Αποτελέσματα αγώνων RunningΕπικαιρότητα

Aποτελέσματα 5ος Εν Νικόπολει Άκτιος Δρόμος

Στην Πρέβεζα στις 2 Σεπτεμβρίου διεξήχθη ο 5ος «Εν Νικοπόλει Άκτια» δρόμος,  με αγώνες 10 και 5 χιλιομέτρων καθώς και παράλληλους μαθητικούς αγώνες.

Οριστικά αποτελέσματα αγώνων 5 και 10 χιλιομέτρων και Ηλεκτρονικό Δίπλωμα ΕΔΩ

5ΧΛΜ

1 1 424 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α1 -39 00:18:14:157
2 2 425 ΒΑΡΑΜΠΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α1 -39 00:18:42:229
3 3 455 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1 -39 00:18:44:727
4 1 341 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α2 40-54 00:19:01:970
5 4 331 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α1 -39 00:19:46:732
6 5 406 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α1 -39 00:19:55:804
7 6 318 ΤΖΙΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α1 -39 00:20:01:740
8 7 438 ΠΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α1 -39 00:20:03:540
9 8 386 ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α1 -39 00:20:08:375
10 9 375 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α1 -39 00:20:24:297
11 2 444 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ Α2 40-54 00:20:31:150
12 10 435 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1 -39 00:20:49:196
13 11 454 ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1 -39 00:21:00:437
14 12 422 ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α1 -39 00:21:05:218
15 3 350 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α2 40-54 00:21:08:997
16 13 317 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α1 -39 00:21:35:563
17 14 404 ΜΑΛΕΣΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ Α1 -39 00:21:35:837
18 15 401 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α1 -39 00:21:55:916
19 1 335 ΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α3 55+ 00:22:00:121
20 2 407 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α3 55+ 00:22:11:918
21 1 334 ΜΥΤΙΚΑ ΖΩΗ Γ2 40-54 00:22:15:344
22 16 324 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α1 -39 00:22:32:393
23 17 365 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α1 -39 00:22:40:184
24 4 302 ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α2 40-54 00:22:59:264
25 18 417 ΜΠΗΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α1 -39 00:23:02:185
26 19 396 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1 -39 00:23:09:579
27 5 390 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α2 40-54 00:23:34:527
28 20 310 ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α1 -39 00:23:43:503
29 6 356 ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α2 40-54 00:23:44:678
30 21 320 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α1 -39 00:23:48:588
30 21 449 ΛΙΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α1 -39 00:23:48:588
32 22 368 ΣΙΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α1 -39 00:23:53:847
33 2 336 ΤΖΑΒΑΡΑ ΡΟΥΛΑ Γ2 40-54 00:23:56:918
34 7 308 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α2 40-54 00:24:15:982
35 3 364 ΧΑΛΚΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ2 40-54 00:24:18:649
36 23 392 ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α1 -39 00:24:31:249
37 1 321 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΒΑΓΙΑ Γ1 -39 00:24:41:813
38 24 357 ΓΟΥΛΑΣ ΦΩΤΗΣ Α1 -39 00:24:59:632
39 2 402 ΜΠΙΤΖΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ Γ1 -39 00:25:24:314
40 4 403 ΑΝΤΥΠΑ ΤΖΕΝΗ Γ2 40-54 00:25:31:294
41 25 453 ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1 -39 00:25:31:297
42 8 442 ΧΑΣΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2 40-54 00:25:35:310
43 9 373 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α2 40-54 00:25:52:955
44 10 312 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α2 40-54 00:25:58:967
45 26 313 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α1 -39 00:25:59:163
46 3 340 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α3 55+ 00:26:03:757
47 11 409 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α2 40-54 00:26:06:376
48 4 315 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α3 55+ 00:26:08:379
49 12 349 ΚΑΒΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΣ Α2 40-54 00:26:09:355
50 13 322 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2 40-54 00:26:24:897
51 5 327 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α3 55+ 00:26:28:133
52 27 405 ΖΗΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α1 -39 00:26:46:800
53 6 332 ΧΑΡΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α3 55+ 00:26:56:374
54 28 389 ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α1 -39 00:27:03:584
55 14 316 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α2 40-54 00:27:24:421
56 15 393 ΛΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α2 40-54 00:27:39:323
57 29 414 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1 -39 00:27:40:350
58 7 303 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α3 55+ 00:27:42:921
59 16 345 ΚΟΣΤΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α2 40-54 00:28:17:166
60 30 306 ΚΙΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1 -39 00:28:18:784
61 5 388 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ2 40-54 00:28:20:972
62 31 360 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ MΑΞΙΜΟΣ Α1 -39 00:28:22:624
63 32 346 ΧΟΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α1 -39 00:28:29:725
64 17 333 ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α2 40-54 00:28:29:785
65 18 398 ΚΑΖΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α2 40-54 00:28:47:306
66 33 379 ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α1 -39 00:29:13:509
67 3 447 ΖΕΡΒΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ1 -39 00:29:43:121
68 4 307 ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ1 -39 00:30:01:582
69 5 427 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΣΙΑ Γ1 -39 00:30:26:853
70 34 430 ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α1 -39 00:30:44:600
71 19 311 POLIZOIS CHRISTOS Α2 40-54 00:30:45:105
72 35 400 ΚΑΖΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ Α1 -39 00:30:49:207
73 36 380 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α1 -39 00:31:00:307
74 37 395 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1 -39 00:31:37:697
75 8 369 ΚΟΛΥΜΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α3 55+ 00:31:51:881
76 38 348 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α1 -39 00:32:00:137
77 6 450 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ2 40-54 00:32:00:140
78 20 347 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α2 40-54 00:32:00:190
79 6 372 ΤΟΛΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γ1 -39 00:32:05:767
80 7 371 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΟΥΛΑ Γ1 -39 00:32:06:281
81 39 428 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α1 -39 00:32:07:703
82 40 423 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α1 -39 00:32:08:398
83 8 358 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Γ1 -39 00:32:13:793
84 9 355 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ1 -39 00:32:18:899
85 41 359 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1 -39 00:32:26:664
86 10 399 ΚΑΖΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ1 -39 00:32:45:263
87 7 367 ΜΑΛΕΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ2 40-54 00:33:12:383
88 8 419 ΣΟΥΪΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ2 40-54 00:33:21:840
89 9 323 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α3 55+ 00:33:23:737
90 11 410 ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΝΕΦΕΛΗ Γ1 -39 00:33:23:871
91 42 408 ΠΟΪΚΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α1 -39 00:33:29:479
92 12 391 ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ1 -39 00:33:30:344
93 43 394 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α1 -39 00:33:31:136
94 44 397 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α1 -39 00:33:36:267
95 45 387 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α1 -39 00:33:38:105
96 13 325 ΧΑΣΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ1 -39 00:33:52:547
97 9 411 ΣΑΟΥΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ2 40-54 00:33:56:367
98 21 415 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α2 40-54 00:33:57:475
99 10 370 ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ Γ2 40-54 00:33:58:649
100 22 385 ΣΑΜΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Α2 40-54 00:33:58:854
101 14 339 GUDAC GABRIELA Γ1 -39 00:34:01:137
102 11 342 ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ2 40-54 00:34:04:621
103 15 418 ΛΥΤΡΑ ΒΑΓΙΑ Γ1 -39 00:34:05:949
104 12 374 ΦΙΦΗ ΣΕΒΑΣΤΗ Γ2 40-54 00:34:19:307
105 10 377 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Α3 55+ 00:34:42:417
106 16 429 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΙΝΑ Γ1 -39 00:34:45:713
107 13 426 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ2 40-54 00:34:46:290
108 46 383 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1 -39 00:35:01:453
109 47 305 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α1 -39 00:35:03:784
110 17 338 ΦΛΟΥΔΑ ΜΑΡΩ Γ1 -39 00:35:04:600
111 18 446 ΝΗΡΑ ΜΥΡΤΩ Γ1 -39 00:35:07:994
112 23 304 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α2 40-54 00:35:11:876
113 14 337 ΚΑΚΟΣΙΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ2 40-54 00:35:12:150
114 1 448 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ3 55+ 00:35:47:473
115 48 437 ΣΑΝΤΑΣ ΧΑΡΗΣ Α1 -39 00:35:57:145
116 19 363 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΗ Γ1 -39 00:35:59:436
117 24 434 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α2 40-54 00:36:06:555
118 49 451 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α1 -39 00:36:15:794
119 25 452 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α2 40-54 00:36:16:515
120 20 445 ΚΑΤΣΙΑΔΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Γ1 -39 00:36:26:650
121 15 344 ΚΥΒΡΑΝΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Γ2 40-54 00:37:14:621
122 16 343 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ2 40-54 00:37:14:740
123 21 381 ΑΝΤΥΠΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ1 -39 00:37:26:759
124 22 431 ΒΟΥΣΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ1 -39 00:38:06:386
125 23 420 ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ1 -39 00:38:07:826
126 26 309 ΒΟΥΣΤΡΟΣ ΝΙΚΟΣ Α2 40-54 00:38:11:330
127 24 362 ΗΛΙΑ ΦΑΝΗ Γ1 -39 00:39:15:606
128 25 361 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΥ XΡΥΣΑΝΘΗ Γ1 -39 00:39:58:208
129 1 376 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 00:40:40:921
130 26 354 ΜΑΡΟΥΦΩΦ ΜΠΟΖΙΟΥ ΡΑΛΛΟΥ Γ1 -39 00:41:28:674
131 27 351 ΜΠΟΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α2 40-54 00:41:33:434
132 50 353 ΜΑΡΟΥΦΩΦ ΜΠΟΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α1 -39 00:46:28:555
133 27 352 ΜΑΡΟΥΦΩΦ ΝΑΤΑΛΙΑ Γ1 -39 00:46:36:734
134 2 413 ΣΙΟΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ3 55+ 00:48:14:912
135 11 412 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α3 55+ 00:48:57:313
136 17 378 ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ2 40-54 00:50:22:377
137 28 421 ΜΠΑΛΛΑ ΒΑΣΙΑ Γ1 -39

 

10ΧΛΜ

 

RANK CAT RANK BIB ATHLET CAT TIME
1 1 1 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:34:34:799
2 1 204 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α1 -39 00:36:48:145
3 2 37 ΓΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α1 -39 00:37:17:613
4 1 184 ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α2 40-54 00:37:40:681
5 3 109 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α1 -39 00:38:03:362
6 2 80 ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α2 40-54 00:38:09:633
7 3 93 GRIVAS GAVRILIS Α2 40-54 00:39:29:904
8 4 40 NIKOU VASILEIOS Α1 -39 00:39:43:506
9 5 168 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1 -39 00:39:45:223
10 4 181 ΓΚΟΜΠΕΛ ΣΥΛΒΑΝ Α2 40-54 00:39:56:462
11 5 28 ΜΑΡΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α2 40-54 00:40:08:286
12 6 211 ΠΑΝΑΓΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Α1 -39 00:40:35:538
13 6 177 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α2 40-54 00:41:22:748
14 7 92 ZARKADOULAS THANASIS Α2 40-54 00:41:47:295
15 7 85 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α1 -39 00:41:53:635
16 8 186 ΝΤΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Α1 -39 00:41:59:966
17 8 163 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α2 40-54 00:42:14:875
18 2 207 ΜΑΝΔΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:42:20:938
19 9 46 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΡΙΖΟΣ Α2 40-54 00:42:21:872
20 10 197 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α2 40-54 00:42:52:899
21 11 229 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α2 40-54 00:43:07:742
22 1 154 ΤΑΤΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α3 55+ 00:43:20:361
23 12 30 ΜΑΚΗΣ ΣΑΚΗΣ Α2 40-54 00:43:23:864
24 13 198 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ Α2 40-54 00:43:39:772
25 14 69 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α2 40-54 00:43:44:691
26 9 176 ΚΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α1 -39 00:43:45:092
27 15 203 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α2 40-54 00:43:58:614
28 10 132 ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α1 -39 00:44:00:892
29 16 157 ΒΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α2 40-54 00:44:10:462
30 11 104 ΡΕΜΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α1 -39 00:45:13:252
31 12 195 ΖΕΡΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α1 -39 00:45:19:967
32 13 139 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ Α1 -39 00:45:22:422
33 14 120 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α1 -39 00:45:34:518
34 15 5 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α1 -39 00:45:35:472
35 16 75 ΠΕΤΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α1 -39 00:45:38:548
36 17 74 ΚΑΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α2 40-54 00:45:41:250
37 1 137 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ2 40-54 00:45:45:691
38 17 130 ΓΙΩΡΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α1 -39 00:45:52:418
39 18 152 ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α2 40-54 00:45:58:271
40 2 218 ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α3 55+ 00:46:11:890
41 19 15 ΜΠΟΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α2 40-54 00:46:43:357
42 20 91 ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α2 40-54 00:46:43:736
43 21 147 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α2 40-54 00:46:49:472
44 22 62 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α2 40-54 00:47:03:835
45 23 209 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α2 40-54 00:47:05:496
46 1 73 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Γ1 -39 00:47:11:215
47 24 43 ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΗΣ Α2 40-54 00:47:13:547
48 25 160 ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α2 40-54 00:47:26:559
49 2 44 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ1 -39 00:47:40:758
50 26 225 ΘΕΡΜΟΣ ΝΙΚΟΣ Α2 40-54 00:47:42:465
51 27 90 ΓΚΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α2 40-54 00:48:25:973
52 18 51 ΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α1 -39 00:48:36:459
53 19 135 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α1 -39 00:48:39:892
54 3 138 ΜΠΑΛΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α3 55+ 00:48:40:108
55 28 119 ΑΥΔΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α2 40-54 00:48:44:167
56 2 208 ΧΗΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ2 40-54 00:48:50:442
57 29 134 ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α2 40-54 00:48:57:921
58 30 21 ΛΑΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2 40-54 00:49:10:320
59 31 97 ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2 40-54 00:49:10:953
60 20 171 ΜΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α1 -39 00:49:11:739
61 4 77 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α3 55+ 00:49:15:485
62 3 215 ΖΗΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 00:49:31:923
63 32 88 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α2 40-54 00:49:55:745
64 21 191 ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α1 -39 00:50:00:554
65 33 36 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α2 40-54 00:50:03:407
66 3 234 ΜΠΟΥΤΑΝΗ ΑΘΗΝΑ Γ1 -39 00:50:04:298
67 5 16 ΝΑΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α3 55+ 00:50:05:866
68 34 187 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α2 40-54 00:50:06:586
69 6 212 ΚΛΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α3 55+ 00:50:13:827
70 22 156 ΛΑΖΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α1 -39 00:50:27:762
71 23 121 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ Α1 -39 00:50:38:287
72 35 227 ΚΟΚΟΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Α2 40-54 00:50:39:946
73 36 183 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2 40-54 00:50:52:889
74 37 205 ΑΝΤΖΕΛ ΣΑΛΒΑΤΟΡ Α2 40-54 00:50:57:440
75 4 149 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ1 -39 00:51:19:110
76 38 64 ΤΖΙΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α2 40-54 00:51:21:772
77 5 52 ΝΟΥΤΣΙΟΥ ΧΑΡΑ Γ1 -39 00:51:23:369
78 7 110 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Α3 55+ 00:51:23:491
79 3 84 ΚΑΚΟΣΙΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ2 40-54 00:51:25:231
80 6 49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ Γ1 -39 00:51:41:922
81 24 238 ΖΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α1 -39 00:51:49:562
82 39 202 ΣΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2 40-54 00:51:49:625
83 7 32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ Γ1 -39 00:51:50:494
84 4 233 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ Γ2 40-54 00:51:55:775
85 40 236 ΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α2 40-54 00:51:56:472
86 25 129 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α1 -39 00:52:00:212
87 8 87 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ Α3 55+ 00:52:01:452
88 41 33 ΣΑΠΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ Α2 40-54 00:52:06:726
89 26 182 ΚΑΡΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α1 -39 00:52:11:692
90 42 71 ΣΥΝΑΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α2 40-54 00:52:12:491
91 27 155 ΒΑΡΛΑΣ ΘΡΑΣΟΣ Α1 -39 00:52:17:917
92 28 231 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α1 -39 00:52:31:316
93 29 228 ΡΑΠΤΗΣ ΖΩΗΣ Α1 -39 00:52:31:654
94 43 103 ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α2 40-54 00:52:36:814
95 5 174 ΜΑΛΕΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ2 40-54 00:52:38:510
96 6 11 ΖΙΩΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ2 40-54 00:52:38:511
97 44 83 ΣΙΕΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α2 40-54 00:52:43:455
98 9 6 ΒΟΥΓΕΛΛΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ Α3 55+ 00:52:45:702
99 45 127 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α2 40-54 00:52:49:204
100 46 39 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α2 40-54 00:52:52:334
101 47 68 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α2 40-54 00:52:59:139
102 48 79 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α2 40-54 00:52:59:287
103 30 194 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α1 -39 00:53:09:453
104 49 59 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α2 40-54 00:53:19:267
105 50 96 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α2 40-54 00:53:22:726
106 10 35 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α3 55+ 00:53:38:539
107 31 31 ΛΙΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α1 -39 00:53:49:752
108 32 48 KATSANOS NIKOS Α1 -39 00:53:55:681
109 51 45 ΓΑΤΣΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2 40-54 00:54:03:958
110 52 193 ΦΛΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2 40-54 00:54:20:297
111 33 24 NTATSAS DIMITRIOS Α1 -39 00:54:24:732
112 11 192 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α3 55+ 00:54:29:281
113 12 38 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α3 55+ 00:54:34:617
114 53 12 ΦΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ Α2 40-54 00:54:54:697
115 34 22 ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α1 -39 00:55:00:364
116 13 23 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α3 55+ 00:55:17:365
117 4 214 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:55:24:285
118 54 9 VAN DER LOUW DICK Α2 40-54 00:55:41:206
119 7 10 WESTDORP PETRA Γ2 40-54 00:55:41:465
120 35 82 ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α1 -39 00:55:43:201
121 36 89 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α1 -39 00:55:50:887
122 37 185 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1 -39 00:55:51:287
123 55 167 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ Α2 40-54 00:55:54:722
124 56 142 ΑΝΤΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α2 40-54 00:55:57:822
125 57 230 ΜΕΛΕΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α2 40-54 00:56:10:952
126 38 125 ΝΤΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α1 -39 00:56:38:223
127 58 14 ΔΙΒΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α2 40-54 00:56:59:467
128 14 20 ΚΥΡΛΙΓΚΙΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α3 55+ 00:57:08:766
129 39 189 ΖΕΡΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α1 -39 00:57:16:833
130 59 108 ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α2 40-54 00:57:25:474
131 8 47 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Γ1 -39 00:57:30:672
132 60 111 ΤΣΙΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α2 40-54 00:57:37:407
133 15 210 ΤΖΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α3 55+ 00:57:37:576
134 61 226 ΚΑΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α2 40-54 00:57:43:669
135 40 118 ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α1 -39 00:57:49:673
136 8 219 ΧΑΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ2 40-54 00:57:58:497
137 62 180 ΠΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α2 40-54 00:58:03:677
138 9 162 ΝΤΟΥΡΛΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ1 -39 00:58:03:757
139 16 143 ΑΝΤΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α3 55+ 00:58:11:452
140 17 106 ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α3 55+ 00:58:11:576
141 41 57 ΤΣΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α1 -39 00:58:28:096
142 63 58 ΤΖΟΥΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α2 40-54 00:58:34:937
143 42 8 ΣΠΥΡΟΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α1 -39 00:58:43:096
144 43 178 ΜΠΑΛΕΣΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α1 -39 00:58:49:478
145 64 126 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α2 40-54 00:58:52:117
146 65 102 ΜΕΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α2 40-54 00:58:52:597
147 18 235 MASSA GIAKOMO Α3 55+ 00:59:08:114
148 9 151 ΚΑΝΤΑ ΑΣΠΑΣΙΑ Γ2 40-54 00:59:09:497
149 19 34 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α3 55+ 00:59:29:120
150 20 153 ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΦΟΝΤΑΣ Α3 55+ 00:59:36:515
151 21 25 ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α3 55+ 00:59:42:172
152 10 81 DAFNI GEORGIA Γ2 40-54 00:59:48:578
153 11 86 ΤΖΙΜΑ ΓΩΓΩ Γ2 40-54 00:59:50:724
154 44 3 ΓΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1 -39 01:00:11:345
155 5 131 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:00:34:964
156 10 112 ΜΠΕΙΝΤΑΡΗ ΝΤΙΝΑ Γ1 -39 01:00:50:102
157 6 213 ΜΠΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 01:00:56:387
158 45 166 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α1 -39 01:01:05:907
159 11 141 ΑΝΤΥΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ1 -39 01:01:11:588
160 66 113 ΠΗΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α2 40-54 01:01:18:362
161 67 67 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α2 40-54 01:01:27:148
162 68 76 ΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α2 40-54 01:01:27:842
163 12 70 ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ2 40-54 01:01:29:232
164 46 188 ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α1 -39 01:01:47:751
165 47 172 ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α1 -39 01:01:49:836
166 48 159 ΜΠΟΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1 -39 01:01:50:231
167 49 161 ΓΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1 -39 01:01:52:251
168 50 133 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1 -39 01:01:55:462
169 1 27 ΝΙΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ3 55+ 01:03:10:958
170 13 63 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ2 40-54 01:03:18:337
171 7 217 ΜΠΟΥΤΣΙΟΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 01:03:29:358
172 69 7 ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α2 40-54 01:03:55:909
173 51 18 ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α1 -39 01:03:56:307
174 52 128 ΚΟΡΜΑΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α1 -39 01:04:13:658
175 70 61 ΖΗΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α2 40-54 01:04:21:495
176 22 122 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Α3 55+ 01:04:24:941
177 53 164 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α1 -39 01:04:28:362
178 14 165 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ2 40-54 01:04:28:440
179 71 200 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΜΕΝΙΟΣ Α2 40-54 01:04:35:182
180 2 105 ΝΑΣΤΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ3 55+ 01:04:36:640
181 72 199 ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α2 40-54 01:04:38:435
182 12 179 ΠΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ1 -39 01:04:57:443
183 13 145 ΛΕΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ1 -39 01:05:06:142
184 54 66 ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α1 -39 01:05:09:961
185 23 196 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α3 55+ 01:05:52:714
186 73 117 ΠΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Α2 40-54 01:05:53:914
187 74 170 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α2 40-54 01:05:57:645
188 75 169 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α2 40-54 01:05:57:725
189 15 94 ΤΖΙΜΑ ΕΦΗ Γ2 40-54 01:05:58:285
190 55 114 ΠΑΣΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α1 -39 01:06:39:527
191 16 140 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ2 40-54 01:06:56:330
192 24 13 ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α3 55+ 01:07:56:332
193 8 216 ΖΗΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 01:07:59:445
194 25 107 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α3 55+ 01:09:35:172
195 26 95 ΠΙΚΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α3 55+ 01:09:45:940
196 14 144 ΛΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ1 -39 01:09:52:318
197 76 239 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α2 40-54 01:10:35:463
198 77 26 ΜΠΑΓΕΩΡΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ Α2 40-54 01:12:16:762
199 17 224 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ Γ2 40-54 01:12:20:508
200 56 100 ΤΑΣΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α1 -39 01:12:27:149
201 57 173 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α1 -39 01:12:39:452
202 18 158 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ2 40-54 01:13:44:374
203 78 150 ΝΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α2 40-54 01:13:44:375
204 58 41 ΒΑΛΑΧΑΣ ΙΩΣΗΦ Α1 -39 01:15:44:112
205 59 42 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α1 -39 01:15:44:562
206 19 237 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ2 40-54 01:15:54:258
207 60 54 ΔΕΣΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α1 -39 01:16:36:231
208 61 55 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1 -39 01:16:36:276
209 79 201 ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α2 40-54 01:17:42:551
210 27 190 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α3 55+ 01:20:41:500
211 3 19 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ3 55+ 01:23:28:311
212 15 78 ΓΑΤΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ Γ1 -39 01:24:18:647
213 16 72 ΖΗΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ1 -39 01:24:18:707
Tags
Show More

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close