Αποτελέσματα αγώνων Running

3ος Λαϊκός Αγώνας «Λούης Τίκας» – Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από τον 3ο Λαϊκό Αγώνα «Λούης Τίκας»

 

10 χιλιόμετρα

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ZAROS RUNNERS 33:23”
2 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ο.Φ.Η 34:30”
3 ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ο.Υ.Κ/ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΙΜ 35:08”
4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MIKRO JIM 37:56”
5 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ZAROS RUNNERS 37:56”
6 MATHER SIMON CROSSFIT RETHYMNO 39:03”
7 ΚΟΤΖΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ ΛΙΒΑΣ Α.Ο 39:48”
8 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 40:02”
9 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.Ρ/ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΙΜ 40:23”
10.ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 40:23”
11 ΠΑΛΛΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41:04”
12 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Χ 41:11”
13 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 41:25”
14 VAN DE BROECK RAPHAEL ACA ALKER 41:32”
15 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΛΟΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ 41:35”
16 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41:47”
17 ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42:14”
18 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 42:53”
19 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Σ.Δ.Υ.Η 42:54”
20 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΙΜ 43:48”
21 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΦΡΑΝΚ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44:06”
22 ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44:24”
23 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 44:44”
24 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 45:14”
25 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45:34”
26 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45:35”
27 ΒΕΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45:51”
28 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛ.ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46:00”
29 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 46:01”
30 ΧΑΙΡΕΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Χ 46:09”
31 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ.Α.Σ.ΜΑΛΛΙΩΝ 46:28”
32 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47:38”
33 ΣΚΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 47:45”
34 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48:32”
35 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.Η 48:48”
36 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΝΑΝΣΥ ΜΑΡΤΕΑΜΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 49:24”
37 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 49:25”
38 ΒΡΟΥΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 49:29”
39 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 49:41”
40 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΒΑΣ Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 49:51”
41 ΚΟΛΛΕΤ ΣΑΜΠΡΙΝΑ Σ.Δ.Υ.Ρ 50:13” FEMALE
42 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ/ΜΙΝΩΙΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 50:13”
43 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 50:25”
44 ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ MIKRO JIM 50:25”
45 ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΕΧΝΟΚΑΛΥΨΗ 50:53”
46 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ CROSSFIT RETHYMNO 51:27”
47 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΜΕΑ 52:16”
48 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ KINESIS 53:00”
49 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΕΣΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ 53:16΄”
50 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 54:21”
51 ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54:30”
52 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 54:31”
53 ΔΡΙΤΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΕΧΝΟΚΑΛΥΨΗ 54:41”
54 ΤΕΛΕΙΩΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ Σ.Δ.Υ.Ρ 55:17”
55 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ZAROS RUNNERS 55:58”
56 ΠΕΠΟΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 56:24”
57 ΜΠΟΥΝΤΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57:31”
58 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γ.Α.Σ ΜΑΛΛΙΩΝ/Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 57:31”
59 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 58:13”
60 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 59:05”
61 ΜΠΕΤΙ ΦΛΩΡΑ Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 59:57”
62 ΝΙΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΟΛΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:03:17′
63 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 1:03:22”
64 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 1:03:22”
65 ΓΚΑΛΑ ΣΟΦΙΑ Σ.Δ.Υ.Ρ 1:03:23”
66 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Σ.Δ.Υ.Ρ 1:03:23”
67 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΣΕ 1:04:50”
68 ΝΙΝΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΣΕ 1:04:50”
69 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.ΚΕΡΑΥΝΟΣ 1:06:27”
70 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 1:06:27”
71 ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:00”
72 ΧΑΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Σ.Δ.Υ.Ρ 1:10:18”
73 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΒΑΝΑ Σ.Δ.Υ.Χ 1:10;58”
74 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:25”
75 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.Ρ 1:16:02”
76 ΠΑΡΑΚΗ ΖΩΗ Σ.Δ.Υ.Χ 1:21:43”
77 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΗ Σ.Δ.Υ.Χ 1:21:43”
78 ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:20”

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close