Αποτελέσματα αγώνων Mountain Running

9οι Αγώνες Τρεξίματος «Άγιος Γεώργιος Γρεβενών»: Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από τους αγώνες 11,5km και 24km καθώς και τους συμμετέχοντες στον περίπατο 5km από τους 9ους αγώνες τρεξίματος «Άγιος Γεώργιος Γρεβενών»

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΤΣΟΥΡΧΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 11,5 ΧΛΜ

  1. ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ N.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1.05,23
  2. ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗ 1.05,40
  3. ΣΚΟΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.06,33
  4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.06,50
  5. ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1.11,09
  6. ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 1.11,29
  7. ΠΑΚΑΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΑΦΟΙ ΠΑΚΑΠΟΥΚΑ 1.16,48
  8. ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ REF RUNNERS KZN ΚΟΖΑΝΗΣ 1.16,48
  9. ΘΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.17,40
  10. ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ Ο.Σ.Σ. 1.18,57
  11. ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1.19,07
  12. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.20,42
  13. ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.20,55
  14. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1.22,22
  15. ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1.22,22
  16. ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ’Ι’ΔΑ Σ.Δ.Ο.Ε. KATSIKIA RUNNERS 1.22,52
  17. ΠΑΧΑΤΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 1.23,18
  18. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.25,26
  19. ΤΣΑΡΤΣΑΜΠΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1.25,36
  20. ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΟΤΥΛΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΑΣΗ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 1.27,14
  21. ΠΕΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1.27,14
  22. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.31,30
  23. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 1.31,30
  24. ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1.32,12
  25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ REF RUNNERS KZN 1.32,14
  26. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1.33,21
  27. ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ REF RUNNERS KZN 1.35,03
  28. ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΑΞΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.36,07
  29. ΩΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ 1.36,15
  30. ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΝΤΙΝΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.37,25
  31. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.38,25
  32. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ’Ι’ΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.40,16
  33. ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.43,34
  34. ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.43,34
  35. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 1.54,05
  36. ΓΑΓΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ 1.54,05
  37. ΚΡΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 1.59,30
  38. ΚΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 1.59,37
  39. ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟ 2.01,35
  40. ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ ΚΟΖΑΝΗ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 2.01,35
  41. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 2.01,40
  42. ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2.01,40
  43. ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΕΤΑΥΡΟΣ 2.01,40
  44. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΖΑΝΗ 2.02,02
  45. ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 2.02,02
  46. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 2.07,57
  47. ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 2.09,11
  48. ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 2.09,55
  49. ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.10,18
  50. ΚΟΤΛΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2.48,31
  51. ΑΝΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.48,31
  52. ΜΠΑΤΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2.48,31
  53. ΓΑΓΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2.48,31

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α’Ι’ΓΙΩΡΓΙΤΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ 24 ΧΛΜ

  1. ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ ΑΡΔΑΣΣΑ 2.13,53
  2. ΓΚΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ MOUNTAIN RUNNERS 2.15,37
  3. ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 2.29,24
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 2.33,27
  5. ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 2.38,51
  6. ΒΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΡΓΑ 2.39,36
  7. ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.41,31
  8. ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 2.44,30
  9. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.49,30
  10. ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 2.50,15
  11. ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΞΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.53,42
  12. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.54,50
  13. ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 2.55,46
  14. ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 2.55,46
  15. ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΔΡΕΠΑΝΟΣ RUNNING TEAM IGOUMENITSA 2.56,59
  16. ΖΙΟΓΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 3.00,53
  17. ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 3.01,49
  18. ΜΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ 3.12,36
  19. ΦΩΛΙΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3.17,59
  20. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΕΙΝΟΥ ΒΙΤΣΙΟΥ 3.17,59
  21. ΤΖΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3.27,10
  22. ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3.27,10
  23. ΖΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3.40,59
  24. ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.Υ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.43,50
  25. ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑ ΠΤΟΛΕΜΑ’Ι’ΔΑΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 3.46,00
  26. ΚΙΟΣΣΕ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΓΡΕΒΕΝΑ 4.09,53
  27. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΕΙΝΟΥ ΒΙΤΣΙΟΥ 4.24,03
  28. ΓΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 4.26,20
  29. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΑΣΤΟΡΕΣ 4.31,53
  30. ΠΑΠΑ’Ι’ΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 4.32,57
  31. ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.Υ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ D.N.F.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ 5 ΧΛΜ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑ’Ι’ΔΗΣ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
  5. ΚΟΤΛΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  6. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  7. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  8. ΚΙΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  9. ΚΙΟΥΡΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
  10. ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  11. ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ
  12. ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  13. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΜΗΝΑΣ
  14. ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  15. ΚΑΛΕΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  16. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  17. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ
  18. ΙΣΠΟΓΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
  19. Χ’’ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
  20. Χ’’ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ
  21. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ
  22. ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  23. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΦΗ
  24. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
  25. ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  26. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  27. ΜΠΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
  28. ΑΝΡΕΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  29. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  30. ΣΙΑΣΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
  31. ΜΠΑΤΑΡΑ ΦΑΣΣΑ
  32. ΜΠΑΤΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close