Αποτελέσματα αγώνων Running

Ημιμαραθώνιος Σκύρου 2018- Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από τον Ημιμαραθώνιο Σκύρου 2018

 

21 Κμ

Α/Α Bib Ονoματεπώνυμο Φύλο Α/Α Φύλο Κατ Α/Α Κατ Σύλλογος Κ Χρόνος Χρόνος

1. 2604 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1 Α 30-39 SANTA RUNNING TEAM 1:27:56,60 1:27:58,00
2. 2518 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ M 2 Α 18-29 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:31:00,00 1:31:01,20
3. 2583 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 3 Α 30-39 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:31:40,80 1:31:42,20
4. 2579 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ M 4 Α 30-39 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:07,60 1:38:09,30
5. 2607 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 5 Α 40-49 1 PERIKLISTRAINING 1:41:58,30 1:42:00,70
6. 2532 ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 6 Α 40-49 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:17,70 1:44:19,40
7. 2548 ΚΟΣΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 7 Α 30-39 2 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:45:38,00 1:45:40,10
8. 2770 ΚΑΛΕΒΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 8 Α 50-59 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:50,10 1:48:53,10
9. 2582 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 9 Α 30-39 3 MYATHLETE-CHOZEN TEAM-TELMISSOS 1:50:58,10 1:51:00,10
10. 2606 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 10 Α 40-49 3 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:51:48,40 1:52:01,30
11. 2580 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 11 Α 30-39 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:07,10 1:52:11,80
12. 2609 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 12 Α 40-49 4 NovaSports Running Team 1:52:43,10 1:52:43,80
13. 2531 ΘΗΒΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 13 Α 40-49 5 1:54:38,90 1:54:44,70
14. 2551 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 14 Α 50-59 2 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:55:27,00 1:55:30,40
15. 2605 ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 15 Α 30-39 5 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:30,00 1:55:33,80
16. 2530 ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M 16 Α 18-29 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:23,80 1:56:27,10
17. 2537 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΙΚΗ F 1 Γ 30-39 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:56:35,10 1:56:36,50
18. 2608 ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ F 2 Γ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:39,50 1:59:47,60
19. 2559 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 17 Α 30-39 6 ΕΥΒΟΕΩΝ ΙΣΧΥΣ 2:02:28,60 2:02:34,30
20. 2587 ΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 18 Α 60 1 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:51,20 2:02:53,40
21. 2538 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 19 Α 40-49 6 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:14,00 2:03:17,10
22. 2590 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 20 2:03:25,50 2:03:27,60
23. 2539 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 21 Α 40-49 7 ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ 26 2:04:55,30 2:04:57,80
24. 2506 ΑΙΔΩΝΗΣ AΝΤΩΝΗΣ M 22 Α 50-59 3 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:05:00,10 2:05:10,90
25. 2754 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 23 Α 40-49 8 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2:06:01,30 2:06:10,80
26. 2776 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 24 Α 40-49 9 2:06:06,50 2:06:12,10
27. 2773 ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 25 Α 30-39 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:05,70 2:06:12,20
28. 2512 ΒΑΙΟΣ ΡΗΝΑΚΟΣ M 26 Α 30-39 8 2:06:45,80 2:06:59,30
29. 2576 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 27 Α 30-39 9 MathAcademy.gr 2:07:08,80 2:07:23,90
30. 2563 ΜΙΧΑΛΕΑ ΡΟΖΑΛΙΑ F 3 Γ 18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:33,50 2:07:40,10
31. 2557 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 28 Α 30-39 10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:49,10 2:11:01,80
32. 2574 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 29 Α 30-39 11 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:04,90 2:13:15,70
33. 2586 ΣΑΛΕΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 4 Γ 40-49 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:43,10 2:13:47,80
34. 2541 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 30 Α 50-59 4 RUN PISTOLS 2:17:05,50 2:17:11,80
35. 2581 ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 31 Α 30-39 12 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:54,80 2:18:00,50
36. 2611 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ F 5 Γ 30-39 1 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:52,20 2:18:56,80
37. 2543 ΚΝΙΘΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M 32 Α 30-39 13 PINK PANTHER 2:19:23,40 2:19:30,80
38. 2591 ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ M 33 Α 40-49 10 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:09,10 2:22:20,50
39. 2602 ΤΡΙΒΟΥΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 34 Α 40-49 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:25,30 2:23:32,00
40. 2528 ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ F 6 Γ 18-29 1 ΕΥΒΟΕΩΝ ΙΣΧΥΣ 2:23:27,80 2:23:34,60
41. 2533 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 35 Α 30-39 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:33,20 2:23:47,10
42. 2565 ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 36 Α 18-29 2 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:39,80 2:23:47,10
43. 2549 ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 37 Α 18-29 3 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:39,90 2:23:47,10
44. 2594 ΣΚΡΙΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 38 Α 18-29 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:45,30 2:23:53,80
45. 2525 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ M 39 Α 40-49 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:52,00 2:23:56,90
46. 2567 ΜΠΡΙΣΙΜΙΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 40 Α 30-39 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:52,70 2:23:56,90
47. 2524 ΔΕΝΑΞΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 41 Α 40-49 13 Elegance 2:23:52,50 2:23:57,70
48. 2502 FELLAS KATERINA M 42 Α 40-49 14 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:44,90 2:23:59,10
49. 2598 ΤΑΣΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 43 Α 50-59 5 2:24:53,50 2:24:57,90
50. 2595 ΣΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 44 Α 60 2 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 2:26:51,60 2:27:00,30
51. 2501 BAULUCK ROXANE F 7 Γ 30-39 2 My athlete Chozen 2:27:34,00 2:27:38,20
52. 2577 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ F 8 Γ 50-59 1 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:00,40 2:28:07,80
53. 2558 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 45 Α 50-59 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:01,30 2:28:08,20
54. 2571 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 46 Α 40-49 15 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:28:26,50 2:28:29,10
55. 2601 ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 47 Α 40-49 16 ΕΥΚΛΗΣ 2:30:38,40 2:30:43,00
56. 2550 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 48 Α 30-39 16 GR.Runners 2:31:48,80 2:31:52,50
57. 2560 ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 49 Α 40-49 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:45,40 2:32:51,80
58. 2536 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 50 Α 50-59 7 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2:34:52,00 2:35:13,50
59. 2547 ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΝΝΑ F 9 Γ 40-49 2 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:34:52,30 2:35:13,60
60. 2503 HATHAWAY SCOTT M 51 Α 50-59 8 PRT (PAPACHRISTOS RUNNING TEAM) 2:35:41,90 2:35:47,70
61. 2589 ΣΑΣΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 10 Γ 30-39 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:44,30 2:35:51,00
62. 2599 ΤΖΑΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 11 Γ 50-59 2 ΣΔΥΑ 2:45:00,90 2:45:07,50
63. 2542 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F 12 Γ 40-49 3 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:45:01,50 2:45:07,70
64. 2588 ΣΑΝΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 13 Γ 30-39 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:46:01,90 2:46:12,10
65. 2552 ΚΩΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ F 14 Γ 30-39 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:52:30,90 2:52:34,80
66. 2555 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 52 Α 60 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:52:57,60 2:53:09,90
67. 2553 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 53 Α 40-49 18 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:01:07,10 3:01:18,70
68. 2554 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ M 54 Α 60 4 ΣΔΥΑ 3:06:03,60 3:06:12,60
69. 2597 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 55 Α 50-59 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:08:23,20 3:08:26,70
70. 2515 ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 56 Α 60 5 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:08:23,80 3:08:40,40
71. 2516 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ F 15 Γ 60 1 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:12:34,60 3:12:44,10
72. 2578 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 57 Α 60 6 ΕΥ-ΖΗΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΡΟΜΕΩΝ & ΑΛΛΩΝ ΑΦΛΗΜΑΤΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 3:25:11,20 3:25:23,50

5,5 Κμ

Α/Α Bib Ονoματεπώνυμο Φύλο Α/Α Φύλο Κατ Α/Α Κατ Σύλλογος Κ Χρόνος Χρόνος

1. 2774 ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1 Α 18-29 0:23:49,80 0:23:57,20
2. 2689 ΜΠΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ M 2 Α 18-29 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:20,20 0:24:27,90
3. 2666 ΚΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 3 Α 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:24:34,10 0:24:37,40
4. 2765 ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 4 Α 30-39 1 0:25:03,20 0:25:12,80
5. 2766 ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M 5 Α 18-29 1 0:27:46,90 0:27:56,10
6. 2767 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 6 Α 17 1 0:28:08,80 0:28:20,60
7. 2786 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 7 Α 17 2 0:28:10,70 0:28:22,80
8. 2762 ΙΡΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΝΟ M 8 Α 17 3 0:28:30,60 0:28:42,10
9. 2654 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 9 Α 60 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:42,60 0:28:42,60
10. 2747 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 10 Α 17 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:56,00 0:29:07,80
11. 2656 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 11 Α 30-39 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:24,80 0:29:28,50
12. 2761 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 12 Α 30-39 3 0:29:56,10 0:30:05,30
13. 2637 ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 13 Α 40-49 1 RUNNING WINNERS 0:30:12,80 0:30:16,80
14. 2687 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 1 Γ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:15,00 0:30:19,70
15. 2670 ΚΡΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 14 Α 30-39 4 ΑΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:23,50 0:30:33,40
16. 2723 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ F 2 Γ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:54,10 0:30:56,90
17. 2630 ΒΟΥΔΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 15 Α 18-29 2 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:30:50,60 0:31:07,90
18. 2671 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 16 Α 30-39 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:13,10 0:31:22,80
19. 2509 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 17 Α 50-59 1 POLIAS RUNNERS 0:31:50,70 0:31:59,40
20. 2652 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 18 Α 40-49 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:33,40 0:32:41,90
21. 2758 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F 3 Γ 40-49 0:32:34,40 0:32:42,00
22. 2737 ΤΟΜΑΡΑ ΗΛΙΑΝΝΑ F 4 Γ 40-49 1 0:32:57,80 0:33:11,50
23. 2755 PASCHE DENNIS M 19 Α 17 5 0:33:49,40 0:34:01,90
24. 2783 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ M 20 Α 17 6 0:33:56,10 0:34:08,70
25. 2781 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 21 Α 17 7 0:34:05,10 0:34:17,60
26. 2753 ΒΡΑΤΙΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ M 22 Α 60 2 0:34:19,90 0:34:30,10
27. 2772 ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 23 Α 17 8 0:34:35,20 0:34:35,20
28. 2757 ΜΗΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 24 Α 40-49 3 0:34:38,80 0:34:47,00
29. 2764 ΤΟΥΝΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ M 25 Α 17 9 0:34:44,90 0:34:56,70
30. 2751 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 26 Α 40-49 4 0:34:44,20 0:35:03,50
31. 2709 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ M 27 Α 30-39 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:54,00 0:35:03,90
32. 2617 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M 28 Α 30-39 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:00,60 0:35:07,90
33. 2622 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M 29 Α 30-39 8 ΑΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:23,80 0:35:34,30
34. 2769 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΗΛΙΑΣ M 30 Α 18-29 3 0:35:24,10 0:35:44,60
35. 2644 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 31 Α 40-49 5 ΑΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:30,20 0:35:49,20
36. 2719 ΠΙΤΣΙΝΟΥ ΚΑΛΗ F 5 Γ 50-59 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:27,10 0:36:29,60
37. 2768 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΜΙΧΑΕΛΑ F 6 Γ 30-39 1 0:36:16,00 0:36:31,50
38. 2638 ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 32 Α 40-49 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:30,70 0:36:44,00
39. 2631 ΒΟΥΡΟΥ ΘΑΛΕΙΑ F 7 Γ 30-39 2 GR RUNNERS 0:36:41,00 0:36:55,60
40. 2640 ΔΗΜΟΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 8 Γ 18-29 1 ΑΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:04,20 0:37:13,10
41. 2626 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 33 Α 50-59 2 ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 0:37:24,40 0:37:44,20
42. 2782 ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ F 9 Γ 17 1 0:37:44,10 0:37:55,60
43. 2655 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 34 Α 18-29 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:16,90 0:37:58,50
44. 2621 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 35 Α 50-59 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:12,70 0:38:29,20
45. 2759 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ F 10 Γ 30-39 3 0:38:13,20 0:38:31,40
46. 2789 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 36 Α 30-39 9 0:38:14,50 0:38:33,90
47. 2784 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ F 11 Γ 18-29 2 0:38:20,70 0:38:39,00
48. 2705 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 12 Γ 30-39 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:22,80 0:38:40,10
49. 2659 ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 37 Α 40-49 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:40,10 0:38:54,40
50. 2771 ANA ANDREEA F 13 Γ 30-39 5 0:38:39,80 0:38:55,70
51. 2680 ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 14 Γ 30-39 6 MathAcademy.gr 0:39:35,40 0:39:50,50
52. 2688 ΜΠΑΛΑΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 15 Γ 30-39 7 0:39:59,50 0:40:10,60
53. 2625 ΒΑΓΓΕΡ ΙΩΑΝΝΗΣ M 38 Α 40-49 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:59,30 0:40:12,20
54. 2701 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 39 Α 30-39 10 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 0:41:44,90 0:42:04,50
55. 2752 ΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 40 Α 60 3 0:42:20,60 0:42:33,90
56. 2685 ΜΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 41 Α 30-39 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:16,20 0:42:37,80
57. 2697 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 42 Α 30-39 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:17,10 0:42:38,70
58. 2780 ΝΑΤΣΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 16 Γ 18-29 3 0:43:28,90 0:43:40,00
59. 2739 ΤΡΙΚΑΛΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 17 Γ 60 1 ΑΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:35,90 0:43:45,80
60. 2775 ΜΑΡΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 18 Γ 18-29 4 0:44:09,60 0:44:29,70
61. 2704 ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 19 Γ 18-29 5 GOLDAIR HANDLING 0:44:14,00 0:44:32,80
62. 2627 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗ ΣΟΦΙΑ F 20 Γ 30-39 8 GOLDAIR HANDLING 0:44:14,50 0:44:33,90
63. 2650 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 43 Α 18-29 5 GOLDAIR HANDLING 0:44:34,30 0:44:34,30
64. 2702 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 21 Γ 40-49 2 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 0:44:16,40 0:44:38,10
65. 2760 ΣΑΛΑΚΟΥΜΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 44 Α 50-59 4 0:44:42,30 0:44:42,30
66. 2698 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ F 22 Γ 30-39 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:28,50 0:44:50,10
67. 2658 ΚΑΡΚΑΛΑ ΣΟΦΙΑ F 23 Γ 30-39 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:35,60 0:44:50,30
68. 2744 ΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 24 Γ 18-29 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:38,90 0:44:56,60
69. 2615 ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 25 Γ 40-49 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:38,00 0:44:56,80
70. 2672 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 45 Α 30-39 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:47,00 0:45:04,10
71. 2738 ΤΟΥΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ F 26 Γ 30-39 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:47,20 0:45:04,70
72. 2613 GADE THIERRY M 46 Α 50-59 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:52,40 0:45:07,40
73. 2645 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ F 27 Γ 40-49 4 ΦΛΟΓΑ 0:44:55,60 0:45:09,90
74. 2713 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 28 Γ 40-49 5 GOLDAIR HANDLING 0:51:17,40 0:51:35,20
75. 2669 ΚΟΣΜΑ KAΛΛΙΟΠΗ F 29 Γ 50-59 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:17,20 0:51:35,70
76. 2718 ΠΕΡΔΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 30 Γ 50-59 3 ΦΛΟΓΑ 0:52:50,40 0:53:06,30
77. 2726 ΣΙΔΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 31 Γ 18-29 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:02,50 0:53:19,40
78. 2721 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΑΝΗ F 32 Γ 60 2 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:53:17,60 0:53:35,10
79. 2743 ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ F 33 Γ 40-49 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:07,50 0:54:09,50
80. 2693 ΝΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ F 34 Γ 40-49 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:54,30 0:56:10,00
81. 2756 ΛΕΒΕΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ F 35 Γ 30-39 12 0:55:54,60 0:56:10,10
82. 2712 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F 36 Γ 50-59 4 Ευ-Ζην Σωματειο Δρομεων & Αλλων Αθληματων Λεμεσου – Κυπρου 0:59:00,50 0:59:16,60
83. 2700 ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 47 Α 60 4 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:29,40 1:08:44,50

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close