Mountain Running

Άθλος Μαινάλου 2018: Τα αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα του αγώνα

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΘΛΟΣ ΜΑΙΝΑΛΟΥ MRT 19KM

RESULTS ΑΘΛΟΣ ΜΑΙΝΑΛΟΥ 2018 MTR 19KM

Rank Category Gender BIB Country Name YOB Club FINISH 19km

Gen-Sex-Cat

1 A1 Male 178 [Edit] ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 2000 LA SPORTIVA TEAM GREECE 1:35:52

2 A1 Male 154 [Edit] ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 1998 1:36:20

3 A2 Male 176 [Edit] ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1983 KALAMATA TRAIL RUNNERS 1:40:42

4 A3 Male 142 [Edit] ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:44:49

5 A4 Male 147 [Edit] ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 LA SPORTIVA TEAM GREECE 1:46:28

6 A2 Male 163 [Edit] ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 KRI KRI RUNNING TEAM 1:48:47

7 A3 Male 166 [Edit] ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1974 1:49:01

8 A3 Male 118 [Edit] ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 AGEYS AS ARGOLIDAS 1:49:44

9 A2 Male 156 [Edit] ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 1:50:17

10 A2 Male 109 [Edit] ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 RED STAR TRIATHLON CLUB 1:50:50

11 A3 Male 113 [Edit] ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP-ΚΥΤΤΑΤΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 1:53:42

12 A3 Male 153 [Edit] ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΓΚΟΥΡΗΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΑΣΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:54:03

13 Γ 40+ Female 126 [Edit] ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ_ΝΑΥΠΛΙΟ 1:59:04

14 A2 Male 158 [Edit] ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΤΑΚΗΣ 1986 1:59:06

15 A2 Male 190 [Edit] ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΝΙΔΗΣ 1981 APIVITA RUNNING BEES 2:00:01

16 A2 Male 160 [Edit] ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 MAΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:00:01

17 A2 Male 157 [Edit] ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ 1986 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΩΝ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 2:00:09

18 A3 Male 129 [Edit] ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ 1976 2:01:11

19 A3 Male 116 [Edit] ΜΑΚΡΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ 2:01:48

20 A2 Male 183 [Edit] ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:02:14

21 A4 Male 130 [Edit] ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ. 2:02:36

22 A2 Male 195 [Edit] ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ 1980 2:03:03

23 A2 Male 193 [Edit] ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1981 2:03:31

24 A3 Male 172 [Edit] ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:43

25 A3 Male 179 [Edit] ΑΡΗΣ ΣΟΥΦΛΗΣ 1978 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2:05:13

26 A3 Male 144 [Edit] ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 OBLAKOVE PERTLE 2:05:31

27 Γ 40+ Female 121 [Edit] ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ 1978 WWW.DYNOCYCLES.COM 2:05:36

28 A2 Male 102 [Edit] GEORGE CHONTZOPOULOS 1982 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:05:37

29 A4 Male 133 [Edit] ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1958 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 2:07:10

30 Γ 40+ Female 101 [Edit] DRAGANA CEJOVIC 1967 2:07:39

31 A3 Male 146 [Edit] ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1972 2:07:46

32 A4 Male 115 [Edit] ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:08:31

33 A2 Male 184 [Edit] ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1987 2:12:05

34 A2 Male 110 [Edit] ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΛΑΩΡΑΣ 1982 ENTR1 2:12:35

35 Γ 40+ Female 103 [Edit] TRUDI EMILIANOU 1969 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:12:43

36 A2 Male 124 [Edit] ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ 1981 2:13:03

37 A4 Male 181 [Edit] ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1964 Ν.Ο.ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 2:13:41

38 Γ 39 Female 187 [Edit] ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ 1984 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 2:13:45

39 A4 Male 135 [Edit] ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ 1968 EXTR 2:14:24

40 A2 Male 180 [Edit] ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1981 KriKri Running Team 2:15:37

41 Γ 39 Female 108 [Edit] ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1982 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:15:55

42 A3 Male 137 [Edit] ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:16:02

43 A3 Male 141 [Edit] ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1971 KYPARISSIA TRAIL 2:16:15

44 A3 Male 125 [Edit] ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ 1972 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 2:16:15

45 A3 Male 159 [Edit] ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 1978 2:17:02

46 A3 Male 114 [Edit] ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:19:08

47 A3 Male 162 [Edit] ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1973 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:19:08

48 Γ 40+ Female 170 [Edit] ΑΡΙΣΤΕΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1962 TRAIL RUNNERS PATRAS 2:19:16

49 A3 Male 149 [Edit] ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1974 2:20:55

50 A3 Male 134 [Edit] ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1976 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:21:54

51 A2 Male 174 [Edit] ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:22:23

52 A3 Male 169 [Edit] ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ 1970 2:22:24

53 Γ 40+ Female 136 [Edit] ΤΖΕΝΗ ΚΕΚΑΤΟΥ 1966 2:22:52

54 A4 Male 107 [Edit] ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:05

55 Γ 40+ Female 104 [Edit] DAOUTOVA NADIA 1978 Α. Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΑΚΙΟΥ 2:25:12

56 A2 Male 120 [Edit] ΤΑΣΟΣ ΔΡΟΥΛΙΑΣ 1979 2:25:48

57 Γ 40+ Female 161 [Edit] ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 1977 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:26:25

58 A3 Male 127 [Edit] ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ 1974 2:26:58

59 A3 Male 117 [Edit] ΑΛΕΞΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 1970 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:27:04

60 A4 Male 123 [Edit] ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:20

61 Γ 40+ Female 128 [Edit] ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 1977 2:34:28

62 Γ 39 Female 131 [Edit] ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΛΑΙΟΝΤΡΙΒΑΡΗ 1981 2:35:45

63 A4 Male 140 [Edit] ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1963 ZOULOUBINOS 2:36:39

64 A4 Male 185 [Edit] ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1968 ΘΗΣΕΑΣ Α.Ο WORLD OF BIKES 2:36:55

65 A1 Male 167 [Edit] ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΑΓΕΥΣ Α.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:38:45

66 Γ 40+ Female 177 [Edit] ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 1968 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:39:19

67 A3 Male 112 [Edit] ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1976 1976 2:39:28

68 A4 Male 151 [Edit] ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 2:41:27

69 Γ 40+ Female 150 [Edit] ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 2:41:27

70 Γ 40+ Female 191 [Edit] ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1973 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:42:11

71 A4 Male 106 [Edit] ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1966 NOVA SPORTS RUNNING TEAM 2:45:36

72 A4 Male 175 [Edit] ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1970 2:46:47

73 Γ 40+ Female 192 [Edit] ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1984 2:58:01

74 A3 Male 132 [Edit] ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 2:58:02

75 A3 Male 145 [Edit] ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 3:08:22

76 Γ 40+ Female 152 [Edit] ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΟΥΚΟΥ 1976 ΓΟΥΕΣΤ ΚΟΟΥΣΤ 3:10:02

77 Γ 40+ Female 173 [Edit] ΧΡΥΣΑ ΞΥΓΓΗ 1967 3:11:32

78 A3 Male 165 [Edit] ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ 1974 3:11:32

79 A4 Male 168 [Edit] ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ 1956 ΜΠΟΥΚΜΑΝ 228 3:15:08

80 A3 Male 171 [Edit] ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΑΣΙΟΣ 1976 NTASMAN 3:15:29

81 A2 Male 100 [Edit] JOHN APOSTOLOPOULOS 1987 3:20:32

82 Γ 39 Female 105 [Edit] CHRYSA SAFRA 1989 3:20:32

83 A1 Male 164 [Edit] ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ DNF 1995 KRI KRI RUNNING TEAM 3:35:25

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ NIGHT RUN 3KM BYTINA 2018

RESULTS NIGHT RUN BYTINA 2018

Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club BITINA 3 KM NIGHT RUN

1 A Male 539 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2000 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 0:13:05

2 A Male 189 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 0:13:32

3 A Male 534 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ – Α.Σ.TAEKWONDO ΕΥΒΟΈΩΝ ΙΣΧΎΣ 0:13:59

4 A Male 138 ΑΡΙΣΤΟΣ ΒΟΛΗΣ 0:14:23

5 Γ Female 188 ΦΙΛΗ ΚΟΥΝΤΡΙΑ 0:15:07

6 Γ Female 508 ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΗ 1989 ΝΕΡΟΜΑΝΑ-ΚΟΠΑΝΑ 0:16:21

7 Γ Female 501 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ 1995 0:16:45

8 Γ Female 537 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ 1976 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0:16:53

9 Γ Female 516 ΕΥΘΥΜΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ 1980 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:18:07

11 Γ Female 515 ΑΝΤΩΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ 1983 0:18:24

10 A Male 503 ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 0:18:25

12 Γ Female 148 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:18:31

13 Γ Female 119 ΜΑΡΙΑ ΜΗΝΑ 0:18:42

14 Α Male 111 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 0:18:50

15 Γ Female 510 ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗ 1995 RUNNERDS 0:18:54

16 Γ Female 518 ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ 1993 RUNNERDS 0:19:23

17 A Male 514 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:05

18 A Male 502 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1967 0:20:22

19 A Male 542 ΝΙΚΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ – 0:20:38

20 Γ Female 544 VERONIKA BINZAROU – 0:20:53

21 A Male 517 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ 1946 ΣΔΥΜ 0:21:08

22 Γ Female 522 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ 1968 0:21:39

23 Γ Female 519 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ – Α.Σ.TAEKWONDO ΕΥΒΟΈΩΝ ΙΣΧΎΣ 0:22:09

24 A Male 540 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:22:35

25 Γ Female 504 ΑΘΗΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 2006 0:22:37

26 Γ Female 520 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΣΙΦΩΛΗ 1974 0:23:19

27 Γ Female 528 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ 1983 0:23:22

28 A Male 509 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ 1992 CYCLINGSPOT 0:23:22

29 A Male 524 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 0:23:28

30 Γ Female 512 ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ 1985 0:23:29

31 Γ Female 194 ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΔΟΥΛΟΥ 0:23:35

32 Γ Female 536 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ 1967 0:24:24

33 Α Male 186 ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0:24:43

34 Γ Female 527 ΧΡΥΣΑ ΛΕΝΗ 1973 WWW.COOKWORLD.GR 0:24:44

35 A Male 500 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΚΟΥ 1968 WWW.COOKWORLD.GR 0:24:45

36 Γ Female 530 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ 1965 0:24:58

37 Α Male 182 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΡΟΛΙΑΣ 0:25:19

38 A Male 541 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΡΟΛΙΑΣ 1977 0:25:40

39 A Male 543 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΡΟΛΙΑΣ 1975 0:25:41

40 Γ Female 533 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ 1988 0:26:40

41 Γ Female 155 ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΙΖΟΥ DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΘΛΟΣ ΜΑΙΝΑΛΟΥ MTR 19KM & MTB 37KM

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΘΛΟΥ ΜΑΙΝΑΛΟΥ MTR 19km & MTB 37km 2018

A/A Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club FINISH MTR & MTB TOTAL

1 Α2 Male 111 [Edit] ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1983 KALAMATA TRAIL RUNNERS 2:03:39 3:44:21

Male 176 [Edit] 1:40:42

2 Α4 Male 70 [Edit] ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 LA SPORTIVA TEAM GREECE 2:18:00 4:04:28

Male 147 [Edit] 1:46:28

3 Α3 Male 92 [Edit] ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1974 2:18:00 4:07:01

Male 166 [Edit] 1:49:01

4 Α3 Male 18 [Edit] ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP-ΚΥΤΤΑΤΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:30:25 4:24:07

Male 113 [Edit] 1:53:42

5 Α2 Male 138 [Edit] ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΝΙΔΗΣ 1981 APIVITA RUNNING BEES 2:35:54 4:35:55

Male 190 [Edit] 2:00:01

6 Α2 Male 157 [Edit] ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ 1986 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΩΝ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 2:00:09 4:51:26

Male 85 [Edit] 2:51:17

7 Α2 Male 131 [Edit] ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:36:57 5:39:11

4 Male 183 [Edit] 2:02:14

8 Α4 Male 132 [Edit] ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1968 ΘΗΣΕΑΣ Α.Ο WORLD OF BIKES 3:14:39 5:51:34

Male 185 [Edit] 2:36:55

Αναλυτικότερα:

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close