HomeΑποτελέσματα αγώνων Mountain Running

Platanopigi trail race 2017, αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα από το Platanopigi trail race 2017 που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου στην περιοχή Μέλια στο Μετόχι της Πάρνηθας .

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 2017 18KM
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH 18km
1 Α1 Male 61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 My athlete- vibram- compressport 1:29:46.746
2 Α2 Male 301 CHRIS ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 1978 THE RUNNERS PROJECT 1:29:58.736
3 Α3 Male 153 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 1971 – 1:34:13.946
4 Α3 Male 255 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1970 THE RUNNER’S PROJECT 1:37:29.603
5 Α2 Male 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 1980 1:37:49.840
6 Α2 Male 81 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ 1981 RUNNER’S PROJECT TEAM 1:38:01.213
7 Α3 Male 3 STAN FIJNAUT 1968 1:38:26.276
8 Α4 Male 127 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 SALOMON HELLAS 1:38:42.893
9 Α2 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 THE RUNNER’S PROJECT 1:39:05.773
10 Γ1 Female 169 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΚΑ 1992 SALOMON HELLAS 1:39:52.733
11 Α1 Male 193 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1989 INSTINCT TRAIL TEAM GREECE 1:41:24.283
12 Α3 Male 139 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 1:41:31.783
13 Α3 Male 220 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 1:42:43.143
14 Α2 Male 206 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 1980 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:43:00.353
15 Α2 Male 277 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 1:44:05.353
16 Α2 Male 223 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ 1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:47:45.963
17 Α4 Male 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1966 1:47:49.273
18 Α3 Male 262 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1973 1:48:37.583
19 Α2 Male 219 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ 1981 ALLTERRAINRUNNERS 1:48:55.943
20 Α4 Male 238 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 1966 1:50:06.603
21 Α3 Male 65 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1968 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:50:27.350
22 Α3 Male 14 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1975 ALLTERRAINRUNNERS 1:50:40.333
23 Α3 Male 284 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1977 1:51:23.643
24 Α4 Male 199 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:51:41.243
25 Α3 Male 227 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 1975 1:52:33.773
26 Α3 Male 246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ 1973 1:52:44.213
27 Γ3 Female 261 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ 1977 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:52:45.210
28 Α3 Male 102 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 1:52:55.583
29 Α1 Male 45 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990 EXTREMEPRO TEAM 1:53:08.333
30 Α3 Male 150 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 1:53:11.903
31 Α2 Male 44 ΙΟΑΝΝΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΣ 1982 GOJI BERRY TEAM 1:53:11.963
32 Α2 Male 47 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:20.210
33 Α3 Male 54 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ 1974 CYCLOPOLIS 1:53:28.583
34 Α3 Male 250 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1975 ANEXARTITOS 1:54:11.273
35 Α4 Male 108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 1:54:15.403
36 Γ3 Female 303 GINA GALETTI 1977 LA SPORTIVA 1:54:27.213
37 Α3 Male 258 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 1972 CYCLOPOLIS 1:55:51.800
38 Α2 Male 103 ΝΑΣΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ 1987 Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:57:04.860
39 Α3 Male 62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1976 MYATHLETE 1:57:16.443
40 Γ1 Female 104 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 1996 Dynafit Greece 1:57:18.260
41 Γ3 Female 308 ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ 1974 1:57:23.443
42 Α3 Male 36 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP -ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 1:57:25.793
43 Α1 Male 11 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1992 1:57:26.320
44 Α3 Male 57 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ 1975 1:57:33.610
45 Α3 Male 295 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ 1976 ChoZen Mountain Team 1:57:47.620
46 Α2 Male 71 ΑΡΗΣ ΖΑΓΚΟΣ 1983 runners project 1:58:25.930
47 Α3 Male 157 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1975 1:58:31.800
48 Α3 Male 233 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ 1977 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 1:59:06.193
49 Α2 Male 280 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 1:59:15.820
50 Α3 Male 218 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 1977 1:59:36.210
51 Α2 Male 82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΙΑΚΟΣ 1982 1:59:37.770
52 Α3 Male 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΙΤΗΣ 1968 EXTREMEPRO TEAM 2:00:08.710
53 Α2 Male 88 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1981 EXTREME PRO 2:00:47.280
54 Α2 Male 155 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 1986 EXTREME PRO TEAM 2:00:53.270
55 Α4 Male 56 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:56.150
56 Α3 Male 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:00:57.090
57 Α4 Male 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1967 M.E.S ORAMA 2:00:57.593
58 Α2 Male 27 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1980 2:00:58.530
59 Α1 Male 260 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 1991 2:01:03.520
60 Α3 Male 293 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ 1975 2:01:09.090
61 Α4 Male 175 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ 1963 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:01:10.463
62 Α3 Male 180 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ELITE ATHENS CLUB 2:01:22.280
63 Γ2 Female 187 ΣΤΕΦΗ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ 1987 2:01:33.710
64 Α4 Male 123 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1967 PATH RUNNERS 2:01:45.830
65 Α2 Male 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 2:01:48.520
66 Α3 Male 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:00.390
67 Α4 Male 40 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1962 SATRAPISTAS 2:02:12.210
68 Α3 Male 100 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1971 2:02:16.230
69 Α2 Male 113 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 1985 THERUNNERSPROJECT 2:02:41.960
70 Α2 Male 198 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 MATHACADEMY.GR 2:03:02.770
71 Α2 Male 207 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ 1985 ΦΣΑ RUNNING TEAM 2:03:05.960
72 Α2 Male 213 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1979 2:03:24.463
73 Α4 Male 161 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:03:30.090
74 Α4 Male 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:03:47.710
75 Α2 Male 133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1985 2:04:04.580
76 Α3 Male 63 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΚΣΙΟΓΛΟΥ 1969 2:04:19.900
77 Α1 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΙΓΚΟΣ 1998 2:05:03.730
78 Α2 Male 279 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS 2:05:17.350
79 Α4 Male 251 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:05:30.720
80 Α4 Male 270 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1964 2:05:43.480
81 Α3 Male 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ 1973 ΦΣΑ RUNNING TEAM 2:06:02.970
82 Α4 Male 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 1967 2:06:05.100
83 Α2 Male 274 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ 1984 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 2:06:07.410
84 Α4 Male 231 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 GOSPORT 2:06:08.980
85 Α4 Male 156 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ 1967 2:06:11.160
86 Α4 Male 256 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1966 2:06:12.790
87 Α3 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΛΗΣ 1973 2:06:14.220
88 Α2 Male 34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1982 EXTREMEPRO TEAM 2:06:16.850
89 Α3 Male 275 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:06:25.290
90 Α3 Male 80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1977 EXTREMEPRO TEAM 2:06:26.980
91 Γ2 Female 252 ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΠΑΡΔΗ 1987 2:06:29.600
92 Α1 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ATHENSTRAINERS 2:06:30.160
93 Α3 Male 118 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΡΙΤΣΑΣ 1973 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2:06:36.540
94 Α3 Male 177 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΠΥΡΙΤΗΣ 1975 2:07:06.100
95 Α2 Male 183 ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΟΣ 1987 NO LIMIT ACADEMY KOTSAKIS TEAM 2:07:16.540
96 Α3 Male 69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 2:07:19.980
97 Α2 Male 235 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1984 2:07:37.480
98 Α2 Male 21 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 EXTREMEPRO 2:07:57.910
99 Α3 Male 205 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 2:08:15.840
100 Γ2 Female 137 ΑΛΙΝΑ ΛΕΦΑ 1982 2:08:17.660
101 Α1 Male 296 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1988 2:08:38.350
102 Α4 Male 35 ΖΗΣΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1962 THE RUNNERS PROJECT 2:08:41.540
103 Α2 Male 119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΛΕΤΤΗΣ 1981 2:08:44.776
104 Α3 Male 42 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 EXTREMEPRO TEAM 2:08:59.790
105 Α2 Male 176 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ 1982 2:08:59.850
106 Γ3 Female 60 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 1976 EXTREMEPRO TEAM 2:09:00.046
107 Α2 Male 125 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1980 NO LIMIT ACADEMY KOTSAKIS TEAM 2:09:08.540
108 Α4 Male 93 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ 1982 RUNNER STORE 2:09:13.790
109 Α2 Male 73 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1987 2:09:14.290
110 Α4 Male 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1966 2:09:15.540
111 Α2 Male 186 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1981 2:09:20.940
112 Α2 Male 265 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΜΠΑΣ 1983 EXTREMEPRO TEAM 2:09:21.730
113 Α3 Male 292 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΡΟΣ 1975 KALENJI 2:09:28.220
114 Α2 Male 266 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ 1981 2:09:33.480
115 Α3 Male 41 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1968 Α.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ- 2:10:23.600
116 Α4 Male 107 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 2:10:25.970
117 Γ2 Female 28 ΦΑΝΗ ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1986 2:10:28.980
118 Α3 Male 254 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1976 2:10:31.850
119 Α4 Male 33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967 ADIDAS RUNNERS 2:10:32.540
120 Α2 Male 212 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 2:10:53.040
121 Α2 Male 281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:11:27.540
122 Α1 Male 249 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1989 2:11:53.750
123 Α3 Male 164 ‘ 1971 NATURAL HIGH / THE RUNNER’S PROJECT 2:11:55.540
124 Α2 Male 289 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΟΥΛΗΣ 1985 2:11:58.790
125 Α4 Male 120 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΟΥΠΟΣ 1963 2:12:03.410
126 Α3 Male 10 ANGELO VAN POYER 1975 2:12:49.350
127 Α3 Male 75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΚΑΣ 1973 2:13:08.973
128 Α3 Male 239 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2:13:15.290
129 Α3 Male 24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:14:05.476
130 Α2 Male 247 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΣΟΥΤΗΣ 1984 2:14:10.790
131 Α4 Male 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1964 PATH RUNNERS 2:14:26.186
132 Α4 Male 267 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 1964 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 2:15:13.350
133 Α3 Male 15 ΠΑΥΛΟΣ ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ 1970 FITNESS PLUS GYM – PATH RUNNERS 2:15:17.600
134 Α2 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1987 2:15:29.010
135 Α3 Male 37 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1977 BYRONS RUNNERS 2:15:37.350
136 Α2 Male 216 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 2:15:37.820
137 Α2 Male 298 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ 1981 2:15:49.863
138 Α2 Male 297 ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 2:15:51.840
139 Α3 Male 146 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 SNAILS TEAM 2:15:58.290
140 Α1 Male 224 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1999 2:16:32.166
141 Α1 Male 294 DENIS RUSHITI 1988 ΑΡΚΤΟΣ 2:16:38.040
142 Α3 Male 111 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ 1977 ANEMOS 2:16:52.676
143 Α2 Male 38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1981 2:17:04.416
144 Α2 Male 68 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSSFIT CHALANDRI 2:17:30.410
145 Γ1 Female 174 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ 1997 THE RUNNERS PROJECT 2:17:48.850
146 Α3 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ 1972 ΚΣΑΝ 2:17:51.906
147 Α3 Male 269 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1969 INDIAN RUNNER 2:18:08.226
148 Α3 Male 143 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:20.230
149 Α3 Male 128 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1968 2:18:25.040
150 Α3 Male 302 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1972 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:18:32.910
151 Α3 Male 214 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΣΙΔΗΣ 1974 THE RUNNERS PROJECT 2:18:39.476
152 Γ4 Female 9 KAYOKO TABATA 1967 RUN FOREVER 2:18:57.350
153 Α2 Male 78 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1980 THE RUNNERS PROJECT 2:19:30.980
154 Α3 Male 230 ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1976 EXTREME PRO 2:19:53.166
155 Α2 Male 268 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ 1983 YMITTOS RUNNERS 2:20:33.980
156 Α4 Male 225 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1967 2:21:11.603
157 Α1 Male 83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1988 ΣΔΥΠ 2:21:12.286
158 Α2 Male 300 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1983 2:21:36.916
159 Α3 Male 171 ΧΑΡΗΣ ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 1970 N/A 2:21:39.596
160 Γ3 Female 217 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΣΑ 1969 THE RUNNERS PROJECT , NEVER GIVE UP 2:21:42.540
161 Α2 Male 87 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 1980 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:43.100
162 Γ3 Female 2 TRUDI EMILIANOU 1969 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:21:52.416
163 Α1 Male 58 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:21:52.540
164 Α1 Male 195 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1993 2:22:06.000
165 Γ3 Female 152 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 THE RUNNER’S PROJECT – FAIRWAYS 2:22:31.906
166 Α2 Male 91 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:22:42.976
167 Α3 Male 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1974 PILABOX 2:22:59.786
168 Γ2 Female 179 ΝΑΥΣΙΚΑ ΝΙΚΟΛΗ 1986 – 2:24:34.736
169 Α1 Male 634 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΖΙΚΟΣ 1989 2:24:36.603
170 Γ4 Female 64 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1966 GOSPORT/TIHIORACE.GR 2:26:07.386
171 Α3 Male 12 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:26:07.450
172 Γ4 Female 1 DRAGANA CEJOVIC 1967 2:26:34.006
173 Α2 Male 244 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1981 2:26:38.506
174 Α2 Male 209 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΤΟΣ 1978 WHITE KENYANS 2:26:43.626
175 Α3 Male 70 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ 1971 2:26:44.076
176 Α2 Male 197 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 2:27:35.946
177 Α3 Male 98 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1976 2:28:30.196
178 Α3 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1969 2:28:39.006
179 Α2 Male 291 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 2:28:48.066
180 Α2 Male 232 ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1979 2:29:02.566
181 Α2 Male 240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 1980 EXTREMEPRO TEAM 2:29:04.946
182 Α1 Male 243 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1988 PRIVATE WORKOUT KOLONAKI 2:29:06.446
183 Α3 Male 163 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ 1974 2:29:17.946
184 Α4 Male 290 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 SPORTS MASSAGE 2:29:23.756
185 Α2 Male 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE 2:30:12.256
186 Α3 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:30:26.566
187 Α3 Male 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ 1970 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 2:30:26.756
188 Α3 Male 46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 2:30:27.140
189 Γ2 Female 288 ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 EXTREMEPRO TEAM/SKY WOMEN 2:30:33.756
190 Α3 Male 287 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1973 2:31:19.446
191 Α2 Male 121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 1987 2:31:33.383
192 Α3 Male 204 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 1970 2:32:06.946
193 Α3 Male 228 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 2:32:25.693
194 Α4 Male 229 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 SAFANS 2:32:25.956
195 Α3 Male 241 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΡΕΑΣ 1973 EXTREME PRO 2:32:41.506
196 Α3 Male 94 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ 1975 ANEJARTITOS 2:33:22.836
197 Α3 Male 162 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1974 2:33:25.963
198 Α4 Male 131 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 EXTREME PRO TEAM 2:33:28.473
199 Γ2 Female 194 ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 1985 2:33:29.786
200 Α3 Male 95 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:34:19.496
201 Γ3 Female 170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:08.056
202 Α3 Male 188 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:08.623
203 Α3 Male 202 ΝΙΚΟΣ ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ – 2:35:36.923
204 Α3 Male 201 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1968 2:35:37.123
205 Α4 Male 72 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:44.616
206 Α4 Male 304 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964 PILABOX 2:36:40.633
207 Α3 Male 653 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ 1968 2:37:42.633
208 Γ4 Female 142 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:38:10.443
209 Α4 Male 222 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1960 2:38:28.006
210 Α3 Male 148 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:39:38.943
211 Α3 Male 185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 2:40:39.133
212 Γ3 Female 149 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:40:42.193
213 Α3 Male 7 BEREND PAASMAN 1973 N/A 2:42:13.003
214 Α4 Male 259 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΖΑΝΙΔΗΣ 1967 2:43:13.573
215 Α3 Male 109 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 1969 SNAILS TEAM 2:43:19.383
216 Γ4 Female 4 JIANPING GONG 1957 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:43:30.883
217 Α3 Male 97 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1974 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:33.693
218 Γ3 Female 134 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1976 2:43:37.073
219 Α3 Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 2:43:57.573
220 Α3 Male 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 CYCLOPOLIS 2:43:58.823
221 Α3 Male 105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΥΛΛΟΣ 1971 CYCLOPOLIS 2:43:59.573
222 Α3 Male 116 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 2:44:21.133
223 Α4 Male 190 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 – 2:44:26.253
224 Γ3 Female 135 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:44:30.193
225 Α2 Male 50 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:30.753
226 Α2 Male 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1983 2:44:46.693
227 Α3 Male 66 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 1969 2:44:56.133
228 Α4 Male 92 ΜΙΛΤΟΣ ΞΕΝΟΣ 1983 ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2:45:50.663
229 Γ3 Female 147 ΒΑΣΙΑ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ 1977 2:46:04.043
230 Α3 Male 52 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 2:46:07.223
231 Α2 Male 79 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 EXTREMEPRO TEAM 2:46:37.413
232 Γ4 Female 130 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 EXTREME PRO TEAM 2:46:37.723
233 Α3 Male 272 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1968 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKES 2:47:43.540
234 Α2 Male 99 ΜΑΝΘΟΣ ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ 1987 2:47:59.363
235 Α2 Male 144 MΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ 1981 2:48:24.023
236 Α3 Male 234 ΜΑΡΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1969 2:48:57.473
237 Γ3 Female 167 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 EXTREMEPRO TEAM 2:49:44.293
238 Α2 Male 282 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ 1981 2:51:34.373
239 Α3 Male 182 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ 1971 MARATHON TEAM GRECCE BY MARIA POLYZOU 2:51:34.553
240 Α3 Male 90 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1971 2:53:32.893
241 Α3 Male 257 NIΚΟΛΑΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1970 ΧΕΛΩΝΕΣ 2:53:38.143
242 Γ4 Female 309 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1967 PILABOX 2:58:23.490
243 Α1 Male 114 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ 1989 SPOT FITNESS CLUB 3:00:25.070
244 Α2 Male 285 ΧΡΙΣΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 ΚΣΑΝ 3:03:47.580
245 Γ4 Female 23 ΕΛΕΝΗ ΑΝΘΗ 1966 CHOZEN MOUNTAIIN TEAM 3:04:45.400
246 Α3 Male 221 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 3:04:45.840
247 Α4 Male 192 ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 3:10:01.830
248 Γ2 Female 191 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1979 – 3:15:24.086
249 Α3 Male 154 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 1972 3:16:03.706
250 Γ3 Female 85 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ 1977 Σ.Δ.Υ.Ε/SKYWOMENRUNNINGTEAM 3:32:09.226
251 Α3 Male 208 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΣΤΕΛΑΣ DNF 1969 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 0:48:41.643

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 2017 18KM ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH 18km

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 18ΚΜ
1 Α1 Male 61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 My athlete- vibram- compressport 1:29:46.746
2 Α2 Male 301 CHRIS ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 1978 THE RUNNERS PROJECT 1:29:58.736
3 Α3 Male 153 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 1971 – 1:34:13.946

Α1 18-29
1 Α1 Male 193 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1989 INSTINCT TRAIL TEAM GREECE 1:41:24.283
2 Α1 Male 45 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990 EXTREMEPRO TEAM 1:53:08.333
3 Α1 Male 11 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1992 1:57:26.320
4 Α1 Male 260 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 1991 2:01:03.520
5 Α1 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΙΓΚΟΣ 1998 2:05:03.730
6 Α1 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ATHENSTRAINERS 2:06:30.160
7 Α1 Male 296 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1988 2:08:38.350
8 Α1 Male 249 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1989 2:11:53.750
9 Α1 Male 224 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1999 2:16:32.166
10 Α1 Male 294 DENIS RUSHITI 1988 ΑΡΚΤΟΣ 2:16:38.040
11 Α1 Male 83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1988 ΣΔΥΠ 2:21:12.286
12 Α1 Male 58 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:21:52.540
13 Α1 Male 195 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1993 2:22:06.000
14 Α1 Male 634 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΖΙΚΟΣ 1989 2:24:36.603
15 Α1 Male 243 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1988 PRIVATE WORKOUT KOLONAKI 2:29:06.446
16 Α1 Male 114 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ 1989 SPOT FITNESS CLUB 3:00:25.070

Α2 30-39
1 Α2 Male 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 1980 1:37:49.840
2 Α2 Male 81 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ 1981 RUNNER’S PROJECT TEAM 1:38:01.213
3 Α2 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 THE RUNNER’S PROJECT 1:39:05.773
4 Α2 Male 206 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 1980 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:43:00.353
5 Α2 Male 277 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 1:44:05.353
6 Α2 Male 223 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ 1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:47:45.963
7 Α2 Male 219 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ 1981 ALLTERRAINRUNNERS 1:48:55.943
8 Α2 Male 44 ΙΟΑΝΝΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΣ 1982 GOJI BERRY TEAM 1:53:11.963
9 Α2 Male 47 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:20.210
10 Α2 Male 103 ΝΑΣΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ 1987 Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:57:04.860
11 Α2 Male 71 ΑΡΗΣ ΖΑΓΚΟΣ 1983 runners project 1:58:25.930
12 Α2 Male 280 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 1:59:15.820
13 Α2 Male 82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΙΑΚΟΣ 1982 1:59:37.770
14 Α2 Male 88 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1981 EXTREME PRO 2:00:47.280
15 Α2 Male 155 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 1986 EXTREME PRO TEAM 2:00:53.270
16 Α2 Male 27 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1980 2:00:58.530
17 Α2 Male 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 2:01:48.520
18 Α2 Male 113 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 1985 THERUNNERSPROJECT 2:02:41.960
19 Α2 Male 198 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 MATHACADEMY.GR 2:03:02.770
20 Α2 Male 207 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ 1985 ΦΣΑ RUNNING TEAM 2:03:05.960
21 Α2 Male 213 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1979 2:03:24.463
22 Α2 Male 133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1985 2:04:04.580
23 Α2 Male 279 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS 2:05:17.350
24 Α2 Male 274 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ 1984 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 2:06:07.410
25 Α2 Male 34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1982 EXTREMEPRO TEAM 2:06:16.850
26 Α2 Male 183 ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΟΣ 1987 NO LIMIT ACADEMY KOTSAKIS TEAM 2:07:16.540
27 Α2 Male 235 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1984 2:07:37.480
28 Α2 Male 21 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 EXTREMEPRO 2:07:57.910
29 Α2 Male 119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΛΕΤΤΗΣ 1981 2:08:44.776
30 Α2 Male 176 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ 1982 2:08:59.850
31 Α2 Male 125 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1980 NO LIMIT ACADEMY KOTSAKIS TEAM 2:09:08.540
32 Α2 Male 73 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1987 2:09:14.290
33 Α2 Male 186 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1981 2:09:20.940
34 Α2 Male 265 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΜΠΑΣ 1983 EXTREMEPRO TEAM 2:09:21.730
35 Α2 Male 266 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ 1981 2:09:33.480
36 Α2 Male 212 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 2:10:53.040
37 Α2 Male 281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:11:27.540
38 Α2 Male 289 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΟΥΛΗΣ 1985 2:11:58.790
39 Α2 Male 247 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΣΟΥΤΗΣ 1984 2:14:10.790
40 Α2 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1987 2:15:29.010
41 Α2 Male 216 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 2:15:37.820
42 Α2 Male 298 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ 1981 2:15:49.863
43 Α2 Male 297 ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 2:15:51.840
44 Α2 Male 38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1981 2:17:04.416
45 Α2 Male 68 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSSFIT CHALANDRI 2:17:30.410
46 Α2 Male 78 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1980 THE RUNNERS PROJECT 2:19:30.980
47 Α2 Male 268 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ 1983 YMITTOS RUNNERS 2:20:33.980
48 Α2 Male 300 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1983 2:21:36.916
49 Α2 Male 87 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 1980 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:43.100
50 Α2 Male 91 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:22:42.976
51 Α2 Male 244 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1981 2:26:38.506
52 Α2 Male 209 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΤΟΣ 1978 WHITE KENYANS 2:26:43.626
53 Α2 Male 197 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 2:27:35.946
54 Α2 Male 291 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 2:28:48.066
55 Α2 Male 232 ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1979 2:29:02.566
56 Α2 Male 240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 1980 EXTREMEPRO TEAM 2:29:04.946
57 Α2 Male 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE 2:30:12.256
58 Α2 Male 121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 1987 2:31:33.383
59 Α2 Male 50 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:30.753
60 Α2 Male 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1983 2:44:46.693
61 Α2 Male 79 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 EXTREMEPRO TEAM 2:46:37.413
62 Α2 Male 99 ΜΑΝΘΟΣ ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ 1987 2:47:59.363
63 Α2 Male 144 MΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ 1981 2:48:24.023
64 Α2 Male 282 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ 1981 2:51:34.373
65 Α2 Male 285 ΧΡΙΣΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 ΚΣΑΝ 3:03:47.580

Α3 40-49
1 Α3 Male 255 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1970 THE RUNNER’S PROJECT 1:37:29.603
2 Α3 Male 3 STAN FIJNAUT 1968 1:38:26.276
3 Α3 Male 139 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 1:41:31.783
4 Α3 Male 220 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 1:42:43.143
5 Α3 Male 262 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1973 1:48:37.583
6 Α3 Male 65 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1968 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:50:27.350
7 Α3 Male 14 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1975 ALLTERRAINRUNNERS 1:50:40.333
8 Α3 Male 284 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1977 1:51:23.643
9 Α3 Male 227 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 1975 1:52:33.773
10 Α3 Male 246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ 1973 1:52:44.213
11 Α3 Male 102 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 1:52:55.583
12 Α3 Male 150 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 1:53:11.903
13 Α3 Male 54 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ 1974 CYCLOPOLIS 1:53:28.583
14 Α3 Male 250 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1975 ANEXARTITOS 1:54:11.273
15 Α3 Male 258 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 1972 CYCLOPOLIS 1:55:51.800
16 Α3 Male 62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1976 MYATHLETE 1:57:16.443
17 Α3 Male 36 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP -ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 1:57:25.793
18 Α3 Male 57 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ 1975 1:57:33.610
19 Α3 Male 295 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ 1976 ChoZen Mountain Team 1:57:47.620
20 Α3 Male 157 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1975 1:58:31.800
21 Α3 Male 233 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ 1977 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 1:59:06.193
22 Α3 Male 218 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 1977 1:59:36.210
23 Α3 Male 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΙΤΗΣ 1968 EXTREMEPRO TEAM 2:00:08.710
24 Α3 Male 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:00:57.090
25 Α3 Male 293 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ 1975 2:01:09.090
26 Α3 Male 180 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ELITE ATHENS CLUB 2:01:22.280
27 Α3 Male 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:00.390
28 Α3 Male 100 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1971 2:02:16.230
29 Α3 Male 63 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΚΣΙΟΓΛΟΥ 1969 2:04:19.900
30 Α3 Male 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ 1973 ΦΣΑ RUNNING TEAM 2:06:02.970
31 Α3 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΛΗΣ 1973 2:06:14.220
32 Α3 Male 275 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:06:25.290
33 Α3 Male 80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1977 EXTREMEPRO TEAM 2:06:26.980
34 Α3 Male 118 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΡΙΤΣΑΣ 1973 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2:06:36.540
35 Α3 Male 177 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΠΥΡΙΤΗΣ 1975 2:07:06.100
36 Α3 Male 69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 2:07:19.980
37 Α3 Male 205 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 2:08:15.840
38 Α3 Male 42 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 EXTREMEPRO TEAM 2:08:59.790
39 Α3 Male 292 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΡΟΣ 1975 KALENJI 2:09:28.220
40 Α3 Male 41 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1968 Α.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ- 2:10:23.600
41 Α3 Male 254 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1976 2:10:31.850
42 Α3 Male 164 ‘ 1971 NATURAL HIGH / THE RUNNER’S PROJECT 2:11:55.540
43 Α3 Male 10 ANGELO VAN POYER 1975 2:12:49.350
44 Α3 Male 75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΚΑΣ 1973 2:13:08.973
45 Α3 Male 239 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2:13:15.290
46 Α3 Male 24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:14:05.476
47 Α3 Male 15 ΠΑΥΛΟΣ ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ 1970 FITNESS PLUS GYM – PATH RUNNERS 2:15:17.600
48 Α3 Male 37 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1977 BYRONS RUNNERS 2:15:37.350
49 Α3 Male 146 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 SNAILS TEAM 2:15:58.290
50 Α3 Male 111 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ 1977 ANEMOS 2:16:52.676
51 Α3 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ 1972 ΚΣΑΝ 2:17:51.906
52 Α3 Male 269 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1969 INDIAN RUNNER 2:18:08.226
53 Α3 Male 143 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:20.230
54 Α3 Male 128 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1968 2:18:25.040
55 Α3 Male 302 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1972 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:18:32.910
56 Α3 Male 214 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΣΙΔΗΣ 1974 THE RUNNERS PROJECT 2:18:39.476
57 Α3 Male 230 ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1976 EXTREME PRO 2:19:53.166
58 Α3 Male 171 ΧΑΡΗΣ ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 1970 N/A 2:21:39.596
59 Α3 Male 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1974 PILABOX 2:22:59.786
60 Α3 Male 12 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:26:07.450
61 Α3 Male 70 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ 1971 2:26:44.076
62 Α3 Male 98 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1976 2:28:30.196
63 Α3 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1969 2:28:39.006
64 Α3 Male 163 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ 1974 2:29:17.946
65 Α3 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:30:26.566
66 Α3 Male 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ 1970 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 2:30:26.756
67 Α3 Male 46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 2:30:27.140
68 Α3 Male 287 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1973 2:31:19.446
69 Α3 Male 204 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 1970 2:32:06.946
70 Α3 Male 228 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 2:32:25.693
71 Α3 Male 241 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΡΕΑΣ 1973 EXTREME PRO 2:32:41.506
72 Α3 Male 94 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ 1975 ANEJARTITOS 2:33:22.836
73 Α3 Male 162 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1974 2:33:25.963
74 Α3 Male 95 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:34:19.496
75 Α3 Male 188 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:08.623
76 Α3 Male 202 ΝΙΚΟΣ ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ – 2:35:36.923
77 Α3 Male 201 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1968 2:35:37.123
78 Α3 Male 653 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ 1968 2:37:42.633
79 Α3 Male 148 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:39:38.943
80 Α3 Male 185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 2:40:39.133
81 Α3 Male 7 BEREND PAASMAN 1973 N/A 2:42:13.003
82 Α3 Male 109 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 1969 SNAILS TEAM 2:43:19.383
83 Α3 Male 97 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1974 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:33.693
84 Α3 Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 2:43:57.573
85 Α3 Male 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 CYCLOPOLIS 2:43:58.823
86 Α3 Male 105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΥΛΛΟΣ 1971 CYCLOPOLIS 2:43:59.573
87 Α3 Male 116 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 2:44:21.133
88 Α3 Male 66 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 1969 2:44:56.133
89 Α3 Male 52 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 2:46:07.223
90 Α3 Male 272 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1968 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKES 2:47:43.540
91 Α3 Male 234 ΜΑΡΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1969 2:48:57.473
92 Α3 Male 182 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ 1971 MARATHON TEAM GRECCE BY MARIA POLYZOU 2:51:34.553
93 Α3 Male 90 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1967 2:53:32.893
94 Α3 Male 257 NIΚΟΛΑΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1970 ΧΕΛΩΝΕΣ 2:53:38.143
95 Α3 Male 221 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 3:04:45.840
96 Α3 Male 154 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 1972 3:16:03.706
97 Α3 Male 208 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΣΤΕΛΑΣ DNF 1969 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 0:48:41.643

Α4 50+
1 Α4 Male 127 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 SALOMON HELLAS 1:38:42.893
2 Α4 Male 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1966 1:47:49.273
3 Α4 Male 238 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 1966 1:50:06.603
4 Α4 Male 199 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:51:41.243
5 Α4 Male 108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 1:54:15.403
6 Α4 Male 56 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:56.150
7 Α4 Male 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1967 M.E.S ORAMA 2:00:57.593
8 Α4 Male 175 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ 1963 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:01:10.463
9 Α4 Male 123 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1967 PATH RUNNERS 2:01:45.830
10 Α4 Male 40 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1962 SATRAPISTAS 2:02:12.210
11 Α4 Male 161 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:03:30.090
12 Α4 Male 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:03:47.710
13 Α4 Male 251 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:05:30.720
14 Α4 Male 270 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1964 2:05:43.480
15 Α4 Male 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 1967 2:06:05.100
16 Α4 Male 231 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 GOSPORT 2:06:08.980
17 Α4 Male 156 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ 1967 2:06:11.160
18 Α4 Male 256 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1966 2:06:12.790
19 Α4 Male 35 ΖΗΣΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1962 THE RUNNERS PROJECT 2:08:41.540
20 Α4 Male 93 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ 1982 RUNNER STORE 2:09:13.790
21 Α4 Male 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1966 2:09:15.540
22 Α4 Male 107 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 2:10:25.970
23 Α4 Male 33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967 ADIDAS RUNNERS 2:10:32.540
24 Α4 Male 120 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΟΥΠΟΣ 1963 2:12:03.410
25 Α4 Male 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1964 PATH RUNNERS 2:14:26.186
26 Α4 Male 267 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 1964 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 2:15:13.350
27 Α4 Male 225 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1967 2:21:11.603
28 Α4 Male 290 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 SPORTS MASSAGE 2:29:23.756
29 Α4 Male 229 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 SAFANS 2:32:25.956
30 Α4 Male 131 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 EXTREME PRO TEAM 2:33:28.473
31 Α4 Male 72 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:44.616
32 Α4 Male 304 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964 PILABOX 2:36:40.633
33 Α4 Male 222 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1960 2:38:28.006
34 Α4 Male 259 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΖΑΝΙΔΗΣ 1967 2:43:13.573
35 Α4 Male 190 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 – 2:44:26.253
36 Α4 Male 92 ΜΙΛΤΟΣ ΞΕΝΟΣ 1983 ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2:45:50.663
37 Α4 Male 192 ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 3:10:01.830

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18 ΚΜ
1 Γ1 Female 169 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΚΑ 1992 SALOMON HELLAS 1:39:52.733
2 Γ3 Female 261 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ 1977 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:52:45.210
3 Γ3 Female 303 GINA GALETTI 1977 LA SPORTIVA 1:54:27.213

Γ1 18-29
4 Γ1 Female 104 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 1996 Dynafit Greece 1:57:18.260
5 Γ1 Female 174 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ 1997 THE RUNNERS PROJECT 2:17:48.850

Γ2 30-39
1 Γ2 Female 187 ΣΤΕΦΗ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ 1987 2:01:33.710
2 Γ2 Female 252 ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΠΑΡΔΗ 1987 2:06:29.600
3 Γ2 Female 137 ΑΛΙΝΑ ΛΕΦΑ 1982 2:08:17.660
4 Γ2 Female 28 ΦΑΝΗ ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1986 2:10:28.980
5 Γ2 Female 179 ΝΑΥΣΙΚΑ ΝΙΚΟΛΗ 1986 – 2:24:34.736
6 Γ2 Female 288 ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 EXTREMEPRO TEAM/SKY WOMEN 2:30:33.756
7 Γ2 Female 194 ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 1985 2:33:29.786
8 Γ2 Female 191 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1979 – 3:15:24.086

Γ3 40-49
1 Γ3 Female ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ 1974 1:57:23.443
2 Γ3 Female 60 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 1976 EXTREMEPRO TEAM 2:09:00.046
3 Γ3 Female 217 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΣΑ 1969 THE RUNNERS PROJECT , NEVER GIVE UP 2:21:42.540
4 Γ3 Female 2 TRUDI EMILIANOU 1969 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:21:52.416
5 Γ3 Female 152 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 THE RUNNER’S PROJECT – FAIRWAYS 2:22:31.906
6 Γ3 Female 170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:08.056
7 Γ3 Female 149 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:40:42.193
8 Γ3 Female 134 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1976 2:43:37.073
9 Γ3 Female 135 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:44:30.193
10 Γ3 Female 147 ΒΑΣΙΑ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ 1977 2:46:04.043
11 Γ3 Female 167 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 EXTREMEPRO TEAM 2:49:44.293
12 Γ3 Female 85 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ 1977 Σ.Δ.Υ.Ε/SKYWOMENRUNNINGTEAM 3:32:09.226
Γ3 40-49
13 Γ4 Female 9 KAYOKO TABATA 1967 RUN FOREVER 2:18:57.350
14 Γ4 Female 64 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1966 GOSPORT/TIHIORACE.GR 2:26:07.386
15 Γ4 Female 1 DRAGANA CEJOVIC 1967 2:26:34.006
16 Γ4 Female 142 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:38:10.443
17 Γ4 Female 4 JIANPING GONG 1957 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:43:30.883
18 Γ4 Female 130 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 EXTREME PRO TEAM 2:46:37.723
19 Γ4 Female 309 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1967 PILABOX 2:58:23.490
20 Γ4 Female 23 ΕΛΕΝΗ ΑΝΘΗ 1966 CHOZEN MOUNTAIIN TEAM 3:04:45.400

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 2017 10KM
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH10km
1 Α Male 542 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 1964 A.O.ΘΗΣΕΑΣ, ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:04:52.840
2 Α Male 648 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΛΙΔΗΣ 1986 1:05:26.600
3 Α Male 278 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ 1992 1:05:48.400
4 Α Male 639 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DELITAS 1:10:41.766
5 Α Male 635 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ 1997 ALL TERRAIN RUNNERS 1:11:14.846
6 Α Male 598 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:12:00.460
7 Α Male 509 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:13:20.910
8 Α Male 514 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 1:14:00.960
9 Α Male 564 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ 1982 THE RUNNERS PROJECT 1:14:35.090
10 Α Male 637 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:56.400
11 Α Male 226 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 1:16:34.876
12 Α Male 665 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΡΑΣ 1978 1:16:48.040
13 Α Male 508 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 1:17:11.643
14 Α Male 529 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ 1956 YGEIA KAI DIAPLASI 1:17:17.773
15 Α Male 558 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 1981 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:17:22.993
16 Α Male 645 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΗΣ 1969 KARELI TRAIL DOGGY 1:17:38.676
17 Α Male 595 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:17:54.226
18 Α Male 651 ΝΙΚΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ 1993 1:18:05.166
19 Α Male 531 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΛΑΜΗΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:17.286
20 Α Male 557 ΒΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DELITAS PERFORMANCE MEALS 1:18:26.970
21 Α Male 535 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:19:08.980
22 Α Male 672 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1984 1:19:38.656
23 Α Male 674 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 MYATHLETE 1:19:44.740
24 Α Male 572 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 1:20:01.406
25 Γ Female 550 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 ADIDAS/SNAILSTEAM 1:21:32.476
26 Γ Female 679 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 1974 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:21:41.726
27 Α Male 551 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 EXTREMEPRO TEAM 1:22:21.780
28 Α Male 607 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:48.210
29 Α Male 586 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1975 1:24:53.443
30 Α Male 613 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 1978 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:25:16.916
31 Α Male 555 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1961 ALFA MEASUREMENTS 1:25:25.226
32 Α Male 537 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ 1981 1:25:44.036
33 Γ Female 549 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 1978 1:25:46.846
34 Α Male 534 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 1974 1:25:52.606
35 Α Male 507 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 1983 CROSSFIT CHALANDRI 1:26:03.916
36 Γ Female 666 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:26:19.163
37 Α Male 603 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1978 1:27:00.616
38 Α Male 605 ΑΛΚΗΣ ΜΗΛΙΔΗΣ 1984 1:28:00.676
39 Α Male 646 ΝΟΜΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1957 RUNNING CLUB STAY FIT 1:28:09.996
40 Α Male 525 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΟΥΜΑΣ 1995 1:28:27.866
41 Α Male 664 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 1995 – 1:28:32.996
42 Α Male 594 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:28:40.236
43 Α Male 530 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ 1978 1:29:52.056
44 Α Male 611 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ 1976 1:30:11.686
45 Γ Female 563 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1974 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:30:22.093
46 Α Male 562 ΦΑΝΗΣ ΚΑΠΕΛΙΟΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:30:23.366
47 Α Male 570 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1963 EXTREMEPRO 1:31:29.773
48 Α Male 673 ΝΑΣΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1980 1:31:44.756
49 Γ Female 684 ΚΑΝΕΛΛΑ ΦΡΑΓΚΗ 1984 1:32:05.863
50 Α Male 512 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1975 DIADRASIS 1:32:07.076
51 Α Male 683 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 1989 1:32:21.876
52 Α Male 552 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1973 1:32:21.946
53 Α Male 591 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 1979 1:32:28.006
54 Α Male 503 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΡΑΚΤΑΣ 1972 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1:32:36.136
55 Γ Female 513 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΤΟΥ 1968 1:32:39.010
56 Α Male 559 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:32:45.066
57 Α Male 532 ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1982 ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1:33:08.136
58 Α Male 524 ΝΙΚΟΣ ΑΧΙΛΛΑΣ 1975 1:33:29.463
59 Α Male 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1:33:44.446
60 Α Male 585 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1981 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 1:33:55.566
61 Α Male 211 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 CHUCK NORRIS TEAM 1:34:03.876
62 Γ Female 636 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1979 1:34:05.446
63 Α Male 566 ΚΩΣΤΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ 1:34:29.447
64 Α Male 625 ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΥΛΑΣ 1985 1:34:42.126
65 Α Male 682 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 1967 AEGEAN RUNNING TEAM 1:34:43.316
66 Α Male 631 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:35:00.136
67 Α Male 519 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1972 1:35:03.256
68 Α Male 528 ΜΑΝΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ 1975 – 1:35:04.550
69 Α Male 624 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1969 EXTREMEPRO TEAM 1:35:11.446
70 Α Male 516 ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 1:35:14.883
71 Α Male 571 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1990 EXTREMEPRO TEAM 1:35:26.316
72 Α Male 622 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 1979 EXTREMEPRO TEAM 1:35:26.756
73 Α Male 596 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΑΣ 1972 1:37:03.506
74 Α Male 568 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ 1975 1:37:10.446
75 Α Male 590 ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1969 FITNESS PLUS GYM – PATH RUNNERS 1:37:47.860
76 Α Male 688 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1973 1:37:52.303
77 Γ Female 685 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 1979 1:38:06.023
78 Α Male 623 ΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ 1972 EXTREME PRO 1:38:11.833
79 Α Male 602 ΑΡΙΩΝ ΜΕΜΟΣ 1978 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 1:38:36.336
80 Α Male 660 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 EXTREMEPRO TEAM 1:38:38.963
81 Γ Female 521 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ 1976 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1:38:52.023
82 Α Male 527 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΕΚΙΑΡΗΣ 1963 1:39:27.780
83 Α Male 584 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – 1:39:33.873
84 Α Male 526 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1977 1:39:39.953
85 Α Male 511 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:39:49.386
86 Γ Female 627 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:39:57.333
87 Α Male 608 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:01.963
88 Α Male 565 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1993 1:40:02.086
89 Γ Female 576 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ 1969 SKY WOMAN RUNNING TEAM 1:40:03.773
90 Α Male 656 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1964 1:40:04.836
91 Α Male 540 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΟΥΓΚΟΣ 2004 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ «Η ΛΕΓΕΩΝΑ» 1:40:55.033
92 Γ Female 675 ΧΡΥΣΑ ΤΣΙΑΡΑ 1975 – 1:41:02.163
93 Α Male 523 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΙΘΙΑNΑΚΗΣ 1968 NEVER GIVE UP 1:41:13.663
94 Α Male 668 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 1975 WIND RUNNING TEAM 1:41:26.223
95 Α Male 579 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1988 PILABOX 1:41:47.283
96 Α Male 159 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 1967 1:42:16.116
97 Α Male 633 ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ 1984 1:42:52.343
98 Γ Female 536 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΛΗ-ΡΟΥΣΣΟΥ 1962 RUNNING CLUB STAY FIT 1:43:09.663
99 Γ Female 632 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 1983 1:43:21.913
100 Α Male 681 ΜΙΧΑΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 2004 1:43:34.653
101 Α Male 74 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ 1978 FREE RUNNERS 1:43:47.283
102 Α Male 546 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1975 ΣΧΕΔΙΑ 1:45:02.603
103 Α Male 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1972 1:45:18.420
104 Γ Female 51 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΥΝΑΡΗ 1972 1:45:18.723
105 Α Male 616 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ 1968 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:45:28.320
106 Γ Female 638 ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΠΠΑ 1980 skywomen 1:46:08.070
107 Γ Female 504 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 1:46:16.023
108 Γ Female 16 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1970 PILABOX 1:47:07.713
109 Γ Female 654 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΚΙΑΔΑ 1984 1:47:29.023
110 Α Male 545 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 NEVER GIVE UP 1:47:32.773
111 Α Male 669 ΘΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ 1991 1:48:02.143
112 Α Male 502 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΤΕ ΠΙΑΝ 1966 PILABOX 1:49:33.710
113 Γ Female 642 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ 1991 1:50:38.523
114 Α Male 541 ΙΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969 NEVER GIVE UP 1:51:31.960
115 Γ Female 588 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:54.656
116 Γ Female 520 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1970 PILABOX 1:52:20.713
117 Α Male 615 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 1961 1:52:22.963
118 Α Male 600 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 1976 WIND PREPAID TRAIL TEAM 1:53:02.833
119 Α Male 577 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΣ 1974 1:53:33.960
120 Α Male 676 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ 1974 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:53:34.273
121 Α Male 567 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ 1976 WIND RUNNING TEAM 1:54:23.393
122 Α Male 544 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 ΣΧΕΔΙΑ 1:55:46.993
123 Α Male 650 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ 1977 1:56:17.360
124 Α Male 617 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 1983 1:56:29.803
125 Γ Female 517 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1974 1:58:51.010
126 Α Male 640 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ 1973 ANEMOS 1:59:26.020
127 Α Male 641 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1958 1:59:54.770
128 Α Male 670 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 1974 2:00:27.330
129 Α Male 677 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2006 ADVENDURE 2:05:07.350
130 Α Male 678 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 2:05:07.480
131 Α Male 539 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ «Η ΛΕΓΕΩΝΑ» 2:07:48.643
132 Α Male 618 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ 1956 ΜΠΟΥΚΜΑΝ 228 2:09:55.350
133 Γ Female 612 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ 1980 2:10:09.230
134 Α Male 644 ΦΩΤΗΣ ΡΗΓΑΣ 1975 2:11:21.040
135 Α Male 601 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1973 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:12:53.790
136 Γ Female 515 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 1964 SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:13:32.730
137 Γ Female 659 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΟΦΟΥΛΗ 1979 PILABOX 2:13:35.980
138 Γ Female 680 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΤΣΟΥΠΡΑ 1985 2:14:13.416
139 Α Male 560 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984 2:14:13.420
140 Γ Female 518 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1984 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:15:59.850
141 Α Male 610 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΣ 1990 2:16:25.850
142 Α Male 538 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΔΑΜΗΣ 1982 ALFA MEASUREMENTS 2:16:55.740
143 Α Male 662 ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ALFA MEASUREMENTS 2:17:34.166
144 Α Male 510 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1982 2:21:46.476
145 Α Male 592 ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1975 EXTREMEPRO 2:23:55.976
146 Α Male 593 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1977 EXTREMEPRO 2:23:56.226
147 Α Male 575 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ 1970 2:29:32.946
148 Α Male 561 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΙΑΣ 1978 WIND RUNNING TEAM 2:32:39.506
149 Γ Female 547 ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 1965 PATH RUNNERS 2:34:50.366
150 Α Male 653 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ 1981 2:37:42.633
151 Γ Female 573 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΛΟΥΦΑ 1992 2:41:15.653
152 Γ Female 578 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΚΟΡΑ DNF 1980 EXTREMEPRO TEAM 0:31:23.603

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 2017 10KM ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH10km

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 10ΚΜ
1 Α Male 542 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 1964 A.O.ΘΗΣΕΑΣ, ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:04:52.840
2 Α Male 648 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΛΙΔΗΣ 1986 1:05:26.600
3 Α Male 278 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ 1992 1:05:48.400
4 Α Male 639 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DELITAS 1:10:41.766
5 Α Male 635 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ 1997 ALL TERRAIN RUNNERS 1:11:14.846
6 Α Male 598 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:12:00.460
7 Α Male 509 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:13:20.910
8 Α Male 514 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 1:14:00.960
9 Α Male 564 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ 1982 THE RUNNERS PROJECT 1:14:35.090
10 Α Male 637 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:56.400
11 Α Male 226 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 1:16:34.876
12 Α Male 665 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΡΑΣ 1978 1:16:48.040
13 Α Male 508 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 1:17:11.643
14 Α Male 529 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ 1956 YGEIA KAI DIAPLASI 1:17:17.773
15 Α Male 558 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 1981 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:17:22.993
16 Α Male 645 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΗΣ 1969 KARELI TRAIL DOGGY 1:17:38.676
17 Α Male 595 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:17:54.226
18 Α Male 651 ΝΙΚΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ 1993 1:18:05.166
19 Α Male 531 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΛΑΜΗΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:17.286
20 Α Male 557 ΒΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DELITAS PERFORMANCE MEALS 1:18:26.970
21 Α Male 535 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:19:08.980
22 Α Male 672 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1984 1:19:38.656
23 Α Male 674 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 MYATHLETE 1:19:44.740
24 Α Male 572 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 1:20:01.406
25 Α Male 551 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 EXTREMEPRO TEAM 1:22:21.780
26 Α Male 607 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:48.210
27 Α Male 586 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1975 1:24:53.443
28 Α Male 613 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 1978 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:25:16.916
29 Α Male 555 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1961 ALFA MEASUREMENTS 1:25:25.226
30 Α Male 537 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ 1981 1:25:44.036
31 Α Male 534 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 1974 1:25:52.606
32 Α Male 507 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 1983 CROSSFIT CHALANDRI 1:26:03.916
33 Α Male 603 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1978 1:27:00.616
34 Α Male 605 ΑΛΚΗΣ ΜΗΛΙΔΗΣ 1984 1:28:00.676
35 Α Male 646 ΝΟΜΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1957 RUNNING CLUB STAY FIT 1:28:09.996
36 Α Male 525 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΟΥΜΑΣ 1995 1:28:27.866
37 Α Male 664 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 1995 – 1:28:32.996
38 Α Male 594 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:28:40.236
39 Α Male 530 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ 1978 1:29:52.056
40 Α Male 611 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ 1976 1:30:11.686
41 Α Male 562 ΦΑΝΗΣ ΚΑΠΕΛΙΟΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:30:23.366
42 Α Male 570 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1963 EXTREMEPRO 1:31:29.773
43 Α Male 673 ΝΑΣΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1980 1:31:44.756
44 Α Male 512 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1975 DIADRASIS 1:32:07.076
45 Α Male 683 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 1989 1:32:21.876
46 Α Male 552 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1973 1:32:21.946
47 Α Male 591 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 1979 1:32:28.006
48 Α Male 503 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΡΑΚΤΑΣ 1972 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1:32:36.136
49 Α Male 559 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:32:45.066
50 Α Male 532 ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1982 ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1:33:08.136
51 Α Male 524 ΝΙΚΟΣ ΑΧΙΛΛΑΣ 1975 1:33:29.463
52 Α Male 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1:33:44.446
53 Α Male 585 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1981 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 1:33:55.566
54 Α Male 211 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 CHUCK NORRIS TEAM 1:34:03.876
55 Α Male 566 ΚΩΣΤΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ 1:34:29.447
56 Α Male 625 ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΥΛΑΣ 1985 1:34:42.126
57 Α Male 682 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 1967 AEGEAN RUNNING TEAM 1:34:43.316
58 Α Male 631 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:35:00.136
59 Α Male 519 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1972 1:35:03.256
60 Α Male 528 ΜΑΝΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ 1975 – 1:35:04.550
61 Α Male 624 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1969 EXTREMEPRO TEAM 1:35:11.446
62 Α Male 516 ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 1:35:14.883
63 Α Male 571 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1990 EXTREMEPRO TEAM 1:35:26.316
64 Α Male 622 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 1979 EXTREMEPRO TEAM 1:35:26.756
65 Α Male 596 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΑΣ 1972 1:37:03.506
66 Α Male 568 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ 1975 1:37:10.446
67 Α Male 590 ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1969 FITNESS PLUS GYM – PATH RUNNERS 1:37:47.860
68 Α Male 688 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1973 1:37:52.303
69 Α Male 623 ΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ 1972 EXTREME PRO 1:38:11.833
70 Α Male 602 ΑΡΙΩΝ ΜΕΜΟΣ 1978 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 1:38:36.336
71 Α Male 660 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 EXTREMEPRO TEAM 1:38:38.963
72 Α Male 527 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΕΚΙΑΡΗΣ 1963 1:39:27.780
73 Α Male 584 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – 1:39:33.873
74 Α Male 526 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1977 1:39:39.953
75 Α Male 511 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:39:49.386
76 Α Male 608 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:01.963
77 Α Male 565 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1993 1:40:02.086
78 Α Male 656 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1964 1:40:04.836
79 Α Male 540 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΟΥΓΚΟΣ 2004 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ «Η ΛΕΓΕΩΝΑ» 1:40:55.033
80 Α Male 523 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΙΘΙΑNΑΚΗΣ 1968 NEVER GIVE UP 1:41:13.663
81 Α Male 668 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 1975 WIND RUNNING TEAM 1:41:26.223
82 Α Male 579 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1988 PILABOX 1:41:47.283
83 Α Male 159 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 1967 1:42:16.116
84 Α Male 633 ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ 1984 1:42:52.343
85 Α Male 681 ΜΙΧΑΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 2004 1:43:34.653
86 Α Male 74 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ 1978 FREE RUNNERS 1:43:47.283
87 Α Male 546 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1975 ΣΧΕΔΙΑ 1:45:02.603
88 Α Male 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1972 1:45:18.420
89 Α Male 616 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ 1968 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:45:28.320
90 Α Male 545 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 NEVER GIVE UP 1:47:32.773
91 Α Male 669 ΘΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ 1991 1:48:02.143
92 Α Male 502 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΤΕ ΠΙΑΝ 1966 PILABOX 1:49:33.710
93 Α Male 541 ΙΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969 NEVER GIVE UP 1:51:31.960
94 Α Male 615 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 1961 1:52:22.963
95 Α Male 600 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 1976 WIND PREPAID TRAIL TEAM 1:53:02.833
96 Α Male 577 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΣ 1974 1:53:33.960
97 Α Male 676 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ 1974 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:53:34.273
98 Α Male 567 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ 1976 WIND RUNNING TEAM 1:54:23.393
99 Α Male 544 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 ΣΧΕΔΙΑ 1:55:46.993
100 Α Male 650 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ 1977 1:56:17.360
101 Α Male 617 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 1983 1:56:29.803
102 Α Male 640 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ 1973 ANEMOS 1:59:26.020
103 Α Male 641 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1958 1:59:54.770
104 Α Male 670 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 1974 2:00:27.330
105 Α Male 677 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2006 ADVENDURE 2:05:07.350
106 Α Male 678 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 2:05:07.480
107 Α Male 539 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ «Η ΛΕΓΕΩΝΑ» 2:07:48.643
108 Α Male 618 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ 1956 ΜΠΟΥΚΜΑΝ 228 2:09:55.350
109 Α Male 644 ΦΩΤΗΣ ΡΗΓΑΣ 1975 2:11:21.040
110 Α Male 601 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1973 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:12:53.790
111 Α Male 560 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984 2:14:13.420
112 Α Male 610 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΣ 1990 2:16:25.850
113 Α Male 538 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΔΑΜΗΣ 1982 ALFA MEASUREMENTS 2:16:55.740
114 Α Male 662 ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ALFA MEASUREMENTS 2:17:34.166
115 Α Male 510 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1982 2:21:46.476
116 Α Male 592 ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1975 EXTREMEPRO 2:23:55.976
117 Α Male 593 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1977 EXTREMEPRO 2:23:56.226
118 Α Male 575 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ 1970 2:29:32.946
119 Α Male 561 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΙΑΣ 1978 WIND RUNNING TEAM 2:32:39.506
120 Α Male 653 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ 1981 2:37:42.633

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10ΚΜ
1 Γ Female 550 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 ADIDAS/SNAILSTEAM 1:21:32.476
2 Γ Female 679 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 1974 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:21:41.726
3 Γ Female 549 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 1978 1:25:46.846
4 Γ Female 666 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:26:19.163
5 Γ Female 563 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1974 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:30:22.093
6 Γ Female 684 ΚΑΝΕΛΛΑ ΦΡΑΓΚΗ 1984 1:32:05.863
7 Γ Female 513 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΤΟΥ 1968 1:32:39.010
8 Γ Female 636 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1979 1:34:05.446
9 Γ Female 685 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 1979 1:38:06.023
10 Γ Female 521 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ 1976 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1:38:52.023
11 Γ Female 627 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:39:57.333
12 Γ Female 576 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ 1969 SKY WOMAN RUNNING TEAM 1:40:03.773
13 Γ Female 675 ΧΡΥΣΑ ΤΣΙΑΡΑ 1975 – 1:41:02.163
14 Γ Female 536 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΛΗ-ΡΟΥΣΣΟΥ 1962 RUNNING CLUB STAY FIT 1:43:09.663
15 Γ Female 632 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 1983 1:43:21.913
16 Γ Female 51 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΥΝΑΡΗ 1972 1:45:18.723
17 Γ Female 638 ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΠΠΑ 1980 skywomen 1:46:08.070
18 Γ Female 504 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 1:46:16.023
19 Γ Female 16 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1970 PILABOX 1:47:07.713
20 Γ Female 654 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΚΙΑΔΑ 1984 1:47:29.023
21 Γ Female 642 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ 1991 1:50:38.523
22 Γ Female 588 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:54.656
23 Γ Female 520 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1970 PILABOX 1:52:20.713
24 Γ Female 517 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1974 1:58:51.010
25 Γ Female 612 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ 1980 2:10:09.230
26 Γ Female 515 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 1964 SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:13:32.730
27 Γ Female 659 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΟΦΟΥΛΗ 1979 PILABOX 2:13:35.980
28 Γ Female 680 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΤΣΟΥΠΡΑ 1985 2:14:13.416
29 Γ Female 518 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1984 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:15:59.850
30 Γ Female 547 ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 1965 PATH RUNNERS 2:34:50.366
31 Γ Female 573 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΛΟΥΦΑ 1992 2:41:15.653
32 Γ Female 578 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΚΟΡΑ DNF 1980 EXTREMEPRO TEAM 0:31:23.603

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close