Home / Home / Platanopigi trail race 2017, αποτελέσματα

Platanopigi trail race 2017, αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα από το Platanopigi trail race 2017 που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου στην περιοχή Μέλια στο Μετόχι της Πάρνηθας .

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 2017 18KM
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH 18km
1 Α1 Male 61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 My athlete- vibram- compressport 1:29:46.746
2 Α2 Male 301 CHRIS ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 1978 THE RUNNERS PROJECT 1:29:58.736
3 Α3 Male 153 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 1971 – 1:34:13.946
4 Α3 Male 255 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1970 THE RUNNER’S PROJECT 1:37:29.603
5 Α2 Male 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 1980 1:37:49.840
6 Α2 Male 81 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ 1981 RUNNER’S PROJECT TEAM 1:38:01.213
7 Α3 Male 3 STAN FIJNAUT 1968 1:38:26.276
8 Α4 Male 127 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 SALOMON HELLAS 1:38:42.893
9 Α2 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 THE RUNNER’S PROJECT 1:39:05.773
10 Γ1 Female 169 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΚΑ 1992 SALOMON HELLAS 1:39:52.733
11 Α1 Male 193 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1989 INSTINCT TRAIL TEAM GREECE 1:41:24.283
12 Α3 Male 139 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 1:41:31.783
13 Α3 Male 220 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 1:42:43.143
14 Α2 Male 206 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 1980 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:43:00.353
15 Α2 Male 277 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 1:44:05.353
16 Α2 Male 223 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ 1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:47:45.963
17 Α4 Male 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1966 1:47:49.273
18 Α3 Male 262 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1973 1:48:37.583
19 Α2 Male 219 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ 1981 ALLTERRAINRUNNERS 1:48:55.943
20 Α4 Male 238 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 1966 1:50:06.603
21 Α3 Male 65 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1968 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:50:27.350
22 Α3 Male 14 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1975 ALLTERRAINRUNNERS 1:50:40.333
23 Α3 Male 284 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1977 1:51:23.643
24 Α4 Male 199 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:51:41.243
25 Α3 Male 227 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 1975 1:52:33.773
26 Α3 Male 246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ 1973 1:52:44.213
27 Γ3 Female 261 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ 1977 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:52:45.210
28 Α3 Male 102 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 1:52:55.583
29 Α1 Male 45 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990 EXTREMEPRO TEAM 1:53:08.333
30 Α3 Male 150 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 1:53:11.903
31 Α2 Male 44 ΙΟΑΝΝΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΣ 1982 GOJI BERRY TEAM 1:53:11.963
32 Α2 Male 47 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:20.210
33 Α3 Male 54 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ 1974 CYCLOPOLIS 1:53:28.583
34 Α3 Male 250 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1975 ANEXARTITOS 1:54:11.273
35 Α4 Male 108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 1:54:15.403
36 Γ3 Female 303 GINA GALETTI 1977 LA SPORTIVA 1:54:27.213
37 Α3 Male 258 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 1972 CYCLOPOLIS 1:55:51.800
38 Α2 Male 103 ΝΑΣΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ 1987 Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:57:04.860
39 Α3 Male 62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1976 MYATHLETE 1:57:16.443
40 Γ1 Female 104 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 1996 Dynafit Greece 1:57:18.260
41 Γ3 Female 308 ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ 1974 1:57:23.443
42 Α3 Male 36 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP -ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 1:57:25.793
43 Α1 Male 11 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1992 1:57:26.320
44 Α3 Male 57 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ 1975 1:57:33.610
45 Α3 Male 295 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ 1976 ChoZen Mountain Team 1:57:47.620
46 Α2 Male 71 ΑΡΗΣ ΖΑΓΚΟΣ 1983 runners project 1:58:25.930
47 Α3 Male 157 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1975 1:58:31.800
48 Α3 Male 233 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ 1977 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 1:59:06.193
49 Α2 Male 280 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 1:59:15.820
50 Α3 Male 218 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 1977 1:59:36.210
51 Α2 Male 82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΙΑΚΟΣ 1982 1:59:37.770
52 Α3 Male 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΙΤΗΣ 1968 EXTREMEPRO TEAM 2:00:08.710
53 Α2 Male 88 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1981 EXTREME PRO 2:00:47.280
54 Α2 Male 155 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 1986 EXTREME PRO TEAM 2:00:53.270
55 Α4 Male 56 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:56.150
56 Α3 Male 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:00:57.090
57 Α4 Male 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1967 M.E.S ORAMA 2:00:57.593
58 Α2 Male 27 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1980 2:00:58.530
59 Α1 Male 260 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 1991 2:01:03.520
60 Α3 Male 293 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ 1975 2:01:09.090
61 Α4 Male 175 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ 1963 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:01:10.463
62 Α3 Male 180 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ELITE ATHENS CLUB 2:01:22.280
63 Γ2 Female 187 ΣΤΕΦΗ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ 1987 2:01:33.710
64 Α4 Male 123 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1967 PATH RUNNERS 2:01:45.830
65 Α2 Male 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 2:01:48.520
66 Α3 Male 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:00.390
67 Α4 Male 40 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1962 SATRAPISTAS 2:02:12.210
68 Α3 Male 100 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1971 2:02:16.230
69 Α2 Male 113 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 1985 THERUNNERSPROJECT 2:02:41.960
70 Α2 Male 198 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 MATHACADEMY.GR 2:03:02.770
71 Α2 Male 207 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ 1985 ΦΣΑ RUNNING TEAM 2:03:05.960
72 Α2 Male 213 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1979 2:03:24.463
73 Α4 Male 161 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:03:30.090
74 Α4 Male 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:03:47.710
75 Α2 Male 133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1985 2:04:04.580
76 Α3 Male 63 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΚΣΙΟΓΛΟΥ 1969 2:04:19.900
77 Α1 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΙΓΚΟΣ 1998 2:05:03.730
78 Α2 Male 279 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS 2:05:17.350
79 Α4 Male 251 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:05:30.720
80 Α4 Male 270 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1964 2:05:43.480
81 Α3 Male 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ 1973 ΦΣΑ RUNNING TEAM 2:06:02.970
82 Α4 Male 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 1967 2:06:05.100
83 Α2 Male 274 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ 1984 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 2:06:07.410
84 Α4 Male 231 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 GOSPORT 2:06:08.980
85 Α4 Male 156 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ 1967 2:06:11.160
86 Α4 Male 256 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1966 2:06:12.790
87 Α3 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΛΗΣ 1973 2:06:14.220
88 Α2 Male 34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1982 EXTREMEPRO TEAM 2:06:16.850
89 Α3 Male 275 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:06:25.290
90 Α3 Male 80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1977 EXTREMEPRO TEAM 2:06:26.980
91 Γ2 Female 252 ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΠΑΡΔΗ 1987 2:06:29.600
92 Α1 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ATHENSTRAINERS 2:06:30.160
93 Α3 Male 118 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΡΙΤΣΑΣ 1973 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2:06:36.540
94 Α3 Male 177 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΠΥΡΙΤΗΣ 1975 2:07:06.100
95 Α2 Male 183 ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΟΣ 1987 NO LIMIT ACADEMY KOTSAKIS TEAM 2:07:16.540
96 Α3 Male 69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 2:07:19.980
97 Α2 Male 235 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1984 2:07:37.480
98 Α2 Male 21 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 EXTREMEPRO 2:07:57.910
99 Α3 Male 205 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 2:08:15.840
100 Γ2 Female 137 ΑΛΙΝΑ ΛΕΦΑ 1982 2:08:17.660
101 Α1 Male 296 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1988 2:08:38.350
102 Α4 Male 35 ΖΗΣΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1962 THE RUNNERS PROJECT 2:08:41.540
103 Α2 Male 119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΛΕΤΤΗΣ 1981 2:08:44.776
104 Α3 Male 42 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 EXTREMEPRO TEAM 2:08:59.790
105 Α2 Male 176 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ 1982 2:08:59.850
106 Γ3 Female 60 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 1976 EXTREMEPRO TEAM 2:09:00.046
107 Α2 Male 125 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1980 NO LIMIT ACADEMY KOTSAKIS TEAM 2:09:08.540
108 Α4 Male 93 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ 1982 RUNNER STORE 2:09:13.790
109 Α2 Male 73 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1987 2:09:14.290
110 Α4 Male 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1966 2:09:15.540
111 Α2 Male 186 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1981 2:09:20.940
112 Α2 Male 265 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΜΠΑΣ 1983 EXTREMEPRO TEAM 2:09:21.730
113 Α3 Male 292 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΡΟΣ 1975 KALENJI 2:09:28.220
114 Α2 Male 266 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ 1981 2:09:33.480
115 Α3 Male 41 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1968 Α.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ- 2:10:23.600
116 Α4 Male 107 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 2:10:25.970
117 Γ2 Female 28 ΦΑΝΗ ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1986 2:10:28.980
118 Α3 Male 254 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1976 2:10:31.850
119 Α4 Male 33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967 ADIDAS RUNNERS 2:10:32.540
120 Α2 Male 212 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 2:10:53.040
121 Α2 Male 281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:11:27.540
122 Α1 Male 249 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1989 2:11:53.750
123 Α3 Male 164 ‘ 1971 NATURAL HIGH / THE RUNNER’S PROJECT 2:11:55.540
124 Α2 Male 289 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΟΥΛΗΣ 1985 2:11:58.790
125 Α4 Male 120 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΟΥΠΟΣ 1963 2:12:03.410
126 Α3 Male 10 ANGELO VAN POYER 1975 2:12:49.350
127 Α3 Male 75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΚΑΣ 1973 2:13:08.973
128 Α3 Male 239 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2:13:15.290
129 Α3 Male 24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:14:05.476
130 Α2 Male 247 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΣΟΥΤΗΣ 1984 2:14:10.790
131 Α4 Male 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1964 PATH RUNNERS 2:14:26.186
132 Α4 Male 267 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 1964 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 2:15:13.350
133 Α3 Male 15 ΠΑΥΛΟΣ ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ 1970 FITNESS PLUS GYM – PATH RUNNERS 2:15:17.600
134 Α2 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1987 2:15:29.010
135 Α3 Male 37 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1977 BYRONS RUNNERS 2:15:37.350
136 Α2 Male 216 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 2:15:37.820
137 Α2 Male 298 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ 1981 2:15:49.863
138 Α2 Male 297 ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 2:15:51.840
139 Α3 Male 146 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 SNAILS TEAM 2:15:58.290
140 Α1 Male 224 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1999 2:16:32.166
141 Α1 Male 294 DENIS RUSHITI 1988 ΑΡΚΤΟΣ 2:16:38.040
142 Α3 Male 111 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ 1977 ANEMOS 2:16:52.676
143 Α2 Male 38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1981 2:17:04.416
144 Α2 Male 68 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSSFIT CHALANDRI 2:17:30.410
145 Γ1 Female 174 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ 1997 THE RUNNERS PROJECT 2:17:48.850
146 Α3 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ 1972 ΚΣΑΝ 2:17:51.906
147 Α3 Male 269 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1969 INDIAN RUNNER 2:18:08.226
148 Α3 Male 143 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:20.230
149 Α3 Male 128 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1968 2:18:25.040
150 Α3 Male 302 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1972 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:18:32.910
151 Α3 Male 214 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΣΙΔΗΣ 1974 THE RUNNERS PROJECT 2:18:39.476
152 Γ4 Female 9 KAYOKO TABATA 1967 RUN FOREVER 2:18:57.350
153 Α2 Male 78 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1980 THE RUNNERS PROJECT 2:19:30.980
154 Α3 Male 230 ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1976 EXTREME PRO 2:19:53.166
155 Α2 Male 268 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ 1983 YMITTOS RUNNERS 2:20:33.980
156 Α4 Male 225 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1967 2:21:11.603
157 Α1 Male 83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1988 ΣΔΥΠ 2:21:12.286
158 Α2 Male 300 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1983 2:21:36.916
159 Α3 Male 171 ΧΑΡΗΣ ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 1970 N/A 2:21:39.596
160 Γ3 Female 217 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΣΑ 1969 THE RUNNERS PROJECT , NEVER GIVE UP 2:21:42.540
161 Α2 Male 87 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 1980 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:43.100
162 Γ3 Female 2 TRUDI EMILIANOU 1969 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:21:52.416
163 Α1 Male 58 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:21:52.540
164 Α1 Male 195 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1993 2:22:06.000
165 Γ3 Female 152 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 THE RUNNER’S PROJECT – FAIRWAYS 2:22:31.906
166 Α2 Male 91 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:22:42.976
167 Α3 Male 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1974 PILABOX 2:22:59.786
168 Γ2 Female 179 ΝΑΥΣΙΚΑ ΝΙΚΟΛΗ 1986 – 2:24:34.736
169 Α1 Male 634 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΖΙΚΟΣ 1989 2:24:36.603
170 Γ4 Female 64 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1966 GOSPORT/TIHIORACE.GR 2:26:07.386
171 Α3 Male 12 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:26:07.450
172 Γ4 Female 1 DRAGANA CEJOVIC 1967 2:26:34.006
173 Α2 Male 244 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1981 2:26:38.506
174 Α2 Male 209 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΤΟΣ 1978 WHITE KENYANS 2:26:43.626
175 Α3 Male 70 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ 1971 2:26:44.076
176 Α2 Male 197 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 2:27:35.946
177 Α3 Male 98 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1976 2:28:30.196
178 Α3 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1969 2:28:39.006
179 Α2 Male 291 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 2:28:48.066
180 Α2 Male 232 ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1979 2:29:02.566
181 Α2 Male 240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 1980 EXTREMEPRO TEAM 2:29:04.946
182 Α1 Male 243 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1988 PRIVATE WORKOUT KOLONAKI 2:29:06.446
183 Α3 Male 163 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ 1974 2:29:17.946
184 Α4 Male 290 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 SPORTS MASSAGE 2:29:23.756
185 Α2 Male 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE 2:30:12.256
186 Α3 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:30:26.566
187 Α3 Male 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ 1970 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 2:30:26.756
188 Α3 Male 46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 2:30:27.140
189 Γ2 Female 288 ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 EXTREMEPRO TEAM/SKY WOMEN 2:30:33.756
190 Α3 Male 287 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1973 2:31:19.446
191 Α2 Male 121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 1987 2:31:33.383
192 Α3 Male 204 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 1970 2:32:06.946
193 Α3 Male 228 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 2:32:25.693
194 Α4 Male 229 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 SAFANS 2:32:25.956
195 Α3 Male 241 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΡΕΑΣ 1973 EXTREME PRO 2:32:41.506
196 Α3 Male 94 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ 1975 ANEJARTITOS 2:33:22.836
197 Α3 Male 162 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1974 2:33:25.963
198 Α4 Male 131 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 EXTREME PRO TEAM 2:33:28.473
199 Γ2 Female 194 ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 1985 2:33:29.786
200 Α3 Male 95 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:34:19.496
201 Γ3 Female 170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:08.056
202 Α3 Male 188 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:08.623
203 Α3 Male 202 ΝΙΚΟΣ ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ – 2:35:36.923
204 Α3 Male 201 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1968 2:35:37.123
205 Α4 Male 72 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:44.616
206 Α4 Male 304 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964 PILABOX 2:36:40.633
207 Α3 Male 653 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ 1968 2:37:42.633
208 Γ4 Female 142 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:38:10.443
209 Α4 Male 222 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1960 2:38:28.006
210 Α3 Male 148 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:39:38.943
211 Α3 Male 185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 2:40:39.133
212 Γ3 Female 149 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:40:42.193
213 Α3 Male 7 BEREND PAASMAN 1973 N/A 2:42:13.003
214 Α4 Male 259 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΖΑΝΙΔΗΣ 1967 2:43:13.573
215 Α3 Male 109 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 1969 SNAILS TEAM 2:43:19.383
216 Γ4 Female 4 JIANPING GONG 1957 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:43:30.883
217 Α3 Male 97 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1974 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:33.693
218 Γ3 Female 134 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1976 2:43:37.073
219 Α3 Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 2:43:57.573
220 Α3 Male 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 CYCLOPOLIS 2:43:58.823
221 Α3 Male 105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΥΛΛΟΣ 1971 CYCLOPOLIS 2:43:59.573
222 Α3 Male 116 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 2:44:21.133
223 Α4 Male 190 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 – 2:44:26.253
224 Γ3 Female 135 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:44:30.193
225 Α2 Male 50 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:30.753
226 Α2 Male 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1983 2:44:46.693
227 Α3 Male 66 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 1969 2:44:56.133
228 Α4 Male 92 ΜΙΛΤΟΣ ΞΕΝΟΣ 1983 ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2:45:50.663
229 Γ3 Female 147 ΒΑΣΙΑ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ 1977 2:46:04.043
230 Α3 Male 52 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 2:46:07.223
231 Α2 Male 79 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 EXTREMEPRO TEAM 2:46:37.413
232 Γ4 Female 130 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 EXTREME PRO TEAM 2:46:37.723
233 Α3 Male 272 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1968 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKES 2:47:43.540
234 Α2 Male 99 ΜΑΝΘΟΣ ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ 1987 2:47:59.363
235 Α2 Male 144 MΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ 1981 2:48:24.023
236 Α3 Male 234 ΜΑΡΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1969 2:48:57.473
237 Γ3 Female 167 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 EXTREMEPRO TEAM 2:49:44.293
238 Α2 Male 282 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ 1981 2:51:34.373
239 Α3 Male 182 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ 1971 MARATHON TEAM GRECCE BY MARIA POLYZOU 2:51:34.553
240 Α3 Male 90 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1971 2:53:32.893
241 Α3 Male 257 NIΚΟΛΑΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1970 ΧΕΛΩΝΕΣ 2:53:38.143
242 Γ4 Female 309 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1967 PILABOX 2:58:23.490
243 Α1 Male 114 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ 1989 SPOT FITNESS CLUB 3:00:25.070
244 Α2 Male 285 ΧΡΙΣΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 ΚΣΑΝ 3:03:47.580
245 Γ4 Female 23 ΕΛΕΝΗ ΑΝΘΗ 1966 CHOZEN MOUNTAIIN TEAM 3:04:45.400
246 Α3 Male 221 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 3:04:45.840
247 Α4 Male 192 ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 3:10:01.830
248 Γ2 Female 191 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1979 – 3:15:24.086
249 Α3 Male 154 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 1972 3:16:03.706
250 Γ3 Female 85 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ 1977 Σ.Δ.Υ.Ε/SKYWOMENRUNNINGTEAM 3:32:09.226
251 Α3 Male 208 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΣΤΕΛΑΣ DNF 1969 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 0:48:41.643

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 2017 18KM ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH 18km

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 18ΚΜ
1 Α1 Male 61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 My athlete- vibram- compressport 1:29:46.746
2 Α2 Male 301 CHRIS ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 1978 THE RUNNERS PROJECT 1:29:58.736
3 Α3 Male 153 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 1971 – 1:34:13.946

Α1 18-29
1 Α1 Male 193 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1989 INSTINCT TRAIL TEAM GREECE 1:41:24.283
2 Α1 Male 45 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990 EXTREMEPRO TEAM 1:53:08.333
3 Α1 Male 11 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1992 1:57:26.320
4 Α1 Male 260 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 1991 2:01:03.520
5 Α1 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΙΓΚΟΣ 1998 2:05:03.730
6 Α1 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ATHENSTRAINERS 2:06:30.160
7 Α1 Male 296 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1988 2:08:38.350
8 Α1 Male 249 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1989 2:11:53.750
9 Α1 Male 224 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1999 2:16:32.166
10 Α1 Male 294 DENIS RUSHITI 1988 ΑΡΚΤΟΣ 2:16:38.040
11 Α1 Male 83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1988 ΣΔΥΠ 2:21:12.286
12 Α1 Male 58 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:21:52.540
13 Α1 Male 195 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1993 2:22:06.000
14 Α1 Male 634 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΖΙΚΟΣ 1989 2:24:36.603
15 Α1 Male 243 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1988 PRIVATE WORKOUT KOLONAKI 2:29:06.446
16 Α1 Male 114 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ 1989 SPOT FITNESS CLUB 3:00:25.070

Α2 30-39
1 Α2 Male 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 1980 1:37:49.840
2 Α2 Male 81 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ 1981 RUNNER’S PROJECT TEAM 1:38:01.213
3 Α2 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 THE RUNNER’S PROJECT 1:39:05.773
4 Α2 Male 206 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 1980 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:43:00.353
5 Α2 Male 277 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 1:44:05.353
6 Α2 Male 223 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ 1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:47:45.963
7 Α2 Male 219 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ 1981 ALLTERRAINRUNNERS 1:48:55.943
8 Α2 Male 44 ΙΟΑΝΝΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΣ 1982 GOJI BERRY TEAM 1:53:11.963
9 Α2 Male 47 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:20.210
10 Α2 Male 103 ΝΑΣΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ 1987 Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:57:04.860
11 Α2 Male 71 ΑΡΗΣ ΖΑΓΚΟΣ 1983 runners project 1:58:25.930
12 Α2 Male 280 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 1:59:15.820
13 Α2 Male 82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΙΑΚΟΣ 1982 1:59:37.770
14 Α2 Male 88 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1981 EXTREME PRO 2:00:47.280
15 Α2 Male 155 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 1986 EXTREME PRO TEAM 2:00:53.270
16 Α2 Male 27 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1980 2:00:58.530
17 Α2 Male 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 2:01:48.520
18 Α2 Male 113 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 1985 THERUNNERSPROJECT 2:02:41.960
19 Α2 Male 198 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 MATHACADEMY.GR 2:03:02.770
20 Α2 Male 207 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ 1985 ΦΣΑ RUNNING TEAM 2:03:05.960
21 Α2 Male 213 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1979 2:03:24.463
22 Α2 Male 133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1985 2:04:04.580
23 Α2 Male 279 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS 2:05:17.350
24 Α2 Male 274 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ 1984 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 2:06:07.410
25 Α2 Male 34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1982 EXTREMEPRO TEAM 2:06:16.850
26 Α2 Male 183 ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΟΣ 1987 NO LIMIT ACADEMY KOTSAKIS TEAM 2:07:16.540
27 Α2 Male 235 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1984 2:07:37.480
28 Α2 Male 21 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 EXTREMEPRO 2:07:57.910
29 Α2 Male 119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΛΕΤΤΗΣ 1981 2:08:44.776
30 Α2 Male 176 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ 1982 2:08:59.850
31 Α2 Male 125 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1980 NO LIMIT ACADEMY KOTSAKIS TEAM 2:09:08.540
32 Α2 Male 73 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1987 2:09:14.290
33 Α2 Male 186 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1981 2:09:20.940
34 Α2 Male 265 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΜΠΑΣ 1983 EXTREMEPRO TEAM 2:09:21.730
35 Α2 Male 266 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ 1981 2:09:33.480
36 Α2 Male 212 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 2:10:53.040
37 Α2 Male 281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:11:27.540
38 Α2 Male 289 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΟΥΛΗΣ 1985 2:11:58.790
39 Α2 Male 247 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΣΟΥΤΗΣ 1984 2:14:10.790
40 Α2 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1987 2:15:29.010
41 Α2 Male 216 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 2:15:37.820
42 Α2 Male 298 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ 1981 2:15:49.863
43 Α2 Male 297 ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 2:15:51.840
44 Α2 Male 38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1981 2:17:04.416
45 Α2 Male 68 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSSFIT CHALANDRI 2:17:30.410
46 Α2 Male 78 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1980 THE RUNNERS PROJECT 2:19:30.980
47 Α2 Male 268 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ 1983 YMITTOS RUNNERS 2:20:33.980
48 Α2 Male 300 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1983 2:21:36.916
49 Α2 Male 87 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 1980 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:43.100
50 Α2 Male 91 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:22:42.976
51 Α2 Male 244 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1981 2:26:38.506
52 Α2 Male 209 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΤΟΣ 1978 WHITE KENYANS 2:26:43.626
53 Α2 Male 197 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 2:27:35.946
54 Α2 Male 291 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 2:28:48.066
55 Α2 Male 232 ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1979 2:29:02.566
56 Α2 Male 240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 1980 EXTREMEPRO TEAM 2:29:04.946
57 Α2 Male 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE 2:30:12.256
58 Α2 Male 121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 1987 2:31:33.383
59 Α2 Male 50 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:30.753
60 Α2 Male 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1983 2:44:46.693
61 Α2 Male 79 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 EXTREMEPRO TEAM 2:46:37.413
62 Α2 Male 99 ΜΑΝΘΟΣ ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ 1987 2:47:59.363
63 Α2 Male 144 MΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ 1981 2:48:24.023
64 Α2 Male 282 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ 1981 2:51:34.373
65 Α2 Male 285 ΧΡΙΣΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 ΚΣΑΝ 3:03:47.580

Α3 40-49
1 Α3 Male 255 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1970 THE RUNNER’S PROJECT 1:37:29.603
2 Α3 Male 3 STAN FIJNAUT 1968 1:38:26.276
3 Α3 Male 139 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 1:41:31.783
4 Α3 Male 220 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 1:42:43.143
5 Α3 Male 262 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1973 1:48:37.583
6 Α3 Male 65 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1968 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:50:27.350
7 Α3 Male 14 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1975 ALLTERRAINRUNNERS 1:50:40.333
8 Α3 Male 284 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1977 1:51:23.643
9 Α3 Male 227 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 1975 1:52:33.773
10 Α3 Male 246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ 1973 1:52:44.213
11 Α3 Male 102 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 1:52:55.583
12 Α3 Male 150 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 1:53:11.903
13 Α3 Male 54 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ 1974 CYCLOPOLIS 1:53:28.583
14 Α3 Male 250 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1975 ANEXARTITOS 1:54:11.273
15 Α3 Male 258 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 1972 CYCLOPOLIS 1:55:51.800
16 Α3 Male 62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1976 MYATHLETE 1:57:16.443
17 Α3 Male 36 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP -ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 1:57:25.793
18 Α3 Male 57 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ 1975 1:57:33.610
19 Α3 Male 295 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ 1976 ChoZen Mountain Team 1:57:47.620
20 Α3 Male 157 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1975 1:58:31.800
21 Α3 Male 233 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ 1977 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 1:59:06.193
22 Α3 Male 218 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 1977 1:59:36.210
23 Α3 Male 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΙΤΗΣ 1968 EXTREMEPRO TEAM 2:00:08.710
24 Α3 Male 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:00:57.090
25 Α3 Male 293 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ 1975 2:01:09.090
26 Α3 Male 180 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ELITE ATHENS CLUB 2:01:22.280
27 Α3 Male 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:00.390
28 Α3 Male 100 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1971 2:02:16.230
29 Α3 Male 63 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΚΣΙΟΓΛΟΥ 1969 2:04:19.900
30 Α3 Male 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ 1973 ΦΣΑ RUNNING TEAM 2:06:02.970
31 Α3 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΛΗΣ 1973 2:06:14.220
32 Α3 Male 275 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:06:25.290
33 Α3 Male 80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1977 EXTREMEPRO TEAM 2:06:26.980
34 Α3 Male 118 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΡΙΤΣΑΣ 1973 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2:06:36.540
35 Α3 Male 177 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΠΥΡΙΤΗΣ 1975 2:07:06.100
36 Α3 Male 69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 2:07:19.980
37 Α3 Male 205 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 2:08:15.840
38 Α3 Male 42 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 EXTREMEPRO TEAM 2:08:59.790
39 Α3 Male 292 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΡΟΣ 1975 KALENJI 2:09:28.220
40 Α3 Male 41 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1968 Α.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ- 2:10:23.600
41 Α3 Male 254 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1976 2:10:31.850
42 Α3 Male 164 ‘ 1971 NATURAL HIGH / THE RUNNER’S PROJECT 2:11:55.540
43 Α3 Male 10 ANGELO VAN POYER 1975 2:12:49.350
44 Α3 Male 75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΚΑΣ 1973 2:13:08.973
45 Α3 Male 239 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2:13:15.290
46 Α3 Male 24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:14:05.476
47 Α3 Male 15 ΠΑΥΛΟΣ ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ 1970 FITNESS PLUS GYM – PATH RUNNERS 2:15:17.600
48 Α3 Male 37 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1977 BYRONS RUNNERS 2:15:37.350
49 Α3 Male 146 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 SNAILS TEAM 2:15:58.290
50 Α3 Male 111 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ 1977 ANEMOS 2:16:52.676
51 Α3 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ 1972 ΚΣΑΝ 2:17:51.906
52 Α3 Male 269 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1969 INDIAN RUNNER 2:18:08.226
53 Α3 Male 143 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:20.230
54 Α3 Male 128 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1968 2:18:25.040
55 Α3 Male 302 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1972 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:18:32.910
56 Α3 Male 214 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΣΙΔΗΣ 1974 THE RUNNERS PROJECT 2:18:39.476
57 Α3 Male 230 ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1976 EXTREME PRO 2:19:53.166
58 Α3 Male 171 ΧΑΡΗΣ ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 1970 N/A 2:21:39.596
59 Α3 Male 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1974 PILABOX 2:22:59.786
60 Α3 Male 12 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:26:07.450
61 Α3 Male 70 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ 1971 2:26:44.076
62 Α3 Male 98 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1976 2:28:30.196
63 Α3 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1969 2:28:39.006
64 Α3 Male 163 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ 1974 2:29:17.946
65 Α3 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:30:26.566
66 Α3 Male 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ 1970 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 2:30:26.756
67 Α3 Male 46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 2:30:27.140
68 Α3 Male 287 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1973 2:31:19.446
69 Α3 Male 204 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 1970 2:32:06.946
70 Α3 Male 228 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 2:32:25.693
71 Α3 Male 241 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΡΕΑΣ 1973 EXTREME PRO 2:32:41.506
72 Α3 Male 94 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ 1975 ANEJARTITOS 2:33:22.836
73 Α3 Male 162 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1974 2:33:25.963
74 Α3 Male 95 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:34:19.496
75 Α3 Male 188 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:08.623
76 Α3 Male 202 ΝΙΚΟΣ ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ – 2:35:36.923
77 Α3 Male 201 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1968 2:35:37.123
78 Α3 Male 653 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ 1968 2:37:42.633
79 Α3 Male 148 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:39:38.943
80 Α3 Male 185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 2:40:39.133
81 Α3 Male 7 BEREND PAASMAN 1973 N/A 2:42:13.003
82 Α3 Male 109 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 1969 SNAILS TEAM 2:43:19.383
83 Α3 Male 97 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1974 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:33.693
84 Α3 Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 2:43:57.573
85 Α3 Male 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 CYCLOPOLIS 2:43:58.823
86 Α3 Male 105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΥΛΛΟΣ 1971 CYCLOPOLIS 2:43:59.573
87 Α3 Male 116 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 2:44:21.133
88 Α3 Male 66 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 1969 2:44:56.133
89 Α3 Male 52 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 2:46:07.223
90 Α3 Male 272 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1968 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKES 2:47:43.540
91 Α3 Male 234 ΜΑΡΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1969 2:48:57.473
92 Α3 Male 182 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ 1971 MARATHON TEAM GRECCE BY MARIA POLYZOU 2:51:34.553
93 Α3 Male 90 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1967 2:53:32.893
94 Α3 Male 257 NIΚΟΛΑΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1970 ΧΕΛΩΝΕΣ 2:53:38.143
95 Α3 Male 221 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 3:04:45.840
96 Α3 Male 154 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 1972 3:16:03.706
97 Α3 Male 208 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΣΤΕΛΑΣ DNF 1969 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 0:48:41.643

Α4 50+
1 Α4 Male 127 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 SALOMON HELLAS 1:38:42.893
2 Α4 Male 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1966 1:47:49.273
3 Α4 Male 238 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 1966 1:50:06.603
4 Α4 Male 199 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:51:41.243
5 Α4 Male 108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 1:54:15.403
6 Α4 Male 56 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:56.150
7 Α4 Male 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1967 M.E.S ORAMA 2:00:57.593
8 Α4 Male 175 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ 1963 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:01:10.463
9 Α4 Male 123 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1967 PATH RUNNERS 2:01:45.830
10 Α4 Male 40 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1962 SATRAPISTAS 2:02:12.210
11 Α4 Male 161 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:03:30.090
12 Α4 Male 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:03:47.710
13 Α4 Male 251 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:05:30.720
14 Α4 Male 270 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1964 2:05:43.480
15 Α4 Male 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 1967 2:06:05.100
16 Α4 Male 231 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 GOSPORT 2:06:08.980
17 Α4 Male 156 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ 1967 2:06:11.160
18 Α4 Male 256 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1966 2:06:12.790
19 Α4 Male 35 ΖΗΣΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1962 THE RUNNERS PROJECT 2:08:41.540
20 Α4 Male 93 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ 1982 RUNNER STORE 2:09:13.790
21 Α4 Male 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1966 2:09:15.540
22 Α4 Male 107 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 2:10:25.970
23 Α4 Male 33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967 ADIDAS RUNNERS 2:10:32.540
24 Α4 Male 120 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΟΥΠΟΣ 1963 2:12:03.410
25 Α4 Male 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1964 PATH RUNNERS 2:14:26.186
26 Α4 Male 267 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 1964 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 2:15:13.350
27 Α4 Male 225 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1967 2:21:11.603
28 Α4 Male 290 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 SPORTS MASSAGE 2:29:23.756
29 Α4 Male 229 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 SAFANS 2:32:25.956
30 Α4 Male 131 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 EXTREME PRO TEAM 2:33:28.473
31 Α4 Male 72 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:44.616
32 Α4 Male 304 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964 PILABOX 2:36:40.633
33 Α4 Male 222 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1960 2:38:28.006
34 Α4 Male 259 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΖΑΝΙΔΗΣ 1967 2:43:13.573
35 Α4 Male 190 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 – 2:44:26.253
36 Α4 Male 92 ΜΙΛΤΟΣ ΞΕΝΟΣ 1983 ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2:45:50.663
37 Α4 Male 192 ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 3:10:01.830

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18 ΚΜ
1 Γ1 Female 169 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΚΑ 1992 SALOMON HELLAS 1:39:52.733
2 Γ3 Female 261 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ 1977 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:52:45.210
3 Γ3 Female 303 GINA GALETTI 1977 LA SPORTIVA 1:54:27.213

Γ1 18-29
4 Γ1 Female 104 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 1996 Dynafit Greece 1:57:18.260
5 Γ1 Female 174 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ 1997 THE RUNNERS PROJECT 2:17:48.850

Γ2 30-39
1 Γ2 Female 187 ΣΤΕΦΗ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ 1987 2:01:33.710
2 Γ2 Female 252 ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΠΑΡΔΗ 1987 2:06:29.600
3 Γ2 Female 137 ΑΛΙΝΑ ΛΕΦΑ 1982 2:08:17.660
4 Γ2 Female 28 ΦΑΝΗ ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1986 2:10:28.980
5 Γ2 Female 179 ΝΑΥΣΙΚΑ ΝΙΚΟΛΗ 1986 – 2:24:34.736
6 Γ2 Female 288 ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 EXTREMEPRO TEAM/SKY WOMEN 2:30:33.756
7 Γ2 Female 194 ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 1985 2:33:29.786
8 Γ2 Female 191 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1979 – 3:15:24.086

Γ3 40-49
1 Γ3 Female ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ 1974 1:57:23.443
2 Γ3 Female 60 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 1976 EXTREMEPRO TEAM 2:09:00.046
3 Γ3 Female 217 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΣΑ 1969 THE RUNNERS PROJECT , NEVER GIVE UP 2:21:42.540
4 Γ3 Female 2 TRUDI EMILIANOU 1969 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:21:52.416
5 Γ3 Female 152 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 THE RUNNER’S PROJECT – FAIRWAYS 2:22:31.906
6 Γ3 Female 170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:08.056
7 Γ3 Female 149 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:40:42.193
8 Γ3 Female 134 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1976 2:43:37.073
9 Γ3 Female 135 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:44:30.193
10 Γ3 Female 147 ΒΑΣΙΑ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ 1977 2:46:04.043
11 Γ3 Female 167 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 EXTREMEPRO TEAM 2:49:44.293
12 Γ3 Female 85 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ 1977 Σ.Δ.Υ.Ε/SKYWOMENRUNNINGTEAM 3:32:09.226
Γ3 40-49
13 Γ4 Female 9 KAYOKO TABATA 1967 RUN FOREVER 2:18:57.350
14 Γ4 Female 64 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1966 GOSPORT/TIHIORACE.GR 2:26:07.386
15 Γ4 Female 1 DRAGANA CEJOVIC 1967 2:26:34.006
16 Γ4 Female 142 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:38:10.443
17 Γ4 Female 4 JIANPING GONG 1957 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:43:30.883
18 Γ4 Female 130 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 EXTREME PRO TEAM 2:46:37.723
19 Γ4 Female 309 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1967 PILABOX 2:58:23.490
20 Γ4 Female 23 ΕΛΕΝΗ ΑΝΘΗ 1966 CHOZEN MOUNTAIIN TEAM 3:04:45.400

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 2017 10KM
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH10km
1 Α Male 542 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 1964 A.O.ΘΗΣΕΑΣ, ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:04:52.840
2 Α Male 648 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΛΙΔΗΣ 1986 1:05:26.600
3 Α Male 278 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ 1992 1:05:48.400
4 Α Male 639 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DELITAS 1:10:41.766
5 Α Male 635 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ 1997 ALL TERRAIN RUNNERS 1:11:14.846
6 Α Male 598 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:12:00.460
7 Α Male 509 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:13:20.910
8 Α Male 514 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 1:14:00.960
9 Α Male 564 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ 1982 THE RUNNERS PROJECT 1:14:35.090
10 Α Male 637 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:56.400
11 Α Male 226 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 1:16:34.876
12 Α Male 665 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΡΑΣ 1978 1:16:48.040
13 Α Male 508 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 1:17:11.643
14 Α Male 529 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ 1956 YGEIA KAI DIAPLASI 1:17:17.773
15 Α Male 558 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 1981 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:17:22.993
16 Α Male 645 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΗΣ 1969 KARELI TRAIL DOGGY 1:17:38.676
17 Α Male 595 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:17:54.226
18 Α Male 651 ΝΙΚΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ 1993 1:18:05.166
19 Α Male 531 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΛΑΜΗΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:17.286
20 Α Male 557 ΒΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DELITAS PERFORMANCE MEALS 1:18:26.970
21 Α Male 535 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:19:08.980
22 Α Male 672 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1984 1:19:38.656
23 Α Male 674 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 MYATHLETE 1:19:44.740
24 Α Male 572 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 1:20:01.406
25 Γ Female 550 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 ADIDAS/SNAILSTEAM 1:21:32.476
26 Γ Female 679 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 1974 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:21:41.726
27 Α Male 551 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 EXTREMEPRO TEAM 1:22:21.780
28 Α Male 607 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:48.210
29 Α Male 586 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1975 1:24:53.443
30 Α Male 613 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 1978 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:25:16.916
31 Α Male 555 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1961 ALFA MEASUREMENTS 1:25:25.226
32 Α Male 537 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ 1981 1:25:44.036
33 Γ Female 549 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 1978 1:25:46.846
34 Α Male 534 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 1974 1:25:52.606
35 Α Male 507 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 1983 CROSSFIT CHALANDRI 1:26:03.916
36 Γ Female 666 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:26:19.163
37 Α Male 603 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1978 1:27:00.616
38 Α Male 605 ΑΛΚΗΣ ΜΗΛΙΔΗΣ 1984 1:28:00.676
39 Α Male 646 ΝΟΜΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1957 RUNNING CLUB STAY FIT 1:28:09.996
40 Α Male 525 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΟΥΜΑΣ 1995 1:28:27.866
41 Α Male 664 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 1995 – 1:28:32.996
42 Α Male 594 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:28:40.236
43 Α Male 530 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ 1978 1:29:52.056
44 Α Male 611 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ 1976 1:30:11.686
45 Γ Female 563 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1974 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:30:22.093
46 Α Male 562 ΦΑΝΗΣ ΚΑΠΕΛΙΟΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:30:23.366
47 Α Male 570 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1963 EXTREMEPRO 1:31:29.773
48 Α Male 673 ΝΑΣΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1980 1:31:44.756
49 Γ Female 684 ΚΑΝΕΛΛΑ ΦΡΑΓΚΗ 1984 1:32:05.863
50 Α Male 512 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1975 DIADRASIS 1:32:07.076
51 Α Male 683 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 1989 1:32:21.876
52 Α Male 552 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1973 1:32:21.946
53 Α Male 591 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 1979 1:32:28.006
54 Α Male 503 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΡΑΚΤΑΣ 1972 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1:32:36.136
55 Γ Female 513 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΤΟΥ 1968 1:32:39.010
56 Α Male 559 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:32:45.066
57 Α Male 532 ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1982 ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1:33:08.136
58 Α Male 524 ΝΙΚΟΣ ΑΧΙΛΛΑΣ 1975 1:33:29.463
59 Α Male 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1:33:44.446
60 Α Male 585 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1981 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 1:33:55.566
61 Α Male 211 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 CHUCK NORRIS TEAM 1:34:03.876
62 Γ Female 636 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1979 1:34:05.446
63 Α Male 566 ΚΩΣΤΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ 1:34:29.447
64 Α Male 625 ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΥΛΑΣ 1985 1:34:42.126
65 Α Male 682 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 1967 AEGEAN RUNNING TEAM 1:34:43.316
66 Α Male 631 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:35:00.136
67 Α Male 519 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1972 1:35:03.256
68 Α Male 528 ΜΑΝΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ 1975 – 1:35:04.550
69 Α Male 624 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1969 EXTREMEPRO TEAM 1:35:11.446
70 Α Male 516 ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 1:35:14.883
71 Α Male 571 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1990 EXTREMEPRO TEAM 1:35:26.316
72 Α Male 622 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 1979 EXTREMEPRO TEAM 1:35:26.756
73 Α Male 596 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΑΣ 1972 1:37:03.506
74 Α Male 568 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ 1975 1:37:10.446
75 Α Male 590 ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1969 FITNESS PLUS GYM – PATH RUNNERS 1:37:47.860
76 Α Male 688 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1973 1:37:52.303
77 Γ Female 685 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 1979 1:38:06.023
78 Α Male 623 ΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ 1972 EXTREME PRO 1:38:11.833
79 Α Male 602 ΑΡΙΩΝ ΜΕΜΟΣ 1978 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 1:38:36.336
80 Α Male 660 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 EXTREMEPRO TEAM 1:38:38.963
81 Γ Female 521 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ 1976 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1:38:52.023
82 Α Male 527 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΕΚΙΑΡΗΣ 1963 1:39:27.780
83 Α Male 584 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – 1:39:33.873
84 Α Male 526 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1977 1:39:39.953
85 Α Male 511 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:39:49.386
86 Γ Female 627 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:39:57.333
87 Α Male 608 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:01.963
88 Α Male 565 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1993 1:40:02.086
89 Γ Female 576 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ 1969 SKY WOMAN RUNNING TEAM 1:40:03.773
90 Α Male 656 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1964 1:40:04.836
91 Α Male 540 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΟΥΓΚΟΣ 2004 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ «Η ΛΕΓΕΩΝΑ» 1:40:55.033
92 Γ Female 675 ΧΡΥΣΑ ΤΣΙΑΡΑ 1975 – 1:41:02.163
93 Α Male 523 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΙΘΙΑNΑΚΗΣ 1968 NEVER GIVE UP 1:41:13.663
94 Α Male 668 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 1975 WIND RUNNING TEAM 1:41:26.223
95 Α Male 579 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1988 PILABOX 1:41:47.283
96 Α Male 159 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 1967 1:42:16.116
97 Α Male 633 ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ 1984 1:42:52.343
98 Γ Female 536 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΛΗ-ΡΟΥΣΣΟΥ 1962 RUNNING CLUB STAY FIT 1:43:09.663
99 Γ Female 632 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 1983 1:43:21.913
100 Α Male 681 ΜΙΧΑΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 2004 1:43:34.653
101 Α Male 74 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ 1978 FREE RUNNERS 1:43:47.283
102 Α Male 546 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1975 ΣΧΕΔΙΑ 1:45:02.603
103 Α Male 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1972 1:45:18.420
104 Γ Female 51 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΥΝΑΡΗ 1972 1:45:18.723
105 Α Male 616 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ 1968 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:45:28.320
106 Γ Female 638 ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΠΠΑ 1980 skywomen 1:46:08.070
107 Γ Female 504 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 1:46:16.023
108 Γ Female 16 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1970 PILABOX 1:47:07.713
109 Γ Female 654 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΚΙΑΔΑ 1984 1:47:29.023
110 Α Male 545 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 NEVER GIVE UP 1:47:32.773
111 Α Male 669 ΘΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ 1991 1:48:02.143
112 Α Male 502 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΤΕ ΠΙΑΝ 1966 PILABOX 1:49:33.710
113 Γ Female 642 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ 1991 1:50:38.523
114 Α Male 541 ΙΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969 NEVER GIVE UP 1:51:31.960
115 Γ Female 588 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:54.656
116 Γ Female 520 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1970 PILABOX 1:52:20.713
117 Α Male 615 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 1961 1:52:22.963
118 Α Male 600 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 1976 WIND PREPAID TRAIL TEAM 1:53:02.833
119 Α Male 577 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΣ 1974 1:53:33.960
120 Α Male 676 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ 1974 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:53:34.273
121 Α Male 567 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ 1976 WIND RUNNING TEAM 1:54:23.393
122 Α Male 544 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 ΣΧΕΔΙΑ 1:55:46.993
123 Α Male 650 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ 1977 1:56:17.360
124 Α Male 617 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 1983 1:56:29.803
125 Γ Female 517 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1974 1:58:51.010
126 Α Male 640 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ 1973 ANEMOS 1:59:26.020
127 Α Male 641 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1958 1:59:54.770
128 Α Male 670 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 1974 2:00:27.330
129 Α Male 677 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2006 ADVENDURE 2:05:07.350
130 Α Male 678 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 2:05:07.480
131 Α Male 539 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ «Η ΛΕΓΕΩΝΑ» 2:07:48.643
132 Α Male 618 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ 1956 ΜΠΟΥΚΜΑΝ 228 2:09:55.350
133 Γ Female 612 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ 1980 2:10:09.230
134 Α Male 644 ΦΩΤΗΣ ΡΗΓΑΣ 1975 2:11:21.040
135 Α Male 601 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1973 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:12:53.790
136 Γ Female 515 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 1964 SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:13:32.730
137 Γ Female 659 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΟΦΟΥΛΗ 1979 PILABOX 2:13:35.980
138 Γ Female 680 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΤΣΟΥΠΡΑ 1985 2:14:13.416
139 Α Male 560 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984 2:14:13.420
140 Γ Female 518 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1984 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:15:59.850
141 Α Male 610 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΣ 1990 2:16:25.850
142 Α Male 538 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΔΑΜΗΣ 1982 ALFA MEASUREMENTS 2:16:55.740
143 Α Male 662 ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ALFA MEASUREMENTS 2:17:34.166
144 Α Male 510 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1982 2:21:46.476
145 Α Male 592 ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1975 EXTREMEPRO 2:23:55.976
146 Α Male 593 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1977 EXTREMEPRO 2:23:56.226
147 Α Male 575 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ 1970 2:29:32.946
148 Α Male 561 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΙΑΣ 1978 WIND RUNNING TEAM 2:32:39.506
149 Γ Female 547 ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 1965 PATH RUNNERS 2:34:50.366
150 Α Male 653 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ 1981 2:37:42.633
151 Γ Female 573 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΛΟΥΦΑ 1992 2:41:15.653
152 Γ Female 578 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΚΟΡΑ DNF 1980 EXTREMEPRO TEAM 0:31:23.603

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 2017 10KM ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH10km

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 10ΚΜ
1 Α Male 542 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 1964 A.O.ΘΗΣΕΑΣ, ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:04:52.840
2 Α Male 648 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΛΙΔΗΣ 1986 1:05:26.600
3 Α Male 278 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ 1992 1:05:48.400
4 Α Male 639 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DELITAS 1:10:41.766
5 Α Male 635 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ 1997 ALL TERRAIN RUNNERS 1:11:14.846
6 Α Male 598 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:12:00.460
7 Α Male 509 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:13:20.910
8 Α Male 514 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 1:14:00.960
9 Α Male 564 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ 1982 THE RUNNERS PROJECT 1:14:35.090
10 Α Male 637 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:56.400
11 Α Male 226 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 1:16:34.876
12 Α Male 665 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΡΑΣ 1978 1:16:48.040
13 Α Male 508 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 1:17:11.643
14 Α Male 529 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ 1956 YGEIA KAI DIAPLASI 1:17:17.773
15 Α Male 558 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 1981 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:17:22.993
16 Α Male 645 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΗΣ 1969 KARELI TRAIL DOGGY 1:17:38.676
17 Α Male 595 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:17:54.226
18 Α Male 651 ΝΙΚΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ 1993 1:18:05.166
19 Α Male 531 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΛΑΜΗΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:17.286
20 Α Male 557 ΒΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DELITAS PERFORMANCE MEALS 1:18:26.970
21 Α Male 535 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:19:08.980
22 Α Male 672 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1984 1:19:38.656
23 Α Male 674 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 MYATHLETE 1:19:44.740
24 Α Male 572 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 1:20:01.406
25 Α Male 551 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 EXTREMEPRO TEAM 1:22:21.780
26 Α Male 607 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:48.210
27 Α Male 586 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1975 1:24:53.443
28 Α Male 613 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 1978 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:25:16.916
29 Α Male 555 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1961 ALFA MEASUREMENTS 1:25:25.226
30 Α Male 537 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ 1981 1:25:44.036
31 Α Male 534 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 1974 1:25:52.606
32 Α Male 507 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 1983 CROSSFIT CHALANDRI 1:26:03.916
33 Α Male 603 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1978 1:27:00.616
34 Α Male 605 ΑΛΚΗΣ ΜΗΛΙΔΗΣ 1984 1:28:00.676
35 Α Male 646 ΝΟΜΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1957 RUNNING CLUB STAY FIT 1:28:09.996
36 Α Male 525 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΟΥΜΑΣ 1995 1:28:27.866
37 Α Male 664 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 1995 – 1:28:32.996
38 Α Male 594 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:28:40.236
39 Α Male 530 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ 1978 1:29:52.056
40 Α Male 611 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ 1976 1:30:11.686
41 Α Male 562 ΦΑΝΗΣ ΚΑΠΕΛΙΟΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:30:23.366
42 Α Male 570 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1963 EXTREMEPRO 1:31:29.773
43 Α Male 673 ΝΑΣΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1980 1:31:44.756
44 Α Male 512 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1975 DIADRASIS 1:32:07.076
45 Α Male 683 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 1989 1:32:21.876
46 Α Male 552 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1973 1:32:21.946
47 Α Male 591 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 1979 1:32:28.006
48 Α Male 503 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΡΑΚΤΑΣ 1972 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1:32:36.136
49 Α Male 559 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:32:45.066
50 Α Male 532 ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1982 ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1:33:08.136
51 Α Male 524 ΝΙΚΟΣ ΑΧΙΛΛΑΣ 1975 1:33:29.463
52 Α Male 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1:33:44.446
53 Α Male 585 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1981 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 1:33:55.566
54 Α Male 211 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 CHUCK NORRIS TEAM 1:34:03.876
55 Α Male 566 ΚΩΣΤΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ 1:34:29.447
56 Α Male 625 ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΥΛΑΣ 1985 1:34:42.126
57 Α Male 682 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 1967 AEGEAN RUNNING TEAM 1:34:43.316
58 Α Male 631 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:35:00.136
59 Α Male 519 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1972 1:35:03.256
60 Α Male 528 ΜΑΝΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ 1975 – 1:35:04.550
61 Α Male 624 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1969 EXTREMEPRO TEAM 1:35:11.446
62 Α Male 516 ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 1:35:14.883
63 Α Male 571 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1990 EXTREMEPRO TEAM 1:35:26.316
64 Α Male 622 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 1979 EXTREMEPRO TEAM 1:35:26.756
65 Α Male 596 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΑΣ 1972 1:37:03.506
66 Α Male 568 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ 1975 1:37:10.446
67 Α Male 590 ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1969 FITNESS PLUS GYM – PATH RUNNERS 1:37:47.860
68 Α Male 688 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1973 1:37:52.303
69 Α Male 623 ΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ 1972 EXTREME PRO 1:38:11.833
70 Α Male 602 ΑΡΙΩΝ ΜΕΜΟΣ 1978 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 1:38:36.336
71 Α Male 660 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 EXTREMEPRO TEAM 1:38:38.963
72 Α Male 527 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΕΚΙΑΡΗΣ 1963 1:39:27.780
73 Α Male 584 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – 1:39:33.873
74 Α Male 526 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1977 1:39:39.953
75 Α Male 511 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:39:49.386
76 Α Male 608 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:01.963
77 Α Male 565 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1993 1:40:02.086
78 Α Male 656 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1964 1:40:04.836
79 Α Male 540 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΟΥΓΚΟΣ 2004 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ «Η ΛΕΓΕΩΝΑ» 1:40:55.033
80 Α Male 523 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΙΘΙΑNΑΚΗΣ 1968 NEVER GIVE UP 1:41:13.663
81 Α Male 668 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 1975 WIND RUNNING TEAM 1:41:26.223
82 Α Male 579 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1988 PILABOX 1:41:47.283
83 Α Male 159 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 1967 1:42:16.116
84 Α Male 633 ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ 1984 1:42:52.343
85 Α Male 681 ΜΙΧΑΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 2004 1:43:34.653
86 Α Male 74 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ 1978 FREE RUNNERS 1:43:47.283
87 Α Male 546 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1975 ΣΧΕΔΙΑ 1:45:02.603
88 Α Male 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1972 1:45:18.420
89 Α Male 616 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ 1968 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:45:28.320
90 Α Male 545 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 NEVER GIVE UP 1:47:32.773
91 Α Male 669 ΘΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ 1991 1:48:02.143
92 Α Male 502 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΤΕ ΠΙΑΝ 1966 PILABOX 1:49:33.710
93 Α Male 541 ΙΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969 NEVER GIVE UP 1:51:31.960
94 Α Male 615 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 1961 1:52:22.963
95 Α Male 600 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 1976 WIND PREPAID TRAIL TEAM 1:53:02.833
96 Α Male 577 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΣ 1974 1:53:33.960
97 Α Male 676 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ 1974 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:53:34.273
98 Α Male 567 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ 1976 WIND RUNNING TEAM 1:54:23.393
99 Α Male 544 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 ΣΧΕΔΙΑ 1:55:46.993
100 Α Male 650 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ 1977 1:56:17.360
101 Α Male 617 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 1983 1:56:29.803
102 Α Male 640 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ 1973 ANEMOS 1:59:26.020
103 Α Male 641 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1958 1:59:54.770
104 Α Male 670 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 1974 2:00:27.330
105 Α Male 677 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2006 ADVENDURE 2:05:07.350
106 Α Male 678 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 2:05:07.480
107 Α Male 539 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ «Η ΛΕΓΕΩΝΑ» 2:07:48.643
108 Α Male 618 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ 1956 ΜΠΟΥΚΜΑΝ 228 2:09:55.350
109 Α Male 644 ΦΩΤΗΣ ΡΗΓΑΣ 1975 2:11:21.040
110 Α Male 601 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1973 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:12:53.790
111 Α Male 560 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984 2:14:13.420
112 Α Male 610 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΣ 1990 2:16:25.850
113 Α Male 538 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΔΑΜΗΣ 1982 ALFA MEASUREMENTS 2:16:55.740
114 Α Male 662 ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ALFA MEASUREMENTS 2:17:34.166
115 Α Male 510 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1982 2:21:46.476
116 Α Male 592 ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1975 EXTREMEPRO 2:23:55.976
117 Α Male 593 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1977 EXTREMEPRO 2:23:56.226
118 Α Male 575 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ 1970 2:29:32.946
119 Α Male 561 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΙΑΣ 1978 WIND RUNNING TEAM 2:32:39.506
120 Α Male 653 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ 1981 2:37:42.633

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10ΚΜ
1 Γ Female 550 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 ADIDAS/SNAILSTEAM 1:21:32.476
2 Γ Female 679 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 1974 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:21:41.726
3 Γ Female 549 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 1978 1:25:46.846
4 Γ Female 666 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:26:19.163
5 Γ Female 563 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1974 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:30:22.093
6 Γ Female 684 ΚΑΝΕΛΛΑ ΦΡΑΓΚΗ 1984 1:32:05.863
7 Γ Female 513 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΤΟΥ 1968 1:32:39.010
8 Γ Female 636 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1979 1:34:05.446
9 Γ Female 685 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 1979 1:38:06.023
10 Γ Female 521 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ 1976 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1:38:52.023
11 Γ Female 627 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:39:57.333
12 Γ Female 576 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ 1969 SKY WOMAN RUNNING TEAM 1:40:03.773
13 Γ Female 675 ΧΡΥΣΑ ΤΣΙΑΡΑ 1975 – 1:41:02.163
14 Γ Female 536 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΛΗ-ΡΟΥΣΣΟΥ 1962 RUNNING CLUB STAY FIT 1:43:09.663
15 Γ Female 632 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 1983 1:43:21.913
16 Γ Female 51 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΥΝΑΡΗ 1972 1:45:18.723
17 Γ Female 638 ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΠΠΑ 1980 skywomen 1:46:08.070
18 Γ Female 504 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 1:46:16.023
19 Γ Female 16 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1970 PILABOX 1:47:07.713
20 Γ Female 654 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΚΙΑΔΑ 1984 1:47:29.023
21 Γ Female 642 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ 1991 1:50:38.523
22 Γ Female 588 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:54.656
23 Γ Female 520 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1970 PILABOX 1:52:20.713
24 Γ Female 517 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1974 1:58:51.010
25 Γ Female 612 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ 1980 2:10:09.230
26 Γ Female 515 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 1964 SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:13:32.730
27 Γ Female 659 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΟΦΟΥΛΗ 1979 PILABOX 2:13:35.980
28 Γ Female 680 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΤΣΟΥΠΡΑ 1985 2:14:13.416
29 Γ Female 518 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1984 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:15:59.850
30 Γ Female 547 ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 1965 PATH RUNNERS 2:34:50.366
31 Γ Female 573 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΛΟΥΦΑ 1992 2:41:15.653
32 Γ Female 578 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΚΟΡΑ DNF 1980 EXTREMEPRO TEAM 0:31:23.603

Check Also

Το 2ο Veikou Trail «τρέχει» και στην κοινωνική προσφορά!  

  Με την πεποίθηση ότι το τρέξιμο μπορεί να γίνει φορέας κοινωνικής συνεισφοράς αλλά και …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *