Αποτελέσματα αγώνων Running

Αποτελέσματα 7ου Φιλίππειου δρόμου στα 14.6χλμ και τα 5χλμ

Δείτε τα αναλυτική αποτελέσματα από τον 7ο Φιλίππειο Δρόμο

 

 

5km

rank genderrank bib lastname firstname club gender Finish_nettime
1 1 1294 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ male 0:15:59
2 2 1072 ΚΕΛΕΠΟΎΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΣ ΦΊΛΙΠΠΟΣ ΒΈΡΟΙΑΣ male 0:16:34
3 3 1152 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:17:27
4 4 1186 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:17:34
5 5 1262 ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   male 0:18:40
6 6 1233 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   male 0:18:42
7 1 1057 ΙΩΑΝΝΊΔΟΥ ΕΛΈΝΗ   female 0:18:45
8 7 1246 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ SALOMON HELLAS male 0:18:32
9 8 1221 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΑΔΑ male 0:18:51
10 9 1181 ΣΤΆΜΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΦΊΛΙΠΠΟΣ ΣΤΙΒΟΣ male 0:19:04
11 10 1242 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:19:14
12 11 1285 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:19:22
13 12 1043 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:19:22
14 13 1131 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ MAKRIDISTEAM male 0:19:38
15 14 1097 ΛΥΠΙΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SPACE TEAM male 0:19:41
16 15 1207 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μαραθωνοδρομοι Σερρων male 0:19:40
17 16 1147 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ   male 0:20:00
18 17 1124 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:20:12
19 18 1016 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ male 0:20:19
20 19 1108 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ male 0:20:34
21 20 1289 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:21:18
22 21 1203 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ P.ELIAS VERTICAL RUNNERS male 0:21:24
23 22 1224 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ SPACE TEAM male 0:21:47
24 23 1117 ΜΠΕΡΝΤΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ BBTEAM male 0:21:36
25 24 1129 ΜΠΡΑΝΤΒΙΤΣΑ ΜΑΡΙΝΓΚΛΕΝ   male 0:21:56
26 25 1251 ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Χ.Ο ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:21:39
27 2 1056 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ DYNAFIT female 0:22:25
28 3 1066 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΕΡΟΙΑ female 0:23:02
29 4 1255 ΠΕΤΚΟΥ ΕΛΕΝΗ   female 0:23:30
30 26 1121 ΜΠΌΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ male 0:23:33
31 27 1263 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΓΙΩΡΓΟΣ   male 0:23:43
32 28 1231 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ REX TRIATHLON TEAM male 0:24:02
33 5 1140 ΞΥΝΑΔΑ ΑΛΚΜΗΝΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:24:12
34 29 1280 SLEZAK LUKAS   male 0:24:21
35 30 1087 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:24:22
36 6 1190 ΤΖΗΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΤΙΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ female 0:24:41
37 31 1232 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ REX TRIATHLON TEAM male 0:24:43
38 7 1101 ΜΑΝΩΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:24:36
39 32 1102 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   male 0:24:36
40 33 1104 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:24:48
41 34 1284 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male 0:25:22
42 35 1019 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:25:36
43 8 1216 ΓΙΟΜΠΛΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:25:35
44 36 1028 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ BEERUNNERS male 0:25:45
45 37 1098 ΛΥΧΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male 0:26:02
46 38 1292 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   male 0:26:00
47 39 1105 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male 0:26:27
48 40 1014 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:26:43
49 41 1264 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:26:56
50 42 1002 PSILI LEONARD   male 0:26:46
51 9 1164 ΠΌΓΚΑ ΚΑΛΛΙΌΠΗ   female 0:26:54
52 43 1171 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ   male 0:26:46
53 44 1127 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ   male 0:26:59
54 45 1052 ΖΗΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   male 0:26:58
55 46 1088 ΚΟΨΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:27:03
56 47 1169 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ   male 0:27:35
57 48 1269 ΝΤΟΤΣΙΑΣ ΦΩΤΗΣ   male 0:27:55
58 10 1268 ΝΤΟΤΣΙΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ   female 0:27:56
59 11 1271 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ ΜΑΡΙΑ   female 0:27:40
60 49 1253 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ   male 0:28:00
61 12 1059 ΚΑΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ VERIA’S LAWYERS female 0:28:08
62 13 1076 ΚΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ SPACE TEAM female 0:28:04
63 50 1183 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   male 0:28:06
64 51 1031 ΓΙΟΜΠΛΙΑΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:28:16
65 52 1035 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:28:16
66 53 1170 ΣΑΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ WWW.SAMPRIS.GR male 0:28:06
67 54 1234 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   male 0:28:17
68 55 1260 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:28:17
69 56 1249 ΜΑΤΆΤΗΣ ΘΩΜΆΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ male 0:28:14
70 14 1060 ΚΑΛΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ VERIA’S LAWYERS female 0:28:42
71 57 1163 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:28:44
72 15 1074 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:28:49
73 58 1026 ΓΑΛΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:28:59
74 59 1015 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ male 0:29:32
75 16 1293 ΝΤΟΥΦΑ ΜΑΡΙΝΑ   female 0:29:35
76 60 1091 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   male 0:29:36
77 61 1048 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   male 0:29:45
78 62 1038 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ WWW.SAMPRIS.GR male 0:29:38
79 63 1099 ΜΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ male 0:29:50
80 64 1193 ΤΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟ ΒΈΡΟΙΑΣ male 0:30:03
81 17 1138 ΝΤΟΥΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   female 0:30:03
82 65 1214 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   male 0:27:47
83 66 1215 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male 0:30:15
84 18 1259 ΤΣΙΝΉ ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ   female 0:30:36
85 19 1058 ΚΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ female 0:30:25
86 20 1125 ΜΠΟΥΝΤΙΟ ΕΛΕΝΗ ΒΕΛΒΕΝΤΟ female 0:30:48
87 21 1134 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ VERIA’S LAWYERS female 0:30:59
88 22 1106 ΜΕΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ VERIA’S LAWYERS female 0:30:59
89 67 1206 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ VERIA’S LAWYERS male 0:31:00
90 68 1153 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   male 0:30:53
91 69 1103 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:31:03
92 70 1037 ΓΚΟΓΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΡΙΝΑΣ ΑΜΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:31:02
93 23 1070 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ VERIA’S LAWYERS female 0:31:20
94 71 1290 ΤΣΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male 0:31:07
95 24 1185 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ- ΚΑΝΤΖΙΚΗ female 0:31:26
96 72 1266 ΑΒΡΑΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:31:31
97 73 1238 ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ   male 0:31:26
98 25 1118 ΜΠΙΜΠΟΥ ΣΜΑΡΩ VERIA’S LAWYERS female 0:31:41
99 26 1213 ΤΣΙΛΙΓΚΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ VERIA’S LAWYERS female 0:31:41
100 74 1122 ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male 0:31:53
101 75 1272 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ   male 0:31:57
102 27 1189 ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:32:05
103 28 1174 ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:32:06
104 76 1229 ΧΩΜΑΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ VERIA’S LAWYERS male 0:32:07
105 29 1049 ΖΑΧΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ   female 0:32:05
106 77 1166 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:32:26
107 78 1273 ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ   male 0:32:18
108 79 1197 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   male 0:32:23
109 80 1111 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male 0:32:35
110 81 1254 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ   male 0:32:33
111 30 1283 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΑΝΝΑ   female 0:32:33
112 82 1223 ΧΑΙΡΙΣΤΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   male 0:32:34
113 83 1033 ΓΚΑΛΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ male 0:32:33
114 31 1248 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   female 0:32:35
115 32 1270 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ ΖΕΦΗ   female 0:30:47
116 33 1130 ΜΥΛΩΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ   female 0:32:51
117 34 1176 ΣΙΦΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   female 0:32:51
118 84 1149 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male 0:32:55
119 85 1073 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   male 0:32:58
120 86 1161 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ male 0:32:58
121 35 1202 ΤΣΑΝΑΚΤΣΗ ΝΙΚΗ   female 0:33:23
122 36 1160 ΠΕΡΙΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:33:35
123 87 1113 ΜΟΥΡΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:33:36
124 37 1036 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:33:35
125 88 1119 ΜΠΟΓΔΑΜΕΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ SPACE TEAM male 0:33:26
126 38 1110 ΜΙΧΑΛΙΑ ΘΑΛΕΙΑ SPACE TEAM female 0:33:25
127 89 1184 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male 0:34:02
128 90 1297 ΤΣΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:34:07
129 39 1029 ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:34:22
130 40 1013 ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΦΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:34:24
131 91 1291 ΠΑΣΒΑΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ   male 0:34:10
132 41 1155 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ VERIA’S LAWYERS female 0:34:34
133 92 1018 ΑΧΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΟΡΕΙΒΑΤΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:34:26
134 93 1136 ΝΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   male 0:34:29
135 42 1195 ΤΡΑΨΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ   female 0:34:39
136 94 1009 ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:34:40
137 95 1061 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΟΙΑ male 0:34:52
138 96 1063 ΚΑΠΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ EUROBANK male 0:34:42
139 97 1177 ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ EUROBANK male 0:34:42
140 98 1085 ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ VERIA’S LAWYERS male 0:35:27
141 43 1090 ΚΥΡΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ VERIA’S LAWYERS female 0:35:27
142 44 1279 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   female 0:35:28
143 99 1120 ΜΠΟΓΔΑΜΕΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SPACE TEAM male 0:35:40
144 45 1045 ΔΙΑΣΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ female 0:35:39
145 46 1239 ΕΛΕΥΘΕΡΙΆΔΟΥ ΣΟΦΊΑ   female 0:35:56
146 100 1295 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:35:56
147 101 1296 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male 0:34:34
148 102 1021 ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ VERIA’S LAWYERS male 0:35:40
149 47 1199 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ VERIA’S LAWYERS female 0:36:07
150 48 1055 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ SPACE TEAM female 0:36:10
151 49 1084 ΚΟΥΛΚΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ   female 0:36:10
152 50 1067 ΚΑΡΑΜΕΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΕΜΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:36:04
153 51 1001 ALKSNAJA EVELIANA ΚΕΜΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:36:04
154 52 1194 ΤΡΑΨΙΩΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ   female 0:36:10
155 53 1210 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΒΟΥΛΑ MINAS COACHING TEAM female 0:36:50
156 54 1046 ΔΟΥΓΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ MAKRIDIS TEAM female 0:36:41
157 103 1137 ΝΤΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:36:56
158 104 1182 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ VERIA’S LAWYERS male 0:36:55
159 105 1267 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:37:03
160 55 1241 ΖΙΩΓΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ female 0:37:14
161 56 1041 ΔΑΡΔΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:37:16
162 57 1133 ΝΕΔΕΛΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ   female 0:37:23
163 58 1222 ΦΩΤΕΙΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:37:37
164 59 1092 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΕΡΟΙΑ female 0:37:42
165 106 1032 ΓΙΟΜΠΛΙΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:37:56
166 60 1141 ΟΡΔΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΩ VERIA’S LAWYERS female 0:38:10
167 107 1069 ΚΑΡΑΝΤΖΊΔΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΦΛΏΡΙΝΑΣ male 0:38:13
168 61 1003 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ VERIA’S LAWYERS female 0:38:47
169 62 1050 ΖΕΊΜΠΕΚΗ ΣΟΦΙΑ VERIA’S LAWYERS female 0:38:46
170 108 1265 ΜΠΟΓΔΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ   male 0:39:01
171 63 1157 ΠΑΤΡΙΚΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   female 0:39:05
172 64 1083 ΚΟΥΛΗ ΕΦΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:39:19
173 109 1178 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΤΟΛΗΣ BBTEAM male 0:39:05
174 65 1286 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   female 0:39:27
175 66 1017 ΑΤΣΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   female 0:39:22
176 67 1095 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ VERIA’S LAWYERS female 0:41:00
177 68 1209 ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   female 0:40:58
178 69 1075 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   female 0:40:58
179 70 1278 ΤΕΚΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ   female 0:40:58
180 110 1023 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ VERIA’S LAWYERS male 0:41:12
181 111 1062 ΚΑΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VERIA’S LAWYERS male 0:41:13
182 71 1135 ΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ VERIA’S LAWYERS female 0:41:17
183 72 1288 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ   female 0:42:02
184 112 1094 ΛΑΝΤΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ male 0:42:04
185 113 1143 ΟΥΦΑΪΔΟΥ ΜΑΡΘΑ VERIA’S LAWYERS male 0:42:17
186 73 1275 ΤΣΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ   female 0:42:13
187 74 1235 ΒΑΓΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ REX TRIATHLON TEAM female 0:42:15
188 114 1274 ΤΕΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   male 0:42:14
189 75 1123 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΙΟΥΛΙΑ VERIA’S LAWYERS female 0:42:56
190 76 1228 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ   female 0:44:40
191 77 1261 ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΟΛΓΑ   female 0:45:48
192 78 1257 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ   female 0:45:59
193 79 1144 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   female 0:46:55
194 80 1145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   female 0:47:00
195 115 1082 ΚΟΥΛΑΛΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ VERIA’S LAWYERS male 0:47:39
196 116 1079 ΚΟΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ VERIA’S LAWYERS male 0:47:38
197 117 1004 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:47:59
198 118 1217 ΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:47:59
199 81 1227 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:47:59
200 82 1198 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:48:00
201 83 1011 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:01
202 119 1282 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male 0:48:00
203 120 1116 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ male 0:48:03
204 84 1220 ΦΛΕΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:02
205 85 1114 ΜΠΑΜΠΙΝΑ ΕΛΕΝΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:01
206 86 1148 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:04
207 87 1107 ΜΗΤΣΙΑΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:03
208 88 1012 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΟΛΓΑ VERIA’S LAWYERS female 0:48:58
209 89 1008 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ VERIA’S LAWYERS female 0:49:15
210 90 1024 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ VERIA’S LAWYERS female 0:49:33
211 91 1025 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ VERIA’S LAWYERS female 0:49:35
212 121 1180 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ VERIA’S LAWYERS male 0:49:32
DNF DNF 1039 ΓΩΓΟΥ ΡΙΚΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female
DNF DNF 1159 ΠΕΛΕΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ VERIA’S LAWYERS female
DNF DNF 1065 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ male
DNF DNF 1287 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   female
DNF DNF 1034 ΓΚΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ VERIA’S LAWYERS female
DNF DNF 1086 ΚΟΥΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ VERIA’S LAWYERS male
DNF DNF 1225 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   female
DNF DNF 1112 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ SPACE TEAM female
DNF DNF 1044 ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ EUROBANK female
DNF DNF 1051 ΖΕΣΤΑ ΕΥΑΝΘΙΑ EUROBANK female
DNF DNF 1126 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ male
DNF DNF 1179 ΣΟΥΜΠΟΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ EUROBANK female
DNF DNF 1165 ΠΟΛΙΤΗ ΗΛΙΑΝΑ EUROBANK female
DNS DNS 1205 ΤΣΑΤΣΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   female
DNS DNS 1115 ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VERIA’S LAWYERS female
DNS DNS 1096 ΛΙΑΚΟΥ ΑΣΠΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ female
DNS DNS 1010 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ   female
DNS DNS 1027 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female
DNS DNS 1030 ΓΙΟΜΠΛΙΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female
DNS DNS 1077 ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΦΑΝΗ ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ female
DNS DNS 1243 ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΥ ΜΑΓΔΑ ACTION female
DNS DNS 1218 ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ VERIA’S LAWYERS female
DNS DNS 1250 ΜΠΡΟΥΒΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ACTION female
DNS DNS 1256 ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ACTION female
DNS DNS 1236 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΛΙΝΑ ACTION female
DNS DNS 1237 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ   female
DNS DNS 1081 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ female
DNS DNS 1040 ΔΑΜΑΛΑ ΑΝΝΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ VERIA’S LAWYERS female
DNS DNS 1175 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female
DNS DNS 1191 ΤΖΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ EUROBANK female
DNS DNS 1247 ΛΕΦΟΥΣΗ ΘΩΜΑΗ ACTION female
DNS DNS 1020 ΒΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female
DNS DNS 1146 ΠΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female
DNS DNS 1071 ΚΑΤΕΡΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ female
DNS DNS 1053 ΖΟΥΚΑ ΖΩΗ SPACE TEAM female
DNS DNS 1054 ΘΕΜΕΛΗ ΦΛΩΡΑ VERIA’S LAWYERS female
DNS DNS 1100 ΜΑΛΙΟΥΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ female
DNS DNS 1007 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VERIA’S LAWYERS female
DNS DNS 1068 ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ female
DNS DNS 1089 ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ VERIA’S LAWYERS female
DNS DNS 1109 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΞΑΝΘΙΠΗ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female
DNS DNS 1173 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΎΛΑ   female
DNS DNS 1042 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΠΟΠΗ VERIA’S LAWYERS female
DNS DNS 1219 ΦΙΔΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ VERIA’S LAWYERS female
DNS DNS 1154 ΠΑΠΑΤΑΡΚΑ ΕΦΗ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ female
DNS DNS 1187 ΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ VERIA’S LAWYERS female
DNS DNS 1047 ΕΓΓΟΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ female
DNS DNS 1128 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male
DNS DNS 1151 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male
DNS DNS 1172 ΣΒΗΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   male
DNS DNS 1139 ΞΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΝΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male
DNS DNS 1212 ΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΣΤΙΒΟΣ) male
DNS DNS 1230 ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΑΣΟΣ ACTION male
DNS DNS 1298       male
DNS DNS 1307       male
DNS DNS 1309       male
DNS DNS 1150 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ male
DNS DNS 1200 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FIFTYMILERSRUN.COM male
DNS DNS 1093 ΚΩΤΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ EUROBANK male
DNS DNS 1132 ΝΑΤΣΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ MAKRIDISTEAM male
DNS DNS 1064 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ VERIA’S LAWYERS male
DNS DNS 1022 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ male
DNS DNS 1168 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑ ΟΜΟΡΦΗ male
DNS DNS 1252 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male
DNS DNS 1006 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ VERIA’S LAWYERS male
DNS DNS 1167 ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΡΑΦΑΉΛ   male
DNS DNS 1308       male
DNS DNS 1333       male
DNS DNS 1342       male
DNS DNS 1201 ΤΣΑΚΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male
DNS DNS 1276 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   male
DNS DNS 1299       male
DNS DNS 1301       male
DNS DNS 1315       male
DNS DNS 1326       male
DNS DNS 1258 ΤΡΟΥΠΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ACTION male
DNS DNS 1196 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   male
DNS DNS 1162 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male
DNS DNS 1302       male
DNS DNS 1316       male
DNS DNS 1325       male
DNS DNS 1348       male
DNS DNS 1350       male
DNS DNS 1339       male
DNS DNS 1208 ΤΣΙΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male
DNS DNS 1226 ΧΑΤΖΗΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male
DNS DNS 1142 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ   male
DNS DNS 1158 ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΉΡΙΟ ΕΝΑ male
DNS DNS 1192 ΤΖΙΝΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ SPACE TEAM male
DNS DNS 1005 ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ EUROBANK male
DNS DNS 1080 ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ EUROBANK male
DNS DNS 1204 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ P.ELIAS VERTICAL RUNNERS male
DNS DNS 1329       male
DNS DNS 1330       male
DNS DNS 1331       male
DNS DNS 1347       male
DNS DNS 1078 ΚΟΡΩΝΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ VERIA’S LAWYERS male
DNS DNS 1211 ΤΣΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ male
DNS DNS 1244 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ACTION male
DNS DNS 1303       male
DNS DNS 1304       male
DNS DNS 1305       male
DNS DNS 1321       male
DNS DNS 1322       male
DNS DNS 1336       male
DNS DNS 1338       male
DNS DNS 1277 ΓΚΟΥΓΚΟΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   male
DNS DNS 1300       male
DNS DNS 1318       male
DNS DNS 1323       male
DNS DNS 1327       male
DNS DNS 1332       male
DNS DNS 1334       male
DNS DNS 1341       male
DNS DNS 1188 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ SPACE TEAM male
DNS DNS 1311       male
DNS DNS 1312       male
DNS DNS 1313       male
DNS DNS 1328       male
DNS DNS 1344       male
DNS DNS 1245 ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ACTION male
DNS DNS 1314       male
DNS DNS 1345       male
DNS DNS 1346       male
DNS DNS 1281 ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ   male
DNS DNS 1306       male
DNS DNS 1319       male
DNS DNS 1320       male
DNS DNS 1337       male
DNS DNS 1240 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΊΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ   male
DNS DNS 1310       male
DNS DNS 1317       male
DNS DNS 1324       male
DNS DNS 1335       male
DNS DNS 1340       male
DNS DNS 1349       male
DNS DNS 1343       male
DQF DQF 1156 ΠΑΤΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male

 

14,6km

rank agegrouprank genderrank bib lastname firstname club agegroup Finish_nettime
1 1 1 182 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ M 0:48:42
2 2 2 482 ΠΑΝΤΑΖΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M 0:52:46
3 3 3 368 ΛΙΑΤΗΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ STOIKOS RUNNING TEAM M 0:52:56
4 1 4 161 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 0:53:56
5 4 5 513 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM M 0:54:44
6 2 6 436 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ KASIMIS TRAINING M40 0:55:36
7 1 7 492 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOZANH HELECTOR RUNNING TEAM M35 0:56:35
8 3 8 487 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 0:57:04
9 1 9 517 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM M45 0:57:18
10 5 10 678 ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ STOIKOS RUNNING TEAM M 0:57:25
11 1 1 270 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ STOIKOS LADIES RUNNERS F45 0:57:58
12 4 11 431 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 0:58:00
13 5 12 504 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS M40 0:58:09
14 2 13 543 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -NRT M45 0:58:13
15 2 14 403 ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M35 0:58:15
16 6 15 294 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M 0:58:28
17 7 16 283 ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM M 0:58:30
18 8 17 109 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ makridisteam M 0:58:30
19 3 18 745 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ M45 0:58:31
20 1 19 627 ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM M55 0:58:37
21 3 20 443 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΆΣ ΟΜΓ M35 0:58:53
22 9 21 233 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ HERBALIFE M 0:59:06
23 10 22 331 ΚΟΥΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SCIENCETRAINING M 0:59:07
24 4 23 230 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M45 0:59:17
25 1 24 711 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 0:59:23
26 11 25 754 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΘ M 0:59:20
27 1 2 438 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ STOIKOS LADIES RUNNERS F 0:59:26
28 12 26 211 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   M 0:59:27
29 6 27 630 ΤΣΙΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M40 0:59:27
30 7 28 454 ΝΗΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ KRG-ROAD RUNNERS M40 0:59:29
31 4 29 278 ΚΑΡΑΪΩΣΗΦ ΗΛΙΑΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M35 0:59:33
32 13 30 254 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   M 0:59:51
33 5 31 785 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   M45 0:59:56
34 14 32 114 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M 0:59:58
35 8 33 637 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΜΓ M40 1:00:13
36 9 34 115 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M40 1:00:34
37 10 35 120 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M40 1:00:31
38 11 36 272 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M40 1:00:50
39 5 37 326 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΈΜΝΩΝ ΔΗΜΉΤΡΗΣ PANORAMA RUNNING TEAM M35 1:01:00
40 6 38 175 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ KOURKOURIKIS TRAΙNING GROUP M35 1:00:59
41 12 39 606 ΤΟΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M40 1:00:58
42 13 40 533 ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:01:20
43 14 41 374 ΜΑΚΗΣ ΣΑΚΗΣ   M40 1:01:27
44 7 42 511 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M35 1:01:25
45 2 43 564 ΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ M50 1:01:27
46 15 44 409 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ SDOE EORDAIAS M 1:01:48
47 3 45 365 ΛΕΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ M50 1:01:46
48 8 46 196 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M35 1:02:14
49 15 47 183 ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 1:02:23
50 16 48 757 ΛΥΠΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M 1:02:37
51 6 49 661 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΜΓ M45 1:02:44
52 9 50 214 ΔΌΜΑΝΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΉ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ M35 1:02:58
53 16 51 442 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:03:08
54 10 52 260 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M35 1:03:16
55 1 53 108 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ MIXAΛHΣ XANTHI RUNNERS M60 1:03:14
56 2 54 158 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΟΛΟΣ M60 1:03:27
57 17 55 654 ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M 1:03:41
58 2 56 755 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΛΑΜΨΗ M55 1:04:00
59 18 57 419 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ makridisteam M 1:04:09
60 4 58 312 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΥΤ. ΟΜΙΛ ΠΑΡΓΑΣ M50 1:04:06
61 7 59 597 ΤΖΙΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ makridisteam M45 1:04:21
62 19 60 332 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M 1:04:08
63 20 61 256 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M 1:04:34
64 8 62 605 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:04:35
65 3 63 688 ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:04:38
66 1 64 566 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΟΜΓ M65+ 1:04:42
67 5 65 135 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M50 1:04:47
68 11 66 716 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥΘ M35 1:04:53
69 12 67 398 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ M35 1:05:01
70 9 68 550 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M45 1:05:04
71 21 69 236 ΖΕΚΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M 1:05:06
72 17 70 586 ΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ASICSFRONTRUNNER M40 1:05:21
73 10 71 159 ΒΡΑΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1Η ΜΕΡΑΣΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M45 1:05:21
74 11 72 601 ΤΟΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M45 1:05:24
75 2 3 239 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ XANTHI RUNNERS F 1:05:20
76 13 73 341 ΚΡΑΪΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΣ Σερρών M35 1:05:23
77 4 74 527 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟΝ TRAIL M55 1:05:33
78 22 75 194 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ M 1:05:23
79 18 76 181 ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M40 1:05:35
80 3 4 478 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ STOIKOS LADIES RUNNERS F 1:05:47
81 6 77 575 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ M50 1:05:50
82 1 5 570 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ F35 1:05:51
83 5 78 488 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55 1:05:58
84 19 79 670 ΧΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ M40 1:06:08
85 23 80 280 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   M 1:05:36
86 7 81 460 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ M50 1:06:08
87 20 82 628 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ M40 1:06:11
88 12 83 666 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M45 1:06:14
89 14 84 366 ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35 1:06:08
90 13 85 724 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ RUNNERS EDESSA M45 1:06:25
91 24 86 241 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – MOUNTAIN ENDURO CAMP M 1:06:29
92 8 87 235 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ HAPPY FEET RUNNING TEAM M50 1:06:33
93 21 88 407 ΜΙΆΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ RUNNERS EDESSAS M40 1:06:12
94 22 89 530 ΠΙΤΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ M40 1:06:34
95 14 90 448 ΜΥΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M45 1:06:34
96 9 91 531 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M50 1:06:43
97 25 92 477 ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Χ.Ο ΒΕΡΟΙΑΣ M 1:06:48
98 3 93 775 ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΘ M60 1:06:41
99 26 94 246 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:06:37
100 27 95 284 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ   M 1:06:42
101 2 96 221 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M65+ 1:06:52
102 15 97 411 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ M45 1:06:37
103 16 98 262 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:06:52
104 6 99 554 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M55 1:07:17
105 15 100 712 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   M35 1:07:09
106 23 101 725 ΜΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M40 1:07:24
107 17 102 466 ΞΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M45 1:07:23
108 7 103 441 ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ M55 1:07:57
109 28 104 598 ΤΖΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M 1:07:59
110 24 105 367 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 1:08:11
111 4 106 509 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ M60 1:08:24
112 18 107 541 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:08:23
113 19 108 155 ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ HELECTOR RUNNING TEAM M45 1:08:20
114 10 109 501 ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M50 1:08:35
115 16 110 179 ΓΚΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M35 1:08:40
116 5 111 500 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΜΓ M60 1:08:36
117 17 112 418 ΜΟΥΖΑΙΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΟΜΓ M35 1:08:36
118 20 113 455 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:08:59
119 21 114 771 ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ   M45 1:08:52
120 6 115 481 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M60 1:09:05
121 25 116 563 ΣΟΡΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M40 1:09:03
122 26 117 245 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΒ M40 1:08:48
123 11 118 250 ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M50 1:08:59
124 29 119 208 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΟΜΓ M 1:09:01
125 8 120 464 ΝΤΙΡΑΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:09:07
126 9 121 199 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M55 1:09:02
127 22 122 470 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M45 1:09:37
128 30 123 450 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ makridisteam M 1:09:40
129 2 6 449 ΝΑΚΗ ΑΝΝΑ makridisteam F35 1:09:41
130 2 7 452 ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ STOIKOS LADIES RUNNERS F45 1:09:43
131 18 124 553 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ M35 1:09:35
132 27 125 126 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:09:21
133 12 126 742 ΣΜΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50 1:09:59
134 23 127 580 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS M45 1:09:54
135 10 128 546 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M55 1:09:59
136 28 129 102 KATSANOS DIMITRIOS ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ M40 1:10:04
137 29 130 444 ΜΠΟΥΝΤΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40 1:10:02
138 13 131 626 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΟΜΓ M50 1:09:58
139 14 132 671 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:10:27
140 11 133 358 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M55 1:10:14
141 15 134 299 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:10:16
142 16 135 353 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΔΥΘ-AIR TRAFFIC CONTROLLERS (LGTS) M50 1:10:34
143 3 8 261 ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F45 1:10:43
144 24 136 548 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:10:43
145 25 137 540 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M45 1:10:34
146 19 138 703 ΔΗΜΗΤΡΙΆΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   M35 1:10:36
147 31 139 672 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ EOS NAOUSSAS M 1:10:36
148 30 140 495 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:10:44
149 26 141 180 ΓΚΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M45 1:10:44
150 20 142 462 ΝΤΕΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ M35 1:10:43
151 32 143 607 ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ & ΑΘΛ.ΣΩΜ.ΑΜΕΑ ΑΙΓΕΣ M 1:11:05
152 17 144 399 ΜΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M50 1:11:16
153 3 9 505 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ   F35 1:11:18
154 21 145 281 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS M35 1:11:17
155 22 146 305 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M35 1:11:01
156 23 147 125 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M35 1:10:55
157 24 148 764 ΖΗΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   M35 1:11:08
158 7 149 520 ΠΑΤΣΟΣ ΦΙΩΡΓΟΣ ΟΜΓ M60 1:11:19
159 18 150 485 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ   M50 1:11:11
160 8 151 118 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ/XANTHIRUNNERS M60 1:11:41
161 31 152 594 ΤΖΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   M40 1:11:18
162 19 153 202 ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ M50 1:12:07
163 25 154 732 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M35 1:11:44
164 9 155 773 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΟΕ M60 1:12:11
165 4 10 186 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F45 1:12:17
166 12 156 707 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗ M55 1:12:08
167 32 157 585 ΣΥΚΟΠΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΟΜΓ M40 1:11:44
168 33 158 649 ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40 1:11:37
169 27 159 608 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M45 1:11:40
170 28 160 356 ΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ M45 1:12:18
171 29 161 557 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ makridisteam M45 1:12:25
172 34 162 228 ΖΑΒΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   M40 1:12:14
173 30 163 279 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ   M45 1:11:50
174 1 11 219 ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ F40 1:12:14
175 10 164 534 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M60 1:12:28
176 35 165 116 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M40 1:12:16
177 4 12 479 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΘ F 1:12:04
178 36 166 685 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 1:12:31
179 26 167 166 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M35 1:12:32
180 33 168 293 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M 1:12:38
181 34 169 387 ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ M 1:12:37
182 11 170 404 ΜΗΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL M60 1:12:48
183 20 171 432 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:13:00
184 37 172 397 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1Η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 1:12:53
185 35 173 392 ΜΑΥΡΑΓΚΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-GIANNOULAKIS TRAINING M 1:13:00
186 21 174 681 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΔΟΞΑΚΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:12:48
187 38 175 150 ΒΕΛΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M40 1:13:13
188 36 176 174 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   M 1:13:09
189 39 177 117 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ – Α.Σ. ΝΕΟΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ M40 1:13:07
190 4 13 319 ΚΟΡΔΆ ΑΡΙΣΤΈΑ   F35 1:13:16
191 37 178 665 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ M 1:13:09
192 13 179 660 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΥ M55 1:13:10
193 31 180 251 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:13:23
194 5 14 741 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F 1:13:30
195 38 181 384 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ RUNNERS EDESSAS M 1:13:06
196 40 182 787 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M40 1:13:28
197 41 183 779 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ   M40 1:13:37
198 39 184 162 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:13:17
199 2 15 694 ΑΝΤΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ   F40 1:13:39
200 22 185 549 ΣΑΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ M50 1:13:34
201 23 186 663 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M50 1:13:18
202 42 187 206 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΠΑΡΓΑ M40 1:13:33
203 32 188 153 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ M45 1:13:44
204 27 189 489 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΟΜΗΔΗΣ NAKOS RUNNING TEAM ARGOS ORESTIKO M35 1:13:51
205 33 190 127 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M45 1:13:24
206 28 191 296 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ M35 1:13:49
207 40 192 713 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ M 1:13:55
208 29 193 435 ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ XANTHI RUNNERS M35 1:13:53
209 43 194 322 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:14:02
210 30 195 104 TSIAMITROS CHRISTOS VERIA M35 1:13:59
211 31 196 215 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ   M35 1:13:53
212 34 197 494 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ VERIA’S LAWYERS M45 1:14:11
213 35 198 529 ΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΜΓ M45 1:13:59
214 1 16 345 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ STOIKOS LADIES RUNNERS F55+ 1:14:07
215 14 199 498 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:14:31
216 36 200 363 ΛΑΠΠΑΣ ΣΑΚΗΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ M45 1:14:26
217 24 201 493 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ VERIA’S LAWYERS M50 1:14:23
218 37 202 385 ΜΑΝΏΛΑΣ ΑΡΓΎΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:14:42
219 32 203 726 ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ   M35 1:14:27
220 12 204 677 ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ   M60 1:14:36
221 13 205 510 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M60 1:14:38
222 44 206 730 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΑΓΙΑΣ M40 1:14:42
223 15 207 619 ΤΣΑΛΗΣ ΗΗΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55 1:14:30
224 3 208 496 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΛΟΣ M65+ 1:14:56
225 45 209 314 ΚΟΛΟΝΈΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M40 1:14:37
226 38 210 636 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M45 1:14:22
227 3 17 395 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΜΓ F40 1:14:34
228 33 211 316 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35 1:15:10
229 46 212 659 ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VERIA’S LAWYERS, ΣΥΛ. ΔΡΟΜ ΒΈΡΟΙΑΣ M40 1:14:58
230 41 213 780 ΛΑΣΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   M 1:15:02
231 47 214 592 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M40 1:15:06
232 48 215 486 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40 1:14:51
233 16 216 744 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M55 1:14:30
234 14 217 289 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. M60 1:15:20
235 49 218 551 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 1:15:20
236 17 219 746 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΨΗ M55 1:15:41
237 25 220 652 ΦΡΕΣΚΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΟΜΓ M50 1:15:08
238 18 221 644 ΤΣΟΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ M55 1:15:08
239 34 222 290 ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M35 1:15:35
240 35 223 756 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ M35 1:15:37
241 36 224 737 ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ KOURKOURIKIS TEAM M35 1:15:37
242 2 18 484 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ NAKOS RUNNING TEAM ARGOS ORESTIKO F55+ 1:15:53
243 37 225 301 ΚΕΜΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΓ M35 1:15:41
244 19 226 532 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M55 1:16:02
245 42 227 786 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   M 1:16:03
246 20 228 734 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ   M55 1:16:13
247 21 229 371 ΛΙΟΥΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΣ Σερρών M55 1:16:14
248 22 230 369 ΛΙΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:16:14
249 4 19 706 ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F40 1:16:29
250 39 231 536 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:16:00
251 26 232 359 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50 1:16:23
252 27 233 324 ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΖΑΧΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL M50 1:16:34
253 40 234 537 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M45 1:16:33
254 28 235 300 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:16:16
255 41 236 147 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΏΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M45 1:16:17
256 29 237 759 ΜΠΑΛΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M50 1:16:34
257 42 238 226 ΕΥΘΥΜΙΆΔΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ   M45 1:16:09
258 43 239 330 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M 1:16:52
259 23 240 774 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΟΕ M55 1:16:29
260 5 20 249 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ DYNAFIT F35 1:16:55
261 44 241 247 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΡΟΜΑΡ ΣΕΡΡΕΣ M 1:16:26
262 30 242 782 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M50 1:16:39
263 50 243 140 ΒΑΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ   M40 1:16:37
264 5 21 184 ΓΚΟΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F45 1:16:37
265 31 244 192 ΔΑΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   M50 1:16:32
266 32 245 229 ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M50 1:17:09
267 24 246 160 ΒΥΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M55 1:17:03
268 51 247 320 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M40 1:17:09
269 6 22 783 ΜΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   F35 1:17:03
270 38 248 451 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SAN ANTHRWPOI M35 1:17:14
271 39 249 243 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ SAN ANTHRWPOI M35 1:17:14
272 6 23 112 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΚΟΝΤΟΥΡΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ F45 1:17:05
273 5 24 625 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΓΙΩΤΑ ΣΙΝΙΑΤΕΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ F40 1:17:22
274 52 250 609 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M40 1:17:11
275 33 251 651 ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ M50 1:17:23
276 45 252 295 ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   M 1:16:57
277 25 253 149 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΘ – RAYCOM M55 1:17:39
278 7 25 207 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΔΥΘ – RAYCOM F45 1:17:40
279 43 254 750 ΤΖΙΩΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   M45 1:17:24
280 53 255 714 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M40 1:17:25
281 6 26 675 ΧΟΚΙΑ ΛΙΝΤΙΤΑ ΟΜΓ F40 1:17:31
282 26 256 266 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:17:36
283 40 257 640 ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M35 1:17:34
284 44 258 567 ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ makridisteam M45 1:17:35
285 15 259 667 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M60 1:17:43
286 6 27 223 ΈΛΛΗΝΑ ΙΝΩ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΌ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ ΑΠΘ F 1:17:44
287 34 260 584 ΣΥΚΟΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚ M50 1:17:55
288 27 261 103 KAΡΑΖΕΕΒ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚ M55 1:17:55
289 35 262 695 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ M50 1:17:55
290 36 263 201 ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ PARGA RUNNERS M50 1:17:46
291 46 264 139 ΒΑΔΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   M 1:17:57
292 47 265 220 ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M 1:17:56
293 41 266 327 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SAN ANTHRWPOI M35 1:17:55
294 45 267 430 ΜΠΑΡΜΠΙΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M45 1:18:10
295 37 268 524 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M50 1:18:10
296 48 269 156 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΌ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ ΑΠΘ M 1:17:54
297 46 270 573 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TY RACING TEAM M45 1:17:56
298 42 271 679 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ M35 1:18:06
299 38 272 645 ΤΣΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M50 1:18:00
300 49 273 473 ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M 1:18:00
301 47 274 119 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:18:02
302 54 275 518 ΠΑΣΧΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   M40 1:17:56
303 39 276 355 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M50 1:18:12
304 50 277 373 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M 1:18:20
305 40 278 646 ΦΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50 1:18:34
306 51 279 198 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:18:42
307 55 280 565 ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:18:48
308 28 281 704 ΔΡΟΣΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΔΥ ΑΓΙΑΣ M55 1:18:56
309 56 282 231 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M40 1:19:04
310 41 283 587 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:18:46
311 42 284 213 ΔΙΑΧΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:18:48
312 16 285 596 ΤΖΙΒΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M60 1:19:09
313 57 286 668 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:18:42
314 58 287 340 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 1:19:15
315 43 288 733 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M35 1:19:06
316 43 289 138 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:19:05
317 48 290 333 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M45 1:19:23
318 7 28 459 ΝΊΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ F40 1:19:24
319 49 291 307 ΚΙΑΤΙΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   M45 1:19:17
320 8 29 113 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Σ.Δ.Υ.Θ F40 1:19:09
321 4 292 176 ΓΚΑΝΤΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ M65+ 1:19:09
322 17 293 275 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M60 1:19:46
323 5 294 177 ΓΚΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M65+ 1:20:04
324 6 295 736 ΠΑΡΙΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Νάουσα Βέρμιο Trail M65+ 1:20:07
325 18 296 697 ΓΑ’Ι’ΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M60 1:19:42
326 44 297 388 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:19:45
327 52 298 344 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M 1:19:59
328 44 299 106 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   M35 1:19:44
329 45 300 729 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M50 1:19:42
330 46 301 422 ΜΟΥΣΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:20:20
331 59 302 753 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M40 1:19:49
332 8 30 457 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΦΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ F45 1:20:08
333 7 303 134 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M65+ 1:20:40
334 53 304 616 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ M 1:20:22
335 45 305 576 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΛΟΚΊΝΗΣΗ M35 1:20:22
336 47 306 216 ΔΟΥΛΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:20:24
337 19 307 372 ΜΑΓΓΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ M60 1:20:52
338 60 308 375 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   M40 1:20:34
339 61 309 561 ΣΚΡΑΠΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M40 1:20:34
340 50 310 467 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΚ M45 1:20:39
341 20 311 718 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ M60 1:21:01
342 62 312 378 ΜΑΛΙΟΥΦΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ M40 1:21:08
343 48 313 514 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   M50 1:21:01
344 63 314 317 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M40 1:20:56
345 9 31 318 ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F45 1:21:36
346 49 315 334 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   M50 1:21:24
347 46 316 696 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΥΣΌΣΤΟΜΟΣ   M35 1:21:12
348 50 317 578 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50 1:21:28
349 29 318 252 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M55 1:21:35
350 21 319 572 ΣΤΑΜΚΟΣ ΘΩΜΑΣ   M60 1:21:58
351 1 32 354 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F50 1:22:02
352 54 320 560 ΣΚΕΝΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   M 1:21:17
353 22 321 446 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M60 1:21:59
354 64 322 415 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:22:11
355 51 323 197 ΔΕΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   M50 1:22:07
356 65 324 453 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ HELECTOR RUNNING TEAM M40 1:22:07
357 51 325 248 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M45 1:22:19
358 55 326 624 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M 1:22:10
359 52 327 193 ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M45 1:22:34
360 7 33 788 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ   F 1:22:05
361 8 34 190 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Σ.Δ.Ο.Ε. F 1:22:05
362 47 328 751 ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   M35 1:22:13
363 66 329 535 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΑΛΛΊΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:22:48
364 30 330 267 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:22:44
365 56 331 639 ΤΣΙΟΥΜΙΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ M 1:23:05
366 23 332 203 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M60 1:23:14
367 67 333 428 ΜΠΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:22:57
368 52 334 429 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:22:44
369 68 335 583 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 1:22:53
370 31 336 491 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M55 1:23:10
371 8 337 602 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ makridisteam M65+ 1:23:01
372 57 338 603 ΤΟΛΙΌΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ   M 1:23:01
373 69 339 259 ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:23:21
374 7 35 593 ΤΖΑΓΚΑΡΙΑΝ ΕΛΕΝΗ STOIKOS LADIES RUNNERS F35 1:23:44
375 70 340 740 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ M40 1:23:23
376 53 341 693 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M45 1:23:09
377 9 36 264 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ makridisteam F40 1:23:48
378 53 342 499 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:23:29
379 54 343 360 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M50 1:23:49
380 9 37 765 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ   F 1:23:43
381 10 38 143 ΒΑΞΕΒΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ   F45 1:23:35
382 48 344 178 ΓΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M35 1:23:37
383 54 345 623 ΤΣΑΦΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ M45 1:23:37
384 58 346 329 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M 1:23:57
385 49 347 692 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M35 1:24:20
386 11 39 269 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F45 1:24:00
387 50 348 747 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΥΔΡΑ M35 1:23:48
388 51 349 682 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M35 1:24:07
389 71 350 391 ΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:24:07
390 59 351 205 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M 1:24:27
391 52 352 342 ΚΥΠΠΑΡΙΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ CERTH Running Team M35 1:24:00
392 10 40 480 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΘ F 1:24:15
393 60 353 658 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   M 1:24:30
394 61 354 224 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΌΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΆΤΕ M 1:24:08
395 55 355 417 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M50 1:24:06
396 56 356 582 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ INTERKLARK M50 1:24:18
397 53 357 323 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M35 1:24:17
398 72 358 776 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M40 1:24:17
399 57 359 777 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M50 1:24:18
400 58 360 613 ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ   M50
401 32 361 412 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M55 1:24:31
402 59 362 634 ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M50 1:24:42
403 24 363 633 ΤΣΙΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M60 1:24:52
404 55 364 562 ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ FLORINA M45 1:25:16
405 12 41 512 ΠΑΡΑΣΧΗ ΑΘΗΝΑ   F45 1:24:50
406 60 365 402 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:24:55
407 33 366 638 ΤΣΙΟΥΜΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ M55 1:25:24
408 61 367 643 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:24:56
409 56 368 456 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ   M45 1:25:01
410 54 369 710 ΚΙΤΣΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ   M35 1:25:24
411 25 370 591 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M60 1:25:22
412 57 371 772 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   M45 1:24:57
413 62 372 291 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M 1:25:09
414 73 373 410 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:25:23
415 10 42 413 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ F40 1:25:06
416 58 374 377 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M45 1:25:06
417 59 375 425 ΜΠΑΓΚΑΛΙΆΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:25:29
418 26 376 778 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΘ M60 1:25:49
419 27 377 497 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΟΜΓ M60 1:25:30
420 60 378 648 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   M45 1:25:23
421 61 379 581 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PANORAMA RUNNING TEAM M45 1:25:47
422 3 43 687 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΉΝΗ AQUAFORUM F55+ 1:25:45
423 74 380 227 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   M40 1:25:49
424 55 381 739 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Φ.Ο.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ M35 1:25:48
425 63 382 463 ΝΤΕΡΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M 1:25:44
426 34 383 136 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛ. ΔΡ. ΑΡΤΑΣ M55 1:25:43
427 62 384 321 ΚΟΡΔΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M50 1:26:17
428 75 385 364 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 1:26:17
429 76 386 655 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40 1:26:05
430 64 387 151 ΒΕΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:26:07
431 63 388 351 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M50 1:26:15
432 56 389 617 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ   M35 1:26:08
433 35 390 743 ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   M55 1:26:35
434 77 391 185 ΓΚΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M40 1:26:35
435 65 392 676 ΧΟΝΔΡΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ   M 1:26:23
436 9 393 163 ΓΕΡΟΜΗΧΑΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M65+ 1:26:11
437 64 394 789 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ   M50 1:26:34
438 66 395 538 ΡΕΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ RACECHECK M 1:26:42
439 13 44 111 ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ F45 1:27:07
440 65 396 556 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ M50 1:27:09
441 78 397 701 ΓΚΟΣΚΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   M40 1:27:08
442 67 398 690 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΤΟΣ ΑΡΚΟΧΩΡΙ M 1:27:24
443 68 399 781 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   M 1:27:07
444 57 400 204 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M35 1:27:42
445 79 401 542 ΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M40 1:27:18
446 80 402 238 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΣ Σερρών M40 1:27:23
447 36 403 210 ΔΗΜΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ M55 1:27:44
448 11 45 346 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΟΜΓ F40 1:27:50
449 81 404 288 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   M40 1:27:50
450 58 405 437 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M35 1:28:04
451 82 406 423 ΜΟΥΤΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΓΈΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ M40 1:27:31
452 83 407 400 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M40 1:27:31
453 84 408 458 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ VERIA’S LAWYERS, ΣΥΛ. ΔΡΟΜ ΒΈΡΟΙΑΣ M40 1:28:08
454 2 46 240 ΖΟΡΜΠΑ ΔΉΜΗΤΡΑ Σ.Δ.Υ.Θ F50 1:28:20
455 4 47 595 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ Σ.Δ.Υ.Θ F55+ 1:28:25
456 59 409 110 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ makridisteam M35 1:28:26
457 85 410 191 ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΣ Σερρών M40 1:28:14
458 86 411 200 ΔΕΣΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΣ Σερρών M40 1:28:13
459 87 412 271 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΣ Σερρών M40 1:28:17
460 11 48 620 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ VERIA’S LAWYERS F 1:28:26
461 60 413 709 ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΕΔΑ – OSBET M35 1:28:23
462 61 414 544 ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35 1:28:30
463 62 415 465 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ   M35 1:28:30
464 88 416 390 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:29:08
465 14 49 653 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F45 1:28:47
466 89 417 770 ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ   M40 1:28:47
467 63 418 590 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ makridisteam M35 1:29:00
468 28 419 727 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M60 1:28:52
469 69 420 132 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   M 1:28:37
470 70 421 234 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   M 1:28:37
471 64 422 343 ΚΥΡΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35 1:28:48
472 65 423 768 ΓΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M35 1:29:04
473 12 50 242 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ makridisteam F 1:29:08
474 66 424 258 ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ makridisteam M35 1:29:08
475 67 425 748 ΤΖΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35 1:29:03
476 66 426 263 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΜΓ M50 1:28:57
477 10 427 680 ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ M65+ 1:28:57
478 37 428 394 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ RUNNERS EDESSAS M55 1:29:15
479 67 429 268 ΚΑΠΡΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M50 1:29:08
480 62 430 528 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ – MAKRIDIS TEAM M45 1:28:59
481 38 431 735 ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΔΥΘ M55 1:29:28
482 68 432 195 ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM M50 1:29:43
483 12 51 683 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ F40 1:30:16
484 90 433 225 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M40 1:29:49
485 69 434 674 ΧΙΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M50 1:30:06
486 68 435 708 ΚΑΚΙΡΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ SOLO M35 1:30:10
487 91 436 618 ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΜΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:30:11
488 70 437 763 ΚΑΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M50 1:30:04
489 39 438 720 ΜΑΚΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M55 1:30:01
490 40 439 471 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M55 1:30:49
491 15 52 383 ΜΑΝΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL F45 1:31:02
492 92 440 253 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:30:55
493 71 441 440 ΜΠΟΚΟΥΡΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ CLAIN MAIN/XANTHI RUNNERS M50 1:30:25
494 41 442 414 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ XANTHI RUNNERS / CLAIN MAIN RUNNERS M55 1:30:25
495 72 443 761 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M50 1:30:35
496 13 53 101 DZHAMBAZKA MARIA Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS F40 1:30:54
497 73 444 265 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M50 1:30:40
498 29 445 475 ΠΑΛΗΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΑΙΩΝ Ν.ΠΙΕΡΙΑΣ M60 1:31:24
499 63 446 547 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ   M45 1:31:28
500 69 447 702 ΔΑΓΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΗΛΙΑΣ 182 ΜΚ/Β TOR M1 ΕΣ M35 1:31:00
501 64 448 691 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ   M45 1:31:21
502 71 449 657 ΧΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:31:01
503 72 450 393 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ   M 1:31:09
504 65 451 105 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ M45 1:31:36
505 93 452 717 ΛΙΟΛΙΟΣ ΜΑΝΟΣ   M40 1:31:45
506 66 453 370 ΛΙΟΥΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ RUNNERS EDESSAS M45 1:32:02
507 94 454 277 ΚΑΡΑΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ RUNNERS EDESSAS M40 1:32:06
508 70 455 569 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ M35 1:31:48
509 67 456 669 ΧΑΤΖΗΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΜΓ M45 1:32:32
510 8 54 396 ΜΑΥΡΊΔΟΥ ΜΑΡΊΑ ΟΜΓ F35 1:32:32
511 68 457 588 ΣΦΗΚΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ EUROBANK M45 1:32:11
512 74 458 631 ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:32:31
513 71 459 303 ΚΕΡΕΦΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M35 1:32:30
514 75 460 539 ΡΙΖΑΣ ΜΠΕΚΤΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M50 1:32:18
515 95 461 376 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:32:55
516 72 462 328 ΚΟΥΚΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΤΆΣΟΣ   M35 1:33:08
517 73 463 122 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ   M 1:33:46
518 14 55 758 ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΡΑΜΠΕΑ   F40 1:33:42
519 96 464 521 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M40 1:33:48
520 74 465 144 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M 1:33:52
521 75 466 325 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A-TEAM M 1:33:52
522 97 467 361 ΛΑΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:34:28
523 69 468 287 ΚΑΡΑΝΤΏΝΑΣ ΜΙΧΑΉΛ   M45 1:34:37
524 42 469 347 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΧΡΩΝΙΚΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M55 1:34:17
525 16 56 502 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F45 1:34:41
526 17 57 476 ΠΑΛΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ EUROBANK F45 1:34:03
527 30 470 212 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M60 1:34:44
528 98 471 145 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:35:28
529 70 472 209 ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   M45 1:34:52
530 73 473 292 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΌΣ   M35 1:35:16
531 3 58 686 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F50 1:35:57
532 99 474 526 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ   M40 1:36:14
533 71 475 760 ΚΛΩΝΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   M45 1:36:19
534 72 476 123 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ makridisteam M45 1:36:59
535 74 477 424 ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ   M35 1:37:24
536 13 59 157 ΒΛΆΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ   F 1:37:43
537 73 478 309 ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M45 1:38:20
538 43 479 172 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   M55 1:38:54
539 15 60 146 ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   F40 1:38:43
540 9 61 336 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F35 1:38:57
541 76 480 349 ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ HELECTOR RUNNING TEAM M 1:39:00
542 77 481 426 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:39:18
543 76 482 447 ΜΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:39:07
544 78 483 689 ΑΒΡΑΜΊΔΗΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ SKIEURS M 1:40:09
545 79 484 723 ΜΕΛΙΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΒΈΡΟΙΑ M 1:40:09
546 16 62 302 ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ HELECTOR RUNNING TEAM F40 1:39:58
547 14 63 722 ΜΑΥΡΊΔΟΥ ΛΕΥΚΉ   F 1:39:57
548 75 485 752 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ M35 1:40:07
549 76 486 721 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ   M35 1:39:36
550 80 487 705 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   M 1:39:55
551 15 64 222 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΈΦΗ makridisteam F 1:39:55
552 31 488 386 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M60 1:40:48
553 77 489 232 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ   M50 1:40:32
554 81 490 762 ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   M 1:41:12
555 78 491 508 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ M50 1:41:09
556 16 65 304 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ F 1:41:45
557 11 492 401 ΜΕΝΤΕΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ M65+ 1:42:41
558 12 493 611 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M65+ 1:44:16
559 44 494 141 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ   M55 1:43:45
560 77 495 445 ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35 1:44:22
561 4 66 421 ΜΟΥΡΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ   F50 1:44:04
562 13 496 579 ΣΤΕΦΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M65+ 1:44:25
563 45 497 168 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M55 1:44:45
564 100 498 405 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:44:32
565 78 499 244 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   M35 1:44:33
566 18 67 286 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΞΑΝΘΙΠΗ ΟΜΓ F45 1:44:46
567 74 500 622 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:45:20
568 75 501 503 ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ   M45 1:45:20
569 17 68 338 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ makridisteam F40 1:45:08
570 19 69 339 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΣΑ makridisteam F45 1:45:18
571 79 502 274 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35 1:46:27
572 5 70 468 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F55+ 1:46:49
573 17 71 311 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ F 1:46:46
574 18 72 433 ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΜΑΡΙΑ   F 1:46:33
575 79 503 434 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M50 1:46:38
576 19 73 381 ΜΑΝΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ HELECTOR RUNNING TEAM F 1:46:56
577 80 504 715 ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   M50 1:46:49
578 32 505 313 ΚΟΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M60 1:47:28
579 81 506 738 ΡΙΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:47:44
580 20 74 684 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   F 1:48:22
581 80 507 698 ΓΑΛΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M35 1:48:22
582 82 508 133 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M 1:48:42
583 21 75 350 ΚΥΡΟΥΔΗ ΤΡΙΑΔΑ   F 1:48:45
584 20 76 483 ΠΑΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ makridisteam F45 1:49:27
585 6 77 382 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ makridisteam F55+ 1:49:30
586 18 78 439 ΜΠΙΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ   F40 1:50:07
587 46 509 629 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:51:08
588 82 510 282 ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΜΓ M50 1:51:08
589 47 511 612 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55 1:53:06
590 76 512 784 ΣΓΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M45 1:55:22
591 77 513 635 ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ   M45 1:55:19
592 48 514 107 ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΘΩΜΑΣ   M55 1:58:19
593 14 515 621 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M65+ 1:58:36
594 81 516 255 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ M35 1:58:48
595 78 517 389 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ M45 1:59:37
596 82 518 408 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35 2:02:15
597 83 519 604 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M50 2:02:37
598 79 520 555 ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΜΗΧΑΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 2:03:08
599 21 79 769 ΑΡΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ   F45 2:03:06
600 83 521 469 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M35 2:03:04
601 22 80 472 ΟΥΖΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F45 2:03:04
602 15 522 699 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΣΕΝΙ M65+ 2:04:38
603 84 523 642 ΤΣΙΤΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   M50 2:04:30
604 49 524 380 ΜΑΝΑΤΟΣ ΦΑΝΗΣ HELECTOR RUNNING TEAM M55 2:05:08
DNF DNF DNF 154 ΒΕΡΓΏΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M35
DNS DNS DNS 129 ΑΝΘΗΜΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M35
DNS DNS DNS 189 ΓΚΟΥΤΖΑ ΡΙΚΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F55+
DNS DNS DNS 173 ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EUROBANK M35
DNS DNS DNS 427 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M35
DNS DNS DNS 589 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   M35
DNS DNS DNS 641 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TSIGOULISTEAM/PHYSIOACTIV M35
DNS DNS DNS 600 ΤΙΑΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35
DNS DNS DNS 700 ΓΚΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M35
DNS DNS DNS 131 ΑΝΤΥΠΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ M35
DNS DNS DNS 416 ΜΟΣΚΟΦΊΔΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M35
DNS DNS DNS 507 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ESCO RUNNING TEAM M35
DNS DNS DNS 574 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   M35
DNS DNS DNS 522 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   M35
DNS DNS DNS 615 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ EUROBANK M35
DNS DNS DNS 656 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ XANTHI RANNERS M50
DNS DNS DNS 308 ΚΙΟΥΡΚΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΣ Σερρών M50
DNS DNS DNS 568 ΣΤΑΘΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   M50
DNS DNS DNS 337 ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50
DNS DNS DNS 142 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ KTG M50
DNS DNS DNS 310 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50
DNS DNS DNS 128 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50
DNS DNS DNS 523 ΠΑΥΛΊΔΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ PANORAMA RUNNING TEAM M50
DNS DNS DNS 558 ΣΙΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50
DNS DNS DNS 766 ΜΑΤΣΑΓΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   M50
DNS DNS DNS 306 ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M
DNS DNS DNS 137 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M
DNS DNS DNS 276 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ M
DNS DNS DNS 167 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ STOIKOS RUNNING TEAM M
DNS DNS DNS 170 ΓΙΑΓΚΑΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΓΚΡΆΤΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ M
DNS DNS DNS 516 ΠΑΡΠΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ   F50
DNS DNS DNS 461 ΝΤΑΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ HELECTOR RUNNING TEAM M
DNS DNS DNS 525 ΠΕΙΣΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M
DNS DNS DNS 719 ΛΩΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M
DNS DNS DNS 803       M
DNS DNS DNS 804       M
DNS DNS DNS 805       M
DNS DNS DNS 806       M
DNS DNS DNS 474 ΠΑΓΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   M
DNS DNS DNS 650 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ O2 Store Leukada M
DNS DNS DNS 793       M
DNS DNS DNS 798       M
DNS DNS DNS 807       M
DNS DNS DNS 825       M
DNS DNS DNS 791       M
DNS DNS DNS 809       M
DNS DNS DNS 673 ΧΕΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   M
DNS DNS DNS 811       M
DNS DNS DNS 813       M
DNS DNS DNS 814       M
DNS DNS DNS 829       M
DNS DNS DNS 797       M
DNS DNS DNS 812       M
DNS DNS DNS 827       M
DNS DNS DNS 828       M
DNS DNS DNS 808       M
DNS DNS DNS 810       M
DNS DNS DNS 819       M
DNS DNS DNS 821       M
DNS DNS DNS 822       M
DNS DNS DNS 792       M
DNS DNS DNS 799       M
DNS DNS DNS 815       M
DNS DNS DNS 817       M
DNS DNS DNS 824       M
DNS DNS DNS 749 ΤΖΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL M
DNS DNS DNS 790       M
DNS DNS DNS 801       M
DNS DNS DNS 826       M
DNS DNS DNS 794       M
DNS DNS DNS 795       M
DNS DNS DNS 796       M
DNS DNS DNS 830       M
DNS DNS DNS 800       M
DNS DNS DNS 816       M
DNS DNS DNS 818       M
DNS DNS DNS 823       M
DNS DNS DNS 802       M
DNS DNS DNS 820       M
DNS DNS DNS 420 ΜΟΥΡΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ FIFTYMILERSRUN.COM F45
DNS DNS DNS 559 ΣΙΩΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F40
DNS DNS DNS 357 ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ   F40
DNS DNS DNS 218 ΔΟΥΛΟΥ MANINA Σ.Δ.Υ.Θ F45
DNS DNS