HomeΑποτελέσματα αγώνων Mountain Running

Τα αποτελέσματα του Pilabox trail race 2017

Δείτε τα αποτελέσματα και φωτογραφίες του σημερινού αγώνα Pilabox trail race 2017:

Αποτελέσματα 10km:
A/A/ Gender/ BIB/ Name /YOB/ Club /CP/ 10km
1 Male 176 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ – 0:32:42 0:55:56
2 Male 94 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 1971 ALLTERRAINRUNNERS 0:30:54 0:58:00
3 Male 82 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1960 0:34:25 0:58:43
4 Male 99 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 NORTH OUTDOOR TRAINING RUNNING TEAM 0:36:13 0:58:44
5 Male 81 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ 1978 0:33:52 0:58:46
6 Male 121 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 0:37:53 0:59:23
7 Male 93 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 0:38:29 1:00:10
8 Male 146 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1970 SNAILS 0:39:03 1:02:52
9 Male 118 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:03 1:03:08
10 Male 150 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ 1991 TRAIL ADDICTS 0:42:27 1:03:10
11 Male 127 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ 1995 0:34:07 1:03:12
12 Male 28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 0:40:24 1:03:31
13 Male 63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ 1981 0:41:55 1:04:00
14 Female 100 ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥΖΑΚΗ 1978 NORTH OUTDOOR TRAINING 0:40:28 1:04:31
15 Male 101 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1993 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:41:58 1:04:49
16 Male 108 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1976 Π.Δ Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:42:29 1:04:55
17 Female 148 ΑΝΤΖΥ ΤΕΡΖΗ 1974 0:41:05 1:05:02
18 Male 158 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 1981 NSCOACHING 0:41:46 1:05:37
19 Female 66 ΒΙΚΥ ΚΑΡΠΟΥΖΑ 1964 INOV-8 0:43:02 1:06:02
20 Male 47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΣΗΣ 1975 GERAKAS RUNNING TEAM 0:39:23 1:07:02
21 Male 98 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 NORTH OUTDOOR TRAINING – RUNNING TEAM 0:44:07 1:07:15
22 Male 181 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ – 0:44:55 1:07:21
23 Male 25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1967 M.E.S ORAMA 0:44:55 1:07:24
24 Male 113 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΜ 1984 0:43:41 1:07:37
25 Male 41 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ 1977 0:42:05 1:07:41
26 Male 174 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΠΟΥΛΟΣ 1967 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:38:25 1:07:51
27 Male 90 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:40:26 1:07:58
28 Female 87 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΙ 1989 ODLO/LA SPORTIVA 0:38:33 1:07:59
29 Male 84 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 1968 0:44:24 1:08:26
30 Male 88 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 1976 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:43:22 1:08:29
31 Male 163 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΙΤΣΙΩΡΗΣ 1982 0:42:57 1:08:38
32 Male 44 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΑ 0:44:25 1:08:51
33 Male 32 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1968 0:42:49 1:09:00
34 Male 37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1965 0:44:56 1:09:19
35 Male 138 ΣΤΗΒ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ 1984 PILABOX 0:44:05 1:09:26
36 Male 30 ΜΑΡΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1993 ΣΔΙ 0:42:03 1:09:49
37 Male 114 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 0:44:56 1:09:53
38 Male 15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 1989 – 1:10:14
39 Male 33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967 0:44:19 1:10:36
40 Male 48 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ 1965 0:44:55 1:10:43
41 Female 3 ΤΑΤΙΑΝΑ IVANOUSKAYA 1977 0:44:47 1:10:44
42 Female 134 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ 1971 TTT 0:44:37 1:10:45
43 Male 155 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1974 PILABOX 0:46:17 1:11:27
44 Male 43 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ 1978 ROYALCROSSFIT 0:46:23 1:12:14
45 Male 144 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 NUVENTI TRIATHLON 0:46:44 1:12:34
46 Male 160 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1987 0:46:18 1:12:34
47 Male 175 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΖΙΑΝΗΣ – PILABOX 0:48:06 1:12:57
48 Male 71 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 0:48:12 1:13:10
49 Female 177 ΖΩΗ ΑΔΑΜ – PILABOX 0:46:21 1:13:17
50 Male 161 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:47:08 1:13:33
51 Male 96 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1978 0:48:50 1:13:34
52 Male 171 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 CANDO PERS.TRAINING & SPORTS MASSAGE 0:48:48 1:13:41
53 Male 73 ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ 1963 ΤΤΤ 0:47:55 1:13:45
54 Male 106 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:49:30 1:13:55
55 Male 132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:48:38 1:14:00
56 Male 169 ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 1970 BOOKRUNNERS 0:45:19 1:14:10
57 Male 67 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ 1970 SALIGARIA 0:46:43 1:14:24
58 Male 64 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ 1969 GERAKAS RUNNING TEAM 0:45:10 1:14:29
59 Male 78 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:48:43 1:14:34
60 Male 58 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1974 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 0:48:03 1:15:34
61 Female 4 EYXARIS KASEGIA 1984 UTR 0:46:51 1:15:50
62 Male 11 GEORGE TODIS 1974 0:49:16 1:15:55
63 Male 9 GEORGIOS SOFATZIS 1971 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:47:56 1:16:01
64 Male 10 DI;ITRIS THEODOROPOULOS 1971 OXI – 1:16:14
65 Male 42 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 1971 OROPOS RUNNING TEAM 0:49:33 1:16:24
66 Male 95 ΑΡΙΩΝ ΜΕΜΟΣ 1978 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 0:50:15 1:16:47
67 Male 130 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΑΣΣΟΣ 1977 ΝΑΞΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ 0:50:36 1:16:53
68 Male 133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1981 PILABOX 0:49:52 1:17:17
69 Male 29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΙΛΟ 1979 NSCOACHING 0:50:26 1:17:39
70 Male 62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΤΙΑΝΗΣ 1969 PILABOX 0:50:32 1:18:16
71 Male 46 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ – PHYSIOATHENS 0:48:36 1:18:17
72 Male 50 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1981 0:50:09 1:18:18
73 Male 137 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1981 0:48:40 1:18:24
74 Male 97 ΤΑΣΣΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 1975 0:49:45 1:18:25
75 Male 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 1978 UMIZOOMI 0:52:27 1:19:07
76 Male 68 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΤΣΑΒΗΣ 1960 HYDRA RUNNERS 0:51:39 1:19:14
77 Female 86 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΚΚΑ 1982 MEREDA TEAM 0:50:05 1:19:28
78 Male 136 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1982 MEREDA TEAM 0:50:04 1:19:28
79 Male 151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΔΗΣ 1986 0:52:26 1:19:52
80 Male 178 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ – 0:52:06 1:20:08
81 Male 168 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1976 MEREDA TEAM 0:53:44 1:20:46
82 Female 120 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ 1985 OROPOS RUNNING TEAM 0:54:20 1:20:57
83 Male 83 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΚΡΙΛΗΣ 1973 WAKE UP STREET 0:51:58 1:20:57
84 Male 164 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:49 1:21:34
85 Female 131 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΥΡΓΑΚΗ 1979 GERAKAS RUNNING TEAM 0:48:46 1:22:21
86 Male 21 ΑΛΕΞΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1970 GERAKAS RUNNING TEAM 0:51:07 1:22:21
87 Male 13 ΠΑΝΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΣ 1975 GERAKAS RUNNING TEAM 0:51:07 1:22:21
88 Male 54 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:36 1:23:01
89 Male 182 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΕΓΓΟΣ – 0:52:09 1:23:39
90 Female 159 ΧΡΥΣΑ ΤΣΙΑΡΑ 1975 ΤΤΤ 0:52:59 1:23:43
91 Male 107 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:53:05 1:24:36
92 Female 105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΤΕΛΜΕΚΟΥΡΑ 1982 ΦΛΟΓΑ 0:50:43 1:25:15
93 Male 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ 1981 0:52:05 1:25:21
94 Male 2 FRANCOIS EKSTEEN 1970 PILABOX 0:52:56 1:25:28
95 Male 91 ΔΗΜΟΣ ΜΑΝΤΑΣΑΣ 1993 0:54:51 1:25:42
96 Male 65 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΟΥΖΟΣ 1971 0:53:22 1:25:44
97 Male 38 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1969 ANΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:29 1:26:04
98 Male 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1988 0:54:36 1:26:06
99 Male 185 ΤΑΣΟΣ ΡΑΒΑΝΗΣ – ATHENS HASH HOUSE HARRIERS 0:54:09 1:26:21
100 Female 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 1985 MEREDA TEAM 0:54:22 1:26:25
101 Male 51 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:18 1:27:02
102 Female 162 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ 1990 0:52:22 1:27:03
103 Male 139 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΛΙΑΣ 1987 RUN PIRAEUS 0:52:44 1:27:12
104 Male 125 ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1986 0:56:43 1:27:21
105 Male 143 ΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1967 0:55:52 1:27:44
106 Female 183 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ – 0:55:33 1:27:47
107 Male 7 THOMAS ROUMPAS 1963 GOSPORT 0:55:35 1:27:47
108 Male 45 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1986 ΝΑΞΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ 0:55:03 1:27:56
109 Male 154 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1969 SNAILS 0:55:45 1:28:30
110 Male 77 ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΣ 1995 0:54:43 1:28:40
111 Female 17 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1965 PILABOX 0:55:48 1:28:42
112 Female 16 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 1979 NUVENTI TRIATHLON 0:52:51 1:29:10
113 Male 179 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – 0:55:24 1:29:52
114 Male 85 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 0:59:07 1:29:53
115 Male 140 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΣΤΑΚΤΕΑΣ 1988 0:58:32 1:30:05
116 Male 53 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1986 0:58:18 1:30:30
117 Male 80 ΝΟΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ 1983 0:52:48 1:30:50
118 Male 184 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ – 0:55:44 1:30:55
119 Male 60 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΜΑΡΙΚΟΣ 1979 0:57:10 1:31:25
120 Male 40 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1962 ΟΡΣΙΠΠΟΣ 0:58:15 1:31:36
121 Female 126 ΕΜΙΛΥ ΠΕΤΟΥΣΗ 1980 0:57:07 1:31:57
122 Male 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 0:52:37 1:32:21
123 Male 34 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ 1975 SALIGARIA 0:59:38 1:32:39
124 Male 167 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1971 MEREDA TEAM 0:58:32 1:32:50
125 Female 74 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ 1983 0:57:37 1:32:59
126 Male 1 HUW DAVIES 1955 ATHENS HASH HOUSE HARRIERS 0:59:47 1:33:34
127 Male 8 DANIEL SHIRLEY 1981 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 0:59:36 1:33:56
128 Female 124 ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΤΤΑΚΟΥ 1966 – 1:34:55
129 Female 14 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 PHYSIOATHENS 1:00:09 1:35:10
130 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ 1979 1:02:23 1:36:19
131 Male 111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 1:02:05 1:36:43
132 Female 72 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΛΙΑ 1983 WAKE UP STREET 0:59:25 1:38:13
133 Male 56 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ 1968 1:05:04 1:39:51
134 Male 166 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1987 0:59:24 1:41:27
135 Male 5 ΑΝΔΡΕΑΣ MODES 1987 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:02:37 1:42:01
136 Male 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ 1969 1:05:10 1:45:49
137 Female 27 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1966 PILABOX 1:04:59 1:45:55
138 Female 141 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 VEGAN RUNNER GREECE 1:10:16 1:48:41
139 Male 129 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ 1970 1:15:27 1:49:00
140 Female 180 ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – 1:08:11 1:59:14
141 Male 92 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΥΡΟΣ 1992 1:10:50 2:02:58
142 Female 61 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ 1977 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ/SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:24:03 2:28:01
143 Male 147 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1983 – 1:28:32 2:30:20
144 Male 128 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΠΙΛΗΣ 1983 1:28:31 2:30:23
145 Male 112 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1974 1:21:22 –
Αποτελέσματα 4km:
A/A/ Gender/ BIB/ Name/ YOB/ Club/ 4km
1 Male 260 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 1985 PHYSIOATHENS 0:21:40
2 Male 375 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΥΤΑΣ 1980 PILABOX 0:25:00
3 Female 308 ΙΛΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ – PHYSIOATHENS 0:25:11
4 Male 386 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΛΑΡΑΣ – 0:25:21
5 Female 277 ΚΛΕΙΩ ΜΑΡΙΝΟΥ 1980 0:25:27
6 Female 309 ΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ – PHYSIOATHENS 0:25:41
7 Female 302 ΧΑΡΑ ΝΟΥΤΣΙΟΥ 1989 ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 0:25:50
8 Male 384 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΟΥ – 0:25:56
9 Male 320 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 1968 0:25:59
10 Male 242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΑΜΠΑΝΗΣ 1982 0:26:01
11 Female 290 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΡΟΥΛΑΚΗ 1982 PILABOX 0:26:02
12 Male 382 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ – 0:26:12
13 Male 289 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΖΟΥΚΑΣ 1981 PLAGIASTOARNI RACING 0:26:26
14 Male 264 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΤΣΑΛΟΥΔΗΣ 1972 0:26:53
15 Male 368 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΙΚΑΚΗΣ 2000 PILABOX 0:26:59
16 Male 245 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΡΣΟΥΛΗΣ 1975 PRT 0:27:15
17 Female 331 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗ 1978 ΥΠΤΑΜΕΝΟΙ 0:27:21
18 Male 352 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΕΛΑΣ 1974 0:27:32
19 Male 286 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ 1976 ALL TERRAIN RUNNERS/ HYDRA RUNNERS 0:27:39
20 Male 357 ΑΚΗΣ ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ 1979 PILABOX 0:27:39
21 Male 377 ΜΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – RUNNING MAGAZINE 0:27:58
22 Male 312 ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΗΣ 1982 HYDRA RUNNERS 0:28:06
23 Male 270 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΡΔΑΚΗΣ 1972 0:28:13
24 Male 287 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:16
25 Male 263 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΜΠΑΛΗΣ 1960 BLE CYCLING CLUB 0:28:32
26 Male 269 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ 1984 0:28:34
27 Female 353 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΕΒΑ 1977 0:28:37
28 Male 229 ΜΑΝΩΛΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1979 PILABAR 0:28:39
29 Male 249 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΦΕΤΣΙΟΣ 1973 PILABOX 0:28:44
30 Female 313 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1969 PILABOX 0:28:49
31 Male 265 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ 1973 FIT4RIDE 0:28:51
32 Female 342 ΣΟΦΙΑ ΣΤΕΦΑΝΗ 1977 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:28:53
33 Male 344 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ 1988 0:28:56
34 Female 348 ΛΙΑ ΤΑΜΠΙΤΣΙΚΑ 1983 0:28:57
35 Male 284 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ 1979 0:29:05
36 Female 341 ΖΩΗ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 1979 PILABOX 0:29:11
37 Female 206 EMILJIA STOJKOVA 1987 SYNODOS 0:29:13
38 Male 294 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ 1986 ALLTERRAINRUNNERS/HYDRARNNERS 0:29:23
39 Male 329 ΜΑΝΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΕΡΗ 0:29:37
40 Female 293 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΠΙΝΖΑΡΟΥ 1979 Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ 0:29:50
41 Male 252 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1984 HYDRA RUNNERS 0:29:51
42 Female 356 ΓΙΩΤΑ ΤΣΙΟΚΑΝΗ 1988 RUNNERSTORETRAILTEAM 0:30:02
43 Female 221 ΟΛΓΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 1985 0:30:08
44 Female 307 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1980 TEKA 0:30:10
45 Male 322 ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 2005 0:30:13
46 Male 217 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 1986 OLYMPUS TRT-HYDRA RUNNERS 0:30:28
47 Male 311 ΙΑΣΩΝ ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ 1972 0:30:52
48 Male 255 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ 1985 0:30:55
49 Female 367 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1958 0:30:57
50 Male 49 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:30:59
51 Male 253 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ 1970 0:31:01
52 Male 261 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 1974 RUNNERSTORE TEAM 0:31:09
53 Male 306 ΠΑΝΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1990 – 0:31:13
54 Male 321 ΝΕΙΛΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 2003 0:31:17
55 Male 378 ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ – PILABOX 0:31:19
56 Female 338 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΟΦΟΥΛΗ 1979 PILABOX 0:31:20
57 Female 379 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ 1991 ΑΟ ΤΑΕ ΚWO DO ΓΕΡΑΚΑ 0:31:24
58 Female 380 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1998 ΑΟ ΤΑΕ ΚWO DO ΓΕΡΑΚΑ 0:31:24
59 Female 385 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑ – 0:31:33
60 Female 256 ΣΟΦΙΑ ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ 1977 0:31:38
61 Male 301 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΤΣΙΟΣ 1986 ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 0:31:38
62 Male 335 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΣΚΑΛΚΟΣ 1980 0:31:41
63 Female 330 ΜΙΡΚΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ 1966 PILABOX 0:31:45
64 Female 336 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΑΛΤΣΑ – PHYSIOATHENS 0:31:48
65 Female 370 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΑΡΑΚΗ 1986 PILABOX 0:31:49
66 Male 285 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 1971 HIMALAYA TRAVEL 0:31:59
67 Male 228 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 PILABOX 0:32:00
68 Male 250 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 1980 KITHIRA RUNNERS 0:32:03
69 Female 339 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1979 0:32:07
70 Male 303 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΕΝΟΣ-ΚΟΚΟΛΕΤΣΗΣ 1981 PLAGIASTOARNI RACING 0:32:08
71 Female 318 ΜΑΓΔΑ ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗ 1988 0:32:11
72 Male 274 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 ΣΑΦΑΝΣ OUTRUN ΚΕΡΚΥΡΑ 0:32:14
73 Male 381 ΜΑΙΚ ΦΩΤΕΙΝΟΣ – PILABOX 0:32:14
74 Male 334 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:32:14
75 Male 234 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ 1983 0:32:20
76 Female 211 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ-ΓΑΒΡΙΗΛ 1964 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:32:20
77 Female 388 ΟΛΓΑ ΚΟTSEKOVA – 0:32:28
78 Male 369 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΙΚΑΚΗΣ 1981 PILABOX 0:32:31
79 Male 266 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:36
80 Female 237 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗ 1970 PILABOX 0:32:45
81 Female 208 ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1977 0:32:45
82 Male 340 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1973 0:32:49
83 Female 280 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 1977 PRT 0:32:49
84 Male 297 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΤΙΕΡΟΣ 1987 0:33:03
85 Male 355 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΑΣ 1970 0:33:07
86 Female 325 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΥΛΑΡΑ 1985 ΤΕΚΑ 0:33:22
87 Male 327 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΔΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1979 TEKA 0:33:25
88 Female 278 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ 1975 0:33:27
89 Female 292 ΛΟΛΑ ΜΠΙΛΙΜΠΙΝΗ 1970 PILABOX 0:33:52
90 Male 364 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1980 TEKA 0:33:58
91 Female 236 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗ 1972 TEKA 0:34:20
92 Female 347 ΑΜΑΛΙΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ 1980 TEKA 0:34:21
93 Female 349 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΖΕΛΙΔΗ 1990 TEKA 0:34:32
94 Female 267 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 0:34:39
95 Male 281 ΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ 1978 0:34:46
96 Female 224 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΑ 1999 0:34:59
97 Female 214 ΕΛΕΑΝΝΑ ΒΑΡΙΤΑΚΗ 1972 0:35:23
98 Female 227 ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ 1980 UMIZOOMI 0:35:33
99 Female 247 ΓΙΩΤΑ / GIOTA ΚΑΤΖΗΛΙΕΡΗ / KATZILIERI 1979 0:35:45
100 Female 216 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΟΥΒΑΚΗ 1969 PILABOX 0:36:01
101 Male 317 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1976 SEA GATE CLUB 0:36:03
102 Female 351 ΦΑΙΗ ΤΣΑΛΤΑ 1972 0:36:14
103 Male 204 ΘΕΟΔΩΣΗΣ KLACHKO 1986 ΤΕΚΑ 0:36:18
104 Male 373 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΘΗΣ 1981 PILABOX 0:36:20
105 Male 219 NIKOΛΑΟΣ ΓΑΛΑΝΟΣ 1984 0:36:28
106 Male 358 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΚΑΣ 1980 ΤΕΚΑ 0:36:30
107 Male 271 ΣΠΥΡΟΣ ΛΙΑΡΔΑΚΗΣ 1976 0:36:49
108 Female 233 ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΕΡΟΝΥΜΑΚΗ 1978 0:37:02
109 Female 276 ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΑΡΙΝΗ 1967 0:38:08
110 Male 239 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1982 0:38:16
111 Female 350 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ 1971 0:38:30
112 Male 226 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 1986 0:38:43
113 Male 333 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ 1980 0:38:45
114 Female 257 ΑΝΝΥ ΚΟΣΜΑ 1981 0:38:49
115 Female 201 MARIA CAESAR 1975 PRT 0:39:01
116 Female 383 ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ – 0:39:43
117 Female 231 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ 1988 0:40:18
118 Male 326 ΘΑΝΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 1978 ΤΕΚΑ 0:40:34
119 Female 268 ΝΑΣΙΑ ΛΑΜΠΡΟΥ 1975 TEKA 0:40:35
120 Male 202 MANOS DIMSON 1970 PRT 0:41:10
121 Male 300 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 1977 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:41:13
122 Male 332 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΚΚΑΣ 1970 SYNODOS 0:41:58
123 Female 222 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1980 0:42:09
124 Male 225 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΑΣ 1960 PILABOX 0:42:22
125 Female 213 ΣΟΦΙΑ ΑΣΤΗΘΑ 1970 PILABOX 0:42:49
126 Female 362 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΡΑΓΚΟΥ 1986 SYNODOS 0:42:55
127 Male 361 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1978 SYNODOS 0:42:56
128 Male 376 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΦΕΤΣΙΟΣ 2000 PILABOX 0:43:05
129 Male 360 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1985 TEKA 0:43:12
130 Female 215 ΒΑΣΙΑ ΒΕΡΟΥΣΗ 1982 SEA GATE CLUB 0:43:47
131 Female 343 ΣΟΦΙΑ ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ 1975 TEKA 0:44:37
132 Female 299 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ 1975 PILABOX 0:47:51
133 Female 205 SHARON SILVERWOOD-ROBSON 1957 ATHENS HASH HOUSE HARRIERS 0:50:25
134 Male 371 ΜΑRSON LISA 1964 PILABOX 0:50:26
135 Female 248 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΤΣΕΛΗ 1971 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:57:58
136 Male 387 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ – 1:20:22
137 Male 298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΖΑΛΗΣ 1978 MYATHLETE 1:23:43

Show More

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close