Αποτελέσματα αγώνων RunningΕπικαιρότητα

8ος Αγώνας Δρόμου Διδασκάλεια 2017, αποτελέσματα

Ο 8ος Αγώνας Δρόμου Διδασκάλεια 2017 διοργανώνεται από τον Δήμο Κορινθίων , από το Κέντρο Πολιτισμού, Αθλητισμού & Περιβάλλοντος και η Επιτροπή Αθλητισμού και Πολιτισμού του Πνευματικού Κέντρου Αθικίων.

Πρόκειται για αγώνα δρόμου 10 χιλιομέτρων που πραγματοποιείται στην μνήμη του Σωτήρη Διδασκάλου, Δωρητή του Πνευματικού Κέντρου «Ελένη Σ. Διδασκάλου.

Ακολουθούν τα αποτελέσματα :

10 χιλιόμετρα

8ος Αγώνας Δρόμου Διδασκάλεια 2017
Α/Α ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ Α/Α ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α/Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΛΟΓΟΣ Κ. ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1. 5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΚΗΣ A 1 Α59 1 Αμαρουσιου 0:38:48,30 0:38:51,80
2. 177 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ A 2 Α59 2 Εφυραιοι ωκυποδες 0:38:55,20 0:38:58,30
3. 233 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 3 Α39 1 0:39:12,10 0:39:16,20
4. 192 ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ A 4 Α59 3 0:40:03,60 0:40:06,90
5. 92 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 5 ΝΕΜΕΑ 0:40:26,50 0:40:30,00
6. 229 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ A 6 0:41:44,10 0:41:53,20
7. 95 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 7 Α59 4 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:41:55,60 0:41:59,10
8. 128 ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ A 8 Α39 2 Εφυραίοι Ωκύποδες 0:42:49,30 0:42:53,70
9. 237 ΜΕΞΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 9 Α59 5 0:42:47,90 0:42:54,50
10. 181 ΤΟΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ A 10 Α59 6 Εφυραιοι 0:43:07,40 0:43:15,80
11. 164 ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A 11 Α39 3 0:43:13,30 0:43:19,20
12. 106 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΤΑΣΟΣ A 12 Α39 4 Εφυραιοι ωκυποδες 0:43:20,00 0:43:24,40
13. 78 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A 13 Α59 7 Εφυραιοι Ωκυποδες 0:43:22,80 0:43:27,20
14. 115 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ A 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:29,10 0:43:39,90
15. 85 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ 1 Γ39 1 Αμαρουσιου 0:43:41,80 0:43:45,40
16. 94 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A 15 4 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:44:14,00 0:44:19,50
17. 71 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A 16 Α59 8 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ 0:44:37,40 0:44:43,90
18. 204 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A 17 Α39 5 0:45:08,30 0:45:15,10
19. 63 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A 18 Α59 9 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:46:00,20 0:46:05,30
20. 66 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ Γ 2 Γ59 1 Μαραθωνοδρόμοι Δρομείς Αργολίδας 0:46:04,30 0:46:11,10
21. 189 ΦΊΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ A 19 Α59 10 ΕΦΎΡΑΙΟΊ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:47:01,80 0:47:08,90
22. 180 ΤΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A 20 Α59 11 0:47:07,20 0:47:13,30
23. 46 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ A 21 Α59 12 0:47:32,20 0:47:32,20
24. 21 ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 22 Α39 6 ΑΜΠΕΜΠΕ ΜΠΕΚΙΛΑ 0:47:37,30 0:47:46,80
25. 42 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ A 23 Α39 7 NS COACHING 0:47:50,20 0:47:57,00
26. 6 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 24 Α59 13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ 0:48:05,10 0:48:10,50
27. 34 ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A 25 Α39 8 Εφυραιοι ωκυποδες 0:48:07,80 0:48:12,30
28. 76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 26 Α59 14 0:48:18,40 0:48:23,70
29. 100 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A 27 Α39 9 Ανεξαρτητος 0:48:17,90 0:48:25,00
30. 170 ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ A 28 Α59 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:36,60 0:48:42,50
31. 118 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A 29 Α39 10 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:48:38,90 0:48:44,00
32. 161 ΡΟΤΑ ΝΤΑΒΙΝΤ A 30 Α59 16 ανεξαρτητος 0:48:39,70 0:48:44,50
33. 33 ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A 31 Α39 11 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:48:43,90 0:48:47,90
34. 69 ΚΟΛΟΚΟΝΤΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ A 32 Α39 12 Ανεξαρτητος 0:48:40,70 0:48:49,80
35. 225 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A 33 Α59 17 0:48:48,00 0:48:52,40
36. 223 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ A 34 Α59 18 0:48:47,50 0:48:53,40
37. 146 ΠΕΤΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ A 35 Α39 13 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:49:10,00 0:49:15,50
38. 98 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 36 Α59 19 VITEX RUNNING TEAM 0:49:12,90 0:49:20,10
39. 160 ΡΕΜΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ A 37 Α59 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:32,40 0:49:38,80
40. 227 ΒΕΡΓΗΣ ΦΩΤΗΣ A 38 Α59 21 0:49:35,30 0:49:39,70
41. 52 ΚΑΝΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A 39 Α59 22 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:49:38,60 0:49:43,00
42. 73 ΚΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ A 40 Α59 23 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ 0:49:40,30 0:49:45,30
43. 45 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A 41 Α59 24 «ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ» 0:49:52,00 0:50:01,10
44. 8 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΘΩΝΑΣ A 42 Α39 14 0:49:54,80 0:50:02,70
45. 196 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ A 43 Α59 25 Α.Σ. ΒΟΥΡΒΟΥΡΩΝ 0:49:55,40 0:50:03,60
46. 39 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 44 Α59 26 ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:53,60 0:50:10,20
47. 163 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A 45 Α39 15 ΣΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ 0:50:23,20 0:50:32,70
48. 150 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A 46 Α59 27 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:50:37,70 0:50:41,40
49. 151 ΠΙΠΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ A 47 Α39 16 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:50:37,90 0:50:41,60
50. 83 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ A 48 Α59 28 ΕΥΚΛΗΣ 0:50:56,20 0:51:06,50
51. 129 ΟΛΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A 49 Α59 29 ΑΓΕΥΣ-YOLO RUNNERS ARGOS 0:50:51,40 0:51:07,60
52. 226 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A 50 Α59 30 0:51:10,80 0:51:17,10
53. 190 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 3 ΣΜΑΡΤ ΡΑΝ 0:51:13,90 0:51:20,80
54. 232 ΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 51 0:51:07,40 0:51:20,80
55. 29 ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A 52 Α59 31 WELLNESS SPOT RUNNING TEAM 0:51:31,10 0:51:37,20
56. 205 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 53 Α59 32 0:51:50,60 0:51:56,50
57. 185 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ A 54 Α59 33 Sevas 0:52:03,80 0:52:11,80
58. 234 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A 55 Α59 34 0:52:08,10 0:52:13,50
59. 168 ΣΚΛΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A 56 Α59 35 Μαραθωνοδρομοι δρομεις Αργολιδος 0:52:11,20 0:52:15,80
60. 121 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 57 Α59 36 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:52:12,40 0:52:19,00
61. 199 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A 58 Α59 37 0:52:14,60 0:52:27,00
62. 217 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A 59 Α39 17 0:52:35,30 0:52:41,50
63. 157 ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ A 60 Α59 38 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:52:53,40 0:53:01,70
64. 30 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ A 61 Α59 39 ayra argos 0:52:56,00 0:53:04,70
65. 24 ΔΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ A 62 Α59 40 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:53:00,60 0:53:13,20
66. 213 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ A 63 0:52:59,10 0:53:15,40
67. 200 ΛΑΚΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ A 64 Α59 41 0:53:15,80 0:53:25,70
68. 231 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ A 65 Α39 18 0:53:43,60 0:53:57,50
69. 75 ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 66 Α59 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:54,70 0:54:02,00
70. 53 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A 67 Α39 19 Α.Σ.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:53:53,80 0:54:03,50
71. 37 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ A 68 Α59 43 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:53:59,70 0:54:10,50
72. 84 ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ A 69 Α59 44 0:53:58,70 0:54:10,70
73. 184 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ A 70 Α59 45 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:53:59,20 0:54:10,70
74. 101 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 71 Α39 20 piraeus 0:54:13,60 0:54:26,50
75. 17 ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A 72 Α39 21 PAMVOMOUNTAIN 0:54:19,90 0:54:30,90
76. 72 ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 73 Α59 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:32,90 0:54:47,90
77. 50 ΚΑΛΔΕΛΗΣ ΝΑΣΟΣ A 74 Α39 22 RPT 0:54:59,80 0:55:11,60
78. 80 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A 75 0:55:14,20 0:55:22,20
79. 236 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 76 Α59 47 0:55:14,40 0:55:24,70
80. 88 ΛΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 77 Α59 48 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:55:14,80 0:55:28,20
81. 224 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ A 78 Α59 49 0:55:17,60 0:55:28,30
82. 187 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A 79 Α59 50 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0:55:19,40 0:55:33,00
83. 49 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 80 Α39 23 0:55:28,80 0:55:36,50
84. 149 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A 81 0:55:44,10 0:55:53,60
85. 183 ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ A 82 Α39 24 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:55:44,30 0:55:59,20
86. 182 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A 83 Α59 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:55,10 0:56:07,40
87. 210 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ A 84 0:56:05,20 0:56:19,60
88. 197 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ 4 Γ59 2 0:56:36,80 0:56:48,00
89. 166 ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ A 85 Α59 52 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 0:56:37,10 0:56:51,70
90. 235 ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΧΑΡΗΣ A 86 Α39 25 0:56:38,00 0:56:51,80
91. 195 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A 87 Α59 53 0:57:03,40 0:57:12,10
92. 125 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A 88 Α59 54 Niko running team 0:56:59,80 0:57:15,30
93. 203 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 89 Α59 55 0:57:18,70 0:57:26,60
94. 228 ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A 90 Α59 56 0:57:18,40 0:57:28,30
95. 207 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 91 0:57:20,40 0:57:35,80
96. 13 ΒΕΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 92 Α59 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:42,80 0:57:48,00
97. 97 ΜΑΝΤΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ A 93 Α39 26 0:57:43,30 0:57:48,20
98. 68 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ 5 Γ59 3 Σ Π Α Ρ Τ Ι Α Τ Ε Σ Δ Ρ Ο Μ Ε Ι Σ 0:57:58,40 0:58:03,60
99. 162 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A 94 Α59 58 Δ Σ Δ Α Λ Α Μ Α Ν Α Ρ Α Σ 0:57:59,00 0:58:04,20
100. 154 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 6 Γ39 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:58:16,10 0:58:22,40
101. 137 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ A 95 Α59 59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:14,50 0:58:22,40
102. 59 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 96 Α59 60 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:58:15,30 0:58:25,60
103. 28 ΔΗΜΑ ΦΑΝΗ Γ 7 Γ39 3 WELLNESS SPOT RUNNING TEAM 0:58:57,50 0:59:03,10
104. 158 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 97 Α59 61 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:58:57,40 0:59:03,30
105. 218 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 98 Α59 62 0:59:07,90 0:59:15,00
106. 96 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A 99 Α59 63 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:59:21,30 0:59:21,30
107. 216 ΧΙΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ A 100 0:59:10,50 0:59:26,20
108. 114 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A 101 Α59 64 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:59:27,60 0:59:40,90
109. 221 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ A 102 Α60 1 0:59:44,80 0:59:55,20
110. 110 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A 103 Α39 27 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 0:59:41,70 0:59:57,00
111. 136 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 104 Α60 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:52,60 1:00:05,50
112. 18 ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 105 Α39 28 ΑΣ ΝΕΜΕΑΣ 0:59:56,90 1:00:13,90
113. 222 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A 106 Α60 3 1:00:22,10 1:00:34,40
114. 119 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ A 107 Α59 65 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 1:01:01,20 1:01:12,70
115. 215 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ A 108 Α39 29 1:01:13,20 1:01:21,10
116. 32 ΔΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 8 1:01:13,20 1:01:21,80
117. 38 ΖΑΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A 109 Α59 66 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:01:45,30 1:01:54,10
118. 202 ΔΗΜΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A 110 Α39 30 1:01:50,10 1:02:00,20
119. 208 ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A 111 1:01:48,20 1:02:04,90
120. 220 ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 112 Α59 67 1:02:10,30 1:02:15,80
121. 206 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A 113 1:02:12,70 1:02:28,80
122. 123 ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A 114 Α60 4 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1:02:28,70 1:02:37,80
123. 15 ΒΟΓΙΟΒΙΤΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 115 Α39 31 1:02:49,10 1:02:49,10
124. 90 ΛΥΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 9 Γ59 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:03:08,70 1:03:25,50
125. 141 ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ Γ 10 Γ59 5 – 1:03:12,20 1:03:26,70
126. 40 ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ A 116 Α39 32 free runner 1:03:35,50 1:03:45,60
127. 198 ΤΑΜΠΑΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 117 Α59 68 1:03:39,10 1:03:49,90
128. 44 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ A 118 Α59 69 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:03:57,90 1:04:02,30
129. 147 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΗ Γ 11 Γ59 6 ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:04:00,30 1:04:07,10
130. 201 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 119 Α60 5 1:03:56,60 1:04:07,80
131. 230 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 120 Α59 70 1:03:59,10 1:04:09,60
132. 61 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A 121 Α60 6 1:04:11,50 1:04:18,80
133. 111 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ A 122 Α59 71 1:04:17,90 1:04:27,00
134. 1 MARGJONI AGRON A 123 Α59 72 σδε ασσου-λεχαιου 1:04:20,60 1:04:30,90
135. 142 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 12 Γ59 7 VITEX RUNNING TEAM 1:04:20,30 1:04:32,60
136. 23 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ Γ 13 Γ39 4 1:04:50,60 1:05:02,60
137. 12 ΒΑΡΤΑΛΑΜΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ A 124 Α59 73 Γ.Σ. ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1:04:50,60 1:05:02,70
138. 117 ΜΠΙΣΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 125 Α59 74 1:04:56,30 1:05:07,60
139. 130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A 126 Α39 33 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:04:56,50 1:05:10,20
140. 70 ΚΟΛΥΜΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 14 Γ39 5 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:04:57,00 1:05:10,40
141. 116 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ A 127 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:10,30 1:05:20,50
142. 93 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A 128 Α59 75 ΝΕΜΕΑ 1:05:07,90 1:05:22,90
143. 143 ΠΕΠΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ A 129 Α59 76 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:24,10 1:05:29,10
144. 10 ΑΣΛΑΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ A 130 Α39 34 1:05:25,10 1:05:32,50
145. 7 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ A 131 Α39 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:31,70 1:05:37,00
146. 171 ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΠΕΓΚΥ Γ 15 Γ59 8 1:05:54,30 1:06:04,10
147. 148 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ A 132 Α59 77 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:06:14,70 1:06:28,70
148. 4 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ A 133 Α39 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:42,50 1:06:49,20
149. 58 ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ Γ 16 Γ39 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:06:42,50 1:06:49,20
150. 120 ΜΠΟΥΤΙΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A 134 Α39 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:07,20 1:07:18,40
151. 14 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ A 135 Α59 78 2α ΜΑΛ 1:07:35,20 1:07:41,50
152. 153 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A 136 Α39 38 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:07:52,80 1:08:05,60
153. 127 ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ 17 Γ59 9 Μαραθωνοδρομοι δρομεις Αργολιδος 1:08:03,20 1:08:15,60
154. 165 ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A 137 Α59 79 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:08:03,50 1:08:19,20
155. 211 ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A 138 1:08:38,00 1:08:52,70
156. 140 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A 139 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:59,40 1:09:11,20
157. 173 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A 140 Α39 39 Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ 1:09:09,10 1:09:22,60
158. 132 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 141 Α60 7 ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 1:09:13,50 1:09:26,30
159. 135 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A 142 Α39 40 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:09:49,20 1:10:00,50
160. 113 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A 143 Α59 80 ΣΑΦΑΝΣ 1:10:01,60 1:10:10,20
161. 27 ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ Γ 18 Γ59 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:01,40 1:10:10,30
162. 175 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ A 144 Α39 41 Ε.Μ.Α.Σ. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 1:10:20,70 1:10:32,80
163. 212 ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ A 145 Α59 81 1:10:25,30 1:10:41,40
164. 174 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ A 146 Α59 82 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΩΔΕΣ 1:10:35,30 1:10:43,90
165. 60 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ A 147 Α59 83 1:10:51,70 1:10:59,90
166. 133 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ A 148 Α59 84 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:13:03,70 1:13:10,00
167. 91 ΜOIΡAΣ ΣΠΥΡΟΣ A 149 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:13:04,30 1:13:10,20
168. 79 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ A 150 Α59 85 Εφυραιοι Ωκυποδες 1:13:02,00 1:13:10,40
169. 16 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΤΡΗΣ A 151 Α60 8 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:12:57,90 1:13:10,40
170. 74 ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ A 152 Α59 86 1:14:52,40 1:15:01,40
171. 56 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΑ A 153 Α59 87 1:14:52,30 1:15:01,90
172. 209 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A 154 Α60 9 1:16:39,70 1:16:55,60
173. 104 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ 19 Γ59 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:17:58,60 1:18:05,80

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close