Αποτελέσματα αγώνων Running

1ος Αγώνας Λόφου Μαυροβουνίου Σκύδρας 2018: Τα αποτελέσματα του αγώνα

Δείτε τα αποτελέσματα από τον 1ο Αγώνα Δρόμου Μαυροβουνίου Σκύδρας

 

      1ος ΑΓΩΝΑΣ ΛΟΦΟΥ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΣΚΥΔΡΑΣ 2018              
        ΑΓΩΝΑΣ 5χιλ            
ΓΕΝ ΗΛΙΚ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 305 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Α Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Πτολεμαΐδα 00:21:14 4:15min/km
2 2 308 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Α Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:21:34 4:19min/km
3 3 321 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Ανδρών ΔΑΦΝΗ ΣΚΥΔΡΑΣ 0 00:21:44 4:21min/km
4 4 306 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Πτολεμαΐδα 00:23:06 4:37min/km
5 5 309 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΝΤΟΣ 00:23:11 4:38min/km
6 6 300 ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Ανδρών ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 00:23:43 4:45min/km
7 1 327 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α Εφήβων ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 00:26:29 5:18min/km
8 7 312 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Ανδρών ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ ΣΥΛΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:27:10 5:26min/km
9 8 311 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Ανδρών ΚΟΡΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:30:15 6:03min/km
10 9 304 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:31:14 6:15min/km
11 2 328 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Εφήβων ΔΑΦΝΗ ΣΚΥΔΡΑΣ 0 00:31:36 6:19min/km
12 10 319 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:31:39 6:20min/km
13 11 324 ΛΕΒΑΣ ΘΩΜΑΣ Α Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ 0 00:32:09 6:26min/km
14 12 302 ΜΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Ανδρών ΟΡΜΑ ΟΡΜΑ 00:32:16 6:27min/km
15 3 313 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α Εφήβων ΣΚΥΔΡΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 00:33:20 6:40min/km
16 13 303 ΤΣΙΚΑΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:35:25 7:05min/km
17 14 301 ΧΑΤΖΗΙΩΆΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:35:43 7:09min/km
18 1 323 ΚΑΝΤΑΡΊΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΊΑ Γ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ 00:36:00 7:12min/km
19 15 318 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:38:03 7:37min/km
20 1 322 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ Νεανίδων ΔΑΦΝΗ ΣΚΥΔΡΑΣ 0 00:39:28 7:54min/km
21 2 310 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γυναικών ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:42:40 8:32min/km
22 3 320 ΣΑΡΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ Γυναικών ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ 0 00:44:00 8:48min/km
23 2 316 ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Νεανίδων ΣΚΥΔΡΑ 0 00:46:11 9:14min/km
24 4 317 ΛΑΖΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ Γ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ 0 00:46:12 9:14min/km
25 5 307 ΞΕΝΙΔΟΥ ΧΑΡΑ Γ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ 00:54:03 10:49min/km
26 3 315 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Νεανίδων ΣΚΥΔΡΑ 0 00:54:44 10:57min/km
27 4 314 ΤΥΠΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ Νεανίδων ΣΚΥΔΡΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 00:56:14 11:15min/km
28 5 325 ΓΚΙΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ Νεανίδων ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 0 00:56:15 11:15min/km
29 6 326 ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΙΑ Γ Γυναικών ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 0 00:56:16 11:15min/km
                     
        ΑΓΩΝΑΣ 14.4χιλ            
ΓΕΝ ΗΛΙΚ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 40 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:08:46 4:47min/km
2 1 14 ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 30-39 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 01:10:56 4:56min/km
3 2 51 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 01:12:49 5:03min/km
4 3 12 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 40-49 ΔΑΦΝΗ ΣΚΥΔΡΑΣ Ο.Μ.Γ. 01:13:48 5:08min/km
5 2 48 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Trexantiri team 01:14:06 5:09min/km
6 4 3 ΧΑΤΖΗΙΩΆΝΝΟΥ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:14:26 5:10min/km
7 1 13 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ Α 50-59 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟΕ Katsikia runners 01:15:54 5:16min/km
8 1 11 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 35+ ΣΚΥΔΡΑ OLYMPUS TRT 01:17:37 5:23min/km
9 5 24 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ Runners Edessas 01:18:38 5:28min/km
10 6 41 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΣΔΥΘ 01:20:52 5:37min/km
11 2 42 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Α 50-59 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 01:21:03 5:38min/km
12 3 35 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ GRAMMOS.Α.Μ 01:21:08 5:38min/km
13 3 28 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α 50-59 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΣΑΣ 01:22:52 5:45min/km
14 7 8 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 40-49 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥ 01:23:14 5:47min/km
15 2 18 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ Γ 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:23:36 5:48min/km
16 1 27 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ. 01:23:42 5:49min/km
17 4 23 ΠΑΛΗΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Α 50-59 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:24:07 5:50min/km
18 2 2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α 60+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ XANTHIRUNNERS 01:25:19 5:55min/km
19 5 22 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:25:30 5:56min/km
20 4 36 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ KASIMIS TRAINING 01:25:35 5:57min/km
21 8 38 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:25:58 5:58min/km
22 9 25 ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ Runners Edessas 01:26:02 5:58min/km
23 3 17 ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ ΔΡΟΣΕΡΟ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΝΕΞΣΡΤΗΤΩΣ 01:27:06 6:03min/km
24 5 46 ΜΠΟΤΟΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ TREXANTIRI TEAM 01:27:08 6:03min/km
25 6 52 ΚΑΡΑΤΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Α 50-59 ΣΚΥΔΡΑ 0 01:28:34 6:09min/km
26 3 32 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γ 35+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-VORAS ACTION-ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΙΠΕΡΙ 01:28:39 6:09min/km
27 10 26 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 01:28:44 6:10min/km
28 11 45 ΤΖΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:29:17 6:12min/km
29 6 31 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α 30-39 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΣΑΣ 01:29:19 6:12min/km
30 1 50 ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ Έως 34 ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 01:29:28 6:13min/km
31 7 9 ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:31:23 6:21min/km
32 8 1 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 ΑΡΝΙΣΣΑ 0 01:33:11 6:28min/km
33 7 15 ΝΤΟΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 30-39 ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:33:15 6:29min/km
34 9 10 ΤΣΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 50-59 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑΝ 01:34:08 6:32min/km
35 12 43 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Α 40-49 ΒΕΡΟΙΑ 0 01:34:19 6:33min/km
36 4 44 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Γ 35+ ΒΕΡΟΙΑ 0 01:34:19 6:33min/km
37 13 39 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Α 40-49 ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:34:28 6:34min/km
38 14 21 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 01:34:40 6:34min/km
39 5 4 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Γ 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:35:21 6:37min/km
40 10 33 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:39:41 6:55min/km
41 15 7 ΓΩΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:42:45 7:08min/km
42 16 37 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:43:05 7:10min/km
43 8 47 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:44:56 7:17min/km
44 6 34 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γ 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:45:35 7:20min/km
45 11 6 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:48:03 7:30min/km
46 7 49 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ 01:51:05 7:43min/km
47 8 5 ΜΠΡΑΚΕΡ ΜΙΡΙΑΜ Γ 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:51:08 7:43min/km
48 12 16 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 50-59 ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:51:19 7:44min/km
49 17 19 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 40-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:57:36 8:10min/km
50 13 20 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:57:36 8:10min/km
51 2 30 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ Γ Έως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ 0 02:14:27 9:20min/km
52 9 29 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 30-39 ΑΡΙΔΑΙΑ 0 02:14:27 9:20min/km
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close