HomeΑποτελέσματα αγώνων Mountain Running

Poikilo Rocky Mountain 2017 – Αποτελέσματα

Δείτε τα ανεπίσημα αποτελέσματα από το Poikilo Rocky Mountain 2017. Σύντομα θα αναρτηθούν και τα επίσημα αποτελέσματα.

RESULTS 22.5KM
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Α/Α ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓ BIB ΦΥΛΟ CAT ΕΠΩΝΥΜΟ ONOMA ΥΟΒ ΣΥΛΛΟΓΟΣ StartTime ΝΕΤ ΤΙΜΕ ΤΙΜΕ
1 1 1 230 Male A 18-39 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 SALOMON – ALL TERAIN RUNNERS 0:00:00 1:53:34 1:53:34
2 2 2 1 Male A 18-39 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1982 SALOMON HELLAS 0:00:03 2:03:42 2:03:45
3 3 1 47 Male A 40-50 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1970 MY ATHLETE 0:00:03 2:06:28 2:06:31
4 4 2 63 Male A 40-50 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1971 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ/ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ 0:00:03 2:12:18 2:12:21
5 5 1 103 Male A 50+ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1965 0:00:03 2:16:15 2:16:17
6 6 3 5 Male A 40-50 FIJNAUT STAN 1969 0:00:15 2:20:18 2:20:33
7 7 4 13 Male A 40-50 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:05 2:22:37 2:22:42
8 8 3 116 Male A 18-39 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 1982 CHALKIDA TRAIL RUNNERS 0:00:04 2:23:35 2:23:39
9 9 4 53 Male A 18-39 ΚΑΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1980 0:00:00 2:23:56 2:23:56
10 10 2 74 Male A 50+ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1966 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:11 2:23:56 2:24:07
11 1 1 84 Female Γ 18-39 ΚΟΛΥΦΑ’ ΜΥΡΣΙΝΗ 1979 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 0:00:06 2:24:28 2:24:33
12 11 5 99 Male A 18-39 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1982 0:00:04 2:28:19 2:28:23
13 12 6 121 Male A 18-39 ΜΑΝΤΖΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1987 0:00:14 2:28:17 2:28:30
14 2 2 124 Female Γ 18-39 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΝΑ 1981 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:04 2:28:52 2:28:55
15 13 7 40 Male A 18-39 ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 ΑΝΉΛΙΟ ΜΕΤΣΌΒΟΥ / HEX LTD. 0:00:05 2:30:14 2:30:19
16 14 5 199 Male A 40-50 ΤΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1974 IRON TEAM 0:00:10 2:34:44 2:34:54
17 15 6 95 Male A 40-50 ΚΟΥΤΙΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1967 0:00:10 2:34:51 2:35:01
18 16 8 4 Male A 18-39 CUNNINGHAM RODDY 1991 WESTERLANDS CCC 0:00:21 2:36:10 2:36:30
19 17 7 28 Male A 40-50 ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 SCIENCETRAINING 0:00:04 2:36:40 2:36:44
20 18 8 212 Male A 40-50 ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΥΡΑΤΟΣ 1971 0:00:05 2:37:53 2:37:57
21 19 3 166 Male A 50+ ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1954 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:04 2:39:26 2:39:29
22 20 9 165 Male A 18-39 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1980 0:00:08 2:39:32 2:39:40
23 21 10 118 Male A 18-39 ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 MYATHLETE 0:00:08 2:39:41 2:39:50
24 22 11 211 Male A 18-39 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:06 2:39:58 2:40:03
25 23 9 159 Male A 40-50 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:03 2:40:08 2:40:12
26 24 12 195 Male A 18-39 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 0:00:06 2:42:21 2:42:27
27 25 13 170 Male A 18-39 ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1980 KOURKOURIKIS GROUP 0:00:13 2:44:27 2:44:40
28 26 10 175 Male A 40-50 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1974 KASIMIS TRAINING 0:00:06 2:45:20 2:45:26
29 27 4 48 Male A 50+ ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 0:00:08 2:45:44 2:45:52
30 28 11 161 Male A 40-50 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1972 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 0:00:10 2:46:18 2:46:27
31 29 14 85 Male A 18-39 ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:02 2:46:25 2:46:28
32 30 12 21 Male A 40-50 ΒΑΡΒΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1967 GOJI BERRY TEAM 0:00:07 2:46:48 2:46:55
33 3 1 191 Female Γ 40+ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1970 0:00:17 2:47:57 2:48:14
34 31 15 36 Male A 18-39 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1980 ΟΒΡΥΟΚΑΣΤΡΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0:00:10 2:48:45 2:48:54
35 32 16 174 Male A 18-39 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1979 CHALKIDA TRAIL RUNNERS 0:00:04 2:49:59 2:50:03
36 4 2 220 Female Γ 40+ ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1974 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:06 2:49:59 2:50:05
37 33 17 136 Male A 18-39 ΓΙΑΝΝΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΟΣ 1986 0:00:08 2:49:58 2:50:06
38 34 13 29 Male A 40-50 ΓΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1968 0:00:11 2:50:02 2:50:13
39 35 14 661 Male A 40-50 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1972 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:59 2:49:15 2:50:14
40 36 18 164 Male A 18-39 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 0:00:06 2:50:09 2:50:15
41 37 19 135 Male A 18-39 ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 0:00:07 2:51:40 2:51:47
42 38 5 50 Male A 50+ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1964 0:00:09 2:52:00 2:52:09
43 39 20 146 Male A 18-39 ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΙΝΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 SDYM THIVAA 0:00:25 2:52:02 2:52:27
44 40 15 100 Male A 40-50 ΚΡΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1975 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:13 2:52:14 2:52:27
45 41 16 10 Male A 40-50 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:06 2:52:23 2:52:29
46 42 21 201 Male A 18-39 ΤΟΚΑΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 0:00:19 2:52:44 2:53:03
47 43 17 102 Male A 40-50 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1967 PATH RUNNERS 0:00:17 2:52:57 2:53:14
48 44 22 69 Male A 18-39 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:14 2:54:37 2:54:51
49 45 23 78 Male A 18-39 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1979 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:22 2:54:44 2:55:05
50 46 18 46 Male A 40-50 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1972 RUN FOREVER 0:00:21 2:54:46 2:55:08
51 47 19 82 Male A 40-50 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 1976 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:14 2:55:50 2:56:04
52 48 24 180 Male A 18-39 ΣΙΜΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1986 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:19 2:55:50 2:56:09
53 5 3 148 Female Γ 40+ ΝΤΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1974 0:00:18 2:56:05 2:56:23
54 49 25 70 Male A 18-39 ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1981 0:00:00 2:56:53 2:56:53
55 50 26 56 Male A 18-39 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1978 0:00:35 2:56:43 2:57:19
56 51 27 177 Male A 18-39 ΡΕΠΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1979 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:15 2:57:24 2:57:39
57 52 20 110 Male A 40-50 ΛΙΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:15 2:57:27 2:57:42
58 6 3 210 Female Γ 18-39 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1988 ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΟΣ 0:00:03 2:57:42 2:57:44
59 53 21 159 Male A 40-50 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:03 2:57:48 2:57:51
60 54 28 178 Male A 18-39 ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1983 0:00:32 2:58:10 2:58:42
61 55 29 24 Male A 18-39 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1986 ELEFSINA RUNNERS TEAM-SMART RUN 0:00:09 2:58:57 2:59:06
62 56 30 176 Male A 18-39 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1979 PILABOX 0:00:01 2:59:49 2:59:50
63 57 6 3 Male A 50+ BIEHLER PETER 1960 ΤΤΤ 0:00:10 3:00:26 3:00:36
64 58 22 19 Male A 40-50 ΑΥΓΕΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1974 0:00:16 3:00:53 3:01:09
65 59 23 213 Male A 40-50 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 1975 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:14 3:01:17 3:01:31
66 60 24 55 Male A 40-50 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:19 3:02:09 3:02:28
67 61 31 6 Male A 18-39 GIRARD GIRARD CAROLINE 1983 0:00:26 3:02:17 3:02:42
68 62 25 58 Male A 40-50 ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1977 0:00:07 3:03:00 3:03:07
69 63 26 60 Male A 40-50 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:00:11 3:03:34 3:03:45
70 64 32 179 Male A 18-39 ΡΟΥΦΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 1983 0:00:29 3:03:17 3:03:46
71 65 27 115 Male A 40-50 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 0:00:09 3:03:39 3:03:48
72 66 7 137 Male A 50+ ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:17 3:03:31 3:03:48
73 7 4 7 Female Γ 40+ NAEGELE GABI 1964 PATH RUNNERS 0:00:17 3:04:03 3:04:20
74 67 8 68 Male A 50+ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1965 0:00:10 3:04:27 3:04:37
75 68 33 98 Male A 18-39 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ 1985 0:00:05 3:04:50 3:04:54
76 69 34 83 Male A 18-39 ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 0:00:15 3:04:51 3:05:06
77 70 35 119 Male A 18-39 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 1981 BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:00:19 3:05:25 3:05:44
78 71 28 67 Male A 40-50 ΚΑΠΟΥΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 ΔΡΟ. ΠΑ. 0:00:39 3:05:09 3:05:48
79 72 36 20 Male A 18-39 ΑΥΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 ΔΡΟ.ΠΑ. 0:00:40 3:05:08 3:05:49
80 73 29 44 Male A 40-50 ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1973 0:00:20 3:05:44 3:06:04
81 74 37 149 Male A 18-39 ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 0:00:38 3:05:37 3:06:15
82 75 30 104 Male A 40-50 ΛΑΪΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 ΚΟΡΟΠΙ ΤRAIL 0:00:06 3:06:43 3:06:49
83 76 31 52 Male A 40-50 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΞΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:17 3:07:01 3:07:18
84 77 38 22 Male A 18-39 ΒΕΝΕΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1989 TOP GYM 0:00:12 3:07:44 3:07:56
85 78 39 30 Male A 18-39 ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 TOP GYM 0:00:13 3:07:44 3:07:56
86 79 32 26 Male A 40-50 ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1974 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΉ ΘΡΕΨΗ 0:00:07 3:08:24 3:08:32
87 80 9 23 Male A 50+ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ 1956 0:01:47 3:07:14 3:09:01
88 81 40 141 Male A 18-39 ΜΠΟΙΚΟ ΜΑΞΙΜΟΣ 1988 0:00:36 3:09:12 3:09:48
89 8 4 223 Female Γ 18-39 ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ 1979 ΦΑΠΕΡΛΕ 0:00:10 3:10:36 3:10:45
90 82 41 111 Male A 18-39 ΛΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1979 ΦΑΠΕΡΛΕ 0:00:15 3:10:36 3:10:51
91 83 33 122 Male A 40-50 ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1976 0:00:09 3:10:57 3:11:06
92 84 34 106 Male A 40-50 ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1967 0:00:08 3:11:20 3:11:28
93 85 35 92 Male A 40-50 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:00:16 3:11:20 3:11:36
94 86 36 62 Male A 40-50 ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 0:00:33 3:11:17 3:11:51
95 87 42 107 Male A 18-39 ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 0:00:23 3:11:38 3:12:01
96 88 37 139 Male A 40-50 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1977 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:24 3:11:56 3:12:20
97 89 38 79 Male A 40-50 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1972 0:00:25 3:12:57 3:13:22
98 90 39 131 Male A 40-50 ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1976 GOJI BERRY TEAM 0:00:08 3:13:15 3:13:23
99 9 5 14 Female Γ 18-39 ΑΛΕΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1978 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:17 3:13:17 3:13:34
100 91 40 197 Male A 40-50 ΤΑΒΑΤΑ ΚΑΥΟΚΟ 1968 RUN FOREVER 0:00:10 3:13:27 3:13:36
101 92 41 25 Male A 40-50 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ 0:00:11 3:13:50 3:14:01
102 93 43 207 Male A 18-39 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1979 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:00:31 3:13:52 3:14:23
103 94 44 181 Male A 18-39 ΣΙΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1982 0:00:28 3:15:11 3:15:39
104 95 45 134 Male A 18-39 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:34 3:15:26 3:16:00
105 10 5 229 Female Γ 40+ ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΕΛΕΟΝΟΡΑ ΩΩ_SURNAME_229 1975 0:00:29 3:15:32 3:16:01
106 96 42 93 Male A 40-50 ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1967 LCBT 0:00:21 3:15:43 3:16:04
107 97 43 34 Male A 40-50 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1976 ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ 0:00:16 3:16:22 3:16:38
108 98 46 156 Male A 18-39 ΠΑΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 0:00:27 3:16:29 3:16:56
109 99 44 41 Male A 40-50 ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 0:00:22 3:18:19 3:18:41
110 100 45 173 Male A 40-50 ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 1975 0:00:31 3:18:10 3:18:41
111 101 46 45 Male A 40-50 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1977 ΣΔΥΑ 0:00:15 3:18:34 3:18:49
112 102 47 105 Male A 40-50 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1968 PANTOFLA RUNNING TEAM 0:00:24 3:18:30 3:18:54
113 103 47 204 Male A 18-39 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 1978 ANGRY BIRD 0:00:06 3:18:50 3:18:56
114 104 48 72 Male A 18-39 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1984 0:00:03 3:18:55 3:18:59
115 105 49 171 Male A 18-39 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:07 3:19:06 3:19:14
116 106 50 194 Male A 18-39 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 0:00:15 3:19:06 3:19:21
117 11 6 38 Female Γ 18-39 ΓΙΩΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1978 0:00:34 3:19:40 3:20:15
118 107 51 91 Male A 18-39 ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1984 IRON TEAM 0:00:24 3:20:22 3:20:47
119 12 6 51 Female Γ 40+ ΔΟΥΒΙΝΩΦ ΛΕΜΟΝΙΑ 1976 0:00:21 3:20:42 3:21:03
120 108 10 81 Male A 50+ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1965 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ-ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ 0:00:31 3:20:37 3:21:07
121 109 48 42 Male A 40-50 ΔΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1971 OROPOS RUNNING TEAM 0:00:15 3:20:53 3:21:08
122 110 52 189 Male A 18-39 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1989 0:00:10 3:21:10 3:21:20
123 111 49 43 Male A 40-50 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977 0:00:29 3:20:52 3:21:21
124 112 53 59 Male A 18-39 ΚΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1982 0:00:29 3:20:54 3:21:22
125 113 50 86 Male A 40-50 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:22 3:22:00 3:22:22
126 114 51 206 Male A 40-50 ΤΣΟΥΜΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1970 ALLTERRAINRUNNERS 0:00:36 3:22:38 3:23:14
127 115 52 132 Male A 40-50 ΜΙΛΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1975 URBAN TRAIL RUNNERS 0:00:20 3:23:20 3:23:40
128 116 53 143 Male A 40-50 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1972 0:00:24 3:23:35 3:23:59
129 117 54 101 Male A 18-39 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1979 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:23 3:23:55 3:24:17
130 118 11 90 Male A 50+ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1947 0:00:41 3:24:45 3:25:25
131 119 54 129 Male A 40-50 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1968 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:12 3:25:26 3:25:37
132 120 55 147 Male A 40-50 ΝΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 1973 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:11 3:25:26 3:25:37
133 121 56 15 Male A 40-50 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1972 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:17 3:26:53 3:27:11
134 122 55 205 Male A 18-39 ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 PANTOFLA RUNNING TEAM 0:00:24 3:28:14 3:28:38
135 123 56 142 Male A 18-39 ΜΠΟΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 0:00:36 3:28:11 3:28:48
136 124 12 226 Male A 50+ ΒΑΖΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 0:00:30 3:29:24 3:29:54
137 125 57 9 Male A 40-50 TRUDI EMILIANOU 1970 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:08 3:31:11 3:31:20
138 13 7 65 Female Γ 18-39 ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1984 TOP GYM 0:00:11 3:32:06 3:32:16
139 126 13 33 Male A 50+ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:08 3:32:15 3:32:22
140 127 57 157 Male A 18-39 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 0:00:26 3:32:05 3:32:31
141 128 58 113 Male A 40-50 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 0:00:32 3:32:11 3:32:43
142 129 59 221 Male A 40-50 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1976 0:00:35 3:32:33 3:33:07
143 130 60 138 Male A 40-50 ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:15 3:32:58 3:33:13
144 14 7 2 Female Γ 40+ BERESCU MARIANA 1975 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:09 3:33:10 3:33:19
145 131 14 128 Male A 50+ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1953 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:00:07 3:33:40 3:33:47
146 132 58 97 Male A 18-39 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1982 XANTHIRUNNERS 0:00:30 3:33:20 3:33:49
147 133 61 94 Male A 40-50 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1976 MY ATHLETE 0:00:34 3:34:11 3:34:45
148 134 62 193 Male A 40-50 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1973 0:00:19 3:35:02 3:35:21
149 135 63 208 Male A 40-50 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1975 0:00:28 3:36:11 3:36:38
150 136 59 61 Male A 18-39 ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 NS COACHING 0:00:18 3:37:14 3:37:32
151 137 60 49 Male A 18-39 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 Α.Σ.ΑΓΩΝ 0:00:05 3:38:50 3:38:55
152 15 8 192 Female Γ 40+ ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1972 HERBALIFE TEAM 0:00:22 3:40:04 3:40:27
153 138 64 11 Male A 40-50 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 0:00:16 3:40:15 3:40:31
154 139 65 75 Male A 40-50 ΚΑΣΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1967 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 0:00:33 3:40:05 3:40:38
155 140 15 117 Male A 50+ ΜΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1965 0:00:25 3:41:58 3:42:23
156 141 61 89 Male A 18-39 ΚΟΥΛΙΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1979 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:39 3:42:41 3:43:20
157 142 66 168 Male A 40-50 ΠΕΛΤΙΑΝ ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ 1969 ΕΜΕΊΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ – ΑΙΜΟΔΌΤΕΣ 0:00:33 3:42:50 3:43:22
158 143 62 214 Male A 18-39 ΧΑΒΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1980 0:00:13 3:43:42 3:43:56
159 144 16 228 Male A 50+ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1966 0:00:41 3:44:50 3:45:30
160 145 63 64 Male A 18-39 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1978 KCM GYM 0:00:15 3:46:22 3:46:37
161 146 64 186 Male A 18-39 ΣΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1985 0:00:25 3:46:46 3:47:11
162 147 65 162 Male A 18-39 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΦΩΚΙΩΝ 1991 0:00:23 3:47:43 3:48:05
163 148 66 71 Male A 18-39 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1989 0:00:23 3:47:44 3:48:06
164 149 67 200 Male A 40-50 ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 1971 ΧΕΛΩΝΕΣ 0:00:18 3:48:00 3:48:18
165 16 8 219 Female Γ 18-39 ΧΟΡΕΒΑ ΑΝΝΑ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:08 3:48:42 3:48:49
166 150 68 96 Male A 40-50 ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1975 FREE RUNNERS 0:00:21 3:49:02 3:49:23
167 151 69 184 Male A 40-50 ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1970 ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ 0:00:18 3:49:48 3:50:05
168 152 67 32 Male A 18-39 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 0:00:22 3:49:59 3:50:21
169 153 70 153 Male A 40-50 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 0:00:14 3:50:34 3:50:48
170 154 17 183 Male A 50+ ΣΚΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1964 0:00:33 3:50:27 3:50:59
171 155 68 35 Male A 18-39 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 TOP GYM 0:00:13 3:51:37 3:51:50
172 156 18 209 Male A 50+ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1960 0:00:25 3:54:19 3:54:44
173 157 71 217 Male A 40-50 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 0:00:17 3:55:13 3:55:30
174 158 72 160 Male A 40-50 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 0:00:28 3:55:51 3:56:19
175 159 69 198 Male A 18-39 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 0:00:21 3:56:31 3:56:52
176 160 73 18 Male A 40-50 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1971 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:16 3:56:59 3:57:15
177 161 74 57 Male A 40-50 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1975 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 0:00:19 3:57:24 3:57:43
178 162 70 672 Male A 18-39 ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1981 RAMBO TEAM 0:00:19 4:01:02 4:01:21
179 163 71 125 Male A 18-39 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 0:00:27 4:00:55 4:01:21
180 164 75 185 Male A 40-50 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 0:00:27 4:00:56 4:01:23
181 165 72 88 Male A 18-39 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1980 0:00:09 4:02:24 4:02:33
182 166 76 222 Male A 40-50 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 SIERUNNINGTEAM 0:00:30 4:03:48 4:04:18
183 17 9 8 Female Γ 18-39 SPECHT SYLVIE 1978 0:00:25 4:04:45 4:05:10
184 167 73 39 Male A 18-39 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1978 0:00:28 4:04:44 4:05:13
185 168 74 133 Male A 18-39 ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 VIBRAM BY GRUPPO PAGOUNA 0:00:04 4:07:35 4:07:39
186 169 19 169 Male A 50+ ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1958 0:00:33 4:08:21 4:08:54
187 18 10 17 Female Γ 18-39 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 1982 PILABOX 0:00:37 4:08:46 4:09:24
188 170 20 190 Male A 50+ ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1955 MARATHON TEAM POLYZOU .ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:00:21 4:09:16 4:09:36
189 171 77 77 Male A 40-50 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:37 4:09:31 4:10:08
190 19 9 16 Female Γ 40+ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΙΚΥ 1973 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 0:00:06 4:12:39 4:12:45
191 172 21 227 Male A 50+ FULLERTAY WILLIAM 1958 0:00:36 4:13:04 4:13:40
192 20 10 73 Female Γ 40+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΡΟΥΛΑ 1969 0:00:39 4:13:10 4:13:49
193 173 78 126 Male A 40-50 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 0:00:18 4:21:22 4:21:40
194 174 22 144 Male A 50+ ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1956 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΛΣΟΥΣ Ν ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0:00:24 4:23:16 4:23:41
195 175 79 120 Male A 40-50 ΜΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1975 0:00:36 4:28:08 4:28:44
196 176 75 202 Male A 18-39 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 0:00:11 4:30:54 4:31:05
197 177 76 112 Male A 18-39 ΛΥΜΠΕΡΗΣ MAΡΙΟΣ 1978 0:00:30 4:36:01 4:36:31

RESULTS 8KM
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
A/A ΦΥΛΟ BIB ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ONOMA YOB ΣΥΛΛΟΓΟΣ StartTime ΝΕΤ ΤΙΜΕ ΤΙΜΕ
1 1 625 Male ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1980 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:02 0:47:05 0:47:08
2 2 789 Male ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1986 0:00:19 0:48:30 0:48:49
3 3 821 Male ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1981 DRINK TEAM RUNNERS 0:00:02 0:48:48 0:48:50
4 4 709 Male ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ 1970 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:00:01 0:49:16 0:49:17
5 5 834 Male ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1985 ΦΛΟΓΑ – ΠΔΣΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:03 0:50:13 0:50:16
6 6 734 Male ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:02 0:50:38 0:50:40
7 7 778 Male ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 0:00:04 0:50:46 0:50:50
8 8 759 Male ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:00:06 0:52:30 0:52:36
9 9 767 Male ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 TOP GYM 0:00:04 0:54:06 0:54:09
10 10 819 Male ΤΣΙΛΟΦΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1975 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:04 0:54:07 0:54:11
11 11 724 Male ΜΑΡΚΟΥΪΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1965 ALX TRAINING TEAM-MARATHON CLUB 0:00:03 0:54:16 0:54:19
12 12 641 Male ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ 1994 TOP GYM 0:00:19 0:55:38 0:55:57
13 13 757 Male ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:00:05 0:55:53 0:55:58
14 14 729 Male ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1982 0:00:19 0:57:11 0:57:30
15 15 817 Male ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:19 0:57:46 0:58:05
16 1 805 Female ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 1970 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:03 0:58:25 0:58:28
17 16 697 Male ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 WWW.ATHLETICS-GUIDANCE.GR 0:00:02 0:58:56 0:58:58
18 17 723 Male ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1973 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:01 1:00:07 1:00:08
19 18 665 Male ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1975 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:03 1:00:18 1:00:21
20 2 601 Female CEJOVIC DRAGANA 1968 – 0:00:05 1:00:32 1:00:37
21 19 732 Male ΜΗΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 0:00:19 1:00:24 1:00:43
22 20 656 Male ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 0:00:06 1:00:44 1:00:50
23 21 797 Male ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 1972 NUVENTI TRIATHLON 0:00:24 1:00:28 1:00:52
24 22 796 Male ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 0:00:22 1:00:32 1:00:54
25 23 646 Male ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1963 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:02 1:01:00 1:01:02
26 24 803 Male ΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 0:00:02 1:01:00 1:01:02
27 25 761 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1987 0:00:03 1:01:32 1:01:35
28 26 800 Male ΣΧΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1985 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:36 1:02:26 1:03:02
29 3 689 Female ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1977 MY ATHLETE 0:00:03 1:03:10 1:03:13
30 27 788 Male ΣΑΛΛΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 0:00:02 1:03:38 1:03:40
31 28 655 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:00:14 1:03:30 1:03:44
32 29 792 Male ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 — 0:00:25 1:03:21 1:03:46
33 4 775 Female ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1986 OROPOS RUNNING TEAM 0:00:04 1:05:12 1:05:16
34 30 733 Male ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:20 1:04:56 1:05:16
35 31 670 Male ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 0:00:38 1:04:47 1:05:25
36 32 791 Male ΣΑΜΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 1987 0:00:26 1:05:15 1:05:41
37 33 736 Male ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:18 1:05:26 1:05:44
38 34 668 Male ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝ 1985 0:00:04 1:05:48 1:05:52
39 35 719 Male ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1978 MERENDA TEAM 0:00:22 1:05:32 1:05:54
40 36 624 Male ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1979 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:19 1:06:05 1:06:24
41 37 629 Male ΒΛΑΣΤΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1982 0:00:07 1:06:17 1:06:24
42 38 642 Male ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2017 0:00:19 1:06:11 1:06:30
43 39 647 Male ΔΙΑΛΕΧΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1973 OROPOS RUNNING TEAM 0:00:19 1:06:34 1:06:53
44 5 710 Female ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1983 MERENDA TEAM 0:00:22 1:06:32 1:06:54
45 40 814 Male ΤΟΥΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1984 0:00:19 1:06:37 1:06:55
46 41 663 Male ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 0:00:29 1:07:13 1:07:42
47 42 694 Male ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1980 0:00:19 1:07:32 1:07:51
48 43 619 Male ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:17 1:07:55 1:08:12
49 44 623 Male ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ (TOUGH TOM) 1975 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:06 1:08:08 1:08:14
50 45 699 Male ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2017 0:00:06 1:08:10 1:08:17
51 46 811 Male ΤΖΙΦΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1982 ALX TRAINING TEAM 0:00:35 1:08:02 1:08:37
52 47 628 Male ΒΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:36 1:08:05 1:08:40
53 48 777 Male ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1982 ROYAL CROSSFIT 0:00:31 1:08:18 1:08:50
54 49 634 Male ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1982 0:00:27 1:08:31 1:08:58
55 50 703 Male ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1992 0:00:04 1:08:58 1:09:01
56 51 839 Male ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:00:05 1:09:02 1:09:07
57 52 782 Male ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 TOP GYM 0:00:19 1:08:49 1:09:08
58 6 637 Female ΦΟΥΣΕΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 0:00:08 1:09:07 1:09:15
59 53 720 Male ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 0:00:17 1:09:02 1:09:19
60 54 838 Male ΨΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1974 0:00:07 1:09:39 1:09:46
61 55 802 Male ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 0:00:27 1:09:23 1:09:50
62 7 827 Female ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1987 0:00:08 1:09:57 1:10:06
63 56 830 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1977 MERENDA TEAM 0:00:22 1:09:49 1:10:11
64 57 776 Male ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1971 0:00:48 1:09:40 1:10:27
65 58 738 Male ΜΠΑΛΑΣΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1994 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:19 1:10:50 1:11:09
66 59 704 Male ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 0:00:21 1:10:53 1:11:15
67 60 636 Male ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΟΣ 1980 SMILEART RACING TEAM 0:00:31 1:10:47 1:11:18
68 8 706 Female ΛΑΓΓΑΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 1984 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 0:00:19 1:11:00 1:11:19
69 61 752 Male ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1973 0:00:18 1:11:07 1:11:24
70 9 660 Female ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 1964 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:18 1:11:07 1:11:25
71 62 652 Male ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1974 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:19 1:11:54 1:12:14
72 63 804 Male ΤΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 ALX TRAINING TEAM 0:00:33 1:11:56 1:12:29
73 64 667 Male ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1967 0:00:11 1:12:30 1:12:41
74 65 740 Male ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1979 0:00:22 1:12:20 1:12:42
75 66 713 Male ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1950 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:20 1:12:45 1:13:05
76 67 678 Male ΚΑΠΕΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1976 0:00:07 1:13:18 1:13:25
77 68 831 Male ΘΕΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:00:19 1:13:06 1:13:25
78 69 648 Male ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1991 FLYING GEESE RUNNING TEAM 0:00:07 1:13:31 1:13:38
79 10 818 Female ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ 1976 ΤΤΤ 0:00:10 1:13:30 1:13:40
80 70 635 Male ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ 1975 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:25 1:13:23 1:13:49
81 71 787 Male ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:45 1:13:05 1:13:49
82 72 673 Male ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 1976 0:00:18 1:13:36 1:13:53
83 11 721 Female ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1985 0:00:32 1:13:42 1:14:15
84 73 631 Male ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 0:01:01 1:13:14 1:14:15
85 74 649 Male ΔΙΠΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2017 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:18 1:14:11 1:14:29
86 12 711 Female ΛΙΑΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1993 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:37 1:13:53 1:14:30
87 75 708 Male ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1967 0:00:50 1:13:53 1:14:43
88 76 751 Male ΝΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:19 1:14:40 1:14:59
89 77 686 Male ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:01:03 1:14:04 1:15:07
90 13 726 Female ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ 1982 MERENDA TEAM 0:00:24 1:14:54 1:15:17
91 14 762 Female ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1987 – 0:00:07 1:15:29 1:15:36
92 15 744 Female ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1986 MERENDA TEAM 0:00:21 1:15:17 1:15:38
93 78 700 Male ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1974 0:00:11 1:15:35 1:15:46
94 79 769 Male ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:19 1:15:28 1:15:47
95 16 683 Female ΚΕΝΤΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1981 0:01:06 1:15:29 1:16:35
96 80 608 Male ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1977 NS COACHING 0:01:06 1:15:30 1:16:37
97 17 657 Female ΖΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1972 ΤΤΤ 0:00:10 1:16:48 1:16:57
98 18 745 Female ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 0:00:52 1:16:12 1:17:03
99 19 681 Female ΚΑΤΣΕΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1981 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:19 1:16:54 1:17:13
100 81 766 Male ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1980 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:34 1:17:44 1:18:18
101 82 644 Male ΓΚΙΤΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:19 1:18:14 1:18:33
102 83 615 Male ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1972 HERBALIFE TEAM 0:00:19 1:18:35 1:18:54
103 84 688 Male ΛΑΛΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:01:10 1:17:50 1:19:00
104 20 685 Female ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΙΔΗ ΠΑΡΙΣΑ 1987 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:35 1:18:25 1:19:01
105 21 605 Female ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΣΕΒΗΡΑ 1979 0:00:24 1:18:38 1:19:03
106 85 774 Male ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΑΚΗΣ 1971 PLANET 0:00:19 1:18:49 1:19:08
107 22 742 Female ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1971 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:00:19 1:19:18 1:19:37
108 86 808 Male ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:36 1:19:03 1:19:39
109 87 614 Male ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 0:00:22 1:19:21 1:19:43
110 88 669 Male ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1982 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:00:10 1:19:41 1:19:51
111 89 728 Male ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 0:00:57 1:18:57 1:19:54
112 23 779 Female ΠΑΡΙΔΗ ΜΑΓΔΑ 1976 TOP GYM 0:00:28 1:19:29 1:19:57
113 90 829 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1972 MERENDA TEAM 0:00:23 1:19:35 1:19:59
114 24 718 Female ΜΑΚΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1972 MERENDA TEAM 0:00:24 1:19:36 1:20:00
115 25 801 Female ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1975 MARATHON CLUB 0:00:14 1:19:46 1:20:00
116 91 687 Male ΚΟΙΛΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1980 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:38 1:19:53 1:20:31
117 92 730 Male ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:37 1:19:58 1:20:35
118 93 645 Male ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΄΄Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ΄΄ 0:00:14 1:20:27 1:20:41
119 26 638 Female ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΕΡΕΖΑ 1982 0:00:15 1:20:28 1:20:43
120 94 707 Male ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1982 0:00:42 1:20:01 1:20:44
121 95 630 Male ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1983 0:00:42 1:20:04 1:20:46
122 96 816 Male ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1970 0:00:40 1:20:22 1:21:01
123 27 812 Female ΛΑΛΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 0:00:19 1:20:50 1:21:09
124 97 690 Male ΤΣΑΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:00:19 1:20:52 1:21:11
125 98 731 Male ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0:01:13 1:20:23 1:21:36
126 99 763 Male ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ 1982 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:22:20 1:22:30
127 100 715 Male ΛΥΓΓΡΗΣ ΘΑΝΟΣ 1982 ALX TRAINING TEAM 0:00:43 1:21:48 1:22:32
128 101 820 Male ΤΣΙΡΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 1968 ΔΕΛΦΕΠ 0:00:21 1:22:20 1:22:41
129 102 840 Male ΑΒΡΑΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:01:16 1:21:46 1:23:03
130 103 822 Male ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1986 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:39 1:23:34 1:24:13
131 104 806 Male ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1983 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:39 1:23:34 1:24:13
132 105 807 Male ΤΖΑΦΑΡ ΧΡΗΣΤΟΣ 1982 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:35 1:23:37 1:24:13
133 106 696 Male ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1968 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:28 1:24:25 1:24:54
134 107 693 Male ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1985 0:00:23 1:25:33 1:25:56
135 28 758 Female ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1981 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:44 1:25:13 1:25:57
136 29 666 Female ΚΑΪΑΦΑ ΖΩΗ 1979 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:18 1:25:47 1:26:06
137 108 675 Male ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1955 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:16 1:26:16 1:26:31
138 30 722 Female ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 1986 0:00:23 1:26:11 1:26:34
139 31 714 Female ΛΟΓΚΑΚΗ ΕΥΗ 1967 HERBALIFE TEAM 0:00:09 1:26:28 1:26:38
140 32 835 Female ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1980 TOP GYM 0:00:28 1:26:11 1:26:39
141 109 692 Male ΚΟΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:19 1:26:32 1:26:51
142 33 611 Female ΑΛΗΦΡΑΓΚΗ ΝΑΤΑΛΙ 1987 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:38 1:26:15 1:26:53
143 34 679 Female ΚΑΡΑΤΑΓΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1987 CUERPO PERSONAL TRAINING STUDIO 0:00:38 1:26:16 1:26:54
144 35 620 Female ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1970 PILABOX 0:00:33 1:26:28 1:27:01
145 110 651 Male ΕΜΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 1967 HERBALIFE TEAM 0:00:09 1:26:58 1:27:07
146 36 618 Female ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:19 1:27:01 1:27:20
147 37 698 Female ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1971 HERBALIFE TEAM 0:00:09 1:27:14 1:27:23
148 111 809 Male ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1985 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:14 1:27:17 1:27:31
149 38 600 Female BAULUCK ROXANE 1984 0:00:06 1:27:36 1:27:42
150 39 654 Female ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ 1971 HERBALIFE TEAM 0:00:08 1:27:39 1:27:47
151 112 621 Male ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1967 HERBALIFE TEAM 0:00:11 1:27:37 1:27:48
152 40 610 Female ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1981 0:00:26 1:27:37 1:28:02
153 113 784 Male ΠΙΤΙΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 0:00:57 1:27:06 1:28:04
154 114 705 Male ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1981 0:00:25 1:27:39 1:28:04
155 41 833 Female ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:12 1:28:08 1:28:21
156 115 664 Male ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:00:31 1:27:56 1:28:27
157 116 622 Male ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2017 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:21 1:28:07 1:28:28
158 42 765 Female ΠΑΝΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:01:01 1:27:48 1:28:49
159 117 627 Male ΒΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 0:01:07 1:28:25 1:29:32
160 118 626 Male ΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1975 0:01:07 1:28:26 1:29:33
161 119 826 Male ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1987 ALX TRAINING TEAM 0:00:19 1:29:27 1:29:46
162 120 739 Male ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:51 1:28:56 1:29:46
163 121 810 Male ΤΖΙΟΒΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1986 0:00:12 1:29:41 1:29:53
164 122 770 Male ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:00:28 1:29:46 1:30:14
165 123 813 Male ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1982 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 0:01:02 1:29:18 1:30:21
166 124 603 Male TALLAROS CARMEN 1970 0:00:50 1:29:50 1:30:40
167 125 671 Male ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1982 0:00:42 1:30:01 1:30:43
168 43 741 Female ΒΑΒΟΥΓΙΟΥ ΒΙΛΗ 0:00:12 1:32:11 1:32:23
169 44 768 Female ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ 1997 0:00:03 1:32:57 1:33:00
170 126 632 Male ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1958 0:00:54 1:32:10 1:33:04
171 127 786 Male ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:43 1:33:09 1:33:51
172 45 691 Female ΚΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:42 1:33:11 1:33:53
173 128 790 Male ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1987 ALX TRAINING TEAM 0:00:46 1:33:08 1:33:54
174 129 717 Male ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:19 1:33:35 1:33:54
175 130 735 Male ΜΟΔΕΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 1987 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:56 1:32:59 1:33:54
176 46 677 Female ΚΑΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1978 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:11 1:35:16 1:35:27
177 47 750 Female ΝΙΩΡΑ ΕΛΕΝΗ 1979 0:00:04 1:35:58 1:36:02
178 48 616 Female ΑΝΘΗ ΕΛΕΝΗ 1966 SKY WOMEN RUNNING TEAM / ROUSSOS RUNNING TEAM 0:00:03 1:38:01 1:38:05
179 49 772 Female ΞΥΓΓΗ ΧΡΥΣΑ 0:00:09 1:38:22 1:38:31
180 131 747 Male ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:17 1:38:29 1:38:46
181 50 783 Female ΠΗΧΑ ΙΩΑΝΝΑ 1983 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:15 1:38:32 1:38:47
182 132 764 Male ΣΑΓΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:00:29 1:38:21 1:38:50
183 51 799 Female ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 1978 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:19 1:38:31 1:38:51
184 52 815 Female ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΤΖΙΝΑ 1975 SKY WOMEN RUNNING TEAM – ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:14 1:38:43 1:38:57
185 53 650 Female ΔΡΟΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1981 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:00:13 1:40:13 1:40:26
186 54 823 Female ΦΙΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1989 0:01:14 1:39:26 1:40:41
187 133 695 Male ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1982 0:01:14 1:39:27 1:40:41
188 134 604 Male ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 1970 0:00:27 1:42:19 1:42:45
189 135 780 Male ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 0:00:19 1:42:28 1:42:47
190 136 658 Male ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1976 ΦΟΣ ΠΑΝ 0:00:26 1:42:23 1:42:49
191 137 828 Male ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1967 0:01:02 1:41:57 1:42:59
192 138 825 Male ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1968 0:01:04 1:41:56 1:43:00
193 139 813 Male ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1982 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 0:00:19 1:43:15 1:43:34
194 140 794 Male ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 0:01:03 1:42:32 1:43:34
195 55 662 Female ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1968 0:00:11 1:46:36 1:46:47
196 56 756 Female ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:19 1:46:52 1:47:11
197 57 609 Female ΑΛΕΞΙΟΥ ΞΕΝΙΑ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:40 1:46:47 1:47:27
198 58 781 Female ΠΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 1987 ALX TRAINING TEAM 0:00:19 1:47:08 1:47:27
199 59 633 Female ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1971 0:00:35 1:47:19 1:47:54
200 60 617 Female ΚΟΡΝΕΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1974 0:00:36 1:47:48 1:48:23
201 141 795 Male ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:53 1:47:36 1:48:29
202 142 643 Male ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:00:36 1:51:10 1:51:46
203 143 716 Male ΛΥΜΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1981 0:00:34 1:52:44 1:53:18
204 61 832 Female ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1955 ΑΠΟΛΛΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:00:16 1:53:22 1:53:38
205 144 824 Male ΦΙΛΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 1966 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:17 1:56:05 1:56:22
206 62 712 Female ΛΙΑΚΣΟΥ ΕΛΙΑ 1974 TOP GYM 0:00:27 1:56:47 1:57:14
207 63 674 Female ΚΑΜΒΑΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:01:06 1:58:08 1:59:14
208 145 755 Male ΞΕΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:01:05 1:58:28 1:59:32
209 64 771 Female ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:42 1:59:50 2:00:31
210 146 753 Male ΞΕΝΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:01:07 1:59:25 2:00:32
211 65 659 Female ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:01:09 1:59:24 2:00:32
212 66 701 Female ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:19 2:00:30 2:00:49
213 147 754 Male ΞΕΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:19 2:00:33 2:00:52
214 148 680 Male ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 0:00:03 – –
215 149 684 Male ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1976 ΒURZUM 0:00:49 – –

RESULTS 4KM
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
A/A ΦΥΛΟ BIB ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ONOMA YOB ΣΥΛΛΟΓΟΣ StartTime ΝΕΤ ΤΙΜΕ ΤΙΜΕ
1 1 480 Male ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1978 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:00:01 0:21:11 0:21:12
2 2 441 Male ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1975 RUN FREE 0:00:00 0:21:29 0:21:29
3 3 424 Male ΔΕΓΓΛΕΡΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ-ΘΟΔΩΡΗΣ 2000 0:00:19 0:23:01 0:23:20
4 4 404 Male ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2002 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:05 0:25:24 0:25:29
5 5 432 Male ΖΕΡΒΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1993 0:00:15 0:25:34 0:25:49
6 6 485 Male ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1975 SPORTEVENT 0:00:03 0:25:54 0:25:56
7 7 481 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1987 LONELY WOLF 0:00:07 0:26:36 0:26:42
8 8 463 Male ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 0:00:00 0:26:53 0:26:54
9 9 468 Male ΜΑΡΙΝΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1996 Α.Γ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0:00:01 0:26:53 0:26:54
10 10 452 Male ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 0:00:22 0:26:51 0:27:13
11 1 469 Female ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 1989 0:00:15 0:29:57 0:30:12
12 11 493 Male ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ 1999 0:00:15 0:31:09 0:31:24
14 2 501 Female ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1989 0:01:05 0:30:55 0:32:00
13 12 412 Male ΛΑΜΠΕΡΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:01:06 0:30:54 0:32:00
15 13 453 Male ΚΟΥΣΗΣ ΦΩΤΗΣ 1970 0:00:21 0:32:09 0:32:30
16 14 492 Male ΡΕΛΛΗΣ ΡΟΥΚΩΛΗΣ 2017 0:00:33 0:31:58 0:32:32
17 3 479 Female ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:39 0:31:59 0:32:38
18 4 472 Female ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ 1987 0:00:12 0:32:39 0:32:51
19 15 464 Male ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 ALX TRAINING TEAM 0:00:00 0:34:31 0:34:31
20 16 465 Male ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 0:00:01 0:34:31 0:34:32
21 17 466 Male ΜΑΓΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1987 0:00:04 0:34:32 0:34:36
22 5 473 Female ΜΠΑΡΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1982 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:15 0:34:26 0:34:41
23 6 488 Female ΠΕΚΟΥΛΗ ΡΕΝΑΤΑ 2017 0:00:32 0:34:17 0:34:49
24 18 442 Male ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1975 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:15 0:34:48 0:35:03
25 19 471 Male ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:00 0:34:05 0:35:04
26 7 467 Female ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ 1987 0:00:12 0:35:09 0:35:22
27 20 445 Male ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1970 0:00:16 0:35:30 0:35:46
28 8 489 Female ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1982 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:17 0:35:31 0:35:47
29 9 496 Female ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1987 – 0:00:07 0:35:54 0:36:01
30 21 410 Male ΒΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 0:00:41 0:35:41 0:36:22
31 22 433 Male ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1992 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:56 0:35:30 0:36:25
32 23 504 Male ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 2002 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:15 0:36:16 0:36:31
33 10 451 Female ΚΟΥΡΟΥΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 0:00:26 0:36:34 0:37:01
34 11 470 Female ΜΟΝΟΧΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 1975 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:20 0:36:45 0:37:05
35 12 447 Female ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:15 0:37:32 0:37:47
36 13 505 Female ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:15 0:37:33 0:37:48
37 14 497 Female ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΤΖΙΝΑ 1987 ALX TRAINING TEAM 0:00:37 0:37:16 0:37:53
38 24 431 Male ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ALX TRAINING TEAM 0:00:57 0:37:00 0:37:57
39 25 411 Male ΚΑΡΟΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:00:41 0:37:24 0:38:05
40 26 413 Male ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:52 0:37:15 0:38:07
41 15 507 Female ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 1979 0:00:56 0:37:18 0:38:15
42 16 508 Female ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 0:00:51 0:37:25 0:38:15
43 17 416 Female ΒΡΑΚΑ ΒΙΚΥ 1997 0:00:15 0:38:03 0:38:18
44 18 487 Female ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 2002 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:54 0:37:43 0:38:37
45 27 499 Male ΣΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 1967 HERBALIFE TEAM 0:00:10 0:39:42 0:39:51
46 19 462 Female ΛΥΣΣΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1987 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:31 0:39:21 0:39:52
47 20 512 Female ΨΩΡΟΜΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:50 0:39:04 0:39:54
48 28 513 Male ΒΗΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:01:00 0:39:32 0:40:31
49 29 459 Male ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 0:00:52 0:39:48 0:40:40
50 21 495 Female ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 1981 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:15 0:40:27 0:40:42
51 30 486 Male ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 1987 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:55 0:39:53 0:40:47
52 22 511 Female ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1997 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:15 0:41:40 0:41:55
53 23 460 Female ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1987 ALX TRAINING TEAM 0:00:47 0:41:30 0:42:16
54 24 455 Female ΚΩΣΤΑΛΟΥΠΗ ΣΤΕΛΛΑ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:11 0:42:08 0:42:20
55 25 443 Female ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1997 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:15 0:42:30 0:42:45
56 26 436 Female ΚΑΚΑΛΙΑ ΧΡΥΣΑ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:47 0:42:24 0:43:11
57 31 407 Male ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 0:00:33 0:42:42 0:43:14
58 32 429 Male ΖΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1996 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 0:00:31 0:42:43 0:43:14
59 33 421 Male ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 0:00:30 0:42:44 0:43:15
60 27 482 Female ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1986 VIBRAM BY GRUPPO PAGOUNA 0:00:45 0:42:35 0:43:20
61 28 483 Female ΠΑΠΑΖΗΣΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1987 VIBRAM BY GRUPPO PAGOUNA 0:00:45 0:42:39 0:43:24
62 34 702 Male ΚΥΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1982 ALX TRAINING TEAM 0:00:15 0:43:09 0:43:24
63 29 457 Female ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1966 0:00:51 0:43:30 0:44:21
64 30 458 Female ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 0:00:52 0:44:18 0:45:10
65 31 427 Female ΔΗΜΗΤΡΟΥ ΡΑΝΙΑ 1972 0:00:51 0:46:15 0:47:07
66 35 430 Male ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1979 0:01:02 0:46:42 0:47:44
67 36 456 Male ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:00:15 0:47:39 0:47:54
68 37 478 Male ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:15 0:48:08 0:48:23
69 38 418 Male ΓΚΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:15 0:49:04 0:49:19
70 32 417 Female ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:39 0:49:16 0:49:55
71 33 490 Female ΠΙΠΕΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 1972 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:15 0:49:59 0:50:14
72 34 406 Female ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΝΑ 1968 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:17 0:49:59 0:50:16
73 39 426 Male ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 HERBALIFE TEAM 0:00:51 0:49:38 0:50:29
74 40 425 Male ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1970 HERBALIFE TEAM 0:00:49 0:49:40 0:50:29
75 35 475 Female ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 2000 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:15 0:50:43 0:50:58
76 36 476 Female ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:01:02 0:50:33 0:51:35
77 41 477 Male ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΤΖΑΝΗΣ 1975 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:01:02 0:50:33 0:51:36
79 37 140 Female ΜΠΛΕΤΣΑ ΚΑΘΥ 0:00:57 0:51:03 0:52:00
78 38 423 Female ΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1982 0:00:57 0:51:03 0:52:00
80 42 503 Male ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1982 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:15 0:52:17 0:52:32
81 39 502 Female ΣΤΡΙΚΟΥ ΝΙΚΗ 1997 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:55 0:51:40 0:52:34
82 43 419 Male ΓΚΕΛΜΠΕΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1992 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:15 0:52:21 0:52:36
83 40 415 Female ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 1982 0:00:57 0:52:02 0:52:58
84 41 408 Female ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:45 0:52:16 0:53:01
85 42 409 Female ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΩ 1992 ALX TRAINING TEAMΟ 0:00:46 0:52:17 0:53:02
86 43 439 Female ΚΑΝΝΗ ΔΩΡΑ 1992 ALX TRAINING TEAM 0:00:45 0:52:19 0:53:03
87 44 405 Female ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1965 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:19 0:53:06 0:53:25
88 44 403 Male ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 2012 0:01:22 0:52:07 0:53:29
89 45 498 Male ΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:04 0:57:08 0:57:12
90 46 506 Male ΤΣΙΤΣΟΜΗΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1987 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:15 0:58:30 0:58:45
91 45 420 Female ΓΚΟΤΣΗ ΣΟΦΙΑ 1997 PLASMET SILLIGNAKIS TEAM 0:00:15 0:58:34 0:58:49
92 46 491 Female ΠΙΣΤΗ ΔΙΑΛΕΚΤΗ 1970 HERBALIFE TEAM 0:00:47 0:58:09 0:58:56
93 47 422 Male ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:01:05 0:57:58 0:59:03
94 47 414 Female ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 0:00:15 1:03:26 1:03:41
95 48 459 Male ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003 0:00:52 1:04:23 1:05:15

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close