Αποτελέσματα αγώνων RunningΕπικαιρότητα

Αποτελέσματα 2ος Πλαστήριος Δρόμος 2017

Τα αποτελέσματα του 2ου Πλαστήριου Δρόμου 2017 που πραγματοποιήθηκε στην Καρδίτσα.

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1. 280 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ m 1 Α39 1 Α.Σ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:33:27,00 0:33:27,70
2. 373 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ m 2 Α39 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:34:16,20 0:34:17,20
3. 299 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 3 Α39 3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:35:35,40 0:35:37,40
4. 67 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 4 Α39 4 AΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:36:43,20 0:36:43,90
5. 73 ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 5 Α49 1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:37:32,80 0:37:33,00
6. 165 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ m 6 Α49 2 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:38:23,40 0:38:24,70
7. 114 ΔΡΟΣΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 7 Α49 3 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0:39:14,20 0:39:16,00
8. 298 ΠΗΛΙΤΣΗΣ ΘΑΝΟΣ m 8 Α49 4 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:40:56,00 0:40:57,90
9. 315 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ m 9 Α49 5 0:40:59,70 0:41:00,10
10. 140 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 10 Α29 1 Σύλλογος δρομέων Τρικάλων 0:41:05,20 0:41:06,70
11. 203 ΛΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 11 Α49 6 ΣΥΛΟΓΩΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:41:19,10 0:41:22,50
12. 91 ΓΚΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ m 12 Α49 7 KARDITSA RUNNING CLUB 0:41:26,70 0:41:28,20
13. 20 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ m 13 Α59 1 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 0:41:30,80 0:41:32,00
14. 291 ΠΑΤΗΘΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 14 Α59 2 – 0:41:33,80 0:41:38,10
15. 225 ΜΗΤΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 15 Α49 8 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 0:41:40,50 0:41:40,90
16. 53 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m 16 Α60 1 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:41:47,50 0:41:52,10
17. 146 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 17 Α49 9 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:42:18,70 0:42:21,10
18. 27 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 18 Α39 5 0:42:20,90 0:42:22,90
19. 93 ΓΚΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 19 Α49 10 ΚΑΡΔΙΤΣΑ RUNNING CLUB 0:42:23,80 0:42:25,60
20. 364 ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ m 20 Α49 11 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:42:30,90 0:42:32,30
21. 121 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 21 Α59 3 0:42:47,80 0:42:48,40
22. 152 ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ m 22 Α29 2 Karditsa Running Club 0:43:01,80 0:43:05,20
23. 25 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 23 Α59 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:43:36,60 0:43:37,60
24. 124 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 24 Α39 6 Δρομεων Καρδιτσας 0:43:51,20 0:43:54,20
25. 119 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 25 Α60 2 ΓΡΕΒΕΝΑ 0:43:56,70 0:43:59,10
26. 343 ΤΣΙΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 1 Γ39 1 Σ.Μ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:44:16,40 0:44:17,90
27. 55 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 26 Α49 12 ΣΔΥΒ 0:44:22,00 0:44:25,80
28. 330 Τρεμμας Γεωργιος m 27 Α49 13 Συλλογος Μαραθωνοδρομων Λαρισας 0:44:33,40 0:44:38,50
29. 29 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 28 Α19 1 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:44:55,30 0:44:56,90
30. 207 Λαμπρακης Νικος m 29 Α39 7 0:44:52,10 0:45:02,60
31. 7 TSILI TSILIS m 30 Α39 8 PERSEAS TEAM 0:44:53,00 0:45:02,80
32. 170 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 31 Α29 3 0:44:56,00 0:45:05,00
33. 198 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 32 Α59 5 0:45:09,00 0:45:21,20
34. 262 ΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 33 Α59 6 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:45:22,80 0:45:24,80
35. 372 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΙΟΣ m 34 Α39 9 ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:45:23,10 0:45:26,40
36. 215 ΜΑΓΡΙΖΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ f 2 Γ40 1 ΣΜΛαρισας 0:45:27,10 0:45:28,00
37. 80 ΓΙΑΝΟΥΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 35 Α59 7 ΣΜΛΑΡΙΣΑΣ 0:45:29,00 0:45:29,00
38. 77 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ m 36 Α39 10 _ 0:45:14,90 0:45:29,90
39. 239 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 37 Α49 14 σδυ καρδιτσας 0:45:33,80 0:45:41,10
40. 135 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 38 Α49 15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:45:48,70 0:45:53,20
41. 127 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 39 1 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων 0:45:58,30 0:46:00,80
42. 155 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ m 40 Α29 4 ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:46:07,70 0:46:10,60
43. 229 ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m 41 Α49 16 Σ.Δ.ΤΡΙΚΆΛΩΝ 0:46:11,10 0:46:15,00
44. 84 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ m 42 Α59 8 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:46:11,20 0:46:15,20
45. 371 ΧΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 43 Α39 11 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:46:30,60 0:46:33,10
46. 145 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΚΩΣΤΑΣ m 44 Α29 5 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:47:02,20 0:47:05,30
47. 39 ΒΛΑΧΟΣ ΟΜΗΡΟΣ m 45 Α49 17 ΟΧΙ 0:47:02,70 0:47:09,10
48. 138 ΚΑΚΑΡΓΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 46 Α59 9 V.KAK. 0:47:03,50 0:47:09,50
49. 349 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 47 Α39 12 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:47:11,30 0:47:16,80
50. 317 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 48 Α49 18 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:47:16,10 0:47:22,70
51. 353 ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 49 Α39 13 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:47:20,30 0:47:27,10
52. 293 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 50 Α49 19 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ 0:47:34,60 0:47:38,60
53. 191 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 51 Α49 20 sdy volou 0:47:47,50 0:47:53,00
54. 324 ΤΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 52 Α49 21 0:47:42,80 0:47:53,90
55. 26 ΒΑΒΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 53 Α49 22 Σπάρτακος Δρομέας Τρικάλων 0:47:56,30 0:47:58,60
56. 1 FORD JAMES m 54 Α39 14 PERSEAS TEAM 0:48:03,20 0:48:14,20
57. 61 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 55 Α49 23 KARDITSA RUNNING CLUB 0:48:09,60 0:48:17,00
58. 292 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ m 56 Α29 6 0:48:13,20 0:48:22,90
59. 325 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m 57 Α49 24 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:48:12,60 0:48:27,90
60. 162 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ m 58 Α49 25 ΣΜΟΚΟΒΟ 0:48:24,20 0:48:29,60
61. 304 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 59 Α39 15 Καραισκακης 0:48:23,70 0:48:32,30
62. 322 ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ m 60 Α49 26 RUN FOREST RUN TRAIL 0:48:25,50 0:48:33,40
63. 283 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ m 61 Α39 16 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:48:19,70 0:48:34,60
64. 238 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 62 Α39 17 0:48:31,60 0:48:34,70
65. 266 ΞΗΡΟΦΩΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ m 63 Α29 7 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:48:35,10 0:48:42,90
66. 366 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ m 64 Α59 10 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:48:35,70 0:48:44,90
67. 211 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 65 Α60 3 ΣΔΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:48:41,00 0:48:45,20
68. 303 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 66 Α49 27 PERSEAS TEAM 0:48:38,10 0:48:45,40
69. 166 ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 67 Α49 28 0:48:36,50 0:48:48,00
70. 297 ΠΕΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 68 Α29 8 Crossfitcore trikala box 0:48:51,80 0:48:55,10
71. 113 ΔΡΕΛΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ m 69 Α29 9 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:49:32,00 0:49:33,80
72. 263 ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 70 Α49 29 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:49:31,90 0:49:34,00
73. 209 ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 71 Α49 30 Karditsa Running Club 0:49:33,90 0:49:39,90
74. 21 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 72 Α39 18 0:49:36,20 0:49:43,20
75. 243 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 73 Α59 11 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:49:36,10 0:49:45,80
76. 252 ΝΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 74 Α29 10 0:49:43,10 0:49:49,50
77. 332 ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΦΑΝΗ f 3 Γ39 2 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:49:48,40 0:49:51,80
78. 379 ΛΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 75 Α60 4 0:49:46,20 0:49:52,00
79. 326 ΤΖΙΛΗΝΑΣ EΥΘΥΜΙΟΣ m 76 Α49 31 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:49:50,60 0:49:57,70
80. 125 ΖΗΝΤΖΙΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 77 Α29 11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:50:00,80 0:50:08,40
81. 88 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 78 Α49 32 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:50:33,90 0:50:46,40
82. 285 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ m 79 Α49 33 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:50:45,10 0:50:59,30
83. 374 ΡΟΥΓΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 80 Α49 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:45,50 0:51:01,60
84. 35 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ m 81 Α49 35 ΑΛΜΥΡΟΣ 0:50:55,80 0:51:01,60
85. 308 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 82 Α49 36 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:51:01,10 0:51:09,60
86. 352 ΦΩΛΗΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ m 83 Α60 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:51:10,00 0:51:12,50
87. 335 ΤΣΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 84 Α59 12 0:51:08,60 0:51:14,90
88. 314 ΣΚΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 4 Γ39 3 0:51:09,70 0:51:16,50
89. 284 ΠΑΠΑΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΣ m 85 Α49 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:21,80 0:51:26,40
90. 156 ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 86 Α49 38 Συλογος Μαραθωνοδρομων Λαρισας 0:51:26,10 0:51:31,10
91. 200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ m 87 Α39 19 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:51:16,30 0:51:31,90
92. 312 ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ m 88 Α39 20 ΣΔ Καρδιτσας 0:51:16,30 0:51:32,30
93. 257 ΝΤΡΑΚΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 89 Α49 39 Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:51:27,10 0:51:37,20
94. 133 ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΗΣ m 90 Α49 40 Σύλλογος Μαραθονοδρόμων Ν. Λάρισας – ΣΜΝΛ 0:51:46,00 0:51:54,30
95. 313 ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 91 Α39 21 0:51:58,70 0:52:06,30
96. 134 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 92 Α39 22 6936862852 0:51:59,80 0:52:07,20
97. 37 ΒΙΓΚΛΑΣ ΛΙΝΟΣ m 93 Α49 41 ΣΔΥΒ ΒΟΛΟΥ 0:52:04,80 0:52:10,30
98. 149 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 94 Α60 6 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:51:56,70 0:52:13,90
99. 378 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ f 5 Γ40 2 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:52:34,70 0:52:38,70
100. 259 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 95 Α59 13 0:52:32,30 0:52:38,70
101. 79 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ m 96 Α29 12 συλλογος τρικαλων 0:52:32,40 0:52:40,00
102. 338 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ m 97 Α60 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:52:36,00 0:52:44,80
103. 30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 98 Α49 42 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:52:47,10 0:52:49,80
104. 307 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 99 Α39 23 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 0:52:38,60 0:52:52,10
105. 363 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 100 Α60 8 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 0:52:54,90 0:53:02,30
106. 354 ΧΑΛΑΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 101 Α59 14 0:53:04,00 0:53:13,60
107. 43 ΒΟΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ m 102 Α59 15 0:53:14,90 0:53:17,80
108. 269 ΠΑΛΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ m 103 Α19 2 SCHOOL OF ENGLISH “ATHENA” 0:53:19,60 0:53:24,90
109. 109 ΓΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ m 104 Α49 43 IPA Καρδίτσας 0:53:26,20 0:53:32,20
110. 202 ΛΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 105 Α59 16 0:53:29,00 0:53:37,10
111. 131 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ m 106 Α39 24 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:53:32,10 0:53:38,70
112. 216 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 107 Α39 25 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:53:32,20 0:53:38,70
113. 159 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 108 Α29 13 0:54:03,90 0:54:12,00
114. 83 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 109 Α29 14 0:54:17,70 0:54:24,40
115. 129 ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 110 Α19 3 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:54:15,90 0:54:28,40
116. 224 ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ m 111 Α39 26 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ 0:54:19,70 0:54:30,20
117. 305 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 112 Α59 17 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:54:33,60 0:54:37,20
118. 258 ΝΤΑΡΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ m 113 Α59 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:54:38,10 0:54:42,20
119. 236 ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ m 114 Α49 44 0:54:43,10 0:54:48,30
120. 233 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΡΗΣ m 115 Α49 45 0:54:51,50 0:55:01,70
121. 183 ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ m 116 Α39 27 0:54:51,60 0:55:01,90
122. 290 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 117 Α49 46 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 0:55:09,50 0:55:14,30
123. 161 ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 118 Α39 28 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:55:09,70 0:55:14,40
124. 279 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 6 Γ40 3 larisa team 0:55:32,00 0:55:33,90
125. 230 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 119 Α49 47 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:55:20,00 0:55:34,30
126. 36 ΒΕΡΡΑΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ m 120 Α49 48 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:55:25,40 0:55:34,50
127. 144 ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ f 7 Γ39 4 0:55:36,60 0:55:42,70
128. 95 ΓΚΙΖΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 121 Α49 49 MY GYM Τρικαλα 0:55:45,20 0:55:49,40
129. 226 ΜΗΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 122 Α49 50 larisa team 0:56:09,80 0:56:13,20
130. 173 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ m 123 Α39 29 – 0:56:09,20 0:56:21,10
131. 276 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ m 124 Α60 9 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων 0:56:22,40 0:56:26,00
132. 300 ΠΙΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 125 Α49 51 0:56:21,50 0:56:26,70
133. 281 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ m 126 Α59 19 Σ.Δ. ΚΑΡΔΊΤΣΑΣ 0:56:42,80 0:56:55,70
134. 287 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΩΤΗΣ m 127 Α39 30 0:56:43,20 0:56:55,90
135. 28 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΒΑΙΟΣ m 128 Α39 31 0:58:00,00 0:58:06,90
136. 348 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 129 Α29 15 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:58:23,60 0:58:32,70
137. 17 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 130 Α59 20 0:58:34,10 0:58:39,50
138. 309 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ m 131 Α39 32 0:58:27,90 0:58:41,20
139. 112 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ f 8 Γ40 4 KARDITSA RUNNING CLUB 0:58:55,40 0:58:56,30
140. 184 ΚΟΣΒΥΡΑ ΡΟΥΛΑ f 9 Γ39 5 Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:59:22,20 0:59:25,10
141. 143 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ m 132 Α19 4 SCHOOL OF ENGLISH “ΑΘΗΝΑ” 0:59:55,00 0:59:59,90
142. 355 ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ f 10 Γ40 5 0:59:53,70 1:00:10,80
143. 319 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 11 Γ39 6 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 1:00:28,60 1:00:37,30
144. 337 ΤΣΙΑΝΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 12 Γ19 1 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:00:43,50 1:00:45,40
145. 255 ΝΤΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 133 Α39 33 PERSEAS TEAM 1:01:23,30 1:01:33,90
146. 286 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ f 13 Γ40 6 PERSEAS TEAM 1:01:23,10 1:01:34,50
147. 13 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 134 Α59 21 1:01:32,50 1:01:49,20
148. 228 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 14 Γ40 7 ΑΝΕΥ 1:01:45,00 1:01:49,90
149. 87 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 135 Α49 52 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:03:11,50 1:03:11,50
150. 100 ΓΟΡΓΥΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ m 136 Α49 53 ΑΤΟΜΙΚΑ 1:04:22,90 1:04:33,30
151. 327 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 137 Α39 34 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:04:43,00 1:04:49,50
152. 123 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ f 15 Γ39 7 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:04:52,70 1:05:03,50
153. 250 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 138 Α49 54 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:04:51,40 1:05:03,60
154. 321 ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ m 139 Α49 55 1:04:50,60 1:05:04,70
155. 365 ΧΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ f 16 Γ40 8 1:05:11,30 1:05:15,30
156. 185 ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 140 Α39 35 1:05:33,20 1:05:41,30
157. 282 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ f 17 Γ39 8 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 1:05:34,50 1:05:45,40
158. 139 ΚΑΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 141 Α29 16 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 1:05:34,80 1:05:45,70
159. 18 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 142 Α49 56 – 1:05:39,40 1:05:53,60
160. 241 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 143 Α49 57 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:06:27,60 1:06:39,80
161. 153 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 144 Α59 22 1:06:27,60 1:06:39,80
162. 320 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 145 Α39 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:31,40 1:06:39,90
163. 217 ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ m 146 Α49 58 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:06:23,30 1:06:40,00
164. 376 ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 147 Α49 59 1:06:58,10 1:07:12,40
165. 169 ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 18 Γ39 9 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:06:55,10 1:07:12,40
166. 16 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 148 Α49 60 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:07:35,40 1:07:47,60
167. 318 ΣΤΑΝΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ f 19 Γ39 10 1:07:48,30 1:08:00,40
168. 96 ΓΚΙΠΑΤΑ ΧΡΥΣΑ f 20 Γ40 9 ΙΔΙΩΤΗΣ 1:08:49,30 1:08:59,80
169. 22 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 149 Α19 5 SCHOOL OF ENGLISH “ΑΘΗΝΑ” 1:09:09,40 1:09:14,90
170. 180 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 150 Α39 37 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:09:06,30 1:09:15,40
171. 254 ΝΤΑΒΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 151 Α29 17 1:09:28,10 1:09:39,70
172. 115 ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ f 21 Γ40 10 ΓΡΕΒΕΝΑ 1:10:56,70 1:11:02,70
173. 219 ΜΑΝΤΖΑΡΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 152 Α49 61 1:14:20,90 1:14:34,50
174. 234 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 153 Α39 38 1:15:36,20 1:15:36,20
175. 357 ΧΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 22 Γ39 11 Δρομέων Τρικάλων 1:17:18,70 1:17:34,80

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1. 1657 ΦΙΛΑΙ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ m 1 Α29 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0:16:08,90 0:16:08,90
2. 555 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 2 Α29 2 TRG – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:16:52,50 0:16:52,50
3. 966 ΠΑΛΟΎΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ m 3 Α29 3 Αθλητικός Σύλλογος Παλαμά Ευρύπιλος 0:17:18,90 0:17:18,90
4. 576 ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 4 Α29 4 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:17:42,30 0:17:42,50
5. 760 ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 5 Α29 5 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:18:02,80 0:18:02,80
6. 1728 ΨΑΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 6 Α49 1 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:18:39,70 0:18:39,70
7. 799 ΜΠΛΕΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 7 Α49 2 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:18:48,40 0:18:48,40
8. 897 ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 8 Α49 3 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ-ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:19:11,10 0:19:11,10
9. 447 ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ m 9 Α39 1 Σ.Δ.ΤΡΙΚΆΛΩΝ 0:19:23,90 0:19:23,90
10. 585 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 10 Α39 2 Bio running 0:19:47,20 0:19:47,30
11. 1699 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 11 Α59 1 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:19:54,30 0:19:54,70
12. 514 ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 12 Α39 3 0:19:57,90 0:19:57,90
13. 554 ΚΑΚΑΪΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 13 Α39 4 Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:20:21,90 0:20:21,90
14. 487 ΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 14 Α39 5 Bio Running 0:20:50,40 0:20:50,40
15. 1801 ΜΠΑΤΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 15 Α29 6 0:21:06,80 0:21:08,30
16. 600 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 16 Α49 4 ΣΥΛ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:21:11,20 0:21:11,50
17. 593 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 17 Α19 1 Σ.Δ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:21:24,70 0:21:24,70
18. 1828 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 18 Α19 2 0:21:24,80 0:21:25,60
19. 564 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ m 19 Α49 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:46,20 0:21:46,70
20. 506 ΓΚΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 1 Γ19 1 Γ.Σ.Κ 0:21:47,00 0:21:47,20
21. 736 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ m 20 Α59 2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0:21:55,20 0:21:55,40
22. 655 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 21 Α59 3 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΟΔΑΥΓΗ ΑΡΤΑΣ 0:22:16,70 0:22:16,70
23. 950 Παλαιοθόδωρος Γιώργος m 22 Α19 3 Σύλλογος δρομέων Κρδίτσας 0:22:21,00 0:22:23,00
24. 1744 ΑΛΙΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 23 Α29 7 0:22:16,70 0:22:30,90
25. 606 ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 24 Α39 6 Γ,Σ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:22:31,60 0:22:32,70
26. 548 ΘΕΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 25 Α39 7 – 0:22:40,60 0:22:49,10
27. 2306 ΠΑΠΠΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ m 26 Α19 4 Σ.Δ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:23:07,10 0:23:07,10
28. 778 ΜΟΛΤΣΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 27 Α60 1 Σ.Δ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:23:37,60 0:23:40,00
29. 624 ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 2 1 0:23:48,10 0:23:48,10
30. 1604 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ m 28 Α19 5 0:23:55,40 0:23:55,70
31. 614 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ m 29 Α39 8 0:23:34,30 0:23:57,20
32. 581 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 3 Γ39 1 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:23:57,70 0:24:00,40
33. 1689 ΧΑΡΚΟΠΛΙΑΣ ΟΘΩΝ m 30 Α29 8 0:23:48,70 0:24:13,30
34. 1808 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΡΙΔΑ f 4 Γ19 2 0:24:13,40 0:24:14,10
35. 1786 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ f 5 Γ19 3 0:24:14,10 0:24:14,20
36. 1807 ΦΛΩΡΟΥ ΠΕΝΥ f 6 Γ19 4 0:24:14,50 0:24:14,70
37. 783 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ m 31 Α39 9 0:24:12,10 0:24:19,30
38. 1513 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ f 7 Γ39 2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:24:20,10 0:24:20,10
39. 414 ΑΚΡΙΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 32 Α49 6 0:24:12,20 0:24:21,50
40. 638 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 8 Γ39 3 0:24:12,80 0:24:23,80
41. 552 ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΥΡΩΝ m 33 Α19 6 0:24:08,80 0:24:25,70
42. 1539 ΤΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 34 Α39 10 0:24:24,10 0:24:26,20
43. 785 ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ m 35 Α59 4 Σ.Δ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:24:25,20 0:24:28,40
44. 1522 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ m 36 Α60 2 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 0:24:29,40 0:24:30,80
45. 601 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΛΚΗΣΤΗ f 9 Γ40 1 0:24:36,60 0:24:37,40
46. 2488 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 37 Α19 7 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας 0:24:47,30 0:24:47,30
47. 720 ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ m 38 Α19 8 7 0:24:47,50 0:24:47,50
48. 1251 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 39 Α29 9 Α.Ο.Α. “Ο ΦΑΕΘΩΝ” 0:24:29,10 0:24:58,30
49. 705 ΛΑΜΠΑ MAPIA f 10 Γ19 5 ΠΕΛΑΣΓΟΣ 0:25:09,00 0:25:11,10
50. 749 ΜΑΜΑΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ m 40 Α29 10 Καμια 0:24:49,60 0:25:11,40
51. 918 ΞΕΝΟΥ ΡΑΝΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ f 11 Γ19 6 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:25:11,50 0:25:11,70
52. 515 ΓΚΟΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑ f 12 Γ39 4 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:25:10,60 0:25:16,10
53. 567 ΚΑΠΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 41 1 0:25:17,40 0:25:24,00
54. 411 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 42 Α19 9 0:25:17,70 0:25:24,50
55. 1579 ΤΙΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ m 43 Α39 11 PERSEAS TEAM 0:25:15,30 0:25:25,60
56. 558 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ m 44 Α19 10 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:25:27,10 0:25:31,40
57. 502 ΓΚΑΝΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 45 Α29 11 0:25:05,90 0:25:33,40
58. 568 ΚΑΠΡΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 46 Α19 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:25:33,70 0:25:34,80
59. 469 ΒΑΣΚΟΣ ΖΗΣΗΣ m 47 Α19 12 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:25:34,00 0:25:35,20
60. 865 ΜΥΛΩΝΑ ΧΡΥΣΑ f 13 Γ40 2 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 0:25:34,50 0:25:38,30
61. 495 ΓΙΑΠΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 48 Α19 13 0:25:41,60 0:25:42,00
62. 1571 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ f 14 Γ19 7 ΣΟΑ Φωκιανος Καρδιτσας 0:25:45,90 0:25:46,00
63. 621 ΚΟΥΚΟΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 49 Α39 12 OXOK 0:25:34,10 0:25:46,50
64. 2445 ΣΕΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ f 15 Γ39 5 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:25:53,50 0:25:54,20
65. 795 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ m 50 Α39 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:51,80 0:26:00,00
66. 630 ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΘΩΜΑΣ m 51 Α19 14 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:26:01,10 0:26:02,30
67. 1580 ΤΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ m 52 Α19 15 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:26:01,80 0:26:02,60
68. 569 ΚΑΠΡΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ m 53 Α19 16 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:26:03,90 0:26:04,50
69. 599 ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗ ΑΝΝΗ f 16 Γ40 3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:26:15,70 0:26:15,70
70. 438 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 54 Α49 7 0:26:17,70 0:26:17,90
71. 458 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 55 Α39 14 ΑΤΟΜΙΚΗ 0:25:58,40 0:26:18,20
72. 2493 ΣΚΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ m 56 Α49 8 0:26:07,10 0:26:19,60
73. 2484 ΣΙΟΥΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ m 57 Α39 15 —————————————————— 0:26:01,60 0:26:24,30
74. 420 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ m 58 Α59 5 0:26:26,30 0:26:26,30
75. 928 ΞΥΛΟΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 59 Α39 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:05,50 0:26:26,40
76. 512 ΓΚΟΡΙΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 17 Γ19 8 0:26:18,70 0:26:32,90
77. 1557 ΤΕΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΤΕΑΣ m 60 Α19 17 SCHOOL OF ENLGISH ATHENA 0:26:31,40 0:26:33,20
78. 489 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 61 Α39 17 0:26:07,70 0:26:35,20
79. 901 ΝΤΙΚΑ ΓΙΩΤΑ f 18 Γ39 6 0:26:35,00 0:26:38,70
80. 771 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 19 Γ39 7 0:26:35,30 0:26:39,30
81. 912 ΝΤΡΟΥΒΑ ΕΥΤΥΧΙΑ f 20 Γ39 8 perseas 0:26:51,10 0:27:02,00
82. 443 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ m 62 Α39 18 0:26:53,20 0:27:12,30
83. 1757 ΠΑΠΠΑΣ ΑΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 63 Α29 12 0:27:03,60 0:27:12,30
84. 659 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΕΛΕΝΗ f 21 Γ19 9 0:27:12,40 0:27:14,40
85. 1590 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 64 Α39 19 0:26:53,50 0:27:18,30
86. 2372 ΡΕΚΟΥΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 65 Α39 20 Ο.Χ.Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:27:09,80 0:27:23,00
87. 412 ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 66 Α19 18 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:27:13,10 0:27:23,30
88. 1686 ΧΑΡΚΟΠΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 67 Α59 6 0:27:05,00 0:27:30,90
89. 794 ΜΠΕΝΕΚΗΣ ΝΙΚΟΣ m 68 Α59 7 0:27:21,90 0:27:32,30
90. 2477 ΣΙΑΦΑΚΑ ΛΙΤΣΑ f 22 Γ39 9 0:27:28,30 0:27:32,40
91. 1672 ΦΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΉ Σ m 69 Α29 13 οχι 0:27:26,00 0:27:37,60
92. 2385 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 70 Α29 14 0:27:11,90 0:27:37,90
93. 1710 ΧΟΡΤΗ ΜΑΡΙΑ f 23 Γ39 10 0:27:16,70 0:27:41,00
94. 1722 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ m 71 Α19 19 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:27:38,20 0:27:44,10
95. 508 ΓΚΙΖΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 72 Α49 9 0:27:21,70 0:27:46,70
96. 415 ΑΚΡΙΒΟΥ ΝΙΚΗ f 24 Γ39 11 0:27:49,80 0:27:52,80
97. 893 ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 73 Α49 10 0:27:55,30 0:28:02,10
98. 2500 ΣΟΦΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ m 74 Α19 20 0:28:22,50 0:28:23,70
99. 594 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 75 Α29 15 0:28:22,10 0:28:33,80
100. 879 ΝΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 76 Α29 16 0:28:28,00 0:28:34,10
101. 1564 ΤΖΑΤΖΑΚΗ ΒΑΙΑ f 25 Γ40 4 0:28:36,30 0:28:37,90
102. 462 ΒΑΡΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ m 77 Α29 17 οχι 0:28:28,80 0:28:41,00
103. 980 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 78 Α59 8 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:28:25,70 0:28:44,20
104. 2443 ΣΕΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 26 Γ39 12 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:28:43,30 0:28:44,50
105. 1749 ΚΟΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ m 79 Α39 21 0:28:40,70 0:28:48,90
106. 2437 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 80 Α49 11 0:28:48,80 0:28:49,50
107. 479 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 81 Α39 22 0:28:51,40 0:28:51,40
108. 1521 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 27 Γ39 13 0:28:49,80 0:28:51,90
109. 532 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΛΩΝ m 82 Α59 9 0:28:38,50 0:28:58,70
110. 531 ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 28 Γ40 5 ΕΥΡΥΠΙΛΟΣ 0:28:48,10 0:29:01,60
111. 2420 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 83 Α39 23 0:28:54,80 0:29:02,50
112. 968 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ m 84 Α19 21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:29:04,60 0:29:05,90
113. 445 ΑΡΜΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 85 Α49 12 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:28:52,80 0:29:07,10
114. 595 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ f 29 Γ39 14 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:29:06,30 0:29:11,10
115. 409 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ f 30 Γ39 15 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:29:06,10 0:29:11,10
116. 546 ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 86 Α19 22 0:29:02,30 0:29:13,00
117. 529 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 87 Α19 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:29:14,70 0:29:15,60
118. 446 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ f 31 Γ40 6 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:29:13,20 0:29:16,10
119. 2408 ΡΙΖΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ m 88 Α29 18 0:29:06,60 0:29:26,40
120. 2413 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ f 32 Γ39 16 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:29:05,20 0:29:26,60
121. 524 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 89 Α49 13 0:29:29,70 0:29:30,50
122. 2440 ΣΒΑΡΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 90 Α19 24 0:29:32,40 0:29:32,40
123. 639 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ f 33 Γ39 17 0:29:22,40 0:29:32,50
124. 426 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 91 Α29 19 0:29:26,60 0:29:43,40
125. 728 ΛΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 92 Α19 25 0:29:28,10 0:29:43,50
126. 1359 ΠΡΈΝΓΚΑ ΜΆΡΙΟΣ m 93 Α19 26 0:29:47,20 0:29:48,00
127. 632 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 94 Α39 24 0:29:27,70 0:29:50,90
128. 544 ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 95 Α19 27 0:29:43,00 0:29:53,40
129. 560 Καλογριτσας Σοφοκλής m 96 Α39 25 0:29:51,60 0:29:58,00
130. 1776 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΟΤΗΣ m 97 Α39 26 0:29:51,80 0:29:58,10
131. 406 ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 98 Α39 27 ΟΧΟΚ 0:29:46,80 0:29:59,10
132. 425 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ f 34 Γ39 18 Α.Σ.ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:29:55,80 0:30:04,30
133. 545 ΘΑΝΑΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ f 35 Γ39 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:30:03,90 0:30:12,30
134. 798 ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 99 Α49 14 0:29:57,80 0:30:22,20
135. 559 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 100 Α49 15 0:29:57,60 0:30:22,20
136. 2343 ΠΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 101 Α49 16 0:30:01,50 0:30:24,90
137. 1362 ΠΡΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ m 102 Α19 28 0:30:05,70 0:30:34,20
138. 1831 ΛΙΑΠΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ m 103 Α39 28 0:30:26,40 0:30:35,40
139. 1547 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 104 Α59 10 ΔΑΣΚΑΛΩΝ 0:30:35,30 0:30:37,90
140. 1576 ΤΖΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 105 Α49 17 0:30:18,70 0:30:39,50
141. 1637 ΤΣΙΟΥΝΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 106 Α49 18 0:30:19,10 0:30:39,80
142. 1798 ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 107 Α49 19 0:30:38,60 0:30:41,00
143. 1816 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ m 108 Α19 29 0:30:46,30 0:30:48,60
144. 1553 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ m 109 Α49 20 family team 0:30:33,20 0:30:49,00
145. 518 ΓΚΟΥΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ f 36 Γ39 20 0:30:53,50 0:30:55,70
146. 517 ΓΚΟΥΡΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ f 37 Γ39 21 0:30:53,00 0:30:55,80
147. 766 ΜΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 38 Γ39 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:30:55,80 0:31:00,00
148. 855 ΜΠΡΟΥΖΙΩΤΗ ΒΑΙΑ f 39 Γ39 23 0:30:51,20 0:31:01,70
149. 2392 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΔΩΡΑ f 40 Γ39 24 ΩΡΙΩΝ 0:30:58,50 0:31:02,40
150. 777 ΜΟΛΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ f 41 Γ39 25 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 0:30:54,40 0:31:03,50
151. 1746 ΜΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 110 Α39 29 0:30:45,40 0:31:08,10
152. 499 ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ ΛΕΛΑ f 42 Γ39 26 PERSEAS TEAM 0:30:42,00 0:31:08,90
153. 509 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 111 Α59 11 0:31:07,50 0:31:10,40
154. 671 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ f 43 Γ39 27 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 0:31:09,10 0:31:17,60
155. 1709 ΧΙΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ f 44 Γ39 28 0:31:16,80 0:31:21,00
156. 1779 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 112 Α49 21 0:31:22,80 0:31:22,80
157. 733 ΜΑΓΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 45 Γ40 7 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ “ΕΥ ΖΗΝ” 0:31:17,80 0:31:29,30
158. 805 ΜΠΟΛΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΉ f 46 Γ39 29 at designs 0:31:15,40 0:31:30,40
159. 1575 ΤΖΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 113 Α49 22 0:31:09,50 0:31:30,60
160. 1755 ΝΤΟΥΦΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 114 Α29 20 0:31:28,90 0:31:36,70
161. 505 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ m 115 Α19 30 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:31:28,40 0:31:36,90
162. 513 ΓΚΟΡΙΛΑ ΘΩΜΑΗ f 47 Γ39 30 0:31:24,50 0:31:40,80
163. 1591 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 48 Γ39 31 0:31:38,70 0:31:44,60
164. 2369 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 116 Α19 31 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:31:47,30 0:31:48,90
165. 656 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΊΔΗΣ m 117 2 tennis academy faethon 0:31:30,10 0:31:59,20
166. 528 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 49 Γ39 32 ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Ο ΦΑΕΘΩΝ 0:31:30,20 0:31:59,30
167. 2370 ΡΑΧΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 50 Γ39 33 Α.Ο.Α. “Ο ΦΑΕΘΩΝ” 0:31:32,80 0:31:59,50
168. 423 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 118 Α19 32 0:32:02,80 0:32:06,10
169. 970 Παπαβασιλείου Στελίνα f 51 Γ19 10 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 0:32:08,00 0:32:08,10
170. 473 ΒΛΑΧΟΥ ΞΕΝΙΑ f 52 Γ19 11 0:32:32,40 0:32:34,40
171. 441 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 119 Α59 12 0:32:04,30 0:32:34,50
172. 459 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 120 Α39 30 0:32:24,00 0:32:35,40
173. 739 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 121 Α19 33 0:32:31,40 0:32:35,50
174. 523 ΔΕΜΙΚΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ f 53 Γ19 12 ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:32:20,00 0:32:36,40
175. 784 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ f 54 Γ40 8 0:32:40,90 0:32:41,30
176. 578 ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 55 Γ19 13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:32:45,70 0:32:47,20
177. 1617 ΤΣΙΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ f 56 Γ19 14 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:32:33,90 0:32:51,80
178. 1572 ΤΖΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 57 Γ19 15 ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:32:35,80 0:32:52,70
179. 2495 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 58 Γ40 9 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 0:32:31,30 0:32:56,70
180. 591 Κασιουρα Χαρουλα f 59 Γ39 34 0:32:49,10 0:32:58,40
181. 1764 ΧΑΡΚΟΠΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ f 60 Γ40 10 0:32:48,20 0:33:01,70
182. 2314 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ m 122 Α29 21 0:33:06,30 0:33:12,70
183. 1332 ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 61 Γ39 35 0:33:06,20 0:33:12,70
184. 590 ΚΑΡΥΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 123 Α19 34 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0:33:03,70 0:33:16,50
185. 782 ΜΠΑΔΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ m 124 Α59 13 0:33:33,70 0:33:37,20
186. 2365 ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΝΑ f 62 Γ40 11 0:33:33,60 0:33:37,50
187. 492 ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ f 63 Γ39 36 family team 0:33:31,90 0:33:48,30
188. 2455 ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ m 125 Α59 14 KBA 0:33:24,90 0:33:49,50
189. 526 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 126 Α19 35 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:33:40,20 0:33:52,30
190. 1698 ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 64 Γ39 37 0:33:31,40 0:33:54,90
191. 613 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 127 Α49 23 0:33:32,00 0:33:55,60
192. 1793 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ f 65 Γ40 12 0:33:57,60 0:34:00,00
193. 1704 ΧΙΔΕΡΙΔΗΣ-ΜΑΝΔΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ m 128 Α39 31 AT Designs 0:33:46,80 0:34:00,20
194. 565 ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ m 129 Α29 22 0:33:57,90 0:34:07,20
195. 793 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 130 Α29 23 0:33:57,30 0:34:07,30
196. 579 ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 66 Γ39 38 0:33:57,90 0:34:07,50
197. 478 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ m 131 Α29 24 0:33:56,60 0:34:10,10
198. 2345 ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 67 Γ19 16 PERSEAS TEAM 0:34:13,20 0:34:26,10
199. 1336 ΠΕΤΑΛΗ ΓΙΟΥΛΗ f 68 Γ40 13 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ “ΕΥ ΖΗΝ” 0:34:24,70 0:34:35,30
200. 1558 ΤΕΓΑΣ ΑΚΗΣ m 132 Α19 36 0:34:37,80 0:34:41,40
201. 496 ΓΙΑΠΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ m 133 Α19 37 0:34:43,30 0:34:43,80
202. 1512 ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 134 Α59 15 0:34:23,80 0:34:44,90
203. 575 ΚΑΡΑΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΣ m 135 Α19 38 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 0:34:52,50 0:34:52,70
204. 1753 ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ f 69 Γ19 17 0:34:43,50 0:34:56,00
205. 772 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ f 70 Γ40 14 0:34:44,70 0:34:58,30
206. 678 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 136 Α59 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:57,50 0:35:00,40
207. 921 ΞΗΡΑΚΙΑ ΒΟΥΛΑ f 71 Γ39 39 Yava Βόλος 0:34:56,50 0:35:01,90
208. 485 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 137 Α59 17 0:35:02,50 0:35:02,80
209. 598 ΚΙΡΓΙΟ ΜΑΡΙΑ f 72 2 0:35:09,50 0:35:09,50
210. 1826 ΚΟΥΤΣΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 73 Γ40 15 0:35:04,00 0:35:11,30
211. 1733 ΨΗΦΗΣ ΘΑΝΟΣ m 138 Α19 39 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:35:17,40 0:35:26,90
212. 1789 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 139 Α19 40 0:35:20,30 0:35:33,10
213. 444 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 74 Γ19 18 PERSEAS TEAM 0:35:20,20 0:35:33,90
214. 687 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 140 Α59 18 0:35:15,70 0:35:34,80
215. 457 ΒΑΡΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΒΑΓΓΕΛΙΟ f 75 Γ39 40 – 0:35:20,20 0:35:38,80
216. 2411 ΡΟΥΒΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 76 Γ40 16 0:35:16,30 0:35:39,10
217. 988 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 141 Α60 3 0:35:36,90 0:35:48,00
218. 467 ΒΑΣΙΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ m 142 Α29 25 PERSEAS TEAM 0:35:33,10 0:35:57,40
219. 520 ΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 143 Α39 32 0:35:49,90 0:36:02,40
220. 619 ΚΟΥΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 77 Γ39 41 0:35:47,70 0:36:02,40
221. 583 ΚΑΡΑΠΆΝΟΥ ΜΑΡΊΑ f 78 Γ39 42 0:35:47,20 0:36:02,50
222. 767 ΜΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ m 144 Α39 33 0:35:36,20 0:36:02,50
223. 538 ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 145 Α39 34 0:35:37,10 0:36:03,10
224. 533 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ f 79 Γ19 19 School of English ΑΘΗΝΑ 0:35:43,50 0:36:03,80
225. 450 ΒΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 80 Γ19 20 School of English ΑΘΗΝΑ 0:35:43,80 0:36:04,00
226. 2407 ΡΙΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 146 Α19 41 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 0:35:58,90 0:36:05,60
227. 549 ΘΩΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 81 Γ40 17 ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:35:55,50 0:36:13,20
228. 573 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ f 82 Γ39 43 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ “ΕΥ ΖΗΝ” 0:36:10,70 0:36:22,60
229. 577 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 83 3 0:36:29,40 0:36:44,60
230. 2426 ΣΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 147 Α29 26 0:36:29,30 0:36:44,70
231. 510 ΓΚΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ m 148 Α59 19 0:36:30,70 0:36:49,80
232. 1829 ΜΑΛΑΜΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ m 149 Α39 35 0:36:30,40 0:36:49,90
233. 442 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 150 Α49 24 RUNNING CLUB KARDITSAS 0:36:29,00 0:36:50,70
234. 765 ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ m 151 Α19 42 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 0:36:44,40 0:36:50,80
235. 563 ΚΑΜΗΝΙΩΤΗ ΜΕΛΙΝΑ f 84 Γ19 21 0:36:47,00 0:37:00,10
236. 663 ΚΟΥΤΣΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 85 Γ40 18 ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:36:52,70 0:37:01,30
237. 1534 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΉΝΗ f 86 Γ19 22 0:37:04,80 0:37:06,80
238. 542 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 87 Γ40 19 Club 0:37:10,70 0:37:15,90
239. 580 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ f 88 Γ19 23 0:37:25,00 0:37:26,30
240. 427 ΑΝΤΙΜΗΣΑΡΗ ΙΟΥΛΙΑ f 89 Γ19 24 ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:37:21,40 0:37:37,80
241. 792 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ f 90 Γ40 20 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 0:37:50,70 0:37:52,00
242. 625 ΚΟΥΜΠΟΥ ΕΥΗ f 91 Γ40 21 PERSEAS TEAM 0:37:43,90 0:37:55,90
243. 665 ΚΡΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ f 92 Γ19 25 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:37:42,90 0:38:00,80
244. 472 ΒΙΝΙΑΜΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 152 Α19 43 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:37:56,60 0:38:01,40
245. 1342 ΠΕΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΛΗΣ m 153 Α39 36 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 0:38:01,80 0:38:03,60
246. 522 ΓΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ f 93 Γ39 44 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 0:38:01,70 0:38:03,70
247. 1667 ΦΟΥΚΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ f 94 Γ39 45 0:37:58,30 0:38:04,30
248. 636 ΚΟΥΤΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 154 Α29 27 0:38:04,20 0:38:10,80
249. 724 ΛΙΑΠΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 95 Γ39 46 0:38:12,40 0:38:26,80
250. 465 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ f 96 Γ19 26 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:38:08,50 0:38:26,90
251. 475 ΒΟΛΑ ΑΝΝΑ f 97 Γ19 27 0:38:08,40 0:38:27,10
252. 2313 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ f 98 Γ39 47 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ “ΕΥ ΖΗΝ” 0:38:28,50 0:38:39,90
253. 662 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ f 99 Γ39 48 0:38:11,50 0:38:40,60
254. 713 ΛΑΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ f 100 Γ39 49 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ “ΕΥ ΖΗΝ” 0:38:28,90 0:38:40,70
255. 658 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ f 101 Γ40 22 Ανεξάρτητη 0:38:28,70 0:38:53,60
256. 1683 ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 102 Γ39 50 Ανεξάρτητη 0:38:29,20 0:38:53,60
257. 2496 ΣΟΥΦΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 155 Α19 44 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:38:53,00 0:38:57,30
258. 2308 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 156 Α19 45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:38:58,10 0:39:02,20
259. 2486 ΣΙΩΚΑ ΑΛΕΗΑΝΔΡΑ f 103 Γ19 28 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:39:06,30 0:39:23,30
260. 543 ΖΙΑΚΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ f 104 Γ19 29 SCHOOL OF ENGLISH “ΑΘΗΝΑ” 0:39:06,10 0:39:23,80
261. 484 ΓΑΛΑΓΑΛΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ f 105 Γ40 23 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:39:07,90 0:39:24,40
262. 976 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ f 106 Γ40 24 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:39:07,40 0:39:24,70
263. 471 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ f 107 Γ40 25 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:39:32,40 0:39:48,70
264. 781 ΜΟΥΛΑΝΤΖΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ f 108 Γ40 26 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:39:33,00 0:39:48,90
265. 534 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 109 Γ19 30 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:39:48,80 0:39:51,10
266. 2419 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ f 110 Γ19 31 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:39:43,10 0:39:51,60
267. 474 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 111 4 ΟΧΟΚ 0:40:15,00 0:40:29,60
268. 1650 ΤΣΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 157 Α39 37 Ο.Χ.Ο.Κ 0:40:14,70 0:40:29,60
269. 561 ΚΑΛΟΥΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ f 112 Γ39 51 Ο.Χ.Ο.Κ 0:40:14,30 0:40:29,60
270. 571 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 113 Γ39 52 ΟΧΟΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:40:14,20 0:40:29,80
271. 759 ΜΑΝΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ f 114 Γ39 53 0:41:11,10 0:41:20,30
272. 615 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 115 Γ40 27 0:41:00,10 0:41:20,60
273. 834 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ f 116 Γ19 32 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:41:20,70 0:41:27,90
274. 1747 ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 158 Α29 28 Σ.Δ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:41:24,50 0:41:35,80
275. 1700 ΧΕΛΙΔΟΝΗ ΑΘΗΝΑ f 117 Γ19 33 Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ 0:41:39,50 0:41:55,00
276. 400 MOYNTZIA EYTYXIA f 118 Γ19 34 0:41:41,00 0:41:56,30
277. 428 ΑΝΤΙΜΗΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 119 Γ19 35 ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:42:17,10 0:42:31,70
278. 516 ΓΚΟΥΡΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ f 120 Γ40 28 0:42:18,20 0:42:41,00
279. 477 ΒΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 159 Α60 4 0:42:18,30 0:42:41,10
280. 909 ΝΤΟΚΟ ΕΡΙΚΑ f 121 Γ19 36 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:42:50,40 0:42:51,10
281. 764 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ f 122 Γ19 37 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:43:23,40 0:43:31,30
282. 418 ΑΛΑΣΩΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 123 Γ19 38 0:43:18,90 0:43:31,50
283. 617 ΚΟΥΖΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ f 124 Γ39 54 0:43:28,20 0:43:43,20
284. 887 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΙΑ f 125 Γ39 55 0:43:29,80 0:43:43,40
285. 817 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ f 126 Γ19 39 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:43:48,70 0:43:56,80
286. 584 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ f 127 Γ40 29 0:43:47,90 0:44:06,70
287. 551 ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 160 Α59 20 0:44:20,60 0:44:38,70
288. 797 ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΤΙΝΗ f 128 Γ19 40 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:44:43,30 0:44:46,90
289. 437 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΕΚΤΟΡΙΑ f 129 Γ19 41 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:44:39,00 0:44:47,90
290. 434 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ f 130 Γ19 42 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:44:44,50 0:44:47,90
291. 1682 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 161 Α39 38 OXOK 0:44:40,40 0:44:53,70
292. 536 ΖΑΡΙΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ f 131 Γ39 56 ΟΧΟΚ 0:44:40,90 0:44:53,80
293. 796 ΜΠΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΜΑΡΙΑ f 132 Γ19 43 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:44:58,80 0:45:01,60
294. 432 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ f 133 Γ19 44 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:44:58,90 0:45:01,80
295. 436 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ f 134 Γ19 45 0:44:59,50 0:45:02,00
296. 1625 ΤΣΙΟΡΛΙΔΑ ΕΛΕΝΑ f 135 Γ39 57 ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:45:00,10 0:45:03,30
297. 939 ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΥ ΒΕΡΑ f 136 5 0:45:16,80 0:45:30,70
298. 488 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 137 6 SCHOOL OF ENGLISH “AΘΗΝΑ” 0:45:23,00 0:45:41,90
299. 911 ΝΤΡΟΥΒΑ ΕΙΡΗΝΗ f 138 Γ19 46 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:45:23,30 0:45:42,00
300. 557 ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 139 Γ19 47 0:45:30,00 0:45:44,00
301. 2318 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 140 Γ39 58 0:45:39,10 0:45:44,20
302. 761 ΜΑΝΩΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ f 141 Γ19 48 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:45:49,40 0:46:07,10
303. 433 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΠΥΡΕΛΑ f 142 Γ19 49 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:46:07,80 0:46:08,60
304. 539 Ζάχου Θωμαη f 143 Γ19 50 Σχολείο Μαθηματικών -Στρογγυλή 0:46:02,10 0:46:21,10
305. 503 Γκαραβελα Βαΐα f 144 Γ19 51 Σχολείο Μαθηματικών -Στρογγυλή 0:46:09,20 0:46:28,50
306. 1635 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 162 Α19 46 SCHOOL OF ENGLISH “ΑΘΗΝΑ” 0:46:21,20 0:46:29,10
307. 498 ΓΙΟΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 145 Γ19 52 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:46:11,70 0:46:29,30
308. 1773 ΝΤΟΛΚΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 146 Γ19 53 0:46:51,50 0:46:53,80
309. 1263 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 163 Α59 21 Α.Ο.Α. “Ο ΦΑΕΘΩΝ” 0:46:56,30 0:47:27,20
310. 637 ΚΟΥΤΡΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ f 147 Γ19 54 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:47:36,00 0:47:52,10
311. 2442 ΣΔΟΓΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ f 148 Γ19 55 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:47:50,50 0:47:53,40
312. 417 ΑΛΑΣΩΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ f 149 Γ19 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:50:32,40 0:51:03,10
313. 500 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ m 164 Α19 47 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:50:32,30 0:51:03,20
314. 755 ΜΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 165 Α49 25 Aνεξαρτητος 0:53:03,90 0:53:26,00
315. 572 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ f 150 Γ39 59 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ “ΕΥ ΖΗΝ” 0:53:38,70 0:53:50,10
316. 97 ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 166 Α39 39 Σ.Δ. ΚΑΡΔΊΤΣΑΣ 0:59:17,50 0:59:17,50
317. 742 ΜΑΛΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 167 Α29 29 ΣΔ KΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:41:06,60 1:41:06,60
318. 707 ΛΑΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ m 168 Α19 48 ΠΕΛΑΣΓΟΣ 1:45:12,30 1:45:12,30

Τρεις πρώτοι σε ανά κατηγορία κάθε αγώνα:

Δρόμος 5.000 μέτρων

Γενική Ανδρών
1. Στυλιανός Φιλάι ΟΣΦΠ
2. Κων/νος Κακαράντζας Σ.Δ. Τρικάλων
3. Χρήστος Παλούκης

Γενική Γυναικών
1. Κων/να Γκατζή Γ.Σ.Κ.
2. Γεωργία Κουκούλη
3. Κατερίνα Καραντζιά ΣΔΥ Βόλου

Άνδρες έως 19
1. Δημήτριος Κατσάρας
2. Αλέξανδρος Μπάντζιος
3.Γεώργιος Παλαιοθόδωρος

Άνδρες 20-29
1. Χρήστος Καραζήσης
2. Δημήτρης Μανίκας
3. Σταύρος Μπάτρας

Άνδρες 30-39
1. Σωτήρης Βαρβίτσας
2. Δημήτρης Καρελάς
3. Στέργιος Γκουντάρας

Άνδρες 40-49
1. Χρήστος Ψαρογεωργος
2. Χρήστος Μπλέτσιος
3. Βαγγέλης Ντέλας

Άνδρες 50-59
1. Κώστας Χατζηκωνσταντίνου
2. Κώστας Τσιάκας
3. Γιώργος Κουτσοδήμας

Άνδρες 60+
1. Θανάσης Μόλτσας
2. Στράτος Συμεωνίδης
3. Γιώργος Παπαδόπουλος

Γυναίκες κάτω των 19
1 Ίριδα Παπαγιάννη
2. Μαρία Καραγιάννη
3. Πένυ Φλώρου

Γυναίκες 20-39
1. Μαρία Στάμου
2. Κων/να Κουτσικούρη
3. Μαρία Γκούρλα

Γυναίκες 40+
1 Άλκηστη Κολοκύθα
2. Χρύσα Μυλωνά
3. Άννυ Κλειδωνάρη

Δρόμος 10.000 μέτρων

Γενική Ανδρών
1. Αντώνης Παπαδημητρίου Άρης Θεσσαλονίκης
2. Γεράσιμος Γρίβας ΟΣΦΠ
3. Δημήτρης Φράγκος

Γενική Γυναικών
1. Δήμητρα Τσινίκου Λάρισα
2. Τζουλιάνα Μαγρίζου Λάρισα
3. Φανη Τσαγκούλη Λάρισα

Άνδρες έως 19
1. Κώστας Βαρσάμης
2. Περικλής Πάλμος
3. Χρήστος Θέος

Άνδρες 20-29
1. Γιάννης Καλαντζής
2. Φραγκίσκος Καραμέτος
3. Θανάσης Κολοβός

Άνδρες 30-39
1. Αλέξανδρος Γελαδάρης
2. Γιώργος Βαϊόπουλος
3. Παναγιώτης Ζευγαράς

Άνδρες 40-49
1. Νίκος Γεραγόρης
2. Φάνης Κατσικάς
3. Βαγγέλης Δρόσος

Άνδρες 50-59
1. Σωτήρης Αντωνίου
2. Γιώργος Πατήθρας
3. Γιώργος Ευσταθίου

Άνδρες 60+
1. Αργύρης Βουρλογιάννης
2. Γιάννης Δρουδάκης
3. Στέργιος Λάππας

Γυναίκες έως 19
1. Χριστίνα Τσιανάβα

Γυναίκες 20-39
1. Ελένη Σκούλου
2. Αθανασία Κανακοπούλου
3. Ρούλα Κόσβυρα

Γυναίκες 40+
1. Μαρία Παπαδημητρίου
2. Μαρίνα Δουλγεράκη
3. Ευθυμία Χαλιασού

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close