Αποτελέσματα αγώνων Mountain Running

Salomon Mountain Cup 2019- Πάρνηθα: Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από το φετινό Salomon Mountain Cup της Πάρνηθας

11 km

1 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 00:46:06 M2 1 Male 1 SALOMON HELLAS 00:46:06
2 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 00:46:44 M2 2 Male 2 L-CREW 00:00:02 00:46:44
3 3 ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 00:46:50 M1 1 Male 3 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:00 00:46:50
4 5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 00:49:32 M3 1 Male 4 THE RUNNERS PROJECT 00:00:01 00:49:32
5 4 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 00:50:34 M4 1 Male 5 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:00 00:50:34
6 264 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 00:50:44 M2 3 Male 6 MY ATHLETE – CHOZEN TEAM 00:00:02 00:50:44
7 430 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 00:52:24 M3 2 Male 7 MY ATHLETE 00:52:24
8 137 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 00:53:08 M1 2 Male 8 MYATHLETE CHOZEN TEAM 00:00:02 00:53:08
9 8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΚΑΣ 00:53:50 M2 4 Male 9 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:53:50
10 23 PETER CAMPBELL 00:55:40 M3 3 Male 10 00:00:02 00:55:40
11 377 ΦΑΝΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 00:55:47 M2 5 Male 11 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:02 00:55:47
12 7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:56:04 M4 2 Male 12 THE RUNNERS PROJECT 00:00:03 00:56:04
13 375 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 00:56:06 M4 3 Male 13 THE RUNNERS PROJECT 00:00:05 00:56:06
14 234 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 00:57:03 M2 6 Male 14 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 00:00:04 00:57:03
15 186 ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 00:57:05 M2 7 Male 15 PHYSIOLYSIS 00:00:06 00:57:05
16 385 ΜΑΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 00:57:14 M3 4 Male 16 00:00:04 00:57:14
17 345 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ 00:58:18 M2 8 Male 17 Orange Mountain Team 00:00:03 00:58:18
18 80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 00:58:23 M2 9 Male 18 L-CREW 00:00:03 00:58:23
19 230 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ 00:58:43 M1 3 Male 19 00:00:01 00:58:43
20 172 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΙΟΣ 00:58:48 M3 5 Male 20 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:08 00:58:48
21 384 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΟΥΜΗΣ 00:58:55 M3 6 Male 21 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:01 00:58:55
22 302 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ 00:58:58 M1 4 Male 22 00:00:05 00:58:58
23 437 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:58:59 M1 5 Male 23 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:02 00:58:59
24 253 ΗΛΙΑΣ ΣΑΖΑΚΛΗΣ 00:59:00 M2 10 Male 24 HEALTHCURE 00:00:07 00:59:00
25 440 ΒΙΚΥ ΚΟΛΟΒΟΥ 00:59:13 F2 1 Female 1 00:00:01 00:59:13
26 325 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 00:59:17 M3 7 Male 25 FREE RUNNERS 00:00:03 00:59:17
27 245 ΣΤΕΦΑΝΙ ΠΙΣΣΗ 00:59:24 F1 1 Female 2 00:00:01 00:59:24
28 410 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 00:59:45 F1 2 Female 3 SALOMON HELLAS 00:00:00 00:59:45
29 378 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ 00:59:49 M2 11 Male 26 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:05 00:59:49
30 285 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ 00:59:56 M4 4 Male 27 00:00:04 00:59:56
31 179 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ 01:00:07 M1 6 Male 28 00:00:20 01:00:07
32 171 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 01:00:15 M4 5 Male 29 L-CREW 00:00:01 01:00:15
33 447 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΤΖΙΛΗΣ 01:00:31 M3 8 Male 30 00:00:02 01:00:31
34 444 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΙ 01:00:39 F1 3 Female 4 Lasportiva team greece 00:00:02 01:00:39
35 139 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 01:00:50 M3 9 Male 31 MYATHLETE CHOZEN TEAM 00:00:01 01:00:50
36 6 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 01:00:56 M2 12 Male 32 THE GKAZONIS 00:00:08 01:00:56
37 119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 01:00:58 M2 13 Male 33 00:00:06 01:00:58
38 52 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 01:01:00 M4 6 Male 34 00:00:09 01:01:00
39 126 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 01:01:00 M4 7 Male 35 00:00:08 01:01:00
40 373 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ 01:01:00 M3 10 Male 36 THE RUNNERS PROJECT 00:00:00 01:01:00
41 221 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΕΤΗΣ 01:01:10 M2 14 Male 37 Polias Runners 00:00:07 01:01:10
42 344 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 01:01:26 M3 11 Male 38 Orange Mountain Team 00:00:09 01:01:26
43 306 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ 01:01:33 M2 15 Male 39 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:05 01:01:33
44 346 ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ 01:01:33 M2 16 Male 40 Orange Mountain Team 00:00:07 01:01:33
45 278 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 01:01:34 M3 12 Male 41 MYATHLETE – CHOZEN TEAM. 00:00:18 01:01:34
46 347 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 01:01:36 M3 13 Male 42 Orange Mountain Team 00:00:07 01:01:36
47 82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ 01:01:43 M3 14 Male 43 00:00:05 01:01:43
48 240 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ 01:02:33 M4 8 Male 44 00:00:03 01:02:33
49 77 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΡΙΤΖΑΣ 01:02:41 M2 17 Male 45 MYATHLETE 00:00:20 01:02:41
50 71 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 01:02:46 F2 2 Female 5 L-CREW 00:00:01 01:02:46
51 331 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 01:02:56 M2 18 Male 46 00:00:26 01:02:56
52 153 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:02:56 M4 9 Male 47 00:00:03 01:02:56
53 148 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ 01:03:04 M4 10 Male 48 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:05 01:03:04
54 103 ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ 01:03:05 M3 15 Male 49 00:00:03 01:03:05
55 211 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 01:03:12 M3 16 Male 50 Δρομεις Λιβαδειας 00:00:05 01:03:12
56 150 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 01:03:16 M2 19 Male 51 00:00:09 01:03:16
57 241 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:03:32 M2 20 Male 52 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:31 01:03:32
58 406 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ 01:03:33 M2 21 Male 53 LOST RUNNERS – GREEN FAMILY 00:00:15 01:03:33
59 446 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΑΤΑΣ 01:03:34 M1 7 Male 54 00:00:01 01:03:34
60 409 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ 01:03:39 M3 17 Male 55 SALOMON 00:00:02 01:03:39
61 419 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:03:40 M2 22 Male 56 KINISIS RUNNING TEAM 00:00:09 01:03:40
62 93 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 01:03:49 F1 4 Female 6 00:00:05 01:03:49
63 420 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΠΠΑΣ 01:03:51 M3 18 Male 57 Isaloshydra/Hydrarunners 00:00:03 01:03:51
64 217 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 01:03:57 M1 8 Male 58 00:00:33 01:03:57
65 74 Ερμής Γκιόκας 01:03:58 M3 19 Male 59 COCO-MAT 00:00:19 01:03:58
66 78 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΥΛΛΗΣ 01:04:08 M4 11 Male 60 00:00:06 01:04:08
67 341 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 01:04:44 M2 23 Male 61 BYRONS RUNNERS 00:00:10 01:04:44
68 358 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ 01:04:45 M2 24 Male 62 SANTA RUNNING TEAM 01:04:45
69 260 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 01:04:53 M4 12 Male 63 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:00:04 01:04:53
70 333 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 01:05:01 M3 20 Male 64 00:00:07 01:05:01
71 280 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 01:05:04 M3 21 Male 65 00:00:06 01:05:04
72 63 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:05:13 M3 22 Male 66 GLAM ROCK/METAL 00:00:20 01:05:13
73 443 ΝΙΚΟΛΑΣΟ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 01:05:14 M3 23 Male 67 00:00:07 01:05:14
74 199 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 01:05:15 M3 24 Male 68 00:00:13 01:05:15
75 388 MEHDI KHOUBBANE 01:05:20 M2 25 Male 69 00:00:43 01:05:20
76 311 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 01:05:26 M3 25 Male 70 00:00:01 01:05:26
77 141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 01:05:26 M3 26 Male 71 HELIC SA 00:00:09 01:05:26
78 441 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 01:05:28 M4 13 Male 72 01:05:28
79 204 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ 01:05:47 M3 27 Male 73 00:00:12 01:05:47
80 206 ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ 01:05:58 M3 28 Male 74 00:00:14 01:05:58
81 389 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 01:06:00 M2 26 Male 75 00:00:05 01:06:00
82 318 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 01:06:13 M3 29 Male 76 00:00:04 01:06:13
83 435 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ 01:06:19 M3 30 Male 77 00:00:17 01:06:19
84 421 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 01:06:22 M3 31 Male 78 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 00:00:08 01:06:22
85 337 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 01:06:22 M3 32 Male 79 BYRONS RUNNERS 00:00:11 01:06:22
86 94 ΡΟΔΑΝΘΗ ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ 01:06:26 F1 5 Female 7 00:00:03 01:06:26
87 342 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 01:06:29 F1 6 Female 8 Orange Mountain Team 00:00:02 01:06:29
88 232 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 01:06:40 M3 33 Male 80 00:00:12 01:06:40
89 307 ΜΑΝΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ 01:06:44 M1 9 Male 81 00:00:08 01:06:44
90 266 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 01:06:58 M4 14 Male 82 GOSPORT 00:00:04 01:06:58
91 210 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:07:02 M4 15 Male 83 00:00:19 01:07:02
92 116 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ 01:07:03 M3 34 Male 84 00:00:11 01:07:03
93 168 ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ 01:07:05 M2 27 Male 85 00:00:05 01:07:05
94 314 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 01:07:20 M2 28 Male 86 00:00:05 01:07:20
95 79 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ 01:07:32 M3 35 Male 87 00:00:07 01:07:32
96 362 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 01:07:43 M2 29 Male 88 SANTA RUNNING TEAM 00:00:09 01:07:43
97 21 MAREK BODZIONY 01:07:58 M4 16 Male 89 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 00:00:11 01:07:58
98 216 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:08:03 M3 36 Male 90 00:00:13 01:08:03
99 261 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΙΜΑΝΙΔΗΣ 01:08:07 M2 30 Male 91 00:00:16 01:08:07
100 236 ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΟΥΛΑΚΗΣ 01:08:07 M2 31 Male 92 00:00:03 01:08:07
101 274 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 01:08:22 M3 37 Male 93 MY ATHLETE CHOOSEN TEAM 00:00:20 01:08:22
102 209 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 01:08:26 M4 17 Male 94 00:00:08 01:08:26
103 169 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 01:08:27 M3 38 Male 95 00:00:09 01:08:27
104 89 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΡΛΕΡΕΣ 01:08:27 M3 39 Male 96 LADIAS LAB 00:00:07 01:08:27
105 308 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 01:08:28 M4 18 Male 97 SHOP AND TRADE 00:00:08 01:08:28
106 292 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 01:08:34 M3 40 Male 98 00:00:31 01:08:34
107 267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΒΟΛΟΣ 01:08:39 M2 32 Male 99 THE FIGHT CORNER 00:00:24 01:08:39
108 104 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 01:08:49 M2 33 Male 100 00:00:17 01:08:49
109 183 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΛΛΙΔΗΣ 01:08:56 M3 41 Male 101 N SMYRNI RUN CLUB 00:00:15 01:08:56
110 363 ΠΑΡΗΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ 01:09:05 M2 34 Male 102 SANTA RUNNING TEAM 00:00:08 01:09:05
111 395 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:09:12 M4 19 Male 103 00:00:19 01:09:12
112 374 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 01:09:13 M4 20 Male 104 THE RUNNERS PROJECT 00:00:04 01:09:13
113 299 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΚΩΝΑΚΗΣ 01:09:15 M3 42 Male 105 MYATHLETE 00:00:21 01:09:15
114 382 ΝΙΚΟΣ ΑΛΤΟΥΒΑΣ 01:09:20 M4 21 Male 106 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:07 01:09:20
115 70 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:09:22 M2 35 Male 107 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNIHG TEAM 00:00:16 01:09:22
116 59 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 01:09:24 M3 43 Male 108 00:00:10 01:09:24
117 370 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 01:09:40 M4 22 Male 109 THE RUNNERS PROJECT 00:00:10 01:09:40
118 24 MAURO LOVASCIO 01:09:40 M4 23 Male 110 NEA KIFISSIA 00:00:14 01:09:40
119 383 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ 01:09:43 M2 36 Male 111 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:05 01:09:43
120 133 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 01:09:47 M3 44 Male 112 00:00:07 01:09:47
121 284 ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΑΓΚΑΣ 01:09:57 M3 45 Male 113 00:00:10 01:09:57
122 146 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 01:10:01 M1 10 Male 114 00:00:21 01:10:01
123 310 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΛΙΣΙΑΔΗΣ 01:10:06 M3 46 Male 115 KINISIS RUNNING TEAM 00:00:10 01:10:06
124 242 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 01:10:11 M2 37 Male 116 PELECANUS CRISPUS 00:00:25 01:10:11
125 399 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ 01:10:31 M2 38 Male 117 00:00:16 01:10:31
126 268 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΛΟΣ 01:10:44 M2 39 Male 118 00:00:34 01:10:44
127 120 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ 01:10:47 M1 11 Male 119 00:00:14 01:10:47
128 219 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 01:10:48 M3 47 Male 120 00:00:15 01:10:48
129 348 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΒΟΣ 01:10:56 M2 40 Male 121 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO 00:00:23 01:10:56
130 432 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΑΡΑΣ 01:11:00 M2 41 Male 122 00:00:32 01:11:00
131 235 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 01:11:05 M4 24 Male 123 00:00:19 01:11:05
132 45 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 01:11:07 M2 42 Male 124 00:00:31 01:11:07
133 38 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΚΟΥ 01:11:11 M4 25 Male 125 00:00:10 01:11:11
134 66 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 01:11:16 M4 26 Male 126 ΑΠΟΛΛΩΝ 00:00:04 01:11:16
135 58 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΡΒΟΣ 01:11:23 M3 48 Male 127 00:00:35 01:11:23
136 175 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ 01:11:24 M3 49 Male 128 00:00:31 01:11:24
137 418 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 01:11:26 M3 50 Male 129 My Athlete Chozen Team 00:00:18 01:11:26
138 386 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 01:11:27 M4 27 Male 130 00:00:16 01:11:27
139 184 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 01:11:33 M2 43 Male 131 BALIOTIS NATURE TRAIL / IRUN 00:00:14 01:11:33
140 60 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 01:11:42 M3 51 Male 132 iRun Magazine 00:00:05 01:11:42
141 227 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ 01:11:52 M3 52 Male 133 00:00:12 01:11:52
142 177 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 01:11:53 M2 44 Male 134 00:00:19 01:11:53
143 99 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 01:11:54 F2 3 Female 9 My athlete – chozen 00:00:03 01:11:54
144 429 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ 01:12:00 M3 53 Male 135 Nea Smyrni Running Team 00:00:15 01:12:00
145 75 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ 01:12:03 Unknown 1 Male 136 00:00:38 01:12:03
146 269 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΙΑΣ 01:12:07 M3 54 Male 137 00:00:24 01:12:07
147 313 ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΦΟΥΛΕΡΤΟΝ 01:12:10 M4 28 Male 138 00:00:17 01:12:10
148 197 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΟΣ 01:12:21 M4 29 Male 139 00:00:08 01:12:21
149 65 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΣ 01:12:34 M2 45 Male 140 ΚΑΜΑΤΕΡΟ 00:00:03 01:12:34
150 194 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 01:12:47 M3 55 Male 141 LIDA APARTMENTS – AXA – ΣΔΥΜ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 00:00:14 01:12:47
151 118 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΣΑΡΗΣ 01:12:48 M2 46 Male 142 00:00:38 01:12:48
152 131 ΚΕΛΛΥ ΚΑΡΑΒΙΤΗ 01:12:53 F2 4 Female 10 00:00:09 01:12:53
153 282 ΤΡΥΦΩΝ ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ 01:12:54 M4 30 Male 143 ΑΤΟΜΙΚΑ 00:00:06 01:12:54
154 188 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 01:12:55 M3 56 Male 144 00:00:28 01:12:55
155 251 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 01:13:09 M4 31 Male 145 TIHIORACE /GOSPORT 00:00:18 01:13:09
156 64 ΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ 01:13:46 M3 57 Male 146 MY ATHLETE/ CHOZEN 00:00:04 01:13:46
157 142 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 01:13:59 M3 58 Male 147 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 00:00:13 01:13:59
158 400 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:14:14 M4 32 Male 148 00:00:18 01:14:14
159 329 ΣΟΛΩΝ ΧΩΡΑΦΑΣ 01:14:16 M3 59 Male 149 AEGEAN RUNNING TEAM 00:00:13 01:14:16
160 195 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:14:38 M2 47 Male 150 00:00:13 01:14:38
161 270 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ 01:14:44 M3 60 Male 151 00:00:23 01:14:44
162 428 ΣΠΥΡΟΣ ΖΗΚΟΣ 01:14:44 M3 61 Male 152 00:00:27 01:14:44
163 281 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΥΝΟΔΗΣ 01:14:47 M2 48 Male 153 AEGEANSEALS RUNNING TEAM 00:00:30 01:14:47
164 229 ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:14:47 M2 49 Male 154 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:32 01:14:47
165 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 01:14:55 M4 33 Male 155 00:00:19 01:14:55
166 226 ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:15:08 M3 62 Male 156 00:00:20 01:15:08
167 190 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 01:15:17 M1 12 Male 157 00:00:36 01:15:17
168 366 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 01:15:23 M3 63 Male 158 00:00:17 01:15:23
169 391 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 01:15:29 M3 64 Male 159 MY ATHLETE / CHOZEN 00:00:20 01:15:29
170 412 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ 01:15:31 M1 13 Male 160 00:00:13 01:15:31
171 176 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ 01:15:32 M3 65 Male 161 00:00:38 01:15:32
172 276 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 01:15:34 M3 66 Male 162 00:00:35 01:15:34
173 387 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 01:15:37 M2 50 Male 163 00:00:15 01:15:37
174 283 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 01:15:43 M2 51 Male 164 00:00:25 01:15:43
175 257 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΟΥΓΚΟΣ 01:15:47 M1 14 Male 165 NS COACHING 00:00:11 01:15:47
176 34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:15:51 M3 67 Male 166 00:00:07 01:15:51
177 124 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ 01:15:51 M2 52 Male 167 00:00:31 01:15:51
178 145 ΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ 01:15:52 M1 15 Male 168 00:00:33 01:15:52
179 47 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΕΛΗΣ 01:15:52 M2 53 Male 169 00:00:37 01:15:52
180 181 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΚΟΣ 01:15:54 M3 68 Male 170 00:00:29 01:15:54
181 165 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 01:15:54 M3 69 Male 171 STEEL RUNNING TEAM 00:00:26 01:15:54
182 394 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ 01:15:58 M3 70 Male 172 01:15:58
183 402 ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΣΟΥΦΑΪ 01:15:59 M2 54 Male 173 00:00:31 01:15:59
184 327 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 01:16:00 M1 16 Male 174 ΛΙΑΤΑΝΗ 00:00:36 01:16:00
185 392 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΣ 01:16:01 M2 55 Male 175 00:00:33 01:16:01
186 87 ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ 01:16:03 F2 5 Female 11 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 00:00:23 01:16:03
187 381 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΚΑΣ 01:16:03 M2 56 Male 176 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:07 01:16:03
188 193 ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ 01:16:06 M4 34 Male 177 TSOUMELEKA ACCEPTED 00:00:09 01:16:06
189 426 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ 01:16:11 M2 57 Male 178 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 00:00:28 01:16:11
190 202 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΓΚΟΣ 01:16:22 M3 71 Male 179 00:00:30 01:16:22
191 41 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 01:16:46 M2 58 Male 180 00:00:05 01:16:46
192 243 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 01:16:47 M3 72 Male 181 00:00:27 01:16:47
193 76 ΕΛΕΝΑ ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΥ 01:16:58 F1 7 Female 12 00:00:03 01:16:58
194 152 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΖΙΝΟΣ 01:16:59 M2 59 Male 182 00:00:16 01:16:59
195 294 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΑΚΑΣ 01:17:00 M3 73 Male 183 00:00:15 01:17:00
196 31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 01:17:02 M3 74 Male 184 00:00:35 01:17:02
197 422 ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ 01:17:04 M4 35 Male 185 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 00:00:22 01:17:04
198 91 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 01:17:07 M3 75 Male 186 00:00:07 01:17:07
199 224 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:17:07 F2 6 Female 13 00:00:19 01:17:07
200 189 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 01:17:11 M3 76 Male 187 00:00:28 01:17:11
201 30 NICOLAS ZINELL 01:17:21 M1 17 Male 188 Athens 00:00:49 01:17:21
202 86 ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΕΒΕΛΕΚΟΣ 01:17:28 M3 77 Male 189 00:00:23 01:17:28
203 29 ALEXANDER ZINELL 01:17:28 M4 36 Male 190 Athens 00:00:48 01:17:28
204 361 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ 01:17:36 M2 60 Male 191 SANTA RUNNING TEAM 00:00:11 01:17:36
205 339 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 01:17:38 M3 78 Male 192 BYRONS RUNNERS 00:00:13 01:17:38
206 250 ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 01:17:43 M3 79 Male 193 00:00:44 01:17:43
207 157 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 01:17:45 M4 37 Male 194 Snails Team 00:00:29 01:17:45
208 258 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΑΚΗΣ 01:17:46 M2 61 Male 195 00:00:33 01:17:46
209 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 01:17:46 M3 80 Male 196 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:21 01:17:46
210 352 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 01:17:48 M3 81 Male 197 SALIGARIA 00:00:22 01:17:48
211 49 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 01:17:49 M1 18 Male 198 00:00:06 01:17:49
212 322 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 01:17:51 M3 82 Male 199 BEAR TEAM 00:00:15 01:17:51
213 350 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ 01:17:52 M3 83 Male 200 SALIGARIA 00:00:24 01:17:52
214 254 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:17:52 M1 19 Male 201 CROSSFIT CHALANDRI 00:00:22 01:17:52
215 415 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:18:04 M2 62 Male 202 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 00:00:28 01:18:04
216 423 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:18:07 M3 84 Male 203 ΛΟΥΤΡΑΚΙ 00:00:15 01:18:07
217 185 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ 01:18:08 M2 63 Male 204 00:00:33 01:18:08
218 371 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 01:18:09 F2 7 Female 14 THE RUNNERS PROJECT 00:00:11 01:18:09
219 132 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ 01:18:10 F2 8 Female 15 00:00:18 01:18:10
220 163 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ 01:18:16 M3 85 Male 205 iRun Magazine 00:00:10 01:18:16
221 334 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 01:18:25 M1 20 Male 206 00:00:14 01:18:25
222 290 ΑΡΤΕΜΗΣ ΤΖΙΝΗΣ 01:18:37 M2 64 Male 207 00:00:32 01:18:37
223 101 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:18:47 M2 65 Male 208 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:32 01:18:47
224 312 ΑΔΑΝΑΝΤΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 01:18:57 M2 66 Male 209 00:00:31 01:18:57
225 20 ROXANE BAULUCK 01:19:05 F1 8 Female 16 My athlete – chozen 00:00:13 01:19:05
226 138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 01:19:07 M3 86 Male 210 ΤΤΤ 00:00:33 01:19:07
227 436 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ 01:19:13 F2 9 Female 17 DYNOCYCLES 00:00:34 01:19:13
228 326 ΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 01:19:21 M3 87 Male 211 00:00:37 01:19:21
229 107 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:19:29 M2 67 Male 212 ARLA RUNNING TEAM 00:00:17 01:19:29
230 330 GIUSEPPINA VECCHIO 01:19:29 F2 10 Female 18 00:00:08 01:19:29
231 85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 01:19:44 M3 88 Male 213 OROPOS RUNNING TEAM 00:00:10 01:19:44
232 405 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 01:20:09 F1 9 Female 19 THE GKAZONIS 00:00:11 01:20:09
233 416 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 01:20:14 M4 38 Male 214 00:00:36 01:20:14
234 335 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 01:20:21 M2 68 Male 215 00:00:37 01:20:21
235 379 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 01:20:25 M4 39 Male 216 00:00:27 01:20:25
236 205 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΤΖΙΑΣ 01:20:32 M3 89 Male 217 00:00:34 01:20:32
237 255 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 01:20:33 M4 40 Male 218 NUVENTI 00:00:17 01:20:33
238 369 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΜΠΙΡΗ 01:20:35 F2 11 Female 20 THE RUNNERS PROJECT 00:00:09 01:20:35
239 340 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ 01:20:41 M3 90 Male 219 BYRONS RUNNERS 00:00:14 01:20:41
240 90 ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΥ 01:20:48 F2 12 Female 21 AGIOS STEFANOS 00:00:20 01:20:48
241 403 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ 01:20:53 M3 91 Male 220 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:24 01:20:53
242 68 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:21:12 M4 41 Male 221 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:15 01:21:12
243 397 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 01:21:15 M2 69 Male 222 00:00:31 01:21:15
244 44 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 01:21:18 M3 92 Male 223 Cgs triathlon club 00:00:37 01:21:18
245 155 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ 01:21:24 F1 10 Female 22 00:00:03 01:21:24
246 191 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ 01:21:26 M2 70 Male 224 00:00:43 01:21:26
247 84 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ 01:21:55 M3 93 Male 225 Cgs triathlon club 00:00:37 01:21:55
248 262 ΧΑΡΑΛΑΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 01:22:11 M4 42 Male 226 00:00:27 01:22:11
249 134 ΖΩΖΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ 01:22:26 F1 11 Female 23 01:22:26
250 324 ΘΩΜΑΣ ΧΗΤΑΣ 01:22:43 M2 71 Male 227 POCO LOCO 00:00:19 01:22:43
251 336 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 01:22:47 M4 43 Male 228 00:00:32 01:22:47
252 213 ΜΑΚΗΣ ΝΟΥΣΗΣ 01:22:47 M3 94 Male 229 00:00:35 01:22:47
253 180 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 01:22:50 M3 95 Male 230 00:00:17 01:22:50
254 167 ΣΥΡΙΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 01:22:53 M3 96 Male 231 00:00:33 01:22:53
255 22 NICOLETTA BRUNI 01:22:55 F2 13 Female 24 00:00:07 01:22:55
256 27 DOROTA SUCHOCKA 01:23:13 F2 14 Female 25 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 00:00:11 01:23:13
257 315 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ 01:24:02 F2 15 Female 26 00:00:07 01:24:02
258 301 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 01:24:09 F2 16 Female 27 00:00:04 01:24:09
259 286 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΟΥΚΙΔΗΣ 01:24:11 M2 72 Male 232 RUN FORREST RUN 00:00:36 01:24:11
260 364 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 01:24:15 M2 73 Male 233 Gargoyles 00:00:55 01:24:15
261 102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ 01:24:18 M3 97 Male 234 00:00:37 01:24:18
262 106 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ 01:24:18 M3 98 Male 235 00:00:37 01:24:18
263 365 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΟΠΕΛΑΣ 01:24:19 M2 74 Male 236 Gargoyles 00:00:58 01:24:19
264 149 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΘΡΗΣ 01:24:22 M3 99 Male 237 XTREMESURFERS 00:00:33 01:24:22
265 249 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 01:24:31 M3 100 Male 238 00:00:37 01:24:31
266 293 ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΤΟΚΚΟΣ 01:24:34 M4 44 Male 239 DSA-RUNNING TEAM 00:00:27 01:24:34
267 380 ΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ 01:24:39 F2 17 Female 28 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:07 01:24:39
268 404 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ 01:24:44 M2 75 Male 240 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:23 01:24:44
269 231 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ 01:24:57 M2 76 Male 241 00:00:28 01:24:57
270 55 ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δ ΒΛΑΣΤΟΣ 01:25:02 M3 101 Male 242 00:00:09 01:25:02
271 203 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΡΔΗ 01:25:03 F1 12 Female 29 OROPOS RUNNING TEAM 00:00:11 01:25:03
272 159 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΣ 01:25:09 M3 102 Male 243 SNAILS 00:00:34 01:25:09
273 237 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ 01:25:09 M3 103 Male 244 00:00:07 01:25:09
274 445 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ 01:25:09 M3 104 Male 245 00:00:32 01:25:09
275 135 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗΣ 01:25:38 M3 105 Male 246 MOTOR OIL RUNNING TEAM 00:00:16 01:25:38
276 170 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 01:25:39 M4 45 Male 247 MOTOR OIL RUNNING TEAM 00:00:17 01:25:39
277 332 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 01:25:51 M2 77 Male 248 00:00:07 01:25:51
278 83 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ 01:25:55 F1 13 Female 30 THE FIGHT CORNER 00:00:23 01:25:55
279 289 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑΣ 01:25:56 M3 106 Male 249 00:00:34 01:25:56
280 129 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΠΟΤΑΣ 01:26:00 M3 107 Male 250 00:00:12 01:26:00
281 198 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:26:25 M2 78 Male 251 00:00:04 01:26:25
282 187 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 01:26:27 M3 108 Male 252 MY ATHLETE CHOZEN MOUTAIN TEAM 00:00:23 01:26:27
283 305 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 01:26:41 F2 18 Female 31 00:00:26 01:26:41
284 279 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ 01:26:42 M3 109 Male 253 00:00:33 01:26:42
285 398 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΚΟΥΡΣΟΣ 01:26:47 M3 110 Male 254 01:26:47
286 57 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 01:26:52 M3 111 Male 255 TSOUMELEKA ACCEPTED 00:00:09 01:26:52
287 319 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 01:27:28 M1 21 Male 256 VOULA 00:00:30 01:27:28
288 354 ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 01:27:34 M2 79 Male 257 SALIGARIA 00:00:26 01:27:34
289 353 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΪΔΑΣ 01:27:34 M2 80 Male 258 SALIGARIA 00:00:25 01:27:34
290 200 ΘΑΝΑΨΗΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 01:27:54 M3 112 Male 259 ΜΠΟΥΦΗΔΕΣ 00:00:36 01:27:54
291 201 ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΜΟΝΙΟΔΗΣ 01:28:03 M3 113 Male 260 00:00:35 01:28:03
292 51 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΤΑΛΟΓΛΟΥ 01:28:14 M3 114 Male 261 sciencetraining.gr 00:00:24 01:28:14
293 297 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ 01:28:14 M2 81 Male 262 00:00:22 01:28:14
294 125 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΝΑΣ 01:28:20 M3 115 Male 263 00:00:43 01:28:20
295 128 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 01:28:22 F2 19 Female 32 00:00:01 01:28:22
296 88 ΣΩΣΑΝΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ 01:28:33 F2 20 Female 33 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 00:00:29 01:28:33
297 323 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΙΚΟΣ 01:28:42 M3 116 Male 264 00:00:08 01:28:42
298 67 ΕΛΕΑΝΑ ΓΙΑΜΠΑΝΑ 01:28:59 F2 21 Female 34 DSA-RUNNING TEAM 00:00:27 01:28:59
299 207 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΛΜΠΑΣ 01:29:03 M3 117 Male 265 Ν.Α.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ 00:00:42 01:29:03
300 50 ΜΕΛΙΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 01:29:09 M3 118 Male 266 00:00:37 01:29:09
301 166 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:29:09 M2 82 Male 267 00:00:37 01:29:09
302 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ 01:29:15 M3 119 Male 268 00:00:38 01:29:15
303 349 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ 01:29:36 M3 120 Male 269 SALIGARIA 00:00:25 01:29:36
304 355 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΦΑΝΗΣ 01:29:58 M3 121 Male 270 SALIGARIA 00:00:24 01:29:58
305 298 ΣΠΥΡΙΔΟΝΙΑ ΤΡΙΧΙΑ 01:30:07 F2 22 Female 35 00:00:26 01:30:07
306 424 ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:30:08 M2 83 Male 271 00:00:03 01:30:08
307 338 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ 01:30:16 F1 14 Female 36 BYRONS RUNNERS 00:00:12 01:30:16
308 244 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ 01:30:19 M4 46 Male 272 ΣΑΦΑΝΣ 00:00:29 01:30:19
309 61 ΜΙΛΤΟΣ – ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΚΗΣ 01:30:30 M4 47 Male 273 00:00:25 01:30:30
310 173 ΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ 01:30:38 M3 122 Male 274 00:00:36 01:30:38
311 69 ΣΟΦΗ ΓΙΑΝΝΑΡΗ 01:30:41 F2 23 Female 37 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM 00:00:28 01:30:41
312 317 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΛΙΑΣΟΣ 01:30:44 M2 84 Male 275 00:00:12 01:30:44
313 196 ΔΑΝΑΗ ΜΗΤΡΟΥΣΗ 01:31:06 F1 15 Female 38 00:00:37 01:31:06
314 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 01:31:11 M3 123 Male 276 THE FIGHT CORNER 00:00:26 01:31:11
315 357 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΝΟΣ 01:31:21 M2 85 Male 277 SALIGARIA 00:00:23 01:31:21
316 414 ΑΘΑΝΣΙΟΣ ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ 01:31:33 M4 48 Male 278 00:00:13 01:31:33
317 328 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 01:31:34 M3 124 Male 279 Ν. ΜΑΚΡΗ – Ν. ΒΟΥΤΖΑ 00:00:25 01:31:34
318 256 Χριστίνα Σάμου 01:31:38 F1 16 Female 39 00:00:36 01:31:38
319 296 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΙΒΟΥΡΕΑΣ 01:31:45 M3 125 Male 280 KINISIS RUNNING TEAM 00:00:29 01:31:45
320 72 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΛΙΤΣΗΣ 01:31:46 M2 86 Male 281 KINISIS RUNNING TEAM 00:00:31 01:31:46
321 220 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 01:31:50 M4 49 Male 282 00:00:38 01:31:50
322 401 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ 01:31:58 F1 17 Female 40 00:00:35 01:31:58
323 309 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 01:32:14 M4 50 Male 283 00:00:13 01:32:14
324 121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΘΕΡΗΣ 01:32:19 M4 51 Male 284 00:00:43 01:32:19
325 359 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 01:32:28 M4 52 Male 285 SANTA RUNNING TEAM 00:00:26 01:32:28
326 26 ANASTASIA SANIDA 01:32:50 F1 18 Female 41 CHOSEN MOUNTAIN TEAM 00:00:15 01:32:50
327 147 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΑΤΟΣ 01:33:02 M4 53 Male 286 00:00:42 01:33:02
328 214 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:33:10 M2 87 Male 287 00:00:25 01:33:10
329 225 ΒΑΣΙΛΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:33:18 M4 54 Male 288 00:01:06 01:33:18
330 212 ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΤΣΗ 01:33:18 F1 19 Female 42 00:00:25 01:33:18
331 304 ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 01:33:19 F1 20 Female 43 00:00:38 01:33:19
332 376 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΛΜΑΤΑΝΗ 01:33:21 F1 21 Female 44 THE RUNNERS PROJECT 00:00:17 01:33:21
333 275 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 01:33:24 F2 24 Female 45 00:00:22 01:33:24
334 127 ΒΑΣΩ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ 01:33:27 F1 22 Female 46 00:00:38 01:33:27
335 438 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΑΣ 01:33:28 M4 55 Male 289 00:00:21 01:33:28
336 96 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΛΕΤΗΣ 01:33:29 M3 126 Male 290 00:00:24 01:33:29
337 182 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣ 01:33:33 M2 88 Male 291 00:00:23 01:33:33
338 222 ΕΡΑΣΜΙΑ ΠΑΝΙΔΟΥ 01:34:02 F2 25 Female 47 ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:00:03 01:34:02
339 442 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΣ 01:34:05 M4 56 Male 292 00:00:23 01:34:05
340 110 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ 01:34:05 M4 57 Male 293 00:00:20 01:34:05
341 215 ΜΙΧΑΗΛ ΝΤΟΥΣΚΑΣ 01:34:09 M2 89 Male 294 00:00:43 01:34:09
342 248 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ 01:34:10 M2 90 Male 295 00:00:39 01:34:10
343 367 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 01:34:28 M2 91 Male 296 ALFA MEASUREMENTS 00:00:43 01:34:28
344 238 ΕΛΕΝΑ ΠΑΣΑΛΙΑΔΗ 01:34:35 F2 26 Female 48 00:00:35 01:34:35
345 174 ΑΡΓΥΡΩ ΛΑΣΚΑΡΗ 01:34:52 F1 23 Female 49 00:00:21 01:34:52
346 25 ROZALIA MICHALEA 01:35:10 F1 24 Female 50 STUDIO KINISIS 00:00:32 01:35:10
347 259 ΕΛΕΝΑ ΣΑΣΛΟΓΛΟΥ 01:35:12 F1 25 Female 51 KINISIS RUNNING TEAM 00:00:30 01:35:12
348 368 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 01:35:33 F1 26 Female 52 ALFA MEASUREMENTS 00:00:46 01:35:33
349 295 ΜΑΡΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ 01:35:36 F2 27 Female 53 MY ATHLETE- CHOZEN TEAM 00:00:19 01:35:36
350 413 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 01:35:45 M2 92 Male 297 00:00:20 01:35:45
351 408 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 01:35:57 M4 58 Male 298 00:00:13 01:35:57
352 360 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:36:02 M3 127 Male 299 SANTA RUNNING TEAM 00:00:08 01:36:02
353 178 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΡΙΚΟΣ 01:36:13 M3 128 Male 300 00:00:38 01:36:13
354 162 ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 01:36:13 F1 27 Female 54 00:00:30 01:36:13
355 136 ΑΝΝΑ ΚΑΡΟΚΗ 01:36:19 F1 28 Female 55 00:00:33 01:36:19
356 320 ΧΑΡΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ 01:36:54 F1 29 Female 56 SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:00:32 01:36:54
357 54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ 01:37:11 M2 93 Male 301 00:00:28 01:37:11
358 108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:37:38 M2 94 Male 302 00:00:43 01:37:38
359 73 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 01:37:53 M4 59 Male 303 00:00:22 01:37:53
360 151 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 01:37:59 M3 129 Male 304 00:00:44 01:37:59
361 425 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:38:26 M3 130 Male 305 00:00:04 01:38:26
362 158 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 01:38:36 M2 95 Male 306 STEEL RUNNING TEAM 00:00:16 01:38:36
363 32 ΡΕΝΙΑ ΑΓΑΘΟΥ 01:38:37 F1 30 Female 57 STEEL RUNNING TEAM 00:00:17 01:38:37
364 417 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:38:50 M4 60 Male 307 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:31 01:38:50
365 111 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:38:57 M3 131 Male 308 00:00:45 01:38:57
366 43 ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΥΠΑ 01:39:38 F2 28 Female 58 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:14 01:39:38
367 130 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 01:39:39 F1 31 Female 59 00:00:43 01:39:39
368 123 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ 01:40:34 F2 29 Female 60 00:00:43 01:40:34
369 239 ΗΡΩ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 01:40:57 F1 32 Female 61 00:00:08 01:40:57
370 300 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΤΑΛΟΣ 01:41:02 M2 96 Male 309 00:00:33 01:41:02
371 246 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ 01:41:10 M3 132 Male 310 00:00:34 01:41:10
372 351 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 01:41:23 M1 22 Male 311 SALIGARIA 00:00:23 01:41:23
373 28 AMARYLLIS VAN DER WILT 01:41:27 F2 30 Female 62 My athlete – chozen 00:00:12 01:41:27
374 208 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΙΡΚΟΣ 01:42:42 M3 133 Male 312 00:00:33 01:42:42
375 439 ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 01:43:31 M3 134 Male 313 00:00:36 01:43:31
376 56 ΓΙΏΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 01:43:53 M4 61 Male 314 00:00:21 01:43:53
377 277 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 01:44:33 M3 135 Male 315 00:00:31 01:44:33
378 433 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 01:45:08 M3 136 Male 316 00:00:45 01:45:08
379 434 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 01:45:10 M4 62 Male 317 00:00:37 01:45:10
380 390 ANGELIKA SIEMIENIECKA 01:45:15 F2 31 Female 63 00:00:32 01:45:15
381 393 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:45:24 M4 63 Male 318 01:45:24
382 291 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΔΗΣ 01:46:03 M3 137 Male 319 00:00:38 01:46:03
383 105 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 01:52:11 M4 64 Male 320 00:00:18 01:52:11
384 161 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΟΥΤΣΟΧΡΉΣΤΟΥ 01:52:39 F2 32 Female 64 01:52:39
385 316 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 01:53:10 F2 33 Female 65 00:00:20 01:53:10
386 247 ΑΝΔΡΌΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 01:57:32 M4 65 Male 321 Απόλλων Δυτικής Αττικής 00:00:16 01:57:32

5,5 km

1 580 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 00:26:35 All Ages 1 Male 1 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:00:02 00:26:35
2 585 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 00:27:16 All Ages 2 Male 2 VASKOS TEAM 00:00:04 00:27:16
3 686 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:27:31 All Ages 3 Male 3 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:02 00:27:31
4 658 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ 00:27:39 All Ages 4 Male 4 00:00:01 00:27:39
5 590 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 00:27:39 All Ages 5 Male 5 TOP GYM 00:00:05 00:27:39
6 685 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:28:52 All Ages 6 Male 6 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:01 00:28:52
7 542 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 00:28:55 All Ages 7 Male 7 CGS TRIATHLON TEAM 00:00:05 00:28:55
8 683 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΦΑΤΖΗΣ 00:28:57 All Ages 8 Male 8 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:03 00:28:57
9 513 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ 00:29:05 All Ages 9 Male 9 00:00:03 00:29:05
10 605 ΠΕΤΡΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 00:29:53 All Ages 10 Male 10 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 00:00:06 00:29:53
11 690 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 00:29:53 All Ages 11 Male 11 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:02 00:29:53
12 581 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 00:30:18 All Ages 12 Male 12 ARLA RUNNING TEAM 00:00:03 00:30:18
13 544 ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ ΚΕΧΑΓΙΑ 00:30:22 All Ages 1 Female 1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 00:00:01 00:30:22
14 537 ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:30:27 All Ages 13 Male 13 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 00:00:05 00:30:27
15 687 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:30:51 All Ages 14 Male 14 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:03 00:30:51
16 583 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 00:31:05 All Ages 15 Male 15 00:00:03 00:31:05
17 670 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 00:31:05 All Ages 16 Male 16 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 00:00:06 00:31:05
18 673 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 00:31:28 All Ages 2 Female 2 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 00:00:03 00:31:28
19 536 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 00:31:40 All Ages 17 Male 17 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:00:04 00:31:40
20 613 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 00:31:47 All Ages 18 Male 18 00:00:02 00:31:47
21 510 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:31:51 All Ages 19 Male 19 DE SPORT 00:00:03 00:31:51
22 691 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 00:32:03 All Ages 20 Male 20 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:03 00:32:03
23 684 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:32:32 All Ages 21 Male 21 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:02 00:32:32
24 639 ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 00:32:45 All Ages 22 Male 22 SANTA RUNNING TEAM 00:00:06 00:32:45
25 621 ΕΙΡΗΝΗ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 00:32:46 All Ages 3 Female 3 00:00:02 00:32:46
26 535 ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:33:01 All Ages 23 Male 23 00:00:03 00:33:01
27 407 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 00:33:06 All Ages 24 Male 24 THE RUNNERS PROJECT 00:00:03 00:33:06
28 682 ΠΑΥΛΟΣ ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ 00:33:08 All Ages 25 Male 25 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:03 00:33:08
29 568 ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ 00:33:15 All Ages 26 Male 26 00:33:15
30 599 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΑΠΤΗ 00:33:17 All Ages 4 Female 4 My athlete-chozen team 00:00:05 00:33:17
31 688 ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ 00:33:27 All Ages 5 Female 5 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:02 00:33:27
32 508 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 00:33:40 All Ages 27 Male 27 00:00:03 00:33:40
33 586 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:34:15 All Ages 28 Male 28 00:00:02 00:34:15
34 579 ΠΑΡΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 00:34:23 All Ages 29 Male 29 BLADE RUNNERS 00:00:04 00:34:23
35 529 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 00:34:33 All Ages 30 Male 30 00:00:04 00:34:33
36 592 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 00:34:43 All Ages 6 Female 6 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 00:00:03 00:34:43
37 695 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:34:50 All Ages 31 Male 31 00:00:05 00:34:50
38 502 GIOVANNI LEPRI 00:35:28 All Ages 32 Male 32 00:00:07 00:35:28
39 692 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:35:43 All Ages 33 Male 33 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:02 00:35:43
40 694 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 00:35:44 All Ages 7 Female 7 00:00:01 00:35:44
41 635 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΡΛΗΣ 00:35:48 All Ages 34 Male 34 SALIGARIA 00:00:12 00:35:48
42 689 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ 00:35:48 All Ages 35 Male 35 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:03 00:35:48
43 546 ΜΑΡΙΑ ΚΙΤΣΟΥ 00:36:05 All Ages 8 Female 8 KINISIS RUNNING TEAM 00:36:05
44 551 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 00:36:20 All Ages 9 Female 9 00:36:20
45 626 ΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 00:36:32 All Ages 36 Male 36 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO 00:00:12 00:36:32
46 653 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ 00:36:46 All Ages 37 Male 37 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:25 00:36:46
47 628 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:37:07 All Ages 38 Male 38 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO 00:00:15 00:37:07
48 545 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΙΤΣΑΡΑ 00:37:12 All Ages 10 Female 10 00:00:05 00:37:12
49 565 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 00:37:32 All Ages 39 Male 39 CGS TRIATHLON TEAM 00:00:13 00:37:32
50 571 ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΙΣΥΡΛΗ 00:37:36 All Ages 11 Female 11 00:00:03 00:37:36
51 640 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΛΑΣ 00:37:56 All Ages 40 Male 40 SANTA RUNNING TEAM 00:00:05 00:37:56
52 675 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΟΚΗΣ 00:38:20 All Ages 41 Male 41 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 00:00:03 00:38:20
53 564 ΝΙΚΟΣ ΜΑΖΟΣ 00:38:27 All Ages 42 Male 42 TSOUMELEKA ACCEPTED 00:00:11 00:38:27
54 616 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΚΝΑΚΟΣ 00:38:27 All Ages 43 Male 43 00:00:17 00:38:27
55 657 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:38:38 All Ages 44 Male 44 PANASIM86@YAHOO.GR 00:00:04 00:38:38
56 642 ΑΝΝΑ ΠΟΛΥΖΟΥ 00:39:04 All Ages 12 Female 12 SANTA RUNNING TEAM 00:00:06 00:39:04
57 523 ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ 00:39:08 All Ages 13 Female 13 L CREW 00:00:03 00:39:08
58 641 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ 00:39:09 All Ages 45 Male 45 SANTA RUNNING TEAM 00:00:16 00:39:09
59 656 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 00:39:10 All Ages 46 Male 46 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:23 00:39:10
60 574 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ 00:39:15 All Ages 47 Male 47 00:00:06 00:39:15
61 533 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 00:39:16 All Ages 48 Male 48 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 00:00:09 00:39:16
62 534 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 00:39:33 All Ages 49 Male 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:06 00:39:33
63 541 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ 00:39:37 All Ages 50 Male 50 00:00:15 00:39:37
64 660 ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 00:39:38 All Ages 14 Female 14 00:00:04 00:39:38
65 543 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΧΡΗ 00:39:40 All Ages 15 Female 15 CGS TRIATHLON TEAM 00:00:10 00:39:40
66 550 ΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 00:39:42 All Ages 51 Male 51 CGS TRIATHLON TEAM 00:00:07 00:39:42
67 569 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ 00:39:53 All Ages 16 Female 16 00:00:02 00:39:53
68 622 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ 00:39:54 All Ages 52 Male 52 00:00:17 00:39:54
69 559 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ 00:39:54 All Ages 53 Male 53 00:00:17 00:39:54
70 669 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 00:39:56 All Ages 54 Male 54 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 00:00:10 00:39:56
71 578 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΖΑΣ 00:40:00 All Ages 55 Male 55 Δρομεις Λιβαδειας 00:00:07 00:40:00
72 629 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΜΟΥ 00:40:08 All Ages 56 Male 56 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO 00:00:15 00:40:08
73 567 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΑΚΗΣ 00:40:11 All Ages 57 Male 57 00:00:18 00:40:11
74 654 ΣΤΑΘΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 00:40:15 All Ages 58 Male 58 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:00:24 00:40:15
75 591 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 00:40:19 All Ages 17 Female 17 00:00:14 00:40:19
76 659 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ 00:40:19 All Ages 59 Male 59 00:00:07 00:40:19
77 648 ΜΑΚΗΣ ΡΟΥΤΖΟΥΝΗΣ 00:40:21 All Ages 60 Male 60 Gargoyles 00:00:09 00:40:21
78 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 00:40:29 All Ages 61 Male 61 STEEL RUNNING TEAM 00:00:17 00:40:29
79 505 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ 00:40:29 All Ages 62 Male 62 00:00:24 00:40:29
80 577 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΑ 00:40:33 All Ages 18 Female 18 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:06 00:40:33
81 632 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΛΑΣ 00:41:19 All Ages 63 Male 63 SALIGARIA 00:00:22 00:41:19
82 509 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 00:41:24 All Ages 19 Female 19 00:00:11 00:41:24
83 589 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 00:41:28 All Ages 64 Male 64 00:00:16 00:41:28
84 525 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 00:41:45 All Ages 65 Male 65 MARATHON CLUB 00:41:45
85 560 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΓΝΟΣ 00:41:45 All Ages 66 Male 66 00:00:07 00:41:45
86 561 ΜΑΝΟΣ ΛΙΓΝΟΣ 00:41:48 All Ages 67 Male 67 00:00:06 00:41:48
87 644 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 00:41:58 All Ages 20 Female 20 SANTA RUNNING TEAM 00:00:07 00:41:58
88 538 ΙΟΥΛΙΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ 00:41:58 All Ages 68 Male 68 MYATHLETE-CHOZEN TEAM 00:00:13 00:41:58
89 572 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΤΡΑΚΑΣ 00:41:59 All Ages 69 Male 69 00:00:10 00:41:59
90 624 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗΣ 00:42:05 All Ages 70 Male 70 TSOUMELEKA ACCEPTED 00:00:11 00:42:05
91 507 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΑΚΙΩΤΗΣ 00:42:14 All Ages 71 Male 71 TSOUMELEKA ACCEPTED 00:00:08 00:42:14
92 627 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 00:42:15 All Ages 72 Male 72 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO 00:00:13 00:42:15
93 615 ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 00:42:16 All Ages 21 Female 21 00:00:08 00:42:16
94 643 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΒΑΡΝΑ 00:42:27 All Ages 22 Female 22 SANTA RUNNING TEAM 00:00:07 00:42:27
95 531 ΑΓΝΗ ΔΟΥΝΑΒΗ 00:42:33 All Ages 23 Female 23 00:00:20 00:42:33
96 667 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 00:42:39 All Ages 73 Male 73 00:00:05 00:42:39
97 593 ΑΡΙΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:42:45 All Ages 74 Male 74 CGS TRIATHLON TEAM 00:00:14 00:42:45
98 562 ΕΛΕΝΑ ΛΙΟΤΣΑΚΗ 00:43:15 All Ages 24 Female 24 ROJO CAFE 00:00:14 00:43:15
99 584 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 00:43:48 All Ages 75 Male 75 00:00:05 00:43:48
100 638 ΜΥΡΤΩ – ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΘΟΥΣΑΚΗ 00:43:49 All Ages 25 Female 25 SANTA RUNNING TEAM 00:00:05 00:43:49
101 697 MICHELLE RYAN 00:44:18 All Ages 26 Female 26 00:00:15 00:44:18
102 696 LORA HEUVINCK 00:44:18 All Ages 27 Female 27 00:00:14 00:44:18
103 606 ΝΙΚΟΛ ΣΟΡΔΑΚΗ 00:44:25 All Ages 28 Female 28 BLADE RUNNERS 00:00:05 00:44:25
104 634 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ 00:44:27 All Ages 76 Male 76 SALIGARIA 00:00:11 00:44:27
105 506 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 00:44:46 All Ages 77 Male 77 00:00:08 00:44:46
106 625 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 00:45:09 All Ages 78 Male 78 MYATHLETE 00:00:09 00:45:09
107 598 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΑΣΣΑ 00:45:11 All Ages 29 Female 29 00:00:11 00:45:11
108 617 ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:45:58 All Ages 79 Male 79 00:00:13 00:45:58
109 527 ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΔΑΠΟΝΤΕ 00:45:58 All Ages 30 Female 30 00:00:10 00:45:58
110 664 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 00:46:08 All Ages 80 Male 80 KIFISSIA RUNNERS 00:00:19 00:46:08
111 651 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΑΣΩΝ 00:46:16 All Ages 81 Male 81 ALFA MEASUREMENTS 00:00:18 00:46:16
112 539 ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:46:17 All Ages 31 Female 31 00:00:17 00:46:17
113 570 ΣΗΜΕΩΝ ΜΑΤΤΕΣ 00:46:20 All Ages 82 Male 82 TSOUMELEKA ACCEPTED 00:00:12 00:46:20
114 595 ΕΜΙΛΥ ΠΕΤΟΥΣΗ 00:46:31 All Ages 32 Female 32 00:00:19 00:46:31
115 526 ΘΑΝΟΣ ΔΑΛΑΛΑΚΗΣ 00:46:31 All Ages 83 Male 83 00:00:18 00:46:31
116 576 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 00:46:41 All Ages 33 Female 33 GREEN FAMILY 00:00:17 00:46:41
117 573 ΖΩΗ ΜΟΣΧΟΝΑ 00:46:48 All Ages 34 Female 34 MYATHLETE / CHOSEN 00:00:16 00:46:48
118 522 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΙΑΛΑΜΑΔΕΛΗΣ 00:46:50 All Ages 84 Male 84 00:00:19 00:46:50
119 612 ΦΩΤΗΣ ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ 00:46:54 All Ages 85 Male 85 00:00:17 00:46:54
120 501 HUSSEIN ABBAS 00:47:02 All Ages 86 Male 86 ARLA RUNNING TEAM 00:00:03 00:47:02
121 630 ΝΑΣΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 00:47:13 All Ages 87 Male 87 SALIGARIA 00:00:23 00:47:13
122 608 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΓΚΑΛΟΣ 00:47:38 All Ages 88 Male 88 TSOUMELEKA ACCEPTED 00:00:13 00:47:38
123 566 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΕΛΗ 00:47:43 All Ages 35 Female 35 00:00:06 00:47:43
124 530 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 00:48:01 All Ages 89 Male 89 00:00:16 00:48:01
125 588 ΙΑΣΩΝ ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ 00:48:19 All Ages 90 Male 90 MYATHLETE 00:00:14 00:48:19
126 623 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΑΡΙΣΚΟΣ 00:48:22 All Ages 91 Male 91 00:00:17 00:48:22
127 552 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΟΣ 00:48:24 All Ages 92 Male 92 00:00:15 00:48:24
128 633 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:48:27 All Ages 93 Male 93 SALIGARIA 00:00:23 00:48:27
129 514 ΣΑΚΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 00:48:52 All Ages 94 Male 94 00:00:18 00:48:52
130 515 ΝΑΓΙΑ ΒΟΛΙΩΤΗ 00:48:59 All Ages 36 Female 36 00:00:16 00:48:59
131 604 ΛΥΔΑ ΣΙΓΓΟΥΝΑ 00:49:40 All Ages 37 Female 37 CGS TRIATHLON TEAM 00:00:12 00:49:40
132 647 ΕΛΕΝΑ ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 00:49:47 All Ages 38 Female 38 Gargoyles 00:00:08 00:49:47
133 645 ΝΑΣΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:49:47 All Ages 95 Male 95 Gargoyles 00:00:09 00:49:47
134 516 ΤΖΕΝΗ ΒΡΟΤΣΟΥ 00:50:35 All Ages 39 Female 39 Cgs triathlon club 00:00:10 00:50:35
135 631 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΕΜΙΡΗ 00:51:06 All Ages 40 Female 40 SALIGARIA 00:00:18 00:51:06
136 636 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:51:07 All Ages 96 Male 96 SALIGARIA 00:00:17 00:51:07
137 646 ΛΟΥΙΖΑ ΒΑΡΘΑΛΗ 00:51:56 All Ages 41 Female 41 Gargoyles 00:00:18 00:51:56
138 610 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥΡΗ 00:52:14 All Ages 42 Female 42 iRun Magazine 00:00:13 00:52:14
139 620 ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΕΛΟΥΚΑ 00:53:00 All Ages 43 Female 43 TSOUMELEKA ACCEPTED 00:00:09 00:53:00
140 662 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΙΜΠΟΓΟΥ 00:53:04 All Ages 44 Female 44 00:00:17 00:53:04
141 619 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 00:53:04 All Ages 97 Male 97 ADVENDURE 00:00:19 00:53:04
142 680 ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ 00:53:07 All Ages 98 Male 98 00:00:16 00:53:07
143 618 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 00:53:13 All Ages 99 Male 99 ADVENDURE 00:00:18 00:53:13
144 663 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ 00:53:15 All Ages 100 Male 100 00:00:23 00:53:15
145 511 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:53:17 All Ages 101 Male 101 GL CREATIONS 00:00:19 00:53:17
146 601 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΑΜΑΝΔΑΡΑ 00:53:52 All Ages 45 Female 45 ΜΠΟΥΦΗΔΕΣ 00:00:24 00:53:52
147 650 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 00:54:47 All Ages 102 Male 102 ALFA MEASUREMENTS 00:00:18 00:54:47
148 652 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΤΣΑΜΑΣΑΚΟΥ 00:54:47 All Ages 46 Female 46 ALFA MEASUREMENTS 00:00:18 00:54:47
149 649 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΣΣΗΣ 00:55:11 All Ages 103 Male 103 Gargoyles 00:00:19 00:55:11
150 597 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΡΑΪΜΗΣ 00:55:18 All Ages 47 Female 47 OROPOS RUNNING TEAM 00:00:12 00:55:18
151 674 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 00:55:22 All Ages 104 Male 104 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:24 00:55:22
152 609 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 00:56:23 All Ages 105 Male 105 CGS TRIATHLON TEAM 00:00:11 00:56:23
153 602 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 00:56:59 All Ages 106 Male 106 00:00:16 00:56:59
154 679 ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ 00:58:05 All Ages 48 Female 48 00:00:24 00:58:05
155 677 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ 00:58:05 All Ages 49 Female 49 00:00:22 00:58:05
156 676 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ 00:58:05 All Ages 107 Male 107 00:00:23 00:58:05
157 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:59:00 All Ages 108 Male 108 00:00:12 00:59:00
158 540 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΡΟΥΤΣΟΥ 01:00:39 All Ages 50 Female 50 AEGEANSEALS RUNNING TEAM 00:00:14 01:00:39
159 596 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ 01:01:19 All Ages 51 Female 51 00:00:09 01:01:19
160 671 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 01:01:20 All Ages 52 Female 52 ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 00:00:24 01:01:20
161 672 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΑΜΙΩΤΗ 01:01:20 All Ages 53 Female 53 00:00:25 01:01:20
162 582 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΞΥΔΑ 01:02:38 All Ages 54 Female 54 00:00:15 01:02:38
163 575 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΡΤΟΥ 01:04:57 All Ages 55 Female 55 00:00:04 01:04:57
164 518 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 01:04:59 All Ages 109 Male 109 00:00:19 01:04:59
165 661 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 01:07:50 All Ages 110 Male 110 00:00:16 01:07:50
166 503 LINA LINCE 01:12:58 All Ages 56 Female 56 01:12:58
167 512 ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 01:13:02 All Ages 57 Female 57 CHRONOSYSTEMS 01:13:02
168 698 ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΤΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:13:02 All Ages 111 Male 111 01:13:02
169 555 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΚΟΣ 01:17:37 All Ages 112 Male 112 00:00:12 01:17:37
170 603 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ 01:17:42 All Ages 113 Male 113 00:00:15 01:17:42
171 532 ΑΡΓΥΡΗΣ ΖΑΝΤΖΑΣ 01:23:55 All Ages 114 Male 114 01:23:55
172 666 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΒΕΖΗΣ 01:28:51 All Ages 115 Male 115 01:28:51
173 665 JONATHAN ALLEN 01:28:51 All Ages 116 Male 116 01:28:51

Chronosystems

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close