Αποτελέσματα αγώνων RunningΕπικαιρότητα

Αποτελέσματα 4oυ Ημιμαραθώνιου Δρόμου σύζευξης αρχαιολογικών χώρων

Ο 4oς ημιμαραθώνιος δρόμος σύζευξης αρχαιολογικών χώρων «Θέρμαι Λουτράκι– Ναός Ακραίας Ήρας Περαχώρας», διεξήχθη την Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2017.

ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ 21.100Μ

ΒΙΒ Gender Name Club 21km
1 113 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:29:16
2 108 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ 1:31:51
3 11 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ 1:33:26
4 21 Male ΗΛΙΑΣ ΓΡΙΒΑΣ 1:35:06
5 111 Male ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ 1:35:46
6 41 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:36:03
7 37 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ 1:40:21
8 103 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:41:08
9 31 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΠΠΑΣ 1:43:01
10 38 Male ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ 1:43:27
11 115 Male ΤΑΚΗΣ ΦΟΥΖΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:29
12 85 Male ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:52
13 46 Male ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 1:44:53
14 17 Male ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ 1:44:54
15 120 Male ΜΙΧΑΗΛ ΧΛΕΡΟΣ 1:45:40
16 71 Male ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:47:13
17 101 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΛΆΡΙΣΑΣ 1:47:21
18 141 Male ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1:50:19
19 4 Male MARK TODD 1:50:50
20 137 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΚΕΡΗΣ 1:51:49
21 96 Male ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:51:55
22 69 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:43
23 63 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:54
24 43 Male ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ KASIMIS TRAINING- ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:53:25
25 40 Male ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΒΡΟΓΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΉ ΈΝΩΣΗ ΜΥΡΣΊΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΏΝ 1:53:38
26 73 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΣΣΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:54:08
27 24 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:54:15
28 123 Male ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΆ 1:54:57
29 82 Male ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:54:58
30 128 Male ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:55:17
31 92 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΔΣ ΠΕΡΑΧΏΡΑΣ 1:55:29
32 29 Male ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:55:35
33 7 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:55:57
34 48 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ KALAMATA CITY CYCLING CLUB 1:57:07
35 42 Male ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗΣ RUN BABY RUN 1:58:18
36 139 Male ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1:59:32
37 34 Male ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 1:59:58
38 53 Male ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΓΚΟΣ EΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:00:11
39 22 Male ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΝΑΜΠΑΣΗΣ 2:00:15
40 105 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 2:00:32
41 76 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 2:00:36
42 62 Male ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΗΤΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:01:08
43 127 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2:02:03
44 122 Male ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑΦΗΣ 2:02:04
45 104 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΛΟΣ 2:02:10
46 126 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΓΑΡΑΣ 2:02:49
47 50 Male ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:02:54
48 15 Male ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2:02:55
49 51 Male ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:03:32
50 99 Female ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ KALAMATA CITY CYCLING CLUB 2:04:16
51 130 Male ΠΕΤΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 2:05:22
52 129 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΚΟΣ 2:05:43
53 124 Male ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2:05:48
54 27 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ LAU – LAU TEAM 2:06:07
55 28 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ LAU LAU TEAM 2:06:08
56 100 Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΡΟΓΛΟΥ 2:06:49
57 60 Female ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:06:55
58 109 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ 2:06:55
59 77 Male ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΑ 2:08:07
60 23 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΣΔΥΑ 2:08:40
61 80 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 2:08:53
62 118 Male ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2:09:54
63 140 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 2:09:59
64 5 Male LEONIDAS ΑΓΓΕΛΗΣ 2:10:42
65 87 Male ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:10:59
66 79 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΚΟΥΚΛΕΝΤΕΔΕΣ 2:10:59
67 9 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 2:11:16
68 33 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:12:01
69 39 Male ΝΙΚΟΣ ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:12:28
runningnews.gr
70 93 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:13:00
71 54 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ Δ/ΓΕΝ 2:13:04
72 2 Male EGLITJON QENDRO 2:13:14
73 81 Male ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:13:22
74 58 Male ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΤΡΕΧΑΛΕΣ 2:13:59
75 78 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:14:00
76 88 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΤΡΕΧΑΛΕΣ 2:14:14
77 14 Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:14:41
78 36 Male ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 2:16:57
79 65 Male ΧΑΡΑΛ ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:16:57
80 135 Female ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 2:18:14
81 84 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΣΠΕΛΕΟ 2:18:40
82 72 Female ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ALEX ENDURANCE GANG 2:20:03
83 55 Female ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΤΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:20:15
84 61 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΕΑΣ 2:20:47
85 89 Female ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ OUTDOORS GAMES RUNNING TEAM 2:21:03
86 10 Male ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:21:49
87 97 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΕΠΠΑΣ 2:22:14
88 44 Female ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 2:22:28
89 134 Male ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ 2:23:19
90 94 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΓΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:24:17
91 107 Female ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΕΡΙΩΤΗ RUN BABY RUN 2:24:29
92 136 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ 2:24:49
93 6 Male ΧΑΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 2:24:54
94 138 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΧΡΗΣ 2:25:37
95 143 Male ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 2:26:09
96 83 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2:26:44
97 68 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 2:27:02
98 67 Female ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:27:06
99 142 Male ΘΕΜΙΣ ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΡΧΟΥ 2:28:43
100 19 Male ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΙΚΑΣ 2:29:01
101 30 Male ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 2:29:03
102 74 Female ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΤΕΜΑ 2:29:31
103 45 Female ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:29:49
104 110 Male ΣΠΥΡΟΣ ΤΙΓΚΑΡΑΚΗΣ 2:29:53
105 112 Male ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΛΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:29:53
106 13 Male ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΑΜΠΑΣ ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 2:29:58
107 12 Male ΓΕΟΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΣΔΥΠ 2:29:59
108 132 Female ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ 2:30:46
109 52 Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΤΣΟΣ LE PETIT RUNNING TEAM 2:32:58
110 86 Male ΣΤYΛΙΑΝΟΣ ΠΑΤΟΥΛΑΣ LE PETIT RUNNING TEAM 2:32:58
111 102 Female ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 2:33:33
112 26 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΔΥΑ 2:35:26
113 114 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:39:50
114 131 Female ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ 2:54:30
115 32 Male ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 3:08:47

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close