Αποτελέσματα αγώνων Mountain Running

Sifnos Trail Race 2018 – Αποτελέσματα

Δείτε τα  αποτελέσματα από το Sifnos Trail Race 2018

30 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 1 DIMITRIOS THEODORAKAKOS ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:35:04 M40-49 1 Male 1 SALOMON 00:00:01 03:35:04

2 4 STAMATIS XATZISTAYROY ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 03:40:03 M18-29 1 Male 2 THE RUNNERS PROJECT 00:00:04 03:40:03

3 6 STELIOS PETROYTSOS ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 03:44:55 M40-49 2 Male 3 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:01 03:44:55

4 49 SOTIRIS PAPAPOSTOLOY ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 03:53:21 M18-29 2 Male 4 Ανεξάρτητος 00:00:01 03:53:21

5 65 CHRISTOS AGNOYSIOTHS ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:56:36 M40-49 3 Male 5 THE RUNNERS PROJECT 00:00:02 03:56:36

6 9 APOSTOLOS TZOYMAKAS ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 03:59:35 M18-29 3 Male 6 THE FIFTH ELEMENT 03:59:35

7 3 IOANNIS KOYRKOYRIKIS ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 04:00:17 M40-49 4 Male 7 SALOMON HELLAS 00:00:01 04:00:17

8 11 DIMITRA MPIKA ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 04:00:55 F18-39 1 Female 1 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:01 04:00:55

9 52 EYAGGELOS PLEYRIS ΠΛΕΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 04:29:13 M30-39 1 Male 8 Allterrainrunners 00:00:02 04:29:13

10 55 XRISTOS SAKELARIOY ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 04:37:37 M18-29 4 Male 9 00:00:11 04:37:37

11 27 KONSTANTINOS ZIAKOS ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:41:24 M30-39 2 Male 10 Peak-store GRT 00:00:06 04:41:24

12 58 SOFIA STERGIOY ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 04:44:59 F18-39 2 Female 2 ΤHE RUNNER’S PROJECT 00:00:08 04:44:59

13 54 IOANNIS RAPPAS ΡΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 04:49:52 M40-49 5 Male 11 HYDRA RUNNERS/ISALOSHYDRA 00:00:05 04:49:52

14 36 BALANTIS KEFALOYROS ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 04:52:59 M40-49 6 Male 12 KASIMIS TRAINING 00:00:01 04:52:59

15 5 IOANNIS EYSTRATIOY ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 04:53:02 M30-39 3 Male 13 Summit Runners Team 00:00:09 04:53:02

16 62 PANAGIOTIS TSOGKARAKIS ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 05:05:59 M40-49 7 Male 14 ADVENDURE 00:00:11 05:05:59

17 29 EYAGGELOS ZYGOYRIS ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 05:06:33 M30-39 4 Male 15 Milos Runners 00:00:14 05:06:33

18 21 BASILIS DERMOSONIADIS ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 05:06:41 M40-49 8 Male 16 THE RUNNERS PROJECT 00:00:08 05:06:41

19 18 ALEKSANDROS ARGYRIS ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 05:18:11 M40-49 9 Male 17 00:00:05 05:18:11

20 30 ALEKSANDROS IATROY ΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 05:20:24 M30-39 5 Male 18 Allterrainrunners 00:00:02 05:20:24

21 43 KONSTANTINOS MAMIDAS ΜΑΜΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 05:25:10 M40-49 10 Male 19 sifnos high school running team 00:00:06 05:25:10

22 63 ANTONIS FOYSEKIS ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 05:25:28 M40-49 11 Male 20 PERIKLISTRAINING 00:00:10 05:25:28

23 38 GIORGOS KOKKOTAS ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 05:25:42 M30-39 6 Male 21 00:00:20 05:25:42

24 47 SPYRIDOYLA NTANI ΝΤΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 05:27:57 F40+ 1 Female 3 00:00:10 05:27:57

25 60 DIMITRIOS TROYPIS ΤΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 05:29:13 M40-49 12 Male 22 ADVENDURE 00:00:10 05:29:13

26 61 FOTIOS TSIRIMOKOS ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 05:31:19 M40-49 13 Male 23 Allterrainrunners 00:00:02 05:31:19

27 33 TASOS KARAPAS ΚΑΡΑΠΑΣ ΤΑΣΟΣ 05:31:57 M40-49 14 Male 24 Ο.Π.Ο.Π. 00:00:03 05:31:57

28 67 ARHS GAVRIELATOS ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΡΗΣ 05:36:43 M40-49 15 Male 25 Irun 00:00:04 05:36:43

29 28 XRISTOS ZYGOYRIS ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 05:58:16 M40-49 16 Male 26 Milos Runners 00:00:14 05:58:16

30 25 ELENI EKSARXOY ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 06:04:58 F40+ 2 Female 4 Vaskot’team 00:00:01 06:04:58

31 44 BIKY MELETOPOYLOY ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 06:12:08 F40+ 3 Female 5 THE RUNNER’S PROJECT/FAIRWAYS CLUB 00:00:08 06:12:08

32 20 XRISTOS GKOYNTOS ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 06:29:45 M30-39 7 Male 27 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 00:00:14 06:29:45

33 7 PETROS TASIOPOYLOS ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 06:34:33 M40-49 17 Male 28 MARATHON CLUB-DYNAFIT GREECE 00:00:10 06:34:33

34 507 PAYLOS ALEKIZOGLOY ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 06:34:34 M40-49 18 Male 29 THERUNNERSPROJECT 00:00:12 06:34:34

35 34 GEORGIOS KARYPIDIS ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 06:40:10 M40-49 19 Male 30 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:00:20 06:40:10

36 68 TOGKAS KONSTANTINOS ΤΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06:46:05 M40-49 20 Male 31 00:00:17 06:46:05

37 35 PANTELIS KAPSIS ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 06:53:24 M50+ 1 Male 32 ΦΛΟΓΑ 00:00:18 06:53:24

38 31 DIMITRIS KAZAKOS ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 06:58:32 M40-49 21 Male 33 00:00:06 06:58:32

39 66 ARGYRHS KRITHOYLAS ΚΡΙΘΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 06:58:35 M40-49 22 Male 34 Irun 00:01:36 06:58:35

40 51 SPYROS PILOS ΠΗΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 06:58:36 M40-49 23 Male 35 00:00:13 06:58:36

41 23 GIORGOS DOYBIS ΔΟΥΒΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 07:00:53 M40-49 24 Male 36 Cyclopolis 00:00:17 07:00:53

42 39 NASOS KOYTSOYRADIS ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ 07:01:18 M30-39 8 Male 37 THE RUNNERS PROJECT 00:00:03 07:01:18

43 13 JULIETTE GRIFFIE GRIFFIE JULIETTE 07:03:28 F18-39 3 Female 6 INDEPENDENT 00:00:16 07:03:28

44 53 APOSTOLOS PYRGELIS ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 07:03:29 M30-39 9 Male 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:16 07:03:29

45 22 NIKOLAOS DIONYSOPOYLOS ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 07:15:56 M50+ 2 Male 39 ΣΔΥΑ 00:00:03 07:15:56

46 45 ALEKSANDROS MILILIS ΜΙΛΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 07:17:39 M40-49 25 Male 40 00:00:14 07:17:39

47 19 GEORGIOS BIXOS ΒΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07:22:00 M40-49 26 Male 41 Milos Runners 00:00:15 07:22:00

48 57 GEORGIOS SKOYRAS ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07:39:58 M50+ 3 Male 42 GOSPORT 00:00:14 07:39:58

49 16 THEODOROS ANAGNOSTAKOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 07:55:08 M30-39 10 Male 43 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 00:00:02 07:55:08

50 42 STELLA KOLETTI ΚΩΛΕΤΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 08:31:12 F40+ 4 Female 7 THE RUNNERS PROJECT 00:00:10 08:31:12

51 14 BASILIS AGGELIS ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 08:31:34 M50+ 4 Male 44 NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:00:14 08:31:34

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 8 ALEKSANDROS TZOYMAKAS ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:52:12 All Ages 1 Male 1 THE FIFTH ELEMENT 743:59:55 00:52:12

2 501 ARIONAS ANDREAS FLAOYNAS ΦΛΑΟΥΝΑΣ ΑΡΙΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:54:42 All Ages 2 Male 2 THE RUNNERS PROJECT 00:00:02 00:54:42

3 556 ANDREAS NINIS ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:57:39 All Ages 3 Male 3 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:00:01 00:57:39

4 534 DIMITRIOS KIOYSIS ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:00:35 All Ages 4 Male 4 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 00:00:05 01:00:35

5 558 THANOS NTOKAS ΝΤΟΚΑΣ ΘΑΝΟΣ 01:02:29 All Ages 5 Male 5 00:00:04 01:02:29

6 592 NICOLAS HIRTH HIRTH NICOLAS 01:04:56 All Ages 6 Male 6 01:04:56

7 545 STAYROS LAMPROY ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:05:30 All Ages 7 Male 7 00:00:01 01:05:30

8 577 PIERROS STEBOLAIMOS ΣΤΕΒΟΛΑΙΜΟΣ PIERROS 01:06:31 All Ages 8 Male 8 YMITTOS RUNNERS 00:00:08 01:06:31

9 509 GERASIMOS ANTONOPOYLOS ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 01:06:48 All Ages 9 Male 9 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 00:00:00 01:06:48

10 502 FOTEINI KOLOKA ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 01:08:59 All Ages 1 Female 1 DYNAFIT GREECE 00:00:01 01:08:59

11 533 IOANNIS KARFIS ΚΑΡΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:09:00 All Ages 10 Male 10 THE RUNNERS PROJECT 00:00:03 01:09:00

12 553 NIKOS MPOYNIALETOS ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:09:12 All Ages 11 Male 11 ΣΔΥΑ 00:00:10 01:09:12

13 568 KOSTAS POYLIS ΠΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:09:45 All Ages 12 Male 12 01:09:45

14 529 ELENA KABALIERATOY ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 01:11:54 All Ages 2 Female 2 00:00:06 01:11:54

15 573 SPYROS SKIADAS ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:14:51 All Ages 13 Male 13 00:00:12 01:14:51

16 524 DIMITRIOS ELEYTHEROGLOY ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:15:34 All Ages 14 Male 14 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 00:00:05 01:15:34

17 512 ELENI GIANNAKAKI ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:17:22 All Ages 3 Female 3 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:00:12 01:17:22

18 504 Antonio Tsina Tsina Antonio 01:17:26 All Ages 15 Male 15 Sifnos high school training team 00:00:07 01:17:26

19 565 NIKOS PAPAGGELETOS ΠΑΠΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:17:27 All Ages 16 Male 16 sifnos high school running team 00:00:07 01:17:27

20 581 THANASIS TRIANTAFYLLOY ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 01:19:06 All Ages 17 Male 17 00:00:23 01:19:06

21 590 DIMITRIS POYLAKIS ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:20:36 All Ages 18 Male 18 00:02:00 01:20:36

22 595 PIOTR CHMIELEWSKI CHMIELEWSKI PIOTR 01:22:21 All Ages 19 Male 19 00:00:18 01:22:21

23 579 EYSTATHIOS TOROYNIDIS ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 01:22:37 All Ages 20 Male 20 SANTA RUNNING TEAM 00:00:09 01:22:37

24 561 THEODOSIA OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 01:23:46 All Ages 4 Female 4 NALU RUNNING TEAM 00:00:10 01:23:46

25 605 THANOS TZAVELAS ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΘΑΝΟΣ 01:24:16 All Ages 21 Male 21 00:00:14 01:24:16

26 550 MAKIS MINDRINOS ΜΗΝΔΡΙΝΟΣ ΜΑΚΗΣ 01:25:01 All Ages 22 Male 22 ZAGANIARI 00:00:13 01:25:01

27 526 ANTONIS ZAMPELIS ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:25:04 All Ages 23 Male 23 sifnos high school running team 00:00:10 01:25:04

28 527 DIMITRIOS ZAMPELIS ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:25:27 All Ages 24 Male 24 00:00:08 01:25:27

29 594 ANTONHS SOFOS ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:26:40 All Ages 25 Male 25 00:00:02 01:26:40

30 26 FILIPPOS ZEGKINOGLOY ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 01:26:53 All Ages 26 Male 26 00:00:04 01:26:53

31 603 KONSTANTINA KOYKOYLH ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:27:31 All Ages 5 Female 5 00:00:22 01:27:31

32 552 DIMITRIOS MPOLOBINOS ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:27:37 All Ages 27 Male 27 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:21 01:27:37

33 531 ANASTASIA KALOGIROY ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:28:05 All Ages 6 Female 6 RUNINGREECE 00:00:07 01:28:05

34 555 DIMITRIS NARLIS ΝΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:28:28 All Ages 28 Male 28 00:00:10 01:28:28

35 584 ARIS YFANTIS ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΡΗΣ 01:29:02 All Ages 29 Male 29 00:00:18 01:29:02

36 539 IOANNIS KONTARIS ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:29:18 All Ages 30 Male 30 00:00:12 01:29:18

37 543 KONSTANTINOS KORYLLOS ΚΟΡΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:30:06 All Ages 31 Male 31 Cyclopolis 00:00:20 01:30:06

38 601 NELIA TOGKA ΤΟΓΚΑ ΝΕΛΙΑ 01:30:13 All Ages 7 Female 7 00:00:17 01:30:13

39 510 ALEKSANDROS BENIANAKIS ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:30:26 All Ages 32 Male 32 00:00:19 01:30:26

40 586 DIMITRIOS XRISTODOYLIDIS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:30:55 All Ages 33 Male 33 NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:00:12 01:30:55

41 521 DIMITRIS DOYBIS ΔΟΥΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:31:00 All Ages 34 Male 34 Cyclopolis 00:00:16 01:31:00

42 537 AIKATERINI KONIDARI ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:31:12 All Ages 8 Female 8 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:06 01:31:12

43 588 ANTONIOS XRYSOS ΧΡΥΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:32:03 All Ages 35 Male 35 00:00:22 01:32:03

44 602 KOSTANTINOS TZABELAS ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:32:20 All Ages 36 Male 36 00:00:16 01:32:20

45 547 LEYTERIS MAMIDAS ΜΑΜΙΔΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 01:32:21 All Ages 37 Male 37 sifnos high school running team 00:00:10 01:32:21

46 604 PANAGIOTHS NTOYGANIOTHS ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:32:30 All Ages 38 Male 38 00:00:26 01:32:30

47 566 SPYROS PAPANIKOLAOY ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 01:33:10 All Ages 39 Male 39 00:00:23 01:33:10

48 598 GIORGOS TZOYMAKAS ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:34:03 All Ages 40 Male 40 00:00:17 01:34:03

49 542 IOANNIS KORDARIS ΚΟΡΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:35:01 All Ages 41 Male 41 Ανεξάρτητος. 00:00:16 01:35:01

50 570 IOANNIS RODITAKIS ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:35:28 All Ages 42 Male 42 00:00:25 01:35:2

51 559 MIXAIL NTOYSKAS ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:35:29 All Ages 43 Male 43 00:00:25 01:35:29

52 503 SAMANTHA GRUTTERIA GRUTTERIA SAMANTHA 01:36:42 All Ages 9 Female 9 RED & BLACK ESSENDON VIC 00:00:12 01:36:42

53 506 ATHANASIA ALEBIZAKI ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 01:37:27 All Ages 10 Female 10 DIADRASIS 00:00:21 01:37:27

54 535 NIKOS KOLARAKIS ΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:37:30 All Ages 44 Male 44 00:00:22 01:37:30

55 515 ANNA GKOTSI ΓΚΟΤΣΗ ΑΝΝΑ 01:37:37 All Ages 11 Female 11 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:00:19 01:37:37

56 519 NIKOS DIAREMES ΔΙΑΡΕΜΕΣ ΝΙΚΟΣ 01:38:23 All Ages 45 Male 45 sifnos high school running team 00:00:09 01:38:23

57 505 MARILENA ATHANASIADI ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 01:39:18 All Ages 12 Female 12 00:00:11 01:39:18

58 540 ELENI KONTZIALI ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 01:40:09 All Ages 13 Female 13 THE RUNNERS PROJECT 00:00:12 01:40:09

59 578 THOMAS TZIMAS ΤΖΙΜΑΣ ΘΩΜΑΣ 01:41:37 All Ages 46 Male 46 00:00:20 01:41:37

60 516 PANAGIOTIS GRIBAS ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:41:37 All Ages 47 Male 47 00:00:24 01:41:37

61 530 NIKOLAS KALAMARIS ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 01:45:52 All Ages 48 Male 48 00:00:08 01:45:52

62 525 STAYROYLA ZAMPELI ΖΑΜΠΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 01:45:52 All Ages 14 Female 14 00:00:08 01:45:52

63 571 XARALAMPOS SAMPALIS ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:46:27 All Ages 49 Male 49 NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:00:13 01:46:27

64 517 XRISTINA DASKALOPOYLOY ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:47:18 All Ages 15 Female 15 00:00:14 01:47:18

65 580 MARIA TRAPALI ΤΡΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 01:47:38 All Ages 16 Female 16 00:00:21 01:47:38

66 536 MARIA KOLIARAKI ΚΟΛΙΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:48:25 All Ages 17 Female 17 Milos Runners 00:00:16 01:48:25

67 551 EIRINI MPALASOY ΜΠΑΛΑΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 01:48:26 All Ages 18 Female 18 00:00:07 01:48:26

68 589 GRIGORIS TZOYMAKAS ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 01:48:37 All Ages 50 Male 50 THE FIFTH ELEMENT 00:00:17 01:48:37

69 600 KARAGIANNHS ZHSIMOS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ 01:49:39 All Ages 51 Male 51 00:00:08 01:49:39

70 560 XRYSA KSYGGI ΞΥΓΓΗ ΧΡΥΣΑ 01:50:58 All Ages 19 Female 19 00:00:16 01:50:58

71 591 ????S???? RTOYRH PARASKEYH ΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01:53:27 All Ages 20 Female 20 Irun 00:00:27 01:53:27

72 544 GEORGIA LAMPROPOYLOY ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:54:07 All Ages 21 Female 21 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 00:00:16 01:54:07

73 593 KOSTANTINA KOLLETH ΚΩΛΛΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:57:53 All Ages 22 Female 22 00:00:09 01:57:53

74 597 ALEKSANDRA TSEREMEGKLH ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 01:58:41 All Ages 23 Female 23 00:00:21 01:58:41

75 575 GIANNIS STAYRIANOS ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:59:08 All Ages 52 Male 52 sifnos high school running team 00:00:09 01:59:08

76 576 MARGARITA STAYRIANOY ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 01:59:09 All Ages 24 Female 24 Sifnos highschool running team 00:00:09 01:59:09

77 538 XRISTINA KONTAKSI ΚΟΝΤΑΞΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 02:01:07 All Ages 25 Female 25 DIADRASIS 00:00:23 02:01:07

78 523 TASOS DRAKONAKIS ΔΡΑΚΟΝΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 02:01:27 All Ages 53 Male 53 00:00:14 02:01:27

79 599 LAOYRA TAPINH ΤΑΠΙΝΗ ΛΑΟΥΡΑ 02:01:27 All Ages 26 Female 26 00:00:22 02:01:27

80 596 ELENH MPRAKH ΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 02:01:40 All Ages 27 Female 27 00:00:17 02:01:40

81 522 AGAPI DOYKA ΔΟΥΚΑ ΑΓΑΠΗ 02:07:08 All Ages 28 Female 28 00:00:09 02:07:08

82 582 NELLI TRIMMI ΤΡΙΜΜΗ ΝΕΛΛΗ 02:13:47 All Ages 29 Female 29 sifnos high school running team 00:00:09 02:13:47

83 585 ANNA XATZIKOSTANTINOY ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΝΑ 02:15:37 All Ages 30 Female 30 00:00:21 02:15:37

84 557 MARIA NOYSI ΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 02:15:38 All Ages 31 Female 31 00:00:21 02:15:38

85 549 PARASKEYI MAYRIDOY ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02:15:38 All Ages 32 Female 32 02:15:38

86 518 XRYSOPIGI DIAREME ΔΙΑΡΕΜΕ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ 02:31:03 All Ages 33 Female 33 sifnos high school running team 00:00:09 02:31:03

αποτελέσματα: chronosystems

Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close