Running

Βαλδίρκεια 2018: Τα αποτελέσματα του αγώνα

Δείτε τα αποτελέσματα του αγώνα

 

 

Βαλδίρκεια 2018

Δράμα

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 1 260 ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α 30-39 35:41.5

2 1 1039 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 IRON TEAM 37:36.9

3 1 234 ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 38:01.3

4 2 1065 ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 38:10.1

5 3 265 MARAJA GERALDI Α Α 30-39 38:25.0

6 2 205 ΓΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α -29 38:58.3

7 4 1024 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 30-39 ELEFTHEROUPO 39:09.0

8 5 1027 Χ-ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 ELEFTHEROUPO 39:24.8

9 3 1054 ΣΤΟΪΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α Α -29 ONE STEP BEY 39:27.8

10 1 1066 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 50-59 ONE STEP BEY 40:28.5

11 2 66 SARITSIOTIS NICK Α Α 40-49 LYKOI KEHAYI 40:28.7

12 6 1068 ΚΑΡΑΤΣΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 40:31.7

13 7 1045 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 NEVROKOPI RU 40:32.1

14 1 231 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ Γ -29 Stoikos Trai 40:35.5

15 4 282 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α -29 40:39.1

16 5 1007 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α Α -29 A21 40:43.0

17 1 1070 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 30-39 ONE STEP BEY 40:47.0

18 8 276 ΧΑΡΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 30-39 40:53.0

19 2 230 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ Γ Γ -29 stoikos trai 40:54.8

20 3 109 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α Α 40-49 41:12.7

21 2 36 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α Α 50-59 41:31.6

22 4 70 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 40-49 42:15.4

23 6 225 ΚΟΤΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α Α -29 42:20.3

24 5 272 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α 40-49 42:24.2

25 9 1028 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 ELEFTHEROUPO 42:27.8

26 6 45 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 42:41.9

27 10 1063 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 42:50.5

28 7 67 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α 40-49 42:58.9

29 8 59 DAMIANIDIS FILIPOS Α Α 40-49 43:10.4

30 3 33 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ Α Α 50-59 ΑΝΕΞΑΡ 43:10.9

31 4 16 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α Α 50-59 43:19.3

32 11 1025 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α 30-39 ELEFTHEROUPO 43:32.7

33 9 117 ΔΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 ΛΥΚΟΙ 43:38.7

34 3 257 ΚΑΜΙΑΤΣΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ Γ Γ -29 43:42.8

35 12 169 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 43:44.0

36 10 1074 KUMMER PETER Α Α 40-49 ONE STEP BEY 43:53.3

37 5 274 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α Α 50-59 43:56.8

38 7 280 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α -29 44:00.6

39 11 58 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΦΥΛΙΣ Α Α 40-49 orestiada ru 44:04.0

40 13 1080 ΤΣΙΚΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α Α 30-39 EY ZHN FITNE 44:04.1

41 12 115 ΚΩΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 40-49 Osbet 44:05.3

42 13 83 ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α 40-49 44:12.3

43 2 139 VELKOVA MILENA Γ Γ 30-39 ΣΧΟΚ 44:17.4

44 14 177 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 30-39 44:23.9

45 14 1032 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α Α 40-49 IRON TEAM 44:24.9

46 15 268 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 30-39 44:30.4

47 15 267 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 44:31.2

48 1 1053 ΖΑΪΜΗΣ ΑΡΗΣ Α Α 60+ ONE STEP BEY 44:31.8

49 16 89 ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 44:32.1

50 6 26 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 50-59 ΣΔΥ ΔΡ� 44:36.3

51 17 1050 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ Α Α 40-49 NEVROKOPI RU 44:41.6

52 16 1033 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 IRON TEAM 44:48.8

53 17 1040 ΣΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 IRON TEAM 44:56.0

54 3 167 ΔΑΠΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ Γ 30-39 ΜΑΡΑΘΩ 45:07.8

55 4 3 ΕΜΠΟΡΙΑΔΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ Γ -29 ΣΚΑΔ (Σ 45:15.9

56 18 1035 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 IRON TEAM 45:23.4

57 18 1051 ΓΚΡΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 NEVROKOPI RU 45:41.3

58 8 206 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α Α -29 Αθλητι 45:44.8

59 19 283 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 45:48.7

60 19 75 ΕΥΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 ανεξΑρ 45:51.3

61 20 84 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 40-49 ΜΑΡΑΘΩ 45:57.2

62 21 74 ΝΑΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 ELEFTHEROUPO 46:00.2

63 1 97 ΤΑΡΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ Γ 40-49 XANTHIRUNNER 46:07.5

64 20 166 ΣΑΡΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α Α 30-39 O.S.B.E.T 46:17.7

65 22 1026 ΔΕΪΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α Α 40-49 ELEFTHEROUPO 46:20.9

66 21 1075 ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Α 30-39 EY ZHN FITNE 46:30.8

67 9 224 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Α -29 46:31.2

68 23 281 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Α 40-49 46:31.3

69 24 1046 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΣΑΪΑΣ Α Α 40-49 NEVROKOPI RU 46:32.5

70 25 1071 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 46:33.0

71 26 73 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 46:35.7

72 22 146 ΚΟΤΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 ΓΣ ΔΟΞ� 46:37.1

73 7 1044 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 NEVROKOPI RU 46:44.6

74 23 1073 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 46:56.5

75 8 34 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 50-59 ΖΩΟΤΕΧ 46:59.3

76 24 165 ΘΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 30-39 47:00.4

77 5 271 ΒΑΚΙΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ -29 47:01.1

78 4 1078 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ Γ Γ 30-39 EY ZHN FITNE 47:08.6

79 25 150 ΡΑΛΛΗΣ ΣΙΜΟΣ Α Α 30-39 47:09.8

80 26 133 ΠΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 47:17.6

81 10 202 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α -29 47:28.5

82 27 184 ΓΙΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 30-39 47:34.2

83 28 262 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α Α 30-39 47:34.5

84 29 145 ΤΣΙΣΜΙΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 47:40.7

85 9 13 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 50-59 Fotiadis Coa 47:42.5

86 30 180 ΘΩΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 30-39 47:44.4

87 27 93 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 47:50.5

88 28 1064 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 47:51.7

89 31 147 ΚΡΑΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α Α 30-39 Drama Runner 47:56.9

90 29 1062 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 47:57.2

91 32 1052 ΑΡΜΕΝ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 47:59.4

92 30 1029 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Α Α 40-49 ELEFTHEROUPO 48:01.0

93 33 264 ΚΟΤΖΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 30-39 48:04.5

94 10 43 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α Α 50-59 ΑΝΕΞΑΡ 48:15.4

95 11 285 ΜΗΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α -29 48:21.7

96 12 203 FASOULIDIS THOMAS Α Α -29 48:25.0

97 34 137 ΤΕΡΝΕΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 48:25.8

98 13 198 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α -29 48:28.4

99 31 95 ΦΑΪΤΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Α 40-49 48:28.8

100 32 1088 ΒΑΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 ΛΕΣΧΗ � 48:29.5

101 11 263 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ Α Α 50-59 48:29.7

102 14 207 ΜΕΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α -29 Α.Σ.ΦΟΙ 48:31.2

103 6 229 ΜΠΕΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ -29 48:33.8

104 12 42 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 – 48:41.2

105 15 209 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Α -29 48:47.4

106 16 221 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Α Α -29 48:48.5

107 33 1004 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α 40-49 A21 48:51.7

108 35 168 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Α 30-39 XANTHI RUNNE 48:54.4

109 2 7 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α Α 60+ ΣΔΥ ΔΡ� 48:58.6

110 36 171 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 30-39 49:02.7

111 13 31 ΧΟΤΖΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ Α Α 50-59 ΑΝΕΞΑΡ 49:06.6

112 2 47 ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗ ΑΝΝΑ Γ Γ 40-49 ORESTIADA RU 49:08.6

113 34 286 ΜΠΟΧΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 49:10.7

114 35 112 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 Kyrgia Trail 49:10.9

115 36 44 ΤΖΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α 40-49 49:11.7

116 14 4 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α Α 50-59 Ι5 runners 49:11.8

117 15 22 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ Α Α 50-59 Αδεσπο 49:11.8

118 37 1036 ΜΗΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 IRON TEAM 49:12.0

119 3 270 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α Α 60+ 49:12.2

120 3 61 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΤΖΕΝΗ Γ Γ 40-49 Fotiadis Coa 49:19.8

121 38 1056 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 49:21.7

122 39 1019 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α 40-49 CROSSFIT ROO 49:28.4

123 40 50 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 49:36.7

124 17 200 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Α -29 49:41.2

125 18 238 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 49:49.1

126 41 53 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α Α 40-49 ΛΥΛΟΙ � 49:52.4

127 37 128 ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 30-39 49:52.9

128 4 247 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Α Α 60+ 49:53.5

129 4 1055 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ 40-49 ONE STEP BEY 49:55.0

130 42 273 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α Α 40-49 49:59.7

131 5 63 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Γ Γ 40-49 ΒΕΤΕΡΑ 50:03.7

132 38 152 ΒΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α Α 30-39 50:11.1

133 19 243 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α -29 50:15.8

134 43 100 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Α Α 40-49 DRAMA RUNNER 50:19.4

135 20 236 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α -29 50:20.0

136 5 131 ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ Γ 30-39 XANTHI RUNNE 50:21.6

137 39 191 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 CAFFEINE 50:26.7

138 44 99 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 ΜΑΡΑΘΩ 50:33.6

139 45 105 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 50:43.3

140 40 197 ΕΥΜΟΙΡΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ Α Α 30-39 50:50.2

141 46 278 ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 51:04.1

142 47 81 ΓΕΩΡΓΙΟΣ KΟΤΙΟΣ Α Α 40-49 51:08.7

143 48 537 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α Α 40-49 VITA4YOU 51:11.5

144 49 94 ΤΑΝΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 51:12.2

145 21 1010 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α Α -29 CROSSFIT ROO 51:17.8

146 16 25 ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 50-59 ΤΟ ΤΡΕ� 51:21.1

147 41 142 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 30-39 Xanthi Runne 51:22.0

148 42 175 ΛΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 51:23.8

149 50 242 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 51:33.7

150 17 40 ΧΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 50-59 ΣΥΛΛΟΓ 51:41.9

151 43 129 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΡΑΔΗΣ Α Α 30-39 51:56.0

152 44 195 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α Α 30-39 52:00.4

153 51 121 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 52:04.4

154 7 277 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ -29 52:15.0

155 22 210 ΣΚΑΡΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α -29 52:16.1

156 45 136 ΑΔΕΛΦΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α Α 30-39 holisteRUN 52:17.9

157 52 80 ANDREADIS CHRISTOS Α Α 40-49 Mission Impo 52:33.0

158 53 60 ΚΥΡΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α Α 40-49 52:42.2

159 54 103 ΤΣΟΚΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 52:54.0

160 55 101 ΟΤΤ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 52:54.0

161 23 1089 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α -29 ΛΕΣΧΗ � 52:59.7

162 46 1084 ΠΟΥΡΝΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 ΔΟΞΑ Π� 53:01.8

163 47 1085 ΚΟΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 30-39 ΔΟΞΑ Π� 53:01.8

164 48 1083 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Α 30-39 ΔΟΞΑ Π� 53:02.0

165 24 1087 ΖΕΔΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 ΔΟΞΑ Π� 53:02.0

166 56 91 ΜΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 53:15.5

167 49 1 ΒΕΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 53:17.1

168 50 186 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 53:18.5

169 57 1077 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 40-49 EY ZHN FITNE 53:24.0

170 51 185 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α 30-39 53:29.0

171 6 187 ΚΑΣΜΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 30-39 53:30.6

172 58 1090 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 ΛΕΣΧΗ � 53:33.2

173 7 1058 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 ONE STEP BEY 53:33.3

174 59 90 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 53:35.4

175 25 235 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α Α -29 Α.Σ.ΦΟΙ 53:53.9

176 26 223 ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α -29 54:05.0

177 52 155 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α Α 30-39 54:08.9

178 18 1059 ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 50-59 ONE STEP BEY 54:16.8

179 60 57 ΠΙΣΤΙΚΟΣ IΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 54:17.0

180 61 79 ΝΙΚΟΣ ΚΟΒΟΥΣΙΑΔΗΣ Α Α 40-49 KOVOU 54:22.0

181 27 240 ΚΑΚΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α Α -29 54:24.6

182 62 1082 ΣΙΟΥΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 EY ZHN FITNE 54:31.2

183 63 56 ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 40-49 54:34.7

184 53 1003 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 A21 54:37.4

185 64 1000 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Α 40-49 A21 54:37.6

186 8 196 KARAGIANNIDOU EIRINI Γ Γ 30-39 54:44.5

187 65 111 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 Σ.Δ.Υ.Θ� 54:49.6

188 66 315 ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 54:51.6

189 28 1009 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 CROSSFIT ROO 54:51.6

190 8 1018 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΧΡΥΣΗ Γ Γ -29 CROSSFIT ROO 54:51.7

191 67 1086 ΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 ΔΟΞΑ Π� 54:51.7

192 54 259 ΓΕΝΑΚΑΡΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ Α Α 30-39 54:53.9

193 68 1047 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α Α 40-49 NEVROKOPI RU 54:55.5

194 5 8 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 60+ ΣΕΒΑΣ � 54:56.6

195 55 143 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α Α 30-39 Xanthi Runne 55:05.6

196 56 248 ΜΛΕΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 55:05.7

197 57 163 ΔΟΛΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 ΑΕ ΚΟΜ� 55:07.9

198 9 1049 ΑΦΙΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ Γ 30-39 NEVROKOPI RU 55:08.3

199 6 261 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Α Α 60+ 55:12.9

200 29 241 ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α -29 55:22.8

201 7 12 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α 60+ ΣΕΒΑΣ � 55:26.7

202 69 123 ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 40-49 RODOPI BEARS 55:32.1

203 9 227 ΜΑΡΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 55:32.8

204 19 1011 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 50-59 CROSSFIT ROO 55:43.3

205 6 85 ΕΛΕΝΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ Γ 40-49 55:46.4

206 58 156 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α Α 30-39 XANTHI RUNNE 55:46.5

207 59 149 ΛΟΥΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 30-39 55:54.1

208 20 18 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 50-59 Baliotis Nat 55:54.9

209 70 48 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 ΑΠΣΔ Π� 56:02.2

210 71 124 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Α 40-49 56:03.3

211 72 275 ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 40-49 56:05.7

212 21 38 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 50-59 56:09.6

213 60 1001 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α Α 30-39 A21 56:10.2

214 73 104 ΞΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 ΣΔΥΔ 56:13.3

215 74 253 ΣΚΑΜΑΤΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 56:17.1

216 75 51 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α Α 40-49 56:17.3

217 76 1043 ΚΟΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 NEVROKOPI RU 56:26.3

218 77 46 ΔΟΜΝΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Α Α 40-49 56:26.4

219 8 5 ΚΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 60+ 56:39.1

220 78 1060 ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 56:39.3

221 61 157 ΜΠΑΣΜΑΤΖΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Α Α 30-39 56:41.1

222 62 179 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ EΥΣΤΑΘΙΟΣ Α Α 30-39 56:46.7

223 79 71 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 56:52.6

224 10 183 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ Γ 30-39 56:53.5

225 63 144 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 57:07.2

226 64 125 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΓΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 train for li 57:17.1

227 65 126 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 57:20.2

228 7 82 DAMIANIDIS OLGA Γ Γ 40-49 57:25.0

229 66 153 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 30-39 ΠΟΔΗΛΑ 57:27.9

230 80 250 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 40-49 57:28.0

231 10 199 ΒΑΛΔΙΡΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ Γ -29 57:32.4

232 67 151 ΜΠΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣΣ Α Α 30-39 57:32.5

233 11 188 ΜΗΤΤΑ ΧΡΥΣΑ Γ Γ 30-39 57:32.5

234 30 239 ΤΥΠΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 57:39.2

235 68 1079 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 EY ZHN FITNE 57:40.1

236 81 245 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 57:44.1

237 82 72 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 40-49 ΑΠΣΔ Π� 57:45.9

238 12 1002 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ Γ 30-39 A21 57:49.3

239 69 140 ΓΚΙΟΓΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 58:02.5

240 11 1006 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ -29 A21 58:02.6

241 22 1091 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α Α 50-59 ΛΕΣΧΗ � 58:05.0

242 70 269 ΝΑΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 30-39 58:06.4

243 8 1005 ΑΝΑΧΩΡΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 A21 58:18.2

244 9 10 ΠΑΡΑΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α 60+ 58:22.3

245 23 23 ΚΥΡΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 50-59 58:25.6

246 83 1061 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 58:27.2

247 84 65 SAMOUILIDIS STELIOS Α Α 40-49 Mission Impo 58:29.3

248 1 1008 ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ Γ Γ 50+ CROSSFIT ROO 58:29.8

249 13 181 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γ 30-39 58:34.4

250 85 52 ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 58:34.8

251 71 244 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 30-39 58:36.0

252 9 266 ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ Γ 40-49 58:46.4

253 10 9 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 60+ 58:52.2

254 24 28 ΔΟΥΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 50-59 58:55.6

255 2 24 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 50+ 58:58.8

256 14 164 ΜΠΑΝΙΩΤΗ ΦΑΙΔΡΑ Γ Γ 30-39 59:03.1

257 72 178 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 59:05.1

258 86 122 ΖΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 59:09.5

259 73 251 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α Α 30-39 59:13.2

260 74 176 ΨΑΛΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 59:13.4

261 15 194 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 Beer runners 59:13.5

262 12 215 ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ -29 59:15.1

263 87 92 ΜΠΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 40-49 59:19.3

264 75 160 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 Xanthi Runne 59:35.4

265 76 161 ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Α Α 30-39 Xanthi Runne 59:35.5

266 25 32 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 ΔΡΟΜΕΙ 00:03.4

267 10 108 ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 00:06.8

268 11 110 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΘΕΑΝΩ Γ Γ 40-49 00:27.8

269 77 174 ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 30-39 ΑΡΗΣ Π� 00:42.6

270 31 208 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 00:52.1

271 78 173 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 30-39 ΑΠΣΔ Π� 01:03.5

272 3 258 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γ Γ 50+ 01:12.0

273 4 39 ΡΑΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Γ Γ 50+ 01:20.1

274 11 6 ΒΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α Α 60+ 01:29.3

275 26 35 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 50-59 01:29.5

276 79 287 ΓΑΖΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 30-39 01:45.5

277 88 254 ΔΡΑΓΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 ΣΔΥΘ 02:09.0

278 16 255 ΑΜΠΡΑΧΑΜΙΑΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 ΣΔΥΘ 02:09.1

279 12 279 ΧΟΥΦΤΕΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Γ Γ 40-49 02:15.2

280 89 118 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Α Α 40-49 02:45.1

281 13 119 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ Γ 40-49 02:45.2

282 5 17 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ 50+ 02:47.3

283 90 1076 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 EY ZHN FITNE 02:55.0

284 27 41 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 50-59 ΑΠΣΔ Π� 02:55.0

285 91 54 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 40-49 A.R.T(AILOUR 02:56.2

286 80 1092 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α 30-39 ΛΕΣΧΗ � 02:59.4

287 17 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ Γ Γ 30-39 03:07.3

288 18 132 ΚΟΓΙΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ Γ Γ 30-39 03:07.7

289 19 141 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ Γ Γ 30-39 03:10.4

290 14 114 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ Γ Γ 40-49 03:16.3

291 12 507 ΛΩΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 60+ 03:26.6

292 81 182 ΜΕΤΣΟ ΑΛΗ Α Α 30-39 Ailoura Runn 03:35.2

293 15 1017 ΓΚΑΡΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ Γ 40-49 CROSSFIT ROO 03:39.9

294 28 1013 ΤΟΥΚΜΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Α 50-59 CROSSFIT ROO 03:42.7

295 92 98 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 sisyphus cc 03:50.3

296 82 1023 ΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Α 30-39 CROSSFIT ROO 03:56.5

297 93 87 ΚΑΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 ΣΥλλογ 04:07.8

298 13 226 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ -29 04:17.9

299 32 201 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α Α -29 04:18.0

300 14 1015 ΒΟΥΛΒΟΥΤΖΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Γ Γ -29 CROSSFIT ROO 04:39.1

301 29 1014 ΔΟΜΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 50-59 CROSSFIT ROO 04:39.1

302 94 106 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α 40-49 ALKADO 04:42.6

303 13 252 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 60+ 04:45.4

304 15 233 MYLOPOULOU ZACHAROULA Γ Γ -29 Mission Impo 04:45.9

305 6 30 ΜΙΧΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Γ Γ 50+ Mission Impo 04:46.2

306 14 11 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 60+ 04:48.1

307 20 284 ΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ Γ Γ 30-39 04:53.7

308 16 68 ΤΣΕΚΡΕΛΗ ΟΛΓΑ Γ Γ 40-49 05:12.9

309 30 256 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 05:47.6

310 95 64 ΓΚΟΥΤΖΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α Α 40-49 05:51.9

311 96 96 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΣΗΦ Α Α 40-49 06:48.4

312 33 217 TAOUKTSOGLOU KALLINIKOS Α Α -29 06:56.7

313 34 214 ΑΘΕΡΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 06:56.7

314 35 216 ΤΕΡΤΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 06:56.9

315 31 27 ANGELOU IOANNIS Α Α 50-59 07:23.6

316 21 192 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 07:31.0

317 22 190 ΤΑΣΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ Γ 30-39 07:44.1

318 36 218 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 08:22.7

319 37 220 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α Α -29 08:23.1

320 38 212 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 08:23.1

321 97 113 ΚΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Α 40-49 – 09:30.2

322 98 86 ΧΟΥΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α Α 40-49 09:34.5

323 23 134 ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ Γ Γ 30-39 09:36.1

324 99 62 ΓΙΑΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 10:44.4

325 83 135 ΒΟΥΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α Α 30-39 11:15.1

326 32 15 ΧΟΝΔΡΟΠΗΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 12:00.5

327 84 127 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ Α Α 30-39 13:50.3

328 24 246 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 14:03.9

329 85 130 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α Α 30-39 RADIS TEAM 14:15.8

330 39 211 ΚΥΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 Xiropotamos 14:15.9

331 25 158 ΚΟΣΜΙΔΟΥ MΠΕΤΤΥ Γ Γ 30-39 15:18.0

332 26 170 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Γ Γ 30-39 15:32.5

333 16 228 ΖΗΡΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Γ Γ -29 15:40.7

334 27 249 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 16:14.7

335 17 237 ΤΥΠΑΔΗ IΩΑΝΝΑ Γ Γ -29 19:11.9

336 17 69 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 23:18.4

337 18 232 ΜΕΝΚΣΙ ΒΙΟΛΕΤΤΑ Γ Γ -29 30:55.3

338 7 288 ΚΑΤΣΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 50+ 31:32.6

339 19 204 ΚΑΠΑΝΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ Γ -29 31:57.1

340 40 616 ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 32:49.7

341 100 76 KAMIDIS NIKOLAOS Α Α 40-49 32:50.9

342 28 1095 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γ 30-39 ΟΛΟΙ Γ� 32:51.4

343 20 1106 ΚΟΜΝΙΝΑΚΙΔΟΥ ΙΩΣΗΦΙΑ Γ Γ -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:53.3

344 29 1103 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 ΟΛΟΙ Γ� 32:53.4

345 86 1093 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α Α 30-39 ΟΛΟΙ Γ� 32:53.7

346 30 607 ΤΟΥΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΑ Γ Γ 30-39 32:53.9

347 31 1100 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ Γ Γ 30-39 ΟΛΟΙ Γ� 32:54.7

348 41 1098 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α Α -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:54.9

349 18 1105 ΚΟΜΝΙΝΑΚΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ Γ 40-49 ΟΛΟΙ Γ� 32:55.4

350 42 1101 ΚΑΜΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ Α Α -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:55.5

351 19 1107 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΕΤΑ Γ Γ 40-49 ΟΛΟΙ Γ� 32:55.6

352 21 1108 ΚΙΛΑΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ Γ -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:57.0

353 22 1102 ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΕΠΑΚΗ Γ Γ -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:57.4

354 23 1109 ΤΟΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ Γ -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:58.0

355 20 1094 ΤΣΑΚΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ Γ 40-49 ΟΛΟΙ Γ� 32:59.3

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 1 2017 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α Α 40-49 ΣΚΑΔ-Ο� 17:03.0

2 1 608 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 G.V.RUNNING 17:25.9

3 1 680 ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 HAVALES RUNN 17:30.4

4 1 695 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Α Α 50-59 18:26.2

5 2 2016 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 30-39 ΣΚΑΔ-Ο� 18:28.2

6 3 2057 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α Α 30-39 ΕΥ ΖΗΝ 18:42.0

7 2 2019 ΡΑΠΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 ΣΚΑΔ-Ο� 18:52.2

8 2 2012 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 18:53.0

9 3 2018 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α Α 40-49 ΣΚΑΔ-Ο� 19:27.2

10 1 710 ΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ Γ -29 19:30.2

11 3 2038 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α Α -29 STAVROULAS T 19:30.9

12 4 2000 ΜΠΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 19:34.4

13 5 552 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 BEERUNNERS � 19:40.0

14 6 2002 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 19:43.9

15 2 2020 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α 50-59 ΣΚΑΔ-Ο� 19:46.7

16 4 582 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ Α Α 30-39 byron team 19:48.9

17 7 2015 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 19:49.6

18 4 2037 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α Α -29 STAVROULAS T 19:55.9

19 5 601 KARAMPELIAS CHRIS Α Α 30-39 20:18.8

20 5 2025 ΠΛΑΣΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α -29 ΜΩΥ-TEAM 20:21.3

21 3 522 ΚΑΤΣΙΜΕΡΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ Α Α 50-59 Chalkidiki R 20:22.1

22 2 2033 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 20:25.3

23 3 2034 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 20:29.3

24 4 2024 ΚΟΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 ΜΩΥ-TEAM 21:05.8

25 4 513 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 50-59 VFT.TSIAS CO 21:08.5

26 8 534 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α Α 40-49 21:24.4

27 9 566 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α Α 40-49 21:29.1

28 1 611 EVANGELIA GIALAMATZI Γ Γ 30-39 ΛΥΚΟΙ � 21:34.0

29 5 519 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α Α 50-59 21:46.2

30 6 643 ΜΑΜΣΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ Α Α -29 22:08.4

31 5 2021 ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΟΛΓΑ Γ Γ -29 ΜΩΥ-TEAM 22:10.0

32 7 652 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α -29 22:20.0

33 6 2042 ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 22:21.8

34 8 2009 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 HAVALES RUNN 22:30.8

35 9 694 ΠΑΠΑΤΣΙΛΕΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α -29 22:32.1

36 7 2043 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 22:32.2

37 1 670 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 60+ 22:46.3

38 10 709 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α -29 22:47.3

39 8 500 MAVROPOULOU IOUSTINA Γ Γ -29 22:53.8

40 9 659 ΓΙΔΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ Γ Γ -29 ΚΡΕΑΤΑ 22:58.0

41 6 594 ΠΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 30-39 ΕΘΝΙΚΟ 22:59.2

42 7 613 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 30-39 23:02.5

43 10 2022 ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ Γ -29 ΜΩΥ-TEAM 23:03.0

44 11 2039 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ Γ Γ -29 STAVROULAS T 23:03.2

45 11 636 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Α Α -29 23:04.0

46 8 586 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 Πολιτι 23:04.9

47 12 699 ΣΕΞΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 23:20.3

48 6 2070 ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ Α Α 50-59 ΕΥ ΖΗΝ 23:26.0

49 2 506 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 60+ 23:31.7

50 10 2008 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 23:32.5

51 13 623 GEORGIADIS SIMOS Α Α -29 23:32.5

52 7 516 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 50-59 23:46.1

53 9 596 ΜΟΡΦΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 23:50.2

54 1 567 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ Γ Γ 40-49 23:52.3

55 11 533 ΣΑΜΠΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ Α Α 40-49 23:52.5

56 12 2023 ΠΑΣΤΡΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 ΜΩΥ-TEAM 23:57.5

57 13 2040 ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 23:59.9

58 12 562 ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΒΑΙΟΣ Α Α 40-49 Y.O.L.O 24:12.4

59 14 698 ΚΑΤΣΑΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ Γ -29 24:21.4

60 3 692 ΤΕΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 60+ 24:26.7

61 14 682 ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α -29 24:33.4

62 10 583 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α Α 30-39 24:36.9

63 15 2036 ΤΣΙΜΠΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 24:39.0

64 16 2041 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΒΑΛΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 24:39.4

65 13 559 ΚΑΣΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 24:41.0

66 14 107 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 24:41.9

67 17 2035 ΠΑΣΣΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 24:44.6

68 2 2068 ΤΑΡΚΑΣΗ ΚΑΛΗ Γ Γ 40-49 ΕΥ ΖΗΝ 24:46.7

69 11 2067 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 ΕΥ ΖΗΝ 25:16.2

70 2 579 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ Γ 30-39 ΕΛΛΑΔΑ 25:27.3

71 12 2077 ΔΑΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α Α 30-39 Cosmote e-Va 25:35.0

72 15 532 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 25:49.9

73 16 2006 ΚΟΛΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 25:52.6

74 17 2061 ΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 ΕΥ ΖΗΝ 25:53.8

75 18 2014 ΧΑΒΑΛΕΣ ΜΙΧΑΗΛ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 25:55.2

76 1 514 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ Γ 50+ 25:57.0

77 15 648 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α -29 25:59.6

78 3 555 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 ΑΠΣ ΔΙ� 26:01.9

79 8 512 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 50-59 26:05.2

80 19 564 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 26:14.9

81 13 605 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Α Α 30-39 IRON TEAM 26:20.4

82 4 505 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 60+ ΑΣ ΠΑΛ� 26:22.2

83 20 568 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α Α 40-49 Lexrites 26:31.7

84 2 521 ΝΑΣΚΟΥ ΘΩΜΑΗ Γ Γ 50+ 26:33.4

85 3 2074 ΚΟΥΛΟΥΜΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 50+ ΕΥ ΖΗΝ 26:47.2

86 16 638 ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΝΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ Α Α -29 26:51.7

87 21 531 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 40-49 26:54.3

88 22 528 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Α Α 40-49 26:54.3

89 4 520 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γ Γ 50+ 26:56.9

90 18 647 ΚΕΣΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ Γ Γ -29 ΕΘΝΙΚΟ 27:05.6

91 23 565 ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α Α 40-49 27:06.2

92 14 595 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α Α 30-39 27:21.3

93 17 685 ΟΜΗΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α -29 27:28.7

94 5 508 ELEFTHERIADIS THEODOROS Α Α 60+ 27:41.8

95 24 539 ΜΠΟΥΔΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 Lexrites 27:48.3

96 9 703 ΛΟΥΛΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 50-59 27:50.9

97 19 633 ΓΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ Γ -29 27:57.3

98 25 49 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 40-49 Road runners 27:58.5

99 4 701 ΜΠΟΛΥΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ Γ 40-49 28:06.7

100 10 687 ΘΕΟΛΟΓΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 50-59 28:07.1

101 5 2030 ΜΟΥΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ 40-49 NEVROKOPI RU 28:16.0

102 6 527 ΖΛΑΤΑΝΗ ΧΑΡΑ Γ Γ 40-49 28:18.4

103 3 2075 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 28:30.9

104 18 714 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α -29 28:38.6

105 15 713 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 30-39 28:39.3

106 26 2049 ΣΟΥΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 FOTOLIVOS WA 28:49.6

107 19 646 ΒΑΝΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α -29 28:51.7

108 4 609 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΣΑΒΒΙΝΑ Γ Γ 30-39 29:00.4

109 11 2073 ΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 50-59 ΕΥ ΖΗΝ 29:08.4

110 5 517 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 50+ ΑΝΕΞΑΡ 29:16.5

111 27 553 ΤΣΙΜΠΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Α 40-49 29:42.3

112 28 2048 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 FOTOLIVOS WA 29:42.8

113 16 2058 ΜΠΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 30-39 ΕΥ ΖΗΝ 29:50.4

114 5 581 ΜΑΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ Γ Γ 30-39 29:56.6

115 17 600 ΜΙΚΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 29:59.8

116 6 523 ACIBOTARITEI GEORGETA Γ Γ 50+ 30:07.6

117 12 509 ΛΑΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 50-59 30:09.0

118 20 644 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ -29 KYRGIA TRAIL 30:12.4

119 7 511 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ Γ Γ 50+ 30:22.0

120 18 599 ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 FDF team 30:24.6

121 6 606 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 30:26.0

122 20 662 ΤΣΙΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α -29 30:27.8

123 29 550 ΤΣΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 30:27.9

124 30 570 ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 40-49 30:29.3

125 31 2081 ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 Cosmote e-Va 30:40.4

126 7 2065 ΓΙΟΜΑΤΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ 40-49 ΕΥ ΖΗΝ 30:41.6

127 7 2010 ΛΕΦΑ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ Γ Γ 30-39 HAVALES RUNN 30:42.9

128 21 618 ΘΕΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 30:53.5

129 32 704 ΜΟΥΜΙΝ ΣΑΛΙ ΕΡΝΤΙΝ Α Α 40-49 30:53.8

130 8 2084 ΚΥΡΜΠΕΗ ΒΑΓΙΑ Γ Γ 40-49 Cosmote e-Va 30:54.2

131 19 674 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 30:59.3

132 21 2027 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 NEVROKOPI RU 31:04.5

133 8 675 ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 31:09.1

134 20 584 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Α Α 30-39 31:09.3

135 9 2078 ΣΤΕΡΓΙΕΦ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 40-49 Cosmote e-Va 31:12.0

136 9 597 ΤΣΕΛΕΚΙΔΟΥ ΣΙΝΟΥΛΑ Γ Γ 30-39 31:22.9

137 22 637 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α -29 31:23.6

138 22 642 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ Γ -29 31:23.8

139 23 2032 ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ Γ -29 NEVROKOPI RU 31:34.4

140 24 654 ΜΛΕΚΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ Γ -29 31:35.3

141 25 693 ΜΠΙΒΟΛΑΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Γ Γ -29 31:35.5

142 26 673 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ Γ Γ -29 31:42.0

143 10 577 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΒΑΛΙΑ Γ Γ 30-39 31:50.3

144 23 684 ΚΥΠΡΙΖΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 32:04.1

145 11 667 ΤΖΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ Γ 30-39 32:07.7

146 24 705 ΜΟΥΜΙΝ ΣΑΛΙ ΜΟΥΣΤΑΦΑ Α Α -29 32:12.6

147 33 683 ΚΥΠΡΙΖΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α 40-49 32:13.0

148 21 2085 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 Cosmote e-Va 32:13.6

149 27 622 ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ Γ -29 32:15.1

150 34 2045 ΠΑΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 FOTOLIVOS WA 32:19.9

151 12 2047 ΠΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 32:20.0

152 35 554 ΔΕΛΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 32:25.3

153 25 628 ΚΟΥΚΟΥΣΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α Α -29 Φ.Ο.Σ Σ� 32:29.4

154 26 619 ΤΣΕΓΓΕΛΙΔΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ Α Α -29 32:30.0

155 27 658 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α -29 32:31.5

156 10 707 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ Γ 40-49 32:31.9

157 36 545 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ Α Α 40-49 32:32.3

158 37 542 ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 32:41.3

159 11 2026 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ 40-49 NEVROKOPI RU 32:49.0

160 28 501 ΣΑΒΑΤΖΙΚ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ Γ Γ -29 32:50.6

161 22 603 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α 30-39 ΟΡΕΣΤΙ 32:53.0

162 13 604 ΜΑΡΓΙΩΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ 30-39 ΟΡΕΣΤΙ 32:53.0

163 38 711 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 33:16.3

164 6 504 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 60+ 33:32.9

165 23 602 PATERAKIS MICHAEL Α Α 30-39 33:34.2

166 12 549 ΒΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 33:34.7

167 29 621 ΛΟΥΛΑ ΖΩΗ Γ Γ -29 33:35.1

168 13 697 ΣΠΑΘΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ Γ 40-49 33:35.3

169 14 575 ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 33:36.4

170 24 578 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 30-39 33:47.2

171 15 587 ΚΟΡΕΑ ΤΑΝΙΑ Γ Γ 30-39 33:47.2

172 25 676 ΤΣΕΛΕΓΓΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α 30-39 33:47.4

173 14 548 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ Γ 40-49 ΣΔΥ ΔΡ� 33:49.3

174 28 624 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α Α -29 33:53.0

175 16 574 ΣΜΟΪΛΗ EΙΡΗΝΗ Γ Γ 30-39 33:56.2

176 26 689 ΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 33:59.7

177 15 666 ΜΑΡΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΛΗ Γ Γ 40-49 33:59.9

178 39 541 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α Α 40-49 34:05.5

179 16 544 ΜΑΛΤΕΖΑΚΗ ΦΑΝΗ Γ Γ 40-49 34:24.8

180 17 2082 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 34:25.0

181 13 2063 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α Α 50-59 ΕΥ ΖΗΝ 34:27.9

182 40 679 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 34:29.5

183 30 639 ΧΡΥΣΣΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Γ Γ -29 34:31.8

184 18 590 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΕΛΣΑ Γ Γ 30-39 34:42.5

185 19 2013 ΣΙΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 30-39 HAVALES RUNN 34:46.7

186 41 536 ΓΩΓΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Α Α 40-49 Ailoura Runn 34:50.2

187 29 632 ΖΗΜΙΟΥΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 34:51.8

188 30 620 ΠΑΛΤΣΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 34:52.0

189 17 569 ΠΑΪΣΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Γ Γ 40-49 35:07.7

190 20 614 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΛΗ Γ Γ 30-39 35:19.4

191 18 557 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ Γ 40-49 35:42.5

192 31 663 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΟΣΧΟΣ Α Α -29 35:43.5

193 27 612 ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α Α 30-39 35:47.4

194 14 515 ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 50-59 35:49.9

195 21 588 ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 35:56.6

196 42 530 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α Α 40-49 36:01.2

197 19 561 ΧΟΤΟKOYΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 36:08.6

198 20 681 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 36:10.2

199 32 650 ΠΑΣΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α -29 NevrokopiRun 36:18.5

200 33 656 ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α -29 36:19.6

201 43 543 ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 40-49 36:20.1

202 22 585 ΖΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 30-39 ΟΙ ΠΡΩ� 36:23.2

203 15 510 ΜΩΙΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 50-59 36:24.9

204 21 2029 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ Γ Γ 40-49 NEVROKOPI RU 36:25.3

205 8 708 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΚΑ Γ Γ 50+ 36:58.8

206 44 551 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 Beer runners 37:10.6

207 16 706 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α 50-59 37:21.8

208 23 572 ΤΟΥΚΜΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 37:25.9

209 9 700 ΒΕΡΡΟΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 50+ 37:46.9

210 28 2055 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α Α 30-39 FOTOLIVOS WA 37:54.0

211 29 2053 ΓΚΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 FOTOLIVOS WA 37:54.2

212 22 526 ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΣΥΡΜΟΥΛΑ Γ Γ 40-49 ΑΝΕΞΑΡ 37:58.7

213 10 518 ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 50+ 38:04.8

214 11 665 ΚΕΤΙΚΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ Γ 50+ 38:04.8

215 12 664 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ Γ Γ 50+ 38:05.0

216 23 525 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ Γ 40-49 38:06.5

217 24 560 ΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ Γ 40-49 38:06.9

218 34 634 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 38:29.6

219 35 686 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 39:26.3

220 31 668 ΚΟΜΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ -29 39:27.0

221 32 712 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ Γ -29 39:27.1

222 33 661 ΧΡΗΣΤΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ Γ -29 39:27.2

223 34 660 ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ Γ Γ -29 39:27.2

224 45 556 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΚΗΣ Α Α 40-49 39:27.4

225 35 657 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΖΩΗ Γ Γ -29 39:27.7

226 25 535 ΡΑΠΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ 40-49 39:32.5

227 24 2076 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 39:34.5

228 25 2079 ΤΟΦΕΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 39:46.6

229 26 672 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 39:58.1

230 26 2080 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 40:00.3

231 7 503 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΛΟΥΙΖΟΣ Α Α 60+ 40:34.6

232 36 631 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΘΩΜΑΗ Γ Γ -29 ΦΟΣΣ 41:17.0

233 27 540 SIDIROPOULOU PELAGIA Γ Γ 40-49 41:32.3

234 36 655 ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α -29 41:32.7

235 30 615 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α 30-39 41:40.4

236 17 2011 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 50-59 HAVALES RUNN 41:54.2

237 28 524 ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ Γ 40-49 41:56.4

238 29 2083 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ Γ 40-49 Cosmote e-Va 42:24.3

239 46 2051 ΓΚΟΡΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α Α 40-49 FOTOLIVOS WA 43:06.5

240 47 563 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 ΕΛΛΑΔΑ 43:46.9

241 30 2046 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 40-49 FOTOLIVOS WA 43:59.3

242 27 2050 ΑΡΜΕΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 43:59.4

243 48 538 ΣΒΗΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 40-49 44:13.8

244 28 592 ΓΚΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 ALKADO 44:36.4

245 31 547 ΣΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ Γ Γ 40-49 Φ.Ο.Σ Σ� 44:36.6

246 37 617 ΚΑΤΣΑΝΗ ΒΑΣΩ Γ Γ -29 Φ.Ο.Σ Σ� 44:36.8

247 37 630 KIOROGLOU ANESTIS Α Α -29 45:08.0

248 38 635 SMYRILIOY ANNA MARKELLA Γ Γ -29 45:08.0

249 18 702 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 50-59 45:12.8

250 29 2028 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ Γ 30-39 NEVROKOPI RU 45:14.9

251 8 2004 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α Α 60+ HAVALES RUNN 45:31.3

252 49 669 ΚΑΛΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α 40-49 48:40.0

253 50 690 ΚΑΜΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 40-49 49:32.5

254 30 2054 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΙΚΗ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 49:32.7

255 31 2056 ΜΗΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 49:32.9

256 32 2052 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΑ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 49:33.1

257 51 502 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α Α 40-49 Chiosrunning 49:33.6

258 13 2060 ΠΕΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 50+ ΕΥ ΖΗΝ 51:13.9

259 14 2069 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ 50+ ΕΥ ΖΗΝ 51:14.6

260 32 2059 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Γ Γ 40-49 ΕΥ ΖΗΝ 52:42.6

261 33 691 ΓΡΑΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 53:14.4

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close