HomeΑποτελέσματα αγώνων Running

Έκτο Κύπελλο Εθελοντή δότη μυελού των οστών, αποτελέσματα

Τα τελικά αποτελέσματα 6ου Κυπέλλου Εθελοντή δότη μυελού των οστών, ανά αγώνισμα.

Τελικά αποτελέσματα δρόμου 4.9km 
Κατάταξη Κατάταξη Φύλου Φύλο Bib Ονοματαπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθαρός Χρ. Lap 0-2.5km Lap 2.5-4.9km pace/km
1. 1 m 553 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:17:26,72 0:17:25,45 0:09:02,17 0:08:23,28 3:33
2. 2 m 668 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:17:29,23 0:17:28,00 0:09:21,75 0:08:06,26 3:34
3. 3 m 607 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:18:06,43 0:18:05,13 0:09:17,54 0:08:47,60 3:41
4. 4 m 595 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:19:20,42 0:19:19,59 0:09:54,60 0:09:24,99 3:56
5. 5 m 562 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:19:40,75 0:19:39,48 0:10:03,58 0:09:35,91 4:00
6. 6 m 608 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:19:43,33 0:19:41,09 0:10:06,69 0:09:34,40 4:01
7. 7 m 630 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:20:10,14 0:20:07,24 0:10:20,01 0:09:47,23 4:06
8. 8 m 542 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:20:27,09 0:20:24,47 0:10:12,61 0:10:11,86 4:10
9. 9 m 664 ΝΤΑΒΕΑΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ 0:20:32,38 0:20:26,84 0:10:49,81 0:09:37,03 4:11
10. 10 m 672 ΧΙΟΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:20:36,98 0:20:35,60 0:10:48,68 0:09:46,92 4:12
11. 11 m 550 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΡΜΑΝΔΟΣ 0:20:54,64 0:20:52,78 0:10:47,03 0:10:05,75 4:16
12. 12 m 646 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 0:20:56,00 0:20:49,27 0:10:54,37 0:09:54,91 4:16
13. 13 m 543 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:21:07,96 0:21:05,64 0:11:09,33 0:09:56,32 4:18
14. 14 m 504 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:21:08,79 0:21:07,23 0:10:58,12 0:10:09,12 4:18
15. 15 m 506 ΔΗΜΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:21:20,71 0:21:12,27 0:10:45,64 0:10:26,64 4:21
16. 16 m 628 ΧΑΝΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:21:29,17 0:21:25,22 0:10:45,09 0:10:40,14 4:23
17. 1 f 435 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:21:29,24 0:21:26,43 0:11:09,40 0:10:17,04 4:23
18. 17 m 557 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:21:54,50 0:21:53,12 0:10:43,64 0:11:09,48 4:28
19. 18 m 613 ΤΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:21:57,39 0:21:53,78 0:11:01,44 0:10:52,35 4:28
20. 19 m 650 ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:22:01,46 0:21:58,65 0:11:37,53 0:10:21,12 4:29
21. 20 m 625 ΦΕΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:22:03,00 0:21:50,07 0:11:33,61 0:10:16,46 4:29
22. 21 m 641 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:11,01 0:22:08,88 0:11:31,14 0:10:37,74 4:31
23. 22 m 577 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:22:15,74 0:22:13,04 0:11:21,77 0:10:51,28 4:32
24. 2 f 517 ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:22:21,02 0:22:18,40 0:11:27,75 0:10:50,65 4:33
25. 23 m 629 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:23,58 0:22:12,32 0:12:19,26 0:09:53,07 4:34
26. 24 m 667 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:22:37,65 0:22:32,75 0:11:36,15 0:10:56,60 4:37
27. 25 m 638 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:22:40,26 0:22:34,02 0:11:58,83 0:10:35,19 4:37
28. 26 m 640 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:22:42,05 0:22:32,79 0:12:30,53 0:10:02,26 4:37
29. 27 m 574 ΝΤΑΒΕΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0:22:47,05 0:22:42,65 0:11:59,04 0:10:43,61 4:38
30. 28 m 665 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:55,63 0:22:44,63 0:12:01,11 0:10:43,52 4:40
31. 29 m 471 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:23:00,75 0:22:57,85 0:11:35,77 0:11:22,08 4:41
32. 30 m 567 ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:23:01,27 0:22:50,67 0:11:41,27 0:11:09,40 4:41
33. 31 m 495 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:23:04,00 0:22:59,41 0:12:20,21 0:10:39,21 4:42
34. 32 m 497 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:23:07,68 0:23:05,55 0:12:25,16 0:10:40,40 4:43
35. 3 f 566 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:23:07,84 0:23:01,44 0:11:53,35 0:11:08,10 4:43
36. 33 m 561 ΜΕΡΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 0:23:08,81 0:23:05,41 0:12:23,77 0:10:41,65 4:43
37. 34 m 631 ΨΑΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:23:12,59 0:23:08,13 0:12:03,23 0:11:04,91 4:44
38. 35 m 652 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:23:15,45 0:23:11,73 0:12:21,63 0:10:50,10 4:44
39. 36 m 658 ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:23:15,49 0:23:11,03 0:12:21,27 0:10:49,76 4:44
40. 4 f 573 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:23:22,03 0:23:19,89 0:12:03,34 0:11:16,56 4:46
41. 37 m 521 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:23:30,78 0:23:26,52 0:12:18,94 0:11:07,59 4:47
42. 38 m 519 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:23:31,25 0:23:26,75 0:12:21,39 0:11:05,36 4:48
43. 39 m 546 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:23:32,66 0:23:27,58 0:12:28,04 0:10:59,55 4:48
44. 40 m 626 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:23:38,81 0:23:32,99 0:12:28,01 0:11:04,99 4:49
45. 41 m 568 ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:23:42,55 0:23:36,15 0:12:38,21 0:10:57,95 4:50
46. 42 m 593 ΡΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:23:46,77 0:23:43,49 0:11:59,00 0:11:44,49 4:51
47. 43 m 565 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:23:50,40 0:23:40,56 0:12:33,71 0:11:06,86 4:51
48. 44 m 569 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:50,59 0:23:40,55 0:12:32,76 0:11:07,80 4:51
49. 45 m 591 ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:53,90 0:23:46,35 0:12:53,60 0:10:52,75 4:52
50. 46 m 610 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 0:23:53,90 0:23:50,41 0:12:42,68 0:11:07,74 4:52
51. 47 m 1280 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΙΑΣ 0:23:54,19 0:23:42,43 0:11:56,85 0:11:45,59 4:52
52. 48 m 501 ΓΙΑΒΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:23:55,28 0:23:48,66 0:12:54,47 0:10:54,19 4:52
53. 49 m 584 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΩΝΤΑΣ 0:23:57,02 0:23:47,92 0:12:52,76 0:10:55,16 4:53
54. 50 m 556 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:23:59,95 0:23:57,13 0:12:16,50 0:11:40,63 4:53
55. 51 m 605 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:24:02,25 0:23:55,63 0:12:35,15 0:11:20,48 4:54
56. 52 m 524 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:24:37,56 0:24:31,62 0:12:36,77 0:11:54,85 5:01
57. 53 m 599 ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:24:40,11 0:24:37,61 0:13:04,31 0:11:33,30 5:02
58. 54 m 663 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:24:40,11 0:24:28,03 0:12:54,53 0:11:33,50 5:02
59. 55 m 622 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:24:46,22 0:24:35,92 0:12:55,28 0:11:40,65 5:03
60. 56 m 619 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:24:47,62 0:24:40,73 0:12:38,69 0:12:02,04 5:03
61. 5 f 529 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:24:50,43 0:24:46,49 0:12:25,41 0:12:21,08 5:04
62. 57 m 528 ΚΑΡΑΪ́ΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:24:52,27 0:24:48,79 0:12:25,69 0:12:23,10 5:04
63. 58 m 540 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:01,52 0:24:56,18 0:12:54,55 0:12:01,63 5:06
64. 59 m 564 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:25:03,96 0:24:58,54 0:12:46,53 0:12:12,02 5:06
65. 60 m 590 ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:25:04,40 0:24:52,90 0:12:55,24 0:11:57,67 5:07
66. 61 m 472 ΒΕΒΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:25:15,24 0:25:05,92 0:13:15,47 0:11:50,45 5:09
67. 62 m 618 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:25:20,84 0:25:14,61 0:13:19,33 0:11:55,28 5:10
68. 63 m 571 ΜΠΙΖΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:26,34 0:25:24,18 0:13:08,85 0:12:15,33 5:11
69. 6 f 637 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:25:28,30 0:25:26,74 0:13:22,54 0:12:04,20 5:11
70. 64 m 535 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:25:33,90 0:25:32,13 0:13:22,38 0:12:09,75 5:13
71. 7 f 514 ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΡΑΛΙΤΣΑ 0:25:36,78 0:25:34,86 0:13:02,23 0:12:32,64 5:13
72. 65 m 601 ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:25:50,62 0:25:35,55 0:13:33,76 0:12:01,79 5:16
73. 8 f 642 ΛΑΠΙΟΤΗ ΑΓΑΠΗ-ΕΛΠΙΔΑ 0:25:57,54 0:25:56,16 0:13:15,08 0:12:41,09 5:17
74. 66 m 609 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:13,87 0:26:12,21 0:13:00,21 0:13:12,00 5:21
75. 67 m 651 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 0:26:14,65 0:26:12,09 0:13:07,75 0:13:04,35 5:21
76. 68 m 634 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:26:22,92 0:26:17,18 0:13:23,64 0:12:53,54 5:23
77. 69 m 530 ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:26:26,24 0:26:19,14 0:13:48,75 0:12:30,39 5:23
78. 70 m 541 ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:26:43,57 0:26:40,35 0:13:11,93 0:13:28,42 5:27
79. 71 m 661 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:49,62 0:26:39,52 0:13:50,62 0:12:48,91 5:28
80. 72 m 522 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:26:52,14 0:26:50,18 0:13:44,73 0:13:05,45 5:29
81. 9 f 585 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ 0:26:54,91 0:26:44,25 0:14:08,25 0:12:36,01 5:29
82. 73 m 644 ΣΑΖΙΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:05,26 0:26:56,22 0:13:54,30 0:13:01,93 5:31
83. 74 m 635 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:08,38 0:26:57,58 0:14:32,34 0:12:25,25 5:32
84. 75 m 647 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:27:11,04 0:26:59,39 0:15:19,87 0:11:39,52 5:32
85. 76 m 604 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:19,64 0:27:13,91 0:14:27,06 0:12:46,85 5:34
86. 10 f 579 ΠΑΝΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:27:20,62 0:27:16,68 0:13:57,90 0:13:18,79 5:34
87. 11 f 594 ΡΕΙΪΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 0:27:25,66 0:27:21,21 0:14:29,06 0:12:52,15 5:35
88. 77 m 666 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:27:29,04 0:27:19,48 0:14:07,79 0:13:11,69 5:36
89. 12 f 534 ΚΑΤΑΚΟΥ ΧΑΡΑ 0:27:32,92 0:27:29,27 0:14:30,83 0:12:58,44 5:37
90. 78 m 533 ΚΑΤΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 0:27:33,04 0:27:29,32 0:14:30,46 0:12:58,87 5:37
91. 79 m 537 ΚΟΛΕΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:27:36,26 0:27:28,88 0:14:30,25 0:12:58,63 5:38
92. 80 m 645 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:27:44,86 0:27:35,88 0:13:54,35 0:13:41,53 5:39
93. 13 f 560 ΜΕΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ 0:27:56,17 0:27:52,31 0:13:50,25 0:14:02,06 5:42
94. 81 m 523 ΘΕΟΔΩΣΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:27:58,22 0:27:53,36 0:14:31,34 0:13:22,03 5:42
95. 14 f 559 ΜΕΪΜΕΤΕΑ ΙΜΕΛΝΤΑ 0:28:07,58 0:28:02,72 0:14:09,59 0:13:53,13 5:44
96. 82 m 1298 POULAK JOHN 0:28:12,44 0:28:09,88 0:14:28,62 0:13:41,26 5:45
97. 83 m 643 ΠΑΠΑΣΤΑΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:28:22,72 0:28:12,88 0:14:35,89 0:13:36,99 5:47
98. 84 m 654 ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:28:35,90 0:28:23,28 0:14:20,17 0:14:03,11 5:50
99. 85 m 563 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:28:39,06 0:28:30,92 0:15:09,64 0:13:21,28 5:50
100. 86 m 518 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:28:59,47 0:28:53,25 0:15:03,72 0:13:49,54 5:54
101. 87 m 636 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:29:01,28 0:29:00,06 0:14:51,13 0:14:08,93 5:55
102. 88 m 547 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 0:29:22,91 0:29:14,15 0:15:48,19 0:13:25,96 5:59
103. 89 m 649 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:29:29,12 0:29:24,66 0:15:00,17 0:14:24,50 6:01
104. 90 m 548 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:29:40,90 0:29:39,12 0:15:02,45 0:14:36,68 6:03
105. 91 m 531 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:29:45,34 0:29:38,55 0:14:52,64 0:14:45,91 6:04
106. 15 f 532 ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΩΤΑ 0:29:47,56 0:29:37,27 0:15:05,72 0:14:31,55 6:04
107. 92 m 402 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:29:47,64 0:29:37,73 0:15:05,22 0:14:32,51 6:04
108. 93 m 656 ΜΟΙΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:30:26,75 0:30:16,45 0:15:02,54 0:15:13,91 6:12
109. 16 f 465 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:30:27,54 0:30:21,50 0:16:08,72 0:14:12,79 6:12
110. 94 m 617 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:55,74 0:30:43,78 0:16:09,04 0:14:34,74 6:18
111. 95 m 598 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:31:00,34 0:30:46,82 0:16:38,08 0:14:08,75 6:19
112. 96 m 659 ΚΑΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:31:06,92 0:31:00,53 0:15:20,63 0:15:39,90 6:21
113. 97 m 502 ΓΚΙΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:31:22,71 0:31:14,79 0:15:40,49 0:15:34,30 6:24
114. 98 m 655 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:31:31,35 0:31:18,79 0:16:35,60 0:14:43,20 6:25
115. 99 m 525 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 0:31:49,13 0:31:40,69 0:16:14,41 0:15:26,29 6:29
116. 17 f 464 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ BΑΡΒΑΡΑ 0:31:49,55 0:31:41,10 0:16:14,94 0:15:26,17 6:29
117. 100 m 621 ΤΣΟΛΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 0:32:07,96 0:31:53,03 0:15:38,73 0:16:14,30 6:33
118. 101 m 616 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:32:15,12 0:32:03,86 0:16:09,28 0:15:54,58 6:34
119. 102 m 511 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:32:17,05 0:32:11,63 0:16:28,90 0:15:42,74 6:35
120. 18 f 589 ΠΛΙΟΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:32:34,08 0:32:23,98 0:16:09,62 0:16:14,36 6:38
121. 103 m 639 ΝΤΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:32:41,77 0:32:32,73 0:16:30,41 0:16:02,32 6:40
122. 19 f 648 ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 0:32:50,53 0:32:42,86 0:17:16,23 0:15:26,64 6:42
123. 104 m 660 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:33:02,05 0:32:56,03 0:16:51,52 0:16:04,52 6:44
124. 105 m 496 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 0:33:03,66 0:32:50,82 0:16:43,68 0:16:07,15 6:44
125. 106 m 526 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:33:50,74 0:33:41,50 0:17:55,23 0:15:46,27 6:54
126. 20 f 575 ΝΤΑΪΦΑ ΜΑΡΙΑ 0:34:24,37 0:34:13,95 0:17:38,92 0:16:35,04 7:01
127. 21 f 580 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:34:45,10 0:34:37,22 0:17:23,49 0:17:13,73 7:05
128. 22 f 657 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:34:45,12 0:34:37,39 0:17:21,78 0:17:15,61 7:05
129. 107 m 508 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:34:50,22 0:34:40,90 0:16:47,32 0:17:53,59 7:06
130. 108 m 615 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 0:34:50,54 0:34:36,96 0:17:02,31 0:17:34,65 7:06
131. 109 m 588 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:34:50,68 0:34:41,32 0:17:42,37 0:16:58,96 7:06
132. 110 m 578 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 0:34:50,99 0:34:36,71 0:17:02,39 0:17:34,33 7:06
133. 23 f 536 ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΜΑΡΙΑ 0:34:51,90 0:34:43,97 0:17:48,81 0:16:55,17 7:06
134. 24 f 662 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:34:51,98 0:34:42,82 0:17:47,68 0:16:55,15 7:06
135. 111 m 576 ΞΕΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:34:52,65 0:34:44,06 0:17:48,04 0:16:56,03 7:07
136. 25 f 670 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:35:30,12 0:35:17,86 0:17:47,52 0:17:30,34 7:14
137. 112 m 671 ΤΣΟΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:42:45,27 0:42:30,68 0:21:40,61 0:20:50,08 8:43
138. 26 f 545 ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 0:42:45,75 0:42:32,93 0:21:42,44 0:20:50,50 8:43
139. 113 m 538 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:42:45,95 0:42:33,54 0:21:42,88 0:20:50,67 8:43
140. 27 f 669 ΚΑΛΔΗ ΑΝΝΑ 0:44:34,66 0:44:18,38 0:21:37,32 0:22:41,07 9:05

Τελικά αποτελέσματα 3km Κολύμβησης, 
Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθαρός Χρ. pace/km Φύλο Ηλ. Κατ.
1. 1 1 61 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:39:40,62 0:39:36,21 13:13 m M13-18
2. 2 2 16 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:39:47,01 0:39:42,17 13:15 m M13-18
3. 3 1 136 ΚΟΛΙΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:40:10,87 0:40:02,24 13:23 m M19-39
4. 4 3 82 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:41:22,55 0:41:17,99 13:47 m M13-18
5. 5 2 103 ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:41:23,84 0:41:16,51 13:47 m M19-39
6. 6 4 116 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:41:29,93 0:41:24,88 13:49 m M13-18
7. 7 3 135 ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:43:34,16 0:43:26,82 14:31 m M19-39
8. 8 1 80 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΧΑΡΡΙΣΗΣ 0:45:39,29 0:45:35,02 15:13 m M40+
9. 9 5 83 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:47:33,48 0:47:27,22 15:51 m M13-18
10. 10 6 133 ΧΡΥΣΟΜΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:47:34,03 0:47:27,01 15:51 m M13-18
11. 11 4 107 ΝΤΑΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:47:45,70 0:47:36,48 15:55 m M19-39
12. 1 1 117 ΤΗΓΑΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 0:48:00,25 0:47:54,54 16:00 f F13-18
13. 12 7 87 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:48:00,58 0:47:55,28 16:00 m M13-18
14. 13 8 2 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:48:22,98 0:48:17,85 16:07 m M13-18
15. 2 1 40 ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:48:26,32 0:48:17,62 16:08 f F19-39
16. 14 5 47 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΡΜΑΝΔΟΣ 0:50:24,40 0:50:15,63 16:48 m M19-39
17. 15 2 140 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:50:27,71 0:50:15,96 16:49 m M40+
18. 16 6 132 ΛΥΡΙΝΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:51:13,34 0:51:03,94 17:04 m M19-39
19. 17 7 49 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:52:08,22 0:52:02,64 17:22 m M19-39
20. 18 3 95 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:52:12,90 0:52:00,52 17:24 m M40+
21. 19 4 110 ΒΑΙΑΝΗΣ ΕΜΙΛΙΟΣ 0:52:16,50 0:52:05,72 17:25 m M40+
22. 3 2 1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:53:54,22 0:53:47,87 17:58 f F13-18
23. 20 9 85 ΦΙΣΚΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:54:13,57 0:54:06,55 18:04 m M13-18
24. 21 5 64 ΠΑΠΟΥΡΤΖΗΣ ΝΗΦΩΝ 0:54:58,90 0:54:44,76 18:19 m M40+
25. 22 8 119 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:55:11,28 0:54:57,96 18:23 m M19-39
26. 23 9 21 ΔΟΥΡΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:55:14,79 0:55:04,85 18:24 m M19-39
27. 4 1 97 ΠΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 0:55:27,49 0:55:22,51 18:29 f
28. 24 6 101 ΒΑΚΙΡΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:56:02,45 0:55:49,67 18:40 m M40+
29. 25 7 84 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:57:27,38 0:57:16,19 19:09 m M40+
30. 26 8 125 ΜΑΚΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:59:30,30 0:59:21,81 19:50 m M40+
31. 5 1 8 ΒΕΛΜΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:00:26,05 1:00:13,00 20:08 f F40+
32. 27 10 27 ΕΥΓΕΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:02:03,72 1:01:50,29 20:41 m M19-39
33. 6 2 62 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:02:05,88 1:01:55,45 20:41 f F19-39
34. 28 9 29 ΖΕΠΠΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:04:35,79 1:04:29,61 21:31 m M40+
35. 7 2 53 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΡΩ 1:05:52,22 1:05:44,00 21:57 f F40+
36. 29 1 91 ΧΟΝΔΡΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:07:59,58 1:07:50,91 22:39 m
37. 8 3 5 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:11:14,14 1:11:04,48 23:44 f F40+
38. 30 10 31 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:12:08,28 1:11:55,81 24:02 m M40+
39. 9 4 138 ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1:13:18,20 1:13:07,68 24:26 f F40+
40. 31 11 56 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:17:03,64 1:16:51,18 25:41 m M40+
41. 10 5 52 ΜΑΝΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:22:01,37 1:21:51,12 27:20 f F40+

Τελικά αποτελέσματα 1km Κολύμβησης
Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθαρός Χρ. pace/km Φύλο Ηλ. Κατ.
1. 1 1 90 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15:03,72 14:59,03 15:03 m M13-18
2. 2 1 128 ΚΩΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15:24,47 15:18,76 15:24 m M19-39
3. 1 1 70 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 16:30,40 16:25,35 16:30 f F13-18
4. 2 2 45 ΛΑΠΙΩΤΗ ΣΗΛΙΑ 16:33,13 16:28,20 16:33 f F13-18
5. 3 3 75 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 16:36,97 16:32,57 16:36 f F13-18
6. 3 2 129 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16:37,90 16:32,65 16:37 m M19-39
7. 4 3 120 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16:58,37 16:51,77 16:58 m M19-39
8. 5 2 60 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 17:03,92 16:57,49 17:03 m M13-18
9. 4 1 89 ΧΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17:51,63 17:46,32 17:51 f
10. 5 1 102 ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17:54,89 17:45,81 17:54 f F19-39
11. 6 1 81 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18:18,63 18:10,75 18:18 m M40+
12. 7 4 105 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18:30,36 18:24,73 18:30 m M19-39
13. 8 5 42 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19:05,57 19:00,13 19:05 m M19-39
14. 9 6 18 ΔΟΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19:34,16 19:20,45 19:34 m M19-39
15. 10 7 131 ΒΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19:46,27 19:38,39 19:46 m M19-39
16. 11 2 43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19:57,12 19:47,52 19:57 m M40+
17. 12 1 94 ΜΑΚΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 20:23,09 20:16,66 20:23 m
18. 13 2 59 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20:24,91 20:19,92 20:24 m
19. 14 3 72 ΣΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 20:25,23 20:19,16 20:25 m
20. 15 3 134 ΠΟΝΤΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20:37,61 20:24,37 20:37 m M40+
21. 16 4 6 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20:41,13 20:35,50 20:41 m M40+
22. 17 5 78 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 21:51,03 21:42,52 21:51 m M40+
23. 18 8 19 ΔΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 22:18,19 22:02,95 22:18 m M19-39
24. 19 4 123 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 22:20,37 22:12,65 22:20 m
25. 6 1 39 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 23:23,96 23:17,84 23:23 f F40+
26. 7 2 17 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 24:20,06 24:10,12 24:20 f F19-39
27. 20 9 4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 24:31,97 24:23,81 24:31 m M19-39
28. 21 10 57 ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 27:35,03 27:23,74 27:35 m M19-39
29. 22 6 54 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27:35,74 27:27,58 27:35 m M40+
30. 23 7 114 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27:48,69 27:41,45 27:48 m M40+
31. 24 8 67 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28:18,96 28:05,98 28:18 m M40+
32. 25 9 7 ΒΕΒΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28:45,12 28:32,54 28:45 m M40+
33. 26 10 34 ΚΑΤΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 29:53,91 29:46,46 29:53 m M40+
34. 27 11 88 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30:55,80 30:47,92 30:55 m M40+
35. 28 12 20 ΔΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31:45,47 31:29,83 31:45 m M40+
36. 29 11 93 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31:54,09 31:43,42 31:54 m M19-39
37. 30 13 124 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32:15,24 32:04,65 32:15 m M40+
38. 31 14 122 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32:35,79 32:25,21 32:35 m M40+
39. 8 2 9 ΒΕΤΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 36:19,77 36:10,37 36:19 f F40+
40. 32 15 115 ΓΚΙΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40:26,65 40:20,30 40:26 m M40+

Τελικά αποτελέσματα 500m Κολύμβησης, 
Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθαρός Χρ. pace/km Φύλο Ηλ. Κατ.
1. 1 1 77 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 07:46,96 07:44,12 15:33 m M19-39
2. 2 1 113 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 08:31,58 08:28,99 17:03 m M13-18
3. 3 2 111 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 08:43,92 08:41,75 17:27 m M13-18
4. 1 1 63 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ 08:50,61 08:47,92 17:41 f F19-39
5. 2 1 48 ΛΟΥΚΑΡΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 08:54,21 08:51,84 17:48 f
6. 4 3 112 ΣΟΛΩΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 08:57,56 08:55,19 17:55 m M13-18
7. 3 1 71 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 09:13,31 09:10,55 18:26 f F13-18
8. 5 4 130 ΚΟΣΙΦΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 09:34,33 09:32,02 19:08 m M13-18
9. 4 2 46 ΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ 09:46,86 09:43,50 19:33 f
10. 6 5 127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 09:49,22 09:45,74 19:38 m M13-18
11. 5 2 118 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 09:53,66 09:53,66 19:47 f F13-18
12. 6 2 104 ΛΥΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 09:56,87 09:53,33 19:53 f F19-39
13. 7 2 22 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 10:04,93 10:00,93 20:09 m M19-39
14. 7 3 13 ΓΚΟΤΣΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 10:07,31 10:04,33 20:14 f F13-18
15. 8 1 68 ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11:19,58 11:15,84 22:39 m
16. 8 3 92 ΜΑΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΣΙΑ 11:22,23 11:18,49 22:44 f
17. 9 4 55 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 11:23,41 11:19,41 22:46 f
18. 9 3 65 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11:25,68 11:20,36 22:51 m M19-39
19. 10 4 137 ΧΙΟΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:31,74 11:25,85 23:03 m M19-39
20. 10 5 36 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΛΑΙΡΗ 11:37,86 11:37,86 23:15 f
21. 11 4 139 ΑΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 11:53,51 11:50,72 23:47 f F13-18
22. 12 5 106 ΚΑΝΟΥΛΑ ΡΕΒΕΚΚΑ 12:20,02 12:16,66 24:40 f F13-18
23. 11 5 141 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 12:25,80 12:21,34 24:51 m M19-39
24. 13 3 32 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 12:37,83 12:34,03 25:15 f F19-39
25. 12 2 51 ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 13:25,87 13:20,74 26:51 m
26. 13 3 74 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 13:28,98 13:24,57 26:57 m
27. 14 4 126 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13:35,88 13:31,62 27:11 m
28. 15 5 38 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 13:52,99 13:47,82 27:45 m
29. 16 6 86 ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13:56,67 13:50,84 27:53 m
30. 14 6 100 ΜΑΡΙΣΕΛ ΞΑΝΘΗ 13:56,70 13:53,86 27:53 f
31. 17 7 41 ΚΟΥΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 13:59,63 13:54,46 27:59 m
32. 18 8 50 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14:29,72 14:24,79 28:59 m
33. 19 9 121 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 14:39,93 14:35,35 29:19 m
34. 20 1 11 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 15:50,51 15:44,00 31:41 m M40+
35. 21 2 28 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15:57,05 15:51,82 31:54 m M40+
36. 15 4 98 ΓΕΩΡΓΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16:21,77 16:17,12 32:43 f F19-39
37. 16 7 99 ΜΑΡΙΣΕΛ ΑΜΑΛΙΑ 16:22,01 16:18,38 32:44 f
38. 22 3 109 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:47,29 17:40,81 35:34 m M40+
39. 23 6 108 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18:23,61 18:18,70 36:47 m M19-39
40. 24 7 33 ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19:51,16 19:48,03 39:42 m M19-39

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close