Αποτελέσματα αγώνων Mountain Running

11ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων, αποτελέσματα

Ταχύτερη ανάβαση Κορυφής
Ονοματεπώνυμο ε/γ Κορυφή Ομάδα
ΚΟΣΜΑΣ ΠΛΑΚΕΤΑΣ 0:50:57
Αποτελέσματα Γυναικών
Ονοματεπώνυμο ε/γ Κορυφή Τερματισμός Ομάδα
1 ΒΙΚΗ ΚΑΡΠΟΥΖΑ 1:11:57 2:59:42
2 ΤΑΝΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1:13:07 3:07:25
3 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1:18:33 3:18:18
4 ΜΑΡΙΑ ΜΠΡΕΤΣΑ 1975 1:28:40 3:45:41 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
5 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΙΟΥ 1:40:57 4:23:14
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1982 1:32:58 4:45:08 ΣΟΔΚ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΕΙΝΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ) ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΑΜΒΑΚΟΛΟΓΛΟΥ 2:06:22 εγκ. 9ο χλμ.
Αποτελέσματα Ανδρών
Ονοματεπώνυμο ε/γ Κορυφή Τερματισμός Ομάδα
1 ΚΟΣΜΑΣ ΠΛΑΚΕΤΑΣ 0:50:57 2:10:06
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΤΣΑΣ 0:56:31 2:18:20
3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ 1977 0:58:17 2:21:54 KASIMIS TRAINING
4 ΜΩΥΣΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:56:25 2:24:49
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ 1967 1:01:46 2:31:17 Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ 1976 0:58:09 2:32:38 GTS TRAIL TEAM
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1979 1:02:45 2:33:34
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΣ 1:05:03 2:36:37
9 ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1964 1:02:29 2:39:54 ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ
10 ΝΑΟΥΜ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 1998 1:01:56 2:42:02
11 ΑΒΡΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1:01:58 2:43:20
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΜΑΚΗΣ 1:03:08 2:46:36
13 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 1993 1:06:14 2:48:34 MYATHLETE-CHOZEN
14 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ 1:10:48 2:51:44
15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1976 1:10:50 2:51:44 KOZANI MOUNTAIN RUNNERS,ΣΔΥΚ
16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΠΛΟΥΠΟΥΡΑΣ 1:10:22 2:56:12
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ 1970 1:07:26 2:58:20 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
18 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΣΑΠΗΣ 1:05:10 2:59:12
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ 1977 1:06:34 3:01:10 ROAD RUNNERS ARNISSAS
20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ 1979 1:12:52 3:06:48 KASIMIS TRAINING
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ 1963 1:16:35 3:08:10 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΤΣΑΣ 1957 1:08:17 3:08:23 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
23 ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ 1:17:28 3:11:51
24 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ 1989 1:17:51 3:12:11 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
25 ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1985 1:13:58 3:13:28 ΠΥΡΓΟΙ ΒΕΡΜΙΟΥ
26 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΑΡΓΑΝΗΣ 1981 1:16:50 3:15:01 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
27 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΔΟΥΡΗΣ 1976 1:12:58 3:16:54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΕΛΙΔΗΣ 1981 1:17:34 3:17:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΑΡΓΚΑΣ 1977 1:19:35 3:17:49 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-KRG
30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ 1974 1:12:59 3:18:05 Ο.Μ.Γ
31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ 1980 1:19:23 3:18:14 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
32 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΟΥΝΑΣ 1975 1:17:35 3:18:25 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ 1955 1:15:41 3:21:40 ΒΛΑΣΤΗ
34 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1:23:29 3:21:50
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ 1:19:53 3:22:42
36 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΙΑΚΟΣ 1:18:38 3:23:14
37 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ 1989 1:08:50 3:24:16 ΑΠΟΕΛ ΔΡΟΜΕΊΣ
38 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΙΩΓΟΣ 1971 1:18:34 3:24:27 CAMELEON-SISANIOU
39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ 1955 1:20:31 3:26:04 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
40 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΙΓΓΑΣ 1:25:46 3:27:02
41 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1958 1:17:32 3:27:19
42 ΔΗΜΝΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ 1978 1:24:34 3:31:23 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
43 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ 1:19:46 3:33:51
44 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1988 1:25:53 3:36:20 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
45 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΟΥΛΑΣΙΚΙΔΗΣ 1976 1:24:10 3:36:20
46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΛΛΑΣ 1963 1:28:30 3:40:40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ 1:24:27 3:41:08
48 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 1995 1:16:01 3:41:45
49 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΒΑΤΣΗΣ 1982 1:24:57 3:43:30 BALIOTIS NATURE TRAIL
50 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ 1958 1:36:32 3:43:37 ΒΛΑΣΤΗ
51 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ 1967 1:27:22 3:45:15.723 ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ KATSIKIA RANNUER
52 ΧΡΥΣΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ 1972 1:27:30 3:45:16 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
53 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ 1948 1:23:01 3:45:50 Ο.Μ.Γ
54 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΤΣΟΣ 1:25:30 3:46:20
55 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΥΓΚΑΛΗΣ 1:28:08 3:47:55
56 ΝΙΚΟΣ ΡΕΜΜΑΣ 1966 1:26:41 3:51:22 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
57 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ 1976 1:24:49 3:54:44 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
58 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ 1:26:06 3:55:37
59 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 1:31:08 3:56:07 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
60 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ 1:34:56 3:56:15
61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ 1964 1:31:43 3:56:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
62 ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ 1965 1:33:09 3:57:02 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
63 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ 1:35:17 3:58:32
64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 1961 1:33:12 4:02:09 ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΕΟΡΔΑΙΑΣ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΠΥΡΓΩΝ
65 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1959 1:33:37 4:02:10 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
66 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΖΑΣ 1973 1:39:25 4:19:22
67 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1969 1:33:25 4:19:24 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
68 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1971 1:31:28 4:20:46
69 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ 1958 1:40:54 4:23:13 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
70 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ 1966 1:40:54 4:23:13
71 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ 1963 1:39:12 4:23:15 Σ.Υ.Δ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
72 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ 1962 1:36:23 4:23:15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
73 ΗΛΙΑΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1967 1:40:35 4:34:24
74 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΗΣ 1:33:52 4:46:02
75 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΡΑΙΟΣ 1973 2:01:25 4:46:42
76 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ 1956 1:55:25 4:54:51 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
77 ΦΩΤΙΟΣ ΠΡΑΠΑΣ 1966 1:45:53 4:58:51 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
78 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΝΙΚΑΣ 2:01:25 4:59:21

 

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close