Home / Home / 5ος Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ: Δείτε τα αποτελέσματα

5ος Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ: Δείτε τα αποτελέσματα

 Δείτε τα αποτελέσματα από τον 5ο Ιαματικό Ημιμαραθώνιο Λουτρών Λουτρακίου (Πόζαρ)

Αγώνας βουνού 10χιλ (Σάββατο 2 Δεκεμβρίου)

ΓΕΝ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 266 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olymbus TRT 0:40:47

2 2 146 ΜΠΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ Kourkourikis Training Group 0:43:43

3 3 190 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 0:44:00

4 4 255 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ OLYMPUS TRT 0:45:35

5 5 77 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:47:30

6 6 279 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΈΔΕΣΣΑΣ 0:47:50

7 7 290 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:48:27

8 8 274 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 0:48:41

9 9 30 ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ ΤΟΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimistraining 0:48:43

10 10 228 ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:49:12

11 11 176 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ανδρών 0 0 0:49:36

12 12 117 ΜΑΝΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:49:38

13 13 129 ΜΕΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:50:26

14 14 245 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0:50:27

15 15 287 ΤΟΥΤΟΥΚΤΣΗΣ Π Ανδρών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:50:51

16 16 46 ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:51:02

17 17 57 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ/MINAS TEAM 0:51:18

18 18 15 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:51:23

19 19 239 ΤΟΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:51:34

20 20 91 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 0:52:32

21 21 58 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 0:52:35

22 22 278 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 0 0:52:39

23 23 243 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΚΕΡΚΙΝΗ ΣΕΡΡΩΝ 0 0:52:42

24 24 111 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ-ΣΔΟΕ 0:53:56

25 25 166 ΝΤΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 0:53:58

26 1 21 ΑΡΣΕΝΗ ΚΙΚΗ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ ΜΙΝΙΟΝ 0:53:59

27 26 107 ΚΥΡΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΖΑΓΟΡΙ 0:54:01

28 27 71 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ 0:54:03

29 2 144 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΑΝΝΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:54:16

30 28 210 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:54:21

31 29 149 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Scania team 0:54:23

33 30 32 ΓΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ 0 0:54:49

34 3 55 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ Olympus TRT 0:55:31

35 31 22 ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ 0 0:55:32

36 32 197 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ανδρών 0 0 0:56:12

37 33 119 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.Ε. 0:56:13

38 34 182 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ ΝΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 0:56:17

39 35 1 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ OLYMPUS TRT 0:56:23

40 36 79 ΚΑΝΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ 0 0:56:27

41 37 91 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 0:56:30

42 38 113 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:57:01

43 39 80 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:57:07

44 4 31 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 0:57:59

45 40 282 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:58:19

46 41 151 ΜΠΙΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:58:21

47 42 98 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:58:31

48 43 289 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:58:44

49 44 269 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:58:45

50 45 17 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ INFOMAX RUNNING TEAM 0:58:48

51 46 226 ΣΥΡΛΑΝΤΖΗΣ ΝΕΩΝ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 0:59:10

52 47 24 ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:59:13

53 48 135 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ runners edessas 0:59:22

54 49 39 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 0:59:25

55 50 180 ΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:59:35

56 51 192 ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:59:36

57 5 221 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:59:42

58 52 12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:59:44

59 53 216 ΣΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:00:20

60 54 126 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ 1:00:21

61 6 41 ΓΙΩΤΗ ΕΛΠΙΔΑ Γυναικών ΑΡΤΑ ARTA DANCE STUDIO 1:00:27

62 55 19 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ 1:00:29

63 7 160 ΝΑΣΙΚΑ ΝΑΤΑΣΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛ 1:00:31

64 56 18 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΊΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:42

65 57 101 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ RUNNING TEAM 1:00:45

66 58 158 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 1:00:48

68 59 123 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΑΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0 1:00:50

69 60 141 ΜΟΥΣΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:00:52

70 8 222 ΣΚΡΑΠΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:01:08

71 61 112 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:01:38

72 62 37 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 1:01:42

73 63 14 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΟΠΟΠ 1:01:49

74 64 227 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS GROUP TEAM 1:02:22

75 65 177 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:02:24

76 9 236 ΤΖΟΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:02:34

77 66 246 ΤΣΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:38

78 67 184 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:03:04

79 68 106 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB 1:03:05

80 69 271 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ Ε.Ο.Σ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:03:22

81 70 16 ΑΠΛΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ 1:03:41

82 71 237 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥ 1:03:43

83 10 225 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 1:03:45

84 72 128 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:03:48

85 73 224 ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:04:09

86 74 250 ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:04:19

87 75 29 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ ΜΙΝΙΟΝ 1:04:21

88 76 125 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:04:38

89 77 207 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ UCL ALUMNI RUNNING CLUB 1:04:42

90 78 188 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:04:45

91 79 172 ΟΡΦΑΝΊΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ 1:04:49

92 80 162 ΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΦΙΛΙΑΤΕΣ 0 1:05:05

93 81 110 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:13

94 82 230 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:05:18

95 83 155 ΜΠΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:05:29

96 84 64 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:05:37

97 85 11 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Altus Running Team 1:05:38

98 86 45 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ Ανδρών ΣΥΚΙΕΣ Borussia Dortmund Hellenic Supporters Club 1:05:46

99 11 96 ΚΟΜATINA ΣΑΝΙΑ Γυναικών ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 0 1:05:50

100 87 183 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ 0 1:05:53

102 88 139 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α 1:05:59

103 89 256 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:06:09

104 90 147 ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΤΑ STH SKIA TOY KRIAKOYRA 1:06:32

105 91 51 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΚΟΠΑΝΟΣ Κοπανος 1:06:58

106 92 85 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:01

107 93 168 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:06

108 12 124 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-voras action-κοκκινο πιπέρι 1:07:24

109 13 288 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:08:23

110 94 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:09:01

111 95 201 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:09:06

112 96 26 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:24

113 97 89 ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:25

114 98 210 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:09:32

115 99 205 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 1:10:03

116 100 83 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:05

117 14 49 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:06

118 15 281 ΚΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΚΕΡΚΥΡΑ 0 1:10:10

119 101 36 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ανδρών ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:10:15

120 102 175 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:10:39

121 103 215 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:10:45

122 104 118 ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Ο.Π.Ο.Π 1:11:40

123 105 42 ΓΚΑΡΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:11:43

124 106 209 ΣΑΓΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:12:37

125 16 72 ΚΑΒΒΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναικών 0 0 1:12:41

126 17 78 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimistraining 1:12:42

127 107 64 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:12:48

128 108 152 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:12:52

129 109 216 ΣΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:12:56

130 18 61 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:13:12

131 110 50 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:13:36

132 111 48 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΥΡΙΩΝ 1:14:25

133 19 59 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ 0 1:14:59

134 112 52 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ανδρών ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΤΙΚΗΣ EmPaSte ωρέ.. 1:15:00

135 113 178 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ EmPaSte ωρέ.. 1:15:02

136 114 264 ΦΟΤΟΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1000 DENTRA CYCLING TEAM 1:15:09

137 115 233 ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Όχι 1:15:42

138 116 252 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:15:47

139 20 145 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΒΑΓΙΑ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:15:59

140 117 147 ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΤΑ STH SKIA TOY KRIAKOYRA 1:16:10

141 118 247 ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 1:16:11

142 21 179 ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΟΛΊΒΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:16:13

143 22 234 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ Γυναικών ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ ΣΔΥΘ 1:16:49

144 119 90 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:17:12

145 23 1120 ΜΑΝΩΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γυναικών ΒΕΡΟΙΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:17:14

146 120 231 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ο.Μ.Γ. 1:17:30

147 121 284 ΦΩΤΕΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:17:49

148 24 263 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:17:51

149 122 283 ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 1:17:59

150 123 5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Τύρναβος 1:18:56

151 124 189 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 1:19:18

152 125 204 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:19:21

153 126 84 ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ 0 1:20:42

154 25 144 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΑΝΝΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:20:53

155 127 285 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:20:57

156 128 60 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ 0 1:21:00

157 129 163 ΝΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΣΚΥΛΟΙ 1:21:17

158 130 62 ΕΥΤΥΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:21:45

159 26 240 ΤΟΥΡΤΟΥΡΑ ΑΝΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 1:22:06

160 131 177 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:23:08

161 132 277 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 1:24:27

162 27 211 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΑΦΝΗ Γυναικών ΣΕΡΡΕΣ 0 1:24:31

163 133 116 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Ανδρών ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:24:32

164 134 190 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 1:24:34

165 135 103 ΚΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:24:35

166 136 142 ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:25:45

167 137 9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΠΑΡΓΑ 1:25:48

168 138 272 ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ανδρών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ 0 1:27:55

169 139 141 ΜΟΥΣΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:28:44

170 140 67 ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:29:43

171 141 261 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΡΕΖΟΥΣ 0 – 1:30:01

172 28 217 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:30:23

173 29 121 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΛΕΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:30:32

174 30 235 ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:30:58

175 31 198 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:31:01

176 142 4 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙ 0 1:31:06

177 32 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:31:14

178 143 7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:31:15

179 144 244 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ 1:31:16

180 33 257 ΤΣΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ 1:35:01

181 145 156 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:35:03

182 146 140 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:36:17

183 34 153 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ YPSARION TRAIL RUNNERS 1:38:12

184 35 165 ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:34

185 36 3 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ 0 1:39:35

186 147 154 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:39

187 37 97 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:41

188 148 56 ΔΙΜΠΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:39:44

189 149 268 ΧΑΜΑΪΔΉΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΊΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:40:14

190 38 267 ΧΑΜΑΪΔΉ ΘΕΟΔΏΡΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΊΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:40:16

191 39 53 ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:53

192 150 81 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:56

193 40 122 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ ΑΜΦΙΠΟΛΕΩΣ 1:47:57

194 151 25 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB 1:47:59

195 41 33 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:48:00

196 42 99 ΚΟΡΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:52:23

197 43 212 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:06:07

198 44 69 ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜSF ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ 2:06:16

5ος Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Λουτρακίου (Πόζαρ)
Ημιμαραθώνιος 21χιλ (Κυριακή 3 Δεκεμβρίου)

ΓΕΝ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 450 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:19:50

2 2 739 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 1:23:02

3 3 412 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 1:23:02

4 4 403 ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:30:26

5 5 435 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:30:52

6 6 509 ΤΕΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:31:54

7 7 445 ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:34:40

8 8 444 ΚΟΠΑΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ 1:34:48

9 9 528 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 1:35:14

10 10 440 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ανδρών ΔΡΑΜΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1:36:06

11 11 456 ΛΑΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus Trt 1:36:11

12 1 419 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 1:36:36

13 12 525 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 1:36:36

14 13 540 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ανδρών 0 0 1:36:59

15 14 536 ΡΟΒΙΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:37:52

16 15 499 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:38:18

17 16 432 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών 0 0 1:38:46

18 17 485 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 1:39:48

19 18 407 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:40:17

20 19 526 ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Ανδρών 0 0 1:41:18

21 20 417 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΕΛΑΣΣΟΝΑ Olympous TRT 1:41:19

22 21 466 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.Ε. 1:43:17

23 22 413 ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:43:21

24 23 529 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ BALIOTIS NATURE TRAIL 1:44:15

25 24 533 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 0 1:44:18

26 25 495 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:45:22

27 26 502 ΣΟΡΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ ΣΔΥΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:45:57

28 27 473 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΔΑΦΝΗ ΣΚΥΔΡΑΣ Ο.Μ.Γ. 1:46:53

29 28 481 ΝΙΚΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 1:47:17

30 29 465 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:47:28

31 30 512 ΤΖΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΔΥΒΕΡΟΙΑΣ 1:47:36

32 31 541 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:47:52

33 32 542 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:47:55

34 33 430 ΖΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ανεξαρτητος 1:48:42

35 34 484 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:49:08

36 35 433 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:49:11

37 36 446 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΕΥΚΌΣ ΠΎΡΓΟΣ RUNNING TEAM 1:51:03

38 37 476 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:51:32

39 38 493 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ UCL ALUMNI RUNNING CLUB 1:51:44

40 39 508 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SDYTH 1:52:29

41 40 538 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ 1:53:03

42 41 457 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1:53:18

43 42 471 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Μεγαπλατανος ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1:54:13

44 43 424 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΝΕΑ ΠΛΑΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 0 1:54:52

45 44 451 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:55:12

46 45 431 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:55:30

47 46 434 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΥΔΡΑΙΑ Σ.Δ.Υ.Θ 1:56:18

48 47 516 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚ -ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:56:31

49 48 490 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:56:32

50 49 455 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΝΕΑΠΟΛΗ ΒΟΙΟΥ ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:57:39

51 50 400 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ INFOMAX RUNNING TEAM 1:58:09

52 51 468 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:58:35

53 52 494 ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ MINAS COACHING TEAM 1:59:12

54 53 543 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Ανδρών 0 0 1:59:44

55 54 534 ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 2:02:24

56 55 537 ΧΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ 2:02:58

57 56 438 ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 2:03:01

58 2 414 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ Γυναικών ΧΙΟΣ CHIOS RUNNING 2:04:26

59 57 405 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΝΙΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:56

60 58 436 ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών Αριδαια ΣΔΥΑΡΙΔΑΙΑΣ 2:06:02

61 59 416 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 2:06:48

62 60 443 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 2:07:36

63 61 845 ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 0 0 2:07:38

64 62 459 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:09:23

65 63 535 ΤΣΑΓΓΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 0 0 2:09:58

66 64 515 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ανδρών ΑΨΑΛΟΣ 0 2:10:00

67 65 488 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ 0 2:10:31

68 66 472 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:11:19

69 3 454 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:11:24

70 67 463 ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:12:33

71 68 539 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΙΑΝΝ 2:14:27

72 4 479 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΦΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 2:14:34

73 69 520 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 2:15:25

74 5 511 ΤΖΙΜΑ ΓΩΓΩ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΒΝ 2:15:35

75 70 519 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών 0 0 2:16:26

76 71 483 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών 0 0 2:16:29

77 6 530 ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:17:04

78 72 401 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΊΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:07

79 73 517 ΤΣΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:21:03

80 74 428 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ 2:21:05

81 75 507 ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:21:13

82 7 478 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 2:22:05

83 76 447 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 2:22:07

84 77 475 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:22:25

85 8 522 ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γυναικών 0 0 2:22:55

86 78 491 ΠΡΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΤΡΙΑΔΑ ΣΕΡΡΩΝ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:29:27

87 79 418 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Ανδρών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ DNF

88 80 518 ΤΣΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΛΟΥΤΡΑΚΙ Λουτράκι DNF

89 81 467 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 DNF

5ος Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Λουτρακίου (Πόζαρ)
Αγώνας Δρόμου 5χιλ. (Κυριακή 4 Δεκεμβρίου)

ΓΕΝ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 844 ΤΟΥΜΠΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ανδρών 0 0 0:20:00

2 1 760 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Εφήβων ΑΨΑΛΟΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 0:20:01

3 2 659 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εφήβων ΠΙΕΡΙΑ ΛΕΣΧΗ BUDOCAN 0:20:10

4 2 824 ΨΑΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:20:54

5 3 630 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAIING GROUP 0:21:15

6 3 668 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:21:37

7 4 816 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΌΝΤΟΣ 0:21:43

8 4 774 ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Εφήβων ΕΔΕΣΣΑ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 0:21:53

9 5 838 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0:22:17

10 6 624 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Space gym run team 0:22:42

11 1 603 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ Νεανίδων ΚΙΛΚΙΣ ΑΣΣ. ΗΡΑΚΛΗΣ 0:22:46

12 5 612 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εφήβων 0 0 0:23:24

13 7 618 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:23:28

14 6 723 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:23:38

15 7 789 ΣΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εφήβων ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:23:48

16 8 402 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 0:23:50

17 1 634 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 0:24:21

18 9 777 ΡΑΛΛΙΟΣ ΧΑΡΗΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ 0 0:24:23

19 10 842 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ 0 0:24:31

20 2 613 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 3P 0:24:36

21 11 764 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών Αριδαια 0 0:24:38

22 3 830 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ 0 0:24:53

23 4 786 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:25:03

24 12 636 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 0:25:22

25 13 819 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:25:24

26 14 744 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:25:57

27 5 752 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΣΑΝΤΡΑ Γυναικών ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 9:21:20

28 6 796 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Space gym run team 0:26:30

29 8 605 ΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εφήβων ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0:26:32

30 15 809 ΜΠΟΤΣΦΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών 0 0 0:26:41

31 16 601 SLEZAK LUKAS Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:26:43

32 17 833 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ Ανδρών 0 0 0:26:46

33 18 693 ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:26:51

34 19 740 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΞΙΦΙΑΝΗ 0 0:27:01

35 20 775 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:27:33

36 21 773 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών 0 0 0:27:42

37 9 656 ΤΡΑΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ Εφήβων 0 0 0:27:45

38 22 806 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:27:47

39 23 741 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 0 0:27:49

40 10 712 ΓΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:27:52

41 11 676 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:27:55

42 24 805 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών 0 0 0:27:57

43 25 747 ΟΙΚΟΝΟΜΊΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 0:28:00

44 12 848 ΑΓΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΣΑΚ Εφήβων 0 ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:28:09

45 13 704 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:28:11

46 26 604 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0:28:13

47 27 802 ΜΠΟΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 0 0:28:21

48 28 664 ΖΗΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών 0 0 0:28:25

49 29 653 ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ 0 0:28:50

50 7 733 ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:28:56

51 30 808 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:29:04

52 31 638 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΚΕΡΚΥΡΑ 0 0:29:15

53 14 606 ΑΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Εφήβων ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0:29:18

54 32 658 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών PIERIA ΛΕΣΧΗ BUDOCAN 0:29:22

55 33 794 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:29:27

56 34 628 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:29:29

57 2 737 ΜΥΡΟΦΟΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:29:30

58 35 662 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 0:29:33

59 8 643 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών Αριδαια Body Craft 0:29:34

60 36 657 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΡΙΝΟΣ 0 0:29:38

61 9 807 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α 0:29:40

62 15 771 ΠΛΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Εφήβων Αριδαια ΦΟΑ Αριδαίας 0:29:42

63 10 661 ΖΕΡΒΑ ΙΩΑΝΝΑ Γυναικών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:29:47

64 11 784 ΣΑΝΙΔΑ ΕΛΕΝΗ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 0:29:48

65 37 755 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ Σύλλογος δρομέων υγείας Αλμωπίας 0:29:49

66 38 608 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 0:29:52

67 39 826 ΜΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:29:55

68 12 670 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Γυναικών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 0:29:57

69 13 763 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ Γυναικών ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:29:59

70 14 678 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γυναικών ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:30:05

71 3 726 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:30:16

72 15 781 ΣΑΪΔΕ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΣΥΚΙΕΣ 0 11:23:32

73 40 710 ΜΑΣΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:30:23

74 4 705 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 11:26:53

75 41 631 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ 0 0:30:36

76 42 827 ΑΛΕΞΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών 0 0 0:30:38

77 43 718 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:30:42

78 44 665 ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:46

79 45 767 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:30:53

80 16 609 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:31:00

81 46 831 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Ανδρών 0 0 0:31:06

82 47 651 ΔΟΥΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:31:09

83 48 620 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΑΚΗΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ Συνοδος βουνου αριδαιας 0:31:14

84 16 699 ΚΥΡΙΜΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:31:17

85 17 835 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ Γυναικών 0 ΟΜΓ 0:31:20

86 49 642 ΓΟΚΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ LS AUTOMOBILE 0:31:26

87 5 619 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:31:28

88 50 701 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 11:32:23

89 51 697 ΚΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:31:30

90 6 765 ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:31:32

91 7 680 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:31:34

92 18 427 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:31:36

93 52 776 ΠΡΑΠΑΒΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:31:37

94 19 745 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΚΟΡΙΝΟΣ 0 0:31:40

95 17 689 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Εφήβων ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:31:43

96 8 706 ΛΙΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:31:44

97 53 836 ΦΩΤΕΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών 0 ΟΜΓ 0:31:47

98 54 713 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 0 0:31:48

99 20 828 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ Γυναικών 0 0 0:31:59

100 55 829 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών 0 0 0:32:02

101 21 817 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΤΑΣΟΥΛΑ Γυναικών 0 0 0:32:03

102 22 725 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:32:06

103 23 843 ΣΕΛΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γυναικών 0 0 0:32:11

104 9 671 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:32:18

105 10 753 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:32:35

106 56 663 ΖΕΡΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ανδρών 0 ΑΙΑΣ 0:32:52

107 57 841 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΑΡΣΕΝΙ 0 0:32:54

108 24 648 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών 0 Σδυα 0:32:56

109 58 698 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:33:03

110 59 797 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:07

111 25 683 ΚΕΙΚΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ Γυναικών Αριδαια Body Craft 0:33:09

112 18 633 ΒΟΛΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:33:21

113 19 616 ΔΡΕΝΑΦΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Εφήβων 0 0 0:33:23

114 60 779 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:33:25

115 61 614 ΔΡΕΝΑΦΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 0:33:45

116 26 682 ΚΑΤΣΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 0:33:47

117 62 815 ΦΡΑΓΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:33:57

118 27 738 ΜΥΤΙΤΕΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:33:59

119 28 652 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γυναικών Ξιφιανη ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:34:01

120 11 810 ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:34:10

121 12 812 ΤΣΟΛΕΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:34:12

122 29 748 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:34:24

123 63 707 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:34:27

124 30 762 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:34:29

125 31 422 ΓΚΙΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ Γυναικών ΑΙΓΙΟ Σ,Δ,Ο,ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:34:37

126 64 461 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ,Δ,Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:34:38

127 32 837 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γυναικών 0 ΟΜΓ 0:34:42

128 33 477 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ – 0:34:52

129 65 770 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ 0 0:34:53

130 34 782 ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών 0 0 0:34:55

131 35 607 ΑΓΖΙΓΙΟΚΑΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:35:01

132 66 646 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0:35:09

133 67 768 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0:35:11

134 68 637 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:35:23

135 36 736 ΜΠΟΤΣΦΑΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Γυναικών ΛΟΥΤΡΑΚΙ 0 0:35:25

136 37 787 ΣΚΟΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:35:31

137 38 600 BUSBORG PERNILLE Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:35:39

138 13 839 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Νεανίδων ΑΡΣΕΝΙ 0 0:36:03

139 69 840 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΑΡΣΕΝΙ 0 0:36:04

140 20 720 ΜΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:36:17

141 39 750 ΟΛΛΑΝΔΕΖΟΥ ΟΛΓΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ Σύλλογος δρομέων υγείας Αλμωπίας 0:36:22

142 40 640 ΘΥΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γυναικών 0 0 0:36:31

143 70 641 ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 0 0:36:35

144 71 627 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:36:38

145 41 686 ΚΙΤΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ Γυναικών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:36:40

146 42 691 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:36:45

147 43 735 ΜΠΟΚΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ – 0:36:47

148 72 702 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 12:41:04

149 21 660 ΜΠΕΝΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Εφήβων 0 0 0:36:55

150 73 759 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:37:07

151 44 801 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:37:16

152 74 800 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:37:18

153 22 645 ΣΤΟΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εφήβων 0 0 0:37:20

154 23 669 ΟΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εφήβων 0 0 0:37:21

155 45 847 ΡΑΜΠΟΥΣΗ ΓΚΟΡΝΤΤΑΝΑ Γυναικών 0 ΟΜΓ 0:37:29

156 46 823 ΚΑΤΣΙΑΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Γυναικών 0 0 0:37:33

157 75 610 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Ανδρών 0 ΑΙΑΣ 0:37:34

158 76 766 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 0:37:37

159 47 822 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΖΙΜΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:37:42

160 48 734 ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:37:46

161 49 780 ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:37:49

162 24 703 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εφήβων ΣΚΥΔΡΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 0:38:09

163 50 818 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:38:10

164 51 821 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ Γυναικών 0 0 0:38:13

165 77 681 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:38:15

166 52 791 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΑΙΓΙΟ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:38:17

167 53 700 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΑΡΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:38:20

168 78 724 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών Μεγαπλατανος ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:38:23

169 54 695 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:38:26

170 55 846 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών 0 0 0:38:31

171 56 743 ΝΙΞΑΡΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:38:34

172 57 798 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗ Γυναικών 0 0 0:38:43

173 58 761 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:39:11

174 79 694 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:39:13

175 59 635 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:39:33

176 60 711 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-voras-action-κοκκινο πιπερι 0:39:53

177 25 654 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ VORAS ACTION 0:39:55

178 14 655 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ – voras action – κόκκινο πιπέρι 0:39:57

179 80 795 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:40:01

180 61 778 ΡΙΖΟΥ ΑΝΝΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:40:06

181 62 749 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΝΤΑ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:40:06

182 63 757 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΝ Ολυμπω 0:40:07

183 64 675 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γυναικών Αριδαια Body Craft 0:40:30

184 65 617 ΣΑΚΙΤΑ ΛΕΝΑ Γυναικών 0 0 0:40:32

185 66 709 ΜΑΡΤΖΙΟΥ ΠΟΠΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ Body Craft 0:40:34

186 81 632 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ Ανδρών 0 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:40:59

187 67 832 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γυναικών 0 0 0:42:02

188 68 688 ΚΟΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:43:06

189 69 785 ΣΑΡΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ 0 0:43:16

190 70 677 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ Σ.Δ.Υ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:43:36

191 71 799 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γυναικών 0 0 0:43:44

192 15 783 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Νεανίδων 0 0 0:43:45

193 16 792 ΦΑΣΟ ΣΟΦΙΑ Νεανίδων 0 0 0:43:47

194 17 621 ΑΧΙΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Νεανίδων ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:44:33

195 26 622 ΑΧΙΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Εφήβων ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:44:35

196 82 623 ΑΧΙΛΛΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:44:37

197 72 673 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΔΑΝΑΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:44:39

198 18 602 ΑΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Νεανίδων ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0:44:50

199 19 814 ΤΥΠΟΥ ΕΛΕΝΗ Νεανίδων ΣΚΥΔΡΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 0:44:52

200 83 626 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΕΛΑΣΣΟΝΑ NORDIC WALKING ELASSONA 0:45:06

201 84 834 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ 0 0:45:16

202 20 754 ΠΑΝΤΗ ΕΛΕΑΝΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ Σύλλογος δρομέων υγείας Αλμωπίας 0:45:38

203 21 717 ΜΗΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:45:41

204 85 804 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΕΛΑΣΣΟΝΑ NORDIC WALKING ELASSONA 0:46:40

205 73 647 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΑΦΝΗ Γυναικών 0 0 0:48:23

206 74 820 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Γυναικών ΕΛΑΣΣΟΝΑ NORDIC WALKING ELASSONA 0:48:56

207 75 751 ΠΑΓΓΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΕΛΑΣΣΟΝΑ Nordic Walking Elassona 0:48:57

208 76 790 ΣΠΑΝΟΥ ΣΑΝΝΥ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:50:52

209 77 650 ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:50:54

210 78 625 ΒΑΔΙΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΟΣ.ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 0:51:12

211 79 649 ΔΗΜΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γυναικών ΔΙΟΝ ΠΡΟΣ.ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 0:51:14

212 80 684 ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ Γυναικών Λυκοστομο ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:51:33

213 86 685 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Λυκοστομο ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:56:12

214 81 772 ΠΛΟΙΑΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΠΕΥΚΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:56:45

215 82 730 ΜΠΕΚΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:56:47

216 83 611 ΑΙΔΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:56:51

217 84 803 ΛΑΖΟΥ ΔΩΡΑ Γυναικών 0 0 0:56:51

218 22 813 ΤΥΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΛΥΔΙΑ Νεανίδων ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 0:56:51

Check Also

Santa Run 2017 Βριλήσσια: Τα αποτελέσματα του αγώνα

Δείτε τα αποτελέσματα από το Santa Run 2017 που πραγματοποιήθηκε στα Βριλήσσια Αποτελέσματα δρόμου 5km, …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *