Αποτελέσματα αγώνων Mountain Running

1ος Αγώνας Μαύρου Δάσους Όρμας Αλμωπίας – Αποτελέσματα

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο 1ος Αγώνας Μαύρου  Δάσους  Όρμας  Αλμωπίας. Στον αγώνα συμμετείχαν αθλητές από όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό.

 

Αναλυτικά γενική κατάταξη αντρών:

10 χλμ.

1 )  Γραμμένος Κωνσταντίνος  με χρόνο 46:08

2)  Κωνσταντινίδης Κοσμάς με χρόνο 46:43

3)  Τούμπης Πασχάλης  με χρόνο 47:07

5 χλμ.

1)       Δημητριάδης Αμβρόσιος με χρόνο 24:25

2)       Ροδίφτσης Σταύρος με χρόνο 28:12

3)       Χασάπης Χρήστος  με χρόνο 28:53

Αναλυτικά γενική κατάταξη γυναικών:

10χλμ.

1)       Γαντζίδου Χριστίνα με χρόνο 1:00:26

2)       Ματζερίδου Ευθυμία με χρόνο 1:01:56

3)       Κεχαγιά Ναυσικά   με χρόνο 1:23:18

5χλμ.

1)       Ζιντάρου Θεοδώρα με χρόνο 38:56

2)       Θυσιάδου Μαριάννα με χρόνο 39:21

3)       Λιούνη Αθανασία με χρόνο 41:25

Σας περιμένουμε και του χρόνου να απολαύσετε τις μοναδικές αυτές διαδρομές στον υπέροχο αυτό τόπο!!!!

 

*ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΥΡΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΟΡΜΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 10χιλ

ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 52 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:46:08

2 2 43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:46:43

3 3 31 ΤΟΥΜΠΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ανδρών ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:47:07

4 4 4 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ Α.Ο.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0:48:40

5 5 15 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΊΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ SNOW LAND TEAM 0:49:18

6 6 40 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ.Βέροιας/Minas Team 0:51:07

7 7 9 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών ΠΑΝΟΡΑΜΑ PANORAMA RUNNING TEAM 0:52:29

8 8 39 ΤΣΙΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ανδρών Staffanstorp ΣΟΥΗΔΙΑΣ Lonesome Runners 0:53:17

9 9 26 ΒΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ P.R.T. 0:54:15

10 10 36 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:54:58

11 11 58 ΤΣΑΝΑΚΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:54:58

12 12 1 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ IRENAS TRAINING TEAM 0:56:06

13 13 13 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΔΑΦΝΗ ΣΚΥΔΡΑΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:56:18

14 14 54 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ανδρών ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΟΣΠΕ.ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0:57:00

15 15 23 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:57:00

16 16 22 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:57:00

17 17 24 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΚΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:57:57

18 18 2 ΜΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ THE WATERMILL CENTER 0:59:28

19 19 8 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Panorama running team 0:59:38

20 20 19 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:59:39

21 21 21 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:59:41

22 22 37 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:00:11

23 1 25 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ FOTIADIS COACHING 1:00:26

24 23 5 ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ 1:00:52

25 24 63 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:01:21

26 25 3 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:01:27

27 26 42 ΓΚΙΟΡΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Ανδρών ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ 1:01:51

28 2 53 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΚΌΚΚΙΝΟ ΠΙΠΈΡΙ _VORAS ACTION 1:01:56

29 27 27 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:05

30 28 32 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 1:02:31

31 29 44 ΠΙΠΑΣ ΛΑΜΠΗΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 1:02:53

32 30 38 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 1:03:18

33 31 62 ΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:04:02

34 32 17 ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ Runner 1:04:02

35 33 7 ΤΑΜΤΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ P.R.T. 1:05:39

36 34 6 ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:06:51

37 35 59 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ 1:07:23

38 36 60 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ 1:07:23

39 37 57 ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:08:31

40 38 20 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:08:40

41 39 16 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΝΙΣΣΑ 1:09:27

42 40 46 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ ΑΡΣΕΝΙ 1:11:48

43 41 61 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:13:20

44 42 28 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1:13:28

45 43 12 ΛΙΟΥΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ 1:14:13

46 44 14 ΚΑΡΑΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ 1:14:13

47 45 56 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 5Δσχολειο γιαννιτσων 1:14:32

48 46 34 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ ΣΔΥΑ 1:14:55

49 47 49 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ ΑΡΣΕΝΙ 1:14:59

50 48 18 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:15:04

51 49 41 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ TSAKATARIA 1:15:09

52 50 51 ΜΩΡΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:17:00

53 51 29 ΚΑΖΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:17:24

54 52 11 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:29

55 53 50 ΜΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:20:46

56 54 45 ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ ΑΡΣΕΝΙ 1:23:08

57 55 30 ΝΤΑΓΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΟΡΔΕΛΙΟ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:23:18

58 3 33 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 1:23:18

59 56 47 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ 1:26:45

60 57 48 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ ΑΡΣΕΝΙ 1:28:34

61 58 55 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ανδρών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:29:15

62 59 10 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 1:39:03

63 4 35 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ ΣΔΥΑ 1:54:15

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΥΡΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΟΡΜΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 5χιλ

ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 517 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 0:24:25

2 2 552 ΡΟΔΙΦΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 0:28:12

3 3 516 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 0:28:53

4 4 520 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:26

5 5 519 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:34:03

6 6 506 ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:34:20

7 7 507 ΒΑΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ P.R.T. 0:34:33

8 8 523 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0:34:33

9 9 501 ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0:35:27

10 10 508 ΤΣΕΤΕΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0:36:37

11 11 545 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ανδρών ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 0:36:51

12 12 510 ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:37:12

13 13 525 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΚΕΡΚΥΡΑ 0:37:25

14 14 526 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:38:11

15 1 511 ΖΙΝΤΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:38:56

16 15 548 ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0:39:20

17 2 549 ΘΥΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0:39:21

18 3 512 ΛΙΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΊΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΛΈΣΧΗ ΑΡΙΔΑΊΑΣ 0:41:25

19 16 513 ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΛΈΣΧΗ ΑΡΙΔΑΊΑΣ 0:41:26

20 17 527 ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ 0:41:32

21 4 550 ΚΟΤΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γυναικών ΔΡΑΜΑ 0:42:43

22 18 503 ΚΟΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΠΕΤΡΟΥΣΣΑ-ΔΡΑΜΑ 0:42:43

23 19 502 ΚΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:42:46

24 5 541 ΚΑΡΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 0:43:41

25 20 518 ΓΙΩΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0:43:44

26 21 551 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:45:50

27 22 505 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ ΣΔΙΚ 0:47:20

28 6 528 ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γυναικών ΒΕΡΟΙΑ 0:50:31

29 7 529 ΜΠΟΥΖΙΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Γυναικών ΒΕΡΟΙΑ 0:50:31

30 23 540 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ανδρών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 0:51:26

31 24 514 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0:52:50

32 8 515 ΚΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ 0:52:50

33 9 522 ΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0:53:12

34 10 543 ΑΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0:55:51

35 25 521 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0:57:42

36 26 504 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:59:27

37 27 509 ΠΑΝΑΓΌΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ 1:02:49

38 28 544 ΑΜΑΡΓΑΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1:03:45

39 11 547 ΧΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΙΣΤΕΑ Γυναικών ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1:09:15

40 12 546 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γυναικών ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1:09:23

41 13 542 ΓΚΑΒΑΝΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:09:57

42 29 524 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ TSAKATARIA 1:09:58

43 14 531 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΕΛΣΑ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:18:37

44 15 533 ΜΕΣΣΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:18:38

45 16 530 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:19:08

46 17 532 ΝΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:19:13

47 18 534 ΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΦΗ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:19:14

48 19 536 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:19:16

49 20 535 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΑ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:19:17

50 21 537 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:19:17

51 22 538 ΒΟΓΙΑΤΖΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:19:17

52 23 539 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:19:17

Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close