Αποτελέσματα αγώνων Mountain Running

Λέβαδος Mountain Trail 2019- Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από το φετινό Λέβαδος Mountain Trail

23,7 km

1 2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 02:10:50 TOP MEN 1 Male 1 THE NORTH FACE 00:00:01 02:10:50
2 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 02:11:59 TOP MEN 2 Male 2 SALOMON HELLAS 00:00:01 02:11:59
3 4 ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 02:13:53 TOP MEN 3 Male 3 La SportivaTeam Creece 00:00:01 02:13:53
4 3 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 02:23:04 M50-59 1 Male 4 La SportivaTeam Creece 00:00:02 02:23:04
5 14 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 02:28:46 M40-49 1 Male 5 – 00:00:02 02:28:46
6 6 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 02:28:49 M18-39 1 Male 6 ΑΚΟΛ-my athlete chozen mountain team 00:00:01 02:28:49
7 8 ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ 02:28:52 M18-39 2 Male 7 Lasportiva team greece 00:00:01 02:28:52
8 395 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 02:31:28 M18-39 3 Male 8 The runner΄s Project 00:00:06 02:31:28
9 5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 02:31:41 M40-49 2 Male 9 The runner΄s Project 00:00:01 02:31:41
10 391 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 02:35:37 M18-39 4 Male 10 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 00:00:01 02:35:37
11 9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 02:38:49 M18-39 5 Male 11 Kourkourikis training group/oxygen store 00:00:01 02:38:49
12 10 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 02:42:30 M40-49 3 Male 12 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 00:00:03 02:42:30
13 214 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 02:44:41 M40-49 4 Male 13 My athlete-chozen team 00:00:03 02:44:41
14 116 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 02:45:36 M40-49 5 Male 14 NO RUNNERS 00:00:02 02:45:36
15 270 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 02:45:53 M40-49 6 Male 15 SHARMAN ULTRA 00:00:03 02:45:53
16 12 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 02:45:58 M50-59 2 Male 16 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 02:45:58
17 137 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 02:48:05 M18-39 6 Male 17 My athlete-chozen team 00:00:05 02:48:05
18 82 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 02:48:46 M18-39 7 Male 18 Σ.Μ.Α.Χ.ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 00:00:05 02:48:46
19 269 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 02:48:46 M40-49 7 Male 19 FLOGA 00:00:07 02:48:46
20 252 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΜ 02:49:11 M18-39 8 Male 20 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:05 02:49:11
21 131 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ 02:49:37 M18-39 9 Male 21 BISBARDIS RUNNING TEAM 00:00:11 02:49:37
22 59 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 02:50:06 M18-39 10 Male 22 Δρομείς τυρναβου 00:00:18 02:50:06
23 7 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 02:51:26 M50-59 3 Male 23 La SportivaTeam Creece 00:00:03 02:51:26
24 76 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 02:52:11 M18-39 11 Male 24 00:00:07 02:52:11
25 148 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 02:53:14 M18-39 12 Male 25 Ν.Α.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ/myathlete 00:00:02 02:53:14
26 356 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 02:53:42 M40-49 8 Male 26 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ- ΣΤΑΔΙΟ GYM 00:00:01 02:53:42
27 221 ΝΙΚΟΣ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ 02:53:52 M40-49 9 Male 27 00:00:10 02:53:52
28 291 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ 02:53:55 M18-39 13 Male 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:05 02:53:55
29 347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ 02:54:25 M18-39 14 Male 29 00:00:09 02:54:25
30 225 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 02:54:35 M18-39 15 Male 30 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:11 02:54:35
31 390 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 02:54:51 M50-59 4 Male 31 00:00:05 02:54:51
32 23 VIKTOR OLOV LEONTIDOU 02:57:19 M18-39 16 Male 32 00:00:03 02:57:19
33 21 RAMAN BURAKOV 02:58:25 M18-39 17 Male 33 BISBARDIS RUNNING TEAM 00:00:03 02:58:25
34 394 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΤΖΙΠΗΣ 02:58:26 M18-39 18 Male 34 The runner΄s Project 00:00:06 02:58:26
35 32 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 02:59:23 M18-39 19 Male 35 ΣΔΥΘ 00:00:04 02:59:23
36 254 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 02:59:25 M40-49 10 Male 36 Α.Ο.Ξ.Λάρισας – ΣΥΒΑΣ Λάρισας – Herbalife Nutrition 00:00:05 02:59:25
37 202 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 03:00:29 M40-49 11 Male 37 GOJI BERRY TEAM 00:00:07 03:00:29
38 136 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ 03:00:47 M50-59 5 Male 38 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:09 03:00:47
39 378 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 03:01:10 M40-49 12 Male 39 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:01 03:01:10
40 343 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 03:01:26 M40-49 13 Male 40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:02 03:01:26
41 124 ΠΑΝΟΣ ΚΑΝΑΤΑΣ 03:02:05 M18-39 20 Male 41 ΤΡΑΧΙΝΑ 03:02:05
42 342 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 03:02:08 M40-49 14 Male 42 FREE RUNNERS 00:00:02 03:02:08
43 70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 03:02:28 M18-39 21 Male 43 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:07 03:02:28
44 364 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 03:02:32 M50-59 6 Male 44 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:13 03:02:32
45 365 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ 03:02:32 M40-49 15 Male 45 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:15 03:02:32
46 62 ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 03:02:46 M18-39 22 Male 46 TOP GYM 00:00:04 03:02:46
47 107 ΛΟΥΚΑΣ ΔΡΕΛΛΑΣ 03:02:51 M18-39 23 Male 47 ΤΡΑΧΙΝΑ 03:02:51
48 51 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 03:03:36 M40-49 16 Male 48 00:00:05 03:03:36
49 346 ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ 03:04:05 M18-39 24 Male 49 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ R21 00:00:10 03:04:05
50 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΦΟΣ 03:04:21 M40-49 17 Male 50 MYATHLETE 00:00:07 03:04:21
51 267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 03:04:44 M18-39 25 Male 51 Α.Π.Σ. ΔΡΩΜΕΩΝ ΕΎΒΟΙΑΣ 00:00:06 03:04:44
52 339 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΣΟΥΡΑΣ 03:06:07 M18-39 26 Male 52 The runner΄s Project 00:00:06 03:06:07
53 119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΖΑΚΟΣ 03:06:17 M40-49 18 Male 53 00:00:04 03:06:17
54 153 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 03:07:00 M50-59 7 Male 54 00:00:14 03:07:00
55 48 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 03:08:24 M40-49 19 Male 55 ΑLIARTISTAS 00:00:04 03:08:24
56 233 ΗΛΙΑΣ ΝΤΕΛΗΣ 03:08:24 M40-49 20 Male 56 Αmosrunningteam 00:00:04 03:08:24
57 197 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ 03:08:34 M50-59 8 Male 57 00:00:09 03:08:34
58 25 BRUNO PASQUIERS 03:08:36 M50-59 9 Male 58 COURIR A ATHENES 00:00:16 03:08:36
59 286 ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΠΑΡΔΗ 03:10:36 TOP WOMEN 1 Female 1 ALL TERRAIN RUNNERS 03:10:36
60 287 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 03:11:25 M40-49 21 Male 59 Σ.Μ.Α.Χ.ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 00:00:05 03:11:25
61 210 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΣΙΟΣ 03:11:58 M50-59 10 Male 60 ΣΔΒΟΛΟΥ 00:00:13 03:11:58
62 358 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ 03:12:04 M40-49 22 Male 61 00:00:15 03:12:04
63 50 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ 03:12:37 M18-39 27 Male 62 Antiparos EnPlo 00:00:15 03:12:37
64 140 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ 03:13:31 M40-49 23 Male 63 00:00:04 03:13:31
65 295 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 03:13:36 M40-49 24 Male 64 MYATHLETE – CHOZEN 00:00:28 03:13:36
66 257 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ 03:14:22 M50-59 11 Male 65 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:04 03:14:22
67 289 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 03:14:28 M40-49 25 Male 66 00:00:16 03:14:28
68 122 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 03:14:39 M18-39 28 Male 67 MYATHLETE/MERENDA RUNNING TRAIL TEAM 03:14:39
69 375 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΪΟΣ 03:14:52 M50-59 12 Male 68 L3 CREW 00:00:02 03:14:52
70 212 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ 03:15:09 M40-49 26 Male 69 ISALOS TEAM /ALL TERRAIN 03:15:09
71 52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 03:15:24 M50-59 13 Male 70 ΑLIARTISTAS 00:00:06 03:15:24
72 231 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 03:15:43 M40-49 27 Male 71 ARLA RUNNING TEAM 00:00:15 03:15:43
73 33 ΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 03:17:00 M40-49 28 Male 72 ΣΦΒΚ ΛΑΜΙΑΣ 00:00:05 03:17:00
74 268 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΛΟΥΜΗΣ 03:17:09 M40-49 29 Male 73 00:00:08 03:17:09
75 340 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 03:17:20 M40-49 30 Male 74 Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 03:17:20
76 215 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗΣ 03:17:31 M40-49 31 Male 75 ΣΔ ΒΟΛΟΥ 00:00:07 03:17:31
77 292 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 03:18:27 M40-49 32 Male 76 My athlete-chozen team 00:00:07 03:18:27
78 187 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 03:18:53 M40-49 33 Male 77 BALIOTIS NATURE TRAIL 03:18:53
79 307 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ 03:19:11 M18-39 29 Male 78 Φλόγα Πάτρας 00:00:05 03:19:11
80 66 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ 03:19:12 M40-49 34 Male 79 triangle 00:00:28 03:19:12
81 282 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ 03:19:24 M50-59 14 Male 80 00:00:11 03:19:24
82 363 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΩΚΟΣ 03:19:36 M18-39 30 Male 81 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:12 03:19:36
83 111 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 03:20:12 M50-59 15 Male 82 My athlete – chozen 00:00:11 03:20:12
84 367 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 03:20:35 M18-39 31 Male 83 00:00:16 03:20:35
85 381 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 03:21:11 M18-39 32 Male 84 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 03:21:11
86 109 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΠΙΔΗΣ 03:21:14 M18-39 33 Male 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:11 03:21:14
87 280 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΤΑΡΑΣ 03:21:20 M18-39 34 Male 86 Eyritania runners 00:00:17 03:21:20
88 84 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 03:21:51 M18-39 35 Male 87 00:00:29 03:21:51
89 34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 03:21:52 M40-49 35 Male 88 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:06 03:21:52
90 45 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 03:21:54 M50-59 16 Male 89 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:03 03:21:54
91 188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 03:22:26 M40-49 36 Male 90 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 00:00:19 03:22:26
92 262 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ 03:22:48 M18-39 36 Male 91 Ανεξάρτητος 00:00:16 03:22:48
93 374 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 03:22:55 M40-49 37 Male 92 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:04 03:22:55
94 209 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 03:23:05 M18-39 37 Male 93 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:06 03:23:05
95 312 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 03:23:21 M40-49 38 Male 94 SCIENCETRAINING 00:00:06 03:23:21
96 258 ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 03:23:32 M18-39 38 Male 95 RUN365 00:00:17 03:23:32
97 71 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΒΡΑΧΑΣ 03:23:39 M18-39 39 Male 96 00:00:09 03:23:39
98 318 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ 03:23:41 M18-39 40 Male 97 My athlete-chozen team 00:00:14 03:23:41
99 333 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 03:24:09 M18-39 41 Male 98 AKOΛ 00:00:17 03:24:09
100 306 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ 03:24:14 M40-49 39 Male 99 Φλόγα Πάτρας 00:00:05 03:24:14
101 206 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 03:24:14 M18-39 42 Male 100 00:00:11 03:24:14
102 250 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 03:24:41 M18-39 43 Male 101 00:00:11 03:24:41
103 325 ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΥΝΑΣ 03:24:44 M18-39 44 Male 102 00:00:19 03:24:44
104 69 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 03:24:50 M40-49 40 Male 103 UP -ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 00:00:11 03:24:50
105 266 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 03:24:51 M50-59 17 Male 104 ΛΕΠΑΝΤΟ 00:00:16 03:24:51
106 68 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 03:25:02 M40-49 41 Male 105 Δρομεις Λιβαδειας 00:00:08 03:25:02
107 150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ 03:25:34 M50-59 18 Male 106 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:21 03:25:34
108 228 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 03:25:40 M50-59 19 Male 107 YMITTOS RUNNERS 00:00:03 03:25:40
109 236 ΜΑΡΙΑ ΞΑΝΘΗ 03:25:46 TOP WOMEN 2 Female 2 The runner΄s Project 03:25:46
110 16 ΕΥΧΑΡΙΣ ΚΑΣΕΓΙΑ 03:25:47 TOP WOMEN 3 Female 3 My athlete-chozen team 00:00:04 03:25:47
111 393 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 03:25:53 M18-39 45 Male 108 ALLOUGIALOU 00:00:24 03:25:53
112 330 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ 03:26:05 M50-59 20 Male 109 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:13 03:26:05
113 329 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ 03:26:05 M40-49 42 Male 110 03:26:05
114 204 ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ 03:26:16 F46-55 1 Female 4 00:00:10 03:26:16
115 263 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ 03:26:38 M18-39 46 Male 111 ΦΣΑ RUNNING TEAM 00:00:03 03:26:38
116 275 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΗΣ 03:26:59 M18-39 47 Male 112 Isalos team 03:26:59
117 218 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΙΚΟΣ 03:27:00 M18-39 48 Male 113 Σ.Δ.Υδρας 00:00:15 03:27:00
118 106 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 03:27:05 F36-45 1 Female 5 My athlete-chozen team 00:00:08 03:27:05
119 18 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 03:27:06 F36-45 2 Female 6 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:08 03:27:06
120 274 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 03:27:12 M50-59 21 Male 114 TIHIORACE/GOSPORT 00:00:10 03:27:12
121 94 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΔΑΝΙΗΛ 03:27:25 M40-49 43 Male 115 00:00:08 03:27:25
122 56 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 03:27:25 M18-39 49 Male 116 00:00:06 03:27:25
123 199 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ 03:27:28 F36-45 3 Female 7 00:00:06 03:27:28
124 67 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 03:27:38 M50-59 22 Male 117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:17 03:27:38
125 234 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 03:27:40 M18-39 50 Male 118 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:14 03:27:40
126 63 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ 03:27:42 M40-49 44 Male 119 NOPF 00:00:03 03:27:42
127 173 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΪΟΣ 03:27:48 M18-39 51 Male 120 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:08 03:27:48
128 338 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΝΙΔΗΣ 03:27:59 M18-39 52 Male 121 APIVITA RUNNING BEES 00:00:14 03:27:59
129 43 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ 03:28:31 M18-39 53 Male 122 00:00:03 03:28:31
130 29 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03:28:32 M50-59 23 Male 123 Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:00:09 03:28:32
131 205 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ 03:28:37 M18-39 54 Male 124 ΣΔ.ΥΔΡΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:00:09 03:28:37
132 133 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ 03:28:42 M40-49 45 Male 125 ITEA RUNNING TEAM 00:00:08 03:28:42
133 172 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΦΙΔΗΣ 03:28:49 M40-49 46 Male 126 00:00:15 03:28:49
134 181 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 03:29:59 M18-39 55 Male 127 ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ 00:00:21 03:29:59
135 277 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 03:30:03 M50-59 24 Male 128 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:00:02 03:30:03
136 377 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 03:30:21 M50-59 25 Male 129 The runner΄s Project 00:00:02 03:30:21
137 164 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 03:30:58 M50-59 26 Male 130 Τραχινα / Λύκοι Κεχαγιογλου 03:30:58
138 303 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΕΣΚΟΣ 03:31:03 M18-39 56 Male 131 MYATHLETE 00:00:15 03:31:03
139 144 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΙΜΗΧΑΣ 03:31:07 M50-59 27 Male 132 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:02 03:31:07
140 373 ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ 03:31:13 M40-49 47 Male 133 Βοιωτοί Ημεροδρόμοι / ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 1928 00:00:02 03:31:13
141 238 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 03:31:15 M40-49 48 Male 134 Ανεξάρτητος 00:00:07 03:31:15
142 17 ΤΖΕΝΗ ΜΗΤΣΙΟΥ 03:31:23 F46-55 2 Female 8 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:06 03:31:23
143 184 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 03:31:33 M18-39 57 Male 135 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΗΣΑΙΑΣ 00:00:24 03:31:33
144 195 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ 03:31:33 M40-49 49 Male 136 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 00:00:25 03:31:33
145 35 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ 03:31:46 M60+ 1 Male 137 ΕΥΚΛΗΣ 00:00:23 03:31:46
146 380 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 03:32:11 M18-39 58 Male 138 03:32:11
147 177 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΕΤΖΑΚΗΣ 03:32:36 M18-39 59 Male 139 MARATHON CLUB ΥΔΡΑ 00:00:10 03:32:36
148 91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 03:33:05 M18-39 60 Male 140 ΤΕΝΙΣΤΑΣ 00:00:20 03:33:05
149 54 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 03:33:25 M40-49 50 Male 141 Verori Running Team 00:00:12 03:33:25
150 160 ΘΑΝΟΣ ΚΟΡΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 03:34:13 M18-39 61 Male 142 Τουκου_τουκου 00:00:07 03:34:13
151 110 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 03:34:14 M18-39 62 Male 143 00:00:12 03:34:14
152 288 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 03:34:16 M60+ 2 Male 144 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:00:24 03:34:16
153 248 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 03:34:19 F36-45 4 Female 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:10 03:34:19
154 265 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 03:34:36 M18-39 63 Male 145 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:23 03:34:36
155 101 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 03:34:47 M60+ 3 Male 146 B&R Outsourcing 00:00:23 03:34:47
156 163 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ 03:34:49 M40-49 51 Male 147 ΦΣΑ-GOSPORT 00:00:03 03:34:49
157 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 03:35:14 M40-49 52 Male 148 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:10 03:35:14
158 170 ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ 03:35:35 M18-39 64 Male 149 00:00:08 03:35:35
159 222 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΖΑΝΗΣ 03:35:58 M18-39 65 Male 150 Athens 00:00:07 03:35:58
160 386 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 03:36:10 M40-49 53 Male 151 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:18 03:36:10
161 322 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 03:36:14 M50-59 28 Male 152 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 00:00:04 03:36:14
162 283 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ 03:36:18 M40-49 54 Male 153 VACUACTIV HELLAS 00:00:07 03:36:18
163 179 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 03:36:32 M18-39 66 Male 154 00:00:24 03:36:32
164 165 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 03:36:40 M40-49 55 Male 155 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑ 00:00:12 03:36:40
165 39 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΤΟΥΒΑΣ 03:37:18 M60+ 4 Male 156 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:12 03:37:18
166 341 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 03:37:32 M18-39 67 Male 157 My athlete-chozen team 00:00:12 03:37:32
167 247 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 03:37:47 M40-49 56 Male 158 00:00:08 03:37:47
168 315 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΛΟΣ 03:37:56 M40-49 57 Male 159 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:07 03:37:56
169 396 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΑΛΤΣΗΣ 03:38:40 M40-49 58 Male 160 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:00:03 03:38:40
170 235 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ 03:39:15 M18-39 68 Male 161 00:00:20 03:39:15
171 159 ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΔΟΣ 03:39:37 M40-49 59 Male 162 Ανεξάρτητος 00:00:21 03:39:37
172 64 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 03:39:48 M40-49 60 Male 163 00:00:22 03:39:48
173 211 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 03:39:59 M40-49 61 Male 164 03:39:59
174 379 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΣ 03:40:12 M40-49 62 Male 165 00:00:08 03:40:12
175 75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΤΣΙΟΣ 03:40:13 M40-49 63 Male 166 TOP GYM 00:00:21 03:40:13
176 79 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 03:40:42 M60+ 5 Male 167 ΑΠΟΛΛΩΝ 00:00:13 03:40:42
177 240 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ 03:40:43 M40-49 64 Male 168 My athlete-chozen team 00:00:07 03:40:43
178 156 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 03:41:42 M18-39 69 Male 169 00:00:17 03:41:42
179 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 03:41:54 M40-49 65 Male 170 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:21 03:41:54
180 224 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΤΗΣ 03:41:57 M50-59 29 Male 171 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:14 03:41:57
181 28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03:41:59 M40-49 66 Male 172 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:24 03:41:59
182 47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 03:41:59 M18-39 70 Male 173 360 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:26 03:41:59
183 130 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ 03:42:00 M18-39 71 Male 174 360 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:27 03:42:00
184 134 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 03:42:32 M18-39 72 Male 175 OUTDOOR TRAINERS 00:00:21 03:42:32
185 255 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 03:43:08 M40-49 67 Male 176 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:11 03:43:08
186 297 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 03:43:15 M40-49 68 Male 177 00:00:18 03:43:15
187 167 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣ 03:43:20 M40-49 69 Male 178 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 00:00:26 03:43:20
188 337 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 03:43:22 M40-49 70 Male 179 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 00:00:26 03:43:22
189 362 TRUDI EMILIANOU 03:43:29 F46-55 3 Female 10 SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:00:08 03:43:29
190 168 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 03:43:52 M50-59 30 Male 180 ΕΥΚΛΗΣ 00:00:24 03:43:52
191 60 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 03:43:58 M18-39 73 Male 181 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 00:00:16 03:43:58
192 183 ΗΛΙΑΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 03:44:30 M18-39 74 Male 182 00:00:09 03:44:30
193 123 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 03:44:58 M18-39 75 Male 183 MY ATHLETE 00:00:14 03:44:58
194 113 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 03:45:31 M40-49 71 Male 184 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 00:00:06 03:45:31
195 36 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 03:46:29 M40-49 72 Male 185 AEM ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:00:19 03:46:29
196 230 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΥ 03:46:32 M50-59 31 Male 186 ΦΙΔΙΠΙΔΗΣ 00:00:10 03:46:32
197 260 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 03:46:50 M18-39 76 Male 187 triangle 00:00:27 03:46:50
198 149 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 03:47:19 M18-39 77 Male 188 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:23 03:47:19
199 387 ΠΑΟΛΟ ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ 03:47:27 M40-49 73 Male 189 00:00:08 03:47:27
200 276 ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ 03:47:34 F46-55 4 Female 11 Φλόγα 00:00:05 03:47:34
201 198 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 03:47:40 M18-39 78 Male 190 00:00:29 03:47:40
202 155 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 03:48:14 M18-39 79 Male 191 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 00:00:05 03:48:14
203 169 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 03:48:24 M18-39 80 Male 192 00:00:03 03:48:24
204 95 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 03:48:49 M40-49 74 Male 193 00:00:16 03:48:49
205 147 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΦΕΣ 03:49:06 M50-59 32 Male 194 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:11 03:49:06
206 154 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ 03:49:35 M50-59 33 Male 195 YMITTOS RUNNERS 00:00:05 03:49:35
207 105 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΥΓΑΛΗΣ 03:50:27 M18-39 81 Male 196 00:00:31 03:50:27
208 327 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 03:50:45 M40-49 75 Male 197 Η καρδιά του παιδιού 00:00:14 03:50:45
209 313 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ 03:50:47 M50-59 34 Male 198 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 00:00:13 03:50:47
210 399 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 03:51:02 M40-49 76 Male 199 00:00:17 03:51:02
211 201 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ 03:51:40 F36-45 5 Female 12 Nea Makri 00:00:11 03:51:40
212 326 ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΨΗΛΟΣ 03:51:42 M40-49 77 Male 200 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:12 03:51:42
213 93 ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΛΚΑΣ 03:51:43 M40-49 78 Male 201 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ – GYM STADIO 00:00:13 03:51:43
214 78 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ 03:51:46 M60+ 6 Male 202 ΑΙΝΟΣ 00:00:26 03:51:46
215 192 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 03:51:53 M18-39 82 Male 203 BALIOTIS NATURE TRAIL / IRUN MAGAZINE 00:00:15 03:51:53
216 353 ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 03:51:58 M18-39 83 Male 204 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:25 03:51:58
217 96 ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ 03:52:50 M60+ 7 Male 205 ΚΗΦΙΣΙΑ 00:00:28 03:52:50
218 279 ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 03:52:50 M40-49 79 Male 206 00:00:11 03:52:50
219 128 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΠΠΑΣ 03:52:51 M18-39 84 Male 207 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:52:51
220 331 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 03:52:56 M18-39 85 Male 208 COMPACT SERVICE 00:00:17 03:52:56
221 191 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ 03:53:00 M40-49 80 Male 209 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 00:00:04 03:53:00
222 203 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ 03:53:04 M18-39 86 Male 210 Σδ Υδρας 00:00:15 03:53:04
223 388 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 03:53:27 M18-39 87 Male 211 00:00:29 03:53:27
224 300 ΣΠΥΡΟΣ ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 03:53:56 M18-39 88 Male 212 360runners 00:00:28 03:53:56
225 44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 03:54:03 M50-59 35 Male 213 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:20 03:54:03
226 261 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 03:54:03 M40-49 81 Male 214 00:00:16 03:54:03
227 20 ARNAULD BRUCKER 03:54:11 M40-49 82 Male 215 00:00:13 03:54:11
228 108 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 03:54:12 M18-39 89 Male 216 – 00:00:07 03:54:12
229 383 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ 03:54:29 M18-39 90 Male 217 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:27 03:54:29
230 385 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 03:54:39 M50-59 36 Male 218 ΣΑΦΑΝΣ 00:00:12 03:54:39
231 87 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΟΥΣΗΣ 03:55:20 M50-59 37 Male 219 YMITTOS RUNNERS 00:00:04 03:55:20
232 143 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 03:55:38 M40-49 83 Male 220 ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ 26 00:00:30 03:55:38
233 398 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 03:56:00 M18-39 91 Male 221 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 00:00:17 03:56:00
234 200 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ 03:56:44 M18-39 92 Male 222 – 00:00:31 03:56:44
235 24 CHRISTIAN THIERRY METEL 03:56:44 M40-49 84 Male 223 – 00:00:28 03:56:44
236 242 ΑΝΝΑ ΠΑΛΑΜΑΡΑ 03:56:50 F36-45 6 Female 13 ΑΝΕΞΑΡΗΤΗ 00:00:16 03:56:50
237 376 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΥΡΣΟΥ 03:56:50 F36-45 7 Female 14 00:00:17 03:56:50
238 264 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 03:57:41 M50-59 38 Male 224 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 00:00:18 03:57:41
239 196 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ 03:58:24 M40-49 85 Male 225 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:18 03:58:24
240 310 ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ 03:58:57 M40-49 86 Male 226 00:00:06 03:58:57
241 336 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΛΟΓΟΣ 04:00:07 M40-49 87 Male 227 00:00:31 04:00:07
242 125 ΗΛΙΑΣ ΚΑΝΑΤΑΣ 04:00:09 M40-49 88 Male 228 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:04 04:00:09
243 301 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ 04:00:27 M18-39 93 Male 229 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 04:00:27
244 309 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΑΚΑΣ 04:00:37 M40-49 89 Male 230 00:00:28 04:00:37
245 55 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ 04:00:38 M40-49 90 Male 231 ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ 00:00:22 04:00:38
246 98 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 04:00:39 M50-59 39 Male 232 00:00:31 04:00:39
247 256 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 04:00:54 M40-49 91 Male 233 IBM CLUB 00:00:34 04:00:54
248 89 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ 04:01:53 M50-59 40 Male 234 ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 00:00:04 04:01:53
249 117 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 04:02:06 M18-39 94 Male 235 R4F 00:00:09 04:02:06
250 129 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 04:02:26 M40-49 92 Male 236 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:18 04:02:26
251 114 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΗΚΑΣ 04:03:13 M60+ 8 Male 237 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:17 04:03:13
252 239 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 04:03:36 M50-59 41 Male 238 YMITTOS RUNNERS 00:00:05 04:03:36
253 359 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ 04:03:40 M50-59 42 Male 239 Ranner stor..!! 00:00:13 04:03:40
254 146 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 04:04:00 M18-39 95 Male 240 ICON FITNESS 04:04:00
255 271 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΗΣ 04:05:03 M40-49 93 Male 241 Σ.Δ.Υδρας 00:00:16 04:05:03
256 382 ΦΩΤΗΣ ΚΟΥΡΤΖΗΣ 04:05:37 M40-49 94 Male 242 00:00:30 04:05:37
257 305 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΜΟΣ 04:05:50 M40-49 95 Male 243 Ορχομενος βοιωτιας 00:00:22 04:05:50
258 294 ΜΑΙΡΗ ΣΤΕΦΑΝΗ 04:05:50 F46-55 5 Female 15 FREE RUNNERS 00:00:21 04:05:50
259 328 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 04:05:51 M40-49 96 Male 244 00:00:21 04:05:51
260 290 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ 04:05:55 M60+ 9 Male 245 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:14 04:05:55
261 371 ΘΩΜΑΣ ΜΗΤΣΟΥ 04:06:12 M50-59 43 Male 246 00:00:26 04:06:12
262 85 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ 04:07:13 M40-49 97 Male 247 YMITTOS RUNNERS 00:00:05 04:07:13
263 348 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 04:07:27 M18-39 96 Male 248 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:25 04:07:27
264 320 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ 04:07:30 M50-59 44 Male 249 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:15 04:07:30
265 400 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 04:08:39 M18-39 97 Male 250 – 00:00:19 04:08:39
266 259 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 04:08:39 M40-49 98 Male 251 00:00:30 04:08:39
267 194 ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 04:08:39 M40-49 99 Male 252 00:00:30 04:08:39
268 100 ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 04:08:40 M40-49 100 Male 253 ΧΑΙΔΑΡΙ 00:00:21 04:08:40
269 176 ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 04:08:50 M60+ 10 Male 254 00:00:15 04:08:50
270 65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 04:10:04 M18-39 98 Male 255 00:00:14 04:10:04
271 311 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 04:10:17 M40-49 101 Male 256 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:17 04:10:17
272 104 ΦΩΤΙΟΣ ΔΟΥΒΡΗΣ 04:10:25 M40-49 102 Male 257 00:00:08 04:10:25
273 284 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ 04:10:26 M40-49 103 Male 258 00:00:05 04:10:26
274 219 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΜΠΛΗΣ 04:10:27 M18-39 99 Male 259 360 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:27 04:10:27
275 138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 04:10:54 M40-49 104 Male 260 ΤΤΤ 00:00:14 04:10:54
276 115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ 04:11:18 M40-49 105 Male 261 GYMSTADIO-ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:11 04:11:18
277 345 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 04:11:22 M18-39 100 Male 262 00:00:09 04:11:22
278 81 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 04:12:33 M50-59 45 Male 263 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:21 04:12:33
279 157 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 04:12:59 M50-59 46 Male 264 SCORDO TEAM 00:00:26 04:12:59
280 368 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ 04:13:21 M50-59 47 Male 265 Σ.Δ.Υ ΠΑΤΡΑΣ 00:00:10 04:13:21
281 369 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 04:13:22 F36-45 8 Female 16 Σ.Δ.Υ ΠΑΤΡΑΣ 00:00:10 04:13:22
282 244 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 04:13:35 F56+ 1 Female 17 ΘΗΒΑ 00:00:11 04:13:35
283 139 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 04:13:51 M40-49 106 Male 266 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 00:00:25 04:13:51
284 58 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 04:14:01 M40-49 107 Male 267 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:22 04:14:01
285 53 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 04:14:36 M40-49 108 Male 268 Athletes home 00:00:21 04:14:36
286 142 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 04:15:14 M18-39 101 Male 269 00:00:09 04:15:14
287 349 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 04:16:20 M40-49 109 Male 270 MERENDA TEAM 00:00:32 04:16:20
288 351 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΡΗΓΑΣ 04:16:24 M40-49 110 Male 271 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 04:16:24
289 19 ΡΩΞΑΝΗ BAULUCK 04:17:32 F36-45 9 Female 18 My athlete-chozen team 00:00:15 04:17:32
290 220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 04:18:01 M50-59 48 Male 272 Απόλλων Δυτικής Αττικής 00:00:19 04:18:01
291 366 ΤΖΕΝΗ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ 04:18:44 F46-55 6 Female 19 00:00:26 04:18:44
292 245 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ 04:18:44 F36-45 10 Female 20 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 00:00:27 04:18:44
293 285 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΣΠΑΘΗΣ 04:18:45 M40-49 111 Male 273 00:00:20 04:18:45
294 232 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΕΛΑΛΗΣ 04:18:51 M40-49 112 Male 274 ΑΠΣΗ ΠΑΜΜΑΧΟΝ 00:00:19 04:18:51
295 74 ΧΡΥΣΟΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΛΑΤΟΥ 04:19:11 F46-55 7 Female 21 00:00:19 04:19:11
296 178 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΒΕΝΤΕΡΗΣ 04:19:15 M60+ 11 Male 275 00:00:27 04:19:15
297 361 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 04:19:18 M40-49 113 Male 276 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 04:19:18
298 127 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ 04:20:59 F36-45 11 Female 22 OUTDOOR TRAINERS 00:00:17 04:20:59
299 182 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ 04:21:22 M50-59 49 Male 277 00:00:17 04:21:22
300 314 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΙΚΗΣ 04:21:42 M18-39 102 Male 278 00:00:23 04:21:42
301 103 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 04:22:46 M50-59 50 Male 279 SALOMON 00:00:01 04:22:46
302 237 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΣ 04:23:42 M50-59 51 Male 280 ΑΣ ΓΛΥΦΆΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:00:22 04:23:42
303 223 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΟΝΑΡΟΣ 04:24:38 M50-59 52 Male 281 00:00:22 04:24:38
304 37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 04:24:41 M40-49 114 Male 282 00:00:19 04:24:41
305 86 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ 04:25:44 M50-59 53 Male 283 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:27 04:25:44
306 207 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ 04:25:56 M60+ 12 Male 284 ΣΔΥΜ 00:00:09 04:25:56
307 189 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ 04:28:55 F46-55 8 Female 23 MERENDA TEAM 00:00:33 04:28:55
308 180 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΚΚΑ 04:28:55 F36-45 12 Female 24 MERENDA TEAM 00:00:34 04:28:55
309 80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ 04:28:57 M40-49 115 Male 285 Athletes home 00:00:20 04:28:57
310 31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 04:29:37 M40-49 116 Male 286 My athlete-chozen team 00:00:18 04:29:37
311 302 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 04:29:39 M40-49 117 Male 287 ΧΕΛΩΝΕΣ 00:00:19 04:29:39
312 253 ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΙΑ 04:30:13 F36-45 13 Female 25 ΑΚΟΛ 00:00:15 04:30:13
313 335 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΩΚΑ 04:30:20 F46-55 9 Female 26 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 00:00:14 04:30:20
314 241 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 04:31:24 M40-49 118 Male 288 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:19 04:31:24
315 190 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΜΟΥΡΗΣ 04:31:45 M50-59 54 Male 289 Galaxy 00:00:17 04:31:45
316 141 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 04:33:00 M40-49 119 Male 290 00:00:22 04:33:00
317 317 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 04:34:09 M50-59 55 Male 291 00:00:14 04:34:09
318 278 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ 04:34:13 M50-59 56 Male 292 ΕΥΚΛΗΣ 00:00:13 04:34:13
319 229 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 04:35:21 M18-39 103 Male 293 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 00:00:29 04:35:21
320 281 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΑΡΛΟΣ 04:35:48 M50-59 57 Male 294 00:00:23 04:35:48
321 350 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 04:36:15 M40-49 120 Male 295 MERENDA TEAM 00:00:31 04:36:15
322 208 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 04:37:44 M40-49 121 Male 296 π,δ,σ οδυσσεασ 00:00:26 04:37:44
323 166 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ 04:39:05 M40-49 122 Male 297 Krommidas coaching 00:00:16 04:39:05
324 118 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 04:39:56 M40-49 123 Male 298 ΜΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 00:00:25 04:39:56
325 151 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΝΙΑΚΟΣ 04:41:10 M40-49 124 Male 299 ΤΡΑΧΙΝΑ 04:41:10
326 392 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 04:41:32 M50-59 58 Male 300 00:00:12 04:41:32
327 217 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 04:41:32 F36-45 14 Female 27 ΙΒΜ 00:00:12 04:41:32
328 57 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 04:42:23 M50-59 59 Male 301 Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ 00:00:26 04:42:23
329 324 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 04:43:36 F46-55 10 Female 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:26 04:43:36
330 61 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ 04:43:50 M60+ 13 Male 302 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:18 04:43:50
331 49 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 04:43:51 M40-49 125 Male 303 ALIARTISTAS 00:00:12 04:43:51
332 92 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 04:45:11 M18-39 104 Male 304 ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ 00:00:33 04:45:11
333 152 ΘΩΜΑΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ 04:46:11 M60+ 14 Male 305 ΟΧΙ 00:00:33 04:46:11
334 126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΙΑΣ 04:46:21 M40-49 126 Male 306 00:00:34 04:46:21
335 186 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 04:46:22 M40-49 127 Male 307 04:46:22
336 145 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 04:46:45 M40-49 128 Male 308 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:09 04:46:45
337 132 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ 04:47:14 M40-49 129 Male 309 EGALEO CITY 00:00:31 04:47:14
338 308 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 04:49:48 M40-49 130 Male 310 WIND RUNNING TEAM 00:00:35 04:49:48
339 334 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 04:50:09 M18-39 105 Male 311 360 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:29 04:50:09
340 120 ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 04:50:13 F36-45 15 Female 29 00:00:18 04:50:13
341 26 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ 04:50:37 M18-39 106 Male 312 ΣΔΥΑ 00:00:21 04:50:37
342 72 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 04:53:28 M50-59 60 Male 313 00:00:23 04:53:28
343 273 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 04:54:04 M60+ 15 Male 314 ΣΑΦΑΝΣ 00:00:11 04:54:04
344 272 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 04:54:05 M40-49 131 Male 315 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 00:00:10 04:54:05
345 243 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 04:54:09 M18-39 107 Male 316 ΜΑΡΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:09 04:54:09
346 216 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 04:54:24 F46-55 11 Female 30 SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:00:21 04:54:24
347 158 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 04:58:25 M40-49 132 Male 317 ΠΑΤΡΑ 00:00:12 04:58:25
348 135 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ 04:58:25 M40-49 133 Male 318 Ιδιωτης 00:00:12 04:58:25
349 22 LEONARDO CURATOLO 04:59:43 M50-59 61 Male 319 ΕΥΚΛΗΣ 00:00:23 04:59:43
350 175 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 05:00:35 M50-59 62 Male 320 00:00:33 05:00:35
351 174 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 05:00:35 F46-55 12 Female 31 00:00:31 05:00:35
352 357 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΣ 05:03:32 M18-39 108 Male 321 00:00:19 05:03:32
353 97 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ 05:03:34 M40-49 134 Male 322 Polias Runners 00:00:31 05:03:34
354 112 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 05:03:34 M50-59 63 Male 323 Polias Runners 00:00:33 05:03:34
355 354 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΖΑΝΗΣ 05:03:45 M18-39 109 Male 324 SAFANS 00:00:14 05:03:45
356 73 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 05:08:18 M60+ 16 Male 325 ΕΥΚΛΗΣ 00:00:25 05:08:18
357 213 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 05:08:56 M60+ 17 Male 326 SCORDO TEAM 05:08:56
358 384 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 05:09:01 M60+ 18 Male 327 ΠΟΝΤΙΟΣ 00:00:26 05:09:01
359 27 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 05:10:14 M40-49 135 Male 328 Dream Team Zελίου 00:00:19 05:10:14
360 319 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 05:11:49 M50-59 64 Male 329 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:18 05:11:49
361 389 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ 05:16:20 M40-49 136 Male 330 00:00:29 05:16:20
362 372 ΝΙΚΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 05:18:28 M18-39 110 Male 331 ALIARTISTAS 05:18:28
363 161 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΣΙΦΗΣ 05:37:30 M60+ 19 Male 332 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 05:37:30
364 352 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΤΑΜΟΥ 05:46:35 M50-59 65 Male 333 Verori Running Team 00:00:10 05:46:35
365 298 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΦΥΡΙΔΗΣ 05:53:17 M40-49 137 Male 334 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:33 05:53:17
366 355 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 06:09:55 M50-59 66 Male 335 ΣΑΦΑΝΣ 00:00:35 06:09:55

10,8 km

1 402 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 00:57:05 All Ages 1 Male 1 Α.Κ.Ο.Λ 00:00:00 00:57:05
2 404 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 00:58:51 All Ages 2 Male 2 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑ 00:00:00 00:58:51
3 552 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΤΕΡΒΙΣΗΣ 01:00:50 All Ages 3 Male 3 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 00:00:00 01:00:50
4 618 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 01:01:29 All Ages 4 Male 4 00:00:00 01:01:29
5 473 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 01:03:18 All Ages 5 Male 5 00:00:01 01:03:18
6 418 ΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:04:46 All Ages 6 Male 6 Ο.Μ.Γ 00:00:00 01:04:46
7 665 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΕΤΗΣ 01:05:30 All Ages 7 Male 7 00:00:02 01:05:30
8 494 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:06:35 All Ages 8 Male 8 00:00:02 01:06:35
9 616 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 01:06:43 All Ages 9 Male 9 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 00:00:00 01:06:43
10 573 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 01:07:16 All Ages 10 Male 10 My athlete-chozen team 00:00:03 01:07:16
11 529 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ 01:08:30 All Ages 11 Male 11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:00 01:08:30
12 486 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΟΚΑΣ 01:09:10 All Ages 12 Male 12 ΣΔ ΒΌΛΟΥ 00:00:00 01:09:10
13 406 HUSSEIN ABBAS 01:09:14 All Ages 13 Male 13 00:00:00 01:09:14
14 513 ΠΕΤΡΟ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ 01:09:26 All Ages 14 Male 14 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 00:00:12 01:09:26
15 656 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 01:09:33 All Ages 15 Male 15 THE GKAZONIS 00:00:02 01:09:33
16 557 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ 01:10:24 All Ages 16 Male 16 ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ 00:00:01 01:10:24
17 545 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 01:10:35 All Ages 17 Male 17 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 00:00:01 01:10:35
18 626 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:10:57 All Ages 18 Male 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:10 01:10:57
19 451 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 01:10:58 All Ages 19 Male 19 Irreplaceable 00:00:01 01:10:58
20 511 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ 01:11:08 All Ages 20 Male 20 ΣΔΥ Βόλου 00:00:00 01:11:08
21 655 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΔΕΣ 01:11:53 All Ages 21 Male 21 Ekfrasi team/adelfopioimeni team 00:00:08 01:11:53
22 601 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 01:12:13 All Ages 22 Male 22 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:07 01:12:13
23 570 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 01:12:38 All Ages 23 Male 23 00:00:01 01:12:38
24 582 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 01:13:26 All Ages 24 Male 24 743:59:59 01:13:26
25 664 ΒΑΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 01:13:26 All Ages 1 Female 1 00:00:00 01:13:26
26 684 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΝΕΛΗΣ 01:13:44 All Ages 25 Male 25 00:00:08 01:13:44
27 509 ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ 01:14:03 All Ages 26 Male 26 ΧΑΛΚΙΔΑ 00:00:02 01:14:03
28 648 ΒΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΒΟΥ 01:14:09 All Ages 2 Female 2 MYATHLETE CHOZEN TEAM 00:00:01 01:14:09
29 558 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 01:16:27 All Ages 3 Female 3 ΑLIARTISTAS RUNNING TEAM 00:00:03 01:16:27
30 542 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 01:16:36 All Ages 27 Male 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:16:36
31 465 ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:16:59 All Ages 28 Male 28 My athlete-chozen team 00:00:04 01:16:59
32 677 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΟΥΚΟΣ 01:17:36 All Ages 29 Male 29 00:00:13 01:17:36
33 461 ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 01:17:40 All Ages 30 Male 30 NO RUNNERS 00:00:05 01:17:40
34 675 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 01:17:42 All Ages 31 Male 31 RUNNING TEAM ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΙΑ 00:00:24 01:17:42
35 642 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΕΛΛΕΣ 01:17:46 All Ages 32 Male 32 00:00:04 01:17:46
36 688 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 01:18:06 All Ages 33 Male 33 IRONAUTS 01:18:06
37 485 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ 01:18:28 All Ages 34 Male 34 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 00:00:12 01:18:28
38 401 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΖΟΥΜΕΛΕΚΑ 01:18:28 All Ages 4 Female 4 00:00:01 01:18:28
39 487 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:18:52 All Ages 35 Male 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:00 01:18:52
40 421 ΗΛΙΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 01:18:56 All Ages 36 Male 36 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:02 01:18:56
41 647 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ 01:19:07 All Ages 37 Male 37 00:00:01 01:19:07
42 466 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 01:19:48 All Ages 38 Male 38 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 00:00:02 01:19:48
43 543 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 01:19:53 All Ages 39 Male 39 GRIGORIOU BIKES 00:00:06 01:19:53
44 612 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΟΥΚΗΣ 01:20:20 All Ages 40 Male 40 BREEZEΟΛΑ RUNNING TEAM 00:00:02 01:20:20
45 428 ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ 01:20:38 All Ages 41 Male 41 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:06 01:20:38
46 490 ΖΑΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΜΙΑΛΟΣ 01:20:52 All Ages 42 Male 42 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:26 01:20:52
47 430 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 01:20:57 All Ages 43 Male 43 BYRON RUNNERS 00:00:07 01:20:57
48 439 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ 01:21:00 All Ages 44 Male 44 MY ATHLETE 00:00:57 01:21:00
49 661 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΣΙΔΗΣ 01:21:15 All Ages 45 Male 45 THE RUNNERS PROJECT 01:21:15
50 546 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 01:21:21 All Ages 5 Female 5 ALIARTISTAS 00:00:06 01:21:21
51 594 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ 01:21:42 All Ages 46 Male 46 00:00:06 01:21:42
52 600 ΜΑΙΡΗ ΣΥΛΙΒΑΝΗ 01:21:57 All Ages 6 Female 6 ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ 00:00:06 01:21:57
53 583 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣ 01:22:42 All Ages 47 Male 47 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ 00:00:00 01:22:42
54 477 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΗΣ 01:23:37 All Ages 48 Male 48 Λιβαδειά 00:00:26 01:23:37
55 474 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ 01:23:45 All Ages 49 Male 49 00:00:22 01:23:45
56 592 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΛΟΣ 01:23:49 All Ages 50 Male 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:15 01:23:49
57 531 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΣΑΡΗ 01:23:53 All Ages 7 Female 7 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:13 01:23:53
58 432 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 01:23:57 All Ages 51 Male 51 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 00:00:01 01:23:57
59 467 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 01:24:10 All Ages 52 Male 52 00:00:12 01:24:10
60 671 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 01:24:11 All Ages 53 Male 53 00:00:00 01:24:11
61 651 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:24:14 All Ages 54 Male 54 00:00:23 01:24:14
62 574 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 01:24:16 All Ages 55 Male 55 00:00:01 01:24:16
63 624 ΜΑΡΙΓΩ ΧΟΡΜΟΒΙΤΗ 01:25:17 All Ages 8 Female 8 ΟΜΑΔΑ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 00:00:01 01:25:17
64 686 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΕΣΗΣ 01:25:36 All Ages 56 Male 56 00:00:13 01:25:36
65 662 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 01:25:48 All Ages 57 Male 57 NO RUNNERS 00:00:04 01:25:48
66 435 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:26:11 All Ages 58 Male 58 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:13 01:26:11
67 530 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 01:26:44 All Ages 59 Male 59 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:00 01:26:44
68 445 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ 01:27:06 All Ages 60 Male 60 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΑ 743:59:59 01:27:06
69 444 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 01:27:11 All Ages 9 Female 9 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 00:00:01 01:27:11
70 691 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΤΡΑΣ 01:27:13 All Ages 61 Male 61 00:00:24 01:27:13
71 503 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΛΑΚΟΣ 01:27:14 All Ages 62 Male 62 ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΪΑ 00:00:23 01:27:14
72 535 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΚΑΣ 01:27:17 All Ages 63 Male 63 00:00:03 01:27:17
73 569 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 01:27:22 All Ages 10 Female 10 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 00:00:03 01:27:22
74 560 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 01:27:51 All Ages 64 Male 64 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:07 01:27:51
75 566 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 01:28:00 All Ages 11 Female 11 THE GKAZONIS 00:00:03 01:28:00
76 534 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 01:28:17 All Ages 65 Male 65 ALIARTISTS 00:00:06 01:28:17
77 482 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 01:28:19 All Ages 66 Male 66 ΜΕΔΕΩΝ 00:00:03 01:28:16
78 585 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 01:28:30 All Ages 67 Male 67 GRIGORIOU BIKES 00:00:07 01:28:30
79 442 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΛΙΑΤΗΣ 01:28:49 All Ages 68 Male 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:15 01:28:49
80 611 ΒΑΪΑ ΤΣΙΩΛΗ 01:29:03 All Ages 12 Female 12 ALIARTISTAS 00:00:02 01:29:03
81 520 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 01:29:05 All Ages 69 Male 69 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:14 01:29:05
82 491 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 01:29:05 All Ages 70 Male 70 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:00:14 01:29:05
83 634 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 01:29:23 All Ages 13 Female 13 . 00:00:03 01:29:23
84 459 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:29:34 All Ages 71 Male 71 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:08 01:29:34
85 604 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 01:29:34 All Ages 72 Male 72 Φλόγα του Ησαια 00:00:24 01:29:34
86 643 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΥΛΟΥ 01:29:56 All Ages 14 Female 14 00:00:01 01:29:56
87 659 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ 01:29:57 All Ages 73 Male 73 00:00:26 01:29:57
88 501 ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΚΕΑΣ 01:30:07 All Ages 74 Male 74 00:00:10 01:30:07
89 544 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ 01:30:15 All Ages 75 Male 75 00:00:17 01:30:15
90 515 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:30:17 All Ages 76 Male 76 MY CHOSEN ATHLETE TEAM 00:00:14 01:30:17
91 685 ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 01:30:28 All Ages 77 Male 77 00:00:11 01:30:28
92 637 ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ 01:30:29 All Ages 15 Female 15 SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:00:02 01:30:29
93 407 NIKOLAOS BOUKANEV 01:30:33 All Ages 78 Male 78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:10 01:30:33
94 458 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:30:34 All Ages 79 Male 79 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 00:00:08 01:30:34
95 632 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 01:30:37 All Ages 80 Male 80 ALIARTISTAS 00:00:08 01:30:37
96 443 ΕΛΕΝΑ ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΥ 01:30:53 All Ages 16 Female 16 00:00:07 01:30:53
97 654 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ 01:30:54 All Ages 81 Male 81 00:00:02 01:30:54
98 660 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΤΕΝΗΣ 01:31:47 All Ages 82 Male 82 Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΊΑΣ 00:00:11 01:31:47
99 526 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΓΚΟΣ 01:31:50 All Ages 83 Male 83 00:00:16 01:31:50
100 553 ΘΕΟΚΤΙΣΤΗ ΝΤΟΥΜΑΝΗ 01:31:56 All Ages 17 Female 17 MERENDA RUNNING TRAILL TEAM 00:00:02 01:31:56
101 476 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ 01:31:59 All Ages 84 Male 84 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 00:01:47 01:31:59
102 412 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:32:17 All Ages 85 Male 85 Φενεος 00:00:09 01:32:17
103 538 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΕΝΙΣΗΣ 01:32:20 All Ages 86 Male 86 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:26 01:32:20
104 441 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 01:32:47 All Ages 87 Male 87 00:00:02 01:32:47
105 668 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:32:47 All Ages 88 Male 88 ARLA RUNNING TEAM 01:32:47
106 571 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 01:32:51 All Ages 89 Male 89 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 00:00:08 01:32:51
107 464 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:33:08 All Ages 90 Male 90 Δρομείς πάρκου Τρίτση moustoukoulourou 00:00:10 01:33:08
108 548 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:33:09 All Ages 91 Male 91 mustukuluru 00:00:10 01:33:09
109 670 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 01:33:10 All Ages 92 Male 92 01:33:10
110 426 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 01:33:17 All Ages 93 Male 93 ΜΕΔΕΩΝ 00:00:15 01:33:17
111 413 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:33:17 All Ages 94 Male 94 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:26 01:33:17
112 471 ΤΖΕΝΗ ΚΑΠΠΟΥ 01:33:41 All Ages 18 Female 18 00:00:26 01:33:41
113 416 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΘΗΣ 01:33:45 All Ages 95 Male 95 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:16 01:33:45
114 587 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΧΟΥΤΗΣ 01:33:47 All Ages 96 Male 96 ALIARTISTAS 00:00:14 01:33:47
115 565 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 01:33:51 All Ages 97 Male 97 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 00:00:13 01:33:51
116 678 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 01:34:27 All Ages 98 Male 98 ALIARTISTAS 00:00:20 01:34:27
117 641 ΕΛΕΝΗ ΑΙΣΩΠΟΥ 01:34:31 All Ages 19 Female 19 00:00:04 01:34:31
118 623 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΤΟΥΠΗΣ 01:34:37 All Ages 99 Male 99 ΕΥΚΛΗΣ 00:00:05 01:34:37
119 460 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ 01:34:52 All Ages 100 Male 100 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 00:00:21 01:34:52
120 681 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 01:35:00 All Ages 101 Male 101 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:22 01:35:00
121 640 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ 01:35:02 All Ages 102 Male 102 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:21 01:35:02
122 576 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ 01:35:11 All Ages 103 Male 103 – 00:00:05 01:35:11
123 514 ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΤΟΥΚΑ 01:35:12 All Ages 20 Female 20 – 00:00:05 01:35:12
124 453 ΜΑΡΊΑ ΔΡΙΤΣΑ 01:35:13 All Ages 21 Female 21 ALIARTISTAS 00:00:03 01:35:13
125 630 ΡΙΤΑ ΒΑΓΙΩΤΗ 01:35:13 All Ages 22 Female 22 ALIARTISTAS 00:00:03 01:35:13
126 554 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΞΕΝΟΣ 01:35:30 All Ages 104 Male 104 00:00:15 01:35:30
127 483 ΑΡΗΣ ΚΑΤΣΕΡΕΛΗΣ 01:35:34 All Ages 105 Male 105 NESTORAS FC running team 00:00:06 01:35:34
128 484 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ 01:35:40 All Ages 106 Male 106 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:06 01:35:40
129 627 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ 01:35:52 All Ages 107 Male 107 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:15 01:35:52
130 581 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 01:35:56 All Ages 108 Male 108 ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ 00:00:10 01:35:56
131 417 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΜΙΧΑΗΛ 01:35:56 All Ages 23 Female 23 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:03 01:35:56
132 479 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΟΚΗΣ 01:36:00 All Ages 109 Male 109 00:00:01 01:36:00
133 431 ΠΕΤΡΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΟΥΡΟΣ 01:36:01 All Ages 110 Male 110 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 00:00:18 01:36:01
134 620 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΕΜΗΣ 01:36:01 All Ages 111 Male 111 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:11 01:36:01
135 559 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 01:36:19 All Ages 112 Male 112 FREE RUNNERS 00:00:20 01:36:19
136 437 ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ 01:36:32 All Ages 24 Female 24 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:05 01:36:32
137 496 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗ 01:36:34 All Ages 25 Female 25 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:09 01:36:34
138 409 DANIEL GETSI 01:36:35 All Ages 113 Male 113 00:00:14 01:36:35
139 575 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΧΟΣ 01:36:35 All Ages 114 Male 114 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 00:00:13 01:36:35
140 436 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 01:36:37 All Ages 115 Male 115 00:00:19 01:36:37
141 621 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 01:36:55 All Ages 26 Female 26 BreezeΌλα Running Team 00:00:02 01:36:55
142 510 ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ 01:36:55 All Ages 27 Female 27 00:00:01 01:36:55
143 497 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΜΠΙΡΗ 01:37:17 All Ages 28 Female 28 The runner΄s Project 00:00:23 01:37:17
144 539 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 01:37:18 All Ages 116 Male 116 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:12 01:37:18
145 653 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ 01:37:40 All Ages 117 Male 117 00:00:19 01:37:40
146 472 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΟΓΛΟΥ 01:37:42 All Ages 118 Male 118 01:37:42
147 599 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗ 01:37:43 All Ages 29 Female 29 – 00:00:23 01:37:43
148 507 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΔΗΣ 01:37:45 All Ages 119 Male 119 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:12 01:37:45
149 636 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 01:38:43 All Ages 120 Male 120 Α.Ο.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 00:00:02 01:38:43
150 596 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΟΡΤΟΣ 01:38:54 All Ages 121 Male 121 Σ Δ Υ ΒΟΛΟΥ 00:02:24 01:38:54
151 687 ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΕΡΜΑΝ 01:38:54 All Ages 122 Male 122 σδβ 00:00:07 01:38:54
152 614 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ 01:38:55 All Ages 30 Female 30 —– 00:00:09 01:38:55
153 492 ΚΩΣΤΑΝΤΙΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ 01:38:58 All Ages 31 Female 31 ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ 00:00:20 01:38:58
154 610 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ 01:38:59 All Ages 123 Male 123 ΑΝΕΝΤΑΧΤΟΣ 00:00:29 01:38:59
155 617 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΚΑΣ 01:39:31 All Ages 124 Male 124 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:13 01:39:31
156 550 ΜΑΚΗΣ ΝΟΥΣΗΣ 01:39:39 All Ages 125 Male 125 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:07 01:39:39
157 408 TERJIAN DIRAN 01:39:56 All Ages 126 Male 126 00:00:11 01:39:56
158 512 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ 01:40:24 All Ages 32 Female 32 BYRON RUNNERS 00:00:06 01:40:24
159 541 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 01:40:24 All Ages 127 Male 127 BYRON RUNNERS 00:00:06 01:40:24
160 478 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 01:40:43 All Ages 33 Female 33 Δρομεις Λιβαδειας 00:00:12 01:40:43
161 674 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 01:40:50 All Ages 128 Male 128 01:40:50
162 528 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 01:40:51 All Ages 129 Male 129 00:00:25 01:40:51
163 577 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 01:40:52 All Ages 130 Male 130 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 01:40:52
164 498 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΗΣ 01:40:53 All Ages 131 Male 131 ΒΡΑΧΟΣ 00:00:26 01:40:53
165 456 ΚΕΛΛΥ ΖΑΡΑΝΗ 01:41:09 All Ages 34 Female 34 FREE RUNNERS 00:00:19 01:41:09
166 536 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΠΕΚΡΗΣ 01:41:20 All Ages 132 Male 132 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:23 01:41:20
167 522 ΙΣΜΗΝΗ ΜΗΤΡΑΚΗ 01:41:21 All Ages 35 Female 35 OUTDOOR TRAINERS 00:02:01 01:41:21
168 447 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ 01:42:18 All Ages 133 Male 133 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Πάτρας 00:00:18 01:42:18
169 590 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:42:30 All Ages 134 Male 134 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:08 01:42:30
170 564 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:42:35 All Ages 135 Male 135 Σ/ΟΞ (Η) 00:00:21 01:42:35
171 598 ΑΝΤΖΥ ΣΤΡΩΜΑΤΙΑ 01:43:03 All Ages 36 Female 36 01:43:03
172 493 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ 01:43:58 All Ages 136 Male 136 ΣΔ ΒΟΛΟΥ 00:00:09 01:43:58
173 481 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ 01:44:33 All Ages 137 Male 137 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 00:00:16 01:44:33
174 452 ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ 01:44:33 All Ages 37 Female 37 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 00:00:17 01:44:33
175 578 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 01:44:34 All Ages 138 Male 138 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΟΥΝΤΙΟ 00:00:21 01:44:34
176 692 ΕΛΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 01:44:41 All Ages 38 Female 38 00:00:17 01:44:41
177 605 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ 01:44:42 All Ages 139 Male 139 00:00:20 01:44:42
178 527 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΛΑΣΟΥ 01:45:06 All Ages 39 Female 39 ΣΚΥΡΟΣ 00:00:05 01:45:06
179 588 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ 01:45:54 All Ages 140 Male 140 VACUACTIV HELLAS 00:00:20 01:45:54
180 613 ΜΑΡΙΑ ΦΛΩΡΟΥ 01:46:01 All Ages 40 Female 40 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:09 01:46:01
181 646 ΜΑΡΙΑ ΟΒΡΕΝΟΒΙΤΣ 01:46:35 All Ages 41 Female 41 Β Ρ Α Χ Ο Σ 00:00:25 01:46:35
182 568 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 01:46:50 All Ages 141 Male 141 Θήβα 00:00:12 01:46:50
183 619 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΔΑΙΟΣ 01:46:51 All Ages 142 Male 142 00:00:23 01:46:51
184 663 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ 01:46:51 All Ages 143 Male 143 00:00:24 01:46:51
185 650 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:46:52 All Ages 144 Male 144 00:00:13 01:46:52
186 689 ΝΙΚΟΣ ΚΩΤΣΟΥ 01:47:31 All Ages 145 Male 145 00:00:14 01:47:31
187 690 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 01:47:32 All Ages 146 Male 146 ΜΕΔΕΩΝ 00:00:14 01:47:32
188 449 ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 01:47:44 All Ages 147 Male 147 myathlete-chosen team 00:00:10 01:47:44
189 489 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΕΣ 01:47:45 All Ages 148 Male 148 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:22 01:47:45
190 555 ΕΛΕΝΗ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ 01:47:51 All Ages 42 Female 42 ΑΤΟΜΙΚΟ 00:00:08 01:47:51
191 411 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 01:47:52 All Ages 43 Female 43 ΑΤΟΜΙΚΟ 00:00:08 01:47:52
192 480 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΣΙΩΣΗΣ 01:48:08 All Ages 149 Male 149 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:05 01:48:08
193 549 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΟΕ 01:48:11 All Ages 150 Male 150 Τήνιοι δρομεις 00:00:22 01:48:11
194 683 ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 01:48:32 All Ages 151 Male 151 00:00:14 01:48:32
195 462 ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 01:48:36 All Ages 152 Male 152 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:07 01:48:36
196 561 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 01:48:37 All Ages 153 Male 153 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:22 01:48:37
197 563 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:48:39 All Ages 154 Male 154 00:00:05 01:48:39
198 625 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:48:46 All Ages 155 Male 155 ΠΑΤΡΑ 00:00:11 01:48:46
199 523 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 01:48:48 All Ages 44 Female 44 ΛΑΜΙΑ 00:00:05 01:48:48
200 589 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΡΑΣ 01:49:03 All Ages 156 Male 156 – 00:00:17 01:49:03
201 516 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 01:49:05 All Ages 157 Male 157 My athlete-chozen team 00:00:10 01:49:05
202 495 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 01:49:07 All Ages 158 Male 158 I Run 00:00:12 01:49:07
203 603 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 01:49:14 All Ages 159 Male 159 ALIARTISTAS 00:00:03 01:49:14
204 680 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 01:49:27 All Ages 160 Male 160 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:19 01:49:27
205 679 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 01:49:27 All Ages 161 Male 161 00:00:07 01:49:27
206 410 AMARYLLIS VANDEWILT 01:49:46 All Ages 45 Female 45 My athlete-chozen team 00:00:05 01:49:46
207 414 ΦΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 01:49:53 All Ages 162 Male 162 PICCOLO 00:00:26 01:49:53
208 424 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 01:50:03 All Ages 163 Male 163 Ανεξάρτητος 743:59:58 01:50:03
209 547 ΕΛΕΝΗ ΝΗΣΙΩΤΗ 01:50:30 All Ages 46 Female 46 OUTDOOR TRAINERS 00:02:00 01:50:30
210 455 ΑΡΓΥΡΗΣ ΖΑΝΤΖΑΣ 01:50:40 All Ages 164 Male 164 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:50:40
211 609 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΜΠΡΗΣ 01:50:41 All Ages 165 Male 165 01:50:41
212 567 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:50:43 All Ages 166 Male 166 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 00:00:11 01:50:43
213 676 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΣ 01:50:43 All Ages 167 Male 167 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 00:00:10 01:50:43
214 682 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 01:51:11 All Ages 168 Male 168 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:11 01:51:11
215 422 ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 01:51:29 All Ages 169 Male 169 00:00:18 01:51:29
216 607 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΕΛΟΥ 01:52:06 All Ages 47 Female 47 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:10 01:52:06
217 673 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΟΥΤΑΛΑΣ 01:52:43 All Ages 170 Male 170 00:00:02 01:52:43
218 499 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:52:51 All Ages 171 Male 171 00:00:13 01:52:51
219 652 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ 01:53:09 All Ages 172 Male 172 ALIARTISTAS 00:00:13 01:53:09
220 505 ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 01:53:57 All Ages 173 Male 173 Trail 00:00:19 01:53:57
221 649 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 01:54:18 All Ages 174 Male 174 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:02 01:54:18
222 672 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΙΛΙΟΣ 01:54:23 All Ages 175 Male 175 Sparta Runners 00:00:21 01:54:23
223 666 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 01:54:24 All Ages 48 Female 48 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 00:00:01 01:54:24
224 658 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 01:54:30 All Ages 176 Male 176 00:00:09 01:54:30
225 638 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 01:54:57 All Ages 49 Female 49 SKYWOMEN RUNNING TEAM 00:00:05 01:54:57
226 579 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 01:55:10 All Ages 50 Female 50 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 00:00:06 01:55:10
227 475 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 01:55:11 All Ages 177 Male 177 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 00:00:06 01:55:11
228 551 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΑΣΙΟΣ 01:56:11 All Ages 178 Male 178 NTASMAN 00:00:17 01:56:11
229 586 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 01:56:49 All Ages 179 Male 179 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:23 01:56:49
230 532 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΤΣΑΡΗΣ 01:57:32 All Ages 180 Male 180 ΑΚΟΛ 00:00:16 01:57:32
231 500 ΟΛΓΑ ΛΑΟΥ 01:57:32 All Ages 51 Female 51 ΑΚΟΛ 00:00:15 01:57:32
232 454 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 01:57:56 All Ages 52 Female 52 GL CREATIONS 00:00:16 01:57:56
233 423 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:57:57 All Ages 181 Male 181 GL CREATIONS 00:00:17 01:57:57
234 519 ΧΑΡΗΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ 01:58:04 All Ages 182 Male 182 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 00:00:15 01:58:04
235 562 ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:58:14 All Ages 183 Male 183 ΠΔΣ οδυσεας 01:58:14
236 645 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ 01:58:21 All Ages 184 Male 184 00:00:19 01:58:21
237 502 ΠΑΥΛΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 02:00:08 All Ages 185 Male 185 ΕΥΚΛΗΣ 00:00:18 02:00:08
238 595 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΕΦΟΥ 02:00:09 All Ages 53 Female 53 ΜΕΔΕΩΝ 00:00:22 02:00:09
239 521 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 02:00:19 All Ages 54 Female 54 00:00:20 02:00:19
240 644 ΠΑΝΟΡΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΟΥ 02:01:50 All Ages 55 Female 55 00:00:00 02:01:50
241 446 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ 02:02:09 All Ages 186 Male 186 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 00:00:15 02:02:09
242 463 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 02:02:49 All Ages 187 Male 187 Vacuactive 00:00:18 02:02:49
243 504 ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΥΜΠΕΡΗ 02:03:00 All Ages 56 Female 56 OUTDOOR TRAINERS 00:01:55 02:03:00
244 602 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΟΒΑΝΑΣ 02:03:41 All Ages 188 Male 188 360 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:30 02:03:41
245 629 ΑΡΤΕΜΙΣ ΧΡΥΣΙΚΟΥ 02:04:24 All Ages 57 Female 57 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:03 02:04:24
246 669 ΝΑΓΙΑ ΔΡΟΛΙΑ 02:04:55 All Ages 58 Female 58 00:00:06 02:04:55
247 572 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 02:07:17 All Ages 189 Male 189 00:00:22 02:07:17
248 657 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 02:09:04 All Ages 190 Male 190 00:00:18 02:09:04
249 506 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ 02:09:38 All Ages 191 Male 191 ΜΕΔΕΩΝ 00:00:22 02:09:38
250 628 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΙΚΟΥ 02:11:58 All Ages 59 Female 59 – 00:00:16 02:11:58
251 533 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 02:12:08 All Ages 60 Female 60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:09 02:12:08
252 450 ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 02:13:24 All Ages 61 Female 61 The runner΄s Project 00:00:04 02:13:24
253 415 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΟΥ 02:13:25 All Ages 62 Female 62 The runner΄s Project 00:00:04 02:13:25
254 667 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΝΔΥΛΗ 02:14:04 All Ages 63 Female 63 00:00:08 02:14:04
255 429 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ 02:14:13 All Ages 64 Female 64 ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ 00:00:08 02:14:13
256 518 ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 02:16:35 All Ages 192 Male 192 00:00:17 02:16:35
257 508 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΚΚΑ 02:17:49 All Ages 65 Female 65 ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ 00:00:11 02:17:49
258 517 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 02:18:31 All Ages 193 Male 193 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:02 02:18:31
259 633 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 02:26:22 All Ages 194 Male 194 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:31 02:26:22
260 405 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ 02:27:20 All Ages 66 Female 66 ΖΗΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COPY CARE 00:00:21 02:27:20
261 434 ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ 02:32:32 All Ages 195 Male 195 Aliartistas runing team 00:00:06 02:32:32
262 420 ΣΟΦΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ 02:33:45 All Ages 67 Female 67 00:00:21 02:33:45
263 639 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 02:42:00 All Ages 196 Male 196 00:00:18 02:42:00
264 591 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΟΡΩΤΟΣ 02:44:22 All Ages 197 Male 197 GRIGORIOU BIKES 00:00:03 02:44:22
265 524 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΙΧΑ 02:53:26 All Ages 68 Female 68 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:03 02:53:26

Chronosystems

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close