Mountain Running

Iti Trail Run 2018, αποτελέσματα

Αποτελέσματα από τον αγώνα Βουνού –

Διαδρομή long-trail-28km

1. 190 Καλαμπούκας Χαράλαμπος m LM2 2:43:09
2. 216 Λουφέκης Γιώργος m LM1 MYATHLETE 2:54:53
3. 41 ΦΚΙΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m LM2 3:10:14
4. 142 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m LM1 Fterno_Lefkadas_Nikos-Sofoula 3:17:46
5. 138 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΡΗΣ m LM3 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 3:17:46
6. 111 ΒΑΛΒΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m LM3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:18:36
7. 92 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ m LM3 TTT/SKOYLIS TEAM 3:22:53
8. 77 ΑΚΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m LM3 ΑLLTERRAINRUNNERS/SAFANS 3:22:58
9. 11 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m LM4 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:26:55
10. 8 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ m LM2 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:33:10
11. 46 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m LM2 Orange Mountain Team 3:33:37
12. 44 ΧΑΔΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m LM3 Γ Σ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 3:34:23
13. 36 ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m LM2 3:38:53
14. 74 ΒΑΡΒΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m LM4 GOJI BERRY TEAM 3:39:20
15. 70 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m LM4 FREE RUNNERS 3:40:25
16. 10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΑΚΗΣ m LM3 ΣΦΒΚ..ΛΑΜΙΑΣ 3:41:49
17. 150 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ m LM2 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:45:25
18. 117 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM4 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 3:45:59
19. 120 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m LM3 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 3:45:59
20. 198 Κόκκινος Φώτης m LM3 THE RUNNERS PROJECT – SAFANS 3:48:29
21. 192 Καρακατσούλας Κώστας m LM2 3:48:59
22. 1 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m LM4 ChoZen Mountain Team 3:51:36
23. 76 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m LM3 Nikitoglou Glory Club 3:51:37
24. 89 ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m LM2 3:51:42
25. 145 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m LM3 NovaSports Running Team 3:52:38
26. 156 ΒΟΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m LM2 3:53:53
27. 38 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM3 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:55:16
28. 12 ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f LW2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 3:55:52
29. 25 ΤΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM3 Allterrainrunners 3:58:51
30. 43 ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m LM2 3:58:54
31. 18 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ f LW2 DYNAFIT 3:59:15
32. 149 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m LM2 EVIA TRAIL RUNNERS 4:00:53
33. 151 BIEHLER PETER m LM4 TTT 4:03:02
34. 24 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m LM2 4:06:19
35. 28 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ m LM2 Φυσιολατρικός Όμιλος Πειραιά 4:09:48
36. 101 ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m LM4 YMITTOS RUNNERS 4:10:25
37. 181 Στρατάκης Ιωάννης m LM3 4:12:39
38. 56 ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ m LM3 4:18:10
39. 182 Γραμμένος Χρυσόστομος m LM4 4:18:29
40. 5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m LM4 YMITTOS RUNNERS 4:20:37
41. 71 ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m LM2 FREE RUNNERS 4:22:28
42. 52 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m LM3 ORANGE MOUNTAIN TEAM 4:25:35
43. 90 ΞΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ f LW1 4:25:49
44. 30 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM3 ΦΛΟΓΑ 4:27:56
45. 29 ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ m LM4 ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:34:54
46. 141 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ f LW2 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, sky women running team 4:36:03
47. 140 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m LM3 iRun 4:37:57
48. 72 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m LM4 FREE RUNNERS 4:40:20
49. 152 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ m LM4 SNAILS TEAM 4:40:28
50. 3 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m LM4 THE RUNNERS PROJECT 4:45:13
51. 84 ΛΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m LM3 FREE RUNNERS 4:49:47
52. 87 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ m LM3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:52:00
53. 165 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ m LM3 VICTUS RUNNING TEAM 4:52:24
54. 172 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ m LM2 4:58:49
55. 220 Οικονομόπουλος Ευάγγελος m LM3 5:12:21
56. 27 ΛΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m LM1 Φ.Ο.Π. 5:12:21
57. 147 ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ f LW1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:13:15
58. 83 ΑΞΑΡΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ m LM3 FREE RUNNERS 5:16:00
59. 168 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ f LW2 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ/VEGAN RUNNERS GREECE 5:18:12
60. 137 ΤΣΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m LM4 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 5:18:28
61. 73 ΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ m LM4 5:18:28
62. 183 Ασημακόπουλος Κωνσταντίνος m LM2 5:18:48
63. 134 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΖΟΥΛΗ f LW2 Sky Women Running Team/ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 6:04:37
64. 121 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m LM3 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 6:04:38
65. 219 Πλανάκης Πέτρος m LM4 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6:13:44
66. 37 ΑΡΚΙΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m LM2 athletics-guidance 6:35:17
67. 21 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m LM2 6:35:18
68. 148 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ f LW2 Sky Women Running Team 6:35:19
115 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΝΑΤΑΣΑ f LW1 athletics-guidance.gr DNS
143 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m LM2 Ns coaching DNS
153 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM4 RUNNING CLUB STAY FIT DNS
155 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m LM2 DNS
32 ΑΔΑΜ ΖΩΗ f LW1 SKY WOMEN RUNNING TEAM DNS

semi-trail-15km

1. 34 ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ m SM2 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΊΝΑ 1:30:11
2. 215 Σιαμπάνης Σπύρος m SM2 ΑΚΟΛ 1:31:15
3. 108 ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ m SM1 The runner’s project 1:31:15
4. 50 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ m SM2 Α.Ο.Ξ.Λ. – ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – Herbalife Nutrition 1:35:36
5. 173 ΝΕΤΖΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m SM2 Kefalas Bikes 1:39:22
6. 67 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ m SM2 ORANGE MOUNTAIN TEAM 1:42:59
7. 99 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m SM3 ΣΜΛ 1:43:46
8. 205 Μπουρλής Κώστας m SM2 1:45:57
9. 31 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m SM2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:24
10. 98 ΜΑΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m SM1 ΛΑΡΙΣΑ 1:47:03
11. 210 Χατζής Αθανάσιος m SM1 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:48:26
12. 203 Ροδόπουλος Ιωάννης m SM3 1:48:26
13. 40 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m SM2 DETOX RUNNING TEAM 1:49:54
14. 139 ΚΑΛΑΝΤΖΉΣ ΓΙΏΡΓΟΣ m SM2 EXTREMEPRO TEAM 1:51:36
15. 112 ΚΑΤΣΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΑ f SW2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:51:38
16. 209 Μπακογιάννης Κωνσταντίνος m SM2 1:51:44
17. 59 ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ m SM3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:54:44
18. 49 ΚΑΣΕΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣ f SW1 MyAthlete 1:54:47
19. 197 Σιαξαμπάνης Γιώργος m SM2 MOUNTAIN MADNESS 1:54:58
20. 60 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ m SM3 1:57:21
21. 202 Στεφανής Αθανάσιος m SM1 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:57:41
22. 163 ΜΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ m SM2 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:58:49
23. 136 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΖΩΗ f SW1 Φιλιππος Βεροιας 2:02:27
24. 118 ΚΥΡΙΑΚΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m SM3 2:04:29
25. 211 Καγκαρά Αγγελική f SW2 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:06:43
26. 125 ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ ΘΩΜΑΗ f SW1 2:09:18
27. 23 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m SM3 Dream Team Ζελίου 2:09:31
28. 105 ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ m SM2 vo2max exercise center patras 2:12:47
29. 48 ΚΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m SM2 WIND Running Team 2:13:05
30. 200 Γιαννόπουλος Κυριάκος m SM3 2:15:19
31. 133 ΚΙΝΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m SM3 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:15:22
32. 114 ΦΟΡΤΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m SM3 Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας 2:15:41
33. 17 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m SM2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:30
34. 96 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m SM2 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:18:16
35. 130 ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ f SW2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:19:32
36. 20 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m SM1 2:19:37
37. 19 ΖΑΧΑΡΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f SW1 2:19:38
38. 146 ΑΔΑΜΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΠΑΡΙΣ m SM1 2:19:39
39. 103 ΤΣΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m SM3 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:20:05
40. 131 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m SM2 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 2:20:58
41. 127 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m SM2 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 2:20:58
42. 104 ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m SM3 ΕΥΚΛΗΣ 2:21:00
43. 39 ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ m SM2 2:23:30
44. 212 Αγγελής Γιάννης m SM2 2:23:47
45. 33 ΣΥΡΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m SM3 NJV ATHENS PLAZA 2:23:56
46. 113 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ m SM2 2:24:59
47. 221 Ρέλλιας Ταξιάρχης m SM2 2:25:29
48. 162 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m SM3 ALIARTISTAS 2:27:31
49. 119 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m SM2 2:27:31
50. 171 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m SM3 FREE RUNNERS 2:28:20
51. 93 ΧΑΛΙΑΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m SM2 2:28:28
52. 144 ΡΗΓΟΥ ΕΥΑ f SW2 Α+ 2:29:00
53. 47 ΤΟΜΠΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ m SM2 WIND Running Team 2:29:24
54. 82 ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ f SW2 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:32:08
55. 2 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ m SM3 ΑΠΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ 2:32:18
56. 42 ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m SM2 2:33:13
57. 102 ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m SM3 ΑΚΟΛ 2:33:29
58. 199 Ακριβόπουλος Πάρης m SM1 2:35:51
59. 57 ΣΦΑΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f SW2 2:36:28
60. 110 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m SM2 2:36:28
61. 184 Μαντζιώρος Γιώργος m SM2 2:37:23
62. 116 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m SM2 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 2:40:10
63. 106 ΦΩΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ f SW2 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 2:41:54
64. 167 ΓΕΡΑΡΔΗ ΜΑΡΙΕΛΛΗ m SM2 2:44:48
65. 169 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m SM2 ΕΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2:45:31
66. 22 ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ m SM3 Free Runners 2:45:55
67. 55 ΚΙΤΣΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f SW1 Orange Mountain Team 2:47:52
68. 86 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m SM2 2:48:23
69. 161 ΚΑΠΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f SW2 2:52:28
70. 160 ΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m SM2 2:52:28
71. 195 Κουταλάς Λάμπρος m SM3 2:55:18
72. 207 Κανιάτσος Θοδωρής m SM2 2:55:41
73. 175 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m SM3 2:56:39
74. 53 ΤΣΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m SM3 CHOZEN TEAM 2:56:56
75. 58 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f SW2 SKYWOMENRUNNING TEAM 2:58:31
76. 206 Παπαδημητρίου Γρηγόρης m SM2 ΑΕΚ 3:00:43
77. 107 ΘΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m SM3 ΚΩΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:01:02
78. 9 ΠΕΤΣΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m SM3 3:03:11
79. 94 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m SM3 3:04:33
80. 45 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m SM2 3:12:01
81. 100 ΓΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f SW2 VO2max 3:12:25
82. 51 ΜΠΑΚΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f SW2 ORANGE MOUNTAIN TEAM 3:17:31
83. 132 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m SM2 Chozen Mountain Team 3:21:06
84. 176 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m SM2 3:34:19
85. 14 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f SW2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:33:21
86. 13 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m SM3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:33:25
87. 201 ΓΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ – ΛΑΜΠΡΟΣ m SM3 ΣΟΛΟ 4:35:05
85 ΣΙΜΙΝΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ m SM2 DNF
217 Στεργίου Ειρήνη m SM2 L-CREW DNF
91 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m SM3 MYATHLETE DNS
154 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f SW2 RUNNING CLUB STAY FIT DNS
26 ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ f SW2 DNS
35 ΛΑΜΠΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ m SM2 Β Ρ Α Χ Ο Σ DNS
75 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m SM2 DNS

fun-trail-6km

1. 180 Θεοχαρης Πέτρος m FM 0:33:50
2. 179 Θεοχαρης Νικος m FM ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:46
3. 126 ΒΡΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m FM ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:41:26
4. 62 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m FM ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:42:11
5. 4 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m FK ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:44:28
6. 185 Σακελάρης Γίαννης m FM ΤΡΑΧΙΝΑ 0:45:47
7. 186 Ζάχου Ιουλία f FW ΤΡΑΧΙΝΑ 0:45:52
8. 187 Τσιάντης Ηλίασ m FM 0:46:24
9. 79 Μούγιος Γιώργος m FM Orange mountain team 0:49:23
10. 166 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ m FM ExtremProTeam 0:50:21
11. 129 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ m FM ΜΙΝΕΤΤΑ RUNNING TEAM 0:53:07
12. 170 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m FM – 0:53:26
13. 109 ΜΠΟΤΣΗ ΣΤΕΛΛΑ f FW 0:53:44
14. 157 ΡΟΥΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m FM 0:54:02
15. 158 ΖΑΜΠΕΘΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m FM 0:54:05
16. 16 ΑΚΡΙΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f FW – 0:54:13
17. 208 Ρωμανάς Βασίλειος m FM 0:54:16
18. 123 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m FK ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:55:00
19. 194 Ανέστης Βασίλης m FM ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ 0:55:24
20. 193 Μέτσε Μαρίντ m FK 0:56:44
21. 80 ΚΑΤΣΕΡΕΛΗΣ ΑΡΗΣ m FM NESTORAS FC RUNNING TEAM 0:56:51
22. 128 ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m FM MOUNTAIN RUNNERS – KOZANI 0:57:08
23. 189 Κουτρομανίτας Δημήτριο; m FM 0:57:44
24. 7 ΣΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m FM 0:58:50
25. 174 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ m FM Kefalas Bikes 1:01:09
26. 124 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m FK ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:01:37
27. 122 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m FM ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:01:37
28. 213 Ιωάννου Αλκινόη m FK ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:02:28
29. 214 Ιωάννου Γεώργιος m FM ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:02:30
30. 191 Μουρατίδου Μαρία f FW ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:02:30
31. 61 ΦΙΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m FM 1:03:54
32. 218 Κουρκουλιώτη Εύα f FW L-CREW 1:05:19
33. 66 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ f FW SERVICECAR.GR 1:05:20
34. 6 ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ f FW 1:05:50
35. 81 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ MINA f FW NESTORAS FC RUNNING TEAM 1:07:59
36. 135 ΚΑΤΣΙΚΑΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ f FW NESTORAS RUNNING TEAM 1:10:22
37. 63 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΖΩΗ f FW SERVICECAR.GR 1:11:30
38. 78 ΔΟΥΜΑ ΒΑΓΙΑ f FW Orange mountain team 1:15:29
39. 178 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ m FM 1:15:38
40. 196 Μαργαρίτης Ιωάννης m FM 1:15:42
41. 64 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m FM SERVICECAR.GR 1:15:49
42. 188 Τουλουμτζίδης Γιώργος m FM 1:20:43
43. 204 Ασλανίδου Ολγα f FW 1:21:40
44. 68 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m FM 1:26:03
45. 164 Ρούβαλη Μαρίνα f FW ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:34:33
46. 69 ΔΑΜΤΣΑ ΜΑΡΙΑ f FW 1:38:08
47. 54 ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ f FW 1:38:08
48. 97 ΒΕΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ f FW 1:39:21
65 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m FM SERVICECAR.GR DNF
88 ΨΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f FW ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ DNS
95 ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m FM DNS
159 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΝΙΚΟΣ m FM DRC DNS
177 ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΩΜΑΝΑΣ m FM DNS

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close