Αποτελέσματα αγώνων Mountain RunningΕπικαιρότητα

Αποτελέσματα 3ος Ορεινός αγώνας «Στο μονοπάτι του Πλάτωνα»

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 3ου ορεινού αγώνα 21.500 μ. “Στο Μονοπάτι του Πλάτωνα”

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5196 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ 2 07’25” 1ος γενικής
2 ΤΣΙΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5217 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2 18’24” 2ος γενικής
3 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5268 ROUVAS FOREST TRAIL 2 19’27” 3ος γενικής
3 ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5219 ROUVAS FOREST TRAIL 2 19’55” 1ος Α18-29
5 ΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5219 2ος Α18-29
6 ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5216 2 34’07” 1ος Α30-39
7 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5223 SDTYTH 2 38’48” 1ος Α40-49
8 ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 5213 2 38’58” 2ος Α40-49
9 ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5189 2 40’58” 3ος Α40-49
10 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5195 Σ.Μ.Κ. 2 41’41” 1ος Α50+
11 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5267 Σ.Μ.Κ. 2 42’34” 2ος Α50+
12 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 5190 Σ.Μ.Κ. 2 44’21” 2ος Α30-39
13 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5193 Σ.Δ.Υ.Χ. 2 52’02” Α 40-49
14 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 5192 Ο.Υ.Κ. 2 52’10” 3ος Α50+
15 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2293 Ο.Φ.Η. 2 52’25” 1η γενικής
16 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5194 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ 2 54’49” Α 50+
17 ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5205 2 54’49” Α 40-49
18 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5188 Ο.Υ.Κ. 2 57’11” Α 50+
19 ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 2266 ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ 2 57’56” 2η γενικής
20 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5167 3 00’16” Α 50+
21 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 5198 3 00’55” Α 40-49
22 ΜΠΕΤΥ ΦΛΟΡΑ 2267 3 05’11” 3η γενικής
23 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2263 Σ.Μ.Κ. 3 27’51” Γ 40-49
24 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5197 Ο.Φ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ/ΣΔΥΗ 3 33’02” Α 50+
25 ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5208 ENVY 3 38’59” Α 40-49
26 ΤΣΙΝΤΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 5209 3 34’10” Α 40-49
27 ΖΕΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5210 ENVY 3 39’15” 3ος Α30-39
28 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5212 Ο.Υ.Κ. 3 39’17” Α 50+
29 ΖΑΓΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5214 Σ.Δ.Υ.Ρ. 3 40’52” Α 30-39
30 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5204 3 41’26” Α 40-49
31 ΒΡΟΥΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 5215 3 41’33” Α 30-39
32 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 5191 Ο.Υ.Κ. 3 45’07” Α 50+
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5207 3 45’00” Α 40-49
34 ΚΟΛΛΕΤ ΣΑΜΠΡΙΝΑ 3536 Σ.Δ.Υ.Χ. 4 03’25” Γ 30-39
35 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 2264 Σ.Μ.Κ. 4 04’39” Γ 50+
36 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5206 4 13’30” Α 30-39
37 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5287 Σ.Δ.Υ.Ρ. 4 16’30” Α 40-49
38 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5288 ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ 4 25’00” Α 40-49
39 ΜΑΥΡΟΓΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5289 ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ 4 25’00” Α 40-49
40 ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5290 DNF Α 40-49

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5196 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ 2 07’25”
2 ΤΣΙΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5217 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2 18’24”
3 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5268 ROUVAS FOREST TRAIL 2 19’27”

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2293 Ο.Φ.Η. 2 52’25”
2 ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 2266 ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ 2 57’56”
3 ΜΠΕΤΥ ΦΛΟΡΑ 2267 3 05’11”

(ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ)

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close