Αποτελέσματα αγώνων Mountain Running

LailiasMountainRunning 2018: Αποτελέσματα αγώνων 12Km & 27Km

Δείτε τα αποτελέσματα από τους αγώνες 12km και 27km από το LailiasMountainRunning 2018

 

LAILIAS MOUNTAIN RUNNING 2018
13/5/2018
12K
               
       
Overall Rank Category Rank BIB CAT ATHLET TEAM/SPONSOR NET TIME START TOTAL TIME
1 1 231 MEN (M) Τερζιδης Γρηγορης Sougiolteam 00:58’43″338 00:00’02″736 00:58’46″074
2 2 260 MEN (M) ΣΙΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 00:59’38″036 00:00’01″188 00:59’39″224
3 3 258 MEN (M) ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 00:59’46″244 00:00’02″342 00:59’48″586
4 4 263 MEN (M) Βαφάκης Ελευθέριος Ανεξάρτητος 01:01’40″579 00:00’02″736 01:01’43″315
5 5 338 MEN (M) ΑΛΜΠΑΝ ΣΑΓΙΑΚΟΥ 01:04’01″679 00:00’01″893 01:04’03″572
6 6 318 MEN (M) ΡΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:05’41″021 00:00’03″058 01:05’44″079
7 7 280 MEN (M) Φρυδάς Δημήτριος Συλ Μαραθ Σερρών 01:05’41″177 00:00’03″121 01:05’44″298
8 8 212 MEN (M) Ιωαννου Γιώργος Kourkourikis training group 01:06’08″546 00:00’01″736 01:06’10″282
9 9 214 MEN (M) ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 01:08’03″864 00:00’03″353 01:08’07″217
10 10 300 MEN (M) ΚΡΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 01:09’19″833 00:00’03″262 01:09’23″095
11 11 257 MEN (M) ΛΙΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:11’07″581 00:00’09″002 01:11’16″583
12 12 246 MEN (M) ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:11’17″220 00:00’05″891 01:11’23″111
13 13 256 MEN (M) Γούλας Δημήτρης All terrain runners 01:11’47″793 00:00’05″070 01:11’52″863
14 14 225 MEN (M) ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ 01:12’22″570 00:00’01″736 01:12’24″306
15 15 329 MEN (M) ΤΖΙΜΑΣ ΣΤΕΛΛΑΡΑΣ 01:12’30″007 00:00’02″779 01:12’32″786
16 16 298 MEN (M) ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 01:13’17″099 00:00’03″941 01:13’21″040
19 17 315 MEN (M) ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:15’01″900 00:00’02″736 01:15’04″636
20 18 331 MEN (M) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:15’06″839 00:00’04″509 01:15’11″348
21 19 269 MEN (M) Δεληγιαννίδης Χρήστος Μαραθωνοδρόμοι Σερρών 01:15’53″781 00:00’08″740 01:16’02″521
23 20 259 MEN (M) ΤΡΕΝΤΟΥ ΗΛΙΑΣ KOUNOUPIS training GROUP / ΜΑΡΑΘ. ΣΕΡΡΩΝ 01:16’37″803 00:00’04″890 01:16’42″693
24 21 271 MEN (M) παπαδοπουλος λακης πανσεραικος 01:16’36″564 00:00’07″559 01:16’44″123
25 22 286 MEN (M) mpellas giannis Liaras team 01:16’41″244 00:00’07″479 01:16’48″723
26 23 209 MEN (M) ΣΙΩΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:17’26″910 00:00’09″248 01:17’36″158
27 24 268 MEN (M) ΛΑΝΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Gatidis fresh 01:17’36″651 00:00’07″298 01:17’43″949
28 25 267 MEN (M) ΚΤΙΣΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Gatidis fresh 01:17’37″468 00:00’06″779 01:17’44″247
29 26 282 MEN (M) ΒΆΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17’57″334 00:00’04″694 01:18’02″028
30 27 299 MEN (M) Σπανουδακης Μιχαλης Μαραθ.Σερρων 01:17’58″131 00:00’09″389 01:18’07″520
32 28 275 MEN (M) ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 01:18’16″176 00:00’09″209 01:18’25″385
33 29 324 MEN (M) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:18’51″280 00:00’03″723 01:18’55″003
34 30 326 MEN (M) ΒΑΡΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:19’49″268 00:00’03″723 01:19’52″991
35 31 217 MEN (M) ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΒΗΛΟΣ 01:22’16″067 00:00’10″512 01:22’26″579
36 32 254 MEN (M) Σαββόπουλος Αλέξανδρος ανεξαρτητος 01:23’37″863 00:00’04″889 01:23’42″752
37 33 291 MEN (M) ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 01:23’43″989 00:00’04″181 01:23’48″170
38 34 327 MEN (M) ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:24’55″532 00:00’08″464 01:25’03″996
39 35 328 MEN (M) ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:24’55″594 00:00’08″458 01:25’04″052
40 36 323 MEN (M) ΦΟΥΡΟΥΝΤΖΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ 01:25’08″031 00:00’04″689 01:25’12″720
41 37 202 MEN (M) charalambidis charalambos kourkourikis training group 01:25’10″078 00:00’02″678 01:25’12″756
42 38 233 MEN (M) ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:25’24″640 00:00’04″691 01:25’29″331
43 39 141 MEN (M) ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 01:25’35″845 00:00’04″813 01:25’40″658
44 40 289 MEN (M) ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:25’39″965 00:00’02″736 01:25’42″701
45 41 332 MEN (M) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:25’57″086 00:00’05″008 01:26’02″094
46 42 313 MEN (M) ΚΟΣΙΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ holisteRUN 01:26’11″099 00:00’00″143 01:26’11″242
47 43 204 MEN (M) Ντουκας Ιωάννης Ανεξάρτητος 01:26’22″119 00:00’07″442 01:26’29″561
48 44 220 MEN (M) Karakostas Stelios Gatidis fresh 01:26’48″529 00:00’06″374 01:26’54″903
49 45 276 MEN (M) ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 01:27’00″380 00:00’08″804 01:27’09″184
50 46 285 MEN (M) Κανταρας Σταυρος Σ.δ.υ.θ 01:27’07″343 00:00’07″841 01:27’15″184
51 47 292 MEN (M) ΚΩΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΕΣ ?93 01:27’47″357 00:00’05″530 01:27’52″887
52 48 242 MEN (M) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:27’45″728 00:00’07″360 01:27’53″088
53 49 335 MEN (M) ΤΣΙΟΥΛΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:27’43″460 00:00’10″210 01:27’53″670
54 50 261 MEN (M) TZIOUTZIAS ANTONIOS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:30’30″649 00:00’04″409 01:30’35″058
55 51 266 MEN (M) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ BALIOTIS. NATURE TRAIL 01:30’48″258 00:00’06″443 01:30’54″701
56 52 262 MEN (M) KAMPOUTAS THEOCHARIS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:31’01″403 00:00’04″038 01:31’05″441
57 53 296 MEN (M) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ N.Z.P.D. 01:31’37″944 00:00’08″038 01:31’45″982
58 54 330 MEN (M) ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 01:31’48″971 00:00’09″992 01:31’58″963
61 55 295 MEN (M) ΔΟΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ N.Z.P.D. 01:33’42″477 00:00’08″356 01:33’50″833
62 56 287 MEN (M) ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κωνσταντίνος N. Z. P. D. 01:33’42″941 00:00’08″245 01:33’51″186
63 57 222 MEN (M) ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ιδιωτης 01:34’38″409 00:00’10″348 01:34’48″757
66 58 232 MEN (M) ΧΟΡΤΑΡΑΣ ΑΓΑΠΙΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’38″720 00:00’06″361 01:35’45″081
67 59 229 MEN (M) ΚΑΡΑΠΑΤΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:35’39″310 00:00’06″370 01:35’45″680
68 60 235 MEN (M) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:35’40″023 00:00’06″558 01:35’46″581
69 61 230 MEN (M) ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’40″927 00:00’05″708 01:35’46″635
70 62 251 MEN (M) ΧΑΤΖΗΗΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’42″170 00:00’04″812 01:35’46″982
71 63 236 MEN (M) ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’40″560 00:00’06″560 01:35’47″120
72 64 247 MEN (M) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’42″104 00:00’05″535 01:35’47″639
73 65 244 MEN (M) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’41″037 00:00’06″986 01:35’48″023
74 66 237 MEN (M) ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’42″373 00:00’05″709 01:35’48″082
75 67 249 MEN (M) ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’43″245 00:00’05″232 01:35’48″477
76 68 245 MEN (M) ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’43″532 00:00’05″408 01:35’48″940
77 69 248 MEN (M) ΤΣΙΑΡΕΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35’44″402 00:00’04″731 01:35’49″133
79 70 284 MEN (M) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ AKIS TEAM 01:36’30″154 00:00’10″368 01:36’40″522
81 71 272 MEN (M) ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ,Δ,Υ,Θ 01:36’57″711 00:00’08″354 01:37’06″065
82 72 306 MEN (M) ΓΙΔΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑθΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:37’39″223 00:00’04″543 01:37’43″766
83 73 239 MEN (M) ΒΟΥΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:38’44″379 00:00’07″183 01:38’51″562
84 74 312 MEN (M) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΕΟ ΓΑΤΙΔΗΣ FRESH 01:39’33″863 00:00’05″930 01:39’39″793
85 75 325 MEN (M) ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:39’33″912 00:00’06″064 01:39’39″976
86 76 203 MEN (M) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:39’45″180 00:00’10″949 01:39’56″129
87 77 264 MEN (M) ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ 01:40’34″308 00:00’10″572 01:40’44″880
89 78 294 MEN (M) ΚΟΥΦΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΒΗΛΟΣ 01:40’47″701 00:00’10″151 01:40’57″852
90 79 265 MEN (M) ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Μαραθωνοδρομοι Σερρων 01:40’47″620 00:00’11″579 01:40’59″199
91 80 210 MEN (M) Σόφτα Εγκλάντ 01:41’36″670 00:00’08″163 01:41’44″833
92 81 211 MEN (M) Kasa Lulzim 01:41’36″671 00:00’08″163 01:41’44″834
94 82 293 MEN (M) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΒΗΛΟΣ 01:42’15″227 00:00’09″310 01:42’24″537
95 83 339 MEN (M) ΚΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:43’30″107 00:00’11″540 01:43’41″647
98 84 310 MEN (M) Αχλάτης Ευθύμιος ΕΟΠΣ ΜΠΕΛΕΣ 01:48’01″049 00:00’07″439 01:48’08″488
101 85 243 MEN (M) ΓΟΥΡΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:58’17″102 00:00’06″359 01:58’23″461
104 86 283 MEN (M) ΖΑΜΠΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EXPERT SPORT 02:06’53″498 00:00’13″379 02:07’06″877
105 87 334 MEN (M) ΚΟΖΑΠΑΣΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 02:08’00″797 00:00’09″829 02:08’10″626
106 88 218 MEN (M) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝ ΜΑΡΚΕΤ 02:07’58″027 00:00’12″959 02:08’10″986
Overall Rank Category Rank BIB CAT ATHLET TEAM/SPONSOR NET TIME START TOTAL TIME
17 1 207 WOMEN (W) ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΤΙΝΑ expert sport 01:13’44″440 00:00’04″310 01:13’48″750
18 2 213 WOMEN (W) Σημαντράκου Δέσποινα Kourkourikis training group 01:13’51″123 00:00’03″578 01:13’54″701
22 3 290 WOMEN (W) Πανταζη Κωνσταντινα Μαραθωνοδρομοι Σερρων 01:15’54″003 00:00’08″739 01:16’02″742
31 4 316 WOMEN (W) ΜΗΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 01:18’19″221 00:00’06″009 01:18’25″230
59 5 281 WOMEN (W) ΓΙΔΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ Kounoupis Training GROUP 01:32’31″271 00:00’02″736 01:32’34″007
60 6 278 WOMEN (W) ΣΜΥΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:32’31″627 00:00’03″678 01:32’35″305
64 7 201 WOMEN (W) VOUDOURI IOANNA-ELENI KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 01:35’21″500 00:00’03″159 01:35’24″659
65 8 208 WOMEN (W) ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:35’21″037 00:00’03″679 01:35’24″716
78 9 336 WOMEN (W) ΚΟΥΛΟΥΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:36’17″207 00:00’06″070 01:36’23″277
80 10 297 WOMEN (W) ΤΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΖΩΉ strength box serres 01:36’37″959 00:00’11″083 01:36’49″042
88 11 337 WOMEN (W) ΤΖΑΡΤΖΑ ΧΡΥΣΑ 01:40’45″150 00:00’08″243 01:40’53″393
93 12 227 WOMEN (W) ΚΟΥΦΤΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΟΡΒΗΛΟΣ 01:42’15″443 00:00’08″861 01:42’24″304
96 13 241 WOMEN (W) ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗ ΡΟΔΗ TFL CROSSFIT SERRES 01:45’20″936 00:00’07″063 01:45’27″999
97 14 311 WOMEN (W) Τραγιανού Σεβαστή ΕΟΠΣ ΜΠΕΛΕΣ 01:48’01″186 00:00’07″239 01:48’08″425
99 15 321 WOMEN (W) ΜΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:57’14″906 00:00’11″539 01:57’26″445
100 16 320 WOMEN (W) ΤΟΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:57’40″398 00:00’06″067 01:57’46″465
102 17 333 WOMEN (W) ΔΙΝΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:59’10″345 00:00’08″045 01:59’18″390
103 18 302 WOMEN (W) Μαχλελη Αθανασία Μαραθωνοδρόμων Σερρων 02:06’11″749 00:00’05″611 02:06’17″360
Overall Rank Category Rank BIB CAT ATHLET TEAM/SPONSOR ΝΕΤ ΤΙΜΕ START TOTAL TIME
3 1 3 MEN 18-29 (M1) ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ SOUGIOL TEAM 02:33’07″956 00:00’02″107 02:33’10″063
10 2 20 MEN 18-29 (M1) Κωνσταντουλάκης Εμμανουήλ Kourkourikis Training Group 03:00’16″858 00:00’01″596 03:00’18″454
15 3 11 MEN 18-29 (M1) Πούλιος Πρόδρομος Μαχητής Σερρων 03:10’27″009 00:00’04″923 03:10’31″932
36 4 35 MEN 18-29 (M1) ΡΑΜΑΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 03:31’20″253 00:00’03″022 03:31’23″275
39 5 134 MEN 18-29 (M1) ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:33’37″294 00:00’06″350 03:33’43″644
53 6 226 MEN 18-29 (M1) ΚΟΥΤΣΟΘΑΝΑΣ ΣΤΑΎΡΟΣ TOΠΕΤΑΛΙ 03:45’10″850 00:00’03″063 03:45’13″913
70 7 30 MEN 18-29 (M1) ΚΟΥΤΟΥΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 04:02’40″694 00:00’04″578 04:02’45″272
73 8 34 MEN 18-29 (M1) Συργιάννης Δημήτριος ΣΔΥΘ 04:05’19″559 00:00’08″791 04:05’28″350
76 9 26 MEN 18-29 (M1) Γιαννούλης Νικόλας Αυτόνομος 04:12’47″813 00:00’08″787 04:12’56″600
1 1 5 MEN 30-49 (M2) ΑΡΩΝΗΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ DYNAFIT TEAM – KASSIMIS TRAINING 02:28’32″343 00:00’01″867 02:28’34″210
2 2 1 MEN 30-49 (M2) ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ DYNAFIT 02:28’32″773 00:00’01″438 02:28’34″211
4 3 4 MEN 30-49 (M2) ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 02:46’33″577 00:00’02″890 02:46’36″467
6 4 138 MEN 30-49 (M2) ΑΒΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ OlympusMarathonRT 02:56’18″958 00:00’02″187 02:56’21″145
7 5 92 MEN 30-49 (M2) Παπαπαναγιωτου Στέλιος Συλ.Μαραθ.Σερωβ 02:56’26″867 00:00’02″870 02:56’29″737
8 6 65 MEN 30-49 (M2) Καραπαλης Νικος Καθαρουπολη 02:59’08″787 00:00’02″311 02:59’11″098
9 7 50 MEN 30-49 (M2) ΚΟΥΓΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Kourkourikis Training Group – ΕΟΣ Θεσσαλονίκης 03:00’15″147 00:00’02″988 03:00’18″135
11 8 86 MEN 30-49 (M2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EXPERT SPORT,FYT&GYM 03:04’47″238 00:00’02″893 03:04’50″131
12 9 36 MEN 30-49 (M2) ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 03:06’29″339 00:00’01″218 03:06’30″557
13 10 143 MEN 30-49 (M2) ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:06’31″080 00:00’00″638 03:06’31″718
14 11 124 MEN 30-49 (M2) ΣΦΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:08’45″646 00:00’03″359 03:08’49″005
16 12 83 MEN 30-49 (M2) ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sougiol team 03:11’54″236 00:00’03″242 03:11’57″478
17 13 109 MEN 30-49 (M2) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 03:12’14″569 00:00’02″871 03:12’17″440
18 14 70 MEN 30-49 (M2) Χατζηνικολαου Παναγιώτης Dm training group 03:14’32″142 00:00’06″728 03:14’38″870
19 15 31 MEN 30-49 (M2) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 03:14’41″209 00:00’00″900 03:14’42″109
20 16 56 MEN 30-49 (M2) βλαχος κωστας αεχ 03:14’46″593 00:00’01″436 03:14’48″029
22 17 76 MEN 30-49 (M2) Δημουλιδης Δημόκριτος Σύλλογος μαραθωνοδρομων Σερρών 03:15’30″154 00:00’03″858 03:15’34″012
23 18 111 MEN 30-49 (M2) Συμεωνιδης Παναγιωτης Zωοτεχνικη Μενοικιου Ορους 03:15’38″657 00:00’03″837 03:15’42″494
24 19 127 MEN 30-49 (M2) ΠΕΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 03:16’05″171 00:00’09″507 03:16’14″678
25 20 120 MEN 30-49 (M2) ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ HOLISTERUN 03:16’16″739 00:00’06″192 03:16’22″931
27 21 62 MEN 30-49 (M2) ΜΕΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ECOFREEZE,FIT & GYM,ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:19’00″245 00:00’04″000 03:19’04″245
30 22 139 MEN 30-49 (M2) ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 03:24’27″495 00:00’09″972 03:24’37″467
31 23 73 MEN 30-49 (M2) ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SPACE GYM RUN TEAM 03:25’44″052 00:00’09″581 03:25’53″633
32 24 75 MEN 30-49 (M2) ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PANORAMA RUNNING TEAM 03:26’43″919 00:00’07″327 03:26’51″246
33 25 23 MEN 30-49 (M2) ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΔΥΘ 03:28’58″063 00:00’05″122 03:29’03″185
34 26 114 MEN 30-49 (M2) ΣΤΟΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Τσέπη 03:29’56″751 00:00’03″919 03:30’00″670
35 27 67 MEN 30-49 (M2) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 03:30’24″431 00:00’07″614 03:30’32″045
37 28 77 MEN 30-49 (M2) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:32’09″328 00:00’09″050 03:32’18″378
40 29 126 MEN 30-49 (M2) ΚΥΡΒΕΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 03:33’44″045 00:00’04″839 03:33’48″884
42 30 22 MEN 30-49 (M2) γκεβρεκης ευσταθιος avangers running team 03:34’38″039 00:00’08″307 03:34’46″346
44 31 63 MEN 30-49 (M2) Παπαδοπουλος Γιωργος Ανεξαρτητος 03:35’43″534 00:00’04″158 03:35’47″692
45 32 129 MEN 30-49 (M2) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 03:36’50″468 00:00’09″668 03:37’00″136
46 33 135 MEN 30-49 (M2) ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 03:36’55″713 00:00’05″707 03:37’01″420
47 34 29 MEN 30-49 (M2) Δανιηλιδης Νικολαος Kourkourikis Training Group 03:40’17″395 00:00’00″698 03:40’18″093
49 35 142 MEN 30-49 (M2) ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:40’40″159 00:00’07″809 03:40’47″968
50 36 59 MEN 30-49 (M2) ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 03:42’59″117 00:00’08″653 03:43’07″770
51 37 52 MEN 30-49 (M2) ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΘ 03:43’31″152 00:00’05″627 03:43’36″779
52 38 33 MEN 30-49 (M2) ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 03:44’08″417 00:00’10″872 03:44’19″289
55 39 115 MEN 30-49 (M2) ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 03:46’34″308 00:00’05″568 03:46’39″876
56 40 16 MEN 30-49 (M2) Λιάρας Απoστολος Μαραθωνοδρομοι Σερρων 03:47’02″865 00:00’06″768 03:47’09″633
58 41 12 MEN 30-49 (M2) ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 03:49’58″894 00:00’04″417 03:50’03″311
59 42 117 MEN 30-49 (M2) ΖΙΧΝΑΛΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ Συλλογος μαραθωνοδρομων Σερρών 03:50’59″478 00:00’05″629 03:51’05″107
63 43 13 MEN 30-49 (M2) ΡΑΜΠΟΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:54’57″420 00:00’08″510 03:55’05″930
65 44 71 MEN 30-49 (M2) Μουκος Γεώργιος Ανεξάρτητος 03:55’56″512 00:00’10″070 03:56’06″582
66 45 37 MEN 30-49 (M2) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μαραθωνοδρόμοι Σερρών 04:00’34″806 00:00’04″515 04:00’39″321
67 46 128 MEN 30-49 (M2) ΠΟΡΦΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 04:00’57″881 00:00’10″232 04:01’08″113
69 47 132 MEN 30-49 (M2) ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 04:01’56″620 00:00’10″393 04:02’07″013
71 48 97 MEN 30-49 (M2) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 04:03’06″727 00:00’07″513 04:03’14″240
72 49 49 MEN 30-49 (M2) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 04:04’00″358 00:00’03″919 04:04’04″277
74 50 119 MEN 30-49 (M2) Πατσιαλας AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σδυθ 04:05’55″575 00:00’09″311 04:06’04″886
77 51 68 MEN 30-49 (M2) Τριανταφύλλης Ορφέας ατομική συμμετοχή 04:14’36″276 00:00’09″052 04:14’45″328
78 52 42 MEN 30-49 (M2) ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ AC/DC 04:15’20″350 00:00’05″910 04:15’26″260
80 53 8 MEN 30-49 (M2) ΠΕΡΔΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ makemuesli 04:15’54″793 00:00’03″999 04:15’58″792
81 54 60 MEN 30-49 (M2) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ INFOMAX RUNNING TEAM 04:19’47″307 00:00’09″310 04:19’56″617
84 55 32 MEN 30-49 (M2) ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 04:26’59″256 00:00’06″523 04:27’05″779
87 56 51 MEN 30-49 (M2) ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 04:33’07″306 00:00’06″288 04:33’13″594
90 57 28 MEN 30-49 (M2) ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Kourkourikis Training Group 04:36’43″092 00:00’06″947 04:36’50″039
91 58 58 MEN 30-49 (M2) Πουρσανίδης Κωνσταντίνος Kourkourikis training group 04:36’43″186 00:00’06″931 04:36’50″117
92 59 137 MEN 30-49 (M2) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ 04:39’19″126 00:02’35″409 04:41’54″535
94 60 27 MEN 30-49 (M2) Ιωαννιδης Γεωργιος Μαραθωνοδρόμοι Σερρών 05:00’10″063 00:00’12″549 05:00’22″612
95 61 43 MEN 30-49 (M2) Γκεγκας Νικολαος Keravnos Triathlon 05:04’18″453 00:00’11″332 05:04’29″785
96 62 78 MEN 30-49 (M2) Πατσιαλας Χαράλαμπος Σδυθ 05:04’24″667 00:00’05″122 05:04’29″789
97 63 64 MEN 30-49 (M2) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 05:22’07″200 00:00’10″648 05:22’17″848
98 64 131 MEN 30-49 (M2) ΚΟΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 05:22’59″570 00:00’08″449 05:23’08″019
99 65 118 MEN 30-49 (M2) Κάκανος Γιάννης Μαραθωνοδρόμοι Σερρών 05:23’00″850 00:00’08″009 05:23’08″859
100 66 10 MEN 30-49 (M2) ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ OBSET 05:45’34″310 00:00’09″449 05:45’43″759
104 67 136 MEN 30-49 (M2) ΚΑΛΟΠΟΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 05:53’23″125 00:00’11″251 05:53’34″376
5 1 41 MEN 50+ (M3) athanasios tselios stoikos training team 02:52’36″965 00:00’01″731 02:52’38″696
21 2 104 MEN 50+ (M3) ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ 03:15’01″141 00:00’00″700 03:15’01″841
26 3 66 MEN 50+ (M3) Σουλτανιδης Κωστας Συλλογος Μαραθωνοδρομων Σερρων 03:16’33″391 00:00’06″527 03:16’39″918
29 4 105 MEN 50+ (M3) ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 03:21’26″609 00:00’03″659 03:21’30″268
38 5 133 MEN 50+ (M3) ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:32’16″042 00:00’07″030 03:32’23″072
41 6 79 MEN 50+ (M3) ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ HERBALIFE 03:33’56″783 00:00’03″241 03:34’00″024
48 7 130 MEN 50+ (M3) ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:40’16″842 00:00’07″867 03:40’24″709
54 8 44 MEN 50+ (M3) ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:46’30″754 00:00’01″282 03:46’32″036
57 9 48 MEN 50+ (M3) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:49’40″738 00:00’07″429 03:49’48″167
60 10 112 MEN 50+ (M3) ΜΑΓΓΙΡΟΓΛΟΥ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:51’50″605 00:00’06″010 03:51’56″615
62 11 61 MEN 50+ (M3) ΓΑ’Ι’ΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 03:54’21″936 00:00’08″392 03:54’30″328
64 12 106 MEN 50+ (M3) ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Συλογος Μαραθωνοδρομων ΣEΡΡΩΝ 03:55’19″243 00:00’05″704 03:55’24″947
75 13 74 MEN 50+ (M3) ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΘ 04:12’16″929 00:00’05″511 04:12’22″440
82 14 102 MEN 50+ (M3) ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ROUT 100MILES ADVENDURUN 04:19’45″221 00:00’12″169 04:19’57″390
83 15 121 MEN 50+ (M3) Τασούλης Δήμος Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Σερρών 04:25’32″429 00:00’12″837 04:25’45″266
85 16 24 MEN 50+ (M3) ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Kerkini Lake Runners – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 04:27’00″899 00:00’05″237 04:27’06″136
86 17 140 MEN 50+ (M3) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:29’01″604 00:02’35″790 04:31’37″394
88 18 21 MEN 50+ (M3) ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KING SHOES 04:34’41″348 00:00’11″011 04:34’52″359
101 19 100 MEN 50+ (M3) ΓΕΝΙΤΖΕΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ROUT 100MILES ADVENDURUN 05:53’12″179 00:00’12″011 05:53’24″190
28 1 2 WOMEN (W) Repchenko Lora LaSportiva Team Greece 03:19’29″249 00:00’02″207 03:19’31″456
43 2 14 WOMEN (W) ΔΑΠΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:35’11″010 00:00’00″840 03:35’11″850
61 3 45 WOMEN (W) ΤΟΣΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 03:53’51″148 00:00’03″418 03:53’54″566
68 4 107 WOMEN (W) ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 04:01’50″578 00:00’04″920 04:01’55″498
79 5 25 WOMEN (W) ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:15’31″766 00:00’07″611 04:15’39″377
89 6 82 WOMEN (W) ΠΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΝΤ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 04:35’24″622 00:00’05″912 04:35’30″534
93 7 6 WOMEN (W) Μπουρβάνη Χρυσάνθη Ανεξάρτητη 04:50’21″840 00:00’07″270 04:50’29″110
102 8 99 WOMEN (W) ΚΑΛΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ROUT 100MILES ADVENDURUN 05:53’11″089 00:00’13″221 05:53’24″310
103 9 101 WOMEN (W) ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ROUT 100MILES ADVENDURUN 05:53’12″791 00:00’12″981 05:53’25″772
105 10 99 WOMEN (W) ΚΑΛΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ROUT 100MILES ADVENDURUN 05:54’11″763 00:00’12″981 05:54’24″984
Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close