Running

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου – Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας, αποτελέσματα

Δείτε τα συνολικά αποτελέσματα :

21km
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 21km
1 Male 362 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:13:51
2 Male 212 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1:15:20
3 Male 242 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:15:41
4 Male 315 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ 1:15:46
5 Male 60 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΝΗΣ SMART RUN 1:16:01
6 Male 248 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1:17:34
7 Male 55 AΧΙΛΛΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ Σ.Δ.ΒΟΛΟΥ 1:19:15
8 Male 267 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 1:19:44
9 Male 81 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1:19:45
10 Male 39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:21:59
11 Male 21 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP/OXYGER STORE 1:22:41
12 Male 87 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1:22:43
13 Male 303 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:23:08
14 Male 26 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ SCIENCETRAINING.GR 1:23:35
15 Male 38 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:25:51
16 Male 370 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ 1:26:35
17 Male 377 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1:26:40
18 Male 3 ADAM LESZKO 3Π 1:27:31
19 Male 103 ΑΚΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:27:31
20 Male 174 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΣΤΡΟ 1:28:11
21 Male 28 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:28:12
22 Male 153 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ LEPANTORUNNERS 1:28:26
23 Male 173 ΣΑΚΗΣ ΜΑΚΗΣ Σ Δ ΑΡΤΑΣ 1:28:48
24 Male 1 MARCO BURA ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:29:07
25 Male 209 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΝΙΚΗΣ 1:29:08
26 Male 317 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM 1:29:27
27 Male 268 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 1:29:34
28 Male 326 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 1:29:41
29 Male 154 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:29:54
30 Male 361 ΛΟΥΗΣ ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:30:04
31 Male 294 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:31:16
32 Male 341 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 1:31:16
33 Male 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:31:18
34 Male 299 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΕΝΥΧΤΑΣ 1:32:17
35 Male 337 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:32:17
36 Male 169 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:32:46
37 Male 295 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:32:54
38 Male 44 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ OLIVE SEA TRAVEL 1:33:25
39 Male 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ 1:34:17
40 Female 284 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 1:34:19
41 Male 23 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:34:20
42 Female 66 TANIA ΓΟΥΠΟΥ RUNZONE-ANATOΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:34:25
43 Male 265 ΑΓΙΣ ΠΙΣΧΟΣ RUNZONE 1:34:25
44 Male 360 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΧΑΝΙΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙ 1:34:37
45 Male 355 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:42
46 Male 105 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:35:56
47 Male 109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ BRT-KPN® PATRAS 1:36:13
48 Male 290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΝΟΥΡΗΣ BRT-KPN® 1:36:13
49 Female 271 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ 1:37:14
50 Female 292 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΣΟΛΑΚΗ ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:37:15
51 Male 179 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΟΣ ΣΔΥΠ 1:37:28
52 Male 140 BASILEIOS ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:37:47
53 Male 329 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ TREXANTIRIA RS 1:37:50
54 Male 247 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:38:04
55 Male 364 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΔΥΠ 1:38:14
56 Male 253 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 1:38:14
57 Male 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ ΑΝΕΞ. 1:38:31
58 Male 276 ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΑΠΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1:39:29
59 Male 129 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:39:36
60 Male 342 ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΥΝΑΣ 1:39:40
61 Male 231 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ 1:39:43
62 Male 220 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΟΥΣΚΑΣ BRT-KPN® PATRAS 1:40:03
63 Female 350 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:40:16
64 Male 278 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:36
65 Male 183 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΗΣ 1:40:47
66 Female 102 ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:40:49
67 Male 147 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:41:06
68 Male 41 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΚΑΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:20
69 Male 20 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΔΡΕΪΚΟΣ TOULAS RUNNERS 1:41:29
70 Male 196 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΚΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΔΗΣ 1:41:47
71 Male 218 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 3Π-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 1:42:15
72 Male 108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ 1:42:20
73 Male 274 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:42:41
74 Male 177 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΤΡΑ 1:43:07
75 Male 224 ΣΤΑΘΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1:43:18
76 Male 375 THΛΕΜΑΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:43:30
77 Male 119 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:32
78 Male 258 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕΝΤΖΙΑΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 1:43:33
79 Male 313 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ – 1:43:41
80 Female 340 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΟΥ ΑΟ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:43:43
81 Male 106 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ 1:43:52
82 Male 289 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:55
83 Male 256 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:43:59
84 Male 323 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:44:04
85 Male 99 ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 1:44:22
86 Male 107 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ THE RUNNER’S PROJECT 1:44:28
87 Male 338 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΜΠΟΣ URSA TEAM 1:44:28
88 Male 307 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1:44:53
89 Male 172 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΡΚΟ ΑΓΥΙΑΣ 1:45:02
90 Male 372 ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ 1:45:10
91 Male 298 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΥ 1:45:11
92 Male 184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΙΟ 1:45:12
93 Male 122 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 1:45:47
94 Male 175 ΦΩΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:45:52
95 Male 312 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΑΣ 1:45:59
96 Male 50 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:46:28
97 Male 5 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ MANIACS 1:46:30
98 Male 156 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑ 1:46:50
99 Male 70 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:46:50
100 Male 34 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 1:47:25
101 Male 261 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΦΛΟΓΑ 1:47:29
102 Female 283 ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΦΛΟΓΑ 1:47:30
103 Male 74 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:41
104 Male 49 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ,ΣΠΑΤΩΝ 1:47:52
105 Male 19 ΝΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:48:09
106 Male 12 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:20
107 Male 16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΥΜΑΡΑΣ 1:48:32
108 Male 281 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 1:48:49
109 Male 166 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ 1:48:59
110 Male 176 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΕΤΣΙΔΗΣ 1:49:22
111 Male 88 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1:49:25
112 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ BASE BOOT CAMP 1:49:46
113 Male 170 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:48
114 Male 269 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ 1:49:48
115 Male 336 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:50:08
116 Female 376 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1:50:12
117 Male 249 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:50:12
118 Female 64 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΤΣΗ 1:50:23
119 Male 185 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΙΟ 1:50:26
120 Male 259 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ 1:50:31
121 Female 379 ΘΩΜΑΗ ΤΖΙΝΤΖΟΥΡΑ 1:50:33
122 Male 339 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ TΡΑΧΙΝΑ 1:50:34
123 Male 46 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΡΥΝΙΟΣ Ο.Ε.Α. 1:50:45
124 Male 191 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:45
125 Male 297 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ Ο.Ε.Α. 1:50:49
126 Male 165 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:50:51
127 Male 349 ΘΕΜΗΣ ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ 1:51:03
128 Male 182 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:21
129 Male 246 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ TRIPOLH 1:51:30
130 Male 75 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:51:50
131 Female 343 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:51:51
132 Male 9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1:51:58
133 Male 347 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:22
134 Male 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:36
135 Male 332 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΓΚΑΣ KYANOYS STAVROS PATRAS AE 1:52:59
136 Male 285 ΠΕΤΡΟΣ ΣΕΪΜΕΝΗΣ 1:53:04
137 Male 149 ΦΩΤΗΣ ΚΟΥΡΤΖΗΣ BRT-KPN® PATRAS 1:53:11
138 Male 58 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:21
139 Female 200 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΠΑΡΤΖΗ 1:53:33
140 Male 357 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:54:02
141 Male 322 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:54:20
142 Male 328 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ TREXANTIRIA RS 1:54:24
143 Male 243 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:32
144 Male 13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΡΤΑΣ 1:54:41
145 Male 208 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΡΗΣ PIRGOS RUN CLUB 1:54:41
146 Male 6 ΚΩΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:54:59
147 Male 219 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ 1:54:59
148 Male 311 AΛΕΞΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:55:23
149 Male 356 ΠΑΥΛΟΣ ΧΟΥΡΠΙΛΙΑΔΗΣ ΠΑΤΡΑ 1:55:39
150 Male 234 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1:56:00
151 Male 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΚΑΒΑΝΗΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:56:16
152 Male 279 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1:56:23
153 Male 85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 1:56:27
154 Female 168 ΖΩΗ ΛΕΚΚΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 1:56:33
155 Female 365 ΧΡΥΣΑ ΤΡΑΝΤΖΑ 1:56:34
156 Male 282 ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΚΚΑΣ »ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ» 1:56:39
157 Male 167 ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΚΕΑΣ TEAM DOLIOS 1:56:40
158 Male 273 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΥΡΓΑΣ 1:56:50
159 Male 236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:56:54
160 Male 164 ΑΡΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1:57:07
161 Male 22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΡΟΜΟΠΕΡΕΑ 1:57:15
162 Male 232 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:57:20
163 Female 84 ΕΛΕΝΗ ΔΡΑΓΩΝΑ MARATHON CLUB 1:57:32
164 Male 171 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:47
165 Male 130 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ ICON FITNESS 1:57:53
166 Male 296 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 1:57:55
167 Male 262 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ICON FITNESS 1:57:58
168 Male 112 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:07
169 Male 143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 1:58:53
170 Male 56 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΟΒΑΣ ΑTHINODORAS 1:58:54
171 Male 300 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΙΝΟΣ PATRA 1:59:29
172 Male 114 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ 1:59:37
173 Female 373 ΣΟΦΙΑ ΞΕΡΙΑ 1:59:54
174 Male 48 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ MAHNA MAHNA 2:00:03
175 Male 33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΘΙΩΤΗΣ 2:00:06
176 Male 152 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 2:00:29
177 Male 180 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΔΑΚΗΣ 2:00:53
178 Male 137 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:00:53
179 Male 158 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:00:55
180 Female 272 ΡΟΥΛΑ ΠΡΟΚΟΠΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:02:42
181 Male 45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 2:03:04
182 Female 228 ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:03:14
183 Male 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ 2:03:31
184 Male 146 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΛΗΣ 2:03:37
185 Male 194 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ – 2:04:33
186 Female 301 ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ »ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ» 2:04:41
187 Male 27 ΗΛΙΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ RUNZONE 2:04:55
188 Male 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΝΕΟΣ 2:05:21
189 Male 203 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΠΑΤΡΑ 2:06:32
190 Male 291 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:07:39
191 Female 354 ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 2:07:44
192 Male 305 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΙΟ 2:07:50
193 Male 4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:07:52
194 Male 7 ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:07:53
195 Male 127 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:07:56
196 Male 123 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ ANEKSARTITOS 2:08:14
197 Male 221 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 2:08:49
198 Male 277 ΘΩΜΑΣ ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ «ΩΛΕΝΟΣ» 2:09:30
199 Male 238 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2:09:39
200 Male 71 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΩΓΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:09:44
201 Male 210 ΚΩΣΤΑΣ ΝΑΚΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:45
202 Male 308 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 2:10:07
203 Male 314 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΣΔΥΠ. 2:10:10
204 Male 11 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΚΑΡΕΠΗΣ 2:10:11
205 Male 320 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΗΛΕΙΟΣ 2:10:17
206 Male 378 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2:10:28
207 Male 280 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ SAFANS 2:11:18
208 Female 145 ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:12:53
209 Female 344 ΕΥΗ ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ SKY WOMEN RUNNING TEAM/SCIENCETRAINING.GR 2:13:01
210 Female 352 ΕΥΤΕΡΠΗ ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 2:14:05
211 Male 14 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 2:14:37
212 Male 369 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ BASEBOOTCAMP 2:14:51
213 Male 62 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ BASEBOOTCAMP 2:15:00
214 Male 53 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ BASEBOOTCAMP 2:15:00
215 Male 151 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ BASEBOOTCAMP 2:15:11
216 Male 207 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΟΧΙ 2:15:21
217 Male 77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:15:21
218 Female 101 ΕΥΘΥΜΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:15:24
219 Male 199 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 2:15:28
220 Female 31 ΕΛΕΝΗ ΑΡΜΑΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:15:34
221 Male 162 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:19:39
222 Male 110 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΚΛΗΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΤΟΧΗΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 2:19:41
223 Male 111 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 2:19:55
224 Male 126 ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟ 2:20:09
225 Male 214 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:39
226 Female 215 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2:20:46
227 Male 30 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΡΤΟΣ 2:21:24
228 Male 374 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΓΚΟΣ BASEBOOTCAMP 2:21:42
229 Female 59 ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΓΚΙΚΑ ΑΙΓΙΟ 2:21:50
230 Female 254 ΑΝΝΑ ΠΑΤΡΙΝΕΛΛΗ 2:22:11
231 Female 333 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 2:22:59
232 Female 79 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2:23:01
233 Male 363 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:23:40
234 Male 367 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΤΣΟΣ 2:23:59
235 Male 132 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:28
236 Male 359 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΧΟΣ ΣΔΥΠ 2:25:29
237 Male 252 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2:27:09
238 Male 93 ΜΑΝΟΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2:27:36
239 Female 89 ΡΟΜΠΟΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:30:23
240 Male 65 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:30:52
241 Male 327 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΡΑΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:41
242 Female 229 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 2:36:55
243 Male 371 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 2:40:58
244 Female 241 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – 2:40:59
245 Female 10 ΒΑΝΑ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ 2:41:03
246 Male 368 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ 2:41:05
247 Female 275 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:42:00
248 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΚΑΣ 2:42:01
249 Male 148 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΝΑΒΗΣ BASEBOOTCAMP 2:50:33
250 Female 346 ΛΕΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ BASE BOOTCAMP CLUB 2:50:34
251 Female 181 ΜΑΡΘΑ GRACEY 3:01:57
252 Male 2 JAMES GRACEY 3:01:57


Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 472 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:18:54
2 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0:19:07
3 Male 493 ΘΩΜΑΣ ΖΑΡΑΓΚΑΣ TOP FORM CITY 0:19:44
4 Male 471 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:20:02
5 Male 667 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ 0:20:31
6 Male 525 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ RUNNING 0:20:47
7 Male 792 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 0:20:53
8 Male 429 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΝΔΩΡΟΣ TOP FORM CITY 0:21:02
9 Male 483 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤOΣ 0:21:08
10 Male 689 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:21:52
11 Male 766 ΘΡΑΣΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 0:21:55
12 Male 630 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ ATHENS 0:22:06
13 Male 646 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 0:22:11
14 Male 797 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 0:22:31
15 Male 526 ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:22:37
16 Male 711 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 0:22:43
17 Male 694 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΙΣ 0:22:44
18 Female 430 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 0:22:50
19 Male 649 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:23:15
20 Male 656 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:23:25
21 Male 793 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:23:26
22 Male 563 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:23:28
23 Female 418 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΓΕΝΑ Α.Ο ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 0:23:29
24 Male 720 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:23:43
25 Male 481 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ BASEBOOTCAMP 0:23:49
26 Male 391 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ PATRAS SWIMM SCHOOL 0:23:58
27 Male 791 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ 0:24:01
28 Female 719 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:24:22
29 Male 672 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:24:26
30 Female 651 ΕΛΕΝΑ ΜΟΥΚΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:24:51
31 Male 417 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ BASE BOOT CAMP 0:24:54
32 Male 890 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΡΔΕΣΗΣ 0:24:56
33 Female 708 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ PATRAS 0:25:00
34 Female 663 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΣΚΑ 0:25:11
35 Male 745 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:20
36 Male 794 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΟΥ 0:25:20
37 Male 540 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BASEBOOTCAMP 0:25:24
38 Female 716 ΞΕΝΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ 0:25:32
39 Male 742 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:25:41
40 Male 636 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:25:45
41 Male 384 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Π.Ε. 0:25:49
42 Female 744 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ ΝΟΠ 0:25:53
43 Female 665 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ BASE BOOT CAMP 0:26:04
44 Male 690 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:06
45 Male 691 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:07
46 Male 668 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:08
47 Male 516 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ – 0:26:08
48 Male 878 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΖΟΣ 0:26:12
49 Female 434 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:26:20
50 Male 895 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:26:22
51 Male 892 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0:26:23
52 Male 893 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ 0:26:24
53 Male 650 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΟΙΡΑΛΙΩΤΗΣ 0:26:27
54 Female 617 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΚΣ ΚΙΑΤΟΥ 0:26:29
55 Male 743 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 0:26:34
56 Male 762 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΓΚΑΣ 50/50 TEAM 0:26:41
57 Male 736 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ TOP FORM CITY 0:26:51
58 Male 686 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:26:51
59 Male 556 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΙΟΤΕΛΗΣ 0:26:54
60 Male 713 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΥΛΑ 0:27:01
61 Male 466 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΥΛΕΛΗΣ BASEBOOTCAMP 0:27:04
62 Male 738 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ BASEBOOTCAMP 0:27:13
63 Male 621 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:13
64 Male 789 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:17
65 Male 467 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΡΛΑΣ – 0:27:21
66 Male 788 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 0:27:29
67 Male 798 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:30
68 Female 776 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ VO2MAX EXERCISE CENTER 0:27:31
69 Female 747 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 0:27:33
70 Male 748 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ VETERUNNERS 0:27:34
71 Male 678 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ BASEBOOTCAMP 0:27:36
72 Male 647 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ »ΕΡΜΗΣ» 0:27:36
73 Male 652 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ »ΕΡΜΗΣ» 0:27:37
74 Female 727 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:27:41
75 Male 782 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:27:42
76 Male 479 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:27:44
77 Female 726 RODIKA ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:27:45
78 Female 579 ΜΑΡΙΑ ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB 0:27:49
79 Male 724 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΟΡΟΓΚΑΣ SOROGKAS RUNNERS 0:27:50
80 Male 779 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:51
81 Male 767 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:17
82 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:28:19
83 Male 654 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΡΚΙΩΤΗΣ 0:28:31
84 Female 639 ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΝΕΛΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:28:34
85 Male 702 ΝΙΚΟΣ ΠΑΣΣΙΟΣ 0:28:35
86 Male 771 ΜΑΚΗΣ ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:40
87 Male 632 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:41
88 Male 515 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΠΑΤΡΑ 0:28:42
89 Female 784 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΙΛΟΓΙΑΝΝΗ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟ 0:28:43
90 Female 500 ΑΝΤΩΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ 0:28:48
91 Male 876 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΤΟΣ 0:28:58
92 Male 564 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ Σ.Π.Ε. 0:29:02
93 Male 750 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Π.Ε. 0:29:02
94 Male 498 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:04
95 Male 642 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ARTA 0:29:22
96 Male 645 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ 0:29:25
97 Male 799 ΑΡΓΥΡΩ ΛΙΟΛΙΟΥ 0:29:30
98 Male 614 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 0:29:37
99 Female 692 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ EVATHLON 0:29:48
100 Male 633 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ 0:29:49
101 Male 682 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ EVATHLON 0:29:56
102 Male 897 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 0:30:06
103 Female 735 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ PATRAS SWIMM SCHOOL 0:30:06
104 Male 773 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ 0:30:13
105 Male 898 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 0:30:13
106 Female 560 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ ΔΡΩΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 0:30:15
107 Male 671 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ 0:30:18
108 Female 628 ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:30:21
109 Male 670 ΓΙΩΡΓΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΡΕΧΑΝΤΙΡΙΑ 0:30:27
110 Male 664 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:30:45
111 Male 775 ΜΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ AIGIALEIA 0:30:51
112 Female 734 ΒΙΚΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:30:51
113 Male 492 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΕΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ BASEBOOTCAMP 0:30:53
114 Male 800 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 0:30:57
115 Male 790 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ 0:31:10
116 Male 857 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥ 0:31:12
117 Female 523 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΝΕΛΛΗΣ BASE BOOT CAMP 0:31:20
118 Male 491 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΥΛΛΗΣ – 0:31:37
119 Male 758 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ 0:31:38
120 Female 746 ΜΑΡΙΑ ΤΖΟΥΒΑΡΑ TEXNIKH ΗΠΕΙΡΟΥ 0:31:39
121 Male 499 ΜΙΧΑΗΛ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ BASE BOOTCAMP 0:31:45
122 Female 729 ΙΩΑΝΝΑ ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ 0:31:46
123 Female 655 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΤΣΑΝΑ 0:31:55
124 Female 574 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 0:32:03
125 Male 544 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:05
126 Male 382 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:32:07
127 Male 485 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:32:10
128 Male 484 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:32:11
129 Male 749 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 0:32:12
130 Male 796 ΜΑΡΙΝΑ ΛΟΪΖΟΥ 0:32:12
131 Female 710 ΝΑΝΤΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:32:13
132 Male 673 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΤΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:16
133 Male 578 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ VETERUNNERS 0:32:20
134 Male 503 ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:32:21
135 Male 473 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:24
136 Female 679 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 0:32:28
137 Female 392 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ 0:32:45
138 Female 714 ΦΡΟΣΩ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΑ 0:33:08
139 Female 733 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 0:33:13
140 Female 780 ΖΩΗ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 0:33:16
141 Female 618 ΦΛΩΡΑ ΚΟΤΟΥ BASEBOOTCAMP CLUB 0:33:17
142 Male 772 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ BASE BOOT CAMP 0:33:27
143 Female 528 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:33:27
144 Female 612 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ 0:33:29
145 Male 795 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ 0:33:32
146 Male 781 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:33:35
147 Male 568 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟ 0:33:36
148 Female 477 ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΤΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:33:42
149 Female 718 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΣΑΚΚΑ »ΕΡΜΗΣ» ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 0:33:43
150 Female 476 ΛΥΔΑ ΖΩΤΑΪ BASEBOOTCAMP 0:33:59
151 Male 469 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ TOP FORM CITY 0:34:00
152 Male 703 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ 0:34:02
153 Female 721 ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΙΑΧΑΜΗ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 0:34:05
154 Female 777 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:34:06
155 Male 704 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:34:11
156 Female 769 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΟΡΤΗ TOP FORM CITY 0:34:16
157 Female 693 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ BASEBOOTCAMP 0:34:23
158 Female 393 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΖΟΥΛΑ BASEBOOTCAMP 0:34:24
159 Female 640 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΟΥΔΑ BASEBOOTCAMP 0:34:31
160 Male 480 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 0:34:36
161 Male 877 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:34:42
162 Female 778 ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:34:42
163 Female 394 ΛΥΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ BASE BOOTCAMP 0:34:46
164 Female 685 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 0:34:49
165 Female 488 ΝΙΚΟΛ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:34:54
166 Female 669 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΑ 0:34:58
167 Male 706 ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ VETERUNNERS 0:35:40
168 Female 753 ΕΦΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:35:43
169 Female 380 OLESYA ASTAKHOVA BASEBOOTCAMP 0:35:43
170 Female 474 ΒΑΣΩ ΓΙΑΛΕΛΗ BASE BOOTCAM 0:35:43
171 Female 641 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ BASE BOOT CAMP 0:36:06
172 Male 879 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 0:36:47
173 Male 875 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 0:36:53
174 Female 386 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΛΕΞΙΟΥ BASE BOOTCAMP 0:37:06
175 Female 513 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΖΟΥΡΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 0:37:20
176 Female 495 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΖΕΡΒΑ 0:37:26
177 Female 565 ΝΑΝΤΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:37:54
178 Female 399 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:37:54
179 Female 712 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΡΙΦΤΗ BASEBOOTCAMP 0:37:58
180 Male 383 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ EGIO 0:38:05
181 Male 432 ΦΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ EGIO 0:38:14
182 Female 739 ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΤΟΥ 0:38:17
183 Male 648 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ – 0:38:42
184 Male 620 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ 0:39:48
185 Female 688 ΠΟΠΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ BASEBOOTCAMP 0:40:04
186 Female 627 ΑΝΝΑ ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ 0:40:11
187 Female 626 ΜΑΡΙΑ ΚΟΨΙΔΑ 0:40:19
188 Female 486 ΠΕΛΑΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:41:13
189 Female 730 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΑΙΓΙΟ 0:41:57
190 Male 741 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΙΟ 0:41:57
191 Female 475 ΜΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:46:09
192 Male 468 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 0:47:58
193 Female 873 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 0:49:13
194 Male 674 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΜΙΡΗΣ 0:51:41
195 Female 400 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ 0:51:41
196 Female 697 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:59:03
197 Female 696 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:59:03
198 Male 759 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:59:03
199 Female 715 ΕΥΑ ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΣΑΦΑΝΣ 1:02:22

Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close