Αποτελέσματα αγώνων RunningΕπικαιρότητα

Αποτελέσματα 33ος Δρόμος Θυσίας Διστόμου 2017

 

Την   Κυριακή 28  Μαΐου  2017 ,  πραγματοποιήθηκε ο αγώνας δρόμου, απόστασης  11.200  μέτρων,  με την ονομασία « 33ος Δρόμος  Θυσίας  Διστόμου », στο πλαίσιο των εκδηλώσεων Μνήμης των Σφαγιασθέντων  Διστομιτών στις 10 Ιουνίου  1944 από τα Γερμανικά  στρατεύματα  Κατοχής.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

11.200 μέτρα

1 507 ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:39’36.08
2 39 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 ANTIKYRA RUNNING 0:43’17.40
3 157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΣΣΕ 0:43’36.65
4 67 ΛΑΠΟΥΣΙ ΛΟΥΚΑΣ 1999 Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:44’26.58
5 506 ΠΑΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1960 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:45’11.46
6 125 ΑΡΟΥΤΟΥΝΙΑΝ ΑΡΟΥΤ 1995 ΑΣΔΥΣ 0:46’12.24
7 70 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1974 Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:46’30.14
8 68 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1973 Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:47’07.37
9 360 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΣΝΔ 0:47’37.24
10 216 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΠΟΛΙΤ. ΣΥΛ. ΔΕΣΦΙΝΑΣ ‘Η ΠΡΟΟΔΟΣ’ 0:47’38.68
11 348 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΣΝΔ 0:47’46.21
12 351 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΣΝΔ 0:47’57.14
13 362 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΣΝΔ 0:48’00.58
14 337 ΦΑΦΑΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1998 ΣΜΥ 0:48’07.27
15 311 ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΣΜΥ 0:48’26.93
16 224 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1971 ΣΑΦΑΝΣ 0:48’44.65
17 277 ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΣ 1996 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:48’59.43
18 100 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:49’05.52
19 211 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:49’20.52
20 375 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:49’32.02
21 374 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΣΤΥΑ 0:49’36.78
22 435 ΠΑΤΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1998 ΣΤΥΑ 0:49’40.81
23 465 ΨΙΛΙΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1997 ΣΤΥΑ 0:50’02.18
24 443 ΣΑΛΑΓΚΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:50’35.34
25 343 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΣΝΔ 0:50’35.74
26 153 ΝΤΖΑΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΣΔΥΣ 0:50’36.05
27 437 ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΣΤΥΑ 0:50’36.37
28 124 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:50’39.43
29 145 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΣΔΥΣ 0:50’41.62
30 328 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1997 ΣΜΥ 0:50’41.93
31 199 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 ΘΗΒΑ 0:50’50.30
32 446 ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:50’58.58
33 495 ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51’00.71
34 372 LOYD TINODWA 1991 ΣΤΥΑ 0:51’17.40
35 52 ΜΠΊΘΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1969 MARATHON CLUB 0:51’18.43
36 315 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΣΜΥ 0:51’18.78
37 234 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1986 ΣΑΦΑΝΣ 0:51’22.58
38 469 ΤΑΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:51’28.18
39 99 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1988 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ – ΠΓΣ 0:51’35.11
40 347 ΒΑΡΝΑΒΑ ΠΕΤΡΟΣ 1996 ΣΝΔ 0:51’37.08
41 349 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998 ΣΝΔ 0:51’52.78
42 209 ΜΠΑΛΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1993 Π.Ο.ΔΙ. 0:51’53.18
43 309 ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΣΜΥ 0:51’58.62
44 137 ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΑΣΔΥΣ 0:52’14.21
45 380 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:52’14.55
46 355 ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1996 ΣΝΔ 0:52’17.55
47 233 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1976 ΣΑΦΑΝΣ 0:52’18.14
48 175 ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΣΔΥΣ 0:52’19.81
49 161 ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛ. 1998 ΑΣΔΥΣ 0:52’30.81
50 135 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 1997 ΑΣΔΥΣ 0:52’40.58
51 503 ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52’40.90
52 45 ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 FOKIDARUNNERS 0:52’45.62
53 334 ΤΖΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 1997 ΣΜΥ 0:52’55.49
54 149 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 ΑΣΔΥΣ 0:52’57.34
55 440 ΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:52’58.49
56 433 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:53’02.27
57 50 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1977 LEPANTO RUNNERS 0:53’03.02
58 453 ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:53’06.90
59 492 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53’07.52
60 354 ΚΑΠΟΝΑΣ ΧΑΡΗΣ 1997 ΣΝΔ 0:53’21.05
61 147 ΜΙΧΑΗΛ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:53’22.62
62 117 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1971 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:53’28.49
63 136 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:53’30.43
64 151 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:53’32.05
65 139 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:53’36.99
66 128 ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1997 ΑΣΔΥΣ 0:53’40.93
67 399 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1997 ΣΤΥΑ 0:53’41.34
68 163 ΠΟΥΓΙΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΣΔΥΣ 0:53’41.71
69 174 ΧΟΝΔΡΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΑΣΔΥΣ 0:53’55.08
70 463 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:53’55.49
71 317 ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1997 ΣΜΥ 0:53’55.87
72 326 ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 1997 ΣΜΥ 0:53’56.24
73 247 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 1965 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:53’58.96
74 158 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:54’02.87
75 327 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1997 ΣΜΥ 0:54’10.99
76 342 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1998 ΣΝΔ 0:54’20.40
77 510 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54’31.27
78 481 ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54’34.55
79 373 ΑΓΑΠΙΟΥ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:54’40.99
80 127 ΒΕΡΒΕΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΣΔΥΣ 0:55’09.18
81 361 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΣΝΔ 0:55’09.78
82 385 ΓΚΑΙΔΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:55’10.90
83 169 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΑΣΔΥΣ 0:55’12.27
84 272 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΤΙΜΟΣ 1956 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:55’13.08
85 415 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:55’23.34
86 432 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ 1994 ΣΤΥΑ 0:55’24.78
87 173 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1997 ΑΣΔΥΣ 0:55’25.46
88 131 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:55’27.08
89 367 ΦΥΛΑΚΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΣΝΔ 0:55’27.37
90 166 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:55’47.84
91 217 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 ΠΟΛΙΤ. ΣΥΛ. ΔΕΣΦΙΝΑΣ ‘Η ΠΡΟΟΔΟΣ’ 0:55’50.74
92 509 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56’06.37
93 298 ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΘΩΜΑΣ 1971 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:56’15.21
94 475 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:56’17.21
95 485 ΚΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 0:56’17.90
96 357 ΜΠΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1995 ΣΝΔ 0:56’26.49
97 445 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:56’27.30
98 48 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1963 LEPANTO RUNNERS 0:56’30.96
99 132 ΙΑΩΚΕΙΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:56’36.78
100 156 ΠΑΝΑΓΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1996 ΑΣΔΥΣ 0:56’40.21
101 159 ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΑΣΔΥΣ 0:56’51.71
102 214 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ΠΟΛΙΤ. ΣΥΛ. ΔΕΣΦΙΝΑΣ ‘Η ΠΡΟΟΔΟΣ’ 0:56’52.05
103 18 ΜΑΛΙΑΧΩΒΑΣ ΘΩΜΑΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56’57.68
104 318 ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΣΜΥ 0:57’01.40
105 207 ΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:57’05.65
106 447 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΣΤΥΑ 0:57’08.30
107 430 ΝΤΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:57’08.55
108 427 ΜΥΛΩΝΑΣ ΗΛΙΑΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:57’08.87
109 410 ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:57’09.14
110 308 ΙΝΤΖΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΣΜΥ 0:57’09.37
111 319 ΚΑΡΝΟΥΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΣΜΥ 0:57’43.14
112 129 ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΑΣΔΥΣ 0:57’43.46
113 114 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1971 ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 0:57’51.74
114 236 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1966 ΣΑΦΑΝΣ 0:58’01.08
115 512 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 ΠΣ 0:58’05.99
116 491 ΤΖΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58’09.96
117 353 ΚΑΛΙΑΚΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΣΝΔ 0:58’16.65
118 352 ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΣΝΔ 0:58’17.21
119 484 ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1972 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 0:58’17.65
120 296 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:58’19.24
121 429 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1996 ΣΤΥΑ 0:58’20.43
122 412 ΚΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:58’22.87
123 141 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:58’25.52
124 168 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:58’25.90
125 155 ΠΑΛΛΗΣ ΛΟΙΖΟΣ 1996 ΑΣΔΥΣ 0:58’26.34
126 111 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1973 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:58’26.65
127 398 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:58’26.96
128 393 ΕΥΦΜΟΡΦΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:58’27.27
129 313 ΔΟΥΛΔΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΣΜΥ 0:58’29.81
130 113 ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:58’31.37
131 228 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1970 ΣΑΦΑΝΣ 0:58’35.14
132 109 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:58’35.81
133 422 ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 ΣΤΥΑ 0:58’38.81
134 404 ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:58’39.24
135 25 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58’45.05
136 160 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1998 ΑΣΔΥΣ 0:58’45.37
137 222 ΚΑΚΑΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1958 ΣΑΦΑΝΣ 0:58’55.34
138 130 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997 ΑΣΔΥΣ 0:58’57.78
139 165 ΣΚΟΡΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΑΣΔΥΣ 0:58’58.05
140 220 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 ΣΑΦΑΝΣ 0:58’58.43
141 379 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:58’58.68
142 459 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΣΤΥΑ 0:59’02.49
143 400 ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:59’02.96
144 394 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:59’03.71
145 215 ΛΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΠΟΛΙΤ. ΣΥΛ. ΔΕΣΦΙΝΑΣ ‘Η ΠΡΟΟΔΟΣ’ 0:59’03.99
146 380 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:59’04.27
147 407 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:59’05.90
148 97 ΤΑΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 0 Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ 0:59’06.21
149 176 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:59’10.65
150 511 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 ΠΣ 0:59’11.62
151 358 ΜΠΑΛΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1997 ΣΝΔ 0:59’20.30
152 341 ΑΚΡΙΒΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 1996 ΣΝΔ 0:59’21.49
153 350 ΓΚΙΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1995 ΣΝΔ 0:59’24.87
154 359 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΣΝΔ 0:59’25.11
155 377 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:59’25.62
156 172 ΧΑΡΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 ΑΣΔΥΣ 0:59’25.81
157 123 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΣΔΥΣ 0:59’33.02
158 114 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1971 ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 0:59’33.34
159 386 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:59’35.52
160 462 ΧΡΟΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 0:59’41.55
161 102 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1972 ΑΚΟΛ 0:59’46.99
162 468 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 0:59’49.14
163 397 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΣΤΥΑ 0:59’54.21
164 10 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59’55.49
165 310 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 1997 ΣΜΥ 0:59’57.52
166 87 ΣΙΑΤΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1975 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:00’01.24
167 206 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1961 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1:00’24.34
168 286 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1969 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:00’28.62
169 497 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1958 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00’32.37
170 411 ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΣΤΥΑ 1:00’33.68
171 424 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΣΤΥΑ 1:00’34.71
172 366 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 ΣΝΔ 1:00’39.34
173 346 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΣΝΔ 1:00’53.55
174 322 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΣΜΥ 1:00’53.93
175 482 ΜΗΤΣΙΟΥ ΤΖΕΝΗ 1968 ΑΚΟΛ 1:00’54.87
176 406 ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΣΤΥΑ 1:00’56.37
177 502 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00’56.81
178 423 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:01’04.11
179 264 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:01’05.99
180 331 ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΣΜΥ 1:01’07.52
181 441 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1997 ΣΤΥΑ 1:01’08.65
182 417 ΛΙΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:01’17.37
183 279 ΡΑΝΤΟΥ ΚΟΣΤΕΛ 1973 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:01’20.24
184 285 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1955 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:01’21.58
185 364 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΣΝΔ 1:01’24.46
186 177 ΜΠΟΥΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1976 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:01’24.81
187 242 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1954 ΣΑΦΑΝΣ 1:01’25.52
188 402 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:01’28.24
189 336 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1997 ΣΜΥ 1:01’28.62
190 452 ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:01’31.78
191 490 ΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01’35.08
192 467 ΓΡΑΝΤΖΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1966 ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 1:01’37.74
193 246 ΔΟΥΔΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:01’44.62
194 325 ΜΠΑΤΣΑΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 ΣΜΥ 1:01’46.65
195 204 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1989 ΜΑΡΑΘΩΝ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:01’49.08
196 205 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1983 ΜΑΡΑΘΩΝ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:01’55.02
197 11 ΙΣΑΤΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02’18.18
198 454 ΤΣΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΣΤΥΑ 1:02’18.52
199 389 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:02’18.93
200 150 ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 1965 ΑΣΔΥΣ 1:02’19.27
201 420 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1998 ΣΤΥΑ 1:02’19.58
202 120 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1943 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02’44.24
203 208 ΛΕΜΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 Π.Ο.ΔΙ. 1:02’45.21
204 223 ΚΑΚΚΑΣ-ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 ΣΑΦΑΝΣ 1:02’49.93
205 239 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1961 ΣΑΦΑΝΣ 1:02’53.14
206 256 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:03’00.68
207 142 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 1996 ΑΣΔΥΣ 1:03’00.99
208 281 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1957 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:03’02.14
209 273 ΚΕΛΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:03’02.74
210 83 ΜΙΣΤΗΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1958 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:03’12.96
211 321 ΚΡΟΚΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΣΜΥ 1:03’27.84
212 408 ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΣΤΥΑ 1:03’38.62
213 451 ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:04’03.99
214 133 ΙΩΑΚΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1978 ΑΣΔΥΣ 1:04’07.58
215 488 ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1961 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:04’09.14
216 431 ΝΤΟΥΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:04’12.87
217 426 ΜΠΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:04’20.58
218 456 ΤΣΙΤΩΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:04’23.62
219 195 ΑΓΓΕΛΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 1970 ΖΕΛΙ ΛΟΚΡΙΔΑΣ 1:04’24.05
220 283 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1954 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:04’24.58
221 324 ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΜΥ 1:04’28.52
222 314 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΡΕΤΗ 1998 ΣΜΥ 1:04’32.34
223 504 ΚΟΡΟΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1983 ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 1:04’32.65
224 221 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ 1976 ΣΑΦΑΝΣ 1:04’35.81
225 134 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1994 ΑΣΔΥΣ 1:04’36.52
226 203 ΤΟΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1976 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:04’52.58
227 116 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:04’59.74
228 104 ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:05’00.74
229 477 ΦΛΩΡΟΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1990 ΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1:05’03.87
230 316 ΚΑΜΠΟΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1998 ΣΜΥ 1:05’13.49
231 329 ΠΛΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1997 ΣΜΥ 1:05’23.18
232 438 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:05’28.55
233 413 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΣΤΥΑ 1:05’32.02
234 84 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1983 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:05’32.65
235 171 ΧΑΖΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΑΣΔΥΣ 1:05’38.08
236 140 ΚΟΡΔΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ 1997 ΑΣΔΥΣ 1:05’42.62
237 245 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 0 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:05’43.18
238 333 ΤΕΡΖΗ ΣΟΦΙΑ 1998 ΣΜΥ 1:05’46.02
239 3 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05’47.08
240 498 ΓΟΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1962 ΕΡΓΟ & ΠΑΙΔΙ 1:05’59.99
241 7 ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06’09.37
242 225 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1963 ΣΑΦΑΝΣ 1:06’10.65
243 226 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1971 ΣΑΦΑΝΣ 1:06’22.30
244 403 ΚΑΡΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:06’22.96
245 345 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΣΝΔ 1:06’24.84
246 487 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1957 ΣΔ ΨΑΧΝΩΝ 1:06’41.68
247 458 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1964 ΣΤΥΑ 1:06’45.68
248 323 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΛΟΥΙΖΑ 1998 ΣΜΥ 1:06’49.40
249 254 ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΙΟΣ 1966 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:07’04.55
250 340 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1995 ΣΝΔ 1:07’05.08
251 307 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1977 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 1:07’13.14
252 227 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1944 ΣΑΦΑΝΣ 1:07’19.65
253 266 ΒΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:07’23.05
254 483 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07’28.21
255 430 ΝΤΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ
256 108 ΚΑΤΡΙΣΙΩΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:07’29.99
257 461 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1997 ΣΤΥΑ 1:07’31.40
258 390 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:07’37.68
259 332 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΓΛΗ 1998 ΣΜΥ 1:07’38.05
260 494 ΚΟΡΠΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07’39.24
261 240 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 1:07’41.05
262 243 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ 1967 ΑΣΔΥΣ 1:07’46.87
263 1 GRABOWSKA ANNA 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07’59.93
264 6 ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08’07.05
265 231 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1978 ΣΑΦΑΝΣ 1:08’07.37
266 81 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1972 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:08’23.74
267 260 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1956 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:08’25.65
268 202 ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 1979 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:08’29.71
269 493 ΤΣΟΥΚΟΥ ΕΝΤΥ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08’30.37
270 78 ΚΑΡΑΠΑΤΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1977 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:08’42.52
271 455 ΤΣΙΠΕΛΗ ΠΑΓΩΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΣΤΥΑ 1:09’04.05
272 508 ΚΑΡΑΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1979 ΜΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1:09’24.14
273 500 ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1959 ΕΡΓΟ & ΠΑΙΔΙ 1:09’24.40
274 276 ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΑΚΗΣ 1962 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:09’37.11
275 448 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ 1996 ΣΤΥΑ 1:09’42.18
276 384 ΓΚΑΖΟΥΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:09’45.02
277 356 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1995 ΣΝΔ 1:10’20.14
278 439 ΠΟΠΩΤΑ ΜΑΡΙΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:10’23.05
279 86 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1975 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:10’37.24
280 414 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:10’48.37
281 376 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΣΤΥΑ 1:10’50.43
282 248 ΚΑΤΗΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ 1983 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:10’50.78
283 77 ΚΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1966 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:10’52.65
284 450 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:10’54.68
285 486 ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10’57.68
286 74 ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:10’59.46
287 93 ΤΣΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1981 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:11’04.81
288 238 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1959 ΣΑΦΑΝΣ 1:11’05.27
289 387 ΓΚΟΥΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:11’06.81
290 5 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11’10.18
291 501 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11’12.49
292 550 ΑΝΤΩΝΙΟΥ 0 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11’23.58
293 444 ΣΑΡΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1996 ΣΤΥΑ 1:11’24.30
294 405 ΚΑΤΣΙΑΦΛΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1997 ΣΤΥΑ 1:11’29.11
295 391 ΔΙΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1997 ΣΤΥΑ 1:11’29.43
296 395 ΖΙΑΓΚΛΙΑΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΣΤΥΑ 1:11’30.37
297 428 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 1997 ΣΤΥΑ 1:11’30.81
298 259 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1946 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:11’35.81
299 258 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1972 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:11’36.18
300 8 ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11’37.62
301 434 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:12’12.24
302 392 ΔΟΒΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:12’13.11
303 106 ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 1974 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:12’19.21
304 442 ΣΑΚΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:12’32.43
305 382 ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 1998 ΣΤΥΑ 1:12’35.34
306 383 ΒΡΥΤΤΙΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑ 1997 ΣΤΥΑ 1:12’36.11
307 126 ΒΑΙΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΣΔΥΣ 1:12’40.24
308 183 ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 1965 ΔΙΣΤΟΜΟΥ 1:12’40.71
309 378 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 1997 ΣΤΥΑ 1:12’46.93
310 253 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ 1952 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:12’51.37
311 218 TIRARD CECILE 1958 ΣΑΦΑΝΣ 1:12’52.18
312 460 ΧΟΥΛΕΒΑ ΦΑΝΗ 1997 ΣΤΥΑ 1:12’52.71
313 229 ΛΟΪΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 1:12’53.18
314 449 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1997 ΣΤΥΑ 1:12’56.49
315 278 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1964 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:13’00.84
316 27 ΡΑΠΤΗΣ ΓΚΙΚΑΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13’05.71
317 419 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 ΣΤΥΑ 1:13’09.65
318 418 ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 1998 ΣΤΥΑ 1:13’14.96
319 396 ΖΩΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1998 ΣΤΥΑ 1:13’30.49
320 71 ΔΗΜΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1968 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:13’30.93
321 32 ΣΤΕΦΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14’18.24
322 46 ΝΙΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 1991 HOLMES 1:15’14.81
323 268 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:15’28.52
324 280 ΡΟΥΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1989 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:15’41.74
325 479 ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 ΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1:15’42.02
326 37 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 304 ΠΕΒ 1:15’48.78
327 31 ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15’49.21
328 30 ΣΚΛΗΒΑΝΙΩΤΗ ΚΟΝΝΥ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16’45.65
329 421 ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΣΜΗΝΗ 1997 ΣΤΥΑ 1:17’44.90
330 101 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1977 ΑΚΟΛ 1:18’21.05
331 425 ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΤΡΙΑΔΑ 1997 ΣΤΥΑ 1:18’22.52
332 28 ΡΟΔΙΤΗΣ ΘΕΜΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18’42.34
333 185 ΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1957 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:18’48.93
334 96 ΣΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΜ 1:18’58.24
335 265 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1972 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:19’14.93
336 499 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 ΠΕΖ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 1:19’23.84
337 496 ΚΑΣΤΡΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1983 ΠΕΖ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 1:19’25.30
338 513 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1977 ΠΣ 1:19’59.14
339 65 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 1976 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 1:20’22.49
340 255 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1965 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:20’34.18
341 257 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1935 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:21’03.93
342 73 ΑΒΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1976 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:21’04.43
343 91 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1977 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:21’25.81
344 119 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 1951 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21’36.49
345 262 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1958 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:22’43.58
346 416 ΛΑΔΙΑ ΑΡΤΕΜΗΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:23’35.30
347 252 ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1955 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:23’37.71
348 401 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΣΤΥΑ 1:23’38.30
349 62 ΤΖΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 1:24’31.02
350 237 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1959 ΣΑΦΑΝΣ 1:25’50.37
351 436 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1997 ΣΤΥΑ 1:25’51.30
352 409 ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΣΤΥΑ 1:25’55.52
353 263 ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:26’03.84
354 267 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1956 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:27’32.11
355 17 ΛΑΖΑΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28’23.71
356 194 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1961 ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ 1:28’24.81
357 85 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1964 Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ 1:29’10.40
358 505 ΠΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1953 ΑΧΟ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΗΣ
359 244 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1970 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:29’34.27
360 480 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΗΣ 1973 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:32’17.71
361 261 ΦΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1954 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:32’37.40
362 95 ΒΛΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1960 Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΜ 1:34’23.87
363 476 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1969 ΥΙOULIS RUNNING TEAM 1:35’13.30
364 478 ΒΑΡΟΥΞΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1966 ΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1:36’34.62
365 63 ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1974 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 1:36’35.71
366 64 ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 1:38’27.74
367 284 ΤΙΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1954 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:38’47.84
368 489 ΣΑΓΙΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1958 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:38’47.84

Tags
Show More

Related Articles

One Comment

  1. Η ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ 158 ΕΙΝΑΙ ΝΟΥΜ 014 ΚΟΡΜΠΟΣ ΝΙΚΟΣ.ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΝΟΥΜ.114 ΒΕΡΓΑΣ Κ. ΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ.ΚΡΙΜΑ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close