Running

Παμε Κουνόπετρα 2018: Τα αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα του αγώνα

Παμε Κουνόπετρα 2018

Κεφαλονιά

ΓΕΝΙΚΗ 10 χιλιόμετρα

runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime

,1 144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΝΑΤΟΣ 1976 3. 36 – 50 00:37:41

,2 107 ΠΑΝΑΓΗΣ ΧΑΛΔΑΣ 1973 3. 36 – 50 00:39:22

,3 152 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ 1990 2. 19 – 35 00:39:22

,4 141 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ 1966 4. 51 – 60 00:39:49

,5 145 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 1982 3. 36 – 50 00:40:00

,6 101 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 1958 4. 51 – 60 00:42:00

,7 147 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 1973 3. 36 – 50 00:42:00

,8 142 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 2. 19 – 35 00:43:13

,9 109 ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 1994 2. 19 – 35 00:47:07

,10 137 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ 1976 3. 36 – 50 00:47:14

,11 139 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ 1965 4. 51 – 60 00:47:21

,12 104 ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ 1954 5. 61 + 00:47:38

,13 130 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΚΑ 2005 1. 13 – 18 00:47:45

,14 106 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1974 3. 36 – 50 00:47:50

,15 146 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΚΑΣ 1977 3. 36 – 50 00:48:22

,16 113 MARY PICKSLEY 1959 4. 51 – 60 00:48:24

,17 150 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ 1956 5. 61 + 00:49:33

,18 105 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΠΕΝΑΤΑΤΟΥ 1965 4. 51 – 60 00:50:02

,19 185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956 5. 61 + 00:50:59

,20 127 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ 2008 1. 13 – 18 00:51:19

,21 135 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 1974 3. 36 – 50 00:51:22

,22 151 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1960 4. 51 – 60 00:51:56

,23 110 ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ 1979 3. 36 – 50 00:52:09

,24 120 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 2008 1. 13 – 18 00:52:19

,25 115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ 1953 5. 61 + 00:52:38

,26 125 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΜΟΔΟΡΟΣ 1953 5. 61 + 00:53:21

,27 103 ΜΑΡΙΑ ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ 1950 5. 61 + 00:53:57

,28 117 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΕΤΙΝΑΤΟΣ 1962 4. 51 – 60 00:54:28

,29 129 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΟΥΛΤΗ 1979 3. 36 – 50 00:54:38

,30 132 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΛΙΩΤΗΣ 1968 3. 36 – 50 00:55:02

,31 102 ΡΕΝΑ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ 1957 5. 61 + 00:56:35

,32 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ 2006 1. 13 – 18 00:56:41

,33 121 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ 1971 3. 36 – 50 00:56:57

,34 124 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ 1977 3. 36 – 50 00:57:33

,35 149 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1961 4. 51 – 60 00:57:44

,36 138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΚΚΑΤΟΣ 1957 5. 61 + 00:58:13

,37 128 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ 1967 4. 51 – 60 00:58:20

,38 114 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΝΔΩΡΟΣ 2004 1. 13 – 18 00:58:43

,39 136 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 1982 3. 36 – 50 00:58:47

,40 131 ΑΝΝΑ ΔΙΑΚΑΤΟΥ 2007 1. 13 – 18 00:59:13

,41 148 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΕΚΙΛΗΣ 1956 5. 61 + 00:59:59

,42 122 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ ΔΕΡΕ 1986 2. 19 – 35 01:03:19

,43 123 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 1983 2. 19 – 35 01:03:19

,44 140 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ 1963 4. 51 – 60 01:04:40

,45 112 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΣΜΑΤΟΣ 1973 3. 36 – 50 01:07:50

,46 116 ΝΙΚΗ ΠΕΤΙΝΑΤΟΥ 2004 1. 13 – 18 01:11:39

,47 134 ΧΑΡΑ ΠΕΦΑΝΗ 2008 1. 13 – 18 01:13:25

,48 133 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 2009 1. 13 – 18 01:13:25

,49 143 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΤΡΙΜΠΕΡΗΣ 2004 1. 13 – 18 01:17:16

,50 119 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΟΛΛΑΤΟΣ 1976 3. 36 – 50 01:17:46

,51 111 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΝΟΥΒΕΛΟΥ 2005 1. 13 – 18 01:18:24

,52 118 ΒΑΡΔΙΑΝΑ ΠΕΤΙΝΑΤΟΥ 2004 1. 13 – 18 01:18:24

,53 153 ΧΑΡΗΣ ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ 1979 3. 36 – 50 01:20:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΕΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime

144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΝΑΤΟΣ 1976 3. 36 – 50 00:37:41 152 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ 1990 2. 19 – 35 00:39:22

107 ΠΑΝΑΓΗΣ ΧΑΛΔΑΣ 1973 3. 36 – 50 00:39:22 130 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΚΑ 2005 1. 13 – 18 00:47:45

141 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ 1966 4. 51 – 60 00:39:49 113 MARY PICKSLEY 1959 4. 51 – 60 00:48:24

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13-18 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13-18
runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime
127 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ 2008 1. 13 – 18 00:51:19 131 ΑΝΝΑ ΔΙΑΚΑΤΟΥ 2007 1. 13 – 18 00:59:13
120 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 2008 1. 13 – 18 00:52:19 116 ΝΙΚΗ ΠΕΤΙΝΑΤΟΥ 2004 1. 13 – 18 01:11:39
126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ 2006 1. 13 – 18 00:56:41 134 ΧΑΡΑ ΠΕΦΑΝΗ 2008 1. 13 – 18 01:13:25

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 19-35 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 19-35
runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime
142 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 2. 19 – 35 00:43:13 122 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ ΔΕΡΕ 1986 2. 19 – 35 01:03:19
109 ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 1994 2. 19 – 35 00:47:07 123 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 1983 2. 19 – 35 01:03:19

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 36-50 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 36-50
runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime
145 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 1982 3. 36 – 50 00:40:00 135 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 1974 3. 36 – 50 00:51:22
147 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 1973 3. 36 – 50 00:42:00 110 ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ 1979 3. 36 – 50 00:52:09
137 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ 1976 3. 36 – 50 00:47:14 129 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΟΥΛΤΗ 1979 3. 36 – 50 00:54:38

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 51-60 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 51-60
runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime
101 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 1958 4. 51 – 60 00:42:00 105 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΠΕΝΑΤΑΤΟΥ 1965 4. 51 – 60 00:50:02
139 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ 1965 4. 51 – 60 00:47:21 140 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ 1963 4. 51 – 60 01:04:40
151 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1960 4. 51 – 60 00:51:56

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 61 + ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 61 +
runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime runnernumber runnername runnersurname runneryearbirth category arrivaltime
104 ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ 1954 5. 61 + 00:47:38 103 ΜΑΡΙΑ ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ 1950 5. 61 + 00:53:57
150 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ 1956 5. 61 + 00:49:33 102 ΡΕΝΑ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ 1957 5. 61 + 00:56:35
185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956 5. 61 + 00:50:59

ΠΑΙΔΙΚΑΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΟΡΙΑ 0-5 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 0-5

runnername runnersurname runnername runnersurname

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΑΡΟΥΛΗ

ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΥΡΩ ΒΟΛΤΕΡΑ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΑΛΙΩΡΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ – ΤΟΥΝΟΥ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΟΡΙΑ 6-7 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6-7
runnername runnersurname runnername runnersurname
ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΜΙΣΑΡΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΕΛΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΕΜΟΥΝΤΗΣ ΜΕΛΙΑΝΑ ΤΟΥΜΑΣΗ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ ΛΕΝΙΑ ΒΙΤΩΡΑΤΟΥ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΟΡΙΑ 8-9 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8-9
runnername runnersurname runnername runnersurname
ΟΡΦΕΑΣ ΣΩΤΗΡΑΣ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΟΥΒΕΛΟΣ ΜΑΖΙ ΣΤΗ 3η ΘΕΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΪΚΟΥ
ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΟΡΙΑ 10-12 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10-12
runnername runnersurname runnername runnersurname
ΠΑΝΑΓΗΣ ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΡΕΝΤΑΝΟΥ
ΡΗΓΓΙΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ ΜΑΖΙ ΣΤΗ 2η ΘΕΣΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΙΝΑΪ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΩΤΗΡΑ
ΗΛΕΚΤΡΑ ΒΑΝΔΩΡΟΥ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΟΡΙΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 +
runnername runnersurname
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close