Αποτελέσματα αγώνων Mountain Running

4ος Αγώνας Ανωμάλου Δρόμου Καρυδίτσας – Αποτελέσματα 5km

Δείτε τα αποτελέσματα από τον αγώνα 5km που πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του 4ου Αγώνα Ανωμάλου Δρόμου Καρυδίτσας

 

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 5 ΧΛΜ

1ος ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 17.43
2ος ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 17.54
3ος ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1976 Σ.ΔΥ.Κ-KRG 19.30
4ος ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1971 Σ.Δ.Υ.Κ 20.15
5ος ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1970 Σ.Δ.Ο.Ε 20.20
6ος ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 20.50
7ος ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1971 Σ.Δ.Υ.Κ 21.10
8οςΣΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2005 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 21.35
9ΟςΜΠΑΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 Σ.Δ.Υ.Κ 21.50
10Ος ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1980 ΣΔΥΚ 22.05
11ος ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΑΝΝΑ 2000 ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 22.15
12ος ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 1983 ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 22.35
13ος ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 22.35
14ος ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞ. 22.55
15ος ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 Σ.Δ. ΑΡΤΑΣ 23.10
16ος ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ 23.30
17ος ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1989 ΑΠΟΕΛ ΔΡΟΜΕΙΣ 23.31
18ος SLEZAC LUCAS 1978 ΑΝΕΞ. 23.40
19ος ΔΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ COYOTE TEAM 23.51
20ος ΓΑΒΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΝΕΞ. 24.30
21ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 Σ.Δ.Υ.Κ 24.42
22ος ΓΑΒΡΑΣ ΠΑΝΟΣ 1970 ΑΝΕΞ. 24.50
23ος ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΚΑΤΙΑΝΑ 2001 Σ.Δ.Υ.Κ 24.51
24ος ΚΡΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΑΝΕΞ. 25.11
25ος ΜΠΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2005 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 25.15

26ος ΜΑΔΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ 27.01
27ος ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1977 ΑΝΕΞ. 27.10
28ος ΔΡΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ COYOTE TEAM 27.15
29ος ΜΠΑΛΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞ. 27.40
30ος ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1958 Σ.Δ.Υ.Κ 27.45
31ος ΤΖΑΛΑΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΝΕΞ. 27.55
32ος ΜΠΑΝΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1974 ΑΝΕΞ. 28.15
33ος ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 Σ.Δ.Υ.Κ 30.21
34ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 Σ.Δ.Υ.Κ 30.21
35ος ΡΟΒΥΘΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 32.10
36ος ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971 ΑΝΕΞ. 32.20

37ος ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1969 ΑΝΕΞ. 32.30
38ος ΣΚΟΡΔΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 32.35
39ος ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΑΝΕΞ. 33.40
40ος ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1967 ΑΝΕΞ. 33.51
41ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1948 Σ.Δ.Υ.Κ 34.10
42ος ΨΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ 1976 ΑΝΕΞ. 34.30
43ος ΤΡΙΦΤΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1984 ΑΡΚΟΧΩΡΙ ΝΑΟΥΣΑΣ 35.10
44ος ΔΕΛΗΠΑΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ COYOTE TEAM 35.40
45ος ΤΖΑΛΑΖΙΔΟΥ ΝΟΠΗ 1970 ΑΝΕΞ. 36.20
46ος ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 ΑΝΕΞ 36.35
47ος ΜΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1984 ΑΝΕΞ. 36.50

48ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ 1959 Σ.Δ.Υ.Κ 37.20
49ος ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗ ΦΑΝΗ 1996 ΑΝΕΞ. 38.05
50ος ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1955 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 38.55
51ος ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 ΑΝΕΞ. 39.32
52ος ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ COYOTE TEAM 42.49
53ος ΡΟΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ COYOTE TEAM 42.49
54ος ΚΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 43.10
55ος ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1971 ΑΝΕΞ 43.15
56ος ΚΑΛΕΣΟΓΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 43.20
57ος ΤΣΙΩΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1982 ΑΝΕΞ. 44.10
58ος ΤΟΥΤΣΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1953 ΑΝΕΞ. 44.30

59ος ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 45.00
60ος ΔΟΥΓΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1968 ΑΝΕΞ. 48.00
61ος ΣΚΟΡΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1953 49.30

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close