Αποτελέσματα αγώνων Running

Αγώνας Μνήμης Μπλοκ 15- Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από τον Αγώνα Μνήμης Μπλοκ 15 της Καισαριανής

 

 

Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club START 14km
1 Male 128 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΣΟΣ   0:00:03 0:49:54
2 Male 404 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:00:03 0:52:24
3 Male 92 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:00:02 0:57:27
4 Male 335 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:01 0:57:51
5 Male 359 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΣΕ 0:00:00 1:00:13
6 Male 388 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:01:11
7 Male 111 ALEXANDROS ΓΥΟΛΔΑΣΗΣ ALEXEI 0:00:03 1:01:34
8 Male 147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΡΗΣ   0:00:03 1:01:42
9 Male 90 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ 0:00:02 1:01:42
10 Male 52 ΣΠΥΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΟΣ SSE 0:00:08 1:02:03
11 Male 138 KYPROS ΖΑΝΤΗΣ ΣΣΕ 0:00:08 1:02:07
12 Male 160 IOANNIS ΚΑΒΑΣΗΣ ΣΣΕ 0:00:06 1:02:09
13 Male 32 ΝΕΟΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΧΌΛΗ ΔΙΑΒΙΒΆΣΕΩΝ 0:00:00 1:02:16
14 Male 395 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΣΣΕ 0:00:10 1:02:20
15 Male 433 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ APOLLON SMYRNIS 0:00:02 1:02:24
16 Male 116 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΡΒΑΣ DERVAS RUNNING FAMILY 0:00:02 1:02:26
17 Male 412 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΝΑΖΙΔΗΣ   0:00:03 1:03:22
18 Male 392 ΝΟ_ΝΑΜΕ   0:00:00 1:03:27
19 Male 204 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΣΣΕ 0:00:01 1:03:30
20 Male 380 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ   0:00:03 1:03:35
21 Male 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΣΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΉ ΣΧΟΛΉ ΕΥΕΛΠΊΔΩΝ 0:00:05 1:03:36
22 Male 3 ION ARIC ΣΣΕ 0:00:03 1:03:47
23 Male 328 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΖΑΘΑΣ ΣΣΕ 0:00:24 1:04:03
24 Male 72 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΣ ΣΔΒ 0:00:22 1:04:10
25 Male 46 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 0:00:17 1:04:52
26 Male 186 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:04 1:04:58
27 Male 403 ΑΝΤΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΣΣΕ 0:00:10 1:05:00
28 Male 446 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΝΙΔΗΣ ΣΣΕ 0:00:07 1:05:03
29 Male 304 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΣΣΕ 0:00:04 1:05:07
30 Male 154 ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Σ.Ε 0:00:03 1:05:11
31 Male 349 ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΜΥ 0:00:03 1:05:25
32 Male 362 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΣΕ 0:00:06 1:05:34
33 Male 18 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0:00:03 1:05:39
34 Male 311 DIMITRIS ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΣΕ 0:00:10 1:05:51
35 Male 101 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ ΣΔΥΕ 0:00:08 1:05:51
36 Male 60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛ.ΑΣ. 0:00:36 1:05:52
37 Female 339 ΑΛΕΞ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ROBYN’S RUNNERS SOCIETY 0:00:03 1:05:58
38 Male 462 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΝΓΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:03 1:06:46
39 Male 264 ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΑΤΑΜΗΣ Ε’ ΜΟΙΡΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ 0:00:06 1:06:49
40 Male 97 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΙΩΤΗΣ   0:00:31 1:06:54
41 Male 329 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΣΜΥ 0:00:01 1:07:14
42 Male 489 LAMPROS ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΣΕ 0:00:09 1:07:21
43 Male 418 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΨΑΣ   0:00:08 1:07:43
44 Female 267 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:07:54
45 Male 376 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:05 1:08:12
46 Male 306 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΤΖΙΚΑΣ ΣΣΕ 0:00:24 1:08:15
47 Male 29 PANAGIOTIS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   0:00:05 1:08:18
48 Male 374 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΉ ΣΧΟΛΉ ΕΥΕΛΠΊΔΩΝ 0:00:11 1:09:07
49 Male 337 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   0:00:23 1:09:14
50 Male 561 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΤΣΑΣ   0:00:11 1:09:23
51 Male 68 ALEXANDROS ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:03 1:09:24
52 Female 448 MARINA ΤΕΡΖΗ ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:08 1:09:37
53 Male 70 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:12 1:09:57
54 Male 434 STAVROS ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ 0:00:02 1:09:58
55 Male 326 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ MARATHON GYM RUNNING TEAM 0:00:22 1:10:05
56 Male 30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΣΕ 0:00:26 1:10:07
57 Male 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΣΧΟΛΉ ΝΑΥΤΙΚΏΝ ΔΟΚΊΜΩΝ 0:00:03 1:10:08
58 Male 103 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΣΜΥ 0:00:00 1:10:09
59 Male 14 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ   0:00:26 1:10:20
60 Male 285 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΡΑΜΠΕΤΖΗΣ ΣΧΟΛΉ ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΩΝ 0:00:05
61 Male 226 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ   0:00:03 1:10:22
62 Male 297 ΚΑΝΤΕΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΣΜΥ 0:00:13 1:10:25
63 Male 196 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ   0:00:04 1:10:27
64 Male 125 ΡΑΦΑΗΛ ΔΟΥΛΦΗΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:10:41
65 Male 416 ΠΑΥΛΟΣ ΣΙΜΟΥ ΣΣΕ 0:00:08 1:10:46
66 Male 64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΒΕΣΟΣ ΣΣΕ 0:00:26 1:10:46
67 Male 278 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΚΕΛΛΙΔΗΣ ΣΣΕ 0:00:09 1:10:51
68 Male 265 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡΙΣ   0:00:02 1:10:51
69 Male 313 ΟΒΙΚ ΝΑΖΑΡΙΑΝ ΣΣΕ 0:00:29 1:10:51
70 Male 17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:09 1:10:56
71 Male 38 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΜΥ 0:00:00 1:10:58
72 Male 77 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΣΣΕ 0:00:26 1:10:59
73 Male 230 LAMPROS ΚΩΣΤΑΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:11:05
74 Male 165 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΤΑΣΗΣ ΣΣΕ 0:00:09 1:11:06
75 Male 27 ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΣΕ 0:00:05 1:11:07
76 Male 298 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΤΣΑΒΑΝΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:11:24
77 Male 110 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΜΥ 0:00:00 1:11:26
78 Male 314 ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΥΔΗ ΣΜΥ 0:00:01 1:11:26
79 Male 157 ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΟΥ   0:00:03 1:11:32
80 Male 100 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΗΣ MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:02 1:11:36
81 Male 241 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:31 1:11:51
82 Male 312 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:00:03 1:11:55
83 Female 402 ΕΥΗ ΡΟΔΗ “ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ” 0:00:14 1:11:58
84 Male 559 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ   0:00:11 1:12:09
85 Male 439 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 0:00:02 1:12:14
86 Male 168 ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΑΜΝΙΤΣΑΣ   0:00:03 1:12:24
87 Male 325 APOSTOLOS ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΟΝΑΣ ΔΟΤΙΚΌΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:10 1:12:25
88 Male 143 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΕΝΙΟΥ ΣΣΕ 0:00:03 1:12:27
89 Male 81 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:03 1:12:29
90 Male 2 RICHARD AGATI   0:00:10 1:12:29
91 Male 300 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΌ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:03 1:12:35
92 Female 322 ΕΛΕΝΗ ΝΙΩΡΑ ΤΡΑΧΊΝΑ 0:00:03 1:12:38
93 Male 281 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:09 1:12:38
94 Male 139 ANDREAS ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:21 1:13:15
95 Male 410 ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΛΑΓΑΣ ΣΜΥ 0:00:02 1:13:22
96 Female 396 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΡΕΝΕΣΗ ΜΕΜΟΝΩΜΈΝΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 0:00:03 1:13:33
97 Male 501 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΪΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ   0:00:03 1:13:46
98 Male 163 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΔΥΠ 0:00:03 1:14:03
99 Male 332 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   0:00:20 1:14:17
100 Male 187 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΥΔΑΣ ΣΣΕ 0:00:13 1:14:27
101 Male 235 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:02 1:14:28
102 Male 286 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΔΒ 0:00:06 1:14:32
103 Male 19 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:04 1:14:34
104 Male 123 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΝΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ 0:00:03 1:14:48
105 Male 47 ΣΥΜΕΩΝ ΑΣΩΜΑΤΟΣ ERB RUN THE BANK 0:00:33 1:14:48
106 Male 83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:00:17 1:14:51
107 Male 142 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΟΣ   0:00:26 1:14:52
108 Male 129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:00:17 1:14:52
109 Male 42 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ   0:00:10 1:15:07
110 Male 356 SOTIRIOS ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ   0:00:39 1:15:12
111 Male 366 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:00 1:15:14
112 Male 213 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΉ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ ΕΛΛΆΔΟΣ 0:00:25 1:15:19
113 Male 485 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΣΜΥ 0:00:04 1:15:35
114 Male 37 ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ   0:00:34 1:15:37
115 Male 441 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ/ΣΔΒ 0:00:07 1:15:51
116 Male 464 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   0:00:08 1:16:00
117 Male 205 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ ΕΛ.ΑΣ 0:00:15 1:16:09
118 Male 182 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 0:00:11 1:16:09
119 Male 5 MON LUMABAN PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE 0:00:10 1:16:12
120 Female 133 ΣΕΛΙΝ ΕΥΘΥΜΙΟΥ FITNESSART 0:00:02 1:16:16
121 Male 86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ FITNESSART 0:00:03 1:16:16
122 Male 57 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑ 0:00:03 1:16:25
123 Male 224 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ OBLAKOVE PERTLE 0:00:07 1:16:32
124 Male 132 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:03 1:16:37
125 Male 492 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:30 1:16:41
126 Male 251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:07 1:16:44
127 Male 184 ΙΑΣΩΝ ΚΑΡΝΟΥΣΚΟΣ ΣΜΥ 0:00:10 1:16:56
128 Male 382 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΟΥΜΠΗΣ   0:00:05 1:16:57
129 Male 405 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΣΑΕΔ 0:00:05 1:17:00
130 Male 345 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ 0:00:15 1:17:04
131 Male 560 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ   0:00:03 1:17:16
132 Male 391 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:03 1:17:19
133 Male 89 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ OLYMPIA RUNNERS 0:00:24 1:17:21
134 Male 79 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ   0:00:29 1:18:01
135 Male 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΑΛΑΣ ΣΣΣ 0:00:18 1:18:05
136 Male 223 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΜΥ 0:00:18 1:18:05
137 Male 33 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ REDTEAM 0:00:05 1:18:10
138 Male 253 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΠΕΜΑ RUNNING CLUB 0:00:23 1:18:14
139 Male 211 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΗΣ PAGRATI ROAD RUNNERS 0:00:35 1:18:16
140 Male 323 ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ Σ.Ε.Η. 0:00:08 1:18:18
141 Female 353 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:18:18
142 Male 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΏΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΉΣ 0:00:03 1:18:33
143 Male 499 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ   0:00:06 1:18:34
144 Male 292 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ   0:00:22 1:18:36
145 Male 177 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:33 1:18:38
146 Female 334 ΕΡΥΦΙΛΗ ΣΟΦΙΑ ΟΥΡΕΪΛΙΔΟΥ ΣΧΟΛΉ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΏΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΉΣ ( Σ.Α.Ν. ) 0:00:17 1:18:39
147 Female 474 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΟΥΛΗ ΣΜΥ 0:00:01 1:19:05
148 Female 130 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ DIMIAK 0:00:03 1:19:07
149 Male 290 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ DIMIAK 0:00:03 1:19:08
150 Female 94 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΣΑΤΙΡΗ   0:00:20 1:19:21
151 Male 445 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΣΜΥ 0:00:15 1:19:23
152 Male 15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΣΜΥ 0:00:15 1:19:24
153 Male 109 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:19:25
154 Male 13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΣΜΥ 0:00:10 1:19:25
155 Male 228 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:35 1:19:25
156 Male 440 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΜΥ 0:00:17 1:19:25
157 Male 459 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΟΚΑΣ   0:00:03 1:19:36
158 Male 221 FANIS ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ   0:00:16 1:19:37
159 Male 248 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ   0:00:03 1:19:42
160 Male 420 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΙΩΡΗΣ   0:00:26 1:19:44
161 Male 167 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 0:00:03 1:19:45
162 Female 93 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ALIFERIS TRAINING TEAM 0:00:03 1:19:55
163 Male 491 XRISTOS ΦΟΥΣΕΚΗΣ   0:00:03 1:19:55
164 Male 282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:24 1:20:02
165 Male 358 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛ.ΑΣ. 0:00:03 1:20:06
166 Male 276 ANTONIS ΜΗΤΣΑΚΩΣ ΜΕ 0:00:14 1:20:12
167 Female 74 ΟΥΡΑΝΙΑ- ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΒΩΡΡΟΥ ΣΔΒ 0:00:00 1:20:12
168 Male 246 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:20:21
169 Female 268 ΒΑΙΑ ΜΕΓΑ ΣΣΕ 0:00:20 1:20:22
170 Male 266 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:10 1:20:23
171 Male 115 ALEXANDROS ΔΑΜΟΣ A 0:00:10 1:20:23
172 Male 421 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ   0:00:29 1:20:30
173 Male 236 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ   0:00:29 1:20:31
174 Male 544 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ   0:00:03 1:20:32
175 Male 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ ΖΜΑΚ 0:00:29 1:20:32
176 Male 272 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΛΙΑΚΟΣ   0:00:29 1:20:36
177 Male 479 ΝΙΚΟΣ ΤΣΟΚΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΡΩΝ “ΟΡΣΙΠΠΟΣ” 0:00:03 1:20:37
178 Male 327 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:03 1:20:44
179 Male 193 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ   0:00:03 1:20:51
180 Female 141 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΑΧΑΡΙΚΟΥ ΣΑΝ 0:00:18 1:20:59
181 Male 82 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΣΑΝ 0:00:12 1:21:00
182 Male 164 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΠΝ 0:00:34 1:21:02
183 Male 330 ΘΩΜΑΣ ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ   0:00:02 1:21:16
184 Male 151 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:27 1:21:28
185 Male 296 ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:03 1:21:28
186 Male 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΗΣ   0:00:22 1:21:30
187 Male 529 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ   0:00:12 1:22:16
188 Male 367 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΣΑΣ   0:00:03 1:22:42
189 Male 249 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΩΝΙΑΔΑ ΤΕΑΜ 0:00:03 1:22:55
190 Male 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:23 1:23:00
191 Male 530 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΣ   0:00:05 1:23:00
192 Male 350 ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:23 1:23:01
193 Male 465 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΜΜΗΣ ΣΣΕ 0:00:19 1:23:07
194 Male 259 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ   0:00:21 1:23:07
195 Female 413 ΤΟΝΙΑ ΣΕΡΕΤΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:00:33 1:23:17
196 Male 308 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΡΕΝΙΣΤΑΣ   0:00:03 1:23:18
197 Male 336 EPAMEINONDAS ΠΑΛΜΟΣ HELLENIC NAVY 0:00:19 1:23:18
198 Male 173 ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΙΩΤΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:00:31 1:23:19
199 Male 12 GEORGE TURNER   0:00:03 1:23:25
200 Male 51 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ   0:00:33 1:23:28
201 Male 301 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΕΠΙΤΕΛΕΊΟ ΣΓ/ΑΝΥΕΘΑ 0:00:29 1:23:33
202 Male 198 NEOPHYTOS ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ   0:00:30 1:23:35
203 Male 87 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:06 1:23:36
204 Male 61 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0:00:06 1:23:37
205 Male 252 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΑΦΟΙ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗ 0:00:22 1:23:39
206 Male 500 THOMAS ΧΑΣΑΠΗΣ SAFANS 0:00:36 1:23:40
207 Male 299 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ   0:00:03 1:23:50
208 Female 218 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ   0:00:20 1:23:50
209 Male 88 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ   0:00:37 1:23:53
210 Male 407 NIKOLAOS ΣΑΚΑΤΗΣ BAZAAR S.A. 0:00:03 1:24:03
211 Male 31 PERIKLIS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 0:00:23 1:24:09
212 Male 203 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:30 1:24:11
213 Male 67 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:22 1:24:14
214 Female 217 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:03 1:24:15
215 Male 429 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:21 1:24:15
216 Male 534 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:03 1:24:15
217 Male 557 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ   0:00:03 1:24:15
218 Male 546 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΡΕΚΑΣ   0:00:03 1:24:15
219 Male 401 ALEXIOS ΡΟΔΑΚΗΣ   0:00:34 1:24:16
220 Male 148 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΗΣ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ ΠΕΖΙΚΟ 0:00:33 1:24:16
221 Male 84 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΑΣ RUNNING WINNERS 0:00:03 1:24:31
222 Male 484 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ   0:00:27 1:24:35
223 Male 185 DIMITRIOS ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ   0:00:03 1:24:42
224 Male 408 ΗΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ   0:00:03 1:24:44
225 Female 540 ΕΥΘΑΛΙΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:00:08 1:24:44
226 Male 496 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:00:06 1:24:55
227 Male 379 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ APOKSENOSI 0:00:18 1:24:55
228 Male 458 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΚΑΣ   0:00:03 1:24:55
229 Female 502 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ SKYWOMEN RUNNING TEAM/ BETTER PEOPLE TEAM 0:00:13 1:24:57
230 Male 73 ΧΡΗΣΤΑΚΙ ΒΥΡΑ ΣΜΥ 0:00:17 1:25:19
231 Female 256 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΙ   0:00:24 1:25:21
232 Male 384 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:25 1:25:21
233 Male 415 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΑΣΟΣ   0:00:37 1:25:27
234 Male 467 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΤΑΛΟΣ   0:00:14 1:25:36
235 Male 344 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΊΟΥ 0:00:20 1:25:45
236 Male 525 ΘΩΜΑΣ ΨΑΡΡΗΣ ΣΓ ΑΝΥΕΘΑ 0:00:22 1:25:48
237 Female 91 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΣΕ 0:00:17 1:25:52
238 Male 131 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΣΣΕ 0:00:27 1:25:53
239 Male 316 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΓΚΟΓΛΟΥ ΣΣΕ 0:00:27 1:25:53
240 Male 28 DIMITRIOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΣΕ 0:00:18 1:25:53
241 Male 232 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:31 1:25:55
242 Male 62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:03 1:26:09
243 Male 254 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΉ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ ΕΛΛΆΔΟΣ 0:00:25 1:26:26
244 Male 387 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ   0:00:38 1:27:35
245 Male 493 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΜΥ 0:00:17 1:27:41
246 Male 263 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΜΥ 0:00:17 1:27:41
247 Male 449 MARIOS ΤΖΑΒΑΡΑΣ   0:00:28 1:27:42
248 Male 427 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΜΥ 0:00:21 1:27:44
249 Male 209 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΕΛΑΣ PANGRATI ROAD RUNNERS CLAB 0:00:35 1:27:50
250 Male 519 CHRYSANTHOS ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ   0:00:15 1:27:55
251 Male 20 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΚ 0:00:04 1:28:24
252 Male 85 ΑΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΜΥ 0:00:02 1:28:27
253 Male 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:36 1:28:28
254 Male 437 STEFANOS ΣΤΕΦΟΥ   0:00:36 1:28:39
255 Female 237 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:34 1:28:54
256 Male 212 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΛΕΦΕΔ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04 1:29:02
257 Male 472 ΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΗΓΑΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΕΓΓΟΝΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΘΕΝΤΟΣ ΤΗΝ 10Η ΜΑΪΟΥ 1944 0:00:15 1:29:02
258 Male 206 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΠΟΕΛ 0:00:03 1:29:13
259 Female 120 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:35 1:29:15
260 Male 216 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:33 1:29:25
261 Male 305 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ Σ/Κ 0:00:32 1:29:31
262 Male 262 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑΚΟΣ Σ/Κ 0:00:32 1:29:32
263 Male 320 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   0:00:03 1:29:58
264 Male 371 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΉ ΑΣΤΥΝΟΜΊΑ 0:00:36 1:30:54
265 Male 303 ΧΑΡΗΣ ΜΠΟΓΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 0:00:03 1:31:06
266 Female 385 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ   0:00:37 1:31:09
267 Male 122 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:07 1:31:23
268 Male 273 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΔΡΙΝΟΣ ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗ 0:00:29 1:31:38
269 Male 245 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΚΑΒΕΤΣΟΣ   0:00:03 1:31:59
270 Male 483 ΙΩΑΚΕΙΜ ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ   0:00:03 1:32:16
271 Male 468 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:31 1:32:20
272 Male 294 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:30 1:32:22
273 Male 4 EDISON BABE   0:00:50 1:32:22
274 Male 25 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ   0:00:50 1:32:22
275 Female 363 ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΡΙΣΣΗ ΣΓ ΑΝΥΕΘΑ 0:00:24 1:32:49
276 Male 215 ΤΙΤΟΣ ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΣΜΥ 0:00:12 1:32:52
277 Female 428 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:00:11 1:32:52
278 Male 452 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΗΣ ΣΜΥ 0:00:22 1:33:03
279 Male 453 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΗΣ   0:00:25 1:33:03
280 Male 293 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ‘ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ” PATISSIA RUNNERS 0:00:08 1:33:30
281 Female 288 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΤΟΓΛΗ   0:00:39 1:33:36
282 Male 244 STAUROS ΛΥΡΑΚΗΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:33:41
283 Male 378 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:01 1:33:42
284 Male 361 ΗΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ   0:00:03 1:33:44
285 Male 105 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:31 1:33:48
286 Male 112 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΑΜΠΕΛΏΝΕΣ ΜΠΆΡΛΟΥ 0:00:03 1:33:49
287 Male 158 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ   0:00:26 1:34:04
288 Male 63 ΗΛΙΑΣ ΒΕΝΕΤΗΣ   0:00:10 1:35:27
289 Male 372 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΝΗΤΑΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:39 1:35:30
290 Male 291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ ALPHA 0:00:15 1:35:38
291 Male 202 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ ALPHA 0:00:03 1:35:41
292 Male 192 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ   0:00:13 1:36:13
293 Female 107 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΟΝΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0:00:03 1:36:16
294 Male 543 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΡΑΣ   0:00:36 1:36:38
295 Male 515 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:03 1:36:42
296 Male 1944 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΥΙΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΘΕΝΤΟΣ ΤΗΝ 10Η ΜΑΪΟΥ 1944 0:00:14 1:36:42
297 Male 354 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΡΑ 0:00:04 1:36:43
298 Male 50 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΕΡΟΥ PAGKRATI ROAD RUNNERS CLUB 0:00:03 1:37:18
299 Male 39 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:00:19 1:37:31
300 Male 146 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ   0:00:13 1:37:31
301 Male 208 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:30 1:37:48
302 Female 270 ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗ   0:00:31 1:37:50
303 Male 275 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:03 1:38:15
304 Male 432 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ   0:00:19 1:38:21
305 Male 240 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΝΟΣ ALPHA 0:00:15 1:38:27
306 Male 250 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ALPHA 0:00:17 1:38:28
307 Male 527 EPAMEINONDAS ΨΑΡΡΟΣ APOLLON 0:00:18 1:38:28
308 Male 283 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04 1:38:44
309 Female 247 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ   0:00:22 1:39:11
310 Male 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 0:00:31 1:39:43
311 Male 242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 0:00:30 1:39:44
312 Male 274 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΤΡΑΚΑΣ   0:00:17 1:40:10
313 Male 277 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:33 1:40:49
314 Male 357 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 0:00:28 1:42:01
315 Male 295 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ T 0:00:03 1:42:02
316 Female 399 ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΙΚΟ T 0:00:03 1:42:02
317 Male 355 ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ   0:00:27 1:43:54
318 Female 486 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΦΙΛΗ APOKSENOSI 0:00:03 1:44:21
319 Female 22 ΑΡΕΤΗ ΨΑΡΡΑ   0:00:19 1:46:19
320 Male 238 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΙΑΚΟΣ ΣΜΥ 0:00:20 1:46:19
321 Female 166 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΣΜΥ 0:00:19 1:46:23
322 Female 169 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ / ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ 0:00:23 1:47:45
323 Female 471 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΝΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:00:26 2:00:00
324 Male 258 SOKRATIS ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ E/MK 0:00:39
325 Female 488 ΜΑΡΙΑ (MARIA) ΦΛΩΡΟΥ (FLOROU)   0:00:12
326 Male 319 ΒΙΚΤΩΡ (VIKTOR) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ (NIKOLAIDIS)   0:00:13
Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close