Αποτελέσματα αγώνων Mountain Running

2ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος «Μυκήνες –Τενέα» – Αποτελέσματα

Ο 2ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος «Μυκήνες –Τενέα» πραγματοποιήθηκε με επιτυχία χθες Κυριακή 18/3. Δείτε τα αποτελέσματα.

 

22 χιλιόμετρα

υψομετρική 944 μέτρα

Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ.Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Ηλ. Κατ. Χρ. Τερματισμού Καθ.Χρόνος Σύλλογος
1. 1 1 505 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 30-39 1:56:10,12 1:56:07,88 Tecnica team
2. 2 1 614 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 40-49 2:00:41,66 2:00:35,57 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-SMART RUN
3. 3 2 48 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Male 40-49 2:01:33,22 2:01:31,38 TECNICA
4. 4 3 576 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Male 40-49 2:02:27,51 2:02:25,45 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
5. 5 2 210 ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 30-39 2:03:40,38 2:03:40,38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6. 6 1 216 ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ Male 18-29 2:05:55,02 2:05:52,56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 7 3 124 ΔΡΟΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 30-39 2:08:03,46 2:08:01,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8. 8 4 495 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 40-49 2:13:36,45 2:13:28,39 INOV-8 GREECE
9. 9 5 241 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Male 40-49 2:16:46,45 2:16:38,23 GOJI BERRY TEAM
10. 10 6 207 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Male 40-49 2:17:37,65 2:17:30,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11. 11 1 466 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 50-59 2:19:37,41 2:19:33,97 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
12. 12 7 159 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 40-49 2:19:57,02 2:19:50,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 13 2 73 ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Male 18-29 2:21:23,19 2:21:14,46 EXTREMEPROTEAM
14. 14 2 179 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 50-59 2:22:12,58 2:22:07,86 Κ-1 ΑΡΕΝΑ
15. 15 8 66 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 40-49 2:23:42,96 2:23:31,36 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
16. 16 4 20 ΑΓΩΓΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 30-39 2:23:49,10 2:23:46,79 Αρχαιολογική Ομάδα ”Τενέα Project”
17. 17 9 264 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 40-49 2:24:25,15 2:24:21,40 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
18. 18 1 365 ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Male 60+ 2:25:31,18 2:25:20,03 ΠΑΡΓΑ
19. 19 10 532 ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Male 40-49 2:25:41,24 2:25:27,10 POLOCENTER-SCARPA
20. 20 5 412 ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 30-39 2:26:32,49 2:26:24,39 GOJI BERRY TEAM
21. 21 11 108 ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Male 40-49 2:26:34,91 2:26:21,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22. 22 6 395 ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ Male 30-39 2:26:48,26 2:26:26,87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 23 3 13 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Male 50-59 2:26:54,50 2:26:48,82 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΩΜΕΩΝ ΥΔΡΑΣ/ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
24. 24 12 49 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 40-49 2:26:57,05 2:26:52,08 VERORI RUNNING TEAM
25. 25 13 338 ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Male 40-49 2:28:07,12 2:28:00,58 GOJI BERRY TEAM
26. 26 14 626 ΦΛΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 40-49 2:28:09,21 2:28:07,21 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ
27. 27 7 641 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Male 30-39 2:29:36,34 2:29:32,13 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
28. 28 8 327 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 30-39 2:29:46,89 2:29:37,03 EVIA TRAIL RUNNERS
29. 29 9 561 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 30-39 2:30:05,52 2:29:59,85 VERORI RUNNING TEAM
30. 30 15 341 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 40-49 2:30:18,95 2:30:11,38 ΟΜΑΔΑ ´ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
31. 31 10 46 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 30-39 2:30:27,12 2:30:23,50 DEEPHUNTERS.COM
32. 32 16 96 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 40-49 2:30:33,59 2:30:21,80 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
33. 33 2 483 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Male 60+ 2:30:46,60 2:30:38,15 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
34. 34 4 27 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 50-59 2:31:04,73 2:30:54,62 LEPANTO
35. 1 1 660 ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Female 30-44 2:31:10,54 2:31:06,14 Κ-1 ΑΡΕΝΑ
36. 35 5 634 ΦΟΥΖΑΣ ΤΑΚΗΣ Male 50-59 2:31:21,92 2:31:17,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37. 36 17 534 ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 40-49 2:32:04,93 2:31:46,58 ΑΣ.Λουτρακι
38. 37 18 379 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 40-49 2:34:19,25 2:34:02,15 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
39. 38 19 347 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 40-49 2:34:59,25 2:34:55,81 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
40. 39 20 93 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Male 40-49 2:34:59,85 2:34:50,34 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο
41. 40 21 588 ΤΟΥΝΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Male 40-49 2:35:05,83 2:34:43,93 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
42. 41 3 653 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 18-29 2:35:52,81 2:35:40,45 NS COACHING / ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
43. 42 22 462 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 40-49 2:36:48,27 2:36:22,99 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
44. 43 23 222 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 40-49 2:37:48,69 2:37:30,33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45. 44 24 451 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 40-49 2:39:23,24 2:39:11,98 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ
46. 45 11 356 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Male 30-39 2:40:07,02 2:39:57,58 Extreme pro
47. 46 6 221 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 50-59 2:40:56,69 2:40:46,79 3 Π /PURE
48. 47 12 515 ΡΟΥΦΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Male 30-39 2:41:02,62 2:40:45,93 VOLBEAT team
49. 48 7 22 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 50-59 2:41:02,63 2:40:52,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 49 8 114 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Male 50-59 2:41:02,70 2:40:44,11 O.M.G
51. 50 25 370 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Male 40-49 2:41:18,59 2:41:02,65 ΚΥΝΑΙΓΕΙΡΟΣ
52. 51 13 336 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Male 30-39 2:41:21,02 2:41:12,69 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΔΡΑΣ – ΣΔΥ
53. 52 26 434 ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 40-49 2:41:27,22 2:41:12,02 ΑΠΟΛΟΝ Δ ΑΤΤΙΚΉΣ
54. 53 27 666 ΨΑΡΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 40-49 2:42:13,57 2:41:55,73 CALENJI
55. 54 28 617 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 40-49 2:43:03,79 2:42:53,41 RUN FOREVER
56. 55 14 148 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Male 30-39 2:43:30,63 2:43:13,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57. 56 29 443 ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Male 40-49 2:43:57,67 2:43:46,01 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
58. 57 30 235 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 40-49 2:44:17,82 2:44:13,37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59. 58 31 600 ΤΣΙΜΠΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 40-49 2:44:45,45 2:44:41,69 URSA TEAM METSOVO
60. 2 2 154 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Female 30-44 2:45:46,47 2:45:41,35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ – ΝΑΥΠΛΙΟ
61. 59 32 59 ΒΕΡΓΗΣ ΦΩΤΗΣ Male 40-49 2:46:03,67 2:45:58,75 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
62. 60 15 583 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 30-39 2:46:45,64 2:46:42,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63. 61 33 224 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 40-49 2:47:10,13 2:47:01,27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64. 62 16 447 ΠΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 30-39 2:47:41,59 2:47:41,59 ΒΑΡΚΙΖΑ ΤΕΑΜ
65. 63 17 503 ΠΛΟΥΜΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Male 30-39 2:47:41,86 2:47:32,75 Goji Berry Team / ΖΕΛΙΟΝ
66. 64 34 504 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 40-49 2:48:12,88 2:48:01,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67. 65 35 581 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Male 40-49 2:48:26,72 2:48:22,65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
68. 66 36 251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 40-49 2:48:32,05 2:48:20,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
69. 67 9 86 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 50-59 2:49:11,29 2:49:05,01 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
70. 68 18 305 ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 30-39 2:49:13,41 2:49:02,94 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ
71. 3 1 740 CEJOVIC DRAGANA Female 45+ 2:50:46,17 2:50:37,43
72. 69 19 308 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ Male 30-39 2:51:05,54 2:50:46,60 BALIOTIS NATURE TRAIL/IRUN
73. 70 20 215 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ Male 30-39 2:51:14,41 2:50:47,19 ΦΟΠ
74. 71 21 392 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Male 30-39 2:51:37,76 2:51:20,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75. 72 37 313 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Male 40-49 2:53:59,21 2:53:47,28 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
76. 4 1 126 ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΡΧΟΥ ΘΕΜΙΣ Female 18-29 2:54:05,56 2:53:45,59 Skyrunning women
77. 73 22 343 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 30-39 2:54:05,83 2:53:59,43 ΣΔ.ΥΔΡΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
78. 74 23 273 ΛΙΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 30-39 2:54:15,08 2:54:04,90 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ
79. 75 10 285 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Male 50-59 2:54:16,63 2:53:56,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80. 76 11 296 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Male 50-59 2:54:18,98 2:54:13,16 ΣΔΥΑ
81. 77 38 427 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Male 40-49 2:54:28,72 2:54:22,79 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
82. 78 39 183 ΚΑΡΑΧΟΝΤΖΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 40-49 2:54:55,37 2:54:39,52 ΕΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
83. 79 12 289 ΜΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Male 50-59 2:55:53,00 2:55:38,98 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
84. 80 40 396 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Male 40-49 2:57:31,60 2:57:13,18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
85. 81 41 403 ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 40-49 2:57:56,22 2:57:48,26 MOTOROIL RUNNING TEAM
86. 82 24 163 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Male 30-39 2:58:05,40 2:57:50,85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 83 13 219 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Male 50-59 2:58:13,54 2:57:47,80 Σ.Δ.Υ.Αγρινίου
88. 84 14 361 ΜΗΤΣΟΥ ΘΩΜΑΣ Male 50-59 2:58:42,51 2:58:34,77 PULSE 100
89. 85 42 137 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ Male 40-49 2:58:56,09 2:58:41,88 MOTOR OIL RUNNING TEAM
90. 86 43 593 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ Male 40-49 2:58:56,24 2:58:42,35 MOTOR OIL RUNNING TEAM
91. 87 25 131 ΕΛΕΘΕΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Male 30-39 2:59:35,47 2:59:29,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92. 88 15 536 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Male 50-59 2:59:56,08 2:59:50,72 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 89 16 421 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 50-59 3:00:59,61 3:00:42,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 90 17 431 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 50-59 3:01:06,88 3:01:02,34 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
95. 91 26 286 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 30-39 3:01:55,38 3:01:46,40 AK-47
96. 5 3 658 ΧΟΡΜΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΓΩ Female 30-44 3:02:36,24 3:02:21,36 ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
97. 92 44 140 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 40-49 3:03:06,59 3:02:44,88 ΣΚΙΡΙΤΕΣ
98. 6 2 575 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ Female 45+ 3:03:08,83 3:02:52,33 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, SKY WOMEN RUNNING TEAM
99. 7 3 5 TABATA KAYOKO Female 45+ 3:04:24,41 3:04:05,67 Run Forever
100. 93 4 92 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 18-29 3:04:34,72 3:04:22,52 ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ
101. 94 45 172 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 40-49 3:05:53,03 3:05:45,76 Α.Σ Χιλιομοδιου
102. 95 3 181 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 60+ 3:05:53,03 3:05:48,50 ΣΥΝ/ΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ
103. 96 46 281 ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ Male 40-49 3:06:16,31 3:05:47,73 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
104. 97 47 609 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 40-49 3:07:10,11 3:07:08,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105. 98 48 168 ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 40-49 3:07:26,70 3:07:07,38 0
106. 8 2 6 Van Essen Leonie Female 18-29 3:08:26,45 3:08:06,91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
107. 99 18 661 ΧΟΥΡΠΙΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Male 50-59 3:08:28,08 3:08:23,81 Σ.Δ.Υ. ΠΑΤΡΑΣ
108. 100 27 401 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 30-39 3:08:52,65 3:08:28,87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109. 101 19 597 ΤΣΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 50-59 3:10:20,05 3:10:03,56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110. 9 4 38 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Female 30-44 3:11:19,91 3:11:05,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
111. 102 49 397 ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 40-49 3:11:20,11 3:11:09,09 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
112. 103 50 143 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 40-49 3:12:22,36 3:11:53,44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
113. 104 28 47 ΑΡΚΙΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 30-39 3:12:28,69 3:12:21,38 HEAVY DUTY
114. 105 29 668 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Male 30-39 3:12:30,23 3:12:23,17 ΑΛΦΑ
115. 106 4 117 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 60+ 3:12:40,49 3:12:36,73 ΣΔΥΑ
116. 10 5 136 ΕΞΩΜΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 30-44 3:12:49,55 3:12:38,62 FAMILIA LOCA
117. 107 20 63 ΒΕΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Male 50-59 3:13:47,68 3:13:39,28 Ε.Ο.Σ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
118. 108 21 603 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 50-59 3:14:37,27 3:14:24,63 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
119. 11 6 321 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Female 30-44 3:14:41,46 3:14:22,46 SKY WOMEN RUNNING TEAM
120. 109 51 501 ΠΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Male 40-49 3:17:16,56 3:17:08,46 Βραδυποδες
121. 110 52 300 ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 40-49 3:18:08,21 3:17:43,11 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
122. 111 5 266 ΛΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 18-29 3:18:28,93 3:18:04,43 Φ.Ο.Π.
123. 112 53 189 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 40-49 3:19:33,63 3:19:13,07 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
124. 113 54 274 ΛΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 40-49 3:19:57,08 3:19:33,81 FREE RUNNERS
125. 12 4 40 ΑΞΑΡΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Female 45+ 3:20:53,51 3:20:30,58 FREE RUNNERS
126. 13 3 624 ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Female 18-29 3:20:58,22 3:20:32,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
127. 14 5 2 CASSIDY SANDRA Female 45+ 3:22:19,24 3:22:03,38 KEFALONIA
128. 15 6 11 WALSER YVONNE Female 45+ 3:22:19,38 3:22:05,42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
129. 16 7 123 ΔΡΙΤΣΑ ΘΩΜΑΪΣ Female 30-44 3:22:24,41 3:22:09,32 Περκορινθος
130. 114 55 513 ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 40-49 3:22:39,04 3:22:23,09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
131. 115 30 446 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 30-39 3:23:36,43 3:23:19,60 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
132. 116 5 436 ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 60+ 3:24:04,56 3:23:52,02 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
133. 117 22 101 ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 50-59 3:24:21,60 3:24:10,51 ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΤΕΑΜ
134. 118 6 226 ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 18-29 3:24:45,28 3:24:35,42 ΑΚ-47
135. 119 23 418 ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 50-59 3:25:39,78 3:25:31,72 PULSE100
136. 120 56 178 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Male 40-49 3:26:18,04 3:26:15,15 Ο.Δ.Ε.Υ.Ω. ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ
137. 121 31 106 ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 30-39 3:27:34,85 3:27:16,77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
138. 122 24 605 ΤΣΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 50-59 3:28:59,41 3:28:37,70 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
139. 17 7 571 ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΑΙΡΗ Female 45+ 3:29:06,12 3:28:43,11 FREE RUNNERS
140. 123 57 383 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 40-49 3:29:15,93 3:29:09,07 sportsman
141. 18 8 105 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ Female 45+ 3:29:33,95 3:29:24,97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
142. 124 25 175 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Male 50-59 3:29:34,14 3:29:24,70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
143. 125 58 456 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ Male 40-49 3:32:39,98 3:32:19,29 Α.Σ.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
144. 126 26 367 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 50-59 3:32:40,16 3:32:26,74 ΕΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
145. 127 27 493 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 50-59 3:36:05,92 3:35:40,90 ΟΔΕΥΩ
146. 128 28 122 ΔΟΥΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 50-59 3:37:55,46 3:37:36,93 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
147. 129 32 217 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 30-39 3:38:13,24 3:37:48,48 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
148. 130 59 741 ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 40-49 3:38:21,18 3:37:58,83
149. 131 33 79 ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 30-39 3:40:11,90 3:40:03,44 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
150. 132 29 199 ΚΑΤΣΑΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Male 50-59 3:40:27,01 3:40:10,51 HYDRA RUNNERS
151. 133 6 491 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 60+ 3:42:09,81 3:41:47,07 ΤΡΕΧΑΛΕΣ
152. 134 60 601 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 40-49 3:44:07,16 3:43:44,81 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΜΟΙ
153. 19 8 410 ΜΠΟΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Female 30-44 3:45:48,15 3:45:33,41 ΕΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
154. 135 34 72 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 30-39 3:46:05,58 3:45:58,66 ΑΝΕΞΑΡΗΤΟΣ
155. 136 35 317 ΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 30-39 3:46:46,99 3:46:25,92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
156. 20 9 360 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Female 30-44 3:50:15,82 3:49:49,13 ΑΝΕΥ
157. 137 30 12 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 50-59 3:51:59,88 3:51:39,56 NOVASPORTS
158. 138 31 520 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 50-59 3:53:49,11 3:53:29,66 ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΑΣΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ-ΔΑΣΟΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
159. 21 10 407 ΜΠΛΕΤΣΑ ΚΑΘΥ Female 30-44 4:06:30,24 4:06:10,92 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
160. 139 7 70 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 60+ 4:06:30,30 4:06:14,44 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
161. 22 9 497 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΩΤΑ Female 45+ 4:17:46,09 4:17:24,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
162. 23 11 665 ΨΑΘΑ ΦΑΝΗ Female 30-44 4:18:51,35 4:18:26,33 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
163. 140 36 144 ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Male 30-39 4:18:56,65 4:18:46,84 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
164. 141 8 113 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 60+ 4:20:15,65 4:20:02,33 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
165. 142 37 83 ΓΕΩΡΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 30-39 4:20:39,58 4:20:21,10 ΕΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
166. 143 7 271 ΛΕΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 18-29 4:25:26,74 4:25:17,88 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
167. 24 12 572 ΣΥΓΓΟΥΝΑ ΧΡΥΣΑ Female 30-44 4:25:34,54 4:25:17,02 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
168. 144 61 28 ΑΙΒΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 40-49 4:29:47,22 4:29:32,22 Greekly
169. 145 62 625 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Male 40-49 4:34:42,02 4:34:32,39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
170. 146 63 474 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ Male 40-49 4:37:36,58 4:37:08,50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
171. 25 13 637 ΦΟΥΣΕΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Female 30-44 4:40:40,55 4:40:24,62 ΤΡΙΤΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
172. 26 14 139 ΖΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 30-44 4:43:08,06 4:42:50,15 ΕΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
173. 27 15 211 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 30-44 4:48:52,18 4:48:27,20 Α.Ο ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΙΚΟΥ
174. 147 64 231 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 40-49 4:48:52,18 4:48:26,12 Α.Ο ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΙΚΟΥ
175. 28 10 645 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ Female 45+ 5:04:34,86 5:04:08,80 YIOULIS RUNING TEAM
176. 148 9 413 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 60+ 5:06:36,95 5:06:10,25 ΜΠΟΥΚΜΑΝ 228
177. 29 16 169 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΑΓΑΘΗ Female 30-44 5:07:06,37 5:06:46,68 ΙΔΙΩΤΗΣ
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close