Επικαιρότητα

3ο Anemos Night Ultra Running: Λίστα συμμετοχών

Δείτε τη λίστα συμμετοχών του 3ου Anemos Night Ultra Running

Αύριο κλείνουν ο συμμετοχές

12 ΩΡΕΣ

MARTINE GRAIPIN Female

OLGA KOUSI Female

ZISSIS LIOUPAS Male

STAVROS NOUSIAS Male

IOANNIS REIZIS Male YPSARION TRAIL RUNNERS

KONSTANTINOS ZERVAS Male HEROIC BLOODLINE ULTRA

ΕΚΤΟΡΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ Male Γ.Σ.Ο

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΚΗΣ Male ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ

ΑΛΦΡΕΝΤ ΓΑΤΖΙΑ Male

ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ Male ΣΔΥΜ

ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Male

ΓΚΕΖΙΜ ΓΚΑΤΖΙΑ Male

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Male Σ.ΜΑ.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Female ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ Male Α.Ε.Λ.1988

ΝΙΚΟΣ ΚΟNΤΗΣ Male Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Male ΜΕΔΕΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΥΛΗΣ Male ANEMOS NIGHT ULTRA RUNNING

ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΑΡΗΣ Male

ΘΟΔΩΡΟΣ ΞΕΝΟΥΛΗΣ Male

ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ Male MY ATHLETE

ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Female ΣΔΥΘ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Male ΣΔΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Male ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ/ ΑΣ ΒΟΥΡΒΟΥΡΩΝ

ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΣΗ Female ΣΑΦΑΝΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΡΩΜΑΤΙΑΣ Male ΣΑΦΑΝΣ

ΤΑΣΟΣ ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ Male ANEMOS NIGHT ULTRA RUNNING

ΛΙΝΤΙΤΑ ΧΟΚΙΑ Female ΟΜΓ

6 ΩΡΕΣ

name surname gender club Dateofbirth

ANESTIS AKRITIDIS Male 1-1969

ACHILLEFS BARMPOUTIS Male 10-1973

MAREK BODZIONY Male ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5-1967

GEORGIOS CHATZIGIANNIS Male Σ.M.ΛΑΡΙΣΑΣ 7-1983

DIMITRIOS CHAVIARAS Male KASIMIS TRAINING 6-1974

IOSIF IOSIFIDIS Male ΣΔΥΘ 12-1987

NIKOS KATSIARIMPAS Male Λ.Ο.Λ.Α. RUN 3-1980

PAPADOPOULOS THEOODOROS Male ΣΜΝΛ 8-1971

KONSTANTINOS TSAFIS Male 2-1985

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Male ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛΛ.ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΙΕΡΙΑΣ 7-1985

ΚΑΚΑΡΟΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male LAS RAMPAS RUNNING TEAM 2-1968

ΓΑΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Male 1-1982

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΛΛΗΣ Male KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 5-1987

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ Male ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 8-1964

ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Male ΣΔΥΧ 8-1981

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΛΛΑΣ Male Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2-1981

ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ Male ΣΔΥΧ 6-1975

ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ ΘΑΝΟΓΛΟΥ Male ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 8-1987

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΑΝΟΣ Male 10-1972

ΦΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 5-1968

ΝΤΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 5-1978

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ Male ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8-1986

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ Male ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 12-1983

ΑΧΙΛΛΕΑΣ / ACHILLEAS ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ / KALAMAKIS Male ΑΟΜ/ΣΔΥΒ 1-1974

ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ Male ΑΤΟΜΙΚΑ 2-1970

ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Male 7-1977

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ Male ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 11-1973

ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Male 1-1980

ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΣΗΣ Male ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ 11-1980

ΘΑΝΟΣ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Male LAS RAMBLAS RUNNING TEAM 11-1985

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Male LAS RAMPLAS RUNNIG TEAM 1-1985

ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Male V MAX -ΣΜΝΛ 6-1980

ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΣ Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2-1968

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ Male Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9-1968

ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Male ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΔΟΕ 1-1975

ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ Female -1980

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ Male ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9-1978

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ Male ΣΔΥΧ 1-1978

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΙΟΥ Female ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ 9-1976

ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5-1975

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΟΣ Male ΚΑΝΕΝΑΣ 12-1976

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ Male ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4-1975

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΝΤΗΣ Male ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 8-1974

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ Male ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 10-1972

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Male Σ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 5-1978

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ Male 12-1982

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΚΟΣ Male ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 3-1972

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΣ Male 6-1976

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Male ΣΜΝΛ 7-1971

ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ Male ΣΔΥΒ 2-1977

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΛΑΠΑΝΟΣ Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΓΙΑΣ 1-1960

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ Male Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 12-1980

ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ Male 9-1981

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Male 1-1972

ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΡΡΗ Female ΣΔΥΡ 11-1983

ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ Male FREE RUNNERS 8-1977

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΠΑΣ Male Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 10-1974

ΦΑΝΗ ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ Female ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 8-1984

ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Male PHYSIO PRAXIS / K. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 11-1967

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΡΗΣ Male ΙΩΑΝΝΙΝΑ MARATHON CLUB 7-1970

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 11-1967

ΚΩΝ-ΝΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ Male 2-1971

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Male 1-1975

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ Male 4-1970

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ Male 4-1976

NONAME_2017 ΩΩ__12HRS RACE_1 Male 1-2017

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close