Αποτελέσματα αγώνων Running

Δρόμος Σαλαμινομάχων 2018- Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από τους αγώνες 10 και 5 χλμ. στα πλαίσια του φετινού Δρόμου Σαλαμινομάχων

 

10 χλμ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος Lap 1 Lap 2 Κ Χρόνος Χρόνος

1. 118 ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1 Γ. Σ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 0:18:21,70 0:18:19,40 0:36:38,80 0:36:41,10
2. 284 ΦΙΛΙΜΕΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 2 0:18:17,60 0:18:33,60 0:36:49,10 0:36:51,20
3. 283 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 3 0:18:52,40 0:20:14,90 0:39:05,20 0:39:07,20
4. 168 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 4 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:19:36,40 0:21:03,70 0:40:37,20 0:40:40,10
5. 21 ΒΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 5 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:26:13,00 0:16:10,10 0:42:08,90 0:42:23,10
6. 6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 6 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:21:29,30 0:21:34,80 0:43:00,80 0:43:04,00
7. 60 ΔΗΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 7 ΣΣΕ 0:21:53,50 0:21:32,40 0:43:23,80 0:43:25,80
8. 255 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 8 TSIMOURAS FULL ON TRAINING 0:21:47,20 0:23:04,10 0:44:45,10 0:44:51,20
9. 109 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 9 ATR 0:22:14,60 0:22:41,30 0:44:47,50 0:44:55,90
10. 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ M 10 0:22:14,50 0:22:50,10 0:44:56,60 0:45:04,60
11. 135 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 11 0:22:21,20 0:22:47,80 0:44:59,80 0:45:09,00
12. 167 ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ M 12 0:22:08,90 0:23:04,90 0:45:08,20 0:45:13,80
13. 232 ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M 13 ΣΣΕ 0:22:19,00 0:23:36,30 0:45:51,10 0:45:55,20
14. 282 ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 14 0:22:57,40 0:23:30,10 0:46:13,00 0:46:27,40
15. 224 ΣΙΨΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 15 0:22:56,70 0:23:37,50 0:46:26,80 0:46:34,10
16. 103 ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 16 ΣΣΕ 0:23:30,60 0:23:06,90 0:46:30,30 0:46:37,50
17. 193 ΝΤΖΑΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 17 ΣΣΕ 0:23:28,60 0:23:14,50 0:46:36,20 0:46:43,10
18. 152 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 18 0:22:57,10 0:23:50,50 0:46:33,40 0:46:47,60
19. 281 ΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 19 0:23:23,20 0:24:42,70 0:47:50,70 0:48:05,90
20. 268 ΦΛΟΡΟΣ MARIOS IOANNIS M 20 ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΣΤΟΛΟΥ 0:24:00,00 0:24:20,00 0:48:17,60 0:48:20,00
21. 26 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ M 21 ΙΚΑΡΟΣ 0:23:45,70 0:24:46,40 0:48:28,30 0:48:32,00
22. 15 ΤΣΙΛΙΒΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 22 FINES TEAM 0:22:58,20 0:25:33,90 0:48:20,20 0:48:32,10
23. 132 ΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 23 ΣΣΕ 0:24:35,80 0:24:02,30 0:48:26,30 0:48:38,10
24. 41 ΓΕΡΕΛΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 24 ΣΣΕ 0:24:35,90 0:24:02,40 0:48:25,90 0:48:38,20
25. 22 ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 25 ΣΣΕ 0:24:35,60 0:24:02,70 0:48:26,20 0:48:38,30
26. 128 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M 26 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:25:03,70 0:23:40,20 0:48:24,80 0:48:43,80
27. 19 ΑΣΟΡΙ ΣΑΡΙΦ M 27 ΑΣΠ 0:23:34,70 0:25:19,80 0:48:47,10 0:48:54,40
28. 259 ΤΣΟΛΟΥΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 28 0:25:10,40 0:23:54,30 0:48:57,10 0:49:04,70
29. 55 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 29 0:23:59,80 0:25:11,90 0:49:02,80 0:49:11,60
30. 173 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ F 1 0:24:04,50 0:25:12,90 0:49:14,00 0:49:17,40
31. 150 ΛΕΛΕΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ F 2 METALIKIS TEAM – KICK BOXING 0:24:55,70 0:24:22,00 0:49:12,00 0:49:17,70
32. 197 ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M 30 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:25:07,30 0:24:31,80 0:49:30,30 0:49:39,00
33. 188 ΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 31 ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΕΥ ΟΜΑΔΑΣ 0:24:03,40 0:25:36,50 0:49:24,80 0:49:39,90
34. 186 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 32 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:24:03,40 0:25:43,60 0:49:33,00 0:49:46,90
35. 78 ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 33 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0:23:52,00 0:26:12,20 0:50:01,70 0:50:04,20
36. 92 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗ F 3 TSIMOURAS FULL ON TRAINING 0:24:23,70 0:25:43,50 0:49:56,80 0:50:07,20
37. 241 ΤΖΑΜΟΥΡΙΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 34 0:24:51,30 0:25:34,20 0:50:16,10 0:50:25,50
38. 12 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 35 ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ 0:25:32,10 0:25:20,30 0:50:41,50 0:50:52,40
39. 166 ΜΙΚΕΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 36 0:26:10,30 0:24:52,50 0:50:56,20 0:51:02,70
40. 243 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 37 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:25:48,50 0:25:26,00 0:51:00,20 0:51:14,50
41. 20 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 38 ΜΕΛΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ 0:25:50,60 0:25:34,20 0:51:14,30 0:51:24,80
42. 240 ΤΑΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 39 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 0:25:41,20 0:26:01,80 0:51:34,60 0:51:42,90
43. 263 ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 40 Σ.Σ.Ε. 0:25:05,20 0:26:47,80 0:51:43,40 0:51:53,00
44. 40 ΓΑΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 41 ΌΣΟΝ ΣΥΛ ΣΠΑΤΩΝ 0:25:57,20 0:25:56,90 0:51:27,80 0:51:54,00
45. 68 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 42 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:25:54,20 0:26:00,10 0:51:26,80 0:51:54,30
46. 47 ΓΙΑΝΝΗΛΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 43 0:26:24,20 0:25:34,50 0:51:45,20 0:51:58,70
47. 178 ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 44 0:32:39,80 0:19:37,50 0:52:12,80 0:52:17,20
48. 233 ΣΠΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ M 45 0:26:50,50 0:25:50,50 0:52:35,30 0:52:40,90
49. 30 ΒΗΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 46 ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ 0:26:26,80 0:26:16,20 0:52:32,00 0:52:43,00
50. 18 ΚΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 47 0:24:01,20 0:28:42,20 0:52:34,50 0:52:43,30
51. 126 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 48 ΜΑΧΙΜΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ 0:25:52,80 0:27:01,10 0:52:43,60 0:52:53,90
52. 116 ΚΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 49 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:26:12,70 0:26:46,60 0:52:44,20 0:52:59,20
53. 33 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 50 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:26:15,10 0:27:03,90 0:53:15,30 0:53:19,00
54. 63 ΔΟΡΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 51 0:26:50,70 0:26:50,90 0:53:35,50 0:53:41,60
55. 142 ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 52 0:25:37,50 0:28:04,80 0:53:22,00 0:53:42,20
56. 99 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 53 ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟΥ 0:26:12,10 0:27:44,50 0:53:46,30 0:53:56,50
57. 3 PALACPAC HAIDEE F 4 PRTG 0:27:02,70 0:27:04,00 0:53:49,30 0:54:06,60
58. 4 PANES GILBERT M 54 PILIPINAS RUNNING TEAM 0:27:08,40 0:27:22,70 0:54:12,90 0:54:31,00
59. 176 ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 55 ALL TERRAIN RUNNERS 0:27:55,70 0:26:55,20 0:54:23,00 0:54:50,80
60. 35 ΒΟΥΛΙΒΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 56 0:25:23,90 0:29:31,40 0:54:45,40 0:54:55,30
61. 245 ΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 57 0:27:12,70 0:27:44,80 0:54:31,00 0:54:57,50
62. 125 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 58 1Ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:27:15,70 0:27:44,30 0:54:44,10 0:55:00,00
63. 205 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 59 0:26:30,30 0:28:32,10 0:55:00,20 0:55:02,30
64. 52 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 60 0:26:30,10 0:28:32,30 0:55:00,00 0:55:02,40
65. 61 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 61 0:27:59,00 0:27:12,00 0:54:48,40 0:55:10,90
66. 70 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 62 ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 0:26:37,60 0:28:36,00 0:55:04,60 0:55:13,50
67. 249 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 63 VASPMEDICAL PHARMACEUTICAL PRODUCTS 0:27:29,00 0:27:45,60 0:54:59,30 0:55:14,60
68. 266 ΦΙΛΙΑΓΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 64 0:28:22,40 0:27:01,20 0:55:00,10 0:55:23,60
69. 90 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ M 65 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:27:27,40 0:28:00,60 0:55:19,30 0:55:27,90
70. 147 ΛΑΪΒΕΡΆΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 66 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:29:35,20 0:25:55,10 0:55:13,40 0:55:30,30
71. 169 ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 67 S.D.Y.ELEFSINAS 0:27:27,40 0:28:05,10 0:55:23,80 0:55:32,40
72. 199 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 68 0:27:24,40 0:28:09,60 0:55:23,40 0:55:34,00
73. 183 ΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 69 0:27:03,10 0:28:46,30 0:55:33,00 0:55:49,40
74. 112 ΚΑΤΣΑΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 70 1 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:27:05,80 0:28:43,70 0:55:32,70 0:55:49,40
75. 258 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 71 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:27:47,50 0:28:03,00 0:55:37,20 0:55:50,40
76. 260 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 72 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:27:47,60 0:28:03,10 0:55:37,90 0:55:50,60
77. 230 ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 73 0:27:10,70 0:28:53,00 0:55:57,60 0:56:03,70
78. 256 ΤΣΙΜΠΕΡΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 74 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:28:28,90 0:27:35,50 0:55:57,40 0:56:04,40
79. 86 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 75 ΣΑΦΑΝΣ 0:29:07,40 0:27:10,40 0:56:11,70 0:56:17,70
80. 171 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 76 ΣΑΦΑΝΣ 0:30:03,20 0:26:29,20 0:56:28,70 0:56:32,30
81. 172 TRUDI EMILIANOV F 5 ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ 0:29:02,20 0:27:34,70 0:56:32,50 0:56:36,80
82. 265 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΚΗΣ M 77 0:28:57,10 0:27:44,60 0:56:26,20 0:56:41,70
83. 69 ΕΣΜΕΡΛΗΣ ΚΏΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 78 0:29:52,60 0:27:17,10 0:56:50,70 0:57:09,70
84. 162 ΜΑΤΑΦΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 79 0:27:52,80 0:29:18,20 0:57:00,60 0:57:10,90
85. 274 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΙΔΩΝ M 80 0:30:28,10 0:26:44,70 0:56:59,90 0:57:12,80
86. 227 ΣΚΟΡΔΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 81 0:30:28,10 0:26:44,70 0:56:59,90 0:57:12,80
87. 211 ΠΡΟΞΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 82 0:30:27,90 0:26:44,90 0:56:59,30 0:57:12,80
88. 163 ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 83 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:29:10,80 0:28:18,10 0:57:21,00 0:57:28,90
89. 32 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 84 ΣΕΒΑΣ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:28:51,90 0:28:45,90 0:57:31,80 0:57:37,70
90. 196 ΠΑΛΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 85 ΣΣΕ 0:32:25,10 0:25:33,50 0:57:47,80 0:57:58,50
91. 93 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 86 0:28:22,30 0:29:56,20 0:57:59,50 0:58:18,40
92. 13 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 87 THEROCKGYM 0:28:32,40 0:30:02,60 0:58:12,10 0:58:35,00
93. 16 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 88 FREE RUNNERS 0:28:46,40 0:30:06,50 0:58:34,00 0:58:52,80
94. 42 ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 89 RUNNING WINNERS 0:30:25,90 0:28:38,40 0:58:48,40 0:59:04,30
95. 242 ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 90 METALIKIS TEAM – KICK BOXING 0:28:50,20 0:30:19,40 0:58:47,30 0:59:09,60
96. 174 ΜΠΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 6 ΠΕΔΙΟΝ ΤΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:31:00,40 0:28:20,10 0:58:50,70 0:59:20,50
97. 38 ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 91 0:30:35,90 0:29:03,50 0:59:12,50 0:59:39,30
98. 74 ΖΑΦΕΙΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 92 ΣΠΒ 0:30:07,40 0:29:37,10 0:59:23,40 0:59:44,40
99. 106 ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M 93 0:28:50,90 0:31:11,30 0:59:54,50 1:00:02,20
100. 215 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 94 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:29:56,40 0:30:19,50 0:59:51,90 1:00:15,90
101. 98 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΗΣ M 95 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:30:07,70 0:30:12,00 0:59:53,90 1:00:19,60
102. 237 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M 96 0:30:12,70 0:30:12,80 1:00:00,60 1:00:25,50
103. 222 ΣΙΑΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 97 0:28:16,50 0:32:20,90 1:00:15,80 1:00:37,40
104. 210 ΠΟΛΥΜΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 98 0:28:55,30 0:31:43,60 1:00:20,00 1:00:38,90
105. 14 ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 99 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:29:27,10 0:31:18,40 1:00:37,50 1:00:45,50
106. 49 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 7 0:27:56,90 0:32:52,50 1:00:41,20 1:00:49,40
107. 11 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 100 0:30:16,20 0:30:50,60 1:01:02,00 1:01:06,70
108. 170 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ F 8 ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ 0:29:39,00 0:31:28,10 1:00:46,80 1:01:07,00
109. 177 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 9 MARATHON CLUB 0:31:00,30 0:30:10,10 1:00:41,30 1:01:10,40
110. 175 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 101 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:29:06,20 0:32:19,10 1:01:04,80 1:01:25,20
111. 151 ΛΕΜΠΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 10 0:29:34,20 0:32:02,60 1:01:29,10 1:01:36,70
112. 161 ΜΑΞΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 102 0:31:02,00 0:31:15,30 1:01:53,40 1:02:17,20
113. 10 ΑΝΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M 103 0:30:47,10 0:31:39,10 1:02:14,40 1:02:26,20
114. 25 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 11 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ 0:30:49,60 0:31:52,40 1:02:22,20 1:02:42,00
115. 27 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ F 12 0:30:49,40 0:31:52,80 1:02:22,10 1:02:42,20
116. 257 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ F 13 SNFCC RUNNING TEAM 0:30:45,90 0:31:56,80 1:02:37,60 1:02:42,70
117. 81 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 104 ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟΥ 0:30:05,90 0:32:41,90 1:02:37,40 1:02:47,80
118. 29 ΒΕΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 105 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:30:53,90 0:32:32,80 1:03:20,40 1:03:26,60
119. 209 ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 106 METALIKIS TEAM – KICK BOXING 0:29:01,90 0:34:37,20 1:03:19,90 1:03:39,00
120. 238 ΣΥΚΟΦΙΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 107 0:30:46,50 0:33:06,00 1:03:28,70 1:03:52,50
121. 91 ΚΑΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 108 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ 0:31:00,30 0:32:56,10 1:03:31,70 1:03:56,40
122. 59 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 14 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:32:34,70 0:31:22,80 1:03:36,80 1:03:57,40
123. 64 ΔΟΥΖΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 109 ΛΙΜΕΝΙΚΟ 0:30:51,80 0:33:31,20 1:03:56,70 1:04:23,00
124. 195 ΠΑΓΚΡΑΤΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 110 ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ 0:30:52,40 0:33:31,20 1:03:57,10 1:04:23,60
125. 43 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 111 0:28:44,00 0:35:41,30 1:04:03,40 1:04:25,20
126. 121 ΚΟΠΕΛΟΥΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 15 0:31:47,50 0:32:40,50 1:04:09,60 1:04:27,90
127. 23 ΤΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 112 0:31:14,60 0:33:14,20 1:04:10,60 1:04:28,80
128. 182 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 113 355ΜΤΜ 0:33:51,20 0:30:41,60 1:04:07,20 1:04:32,80
129. 254 ΤΣΙΚΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 114 REBALANCE ATHENS 0:33:51,10 0:30:41,70 1:04:07,50 1:04:32,80
130. 36 ΒΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 115 Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:32:25,40 0:33:11,80 1:05:06,80 1:05:37,10
131. 219 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ M 116 ΣΑΦΑΝΣ 0:30:17,80 0:35:30,20 1:05:44,90 1:05:48,00
132. 5 ΤΣΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 16 ΚΟΚΟΚΟRUNNERS 0:31:08,30 0:34:42,60 1:05:31,00 1:05:50,90
133. 206 ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 17 ΙΚΑΡΟΣ 0:32:38,30 0:33:22,80 1:05:35,90 1:06:01,10
134. 181 ΝΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 18 0:32:27,40 0:33:37,60 1:05:57,60 1:06:05,00
135. 194 ΞΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 117 TURTLE RUNNING TEAM 0:31:38,10 0:34:39,00 1:05:49,40 1:06:17,10
136. 1 GARCES ANA F 19 PRTG 0:32:59,10 0:33:24,70 1:06:06,20 1:06:23,70
137. 31 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ M 118 GR.RUNNERS 0:32:53,10 0:33:36,80 1:05:59,40 1:06:29,80
138. 66 ΔΡΙΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M 119 0:32:53,20 0:33:36,70 1:05:59,50 1:06:29,90
139. 85 ΚΑΪΆΦΑ ΖΩΗ F 20 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:32:13,10 0:34:23,10 1:06:28,10 1:06:36,10
140. 149 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ M 120 Σ.Ε.Β.Α.Σ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0:31:27,60 0:35:09,20 1:06:15,60 1:06:36,70
141. 71 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 121 ΣΔΥΑ 0:32:27,60 0:34:11,60 1:06:11,30 1:06:39,10
142. 165 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M 122 0:31:24,60 0:35:25,60 1:06:36,20 1:06:50,10
143. 89 ΚΑΛΠΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 123 0:32:16,50 0:34:42,10 1:06:29,40 1:06:58,50
144. 179 ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 124 ΝΑΣ 0:32:12,50 0:35:06,10 1:06:48,90 1:07:18,50
145. 2 GARCES DIOGENES M 125 PRTG 0:34:45,40 0:33:20,20 1:07:47,30 1:08:05,60
146. 201 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 126 0:32:02,60 0:36:10,50 1:08:00,70 1:08:13,00
147. 50 ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 127 0:33:09,90 0:35:03,10 1:08:00,00 1:08:13,00
148. 17 ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 128 0:31:26,30 0:36:54,70 1:07:58,20 1:08:20,90
149. 77 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 129 0:31:21,70 0:37:01,40 1:08:00,50 1:08:23,00
150. 202 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 130 ΔΗΡΑ 0:30:25,90 0:38:59,20 1:09:09,80 1:09:25,10
151. 204 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛ M 131 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:32:35,10 0:37:18,60 1:09:33,30 1:09:53,60
152. 37 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 132 0:34:40,60 0:35:51,20 1:10:04,20 1:10:31,80
153. 144 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 133 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 0:33:01,00 0:38:34,90 1:11:20,40 1:11:35,90
154. 45 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 134 0:29:42,20 0:42:05,60 1:11:29,90 1:11:47,70
155. 56 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 135 0:34:49,90 0:38:58,70 1:13:45,00 1:13:48,50
156. 9 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 136 0:34:49,90 0:38:58,60 1:13:45,50 1:13:48,50
157. 111 ΚΑΤΡΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 21 0:35:30,00 0:40:07,80 1:15:23,60 1:15:37,70
158. 127 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ F 22 METALIKIS TEAM – KICK BOXING 0:29:25,00 0:46:56,00 1:16:15,20 1:16:21,00
159. 164 ΜΕΤΑΛΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 137 METALIKIS TEAM-KICK BOXING 0:29:21,00 0:47:02,60 1:16:01,50 1:16:23,50
160. 280 ΨΑΡΡΌΣ ΕΠΑΜΕΙΝΏΝΔΑΣ M 138 ΑΠΟΛΛΩΝ 0:36:04,50 0:41:21,70 1:17:11,60 1:17:26,10
161. 158 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 139 0:35:48,90 0:41:37,50 1:16:59,40 1:17:26,30
162. 28 ΤΣΟΧΛΑ ΧΑΡΑ F 23 ΠΑΝΑΘΛΟΝ 0:37:13,40 0:40:54,50 1:17:45,20 1:18:07,80
163. 24 ΖΑΚΥΝΘΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 24 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 0:37:31,60 0:41:22,10 1:18:27,70 1:18:53,70
164. 62 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 25 0:37:41,80 0:41:27,30 1:18:50,70 1:19:09,00
165. 180 ΝΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 26 0:41:05,70 0:39:22,80 1:20:15,80 1:20:28,40
166. 250 ΤΡΙΝΙΔΑΔ ΤΣΟΛΙΟΥΣ M 140 PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE 0:38:09,30 0:43:11,70 1:21:02,90 1:21:21,00
167. 73 ΖΑΒΑΛΗ ΕΛΕΝΗ F 27 0:36:24,20 0:47:08,60 1:23:23,20 1:23:32,80

5 χλμ.

Α/Α Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος Κ Χρόνος Χρόνος

1. 317 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1 0:18:17,70 0:18:20,30
2. 407 ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΣΗΣ M 2 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:18:50,50 0:19:01,80
3. 386 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 3 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:19:01,20 0:19:03,00
4. 327 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 4 0:19:02,40 0:19:04,30
5. 377 ΜΠΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 5 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:20:13,00 0:20:15,30
6. 390 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 6 ΠΝ 0:20:36,70 0:20:39,10
7. 278 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ M 7 ΣΝΔ 0:20:58,10 0:21:00,20
8. 333 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 8 0:21:08,10 0:21:10,70
9. 305 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 9 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:21:21,40 0:21:32,60
10. 298 ΒΑΛΛΗΝΔΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 10 ΣΝΔ 0:21:32,50 0:21:36,00
11. 271 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 11 ΣΝΔ 0:22:03,60 0:22:07,00
12. 218 ΣΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 12 ΣΝΔ 0:22:05,60 0:22:08,90
13. 247 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 13 ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ 0:22:03,20 0:22:08,90
14. 136 ΚΡΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 14 ΣΝΔ 0:22:16,80 0:22:20,60
15. 246 ΤΟΜΠΡΟΣ ΛΕΩΝ M 15 ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ 0:22:15,80 0:22:20,60
16. 365 ΜΑΓΙΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 16 SALAMINA TRI 0:22:30,30 0:22:35,80
17. 348 ΚΙΑΜΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 17 ΣΕΒΑΣ 0:22:13,10 0:22:37,10
18. 367 ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 18 0:22:49,50 0:22:53,70
19. 220 ΣΑΧΑΤΡΑ ΚΑΙΣ M 19 ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ 0:23:30,10 0:23:32,60
20. 344 ΚΑΤΣΙΜΟΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 20 ΣΣΕ 0:23:46,20 0:23:56,50
21. 337 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 21 ΟΙΚΟΣ ΑΝΤΟΧΗΣ 0:23:56,30 0:23:59,20
22. 459 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 22 0:24:14,00 0:24:19,60
23. 82 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ M 23 ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΏΝ ΔΟΚΙΜΩΝ 0:24:29,80 0:24:32,60
24. 442 ΤΣΑΠΕΛΗΣ ΧΑΡΗΣ M 24 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:24:11,70 0:24:34,70
25. 414 ΣΑΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 25 SEBAS SALAMINAS 0:24:29,70 0:24:45,00
26. 455 ΜΠΟΥΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 26 0:24:50,60 0:24:58,60
27. 287 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ M 27 0:25:11,40 0:25:16,20
28. 297 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 28 ΣΣΕ 0:25:16,80 0:25:27,40
29. 318 ΔΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 29 0:25:31,20 0:25:42,80
30. 353 ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 30 0:25:41,40 0:25:45,30
31. 457 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 31 0:25:50,50 0:25:57,80
32. 338 ΒΛΣΤΟΣ ΑΡΗΣ M 32 SDYE 0:26:04,40 0:26:07,70
33. 307 ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 33 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ 0:26:19,60 0:26:24,60
34. 363 ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 34 0:26:12,40 0:26:24,80
35. 388 ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 35 ΣΔΥΠ 0:26:09,80 0:26:28,80
36. 366 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 36 0:26:38,10 0:26:46,30
37. 302 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 37 Σ.Σ.Ε. 0:26:38,00 0:26:48,70
38. 304 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 38 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:26:50,60 0:27:12,40
39. 421 ΣΙΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 39 ΣΙΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:27:45,50 0:27:54,80
40. 424 ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 40 SANTA RUNNING TEAM 0:27:43,70 0:27:57,10
41. 312 ΔΑΜΙΓΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M 41 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 0:28:00,50 0:28:03,20
42. 428 ΤΑΝΓΚΟ ΚΩΣΤΑΣ M 42 Α.Σ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 0:27:58,70 0:28:03,70
43. 456 ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 43 0:28:26,30 0:28:35,50
44. 324 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 44 0:28:30,80 0:28:35,80
45. 419 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 1 0:28:18,80 0:28:37,40
46. 449 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 2 0:28:33,40 0:28:49,30
47. 438 ΤΣOYKAΛAΣ ΣTAYPOΣ M 45 Α. Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 0:28:53,80 0:28:57,20
48. 334 ΚΟΝΤΡΑΣΗ ΕΥΑ F 3 ΣΔΥΠ 0:28:54,80 0:28:57,20
49. 356 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 4 ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΑΤΟΥ 0:28:54,40 0:29:05,40
50. 437 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 46 0:29:07,70 0:29:12,40
51. 458 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 47 0:29:07,30 0:29:12,90
52. 332 ΚΑΚΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 48 0:28:56,80 0:29:15,70
53. 342 ΚΑΡΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 5 METALIKIS TEAM – KICK BOXING 0:29:17,60 0:29:22,40
54. 306 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 49 0:29:14,30 0:29:25,80
55. 295 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ M 50 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:29:27,90 0:29:44,70
56. 321 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 51 0:29:53,10 0:29:53,10
57. 389 ΠPOΓKMH MAPIA F 6 Α. Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 0:29:50,20 0:29:54,80
58. 341 ΚΑΡΟΥΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F 7 METALIKIS TEAM – KICK BOXING 0:29:42,50 0:30:03,10
59. 364 ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 52 METALIKIS TEAM – KICK BOXING 0:29:46,40 0:30:06,50
60. 393 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 53 MPOC 0:29:58,50 0:30:07,90
61. 454 ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 54 0:30:02,50 0:30:09,60
62. 375 ΜΠΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 55 ΕΝΩΣΗ ΟΡΕΙΒΑΤΩΝ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΩΝ 0:29:54,40 0:30:11,50
63. 322 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 56 0:29:42,00 0:30:14,80
64. 331 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 8 ΣΣΕ 0:30:05,50 0:30:15,20
65. 316 ΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ F 9 ΣΣΕ 0:30:14,70 0:30:24,60
66. 420 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 57 0:30:21,60 0:30:40,00
67. 7 ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 58 PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE 0:30:19,10 0:30:43,60
68. 381 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 59 0:30:33,60 0:30:44,90
69. 434 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ M 60 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:31:01,20 0:31:18,40
70. 349 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 61 0:31:14,80 0:31:21,70
71. 396 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 62 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:13,80 0:31:26,00
72. 309 ΓΚΟΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 63 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΦΕΔΡΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 0:31:08,00 0:31:36,50
73. 372 ΜΕΙΜΑΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 10 0:31:52,60 0:31:57,20
74. 350 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 64 0:31:54,30 0:31:57,80
75. 401 ΠΑΣΑΙ ΕΥΑ F 11 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 0:32:40,40 0:32:45,10
76. 314 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 65 0:32:46,40 0:32:51,00
77. 340 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ F 12 ΠΝ 0:33:10,00 0:33:19,40
78. 404 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ M 66 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:33:00,70 0:33:23,50
79. 429 ΤΕΓΚΕΡΗ ΕΥΑ F 13 ΣΔΥΠ 0:33:10,60 0:33:36,50
80. 433 ΤΟΥΡΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 67 0:33:28,50 0:33:37,50
81. 427 ΣΤΡΙΚΟΥ ΝΙΚΗ F 14 ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:33:31,50 0:33:59,30
82. 313 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 68 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:34:02,30 0:34:09,00
83. 347 ΔΗΛΜΠΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 15 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:33:51,00 0:34:15,80
84. 441 ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 69 0:34:00,00 0:34:29,10
85. 311 ΔΑΜΙΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 70 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 0:34:28,60 0:34:32,40
86. 402 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 16 ΣΠΒ 0:34:17,50 0:34:38,60
87. 286 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M 71 0:34:49,40 0:35:19,90
88. 405 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 72 ΣΕΒΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:35:15,80 0:35:38,50
89. 384 ΜΥΡΜΗΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ F 17 0:35:43,60 0:35:53,30
90. 343 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 73 OPEN 0:36:49,20 0:37:10,10
91. 291 ΑΛΑΙΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 74 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 0:37:15,90 0:37:20,50
92. 292 ΑΛΑΙΣΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 75 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 0:37:16,50 0:37:21,00
93. 346 ΚΑΤΣΙΑΜΗ ΕΛΕΑΝΑ F 18 FNE 0:36:59,70 0:37:24,50
94. 335 ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ F 19 ΑΝΕΥ 0:37:10,90 0:37:25,30
95. 8 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 76 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 0:37:23,70 0:37:48,80
96. 406 ΠΕΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F 20 0:37:51,30 0:38:20,10
97. 408 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 77 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:38:28,20 0:38:45,80
98. 435 ΤΡΕΣΣΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ F 21 0:38:50,20 0:39:13,90
99. 382 ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 78 0:38:49,90 0:39:14,10
100. 330 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 22 ΣΝΔ 0:39:30,90 0:39:50,30
101. 385 ΝΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ F 23 0:39:39,90 0:39:55,30
102. 319 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 24 0:39:51,80 0:40:08,70
103. 345 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 25 MPOC 0:40:16,40 0:40:25,30
104. 329 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΦΑΝΗΣ M 79 Α.Ο ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΙΚΟΥ 0:40:20,20 0:40:26,60
105. 450 ΧΑΤΖΟΒΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 26 Α. Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 0:40:23,50 0:40:28,60
106. 261 ΤΣΟΧΛΑ ΧΑΡΑ F 27 ABSOLUT_SUGAR 0:40:23,60 0:40:28,80
107. 328 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 80 0:40:23,10 0:40:29,50
108. 336 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 28 0:40:11,60 0:40:31,00
109. 448 ΧΑΝΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 81 0:40:14,00 0:40:42,60
110. 310 ΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 82 LEPANTO RUNNERS 0:40:39,40 0:40:47,10
111. 440 ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ F 29 0:40:50,80 0:41:20,20
112. 451 ΧΕΙΛΑΡΗ ΘΩΜΑΗ F 30 0:41:03,70 0:41:20,50
113. 460 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ M 83 0:42:04,10 0:42:14,10
114. 301 ΒΟΤΣΑΡΗ ΑΓΝΗ F 31 ΣΔΥΠ 0:46:22,10 0:46:35,30
115. 425 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 84 ΣΕΑΝ ΑΘΗΝΩΝ 0:46:12,60 0:46:42,40
116. 303 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ F 32 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:46:31,00 0:46:54,20
117. 326 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ F 33 0:49:31,00 0:49:38,00
118. 285 ZABALA JUFELYN F 34 PILIPINAS RUNNING TEAM 0:51:45,00 0:52:23,80

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close