Running

3ος Ριγολόγιος Αγώνας Δρόμου: Τα αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα του αγώνα

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 3ος Ριγολόγειος Δρόμος 8.680μ.
ΤΟΠΟΣ Άνω Ασίτες Ηρακλείου
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 19 Αυγούστου

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Σηφάκης Μανώλης 1973 Αγία Βαρβάρα Ηρακλείου 35:58
2. Ζαχαρόπουλος Αλέξανδρος 1995 Στείρωνας Ηρακλείου 42:00
3. Μποτόπουλος Κώστας Νέα Μάκρη Αττικής 44:00

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Φουρναράκη Ειρήνη 1973 Ηράκλειο 45:42
2. Αντωνακάκη Κατερίνα 1981 Ο.Υ.Κρήτης 54:14
3. Χαρούλη Κάλλη 1980 Άγιος Νικόλαος 55:29

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 50 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Μπελιβανάκης Μιχάλης 1955 Ο.Υ.Κρήτης, Μάλια 50:36
2. Καλούρης Αντώνης 1966 Ηράκλειο 51:57
3. Μαυρακάκης Ανδρέας 1968 Ο.Υ.Κρήτης 52:58

600 μέτρα Μαθητών Δημοτικού – Αγόρια
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Τσερεβελάκης Μανώλης Κάτω Ασίτες Ηρακλείου
2. Τσερεβελάκης Χρήστος Κάτω Ασίτες Ηρακλείου
3. Χρονάκης Γιάννης Άνω Ασίτες Ηρακλείου

600 μέτρα Μαθητών Δημοτικού – Κορίτσια
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Βραβορίτη Αλεξάνδρα Ρέθυμνο
2. Ματθαιάκη Γεωργία Άνω Ασίτες Ηρακλείου
3. Αποστολοπούλου Μαρία Ηράκλειο

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΔΡΟΜΟΥ 8.680μ.
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Σηφάκης Μανώλης 1973 Αγία Βαρβάρα Ηρακλείου 35:58
2. Ζαχαρόπουλος Αλέξανδρος 1995 Στείρωνας Ηρακλείου 42:00
3. Μποτόπουλος Κώστας Νέα Μάκρη Αττικής 44:00
4. Μπετεινάκης Γιάννης 1990 Αρχάνες Ηρακλείου 45:24
5. Καπελάκης Γιώργος 1974 Ο.Υ. Κρήτης, Άνω Ασίτες 45;30
6. Φουρναράκη Ειρήνη 1973 Ηράκλειο 45;42
7. Ουσταγιαννάκης Νικήτας 1988 Αρχάνες Ηρακλείου 45:57
8. Γιαννακάκης Νίκος 1972 Ο.Υ. Κρήτης 50:19
9. Μπελιβανάκης Μιχάλης 1955 Ο.Υ. Κρήτης, Μάλια 50:36
10. Ματθαιάκης Νικόλαος 1973 Άνω Ασίτες Ηρακλείου 51:35
11. Καλούρης Αντώνης 1966 Ηράκλειο 51:57
12. Παπαδάκης Ιωάννης 1981 Ο.Υ. Κρήτης 52:03
13. Μαυρακάκης Ανδρέας 1968 Ο.Υ. Κρήτης 52:58
14. Αντωνακάκη Κατερίνα 1981 Ο.Υ. Κρήτης 54:14
15. Χαρούλης Τάσος 1984 Άγιος Νικόλαος 55:29
16. Χαρούλη Κάλλη 1980 Άγιος Νικόλαος 55:29
17. Βραβορίτη Κατερίνα 1982 Ρέθυμνο 56:20
18. Σκουρβουλιανάκη Μαρία 1977 Αγία Βαρβάρα Ηρακλείου 57:36
19. Τελιοπούλου Ράνια 1964 Χανιά 58:12
20. Χρήστου Ζάχος 1964 Ο.Υ. Κρήτης 59:01
21. Φλουρής Γεώργιος 1960 Χώνος Μυλοποτάμου 1:00:02
22. Βέτι Φλώρα 1965 Αλβανία 1:00:12
23. Βραβορίτης Γιάννης 1970 Ο.Υ. Κρήτης 1:12:43
24. Πλουμή Αργυρώ 1952 Ζωνιανά Μυλοποτάμου 1:14:11
25. Κατάκης Ευτύχης 1956 Χανιά 1:18:00

Το Δ.Σ. του Ο.Υ. Κρήτης ευχαριστεί τον Πολιτιστικό Λαογραφικό Σύλλογο Άνω Ασιτών για τη συνδιοργάνωση, φιλοξενία και χορηγία. Επίσης το ΕΚΑΒ Ηρακλείου, την εθελοντική ομάδα «Φίλιος Ζευς» Δήμου Αρχανών Αστερουσίων για την ασφαλή διεξαγωγή των αγώνων, τους εθελοντές, χορηγος και όλους τους συμμετέχοντες που τίμησαν με την παρουσία τους τον Προστάτη του χωριού Άγιο Ιωάννη Ριγολόγο.
Άνω Ασίτες Ηρακλείου, 19 Αυγούστου 2018

Ο έφορος Αθλητικών Εκδηλώσεων Ο.Υ. Κρήτης
Παντατοσάκης Ιωάννης, 6972865015

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close