Αποτελέσματα αγώνων Running

12ος Παλαιολόγειος Δρόμος – Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από τον 12ο Παλαιολόγειο Δρόμο

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΕΙΑ 2018
A/A Category Gender BIB Name YOB Club 21km
1 Α 30-45 Male 3 EMILIANO KANO 1987 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – Κ.Τ.R 1:23:01
2 Α 30-45 Male 56 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 1975 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:23:02
3 Α 30-45 Male 50 TASOS ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / JOHN DIMOPOULOS COACHING 1:24:57
4 ALL Male 538 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ     1:26:16
5 Α 46-59 Male 32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ DIMOPOULOSCOACHING 1:26:29
6 Α 30-45 Male 117 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:03
7 ALL Male 506 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   1:28:35
8 Α 30-45 Male 22 ΛΟΥΙΣ ΓΚΟΜΕΖΕΜΠΕΡΚ 1977 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:31:46
9 ALL Male 595 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ   1:34:13
10 Α 30-45 Male 52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:28
11 Α 30-45 Male 82 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1985 ALL TERRAIN RUNNERS 1:36:08
12 Α 30-45 Male 43 ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:36:16
13 Α<29 Male 133 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 1992 ΑΓΕΥΣ Α. Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:36:18
14 Α 46-59 Male 58 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΑΣ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:26
15 Α 46-59 Male 120 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COACHING 1:37:59
16 Α 46-59 Male 60 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΣ 1969 ΣΑΦΑΝΣ 1:38:07
17 Α 30-45 Male 68 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΕΛΕΥΣΙΣ 1:38:22
18 Α<29 Male 123 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1995   1:39:14
19 Α>60 Male 79 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ 1946 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:12
20 ALL Male 700 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ   1:41:34
21 Α 30-45 Male 83 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΝΟΣ 1983 ΣΔΥΤ 1:41:34
22 Α 46-59 Male 71 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΗΤΣΑΚΗΣ 1965 ΣΔΥΑ 1:42:15
23 Α 30-45 Male 91 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:19
24 Α 46-59 Male 31 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 ΑΓΕΥΣ Α Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:42:20
25 Γ>40 Female 54 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:42:33
26 Α 46-59 Male 125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΑΙΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 1:43:20
27 Α 30-45 Male 143 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΕΛΗΣ 1985 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:45
28 Α 30-45 Male 92 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ 1977 Α.Σ. ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:44:03
29 Α 46-59 Male 38 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΚΚΑΣ 1967 ΑΕΚ ΒΛΑΧΟΚΕΡΑΣΙΑΣ 1:44:39
30 Α 30-45 Male 46 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΥ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:15
31 Α 46-59 Male 114 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1967 DIMOPOULOS COACHING/ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:23
32 Α 30-45 Male 139 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:46:55
33 Α 30-45 Male 37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 1:47:06
34 ALL Male 672 ΣΥΜΕΩΝ ΑΣΩΜΑΤΟΣ   1:47:17
35 Α 30-45 Male 67 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:47:23
36 Α 30-45 Male 15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 GLAM ROCK/METAL 1:49:11
37 Α 30-45 Male 53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΨΙΩΤΗΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:34
38 Γ>40 Female 142 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:49:36
39 Α 30-45 Male 110 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΑΚΟΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 1:49:44
40 Α 46-59 Male 7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 1964   1:50:49
41 Α 46-59 Male 24 ΝΙΚΟΣ ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:50:56
42 Γ>40 Female 55 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:09
43 Α 46-59 Male 115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 1965 DIMDALAM 06 09 1:51:10
44 ALL Male 658 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ   1:51:49
45 ALL Male 514 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ   1:52:32
46 Α<29 Male 103 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕΝΤΑΡΗΣ 1994   1:52:38
47 Α 30-45 Male 64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ 1973 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 1:52:38
48 Α 46-59 Male 131 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟ 1:52:57
49 Α 46-59 Male 108 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1966 ΣΔΥΑ 1:53:10
50 Α 30-45 Male 40 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:26
51 Α 46-59 Male 89 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:53:54
52 Α 46-59 Male 129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:06
53 Α 46-59 Male 145 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:54:19
54 Α 46-59 Male 57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 1965 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:39
55 Α>60 Male 47 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:55:57
56 Α 30-45 Male 130 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1980 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:56:55
57 ALL Male 523 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ   1:57:50
58 Α 30-45 Male 116 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:03
59 Α 46-59 Male 61 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 1966 KALAMATA CITY CYCLING CLUB 1:59:02
60 Γ>40 Female 112 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 KALAMATA CITY CYCLING CLUB 1:59:15
61 Α 46-59 Male 33 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59:29
62 Α<29 Male 2 RUSLAN ISAKOV 1990   1:59:40
63 Γ>40 Female 136 ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΣΑΤΟΥ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΗΣ 2:00:32
64 ALL Male 627 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ   2:00:40
65 Α<29 Male 104 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:00:41
66 Α 46-59 Male 62 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΛΙΔΕΡΟΣ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:01:12
67 Α<29 Male 41 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΙΟΥΛΗΣ 1994   2:01:53
68 Γ<39 Female 21 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:01:54
69 Α 30-45 Male 137 ΧΑΡΗΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ 1979 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:02:02
70 Γ<39 Female 51 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΥΩΤΗ 1994   2:02:15
71 Α 46-59 Male 17 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:03:05
72 Α 30-45 Male 45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985   2:03:26
73 Α 30-45 Male 93 ΟΣΜΑΝ ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ 1976 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:05:10
74 Α 46-59 Male 102 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1971 ΣΔΥΜ 2:05:26
75 Α 30-45 Male 5 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 1973   2:05:28
76 Α 46-59 Male 63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΜΑΚΟΣ 1972 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:05:47
77 Α 30-45 Male 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΑΚΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:54
78 Α<29 Male 74 ΘΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:06:17
79 Γ>40 Female 6 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1954 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:24
80 Α 30-45 Male 87 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 1MOREKM 2:06:56
81 Α 30-45 Male 126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:07:13
82 ALL Male 563 FERNANDO PALMA   2:08:17
83 Α 30-45 Male 28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973   2:08:21
84 Α 30-45 Male 121 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983   2:08:50
85 Α 30-45 Male 127 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:32
86 Α 30-45 Male 70 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:00
87 ALL Male 630 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   2:10:26
88 Γ>40 Female 90 ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΑΞΙΡΗ 1973 ARKADON DROMEON 2:10:26
89 Α>60 Male 25 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:28
90 Α 30-45 Male 4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1973   2:10:29
91 Α 30-45 Male 109 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ 1981   2:10:42
92 Α 30-45 Male 111 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΠΠΑΣ 1976   2:12:04
93 Α 30-45 Male 99 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:12:15
94 Γ>40 Female 65 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ 1975   2:15:50
95 Α 30-45 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:17:09
96 Α<29 Male 105 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1991   2:18:32
97 Α 46-59 Male 146 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:19:01
98 ALL Male 617 ΕΛΕΝΑ ΤΣΙΩΚΟΥ   2:21:59
99 Α<29 Male 48 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΑΣ 1995   2:24:46
100 Α<29 Male 147 ΝΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1997 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:25:34
101 Α 30-45 Male 98 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1975   2:26:01
102 Α 46-59 Male 29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1961   2:29:52
103 Α 30-45 Male 141 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΤΖΑΚΟΣ 1987   2:31:36
104 Α 30-45 Male 80 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΟΥΡΑΚΟΣ 1985   2:32:18
105 Α 30-45 Male 77 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:32:38
106 ALL Male 646 ΔΩΡΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ   2:32:39
107 Α 30-45 Male 20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976   2:34:00
108 ALL Male 598 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΛΗΣ   2:34:42
109 Α<29 Male 113 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1991   2:37:43
110 Α 46-59 Male 138 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:40:35
111 Α 46-59 Male 86 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:40:35
112 Α 46-59 Male 72 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:40
113 Γ<39 Female 134 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:46:59
114 Α>60 Male 128 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:46:59
115 Α 46-59 Male 76 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:56:50
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close