Αποτελέσματα αγώνων Running

3ος Αγώνας Λιμένων Μεγάρων – Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από τον 3ο Αγώνα Λιμένων Μεγάρων

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ΚΜ
Α/Α Gender bib Name YOB Club 9km
1 Male 612 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 0:34:12
2 Male 516 ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΑΛΕΞΗΣ ΒΑΡΔΑΛΑΣ 1988 ΣΤΕΛΙΟΣ-ΝΩΝΤΑΣ 0:34:47
3 Male 775 ΗΛΙΑΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 1988 ΟΜΑΔΑ ΑΘΛΗΣΗΣ ΔΕΛΤΑ 0:34:57
4 Male 827 ΜΑΚΗΣ ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:35:00
5 Male 687 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ     0:36:49
6 Male 745 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΚΑΣ 1981 ΣΔΥΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:37:14
7 Male 597 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1983 RPT 0:38:08
8 Male 621 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 1964 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ ΕΡΑ ΣΠΟΡ 0:38:22
9 Male 590 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 1969 NALU RUNNING TEAM 0:38:36
10 Male 715 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΟΣ 1990   0:39:25
11 Male 599 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1967 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:39:28
12 Male 570 ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΜΠΕΓΝΗΣ CATERING 0:39:59
13 Male 577 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1977 ΣΑΦΑΝΣ 0:40:06
14 Male 777 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 0:40:14
15 Female 639 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΥΝΕΤΑΚΗ 1976 FOTAKIS TEAM 0:40:16
16 Male 638 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ 1971 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:40:34
17 Male 631 ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ 1970 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:40:59
18 Male 518 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1984   0:41:05
19 Male 755 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΝΑΖΙΔΗΣ 1978   0:41:08
20 Female 581 ΤΑΤΙΑΝΑ ΙΒΑΝΟΦΚΑΓΙΑ 1977 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:41:13
21 Male 526 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:41:25
22 Male 502 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:33
23 Male 764 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΝΙΚΙΑΝ 1982 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:41:43
24 Male 592 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1997   0:41:49
25 Male 826 ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΩΣΤΙΔΟΥ   0:41:53
26 Male 515 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΔΑΛΑΣ 1985 ΣΤΕΛΙΟΣ – ΝΟΝΤΑΣ 0:42:08
27 Male 810 ΒΛΑΣΙΟΣ ΦΙΛΗΣ 1962 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:42:20
28 Male 642 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΟΥΡΣΟΣ 1979 Σ. Γ. TAEKWONDO KICK BOXING ΜΕΓΑΡΩΝ 0:42:36
29 Male 781 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:42:36
30 Male 669 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ 1982   0:42:37
31 Female 681 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΤΣΟΥ 1981 ΜΕΓΑΡΑ 0:42:37
32 Female 537 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 1970 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:42:39
33 Male 605 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 1985   0:42:45
34 Female 657 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ 1995 ΣΑΪΤΑ TEAM 0:43:05
35 Male 640 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΗΣ 1965 FOTAKIS TEAM 0:43:10
36 Male 648 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 1979 ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0:43:13
37 Male 676 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 1977 Γ. Σ. KICK BOXING ΜΕΓΑΡΩΝ 0:43:20
38 Male 767 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:30
39 Male 780 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ 1969 ΑΘΙΚΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0:43:31
40 Male 607 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ 1969 PANAMAS 0:43:31
41 Male 817 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1973 NALU RUNNING TEAM 0:43:41
42 Male 713 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΟΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:41
43 Female 661 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ     0:44:03
44 Female 778 MAΡINA ΤΕΡΖΗ 1970 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:44:03
45 Male 696 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:44:13
46 Male 814 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 1986   0:44:14
47 Male 819 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΝΙΔΗΣ 1957 Π.Ο.Κ ΕΣΠΕΡΟΣ 0:44:41
48 Male 825 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ   0:44:42
49 Male 633 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΤΣΙΝΗΣ 1997   0:44:46
50 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΠΕΤΣΗ 1979   0:44:52
51 Male 568 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:45:06
52 Male 650 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΚΙΛΗΣ 1978   0:45:13
53 Female 763 ΑΘΗΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡΗ 1972   0:45:26
54 Male 616 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1975 RUN FREE 0:45:47
55 Female 500 LELA SAGA 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:45:47
56 Male 580 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΘΕΡΜΙΩΤΗΣ 1997   0:45:59
57 Male 637 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ 1978 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:46:05
58 Female 624 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΛΙΑΛΗ 1968 MEGARA 0:46:27
59 Female 660 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΡΚΑ     0:47:02
60 Male 547 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ 1949 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:47:16
61 Female 689 ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΠΕΗ 1980 ΜΕΓΑΡΑ 0:47:18
62 Male 849 ΔΗΜΤΗΡΗΣ ΓΡΙΒΑΣ   0:47:37
63 Male 838 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΦΑΣ   0:47:40
64 Male 614 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΕΛΛΑΡΗΣ 1966 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:47:42
65 Male 729 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ 1978   0:47:46
66 Male 611 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΤΣΟΣ 1970 1 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:47:57
67 Male 572 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΟΥΡΙΔΗΣ 1961   0:48:05
68 Male 602 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΡΙΩΡΗΣ 1999   0:48:14
69 Male 571 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΖΗΓΟΥΡΗΣ 1980 G&M…ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ! 0:48:15
70 Male 588 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:48:20
71 Male 705 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:39
72 Male 769 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ 1963   0:48:49
73 Male 634 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ 1961 1Ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:48:52
74 Male 800 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΜΠΕΡΔΩΝΗΣ 1977 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:48:53
75 Female 544 ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1992   0:49:01
76 Male 524 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ 1969 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:49:06
77 Female 737 ΒΑΣΩ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 1964 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:49:14
78 Male 644 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ     0:49:16
79 Female 556 ΕΛΕΝΗ ΔΕΔΟΥΣΗ 1977 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:49:22
80 Male 772 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ 1979 Σ.Γ.TAEKWONDOKICKBOXING ΜΕΓΑΡΩΝ 0:49:32
81 Female 659 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΙΝΑΡΔΗ 1973 ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:49:38
82 Male 618 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΔΑΚΗΣ 1986   0:49:58
83 Male 671 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1988   0:50:02
84 Male 735 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ 1964 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:50:13
85 Male 579 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1997   0:50:19
86 Male 629 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996   0:50:19
87 Male 692 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΝΑΡΔΗΣ 1997   0:50:23
88 Male 848 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ   0:50:31
89 Female 719 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1977 NALU RUNNING TEAM 0:50:40
90 Female 743 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΥΡΟΥΛΗ 1999   0:50:42
91 Male 585 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΑΣ 1994   0:50:54
92 Male 791 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1969 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:50:58
93 Male 625 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ 1974   0:50:58
94 Male 702 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΑΣ 1959 ΝΙΚΑΙΑ 0:51:01
95 Male 584 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗΣ 1970   0:51:11
96 Male 694 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ 1968 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:51:22
97 Male 730 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ     0:51:28
98 Male 784 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΟΥΒΑΝΕΛΗΣ 1988   0:51:30
99 Male 540 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ 1997   0:51:33
100 Male 557 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1983   0:51:39
101 Male 688 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΝΤΙΔΗΣ 1980   0:51:41
102 Female 813 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:51:42
103 Male 549 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΡΙΝΗΣ 1979 DAD & SON TRAIL BEASTS 0:51:42
104 Male 721 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965   0:51:45
105 Male 752 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΕΤΤΑΣ 1964 ΑΘΗΝΑ 0:51:51
106 Male 710 ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ 1967   0:51:53
107 Male 701 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΖΗΡΗΣ 1967   0:52:11
108 Male 550 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΛΑΚΑΣ 1991   0:52:12
109 Female 603 ΛΕΝΑ ΚΑΡΟΚΗ 1972 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:52:13
110 Female 531 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 1991 OUTDOOR GAMES 0:52:26
111 Male 815 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ATHENS 0:52:27
112 Male 610 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΡΗΣ 1983   0:52:33
113 Male 528 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΤΟΥΡΑΣ 1974 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:52:34
114 Male 645 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΕΖΗΣ 1947   0:52:36
115 Female 623 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΛΙΑ 1983 ΤΡΟΙΖΗΝΙΑ 0:52:40
116 Female 529 ΦΙΛΙΠΠΙΑ ΒΡΥΤΤΙΑ 1997   0:52:48
117 Female 508 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1997   0:52:51
118 Male 546 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ 1976   0:52:58
119 Female 609 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΤΡΑΚΟΥΛΗ 1982   0:53:23
120 Male 693 ΜΥΡΩΝ ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 1983 Π.Ο.Σ.Π. RUNNING TEAM 0:53:34
121 Male 643 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ 1969 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:53:45
122 Male 828 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ   0:53:46
123 Male 647 ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 1997   0:53:51
124 Male 803 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1977   0:53:59
125 Male 593 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ 1975 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:54:02
126 Male 541 ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1978   0:54:05
127 Male 717 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:08
128 Male 790 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1953 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:09
129 Female 596 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΝΤΑ 1999   0:54:10
130 Male 527 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΡΔΟΣ 1967   0:54:13
131 Male 807 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΡΑΖΙ 1984   0:54:18
132 Male 704 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ 1970   0:54:22
133 Female 783 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ 1962 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:54:23
134 Female 667 ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΑΓΑΖΗ 1984   0:54:37
135 Male 682 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 1992   0:54:51
136 Male 545 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1982 ΝΟΚ 0:54:53
137 Male 656 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1970 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:55:05
138 Male 724 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ 1976   0:55:17
139 Female 560 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1975 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:55:19
140 Female 635 ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΚΟΥΛΑ 1979   0:55:28
141 Female 820 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΧΡΟΝΗ 1984   0:55:29
142 Female 619 ΣΟΦΙΑ ΚΟΚΚΩΝΗ 1986   0:55:31
143 Male 798 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΓΚΡΗΣ 1994   0:55:31
144 Male 741 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΑΜΑΓΓΙΟΥΛΗΣ 1978 NEA PERAMOS 0:55:32
145 Female 583 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΑΘΑΚΗ 1976   0:55:58
146 Male 832 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ   0:55:58
147 Male 833 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΜΠΟΛΗ   0:56:00
148 Male 513 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ 1984   0:56:06
149 Female 806 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΩΛΗ 1976 Π.Ο.Σ.Π. RUNNING TEAM 0:56:09
150 Male 739 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ 1981   0:56:36
151 Male 824 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ   0:56:57
152 Female 744 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΗΝΙΟΥ 1966 ΣΑΦΑΝΣ 0:57:02
153 Male 823 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΜΦΥΛΛΑΚΗΣ   0:57:12
154 Female 736 ΣΟΥΖΑΝΑ ΠΟΛΛΙΟ 1961   0:57:14
155 Male 522 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΤΟΥΛΗΣ 1954 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:57:23
156 Male 548 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1975   0:57:29
157 Male 714 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 1990   0:57:33
158 Female 782 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1984   0:57:43
159 Female 525 ΜΙΡΑΝΤΑ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ 1963   0:57:56
160 Male 608 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΕΡΗΣ 1989   0:58:00
161 Female 587 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1986   0:58:00
162 Male 776 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΥΚΟΦΙΛΟΣ 1972 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0:58:05
163 Male 836 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ   0:58:12
164 Male 678 ΝΙΚΟΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ 1972 G&M…ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ! 0:58:13
165 Male 507 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1963   0:58:16
166 Female 564 ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΡΙΜΑΛΑ 1971 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:58:37
167 Female 809 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΗ 1994   0:58:46
168 Female 604 ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΡΤΕΡΗ 1973   0:58:54
169 Male 771 ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ 1966 MEGARA 0:59:20
170 Female 804 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΣΟΛΗ 1977 Π.Ο.Σ.Π. RUNNING TEAM 0:59:20
171 Male 589 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΟΛΗΣ 1955   0:59:20
172 Male 613 ΗΛΙΑΣ ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ 1967 RUN TO CHANGE DIABETES 0:59:21
173 Female 796 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΑΜΗ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:59:32
174 Male 728 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 1958 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:59:33
175 Male 690 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΕΗΣ 1980 Σ.Δ.Κ.Θ. 0:59:40
176 Male 501 ANDREW SUTTON 1964   0:59:40
177 Female 582 ΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1978   0:59:44
178 Male 503 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ 1964 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:59:55
179 Female 697 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΟΦ     1:00:02
180 Male 632 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ     1:00:04
181 Male 695 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976   1:00:04
182 Female 802 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΡΜΠΑ 1977   1:00:05
183 Male 812 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ     1:00:34
184 Male 793 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ 1977 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:00:59
185 Female 774 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΚΟΥ 1977 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:01:43
186 Female 808 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΦΙΛΗ 1988 MAGOULA 1:02:24
187 Female 768 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1978   1:02:51
188 Female 622 ΑΡΕΤΗ ΚΟΛΙΑΝΤΖΑΚΗ 1989 Π.Ο.Σ.Π. RUNNING TEAM 1:02:53
189 Female 762 ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΙΟΛΗ 1982   1:02:59
190 Male 797 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΕΡΠΕΣ 1978   1:02:59
191 Male 539 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 1978 ATHENS 1:03:22
192 Male 795 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 1977   1:03:29
193 Male 722 MΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ 1972 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1:03:30
194 Female 594 ΕΛΛΗ ΤΑΣΙΑ     1:03:51
195 Female 711 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ 1973 ΣΔΥΕ 1:04:00
196 Male 574 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:22
197 Male 680 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΗΤΣΟΣ 1978   1:04:29
198 Male 754 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΑΛΤΑΣ 1966 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 1:04:36
199 Female 553 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΔΕ 1959   1:04:37
200 Female 554 ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΔΕΔΕ 1988   1:04:37
201 Female 519 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΒΑΣΑΛΑΚΗ 1979   1:04:44
202 Female 760 ΜΑΡΙΑ ΣΙΜΟΥ 1997   1:04:50
203 Male 567 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ 1950 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ Α 1:04:59
204 Female 615 ΕΛΕΝΗ ΝΕΛΛΑ     1:05:40
205 Male 576 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΓΚΕΛΗΣ     1:05:47
206 Female 747 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΣΣΗ 1991   1:05:54
207 Male 834 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ   1:06:13
208 Male 835 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   1:06:14
209 Female 709 ΜΑΙΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 1979   1:06:17
210 Female 789 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:06:36
211 Male 765 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ 1950 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:06:39
212 Male 753 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΣΑΛΤΑΣ 1967 ΜΕΓΑΡΑ 1:06:39
213 Female 561 ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΙΠΛΑΡΑ 1956   1:06:44
214 Male 600 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΗΣ 1952   1:06:44
215 Female 816 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1955 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:06:51
216 Female 756 ΑΘΗΝΑ ΣΚΟΝΤΕΡΗ     1:07:19
217 Male 829 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΡΑΜΑΓΙΟΥΛΗ   1:07:39
218 Female 716 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 1982   1:07:44
219 Female 712 ΚΛΕΙΩ ΠΑΝΔΡΑΚΛΑΚΗ 1984 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 1:07:53
220 Male 685 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΡΤΖΟΥΚΟΣ 2003 ΜΕΓΑΡΑ 1:08:22
221 Female 565 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΡΙΤΣΑ 1976 ΜΕΓΑΡΑ 1:08:23
222 Male 559 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1986   1:08:51
223 Male 510 ΗΛΙΑΣ ΑΡΑΒΙΔΗΣ 1977 ΘΗΣΕΙΟ 1:09:06
224 Male 575 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1977 ΘΗΣΕΙΟ 1:09:06
225 Male 668 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΖΙΩΤΗΣ 1985   1:09:11
226 Female 698 ΕΛΕΝΗ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ 1978 ΣΑΪΤΕΣ TEAM 1:09:13
227 Male 674 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 1958 HELLENICA RUNING TEAM 1:09:22
228 Male 757 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 1974   1:09:42
229 Female 677 ΣΟΦΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:10
230 Male 686 ΚΩΝΣΑΤΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΣΤΑΙΡΑΣ 1987   1:10:29
231 Female 626 ΑΘΗΝΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1986   1:10:55
232 Female 606 ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑ 1975   1:11:14
233 Female 520 ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1968   1:11:15
234 Female 533 ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΑΝΑΣΤΑΣΗ 1971 ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 1:13:26
235 Female 534 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΡΑΝΑΣΤΑΣΗ 1973 ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 1:13:27
236 Male 794 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ 1959 1:13:55
237 Female 505 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ 1997   1:15:23
238 Female 504 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ 1991   1:15:26
239 Male 562 ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ 1991   1:15:29
240 Male 718 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1987   1:15:29
241 Female 511 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ 1977   1:15:56
242 Male 655 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1957 HPE RUNNING 1:16:35
243 Female 566 ΕΛΕΝΗ ΔΡΥΜΟΥΣΗ 1976 ΜΕΓΑΡΑ 1:18:56
244 Female 662 ΑΡΓΥΡΩ ΛΙΩΤΑ 1965   1:22:36
245 Female 761 ΡΑΝΙΑ ΣΙΜΟΥ 1996   1:22:39
246 Female 512 ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΑΣΜΑ 1954 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 1:26:41
247 Female 742 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΙΤΣΑ 1965 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 1:27:20
248 Female 664 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΛΙΩΤΑ 2007   1:27:21
249 Female 663 ΜΑΡΙΑ ΛΙΩΤΑ 1967   1:27:22
250 Female 517 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΡΕΛΑ 1975   1:28:14
251 Female 733 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΙΩΤΑ     1:35:47
252 Male 665 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΩΤΑΣ 1978   1:35:48
253 Female 666 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΙΩΤΑ 1954   1:36:40
254 Female 740 ΘΕΑΝΩ ΠΟΤΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 1955   1:36:40
255 Male 732 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΙΤΕΛΗΣ 1950 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 1:36:50
256 Female 731 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΙΤΕΛΗ 1956 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 1:36:51
257 Male 837 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ   1:41:14

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club Start 9km 18km
1 Male 184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 1980 ΣΔΥΜ ASSIMAKOPOULOU RUNNING TEAM 0:00:00 0:35:24 1:09:36
2 Male 204 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 1974 ROMASPROTRAINING 0:00:04 0:35:14 1:10:04
3 Male 67 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΣΣΑΡΗΣ 1976 SDY ELEUSINAS 0:00:06 0:36:00 1:12:21
4 Male 62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969   0:00:04 0:36:38 1:13:52
5 Male 175 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΟΜΓ 0:00:04 0:37:51 1:16:24
6 Male 173 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:05 0:38:40 1:17:40
7 Male 30 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1967 PUTH RUNNERS 0:00:05 0:38:35 1:17:47
8 Male 118 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:00:06 0:39:09 1:18:06
9 Male 85 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1973 ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:00:00 0:39:11 1:19:35
10 Male 87 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 ΖΩΓΡΑΦΟΣ 0:00:05 0:39:00 1:22:06
11 Male 185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:20 0:42:02 1:23:34
12 Male 260 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ   0:00:04 0:41:41 1:23:34
13 Male 192 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 1980 ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ 0:00:13 0:42:03 1:24:34
14 Male 82 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ 1972   0:00:03 0:40:21 1:24:36
15 Male 217 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ 1982   0:00:00 0:40:19 1:24:38
16 Female 120 ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ 1976 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:04 0:42:00 1:24:47
17 Male 144 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1974   0:00:19 0:41:06 1:24:56
18 Male 228 ΙΑΚΩΒΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 1973   0:00:24 0:42:48 1:24:56
19 Male 126 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ 1971 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RANNING TEAM 0:00:00 0:42:06 1:25:01
20 Male 244 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ 1980   0:00:10 0:40:44 1:25:09
21 Male 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:07 0:41:39 1:25:12
22 Male 103 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1994 KYRIAZOPOULOS TEAM 0:00:10 0:43:14 1:25:51
23 Male 59 MIKE ΖΟΡΜΠΑΣ 1981 NS COACHING 0:00:13 0:42:17 1:26:03
24 Male 119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1976 ΣΔΥΜ 0:00:12 0:40:45 1:26:41
25 Male 84 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 1978 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 0:00:28 0:44:08 1:26:44
26 Male 211 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:04 0:42:07 1:26:53
27 Male 179 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 1977 MEGARA 0:00:15 0:43:57 1:27:19
28 Male 131 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ 1974 ΜΕΓΑΡΑ 0:00:15 0:44:04 1:27:22
29 Male 100 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ 1971 ΣΔΥΑ 0:00:07 0:42:40 1:27:35
30 Male 193 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΥΡΟΥΛΗΣ 1997   0:00:12 0:42:54 1:27:55
31 Male 163 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:25 0:44:52 1:27:57
32 Male 215 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΨΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:21 0:43:31 1:27:58
33 Male 57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:00:25 0:44:52 1:27:58
34 Male 95 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:15 0:43:03 1:28:10
35 Male 27 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ 1969 ΣΔΥΠ 0:00:17 0:44:20 1:28:16
36 Male 177 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1966   0:00:18 0:44:21 1:28:37
37 Male 213 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:06 0:43:10 1:28:58
38 Female 128 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΝΘΟΥ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:05 0:44:37 1:29:26
39 Male 234 ΣΠΥΡΟΣ ΤΑΣΗΣ 1969 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:00:06 0:44:34 1:29:32
40 Male 136 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1971 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ 0:00:09 0:43:43 1:29:34
41 Male 229 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΥΡΡΑΚΟΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:08 0:44:15 1:29:36
42 Female 73 ΜΑΙΡΗ ΚΑΝΑΚΗ 1975 TSIMOURAS FULL ON TRAINING 0:00:07 0:44:06 1:30:44
43 Male 15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1971 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:20 0:43:30 1:31:19
44 Male 248 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1969 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:00:07 0:42:57 1:31:31
45 Male 247 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1983   0:00:12 0:44:10 1:31:59
46 Male 4 ANGELO VAN POYER 1975   0:00:06 0:43:49 1:32:12
47 Male 74 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΠΣΙΩΤΗΣ 1974 NEA PERAMOS 0:00:14 0:45:10 1:32:53
48 Male 17 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1989   0:00:06 0:44:01 1:32:59
49 Male 28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ 1989 ΜΕΓΑΡΑ 0:00:10 0:45:12 1:33:13
50 Male 219 ΠΕΤΡΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 1988   0:00:04 0:46:38 1:33:14
51 Male 135 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1984 STOIXIMAN RUNNING TEAM 0:00:04 0:46:41 1:33:15
52 Male 243 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1973   0:00:26 0:45:57 1:33:22
53 Female 139 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥΡΤΖΟΥΚΟΥ 1984   0:00:20 0:47:42 1:33:26
54 Male 60 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 1987   0:00:10 0:47:39 1:33:26
55 Male 222 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΟΣ 1977   0:00:08 0:45:59 1:33:28
56 Male 252 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΙΩΚΗΣ   0:00:06 0:47:09 1:33:29
57 Male 18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΚΑΝΟΣ 1984   0:00:22 0:46:33 1:34:15
58 Male 21 ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1970 NIKAIA 0:00:09 0:47:11 1:34:28
59 Male 68 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΪΡΗΣ 1960 NALU RANNING TEAM 0:00:05 0:44:49 1:34:38
60 Male 125 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 1967 ΣΔΥΑ 0:00:13 0:45:27 1:34:51
61 Male 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ 1971 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:00:23 0:47:51 1:35:03
62 Male 156 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:08 0:48:06 1:35:05
63 Male 261 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ   0:00:07 0:46:51 1:35:08
64 Male 110 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980   0:00:18 0:46:23 1:35:31
65 Male 25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:20 0:47:08 1:35:32
66 Male 165 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1971 PANOLYMPIA 0:00:18 0:46:54 1:35:34
67 Male 133 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:07 1:35:41
68 Male 253 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΓΚΟΣ   0:00:12 0:48:01 1:35:55
69 Male 160 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΜΟΡΑΣ 1986   0:00:09 0:47:33 1:36:00
70 Male 158 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ 1976 APOLON DITIKIS ATTIKIS 0:00:21 0:48:37 1:36:15
71 Female 245 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΒΕΑ 1975   0:00:08 0:48:35 1:36:37
72 Male 194 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:00 0:43:28 1:37:01
73 Male 240 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 1979 PAHI TEAM 0:00:00 0:44:12 1:37:12
74 Male 9 ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:15 0:48:33 1:37:52
75 Male 150 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΕΝΤΑΣ 1976 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 0:00:20 0:47:37 1:38:23
76 Male 70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ 1980   0:00:03 0:45:55 1:38:36
77 Male 79 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 0:00:06 0:46:48 1:39:12
78 Male 203 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:15 0:49:35 1:39:20
79 Male 12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1976   0:00:10 0:49:23 1:39:32
80 Male 259 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ   0:00:05 0:45:24 1:39:42
81 Male 149 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 1988   0:00:17 0:51:11 1:39:50
82 Male 225 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ 1972 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:24 0:49:02 1:40:12
83 Male 124 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1977 AIMODIAGNOSIMED ORAMIQUE 0:00:07 0:50:55 1:40:12
84 Female 168 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1970 AIMODIAGNOSIMED 0:00:07 0:50:53 1:40:15
85 Male 127 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ 1970 ATHENS 0:00:06 0:48:12 1:40:19
86 Male 61 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ   0:00:05 0:48:36 1:40:39
87 Male 132 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΙΚΟΣ 1988   0:00:10 0:49:26 1:40:48
88 Male 254 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ   0:00:11 0:49:11 1:40:48
89 Male 255 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ   0:00:11 0:48:53 1:41:17
90 Male 122 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΓΟΥΡΑΣ 1963 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:00:10 0:49:06 1:41:51
91 Male 34 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:07 0:41:10 1:42:05
92 Female 19 ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ “Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ” 0:00:16 0:50:26 1:42:06
93 Male 206 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΙΠΑΣ 1989   0:00:08 0:46:00 1:42:08
94 Male 40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ 1980   0:00:24 0:52:46 1:42:32
95 Female 77 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑ 1979   0:00:14 0:52:59 1:42:41
96 Male 236 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ 1969   0:00:15 0:52:53 1:42:42
97 Male 242 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ 1975   0:00:22 0:51:04 1:42:43
98 Male 218 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ 1966   0:00:25 0:52:19 1:42:56
99 Male 202 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:21 0:50:08 1:43:15
100 Male 154 ΜΑΡΙΟΣ ΝΑΣΤΟΣ 1975 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ 0:00:00 0:52:05 1:43:18
101 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1980 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ 0:00:28 0:52:03 1:43:20
102 Male 152 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1982   0:00:16 0:48:19 1:43:25
103 Male 148 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 1964 ΑΘΛΟΣ 0:00:22 0:52:25 1:43:50
104 Male 56 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1965 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:23 0:49:48 1:44:24
105 Male 172 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 IRONAUTS 0:00:26 0:52:39 1:44:44
106 Male 200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΗΓΑΣ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09 0:48:03 1:45:05
107 Male 197 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:08 0:53:54 1:45:16
108 Male 142 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΙΤΖΗΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:04 0:50:06 1:45:18
109 Male 58 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΗΣΗΣ 1960 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΟΙΠΩΔΕΣ 0:00:06 0:49:13 1:45:19
110 Male 94 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΩΣΗΣ 1988   0:00:17 0:53:56 1:45:27
111 Male 161 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1977   0:00:17 0:53:59 1:45:28
112 Male 216 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ 1974   0:00:26 0:52:28 1:45:44
113 Male 153 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΣΤΟΣ 1975 ΣΑΪΤΕΣ TEAM 0:00:18 0:51:15 1:45:51
114 Male 41 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΄΄Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ΄΄ 0:00:11 0:50:22 1:46:07
115 Female 35 MΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΕΠΕΖ ΣΟΣΑ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 0:00:08 0:51:06 1:46:41
116 Male 29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 1980   0:00:10 0:52:49 1:46:43
117 Male 123 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ 1963 Π.Ο.Σ.Π. 0:00:25 0:52:37 1:47:03
118 Male 241 ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΕΠΑΣ 1983   0:00:08 0:49:16 1:47:24
119 Female 141 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ 1975 ΠΕΔΙΟΝ ΤΟΥ ΑΡΕΟΣ 0:00:08 0:53:52 1:47:25
120 Male 171 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1972 IRONAUTS 0:00:24 0:54:24 1:47:40
121 Male 48 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΗΣ 1974 ΚΑΤΑΠΙΝΩ ΧΙΛΙΩΜΕΤΡΑ 0:00:26 0:52:32 1:48:03
122 Male 44 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΜΗΣ 1983 ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ ΘΡΙΑΣΙΟΥ ΠΕΔΙΟΥ 0:00:12 0:48:29 1:48:17
123 Male 162 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1986   0:00:18 0:55:31 1:48:51
124 Male 195 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:15 0:48:32 1:49:06
125 Male 145 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΥΡΗΣ 1994   0:00:09 0:52:44 1:49:07
126 Male 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΟΣ 1972 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:24 0:53:22 1:49:07
127 Female 98 ΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 1975   0:00:09 1:49:30
128 Female 187 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΙΥΛΟΥ 1969   0:00:09 0:54:15 1:49:31
129 Male 54 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ 1983   0:00:23 0:50:20 1:49:32
130 Male 157 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1969 MEGARA 0:00:18 0:54:23 1:49:51
131 Female 116 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΜΠΕΣΗ 1982   0:00:21 0:52:13 1:51:18
132 Female 178 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1982 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 0:00:27 0:56:27 1:51:45
133 Male 167 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979   0:00:19 0:47:50 1:51:51
134 Male 88 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966   0:00:22 0:53:25 1:52:03
135 Female 169 ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 1985 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 0:00:18 0:55:33 1:52:15
136 Male 45 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 1981 ΔΡΟΣΙΑ 0:00:14 0:52:42 1:52:45
137 Male 137 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ 1984 AEGEAN AIRLINES 0:00:22 0:53:57 1:52:45
138 Male 104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1964 KYRIAZOPOULOS TEAM 0:00:11 0:52:35 1:53:27
139 Male 93 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ 1977 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:12 0:54:41 1:53:52
140 Female 97 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 1970 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:08 0:57:10 1:54:07
141 Male 230 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:16 0:53:15 1:54:13
142 Male 220 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 1954 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:00:00 0:55:42 1:54:38
143 Male 47 ΝΙΚΟΣ ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ 1989   0:00:13 0:57:19 1:54:44
144 Male 250 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980   0:00:14 0:54:11 1:55:01
145 Female 223 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 VEGAN RUNNERS GREECE 0:00:20 0:55:55 1:55:56
146 Female 36 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:15 0:55:56 1:55:57
147 Male 90 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΡΗΓΑΣ 1975   0:00:10 0:55:59 1:55:58
148 Male 38 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 1975 OUTDOORGAMES RUNNING TEAM 0:00:11 0:55:53 1:55:58
149 Female 115 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:10 0:55:52 1:55:59
150 Male 117 ΘΑΝΟΣ ΛΙΟΥΡΑΣ 1992   0:00:27 1:00:11 1:56:11
151 Male 166 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1983   0:00:21 0:53:39 1:56:20
152 Male 143 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1966 ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:20 0:57:37 1:56:32
153 Male 188 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967   0:00:13 0:54:26 1:56:39
154 Male 71 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1977 0:00:00 0:54:56 1:56:55
155 Female 226 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ 1985 NOTORIOUS RUNNING TEAM 0:00:13 0:58:04 1:57:05
156 Male 207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 1968   0:00:17 0:54:21 1:57:14
157 Male 32 ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΟΣ 1985 ΤHE SPOT PERSONAL STUDIO 0:00:11 0:53:16 1:57:47
158 Male 170 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1968 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:13 1:06:58 1:58:03
159 Female 159 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΕΚΑ 1971 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 0:00:11 0:58:03 1:58:07
160 Male 186 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΓΚΟΣ 1989   0:00:16 0:56:20 1:58:14
161 Male 7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:17 0:52:23 1:58:51
162 Male 199 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΗΓΑΣ 1975 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:00:00 0:55:07 1:58:55
163 Male 66 ΠΕΤΡΟΣ ΙΣΑΡΗΣ 1992   0:00:16 0:56:14 1:59:01
164 Male 138 ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:27 0:55:26 1:59:12
165 Male 237 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ 1961   0:00:19 0:56:58 1:59:45
166 Male 26 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1977 RUNNER STORE TEAM 0:00:18 0:57:01 2:00:06
167 Male 14 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΤΩΝΙΑΔΗΣ 1994   0:00:00 0:51:13 2:01:15
168 Male 198 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09 0:56:12 2:01:15
169 Female 65 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ 1963 ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:00:18 0:57:07 2:01:33
170 Male 227 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΝΟΔΗΣ 1976 ATHENS 0:00:13 0:57:21 2:02:12
171 Female 201 ΕΛΠΙΔΑ ΡΟΜΠΟΤΗ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:05 0:57:58 2:02:35
172 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ 1963 ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:00:18 0:57:14 2:02:37
173 Female 151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑΝΝΟΥ 1985   0:00:22 1:01:06 2:02:39
174 Male 256 ΙΩΑΚΕΙΜ ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ   0:00:06 0:56:34 2:03:39
175 Male 49 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΝΑΞΑΣ 1980 0:00:26 0:59:26 2:04:00
176 Male 208 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ 1987   0:00:22 0:58:32 2:04:28
177 Male 6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 ΚΟΚΟΚΟRUNNERS 0:00:22 1:01:23 2:05:38
178 Female 221 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΑΘΗΝΑ 0:00:13 2:08:19
179 Male 130 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΟΣ 1988 ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:14 0:58:54 2:10:10
180 Male 23 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΛΑΛΗΣ 1993   0:00:27 1:00:14 2:10:16
181 Male 78 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΕΜΦΥΛΑΚΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:28 1:04:12 2:11:26
182 Male 129 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:23 2:11:46
183 Male 262 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΥΤΗΣ   0:00:24 1:04:07 2:11:47
184 Male 39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:23 1:04:04 2:11:47
185 Male 209 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:30 1:01:30 2:11:57
186 Female 183 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΤΕΛΑΚΗ 1976 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:09 1:01:16 2:12:21
187 Male 51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ 1974 ANEJARTHTOS 0:00:19 1:02:41 2:13:06
188 Male 64 ΝΙΚΟΣ ΘΩΜΑΪ́ΔΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:23 1:03:59 2:14:32
189 Male 257 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:06 1:05:18 2:22:21
190 Female 1 PAOLA CAPPELLA 1967 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:14 0:53:18 2:38:03
191 Female 22 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1983   0:00:00 0:57:59
192 Female 37 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΚΙΚΑ 1991   0:00:30 0:58:30
Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close