Αποτελέσματα αγώνων Running

Τα τελικά αποτελέσματα του 7ου Ημιμαραθωνίου Αιγιαλείας

 

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα ανά αγώνισμα

1 ALL Male 193 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 1:22:58
2 ALL Male 35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1:27:26
3 ALL Male 198 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1:29:23
4 ALL Male 162 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ 1977 Α.Ε.Κ. 1:30:08
5 ALL Male 23 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:32:27
6 ALL Male 101 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΥΧΤΑΣ 1977 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:32:28
7 ALL Male 139 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:29
8 ALL Male 135 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:34:46
9 ALL Male 82 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:34:54
10 ALL Female 153 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΙΓΙΟ 1:35:03
11 ALL Male 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1969 ΑΙΓΙΟ 1:35:05
12 ALL Male 146 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:38:40
13 ALL Male 47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ 1976 BRT-KPN® 1:38:51
14 ALL Male 127 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:39:03
15 ALL Male 166 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:05
16 ALL Male 97 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1983 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:40:55
17 ALL Male 1 MARCO BURA 1993 1:40:17
18 ALL Male 2 JEROEN KLINK 1970 BRUUS RUNNING TEAM 1:41:48
19 ALL Male 121 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΟΥΣΚΑΣ 1972 DAILY MARKET 1:42:15
20 ALL Male 156 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΝΟΥΡΗΣ 1973 BRT-KPN® 1:42:22
21 ALL Female 178 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 1976 1:42:28
22 ALL Male 168 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1976 AΘΗΝΟΔΩΡΑΣ 1:42:37
23 ALL Male 196 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:42:44
24 ALL Male 187 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΨΑΣ 1971 3P 1:42:49
25 ALL Female 16 ΒΙΒΗ ΒΑΓΕΝΑ 1974 Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 1:43:04
26 ALL Male 69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:43:08
27 ALL Male 197 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ 1:43:41
28 ALL Male 131 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1968 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:43:41
29 ALL Male 44 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:44:34
30 ALL Male 202 ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ 1:44:53
31 ALL Male 103 ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:45:45
32 ALL Male 133 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:24
33 ALL Male 137 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΡΑΣΟΓΛΟΥ 1963 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:47:14
34 ALL Female 79 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΥΡΛΕΣΗ 1974 Σ.Δ.Υ. ΠΑΤΡΑΣ 1:47:55
35 ALL Female 181 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΟΥ 1974 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:48:21
36 ALL Male 188 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:48
37 ALL Male 99 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:50:30
38 ALL Male 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:35
39 ALL Male 108 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1975 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:51:09
40 ALL Male 30 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ 1980 ΕΡΜΗΣ 1:51:49
41 ALL Male 45 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 1999 1:52:03
42 ALL Male 191 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1999 1:52:03
43 ALL Male 118 NIKOLAOS ΝΙΚΟΥ 1962 FEIDIPPIDHS 1:52:09
44 ALL Male 51 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:52:36
45 ALL Male 180 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:52:46
46 ALL Male 167 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:41
47 ALL Male 93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ 1966 1:53:47
48 ALL Male 119 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:54:11
49 ALL Female 183 ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΑΚΡΑΤΑ 1:54:34
50 ALL Male 157 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ 1965 ΑΘΗΝOΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:54:42
51 ALL Male 37 ΦΩΤΗΣ ΔΟΥΒΡΗΣ 1977 1:55:07
52 ALL Male 36 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΥΒΡΗΣ 1975 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:55:07
53 ALL Male 12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΚΗΣ 1976 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:56:19
54 ALL Male 42 ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 1988 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:56:46
55 ALL Male 201 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΟΒΑΣ 1:56:46
56 ALL Male 138 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 1980 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:56:47
57 ALL Female 148 ΜΑΡΙΑ ΡΑΓΓΟΥ 1971 ΦΑΕΘΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 1:58:12
58 ALL Male 72 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΔΑΣ 1969 1:58:37
59 ALL Male 48 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973 1:58:41
60 ALL Male 150 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΜΜΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:45
61 ALL Male 100 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:58:46
62 ALL Male 111 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΔΑΣ 1963 Σ.Μ. ΑΧ ΦΙΔΕΙΠΠΙΔΗΣ 1:58:53
63 ALL Female 192 ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:58:54
64 ALL Male 8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΥΜΑΡΑΣ 1980 1:59:07
65 ALL Male 160 ΣΤΑΘΗΣ ΣΠΑΝΟΣ 1996 1:59:08
66 ALL Male 66 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1965 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:59:10
67 ALL Male 52 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966 1:59:14
68 ALL Male 105 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1964 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ”ΕΡΜΗΣ” 1:59:42
69 ALL Male 107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΚΑΣ 1973 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 1:59:43
70 ALL Female 174 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΡΑΝΤΖΑ 1984 2:00:51
71 ALL Female 3 PASCALE TERLAAK 1968 2:01:02
72 ALL Male 75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 1965 2:01:08
73 ALL Male 195 MATS SVENSSON 2:01:52
74 ALL Male 81 ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:04
75 ALL Male 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΡΟΙΟΣ 1973 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:02:09
76 ALL Male 50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ 1970 2:02:30
77 ALL Male 184 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1977 2:02:38
78 ALL Male 87 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΪΝΑΣ 1959 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:02:38
79 ALL Male 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΒΕΣ 1989 2:03:23
80 ALL Male 200 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2:03:33
81 ALL Male 89 ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΚΕΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:54
82 ALL Male 170 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 2:05:08
83 ALL Male 109 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΡΚΙΩΤΗΣ 1976 2:05:08
84 ALL Female 165 ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ”ΕΡΜΗΣ” ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:05:38
85 ALL Male 33 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:08:56
86 ALL Male 144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 1993 2:09:31
87 ALL Female 132 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1999 2:09:31
88 ALL Male 152 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΚΚΑΣ 1969 ”ΕΡΜΗΣ” ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:09:49
89 ALL Male 151 ΘΩΜΑΣ ΡΕΠΑΝΤΗΣ 1976 2:10:13
90 ALL Female 125 ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:10:15
91 ALL Female 147 ΡΟΥΛΑ ΠΡΟΚΟΠΗ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:12:30
92 ALL Male 176 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΣΑΚΑΛΟΗΙΑΝΝΗΣ 1978 ΣΔΠ 2:13:45
93 ALL Male 189 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:46
94 ALL Male 13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1965 2:14:52
95 ALL Male 95 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΤΑΚΙΑΣ 1977 2:15:07
96 ALL Male 62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1955 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2:15:15
97 ALL Male 143 ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 2:16:19
98 ALL Male 113 ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΠΑΧΑΡΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:32
99 ALL Female 76 ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ 1976 2:18:50
100 ALL Female 43 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1982 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 2:19:12
101 ALL Female 10 ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1997 2:25:53
102 ALL Male 53 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 1993 WHITE BOX 2:26:35
103 ALL Female 203 ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 2:27:17
104 ALL Male 7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ 1997 2:29:52
105 ALL Male 49 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 2000 2:30:01
106 ALL Male 24 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1981 2:32:00
107 ALL Male 25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1983 2:32:02
108 ALL Male 199 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2:34:53
109 ALL Male 104 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΘΟΥΝΗΣ 1982 2:43:45
110 ALL Male 161 ΠΑΥΛΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ 1980 2:49:50
111 ALL Male 163 ΚΙΜΩΝΑΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 2:49:54
112 ALL Male 169 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1988 2:50:52
113 ALL Male 194 ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:01:50
114 ALL Male 204 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ DNF DNF

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Rank Category Gender BIB Name YOB Club 5km
1 ALL Male 1194 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 0:19:18 1ος
2 ALL Male 1193 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:19:23 2ος
3 ALL Male 1006 ΤΑΣΟΣ ΑΡΙΔΑΣ 1981 0:20:14 3ος
4 ALL Male 1057 ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1994 0:20:56
5 ALL Male 1120 ΦΩΤΗΣ ΝΤΙΝΟΥ 1984 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:21:11
6 ALL Male 1010 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΝΔΩΡΟΣ 1963 TOP FORM CITY 0:21:19
7 ALL Male 1195 ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:21:47
8 ALL Male 1172 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 1973 0:22:36
9 ALL Male 1146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 0:22:51
10 ALL Male 1196 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:23:01
11 ALL Female 1011 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ 1992 Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 0:23:48
12 ALL Female 1062 ΛΥΔΙΑ/LYDIA ΚΑΡΑΜΑΝΗ/KARAMANI 1995 0:23:59
13 ALL Male 1138 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 2003 ΑΘΗΝΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:24:11
14 ALL Male 1187 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:41
15 ALL Male 1202 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 0:24:49
16 ALL Male 1131 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΦΙΛΑΘΛΙΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 0:24:51
17 ALL Female 1148 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ 2004 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:24:52
18 ALL Female 1135 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΟΥ 1997 0:25:00
19 ALL Male 1197 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 0:25:16
20 ALL Male 1027 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1984 0:25:19
21 ALL Female 1192 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ 0:25:20
22 ALL Male 1204 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΞΗΡΟΣ 0:25:25
23 ALL Male 1016 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1957 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:25:25
24 ALL Male 1107 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 2003 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ”ΕΡΜΗΣ” 0:25:37
25 ALL Male 1143 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ 2004 0:25:40
26 ALL Male 1182 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1978 OINIADES RUNNERS 0:25:50
27 ALL Male 1098 ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1995 0:25:53
28 ALL Female 1106 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΚΑ 2004 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:25:54
29 ALL Male 1067 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1967 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:26:04
30 ALL Male 1095 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ 1975 0:26:05
31 ALL Male 1203 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:18
32 ALL Male 1080 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1985 0:26:23
33 ALL Male 1088 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 1982 0:26:28
34 ALL Female 1169 ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΒΛΗ 1999 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:26:32
35 ALL Female 1170 ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 2002 0:26:33
36 ALL Male 1003 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:34
37 ALL Male 1125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1955 0:26:44
38 ALL Male 1056 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:59
39 ALL Male 1074 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ 1993 ALL TERRAIN RUNNERS 0:27:04
40 ALL Male 1200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:07
41 ALL Male 1002 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΕΚ 0:27:08
42 ALL Male 1117 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1952 ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 0:27:14
43 ALL Female 1065 ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΡΔΑΡΑ 1963 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:27:23
44 ALL Male 1126 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1978 0:27:45
45 ALL Male 1073 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1974 0:27:49
46 ALL Male 1139 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 2001 ΑΘΗΝΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:27:56
47 ALL Female 1180 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ 2000 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 0:28:00
48 ALL Female 1198 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 0:28:07
49 ALL Male 1188 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0:28:16
50 ALL Male 1149 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ 2004 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:28:32
51 ALL Male 1121 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΄’ΕΡΜΗΣ” 0:28:41
52 ALL Male 1114 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1994 0:28:43
53 ALL Male 1012 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1989 0:28:51
54 ALL Male 1041 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ 1982 0:28:56
55 ALL Male 1022 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ 1981 0:29:13
56 ALL Female 1097 ΧΑΡΑ ΜΑΝΤΙΚΑ 1996 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:29:19
57 ALL Male 1032 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 0:29:44
58 ALL Male 1058 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΙΟΣ 1990 0:29:44
59 ALL Female 1081 ΤΕΡΗ ΚΟΡΔΟΥΛΗ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:47
60 ALL Male 1023 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1992 0:29:49
61 ALL Male 1059 ΜΑΝΟΣ ΚΑΠΑΡΟΣ 1989 0:30:08
62 ALL Male 1036 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1978 0:30:16
63 ALL Male 1124 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1987 0:30:23
64 ALL Male 1094 ΧΑΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1987 0:30:23
65 ALL Male 1113 ΠΑΝΟΣ ΝΙΑΓΚΟΣ 1967 0:30:26
66 ALL Female 1110 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ 1997 0:30:47
67 ALL Female 1175 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΝΙΑ 1967 0:30:58
68 ALL Female 1122 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 1973 0:31:16
69 ALL Female 1090 ΑΝΝΑ ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ 1994 0:31:21
70 ALL Male 1018 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:31
71 ALL Male 1040 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΒΟΥΝΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:37
72 ALL Female 1199 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΚΟΥΖΟΥΤΖΑΚΟΓΛΟΥ 0:31:44
73 ALL Male 1109 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ 1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ Α.Σ.Τ.Ο “ΑΣΤΟΔΡΟΜΙΕΣ” 0:31:48
74 ALL Female 1191 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ 0:32:20
75 ALL Female 1141 ΝΑΝΤΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1984 0:32:21
76 ALL Female 1189 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:32:44
77 ALL Male 1104 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΤΣΙΤΟΚ 0:32:56
78 ALL Female 1039 ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΜΕ 1972 0:33:12
79 ALL Male 1173 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΑΓΑΣ 1993 0:33:29
80 ALL Female 1184 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1969 0:33:35
81 ALL Female 1083 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 1972 0:33:51
82 ALL Male 1038 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΥΛΛΗΣ 1978 0:35:15
83 ALL Female 1070 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 1977 0:35:39
84 ALL Female 1087 ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΛΕΣΗ 1983 0:36:02
85 ALL Female 1105 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1984 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 0:36:28
86 ALL Male 1086 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ 1974 0:36:52
87 ALL Female 1130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1988 0:37:25
88 ALL Female 1190 ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0:37:26
89 ALL Male 1152 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 1983 0:37:29
90 ALL Female 1201 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 0:38:20
91 ALL Female 1069 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 1975 0:38:42
92 ALL Male 1019 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1971 0:38:52
93 ALL Female 1178 ΑΣΗΜΙΝΑ ΧΑΝΟΥ 2007 0:39:35
94 ALL Male 1176 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΟΣ 1968 0:39:36
95 ALL Female 1177 ΑΘΗΝΑ ΧΑΝΟΥ 2010 0:41:30
96 ALL Male 1033 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1963 0:39:36
97 ALL Female 1035 ΧΑΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 0:39:43
98 ALL Female 1034 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1974 0:39:54
99 ALL Male 1162 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 1966 0:39:56
100 ALL Male 1140 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΛΑΤΥΚΩΣΤΑΣ 1977 0:41:49
101 ALL Female 1031 ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1987 BASEBOOTCAMP 0:42:51
Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close