Αρετή Γ 00:34’51″957
181 168 SARANTOPOULOS KONSTANTINOS Α 00:34’52″189
182 77 ΛΙΑΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 00:35’05″125
183 102 Αρωνη Δεσποινα Γ 00:35’05″847
184 73 ΤΟΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:35’11″759
185 0015 Σοφία Τουντούρη Γ 00:35’12″748
186 0120 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ UNI PHARMA Γ 00:35’15″487
187 0121 ΛΙΤΣΗ ΟΡΓΚΕΤΑ UNI PHARMA Γ 00:35’15″787
188 78 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 00:35’19″708
189 0132 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΤΕΤΑ UNI PHARMA Γ 00:35’24″030
190 307 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 00:35’28″728
191 1137 ΠΡΟΒΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 00:35’44″062
192 265 ΚΟΚΚΩΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 00:35’46″069
193 266 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:35’46″151
194 275 ΛΑΜΠΡΙΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ 00:36’14″473
195 192 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:36’23″833
196 322 Κασκαντιρη ΤΖΕΝΗ Γ 00:36’35″072
197 175 ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 00:36’55″653
198 174 ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 00:36’55″993
199 321 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ 00:36’55″995
200 184 ΠΛΩΤΑ ΡΟΥΛΑ Γ 00:37’05″534
201 183 ΠΛΩΤΑ ΤΖΕΝΗ Γ 00:37’06″377
202 185 AOIFE AHERNE Γ 00:37’09″128
203 0128 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ UNI PHARMA Γ 00:37’30″794
204 285 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 00:38’08″118
205 0134 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ UNI PHARMA Γ 00:38’19″789
206 0158 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ EBEΛΊΝΑ UNI PHARMA Γ 00:38’24″039
207 0157 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΗΣ UNI PHARMA Α 00:38’24″735
208 210 Costopoulos Melina Γ 00:38’40″634
209 211 Costopoulos Alex Α 00:38’40″767
210 194 ΣΤΟΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ 00:38’51″753
211 224 ΦΕΡΕΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ 00:38’55″322
212 305 ΚΟΝΔΥΛΗ ΘΕΩΝΗ Γ 00:39’06″013
213 0136 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΒΑΣΩ UNI PHARMA Γ 00:39’07″233
214 0137 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ UNI PHARMA Γ 00:39’07″541
215 1112 ΜΙΛΚΟΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Γ 00:39’08″619
216 0138 ΚΑΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ UNI PHARMA Γ 00:39’19″522
217 54 ΚΟΥΡΛΕΤΗ ΠΑΥΛΙΝΑ Γ 00:39’20″004
218 53 ΚΟΥΡΛΕΤΗ ΜΑΡΙΖΑ Γ 00:39’20″204
219 297 GALESA JAINAH Γ 00:39’36″966
220 0113 Πιπερούδης Γεώργιος UNI PHARMA Α 00:39’53″638
221 278 ΣΚΙΑΔΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ 00:40’19″726
222 74 ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 00:40’20″699
223 293 ΓΙΑΝΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΪΣ Γ 00:41’26″040
224 294 ΚΟΡΔΑ ΕΡΗ Γ 00:41’26″261
225 0127 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ UNI PHARMA Γ 00:41’27″989
226 0114 Πιπερούδη Σμαράγδα UNI PHARMA Γ 00:42’20″936
227 289 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΕΦΗ Γ 00:42’24″956
228 290 ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 00:42’25″302
229 204 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Γ 00:42’44″535
230 0115 Πιπερούδη Βασιλική UNI PHARMA Γ 00:43’28″498
231 1041 ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΤΡΥΦΩΝ Α 00:44’51″086
232 0139 ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ UNI PHARMA Γ 00:45’14″954
233 1134 ΝΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 00:46’31″133
234 1135 ΜΑΤΣΑΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:46’31″388
235 0142 ΚΑΤΡΗ ΕΙΡΗΝΗ UNI PHARMA Γ 00:48’58″101
236 0144 ΡΟΖΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ UNI PHARMA Γ 00:51’09″479
237 0135 ΔΗΜΟΥ ΒΟΥΛΑ UNI PHARMA Γ 00:53’22″356
238 0133 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ UNI PHARMA Γ 00:53’22″634
239 0143 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΒΟΥΛΑ UNI PHARMA Γ 00:53’28″795
240 0131 ΜΠΑΤΖΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ UNI PHARMA Γ 00:53’30″076
241 0141 ΘΕΟΣΩΡΕΛΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ UNI PHARMA Γ 00:53’57″240
242 298 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Γ 01:26’30″579
243 0006 Στέφανος Κωνσταντινίδης Α 01:26’33″700

 

8 Χιλιόμετρα

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME

1 1004 MILWARD HENRY Α 00:36’35″000
2 1153 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:39’06″592
3 334 ΜΟΥΣΕΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 00:39’11″155
4 1096 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 00:39’38″720
5 1156 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:39’43″834
6 1019 ΓΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 00:41’14″367
7 1016 γαλανης κωστας Α 00:41’18″197
8 1148 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:41’51″090
9 1104 ΚΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:42’14″430
10 1166 ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:42’15″909
11 1109 ΔΙΚΑΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 00:42’17″190
12 1101 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:42’38″690
13 1093 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α 00:43’11″326
14 1057 Μηζύθρας Αναστασιος Α 00:43’31″815
15 1056 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:43’41″875
16 1080 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:44’15″917
17 1113 ΜΠΑΚΑΛΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:44’17″092
18 1046 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:44’28″660
19 1038 Kyriyeno Oleh Α 00:45’38″022
20 1065 Σαγιάς Νίκος Α 00:45’55″123
21 1025 Πανταζής Τριαντάφυλλος Α 00:46’00″084
22 1068 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:46’12″265
23 1123 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:46’33″246
24 339 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΟΔΟΓΥΡΟΣ Α 00:46’35″325
25 1162 ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:46’44″687
26 1088 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:47’21″572
27 1032 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:47’30″829
28 1161 ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 00:47’38″650
29 1102 ΖΛΑΤΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 00:47’57″807
30 1044 Μητρόπουλος Νίκος UNI PHARMA Α 00:48’01″507
31 1152 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 00:48’10″586
32 1001 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ Α 00:48’15″015
33 1127 ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:48’17″975
34 1082 ΝΕΦΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:48’23″686
35 1052 Μπριλάκης Ιωάννης Α 00:48’32″092
36 1105 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΗΣ Α 00:48’33″383
37 1053 Σωμαρακης Γιωργος Α 00:48’50″077
38 1049 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Α 00:49’07″350
39 1081 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ Γ 00:49’15″283
40 1078 ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:49’16″009
41 1163 ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 00:49’27″866
42 1092 ΦΕΛΟΥΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 00:49’47″979
43 1069 Καπουτσής Ντίνος Α 00:50’02″121
44 1100 ΣΑΝΤΟΡΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ Α 00:50’06″064
45 1075 Katsoulas Stefanos Α 00:50’13″201
46 1071 ΔΗΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ 00:50’23″180
47 1095 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:50’26″353
48 1011 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 00:50’39″823
49 1083 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:50’49″717
50 1048 Κορογιαννάκης Νίκος Α 00:50’52″241
51 1030 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 00:50’56″637
52 1076 ΑΔΑΜΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΠΑΡΗΣ Α 00:51’12″424
53 1107 ΜΑΧΛΕΡΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Α 00:51’13″815
54 1158 ΚΟΥΓΙΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:51’16″205
55 1126 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 00:51’28″506
56 1094 ΡΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 00:51’37″065
57 1033 Αργυρόπουλος Σωκράτης Α 00:51’38″875
58 1150 ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 00:51’38″936
59 1098 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ Γ 00:51’45″441
60 1090 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:52’30″647
61 1051 Μπριλάκης Λεωνίδας Α 00:52’33″925
62 1142 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 00:52’39″829
63 1024 Χαραμής Δημήτρης Α 00:52’49″429
64 1063 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ Γ 00:52’52″448
65 1029 ΣΠΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 00:52’55″829
66 1084 ΜΠΡΟΥΖΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 00:53’02″150
67 1089 ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 00:53’22″334
68 1027 ΛΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 00:53’33″851
69 1087 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:53’42″105
70 1058 Σταμάτη Μαριάνα Γ 00:53’43″804
71 1015 Σίψας Αντώνης Α 00:53’51″352
72 1028 KTENIDIS CHRISTOS Α 00:53’54″133
73 1118 ΡΕΚΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 00:53’56″554
74 1108 ΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:53’59″105
75 1079 ΚΙΤΣΑΡΑ ΓΙΑΝΝΑ Γ 00:54’02″260
76 1165 ΤΖΙΜΑ ΕΡΗ Γ 00:54’07″886
77 1172 ΣΙΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 00:54’16″497
78 1012 ΣΟΥΡΟΒΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 00:54’21″679
79 1170 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 00:54’30″671
80 1171 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 00:54’37″210
81 1067 ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:55’20″799
82 1086 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ Α 00:55’21″635
83 1023 Γιαρικάνη Κατερίνα Γ 00:55’28″017
84 1155 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Γ 00:55’31″444
85 1115 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:55’48″821
86 1132 ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 00:55’52″903
87 1133 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:55’53″035
88 1131 ΤΣΑΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α 00:55’55″021
89 1125 MARTINEZ BEATRIZ Γ 00:56’02″022
90 1018 ΛΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:56’38″663
91 1010 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:57’01″265
92 1139 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:57’09″306
93 1022 Δημοπουλος Δημητρης Α 00:57’10″665
94 1021 Stefanidis Dimitrios Α 00:57’15″515
95 1060 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ALEX Α 00:57’16″218
96 1031 Racaza Katryn Kim Γ 00:57’21″268
97 1085 ΠΑΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 00:57’26″267
98 1160 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 00:57’28″169
99 1036 ΜΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ 00:57’32″924
100 1159 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 00:57’38″840
101 1138 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 00:57’44″288
102 1035 ΛΙΛΗ ΕΛΕΝΗ Γ 00:57’51″278
103 1106 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 00:57’55″225
104 1164 ΡΟΥΧΩΤΑ ΒΡΙΣΗΙΣ Γ 00:58’08″052
105 1008 Μπαρμπούλη Κατερινα Γ 00:58’37″871
106 1054 Καζαζης Αλεξανδρος Α 00:58’38″274
107 1055 Καλουμενος Σπυρος Α 00:59’15″517
108 1040 XATZHTHEODOROU Tassos Α 00:59’27″718
109 1037 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 00:59’37″717
110 1043 Μασαλής Δημήτρης UNI PHARMA Α 00:59’46″568
111 1157 ΒΑΡΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 00:59’50″117
112 1167 ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 01:00’01″817
113 1013 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 01:00’04″827
114 340 ΠΑΠΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 01:00’18″178
115 1099 ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΕΦΗ Γ 01:00’25″692
116 1042 Γιαννακόπουλος Σωτήρης UNI PHARMA Α 01:01’06″691
117 1003 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Γ 01:01’08″190
118 1002 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 01:01’08″249
119 1091 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 01:01’40″343
120 1034 ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΛΙΖΑ Γ 01:02’40″103
121 1119 ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ 01:03’42″123
122 1064 Giannopoulos Jenny Γ 01:04’20″234
123 1006 Voulpioti Alexandra Γ 01:05’53″852
124 1007 Sandis Alexia Γ 01:05’54″678
125 1059 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ Γ 01:06’32″780
126 1168 ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΤΡΥΦΩΝ Α 01:07’00″324
127 1073 Σταματη Τζενη Γ 01:08’09″704
128 1066 Μπάγκος Mιχάλης Α 01:09’22″540
129 1026 ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΕΦΗ Γ 01:10’31″126
130 1061 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΘΗ Γ 01:11’04″221
131 1074 Sinanidou Maria Γ 01:11’05″373
132 1072 Σταματη Πενυ Γ 01:12’36″173
DNF 1103 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:29’39″384

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close