Αποτελέσματα αγώνων Τριάθλου

Nafplio Energy Triathlon 2018 – Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από το Nafplio Energy Triathlon 2018

 

 

OLYMPIC DISTANCE

Place Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Bib Number Team/Club

1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 21:37.8 0:48.0 1:04:32.1 0:37.7 37:13.3 2:04:49.0 300 NS COACHING
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 45 23:13.3 1:24.8 1:03:05.9 1:02.1 37:57.7 2:06:44.0 222 LOS VATHROS
3 NIKOLAOS SIMANTIRAS 27 16:54.0 0:51.7 1:07:14.0 0:53.4 41:55.8 2:07:49.0 247 SWIMMINGCLUB.GR-INTERWETTEN
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 25:58.7 1:21.6 1:01:12.9 0:44.1 38:52.1 2:08:09.6 278 NSCOACING
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 29 26:00.0 1:08.3 1:04:11.8 0:52.3 35:57.6 2:08:10.1 265 Romas Pro training
6 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 45 22:09.1 1:06.1 1:04:28.3 1:31.6 39:08.6 2:08:23.9 214 Άνεμος χανιων
7 GEORGIOS KARAGIANNIS 35 22:27.2 0:54.2 1:04:25.5 0:50.4 40:26.3 2:09:03.7 204 RPT
8 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 37 26:06.6 1:00.6 1:04:05.4 0:47.9 38:54.2 2:10:54.9 254 Argos track and field
9 DIMITRIS NIZAMIS 44 27:41.8 1:28.2 1:03:40.4 1:13.3 40:00.4 2:14:04.3 207
10 IOANNIS KOURIS 43 23:06.5 1:30.8 1:08:32.4 0:56.1 40:54.1 2:15:00.2 205 NS Coaching
11 MICHAIL KARAMPASIS 34 23:15.8 1:15.0 1:08:21.1 1:25.5 42:38.5 2:16:56.0 236
12 ANDREAS PAPADOPOULOS 38 23:01.9 1:07.8 1:07:25.7 1:00.5 45:00.6 2:17:36.7 244
13 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 41 23:45.9 0:53.5 1:06:46.9 0:53.2 46:03.6 2:18:23.2 256 NSCOACHING
14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ 33 31:50.9 1:20.4 1:00:03.6 2:01.2 43:44.2 2:19:00.5 228 Aeolos
15 CONSTANTINE STATHAKIS 30 23:38.6 1:04.8 1:06:43.0 1:25.5 46:11.0 2:19:03.2 209 24100 triathlon club
16 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ 21 25:53.2 1:08.7 1:07:41.1 1:13.5 43:16.8 2:19:13.4 266 Α.Σ. ΝΗΡΗΙΔΑ
17 THANOS STOUMPAS 41 23:51.9 0:48.0 1:09:48.5 0:46.7 44:26.8 2:19:42.1 248 NScoaching
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 25 27:50.9 1:03.8 1:05:49.1 1:00.8 44:01.0 2:19:45.9 227
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ 38 27:22.7 0:55.9 1:08:45.5 1:22.0 42:21.6 2:20:47.9 221 NS COACHING
20 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΒΙΑΡΑΣ 29 21:54.8 0:55.9 1:08:59.8 0:50.5 48:46.6 2:21:27.8 275
21 ANGELA MARLAGKOUTSOU 38 23:35.5 0:54.1 1:09:45.3 1:02.6 46:59.7 2:22:17.4 238 Argos track & field
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 37 31:17.5 1:15.9 1:08:30.6 1:09.9 40:17.5 2:22:31.5 229 Π.Ο.Κ – ΚΩΣ
23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ 42 30:49.2 1:14.9 1:10:17.6 0:44.6 39:50.5 2:22:57.0 224
24 MICHALIS VIOLARIS 36 27:02.6 1:03.3 1:11:40.8 1:07.5 42:26.3 2:23:20.8 212
25 NIKOS NIKOLOUTSOS 44 27:31.7 2:03.2 1:16:13.8 0:42.2 36:58.5 2:23:29.6 242
26 DIMITRIS ROUTSIS 33 31:42.5 1:28.8 1:11:04.4 1:13.0 39:01.4 2:24:30.4 246 SDYM
27 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΛΙΜΑΣ 40 28:18.3 1:20.3 1:08:10.0 2:01.4 44:57.0 2:24:47.2 276 ALEX ENDURANCE GANG
28 DEMOS GAZETAS 38 27:08.3 2:17.6 1:11:40.1 1:17.4 44:01.7 2:26:25.3 203
29 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΜΠΑΤΖΑΚΗΣ 46 31:56.2 2:05.0 1:09:52.2 1:25.9 43:18.4 2:28:37.9 277 Krommidas coaching
30 DIAMANTIS LORTOS 38 28:52.1 2:22.9 1:07:40.1 1:33.3 48:10.5 2:28:39.1 206 D.L. Triathlon Labs
31 VASILIS PREVEZIANOS 52 28:52.0 1:18.5 1:09:36.2 1:29.7 47:28.4 2:28:45.1 245 TRI RACING TEAM
32 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 55 31:12.5 1:28.8 1:09:28.0 1:16.9 45:24.3 2:28:50.6 272 Tri racing team
33 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 49 28:10.4 1:36.5 1:13:15.7 1:10.8 44:40.4 2:28:54.0 215 KROMMIDAS COACHING
34 LIANA CHASIOTI 32 28:44.6 1:15.0 1:12:51.3 1:04.3 45:08.0 2:29:03.4 232 Trt
35 ZAFEIRIOS PAPADIMITRIOU 41 27:10.4 2:21.2 1:11:12.7 1:39.3 47:18.7 2:29:42.4 243
36 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΜΠΑΝΗΣ 24 20:10.0 1:34.3 1:16:43.8 0:59.7 51:24.5 2:30:52.4 225
37 FRANK NUTTEBAUM 48 33:49.8 2:23.2 1:09:16.1 2:35.0 43:59.8 2:32:04.1 208 TriDubai
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 48 31:16.9 1:59.5 1:11:42.1 1:12.2 47:56.9 2:34:07.7 271 Παλμος
39 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΟΣ 43 36:01.3 1:01.0 1:13:16.2 0:57.1 46:15.7 2:37:31.5 218 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
40 LOUKAS DRELLAS 30 31:41.4 1:29.6 1:10:13.8 1:20.3 53:11.2 2:37:56.4 233 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ
41 MARTIN HARGAS 42 31:45.8 2:12.1 1:15:02.9 2:20.7 46:39.1 2:38:00.7 235 Bratislava Trencin Pallini
42 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 48 33:26.6 2:14.3 1:14:30.8 1:16.5 46:53.2 2:38:21.5 312
43 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ 42 28:42.1 2:13.8 1:20:33.3 1:37.3 45:46.0 2:38:52.6 223 my athlete / ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
44 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΟΥΚΑΣ 52 32:56.5 1:37.9 1:14:55.9 1:46.1 47:58.9 2:39:15.4 269
45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ 48 28:53.4 1:18.5 1:12:02.0 1:14.7 56:27.2 2:39:56.0 251
46 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 31 31:40.1 2:04.1 1:15:27.2 2:02.5 51:37.5 2:42:51.6 255 The outlaw box
47 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 49 36:27.2 1:46.3 1:15:43.1 1:28.4 48:06.8 2:43:31.9 220 FREE RUNNERS
48 STATHIS TZOUVARAS 48 37:09.9 2:23.9 1:12:17.2 1:14.5 50:41.3 2:43:47.0 211 swimmingclub.gr-4M triathlon team
49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΕΤΑΣ 50 37:50.7 1:54.3 1:11:57.7 2:22.1 50:07.5 2:44:12.6 267 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
50 ΚΩΣΤΑΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 53 39:47.5 1:39.6 1:15:17.3 1:22.8 47:17.2 2:45:24.6 219 Sunvalue Solar
51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 50 33:30.3 1:48.5 1:13:33.0 2:06.4 55:21.5 2:46:19.9 252 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
52 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 53 36:01.4 3:19.8 1:19:45.4 2:19.7 46:10.8 2:47:37.3 217 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 47 35:18.4 1:33.2 1:17:52.0 1:13.7 51:52.0 2:47:49.5 213 42
54 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 33 26:58.8 2:12.9 1:22:25.9 1:32.1 57:28.1 2:50:38.0 270 Optimum Racing
55 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 56 30:51.4 2:17.6 1:19:13.0 2:24.6 55:52.6 2:50:39.4 279 AQUAFORUM THESS
56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 36 36:26.1 1:56.1 1:18:55.9 1:25.3 54:08.1 2:52:51.6 226
57 CHRISTOS TOUMANIDIS 57 34:37.1 2:49.6 1:22:45.4 1:22.0 54:33.5 2:56:07.6 210
58 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 45 37:26.0 1:48.8 1:22:38.5 1:12.7 53:27.8 2:56:33.9 259
59 SOTIRIS NIKOLARAS 36 36:58.6 1:31.3 1:20:42.2 1:20.1 56:27.5 2:56:59.9 241
60 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΡΑΓΑΝΗΣ 46 33:22.8 2:33.8 1:28:24.7 1:10.7 51:27.8 2:57:00.1 216 ATHENS TRIATHLON TEAM
61 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΙΚΟΣ 30 40:41.9 2:19.4 1:19:12.9 1:12.9 54:35.3 2:58:02.7 262
62 ΕΛΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 54 31:33.8 2:35.9 1:25:06.9 2:35.0 58:14.3 3:00:06.1 230
DNF ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΙΛΗΣ 46 40:14.8 4:06.5 1:20:58.3 2:53.5 268
DNF KOSTAS TRIANTAFILLOU 47 30:42.8 2:33.6 1:57:25.2 5:24.3 250 TRIATHLO CHALKIDA
DQ ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΥΡΙΚΗΣ 50 27:09.4 0:49.0 1:03:23.0 1:16.8 19:51.8 1:52:30.2 264
DQ ΠΑΒΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑΣ 62 43:43.2 3:15.5 1:31:52.6 2:00.0 14:52.9 2:35:44.4 313
DNS GIORGOS DOUDALIS 39 202 TRIODIO
DNS SAMPANIS ALEXANDROS 24 231
DNS MARIA DZHABAZKA 41 234 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
DNS THEODOSIS LAMPROPOULOS 34 237
DNS GEORGIOS MITROPAPAS 48 239 RED STAR TRIATHLON GROUP
DNS ALEXANDROS MPENEKOS 43 240 kasimistraing
DNS COSTIS STYLIANOU 49 249 swimming club
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 51 253 SDYM THIVAS
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ 47 257 ΠΑΛΜΟΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 35 258 RPTRAINING
DNS ΓΚΡΕΤΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 48 260
DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΡΟΣΟΥΛΗΣ 35 261 Ns coaching
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ 45 273
DNS ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 42 274 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
DNS ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 49 602 Ns coaching

SPRINT DISTANCE

Place Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 29 8:58.2 0:29.6 31:00.5 0:29.1 17:55.8 58:53.4 2 Α. ΙΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε.
2 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 30 9:08.2 0:37.1 35:31.9 0:38.1 16:45.7 1:02:41.2 1 NS Coaching – Arla
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΛΑΚΗΣ 35 9:42.8 0:43.8 33:48.0 0:43.5 19:35.3 1:04:33.5 118 NS COACHING
4 DENIZ DIMAKI 41 10:44.5 0:39.1 35:44.7 0:42.3 18:44.3 1:06:35.1 10 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 41 11:50.8 0:56.1 34:15.7 0:53.5 20:28.3 1:08:24.5 144 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
6 KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 38 11:07.3 1:05.4 36:51.1 0:58.1 18:40.2 1:08:42.2 11 WIND Running Team
7 EVA BEKA 21 10:43.1 0:46.9 35:59.6 0:35.7 21:37.0 1:09:42.5 65 KrommidasCoaching
8 DIMITRIS PAPADATOS 40 13:14.7 0:44.8 34:08.6 0:36.9 21:14.5 1:09:59.7 80
9 ΑΚΗΣ ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ 44 15:16.0 1:12.4 34:15.7 0:42.3 19:44.3 1:11:10.8 50 ironauts triathlon team
10 ΝΙΚΗ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ 16 11:54.8 0:34.5 36:34.4 0:42.4 21:28.0 1:11:14.4 140
11 NICKOS MOSCHIS 42 13:22.4 1:13.0 33:49.5 0:53.0 22:40.9 1:11:58.9 25 Apollon Triathlon Club Rhodes
12 ALEXANDROS XENOS-KOKOLETSIS 37 11:22.3 1:20.4 37:10.9 1:12.1 21:19.5 1:12:25.5 37 PlagiastoArni
13 PARIS KARAMANIS 36 15:53.2 1:02.5 35:20.7 1:05.7 19:33.0 1:12:55.3 74 kassimis training
14 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 16 12:00.3 0:56.2 37:26.6 0:59.2 22:13.0 1:13:35.5 93
15 LEONIDAS KOLOMVOS 38 15:47.8 1:10.9 34:23.2 0:50.7 21:30.5 1:13:43.3 22 Thesmos
16 NIKOLAOS PERISTERAS 44 12:52.7 1:11.8 34:51.0 0:49.9 24:17.0 1:14:02.6 82 NS COACHING
17 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΝΗΤΣΑΡΕΛΗΣ 40 13:47.3 1:15.7 34:00.9 1:19.1 23:55.4 1:14:18.5 96
18 THEMISTOKLIS POLLALIS 27 13:55.2 1:15.1 37:10.4 1:06.0 21:00.6 1:14:27.5 28
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 32 9:54.6 1:19.2 37:37.7 1:17.4 24:20.9 1:14:30.1 317
20 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 37 14:32.3 1:24.6 34:58.5 0:54.4 22:53.8 1:14:43.7 48 genesion multisports club
21 APOSTOLOS TZOUTZOPOULOS 49 13:05.6 1:16.6 35:45.1 1:15.4 23:33.9 1:14:56.7 89 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
22 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΑΡΙΔΟΥ 27 11:04.5 1:07.5 37:09.9 0:56.9 25:30.1 1:15:49.0 53
23 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΤΑΝΟΥ 28 12:50.0 1:06.2 38:49.5 0:56.8 22:08.8 1:15:51.5 113
24 NIKOLAS KERPELIS 32 11:29.2 0:51.4 39:19.5 1:17.2 23:15.3 1:16:12.8 21
25 GEORGE TSAVARIS 38 14:12.6 0:49.8 37:15.5 1:05.8 23:11.5 1:16:35.3 36 Thesmos
26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 61 17:10.9 1:23.2 36:11.6 1:00.7 21:07.7 1:16:54.3 315 ARGOS SECURITY
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 46 11:44.7 1:07.9 36:25.2 1:06.6 26:57.5 1:17:22.0 150 athens triathon team
28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 55 15:28.2 1:41.3 36:45.1 1:30.7 22:24.4 1:17:49.9 123 ΠΔΣ Οδυσσεας
29 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΥΡΑΣ 26 13:51.9 1:42.8 38:41.7 1:01.4 22:32.1 1:17:50.1 307
30 VAGELIS CHATZATOURIAN 53 12:56.5 2:01.3 38:34.5 1:09.8 23:12.2 1:17:54.5 67 NEA SMYRNI SWIMMING TEAM
31 ALKIVIADIS FAKIRIS 31 11:56.6 1:08.8 39:08.2 1:16.9 24:35.9 1:18:06.5 70 Outdoor-Activities Team
32 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΛΥΚΙΔΗΣ 39 14:38.3 1:31.7 37:25.3 1:09.6 23:29.0 1:18:14.1 122 GS TRIATHLON COACHING
33 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΔΑΚΗΣ 37 15:33.7 1:13.8 38:27.9 1:03.7 22:20.9 1:18:40.2 112 Π.Δ.Σ Οδυσσέας
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 29 17:30.7 1:02.0 35:35.1 0:59.7 23:36.4 1:18:44.1 44 Ναυτικος Ομιλος Ιεραπετρας
35 FOTIS KONSTANTELLOS 49 13:42.3 1:55.3 35:52.7 2:05.9 25:28.1 1:19:04.5 23
36 ALEXIS SAKELLARIOU 43 11:50.9 1:55.3 40:43.7 2:04.6 22:47.6 1:19:22.4 86 ELTA
37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 15:33.3 1:47.7 38:34.1 1:17.8 22:34.0 1:19:47.0 136
38 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 47 15:10.9 1:16.3 35:59.6 1:11.5 26:30.7 1:20:09.1 45 LOS VATHROS
39 KOSTAS GALANOS 44 17:28.9 1:38.3 37:27.3 0:57.2 22:49.1 1:20:20.9 71 BOOTCAMP ETOLIKOY
40 IOSIF ALEXANDRIDIS 41 11:17.7 2:07.4 40:40.4 1:01.0 25:14.8 1:20:21.6 13
41 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 56 14:40.4 1:21.2 37:22.3 1:57.1 25:05.3 1:20:26.4 126 Holmes Place
42 ANDREAS ROKOPANOS 39 18:23.9 1:30.6 39:37.9 0:41.7 20:33.3 1:20:47.6 84
43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΟΜΙΛΑΣ 55 12:52.8 2:03.4 37:12.2 1:33.2 27:21.2 1:21:02.9 116 ΙΩΝΑΣ
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ 44 11:52.1 2:06.6 41:02.7 1:32.6 24:44.7 1:21:18.8 130
45 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΥΛΛΑΔΙΑΤΑΚΗΣ 48 15:41.5 2:21.5 37:26.6 1:31.2 24:19.6 1:21:20.6 318
46 ΙΩΝΙΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ 37 13:50.1 1:11.2 40:20.0 1:17.7 24:50.2 1:21:29.4 49
47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 27 19:14.1 1:27.6 36:31.9 1:01.6 23:20.8 1:21:36.2 100 Track @ cross
48 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΛΑΣ 36 16:41.7 1:53.9 39:35.8 1:16.6 22:23.4 1:21:51.6 311
49 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 44 17:19.6 0:59.9 38:57.3 24:44.2 1:22:01.2 106 Σδυ Ελευσίνας
50 GEORGE PAPAIOANNOU 56 13:47.4 2:28.4 41:41.5 0:55.6 23:26.6 1:22:19.8 27
51 ARSENIS PERISTERIS 42 16:26.3 1:52.4 38:04.3 1:57.0 24:16.3 1:22:36.5 83 Gymnasion Mesologgi
52 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 60 15:25.2 1:24.0 38:37.4 2:45.9 24:40.3 1:22:52.9 61 Athens Triathlon Team
53 APOSTOLIS TOURKABIS 41 18:21.5 2:04.1 34:43.9 1:42.2 26:19.7 1:23:11.5 35 Tri-Toros
54 NIKOS SIDERIS 50 14:43.6 1:47.8 42:11.1 1:21.3 23:22.9 1:23:26.9 31
55 ΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 40 13:47.3 1:24.4 44:07.9 0:45.0 23:26.2 1:23:31.0 97
56 ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 39 16:01.7 2:38.2 39:33.9 1:46.2 23:33.2 1:23:33.3 46 ΤΡΑΧΙΝΑ
57 EDDY ALEXIOU 59 14:11.2 1:12.7 40:00.3 1:14.6 26:59.0 1:23:38.0 63 ATP COACHING
58 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 49 16:08.7 2:00.0 38:33.2 1:44.6 25:20.7 1:23:47.5 314
59 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΙΘΟΥΡΓΙΔΗΣ 40 15:24.9 2:15.1 39:20.4 2:27.3 24:45.7 1:24:13.6 51
60 THEMIS EFTHYMIOU 36 17:59.8 2:00.2 39:02.7 1:10.2 24:04.5 1:24:17.6 15 Team MalaKosian
61 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 24 13:32.2 2:11.7 45:23.5 0:42.9 22:29.1 1:24:19.6 135
62 IZABELLA KAPSOUROU 32 14:44.5 1:24.4 41:32.4 1:03.0 25:49.0 1:24:33.5 20
63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 24 15:53.3 2:28.7 41:37.6 1:10.8 24:49.9 1:26:00.5 102
64 ΧΑΡΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 35 18:07.5 2:11.5 39:37.7 1:50.0 24:15.0 1:26:01.8 56
65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 21:16.1 2:27.3 36:58.8 1:56.7 23:23.7 1:26:02.8 92 Crommidas coaching
66 ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 34 15:34.6 1:50.3 40:24.1 1:13.6 27:05.3 1:26:08.1 108
67 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 38 16:13.4 1:38.9 41:18.4 1:05.1 26:46.5 1:27:02.5 146 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
68 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 15:45.3 2:30.7 39:43.9 1:43.6 27:19.5 1:27:03.2 94 Selected Triathlon team
69 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 59 16:10.4 2:14.9 39:35.1 1:41.7 27:21.3 1:27:03.6 120 SELECTED CLO TRIATHLON TEAM
70 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ 44 12:40.5 4:12.4 40:32.5 4:22.7 25:16.5 1:27:04.8 119 Ν.Ο.Ζ.Α.Κ. ΠΡΩΤΕΑΣ
71 KONSTANTINOS DESTOUNIS 38 14:48.2 2:43.5 45:05.9 1:12.1 23:43.8 1:27:33.7 68
72 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΣΟΥ 38 15:29.9 1:27.1 44:42.3 1:11.9 24:48.9 1:27:40.1 43 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
73 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΚΟΥΛΑΣ 42 18:18.3 2:23.8 41:47.5 1:46.9 23:23.9 1:27:40.7 320
74 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 41 15:23.5 1:57.4 43:07.4 1:26.0 25:56.0 1:27:50.6 105 e-mmanouil.gr
75 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 26 18:58.8 3:36.5 39:12.7 1:56.5 24:09.2 1:27:54.0 59
76 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 18:36.9 2:13.7 40:03.9 1:35.5 25:24.1 1:27:54.3 52 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
77 NIKOLAOS DIMITROPOULOS 50 15:46.0 1:45.1 41:58.2 1:53.0 26:53.2 1:28:15.7 69 ANEΞΑΤΗΤΟΣ
78 ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΤΣΑΚΟΣ 36 21:10.6 2:24.3 38:07.6 1:37.1 25:16.4 1:28:36.2 42 Νafplio triathlon team
79 KONSTANTINOS GKIAOURIS 35 12:01.4 5:44.7 39:23.0 1:45.0 29:57.2 1:28:51.5 72 IPTAMENOI
80 ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΓΚΑΜΙΛΗΣ 33 17:17.8 2:11.5 41:28.1 1:43.4 26:25.2 1:29:06.1 98 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
81 MARIOS SKARPIDIS 38 19:30.7 2:13.0 39:57.2 1:32.2 26:20.9 1:29:34.2 33 Team MalaKosian
82 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 43 14:09.1 2:28.2 45:49.1 2:03.5 25:21.9 1:29:52.0 143 WIND Running Team
83 IOANNIS-MARINOS PASTRIKOS 32 18:56.6 2:03.3 41:17.6 1:42.8 25:57.2 1:29:57.7 81 Γ.Σ.Αθλοκινηση Νέου Ηρακλείου
84 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 50 14:03.9 3:15.6 39:34.6 2:21.9 30:45.1 1:30:01.2 54 ΤΕΛΜΙΣΟΣ
85 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΟΚΑΣ 55 18:14.1 1:48.1 42:58.4 1:23.5 26:13.5 1:30:37.8 310
86 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 43 18:29.8 1:41.5 40:34.0 1:47.4 28:26.5 1:30:59.3 60 TRI TOROS
87 ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΡΥΛΛΑΚΗ 29 17:55.5 1:30.0 42:26.9 1:01.7 28:07.1 1:31:01.5 99
88 DIMITRIS KANAKAKIS 45 15:57.8 1:36.9 41:45.1 1:08.6 30:54.5 1:31:23.1 19
89 VASILIS FOKAS 31 17:08.7 2:05.4 40:37.8 1:25.7 30:06.0 1:31:23.7 17
90 FALK SCHOENFELDER 61 18:34.9 2:13.6 42:12.0 2:25.3 26:19.5 1:31:45.6 30
91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΡΩΝΗΣ 41 19:10.9 3:05.4 40:41.8 2:33.2 26:23.5 1:31:54.8 117 Alex Endurance Gang
92 VASILIS SACHINIDIS 36 14:56.2 1:42.3 43:00.4 1:39.7 30:52.1 1:32:10.8 85 VR46
93 ILIANNA GARAVELA 33 14:14.6 1:57.7 40:54.0 1:20.9 34:03.2 1:32:30.6 18
94 ELENA VELISSARIOU 29 17:45.6 2:07.9 43:10.6 1:24.1 28:52.1 1:33:20.5 90
95 ΘΕΜΗΣ ΔΗΜΟΥΛΗΣ 18 15:45.7 4:02.2 49:35.1 1:28.7 22:38.1 1:33:29.9 103
96 ZOI ARGIROPAIDOU 35 16:03.1 2:32.3 52:12.6 0:56.4 22:40.6 1:34:25.3 64
97 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 45 15:51.0 2:27.6 49:59.5 1:28.0 24:44.4 1:34:30.8 39
98 GEORGIOS DIMOPOULOS 30 14:48.2 2:17.0 49:53.3 1:19.7 26:52.8 1:35:11.3 14
99 GEORGIOS KORFIATIS 31 15:03.3 2:24.1 49:28.5 1:24.1 26:51.4 1:35:11.5 24
100 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 27 21:13.2 2:24.6 44:36.3 0:52.7 27:36.1 1:36:43.1 41
101 ΑΓΗΣ ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ 48 17:57.9 2:36.6 43:41.0 1:53.5 30:37.8 1:36:47.0 55
102 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 34 21:47.2 1:49.2 42:11.6 1:21.0 30:10.4 1:37:19.6 131 Poison templars
103 ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΛΙΝΑΡΔΗ 39 16:06.8 1:59.9 46:35.9 2:05.0 30:41.0 1:37:28.7 121
104 CHRISTOS PANAGIOTOU 39 15:16.6 2:21.0 47:00.0 1:27.1 33:00.3 1:39:05.2 26
105 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 52 18:56.0 2:46.1 46:07.2 1:03.3 31:11.6 1:40:04.5 319
106 THOMAS FILIPPOU 42 19:47.5 2:31.8 46:15.0 1:15.9 30:15.4 1:40:05.8 16 Speedy
107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΟΥΡΑΣ 46 19:13.9 2:30.7 51:52.0 0:48.3 30:08.1 1:44:33.1 137
108 ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 32 23:20.4 2:29.6 40:45.1 1:47.6 36:33.9 1:44:56.7 104 Grigoriou Bikes
109 PANAGIOTIS SINANIDIS 45 15:51.3 2:02.5 49:55.9 1:46.9 36:03.3 1:45:40.1 32
110 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 33 18:44.2 4:23.8 49:29.9 2:06.9 31:12.0 1:45:57.1 62
111 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ 37 21:41.0 2:26.1 54:16.3 2:35.2 28:05.2 1:49:04.1 47
112 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 49 27:39.1 1:48.1 46:15.0 1:46.6 33:23.8 1:50:52.8 321
113 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 66 20:33.4 2:27.4 49:08.4 2:05.4 37:05.7 1:51:20.6 40 TVD Dordrecht, Holland,ΣΔΥΠ
114 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 64 19:02.2 4:47.6 59:56.7 1:30.3 31:17.8 1:56:34.8 58 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
115 KONSTANTINA TASILOPOULOU 20 17:48.8 1:13.3 58:50.6 1:00.5 39:37.9 1:58:31.3 88
116 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΑΜΙΤΖΙΔΗΣ 48 27:50.7 4:13.8 49:57.2 3:40.9 45:12.3 2:10:55.2 114 ΙΩΝΑΣ
117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΒΑΣ 35 20:43.3 4:07.1 56:38.6 4:16.5 45:27.1 2:11:12.8 147 ΙΩΝΑΣ
DNF VAGGELIS AGGELOPOULOS 42 11:59.2 1:39.2 12
DQ IOANNIS SPEIS 47 15:01.5 2:34.8 40:43.3 1:07.2 13:14.8 1:12:41.7 87DNS DIMITRIS RENTZIS 53 29 SWIMMINGCLUB
DNS SIOBHAN SOLBERG 36 34
DNS ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 61 38 ΕΦΙΠΟ
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 57 LOS VATHROS
DNS MICHALIS CHARALAMPIDIS 54 66 GOJI BERRY -PHYSIOMANUAL.GR TEAM
DNS NASOS KALDELIS 33 73 RPT
DNS MARINETTA KATSOUPA 49 75 RED STAR
DNS KALLIOPI LAGOUMTZI 42 76
DNS KATERINA MALAMOU 35 77 WD40
DNS YIANNIS MITROFANIS 43 78 Ford Racing Team
DNS ANTONIS MITSAKOS 33 79
DNS XRISTOS ZAFEIRIS 40 91
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΜΑΤΑΣ 44 95
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 31 101
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 42 107
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΙΑΣ 40 109
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΒΕΡΒΕΡΗΣ 43 110
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ 33 111
DNS ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΙΜΑΝΕΤΖΗΣ 37 115
DNS ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΑΣ 46 124
DNS ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΛΙΟΣ 45 125
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 127
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 38 128
DNS ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 38 129
DNS ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 40 132
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΙΝΟΥ 35 133 Μυρτέας
DNS ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 43 134
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΒΑΝΑΣ 49 138 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ 42 139 GYMNASION MESOLOGGI
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 49 141
DNS ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 51 142 ΣΔΥΜ
DNS ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 36 145
DNS ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΛΑΣ 36 148
DNS ΜΑΝΟΛΗΣ ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ 48 149
DNS ΙΩΆΝΝΗΣ ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 55 151
DNS ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΚΟΥΛΑΣ 42 398

SUPER SPRINT DISTANCE

Place Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25 3:41.8 0:47.8 17:49.3 1:02.6 8:16.8 31:38.5 197 NS COACHING – KNAUF
2 LOUIS WOODGATE 16 3:59.4 0:40.2 15:58.7 0:26.6 10:43.6 31:48.6 162 N.O.K.Y.
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 16 3:59.5 0:49.8 17:29.9 0:31.2 10:50.7 33:41.3 169 palmos ac
4 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 16 3:58.3 0:44.8 19:07.0 0:48.3 10:03.3 34:41.8 192 Α.Ε ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
5 MARIA AIMILIA KAZAMARIOTI 17 4:17.1 0:57.8 18:35.8 0:40.3 10:50.1 35:21.3 200 ac.palmos
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 14 4:52.5 0:48.7 18:38.5 0:31.2 11:06.1 35:57.2 166 N.O.K.Y.
7 ROBYN WOODGATE 15 4:52.2 0:48.0 18:41.0 0:30.8 11:05.1 35:57.3 163 N.O.K.Y.
8 IOANNIS TZOLAS 17 4:16.7 0:37.0 28:17.3 2:49.7 36:00.9 161 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
9 ΙΓΝΑΤ ΛΟΥΤΣΙΑΝ 13 5:10.6 0:49.8 19:29.8 0:37.4 10:55.9 37:03.6 183 N.O.K.Y.
10 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 14 5:56.3 0:58.7 18:34.4 0:37.3 11:00.7 37:07.7 182 N.O.K.Y.
11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 11 5:48.9 1:00.9 20:27.6 0:31.7 10:27.6 38:16.9 165 N.O.K.Y.
12 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 14 5:47.1 0:52.3 20:37.5 0:31.9 10:41.7 38:30.6 164 N.O.K.Y.
13 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 12 5:52.2 0:54.0 19:51.4 0:34.1 11:23.7 38:35.6 194 SARONIC TRIATHLON CLUB
14 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 13 5:41.3 1:26.0 21:00.6 0:40.4 10:21.7 39:10.1 158 Νηρηιδα
15 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 14 5:00.3 0:53.5 20:20.1 0:43.6 13:28.8 40:26.5 199 N.O.K.Y.
16 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 10 5:42.4 0:50.3 22:40.6 0:40.9 11:02.3 40:56.7 173 N.O.K.Y.
17 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 16 4:55.2 0:57.4 20:10.0 0:45.3 14:30.4 41:18.5 168 N.O.K.Y.
18 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 15 6:51.1 1:28.9 20:30.2 0:38.9 12:00.7 41:30.0 186 SARONIC TRIATHLON CLUB
19 ΕΡΜΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 39 6:20.4 2:16.9 21:06.6 0:40.8 11:20.6 41:45.5 170
20 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 12 42:05.0 42:05.0 193 SARONIC TRIATHLON CLUB
21 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 14 6:41.9 0:48.3 21:49.8 0:59.9 12:06.9 42:26.9 167 SARONIC TRIATHLON CLUB
22 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΚΡΗ 16 5:11.3 1:10.8 22:18.6 0:45.1 13:15.1 42:41.1 184 ΙΩΝΑΣ
23 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΙΑΤΗ 15 7:37.5 1:25.1 19:51.7 0:48.3 14:44.9 44:27.7 185 SARONIC TRIATHLON CLUB
24 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΑΣ 42 8:27.6 2:49.1 22:16.6 1:32.2 11:41.2 46:46.9 172 Wellnespot running team
25 VIRGINIA BLANI 35 8:50.6 2:36.7 20:27.6 1:13.6 13:44.0 46:52.7 152
26 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 11 6:53.6 1:11.3 23:25.4 0:45.9 15:34.2 47:50.6 179 SARONIC TRIATHLON CLUB
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 47 9:21.4 1:42.1 22:39.1 0:54.2 13:29.1 48:06.1 156 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
28 STATHOUROS DIMITRIOS 56 8:27.1 3:17.0 21:02.7 1:45.4 13:43.4 48:15.8 153
29 FANI DIMA 40 10:01.9 1:56.2 21:14.7 1:25.8 13:37.6 48:16.4 157 WELLNESSPOT
30 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 11 6:15.3 1:00.1 27:02.6 0:45.2 14:21.2 49:24.6 195 N.O.K.Y.
31 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 10 6:29.0 1:10.7 26:48.7 0:39.3 14:17.2 49:25.1 196 N.O.K.Y.
32 ΣΙΜΩΝΗ ΜΗΤΡΩΚΑ 12 7:40.8 1:29.7 26:31.7 0:39.5 14:06.1 50:28.1 188 SARONIC TRIATHLON CLUB
33 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 13 7:50.8 1:34.3 23:34.9 0:56.2 16:52.2 50:48.5 178 SARONIC TRIATHLON CLUB
34 ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ 27 9:10.2 2:53.3 27:55.4 1:50.6 14:40.8 56:30.4 155
35 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 46 7:09.1 3:02.6 29:10.7 0:42.4 16:29.1 56:34.1 191
36 ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΗΤΡΩΚΑ 13 8:55.3 1:15.8 29:20.9 0:50.1 19:34.2 59:56.5 187 SARONIC TRIATHLON CLUB
37 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΛΑΝΗΣ 43 12:10.5 3:09.3 25:13.4 1:33.2 23:17.6 1:05:24.3 174 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
DNS ΦΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΥ 44 154 IATROU INSURANCE
DNS SPYROS PAPADOPOULOS 24 159
DNS PANAGIOTIS THEODOROPOULOS 49 160 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
DNS ΦΑΝΗ ΔΗΜΑ 40 171 WELLNESSPOT
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 32 175 SwimmingClub
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ 46 176
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 11 177 SARONIC TRIATHLON CLUB
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΓΙΑΝΤΗΣ 16 180 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 45 181 AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
DNS ΑΘΗΝΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 16 189 ΙΛΙΣΣΟΣ/ΣΑΚΑ/ATHENS TRIATHLON
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 44 190
DNS ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 45 198 Amos runningOLYMPIC DISTANCE TEAM RELAY

Place Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0 18:24.6 0:39.0 1:01:58.9 0:49.1 34:20.6 1:56:12.3 285 KYRIAZOPOULOS TEAM- AIVA BIKE
2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 0 23:48.2 0:39.6 1:01:46.3 0:43.3 36:03.2 2:03:00.8 286 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ 0 22:16.8 0:51.3 1:03:38.3 0:36.4 40:50.9 2:08:14.0 284 LOS VATHROS
4 KATERINA MALAMOU 0 23:14.0 0:38.5 1:08:44.1 0:42.7 40:40.1 2:13:59.6 283 Decolan
5 ΧΡΗΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ 0 26:58.2 1:05.6 1:00:44.4 0:46.8 45:20.3 2:14:55.5 316
6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΠΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 0 26:10.9 0:49.6 1:07:59.3 1:30.4 43:35.5 2:20:06.0 280
7 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 0 29:21.2 0:40.4 1:08:23.4 0:45.5 45:53.2 2:25:03.8 281
8 MIKE PANTELIDAKIS 0 31:33.9 0:37.9 1:09:48.5 0:53.6 46:00.5 2:28:54.7 263 Dynamix
9 DENIS RUSHITI 0 35:07.1 0:47.0 1:08:13.9 0:38.2 54:01.1 2:38:47.4 282 West warriorsSPRINT DISTANCE TEAM RELAY

Place Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 0 10:31.0 0:39.3 32:30.3 0:33.0 18:28.3 1:02:42.0 304 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
2 ΚΩΝ.ΝΟΣ ΚΟΤΤΗΣ 0 11:37.3 0:41.3 37:04.2 0:40.6 18:02.4 1:08:06.0 302 Body evolution
3 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 0 10:57.7 1:01.5 35:09.7 1:47.8 20:16.4 1:09:13.3 294 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 0 12:39.4 0:40.7 36:04.2 0:50.4 20:33.9 1:10:48.8 308 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
5 SOTIRIS KONTOLIOS 0 11:42.8 1:00.9 36:42.5 0:48.3 21:36.5 1:11:51.2 297 UNDERGROUND
6 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 0 12:26.4 0:39.2 35:05.5 26:38.6 1:14:50.0 288 QUALITY PROJECT
7 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 0 10:40.1 0:38.2 40:55.3 0:46.0 22:25.4 1:15:25.2 309 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
8 ΠΑΡΗΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ 0 11:06.9 0:42.9 41:56.8 0:38.8 21:17.6 1:15:43.2 295 Ν.Ο. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
9 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΡΟΠΟΛΗΘΑΣ 0 13:26.3 0:48.2 41:49.7 1:04.5 20:01.2 1:17:10.2 287 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
10 ΙΩΝΑΣ TEAM #2 0 13:54.9 0:44.5 38:09.8 0:32.9 26:28.0 1:19:50.3 303 Ιωνάς Τμήμα Θεραπευτικής Αγωγής
11 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 0 17:46.1 1:05.8 39:03.7 1:47.2 21:21.6 1:21:04.7 292 Carpe Diem
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0 15:40.1 0:55.7 41:33.3 1:52.1 25:48.0 1:25:49.3 305
13 ΙΩΝΑΣ TEAM #1 0 12:52.4 1:08.8 48:40.3 0:28.2 23:56.9 1:27:06.7 298 Ιωνάς Τμήμα Θεραπευτικής Αγωγής
14 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΜΠΑΛΗΣ 0 16:00.5 0:42.8 37:08.9 2:00.0 32:15.4 1:28:07.7 291 STERGIOU FAMILY EVENTS CLUB
15 LAZAROS SALVARIDIS 0 20:35.8 0:53.7 44:45.9 0:47.6 23:12.4 1:30:15.6 299 Argos sec team
16 ΒΙΒΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0 19:08.5 0:55.0 49:12.3 1:02.9 25:19.8 1:35:38.7 290
17 ANASTASIOS TOUTSIDIS 0 21:06.7 1:00.9 45:22.1 1:40.2 28:34.2 1:37:44.2 306 Tri Toros
18 VASILIS KONTOGIANNIS 0 21:22.4 1:43.0 54:52.2 0:41.3 21:12.3 1:39:51.4 293 REMBETES
19 ΖΩΖΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ 0 24:00.4 0:57.5 55:50.8 1:36.4 31:51.9 1:54:17.2 301
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 0 289 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΛΗΣ 0 296
DNS APOSTOLOS TETRIMIDAS 0 603 G-MOUST TEAM
DNS ILIAS GRIVAS 0 604 ΣΑΠΠΑΖ
DNS ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 16 605ENERGY AQUATHLON

Place Name Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25 8:54.4 0:17.8 17:17.9 26:30.1 441 NS COACHING – KNAUF
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 24 9:04.3 0:35.6 20:13.6 29:53.6 452 KYRIAZOPOULOS TEAM
3 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ 25 9:01.6 0:23.3 20:30.5 29:55.5 463
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΔΑΣ 27 12:54.9 0:34.6 16:54.0 30:23.6 458 Γ.Σ. Kalamata Running Project
5 NASOS SAMPANIS 27 10:21.8 0:47.5 20:25.3 31:34.6 466
6 KATERINA SAPARI 27 10:44.3 0:29.1 21:20.2 32:33.7 437 RED STAR TRIATHLON CLUB
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 24 12:50.4 1:18.7 18:39.4 32:48.5 464 Santa Running Team
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 17 12:43.8 0:26.1 20:09.0 33:19.0 444 ΠΑΛΜΟΣ
9 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ 21 12:31.5 0:26.3 20:33.7 33:31.6 449 ΣΑΚΑ
10 BASILIS PAPADOPOULOS 33 12:57.0 0:36.1 21:13.1 34:46.4 467 Argis kalamata
11 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΚΙΟΥΛΟΣ 36 11:45.2 1:03.5 22:00.3 34:49.1 461 ARGIS
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 23 13:50.2 1:12.0 20:48.3 35:50.7 448
13 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 28 10:41.6 1:18.1 23:57.0 35:56.7 438 Α.Σ triathlon chalkidas 2016
14 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 23 12:45.8 0:58.6 23:19.3 37:03.8 395
15 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 49 14:03.3 0:45.1 22:44.6 37:33.1 459 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 26 15:23.5 1:39.2 22:41.0 39:43.8 396
17 DIMITRIOS DALAKAKIS 27 15:46.0 1:21.9 23:24.3 40:32.3 470 ΣΑΦΑΝΣ
18 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗ 40 15:44.8 1:19.3 24:14.3 41:18.4 435 Π.Ο.Κ – ΚΩΣ
19 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 48 17:07.0 2:16.9 22:09.1 41:33.1 460 FGRT
20 EVANGELOS KATSAROS 42 19:16.3 2:27.9 21:09.2 42:53.5 469 16 series
21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 54 15:32.3 1:26.3 26:11.2 43:09.9 451 KYRIAZOPOULOS TEAM
22 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΦΥΛΙΑΣ 35 16:54.8 1:21.4 25:12.0 43:28.3 447 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
23 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 40 17:03.3 1:13.6 25:25.9 43:43.0 402
24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΪΜΑΚΗΣ 27 17:13.4 1:15.6 26:32.7 45:01.8 457
25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 43 19:38.5 1:00.5 25:15.3 45:54.4 442
26 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ 43 20:10.9 2:38.6 28:43.5 51:33.0 439 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ 31 18:56.1 2:50.0 34:44.7 56:30.9 454
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝ ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ 24 436 ΝΟΕΛ
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΓΙΑΣ 47 440
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΝΤΙΦΗΣ 45 443
DNS ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΙΠΕΡΑΚΗ 34 445 SWIMMINGCLUB.GR
DNS ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 38 446
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΤΟΣ 45 450 PAO MASTERS
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑΣ 32 453 Selected Triathlon Team
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΙΩΤΗΣ 16 455
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ 34 456 Ιπτάμενοι αργολιδας
DNS ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 26 462
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 40 465 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ!
DNS CHRISTINA MITROPOYLOY 44 468 IPTAMENOI
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 55 601 ΑνεξαρτητοςKIDS AQUATHLON

Place Name Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 MAXIMOS AIVATIDIS 11 2:05.8 0:27.5 4:16.8 6:50.2 433 RED STAR
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 11 2:08.2 0:52.9 4:05.7 7:07.0 410 Ν.Ο. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
3 MARIA STOUMPA 11 2:13.7 0:24.6 4:33.7 7:12.0 429 NScoaching
4 FILIPPOS AIVATIDIS 9 2:34.9 0:50.9 4:57.0 8:22.9 434
5 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΜΟΥΤΣΗ 12 3:02.5 0:42.1 4:46.5 8:31.2 418 Ν.Ο. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 9 3:05.5 0:34.4 4:58.5 8:38.4 413
7 HUGH GOULSON 10 2:43.0 1:05.3 4:52.6 8:40.9 431
8 ΑΝΘΕΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 11 2:47.4 0:51.5 5:21.2 9:00.1 412
9 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 9 2:59.3 0:34.2 5:43.6 9:17.1 427 Ν.Ο.ΚΥ.
10 VASILEIOS ROKOPANOS 9 3:51.8 0:43.3 5:19.5 9:54.7 430
11 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 11 2:41.2 1:36.4 5:46.0 10:03.6 417 Ν.Ο. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
12 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΦΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 9 2:54.3 2:10.6 4:59.2 10:04.2 403
13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 8 4:17.4 0:55.4 4:51.4 10:04.3 411 Ν.Ο.ΚΥ.
14 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 9 4:02.8 0:40.4 5:32.6 10:15.8 425 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
15 CONSTANCE GOULSON 9 4:17.2 0:39.9 5:45.6 10:42.8 432
16 ΧΡΥΣΑ ΗΡΕΙΩΤΗ 12 3:44.8 0:51.3 6:32.7 11:08.9 420 SARONIC TRIATHLON CLUB
17 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΙΣΣΙΑ 12 4:13.5 0:46.2 7:01.7 12:01.4 416 SARONIC TRIATHLON CLUB
18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 10 4:14.7 2:28.0 6:26.7 13:09.5 401
19 ΦΑΙΗ ΗΡΕΙΩΤΗ 10 4:43.0 0:56.8 7:46.5 13:26.4 421 SARONIC TRIATHLON CLUB
20 ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΤΣΟΥΡΗ 10 3:50.6 1:53.0 8:28.2 14:11.9 399
21 ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 8 5:24.2 2:16.4 6:36.9 14:17.6 400
22 ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 7 6:32.2 0:49.8 6:55.5 14:17.6 394
DNF ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 11 4:45.4 424 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
DNS ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ 11 414
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΑΟΥΜ 11 415
DNS ΜΕΛΙΤΙΝΗ – ΣΟΦΙ ΚΑΤΣΟΥΡΗ 10 419
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 10 422 Πανελευσινιακος
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 8 423 Πανελευσινιακος
DNS ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΛΒΗΣ 10 426 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 10 428 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ!ENERGY SWIM 800m

Place Name Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25 9:22.0 498 NS COACHING – KNAUF
2 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 16 10:00.8 393
3 ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 38 10:31.3 521 Παναθηναϊκός
4 EVA BEKA 21 10:43.9 527 KrommidasCoaching
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 13 11:47.6 513 N.O.Ναυπλίου
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 39 11:54.6 497 Ιπτάμενοι Αργολιδασ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 46 12:00.0 494 athens triathon team
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΤΣΗΣ 13 12:07.9 518 N.O.Ναυπλίου
9 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 13 12:33.3 493 N.O.Ναυπλίου
10 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΕΒΙΤΗΣ 15 12:39.7 511 N.O.Ναυπλίου
11 KONSTANTINOS GKIAOURIS 35 12:43.0 525 IPTAMENOI
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 24 12:49.6 503 N.O.Ναυπλίου
13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ 13 12:58.0 512 N.O.Ναυπλίου
14 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΚΡΗ 16 12:59.2 391
15 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 12 13:02.7 516 N.O.Ναυπλίου
16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 13 13:02.8 517 N.O.Ναυπλίου
17 ΧΑΡΗΣ ΤΑΤΑΣ 18 13:10.9 496 N.O.Ναυπλίου
18 ΜΕΛΕΤΗΣ ΟΖΙΝΗΣ 16 13:26.8 507
19 ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΚΑΡΓΑΔΟΥΡΗ 44 13:34.1 405
20 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΓΚΡΗΣ 38 13:48.8 495 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ »ΙΠΤΑ
21 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΝΗΤΣΑΡΕΛΗΣ 40 13:59.2 523
22 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΡΦΑΣ 16 14:35.7 502 N.O.Ναυπλίου
23 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ 24 14:59.0 505 N.O.Ναυπλίου
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 33 15:21.4 510
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΟΣ 16 15:32.4 519 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
26 ΑΡΗΣ ΓΚΙΟΛΑΣ 13 15:55.4 522 N.O.Ναυπλίου
27 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗ 40 16:11.8 504 Ιπτάμενοι Αργολίδος
28 DRAGANA CEJOVIC 51 17:38.5 526
29 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΑΤΟΣ 52 19:30.4 499
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 15 501 N.O.Ναυπλίου
DNS ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΤΡΑΚΑΚΟΥ 25 506 Argis Kalamatas
DNS ΧΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 13 508 ΙΛΙΣΣΟΣ/ΣΑΚΑ
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΕΖΗΣ 42 509 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 15 514 N.O.Ναυπλίου
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΟΣ 29 515 Koklioteam
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 29 520 Α. ΙΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε.
DNS SOTIRIS KOSTARELLOS 36 524 PAO MASTERS- Glykogen Team
DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 41 397 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣENERGY SWIM 2500m

Place Name Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ 16 28:44.6 488 ΠΑΕ ΑΡΓΗΣ
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 24 28:48.9 484 KYRIAZOPOULOS TEAM
3 LAMPROS KAROUNTZOS 34 33:47.6 475 PANATHINAIKOS A.O.
4 VASILIKI MARIA TSAKAKOU 28 34:30.0 490 Argis Kalamata
5 KATERINA SAPARI 27 34:35.0 492 RED STAR TRIATHLON CLUB
6 DIMITRIS VIGOS 31 37:31.2 489 Argis Kalamata
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 44 37:39.2 476 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
8 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 41 38:17.9 487 PANATHINAIKOS
9 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 30 40:09.2 472
10 ΣΠΥΡΟΣ ΡΟΗΣ 41 41:42.1 406 SARONIC TRIATHLON CLUB
11 ΝΙΚΟΣ ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ 47 42:05.1 485 ΙΠΤΜΕΝΟΙ
12 KONSTANTINOS EVGENEIADIS 36 42:25.1 404 #weswim
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ 34 45:09.6 392
14 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΡΕΠΑΣ 55 45:17.5 477 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΑΡΑΣ 70 45:24.8 480 νηρεας γερακας
16 ΗΡΩ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ 47 45:53.6 481 ΠΑΟ
17 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 51 47:09.1 387
18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΟΣ 52 51:09.8 473 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
19 IOANNA SARANTOPOULOU 51 53:54.2 491
20 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΙΑΣ 44 56:05.4 474
21 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 48 1:02:24.6 486 FGRT
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΒΑΝΑΣ 49 478 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 43 479
DNS ΔΑΝΙΗΛ ΜΑΛΛΙΟΣ 42 482 Οπάναθλον
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ 43 483 WESWIMAGE GROUP RESULTS

Olympic Triathlon

Female 39 and Under

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 21 ANGELA MARLAGKOUTSOU 38 23:35.5 0:54.1 1:09:45.3 1:02.6 46:59.7 2:22:17.4 238 Argos track & field
2 34 LIANA CHASIOTI 32 28:44.6 1:15.0 1:12:51.3 1:04.3 45:08.0 2:29:03.4 232 TrtFemale 40 to 49

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
DNS DNS MARIA DZHABAZKA 41 234 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
DNS DNS ΓΚΡΕΤΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 48 260Female 50 and Over

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib
1 55 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 56 30:51.4 2:17.6 1:19:13.0 2:24.6 55:52.6 2:50:39.4 279 AQUAFORUM THESS
2 62 ΕΛΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 54 31:33.8 2:35.9 1:25:06.9 2:35.0 58:14.3 3:00:06.1 230Male 29 and Under

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 21:37.8 0:48.0 1:04:32.1 0:37.7 37:13.3 2:04:49.0 300 NS COACHING
2 3 NIKOLAOS SIMANTIRAS 27 16:54.0 0:51.7 1:07:14.0 0:53.4 41:55.8 2:07:49.0 247 SWIMMINGCLUB.GR-INTERWETTEN
3 5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 29 26:00.0 1:08.3 1:04:11.8 0:52.3 35:57.6 2:08:10.1 265 Romas Pro training
4 16 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ 21 25:53.2 1:08.7 1:07:41.1 1:13.5 43:16.8 2:19:13.4 266 Α.Σ. ΝΗΡΗΙΔΑ
5 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 25 27:50.9 1:03.8 1:05:49.1 1:00.8 44:01.0 2:19:45.9 227
6 20 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΒΙΑΡΑΣ 29 21:54.8 0:55.9 1:08:59.8 0:50.5 48:46.6 2:21:27.8 275
7 36 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΜΠΑΝΗΣ 24 20:10.0 1:34.3 1:16:43.8 0:59.7 51:24.5 2:30:52.4 225
DNS DNS GEORGE DELIS 28 201
DNS DNS SAMPANIS ALEXANDROS 24 231Male 30 to 39

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 25:58.7 1:21.6 1:01:12.9 0:44.1 38:52.1 2:08:09.6 278 NSCOACING
2 7 GEORGIOS KARAGIANNIS 35 22:27.2 0:54.2 1:04:25.5 0:50.4 40:26.3 2:09:03.7 204 RPT
3 8 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 37 26:06.6 1:00.6 1:04:05.4 0:47.9 38:54.2 2:10:54.9 254 Argos track and field
4 11 MICHAIL KARAMPASIS 34 23:15.8 1:15.0 1:08:21.1 1:25.5 42:38.5 2:16:56.0 236
5 12 ANDREAS PAPADOPOULOS 38 23:01.9 1:07.8 1:07:25.7 1:00.5 45:00.6 2:17:36.7 244
6 14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ 33 31:50.9 1:20.4 1:00:03.6 2:01.2 43:44.2 2:19:00.5 228 Aeolos
7 15 CONSTANTINE STATHAKIS 30 23:38.6 1:04.8 1:06:43.0 1:25.5 46:11.0 2:19:03.2 209 24100 triathlon club
8 19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ 38 27:22.7 0:55.9 1:08:45.5 1:22.0 42:21.6 2:20:47.9 221 NS COACHING
9 22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 37 31:17.5 1:15.9 1:08:30.6 1:09.9 40:17.5 2:22:31.5 229 Π.Ο.Κ – ΚΩΣ
10 24 MICHALIS VIOLARIS 36 27:02.6 1:03.3 1:11:40.8 1:07.5 42:26.3 2:23:20.8 212
11 26 DIMITRIS ROUTSIS 33 31:42.5 1:28.8 1:11:04.4 1:13.0 39:01.4 2:24:30.4 246 SDYM
12 28 DEMOS GAZETAS 38 27:08.3 2:17.6 1:11:40.1 1:17.4 44:01.7 2:26:25.3 203
13 30 DIAMANTIS LORTOS 38 28:52.1 2:22.9 1:07:40.1 1:33.3 48:10.5 2:28:39.1 206 D.L. Triathlon Labs
14 40 LOUKAS DRELLAS 30 31:41.4 1:29.6 1:10:13.8 1:20.3 53:11.2 2:37:56.4 233 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ
15 46 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 31 31:40.1 2:04.1 1:15:27.2 2:02.5 51:37.5 2:42:51.6 255 The outlaw box
16 54 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 33 26:58.8 2:12.9 1:22:25.9 1:32.1 57:28.1 2:50:38.0 270 Optimum Racing
17 56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 36 36:26.1 1:56.1 1:18:55.9 1:25.3 54:08.1 2:52:51.6 226
18 59 SOTIRIS NIKOLARAS 36 36:58.6 1:31.3 1:20:42.2 1:20.1 56:27.5 2:56:59.9 241
19 61 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΙΚΟΣ 30 40:41.9 2:19.4 1:19:12.9 1:12.9 54:35.3 2:58:02.7 262
DNS DNS GIORGOS DOUDALIS 39 202 TRIODIO
DNS DNS THEODOSIS LAMPROPOULOS 34 237
DNS DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 35 258 RPTRAINING
DNS DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΡΟΣΟΥΛΗΣ 35 261 Ns coachingMale 40 to 49

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 45 23:13.3 1:24.8 1:03:05.9 1:02.1 37:57.7 2:06:44.0 222 LOS VATHROS
2 6 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 45 22:09.1 1:06.1 1:04:28.3 1:31.6 39:08.6 2:08:23.9 214 Άνεμος χανιων
3 9 DIMITRIS NIZAMIS 44 27:41.8 1:28.2 1:03:40.4 1:13.3 40:00.4 2:14:04.3 207
4 10 IOANNIS KOURIS 43 23:06.5 1:30.8 1:08:32.4 0:56.1 40:54.1 2:15:00.2 205 NS Coaching
5 13 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 41 23:45.9 0:53.5 1:06:46.9 0:53.2 46:03.6 2:18:23.2 256 NSCOACHING
6 17 THANOS STOUMPAS 41 23:51.9 0:48.0 1:09:48.5 0:46.7 44:26.8 2:19:42.1 248 NScoaching
7 23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ 42 30:49.2 1:14.9 1:10:17.6 0:44.6 39:50.5 2:22:57.0 224
8 25 NIKOS NIKOLOUTSOS 44 27:31.7 2:03.2 1:16:13.8 0:42.2 36:58.5 2:23:29.6 242
9 27 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΛΙΜΑΣ 40 28:18.3 1:20.3 1:08:10.0 2:01.4 44:57.0 2:24:47.2 276 ALEX ENDURANCE GANG
10 29 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΜΠΑΤΖΑΚΗΣ 46 31:56.2 2:05.0 1:09:52.2 1:25.9 43:18.4 2:28:37.9 277 Krommidas coaching
11 33 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 49 28:10.4 1:36.5 1:13:15.7 1:10.8 44:40.4 2:28:54.0 215 KROMMIDAS COACHING
12 35 ZAFEIRIOS PAPADIMITRIOU 41 27:10.4 2:21.2 1:11:12.7 1:39.3 47:18.7 2:29:42.4 243
13 37 FRANK NUTTEBAUM 48 33:49.8 2:23.2 1:09:16.1 2:35.0 43:59.8 2:32:04.1 208 TriDubai
14 38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 48 31:16.9 1:59.5 1:11:42.1 1:12.2 47:56.9 2:34:07.7 271 Παλμος
15 39 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΟΣ 43 36:01.3 1:01.0 1:13:16.2 0:57.1 46:15.7 2:37:31.5 218 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
16 41 MARTIN HARGAS 42 31:45.8 2:12.1 1:15:02.9 2:20.7 46:39.1 2:38:00.7 235 Bratislava Trencin Pallini
17 42 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 48 33:26.6 2:14.3 1:14:30.8 1:16.5 46:53.2 2:38:21.5 312
18 43 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ 42 28:42.1 2:13.8 1:20:33.3 1:37.3 45:46.0 2:38:52.6 223 my athlete / ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
19 45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ 48 28:53.4 1:18.5 1:12:02.0 1:14.7 56:27.2 2:39:56.0 251
20 47 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 49 36:27.2 1:46.3 1:15:43.1 1:28.4 48:06.8 2:43:31.9 220 FREE RUNNERS
21 48 STATHIS TZOUVARAS 48 37:09.9 2:23.9 1:12:17.2 1:14.5 50:41.3 2:43:47.0 211 swimmingclub.gr-4M triathlon team
22 53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 47 35:18.4 1:33.2 1:17:52.0 1:13.7 51:52.0 2:47:49.5 213 42
23 58 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 45 37:26.0 1:48.8 1:22:38.5 1:12.7 53:27.8 2:56:33.9 259
24 60 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΡΑΓΑΝΗΣ 46 33:22.8 2:33.8 1:28:24.7 1:10.7 51:27.8 2:57:00.1 216 ATHENS TRIATHLON TEAM
DNF DNF ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΙΛΗΣ 46 40:14.8 4:06.5 1:20:58.3 2:53.5 268
DNF DNF KOSTAS TRIANTAFILLOU 47 30:42.8 2:33.6 1:57:25.2 5:24.3 250 TRIATHLO CHALKIDA
DNS DNS GEORGIOS MITROPAPAS 48 239 RED STAR TRIATHLON GROUP
DNS DNS ALEXANDROS MPENEKOS 43 240 kasimistraing
DNS DNS COSTIS STYLIANOU 49 249 swimming club
DNS DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ 47 257 ΠΑΛΜΟΣ
DNS DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ 45 273
DNS DNS ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 42 274 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
DNS DNS ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 49 602 Ns coachingMale 50 and Over

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/Club
1 31 VASILIS PREVEZIANOS 52 28:52.0 1:18.5 1:09:36.2 1:29.7 47:28.4 2:28:45.1 245 TRI RACING TEAM
2 32 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 55 31:12.5 1:28.8 1:09:28.0 1:16.9 45:24.3 2:28:50.6 272 Tri racing team
3 44 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΟΥΚΑΣ 52 32:56.5 1:37.9 1:14:55.9 1:46.1 47:58.9 2:39:15.4 269
4 49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΕΤΑΣ 50 37:50.7 1:54.3 1:11:57.7 2:22.1 50:07.5 2:44:12.6 267 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
5 50 ΚΩΣΤΑΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 53 39:47.5 1:39.6 1:15:17.3 1:22.8 47:17.2 2:45:24.6 219 Sunvalue Solar
6 51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 50 33:30.3 1:48.5 1:13:33.0 2:06.4 55:21.5 2:46:19.9 252 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
7 52 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 53 36:01.4 3:19.8 1:19:45.4 2:19.7 46:10.8 2:47:37.3 217 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
8 57 CHRISTOS TOUMANIDIS 57 34:37.1 2:49.6 1:22:45.4 1:22.0 54:33.5 2:56:07.6 210
DNS DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 51 253 SDYM THIVAS
DQ DQ ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΥΡΙΚΗΣ 50 27:09.4 0:49.0 1:03:23.0 1:16.8 19:51.8 1:52:30.2 264
DQ DQ ΠΑΒΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑΣ 62 43:43.2 3:15.5 1:31:52.6 2:00.0 14:52.9 2:35:44.4 313Sprint Triathlon

Female 29 and Under

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 7 EVA BEKA 21 10:43.1 0:46.9 35:59.6 0:35.7 21:37.0 1:09:42.5 65 KrommidasCoaching
2 10 ΝΙΚΗ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ 16 11:54.8 0:34.5 36:34.4 0:42.4 21:28.0 1:11:14.4 140
3 22 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΑΡΙΔΟΥ 27 11:04.5 1:07.5 37:09.9 0:56.9 25:30.1 1:15:49.0 53
4 23 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΤΑΝΟΥ 28 12:50.0 1:06.2 38:49.5 0:56.8 22:08.8 1:15:51.5 113
5 87 ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΡΥΛΛΑΚΗ 29 17:55.5 1:30.0 42:26.9 1:01.7 28:07.1 1:31:01.5 99
6 94 ELENA VELISSARIOU 29 17:45.6 2:07.9 43:10.6 1:24.1 28:52.1 1:33:20.5 90
7 100 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 27 21:13.2 2:24.6 44:36.3 0:52.7 27:36.1 1:36:43.1 41
8 115 KONSTANTINA TASILOPOULOU 20 17:48.8 1:13.3 58:50.6 1:00.5 39:37.9 1:58:31.3 88Female 30 to 39

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 46 ΙΩΝΙΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ 37 13:50.1 1:11.2 40:20.0 1:17.7 24:50.2 1:21:29.4 49
2 62 IZABELLA KAPSOUROU 32 14:44.5 1:24.4 41:32.4 1:03.0 25:49.0 1:24:33.5 20
3 72 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΣΟΥ 38 15:29.9 1:27.1 44:42.3 1:11.9 24:48.9 1:27:40.1 43 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
4 93 ILIANNA GARAVELA 33 14:14.6 1:57.7 40:54.0 1:20.9 34:03.2 1:32:30.6 18
5 96 ZOI ARGIROPAIDOU 35 16:03.1 2:32.3 52:12.6 0:56.4 22:40.6 1:34:25.3 64
6 103 ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΛΙΝΑΡΔΗ 39 16:06.8 1:59.9 46:35.9 2:05.0 30:41.0 1:37:28.7 121
DNS DNS SIOBHAN SOLBERG 36 34
DNS DNS KATERINA MALAMOU 35 77 WD40Female 40 to 49

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib
1 4 DENIZ DIMAKI 41 10:44.5 0:39.1 35:44.7 0:42.3 18:44.3 1:06:35.1 10 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 55 ΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 40 13:47.3 1:24.4 44:07.9 0:45.0 23:26.2 1:23:31.0 97
DNS DNS MARINETTA KATSOUPA 49 75 RED STAR
DNS DNS KALLIOPI LAGOUMTZI 42 76
DNS DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΜΑΤΑΣ 44 95Female 50 and Over

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
DNS DNS ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 51 142 ΣΔΥΜMale 24 and Under

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib
1 14 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 16 12:00.3 0:56.2 37:26.6 0:59.2 22:13.0 1:13:35.5 93
2 61 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 24 13:32.2 2:11.7 45:23.5 0:42.9 22:29.1 1:24:19.6 135
3 63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 24 15:53.3 2:28.7 41:37.6 1:10.8 24:49.9 1:26:00.5 102
4 95 ΘΕΜΗΣ ΔΗΜΟΥΛΗΣ 18 15:45.7 4:02.2 49:35.1 1:28.7 22:38.1 1:33:29.9 103Male 25 to 29

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 29 8:58.2 0:29.6 31:00.5 0:29.1 17:55.8 58:53.4 2 Α. ΙΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε.
2 18 THEMISTOKLIS POLLALIS 27 13:55.2 1:15.1 37:10.4 1:06.0 21:00.6 1:14:27.5 28
3 29 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΥΡΑΣ 26 13:51.9 1:42.8 38:41.7 1:01.4 22:32.1 1:17:50.1 307
4 34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 29 17:30.7 1:02.0 35:35.1 0:59.7 23:36.4 1:18:44.1 44 Ναυτικος Ομιλος Ιεραπετρας
5 47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 27 19:14.1 1:27.6 36:31.9 1:01.6 23:20.8 1:21:36.2 100 Track @ cross
6 68 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 15:45.3 2:30.7 39:43.9 1:43.6 27:19.5 1:27:03.2 94 Selected Triathlon team
7 75 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 26 18:58.8 3:36.5 39:12.7 1:56.5 24:09.2 1:27:54.0 59Male 30 to 34

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 2 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 30 9:08.2 0:37.1 35:31.9 0:38.1 16:45.7 1:02:41.2 1 NS Coaching – Arla
2 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 32 9:54.6 1:19.2 37:37.7 1:17.4 24:20.9 1:14:30.1 317
3 24 NIKOLAS KERPELIS 32 11:29.2 0:51.4 39:19.5 1:17.2 23:15.3 1:16:12.8 21
4 31 ALKIVIADIS FAKIRIS 31 11:56.6 1:08.8 39:08.2 1:16.9 24:35.9 1:18:06.5 70 Outdoor-Activities Team
5 66 ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 34 15:34.6 1:50.3 40:24.1 1:13.6 27:05.3 1:26:08.1 108
6 80 ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΓΚΑΜΙΛΗΣ 33 17:17.8 2:11.5 41:28.1 1:43.4 26:25.2 1:29:06.1 98 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
7 83 IOANNIS-MARINOS PASTRIKOS 32 18:56.6 2:03.3 41:17.6 1:42.8 25:57.2 1:29:57.7 81 Γ.Σ.Αθλοκινηση Νέου Ηρακλείου
8 89 VASILIS FOKAS 31 17:08.7 2:05.4 40:37.8 1:25.7 30:06.0 1:31:23.7 17
9 98 GEORGIOS DIMOPOULOS 30 14:48.2 2:17.0 49:53.3 1:19.7 26:52.8 1:35:11.3 14
10 99 GEORGIOS KORFIATIS 31 15:03.3 2:24.1 49:28.5 1:24.1 26:51.4 1:35:11.5 24
11 102 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 34 21:47.2 1:49.2 42:11.6 1:21.0 30:10.4 1:37:19.6 131 Poison templars
12 108 ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 32 23:20.4 2:29.6 40:45.1 1:47.6 36:33.9 1:44:56.7 104 Grigoriou Bikes
13 110 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 33 18:44.2 4:23.8 49:29.9 2:06.9 31:12.0 1:45:57.1 62
DNS DNS NASOS KALDELIS 33 73 RPT
DNS DNS ANTONIS MITSAKOS 33 79
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 31 101
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ 33 111Male 35 to 39

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΛΑΚΗΣ 35 9:42.8 0:43.8 33:48.0 0:43.5 19:35.3 1:04:33.5 118 NS COACHING
2 6 KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 38 11:07.3 1:05.4 36:51.1 0:58.1 18:40.2 1:08:42.2 11 WIND Running Team
3 12 ALEXANDROS XENOS-KOKOLETSIS 37 11:22.3 1:20.4 37:10.9 1:12.1 21:19.5 1:12:25.5 37 PlagiastoArni
4 13 PARIS KARAMANIS 36 15:53.2 1:02.5 35:20.7 1:05.7 19:33.0 1:12:55.3 74 kassimis training
5 15 LEONIDAS KOLOMVOS 38 15:47.8 1:10.9 34:23.2 0:50.7 21:30.5 1:13:43.3 22 Thesmos
6 20 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 37 14:32.3 1:24.6 34:58.5 0:54.4 22:53.8 1:14:43.7 48 genesion multisports club
7 25 GEORGE TSAVARIS 38 14:12.6 0:49.8 37:15.5 1:05.8 23:11.5 1:16:35.3 36 Thesmos
8 32 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΛΥΚΙΔΗΣ 39 14:38.3 1:31.7 37:25.3 1:09.6 23:29.0 1:18:14.1 122 GS TRIATHLON COACHING
9 33 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΔΑΚΗΣ 37 15:33.7 1:13.8 38:27.9 1:03.7 22:20.9 1:18:40.2 112 Π.Δ.Σ Οδυσσέας
10 42 ANDREAS ROKOPANOS 39 18:23.9 1:30.6 39:37.9 0:41.7 20:33.3 1:20:47.6 84
11 48 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΛΑΣ 36 16:41.7 1:53.9 39:35.8 1:16.6 22:23.4 1:21:51.6 311
12 56 ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 39 16:01.7 2:38.2 39:33.9 1:46.2 23:33.2 1:23:33.3 46 ΤΡΑΧΙΝΑ
13 60 THEMIS EFTHYMIOU 36 17:59.8 2:00.2 39:02.7 1:10.2 24:04.5 1:24:17.6 15 Team MalaKosian
14 64 ΧΑΡΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 35 18:07.5 2:11.5 39:37.7 1:50.0 24:15.0 1:26:01.8 56
15 67 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 38 16:13.4 1:38.9 41:18.4 1:05.1 26:46.5 1:27:02.5 146 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
16 71 KONSTANTINOS DESTOUNIS 38 14:48.2 2:43.5 45:05.9 1:12.1 23:43.8 1:27:33.7 68
17 78 ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΤΣΑΚΟΣ 36 21:10.6 2:24.3 38:07.6 1:37.1 25:16.4 1:28:36.2 42 Νafplio triathlon team
18 79 KONSTANTINOS GKIAOURIS 35 12:01.4 5:44.7 39:23.0 1:45.0 29:57.2 1:28:51.5 72 IPTAMENOI
19 81 MARIOS SKARPIDIS 38 19:30.7 2:13.0 39:57.2 1:32.2 26:20.9 1:29:34.2 33 Team MalaKosian
20 92 VASILIS SACHINIDIS 36 14:56.2 1:42.3 43:00.4 1:39.7 30:52.1 1:32:10.8 85 VR46
21 104 CHRISTOS PANAGIOTOU 39 15:16.6 2:21.0 47:00.0 1:27.1 33:00.3 1:39:05.2 26
22 111 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ 37 21:41.0 2:26.1 54:16.3 2:35.2 28:05.2 1:49:04.1 47
23 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΒΑΣ 35 20:43.3 4:07.1 56:38.6 4:16.5 45:27.1 2:11:12.8 147 ΙΩΝΑΣ
DNS DNS ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΙΜΑΝΕΤΖΗΣ 37 115
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 38 128
DNS DNS ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 38 129
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΙΝΟΥ 35 133 Μυρτέας
DNS DNS ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 36 145
DNS DNS ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΛΑΣ 36 148Male 40 to 44

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 41 11:50.8 0:56.1 34:15.7 0:53.5 20:28.3 1:08:24.5 144 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
2 8 DIMITRIS PAPADATOS 40 13:14.7 0:44.8 34:08.6 0:36.9 21:14.5 1:09:59.7 80
3 9 ΑΚΗΣ ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ 44 15:16.0 1:12.4 34:15.7 0:42.3 19:44.3 1:11:10.8 50 ironauts triathlon team
4 11 NICKOS MOSCHIS 42 13:22.4 1:13.0 33:49.5 0:53.0 22:40.9 1:11:58.9 25 Apollon Triathlon Club Rhodes
5 16 NIKOLAOS PERISTERAS 44 12:52.7 1:11.8 34:51.0 0:49.9 24:17.0 1:14:02.6 82 NS COACHING
6 17 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΝΗΤΣΑΡΕΛΗΣ 40 13:47.3 1:15.7 34:00.9 1:19.1 23:55.4 1:14:18.5 96
7 36 ALEXIS SAKELLARIOU 43 11:50.9 1:55.3 40:43.7 2:04.6 22:47.6 1:19:22.4 86 ELTA
8 39 KOSTAS GALANOS 44 17:28.9 1:38.3 37:27.3 0:57.2 22:49.1 1:20:20.9 71 BOOTCAMP ETOLIKOY
9 40 IOSIF ALEXANDRIDIS 41 11:17.7 2:07.4 40:40.4 1:01.0 25:14.8 1:20:21.6 13
10 44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ 44 11:52.1 2:06.6 41:02.7 1:32.6 24:44.7 1:21:18.8 130
11 49 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 44 17:19.6 0:59.9 38:57.3 24:44.2 1:22:01.2 106 Σδυ Ελευσίνας
12 51 ARSENIS PERISTERIS 42 16:26.3 1:52.4 38:04.3 1:57.0 24:16.3 1:22:36.5 83 Gymnasion Mesologgi
13 53 APOSTOLIS TOURKABIS 41 18:21.5 2:04.1 34:43.9 1:42.2 26:19.7 1:23:11.5 35 Tri-Toros
14 59 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΙΘΟΥΡΓΙΔΗΣ 40 15:24.9 2:15.1 39:20.4 2:27.3 24:45.7 1:24:13.6 51
15 70 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ 44 12:40.5 4:12.4 40:32.5 4:22.7 25:16.5 1:27:04.8 119 Ν.Ο.Ζ.Α.Κ. ΠΡΩΤΕΑΣ
16 73 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΚΟΥΛΑΣ 42 18:18.3 2:23.8 41:47.5 1:46.9 23:23.9 1:27:40.7 320
17 74 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 41 15:23.5 1:57.4 43:07.4 1:26.0 25:56.0 1:27:50.6 105 e-mmanouil.gr
18 82 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 43 14:09.1 2:28.2 45:49.1 2:03.5 25:21.9 1:29:52.0 143 WIND Running Team
19 86 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 43 18:29.8 1:41.5 40:34.0 1:47.4 28:26.5 1:30:59.3 60 TRI TOROS
20 91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΡΩΝΗΣ 41 19:10.9 3:05.4 40:41.8 2:33.2 26:23.5 1:31:54.8 117 Alex Endurance Gang
21 106 THOMAS FILIPPOU 42 19:47.5 2:31.8 46:15.0 1:15.9 30:15.4 1:40:05.8 16 Speedy
DNF DNF VAGGELIS AGGELOPOULOS 42 11:59.2 1:39.2 12
DNS DNS YIANNIS MITROFANIS 43 78 Ford Racing Team
DNS DNS XRISTOS ZAFEIRIS 40 91
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 42 107
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΙΑΣ 40 109
DNS DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΒΕΡΒΕΡΗΣ 43 110
DNS DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 127
DNS DNS ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 40 132
DNS DNS ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 43 134
DNS DNS ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ 42 139 GYMNASION MESOLOGGI
DNS DNS ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΚΟΥΛΑΣ 42 398Male 45 to 49

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 21 APOSTOLOS TZOUTZOPOULOS 49 13:05.6 1:16.6 35:45.1 1:15.4 23:33.9 1:14:56.7 89 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
2 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 46 11:44.7 1:07.9 36:25.2 1:06.6 26:57.5 1:17:22.0 150 athens triathon team
3 35 FOTIS KONSTANTELLOS 49 13:42.3 1:55.3 35:52.7 2:05.9 25:28.1 1:19:04.5 23
4 38 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 47 15:10.9 1:16.3 35:59.6 1:11.5 26:30.7 1:20:09.1 45 LOS VATHROS
5 45 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΥΛΛΑΔΙΑΤΑΚΗΣ 48 15:41.5 2:21.5 37:26.6 1:31.2 24:19.6 1:21:20.6 318
6 58 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 49 16:08.7 2:00.0 38:33.2 1:44.6 25:20.7 1:23:47.5 314
7 76 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 18:36.9 2:13.7 40:03.9 1:35.5 25:24.1 1:27:54.3 52 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
8 88 DIMITRIS KANAKAKIS 45 15:57.8 1:36.9 41:45.1 1:08.6 30:54.5 1:31:23.1 19
9 97 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 45 15:51.0 2:27.6 49:59.5 1:28.0 24:44.4 1:34:30.8 39
10 101 ΑΓΗΣ ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ 48 17:57.9 2:36.6 43:41.0 1:53.5 30:37.8 1:36:47.0 55
11 107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΟΥΡΑΣ 46 19:13.9 2:30.7 51:52.0 0:48.3 30:08.1 1:44:33.1 137
12 109 PANAGIOTIS SINANIDIS 45 15:51.3 2:02.5 49:55.9 1:46.9 36:03.3 1:45:40.1 32
13 112 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 49 27:39.1 1:48.1 46:15.0 1:46.6 33:23.8 1:50:52.8 321
14 116 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΑΜΙΤΖΙΔΗΣ 48 27:50.7 4:13.8 49:57.2 3:40.9 45:12.3 2:10:55.2 114 ΙΩΝΑΣ
DNS DNS ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΑΣ 46 124
DNS DNS ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΛΙΟΣ 45 125
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΒΑΝΑΣ 49 138 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 49 141
DNS DNS ΜΑΝΟΛΗΣ ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ 48 149
DQ DQ IOANNIS SPEIS 47 15:01.5 2:34.8 40:43.3 1:07.2 13:14.8 1:12:41.7 87Male 50 to 54

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 30 VAGELIS CHATZATOURIAN 53 12:56.5 2:01.3 38:34.5 1:09.8 23:12.2 1:17:54.5 67 NEA SMYRNI SWIMMING TEAM
2 37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 15:33.3 1:47.7 38:34.1 1:17.8 22:34.0 1:19:47.0 136
3 54 NIKOS SIDERIS 50 14:43.6 1:47.8 42:11.1 1:21.3 23:22.9 1:23:26.9 31
4 65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 21:16.1 2:27.3 36:58.8 1:56.7 23:23.7 1:26:02.8 92 Crommidas coaching
5 77 NIKOLAOS DIMITROPOULOS 50 15:46.0 1:45.1 41:58.2 1:53.0 26:53.2 1:28:15.7 69 ANEΞΑΤΗΤΟΣ
6 84 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 50 14:03.9 3:15.6 39:34.6 2:21.9 30:45.1 1:30:01.2 54 ΤΕΛΜΙΣΟΣ
7 105 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 52 18:56.0 2:46.1 46:07.2 1:03.3 31:11.6 1:40:04.5 319
DNS DNS DIMITRIS RENTZIS 53 29 SWIMMINGCLUB
DNS DNS MICHALIS CHARALAMPIDIS 54 66 GOJI BERRY -PHYSIOMANUAL.GR TEAMMale 55 to 59

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib
1 28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 55 15:28.2 1:41.3 36:45.1 1:30.7 22:24.4 1:17:49.9 123 ΠΔΣ Οδυσσεας
2 41 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 56 14:40.4 1:21.2 37:22.3 1:57.1 25:05.3 1:20:26.4 126 Holmes Place
3 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΟΜΙΛΑΣ 55 12:52.8 2:03.4 37:12.2 1:33.2 27:21.2 1:21:02.9 116 ΙΩΝΑΣ
4 50 GEORGE PAPAIOANNOU 56 13:47.4 2:28.4 41:41.5 0:55.6 23:26.6 1:22:19.8 27
5 57 EDDY ALEXIOU 59 14:11.2 1:12.7 40:00.3 1:14.6 26:59.0 1:23:38.0 63 ATP COACHING
6 69 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 59 16:10.4 2:14.9 39:35.1 1:41.7 27:21.3 1:27:03.6 120 SELECTED CLO TRIATHLON TEAM
7 85 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΟΚΑΣ 55 18:14.1 1:48.1 42:58.4 1:23.5 26:13.5 1:30:37.8 310
DNS DNS ΙΩΆΝΝΗΣ ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 55 151Male 60 and Over

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 61 17:10.9 1:23.2 36:11.6 1:00.7 21:07.7 1:16:54.3 315 ARGOS SECURITY
2 52 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 60 15:25.2 1:24.0 38:37.4 2:45.9 24:40.3 1:22:52.9 61 Athens Triathlon Team
3 90 FALK SCHOENFELDER 61 18:34.9 2:13.6 42:12.0 2:25.3 26:19.5 1:31:45.6 30
4 113 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 66 20:33.4 2:27.4 49:08.4 2:05.4 37:05.7 1:51:20.6 40 TVD Dordrecht, Holland,ΣΔΥΠ
5 114 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 64 19:02.2 4:47.6 59:56.7 1:30.3 31:17.8 1:56:34.8 58 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
DNS DNS ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 61 38 ΕΦΙΠΟ
DNS DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 57 LOS VATHROSSuper Sprint Triathlon

Female 13 and Under

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 16 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 10 5:42.4 0:50.3 22:40.6 0:40.9 11:02.3 40:56.7 173 N.O.K.Y.
2 20 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 12 42:05.0 42:05.0 193 SARONIC TRIATHLON CLUB
3 26 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 11 6:53.6 1:11.3 23:25.4 0:45.9 15:34.2 47:50.6 179 SARONIC TRIATHLON CLUB
4 30 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 11 6:15.3 1:00.1 27:02.6 0:45.2 14:21.2 49:24.6 195 N.O.K.Y.
5 31 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 10 6:29.0 1:10.7 26:48.7 0:39.3 14:17.2 49:25.1 196 N.O.K.Y.
6 32 ΣΙΜΩΝΗ ΜΗΤΡΩΚΑ 12 7:40.8 1:29.7 26:31.7 0:39.5 14:06.1 50:28.1 188 SARONIC TRIATHLON CLUB
7 36 ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΗΤΡΩΚΑ 13 8:55.3 1:15.8 29:20.9 0:50.1 19:34.2 59:56.5 187 SARONIC TRIATHLON CLUBFemale 14 to 15

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/Club
1 7 ROBYN WOODGATE 15 4:52.2 0:48.0 18:41.0 0:30.8 11:05.1 35:57.3 163 N.O.K.Y.
2 10 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 14 5:56.3 0:58.7 18:34.4 0:37.3 11:00.7 37:07.7 182 N.O.K.Y.
3 15 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 14 5:00.3 0:53.5 20:20.1 0:43.6 13:28.8 40:26.5 199 N.O.K.Y.
4 21 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 14 6:41.9 0:48.3 21:49.8 0:59.9 12:06.9 42:26.9 167 SARONIC TRIATHLON CLUB
5 23 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΙΑΤΗ 15 7:37.5 1:25.1 19:51.7 0:48.3 14:44.9 44:27.7 185 SARONIC TRIATHLON CLUBFemale 16 to 19

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 5 MARIA AIMILIA KAZAMARIOTI 17 4:17.1 0:57.8 18:35.8 0:40.3 10:50.1 35:21.3 200 ac.palmos
2 17 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 16 4:55.2 0:57.4 20:10.0 0:45.3 14:30.4 41:18.5 168 N.O.K.Y.
3 22 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΚΡΗ 16 5:11.3 1:10.8 22:18.6 0:45.1 13:15.1 42:41.1 184 ΙΩΝΑΣ
DNS DNS ΑΘΗΝΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 16 189 ΙΛΙΣΣΟΣ/ΣΑΚΑ/ATHENS TRIATHLONFemale 20 and Over

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 25 VIRGINIA BLANI 35 8:50.6 2:36.7 20:27.6 1:13.6 13:44.0 46:52.7 152
2 29 FANI DIMA 40 10:01.9 1:56.2 21:14.7 1:25.8 13:37.6 48:16.4 157 WELLNESSPOT
3 34 ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ 27 9:10.2 2:53.3 27:55.4 1:50.6 14:40.8 56:30.4 155
DNS DNS ΦΑΝΗ ΔΗΜΑ 40 171 WELLNESSPOTMale 13 and Under

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib
1 9 ΙΓΝΑΤ ΛΟΥΤΣΙΑΝ 13 5:10.6 0:49.8 19:29.8 0:37.4 10:55.9 37:03.6 183 N.O.K.Y.
2 11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 11 5:48.9 1:00.9 20:27.6 0:31.7 10:27.6 38:16.9 165 N.O.K.Y.
3 13 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 12 5:52.2 0:54.0 19:51.4 0:34.1 11:23.7 38:35.6 194 SARONIC TRIATHLON CLUB
4 14 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 13 5:41.3 1:26.0 21:00.6 0:40.4 10:21.7 39:10.1 158 Νηρηιδα
5 33 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 13 7:50.8 1:34.3 23:34.9 0:56.2 16:52.2 50:48.5 178 SARONIC TRIATHLON CLUB
DNS DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 11 177 SARONIC TRIATHLON CLUBMale 14 to 15

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/Club
1 6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 14 4:52.5 0:48.7 18:38.5 0:31.2 11:06.1 35:57.2 166 N.O.K.Y.
2 12 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 14 5:47.1 0:52.3 20:37.5 0:31.9 10:41.7 38:30.6 164 N.O.K.Y.
3 18 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 15 6:51.1 1:28.9 20:30.2 0:38.9 12:00.7 41:30.0 186 SARONIC TRIATHLON CLUBMale 16 to 19

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/Club
1 2 LOUIS WOODGATE 16 3:59.4 0:40.2 15:58.7 0:26.6 10:43.6 31:48.6 162 N.O.K.Y.
2 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 16 3:59.5 0:49.8 17:29.9 0:31.2 10:50.7 33:41.3 169 palmos ac
3 4 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 16 3:58.3 0:44.8 19:07.0 0:48.3 10:03.3 34:41.8 192 Α.Ε ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
4 8 IOANNIS TZOLAS 17 4:16.7 0:37.0 28:17.3 2:49.7 36:00.9 161 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΓΙΑΝΤΗΣ 16 180 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Male 20 and Over
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25 3:41.8 0:47.8 17:49.3 1:02.6 8:16.8 31:38.5 197 NS COACHING – KNAUF
2 19 ΕΡΜΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 39 6:20.4 2:16.9 21:06.6 0:40.8 11:20.6 41:45.5 170
3 24 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΑΣ 42 8:27.6 2:49.1 22:16.6 1:32.2 11:41.2 46:46.9 172 Wellnespot running team
4 27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 47 9:21.4 1:42.1 22:39.1 0:54.2 13:29.1 48:06.1 156 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
5 28 STATHOUROS DIMITRIOS 56 8:27.1 3:17.0 21:02.7 1:45.4 13:43.4 48:15.8 153
6 35 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 46 7:09.1 3:02.6 29:10.7 0:42.4 16:29.1 56:34.1 191
7 37 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΛΑΝΗΣ 43 12:10.5 3:09.3 25:13.4 1:33.2 23:17.6 1:05:24.3 174 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
DNS DNS ΦΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΥ 44 154 IATROU INSURANCE
DNS DNS SPYROS PAPADOPOULOS 24 159
DNS DNS PANAGIOTIS THEODOROPOULOS 49 160 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 32 175 SwimmingClub
DNS DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ 46 176
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 45 181 AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 44 190
DNS DNS ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 45 198 Amos running

Kids Aquathlon

Female 9 and Under

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 9 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 9 2:59.3 0:34.2 5:43.6 9:17.1 427 Ν.Ο.ΚΥ.
2 14 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 9 4:02.8 0:40.4 5:32.6 10:15.8 425 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
3 15 CONSTANCE GOULSON 9 4:17.2 0:39.9 5:45.6 10:42.8 432
4 21 ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 8 5:24.2 2:16.4 6:36.9 14:17.6 400Female 10 to 11

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 3 MARIA STOUMPA 11 2:13.7 0:24.6 4:33.7 7:12.0 429 NScoaching
2 8 ΑΝΘΕΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 11 2:47.4 0:51.5 5:21.2 9:00.1 412
3 19 ΦΑΙΗ ΗΡΕΙΩΤΗ 10 4:43.0 0:56.8 7:46.5 13:26.4 421 SARONIC TRIATHLON CLUB
4 20 ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΤΣΟΥΡΗ 10 3:50.6 1:53.0 8:28.2 14:11.9 399
DNS DNS ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ 11 414
DNS DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΑΟΥΜ 11 415
DNS DNS ΜΕΛΙΤΙΝΗ – ΣΟΦΙ ΚΑΤΣΟΥΡΗ 10 419Female 12 and Over ΕΣ

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 5 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΜΟΥΤΣΗ 12 3:02.5 0:42.1 4:46.5 8:31.2 418 Ν.Ο. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2 16 ΧΡΥΣΑ ΗΡΕΙΩΤΗ 12 3:44.8 0:51.3 6:32.7 11:08.9 420 SARONIC TRIATHLON CLUB
3 17 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΙΣΣΙΑ 12 4:13.5 0:46.2 7:01.7 12:01.4 416 SARONIC TRIATHLON CLUBMale 9 and Under

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 4 FILIPPOS AIVATIDIS 9 2:34.9 0:50.9 4:57.0 8:22.9 434
2 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 9 3:05.5 0:34.4 4:58.5 8:38.4 413
3 10 VASILEIOS ROKOPANOS 9 3:51.8 0:43.3 5:19.5 9:54.7 430
4 12 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΦΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 9 2:54.3 2:10.6 4:59.2 10:04.2 403
5 13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 8 4:17.4 0:55.4 4:51.4 10:04.3 411 Ν.Ο.ΚΥ.
6 22 ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 7 6:32.2 0:49.8 6:55.5 14:17.6 394
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 8 423 ΠανελευσινιακοςMale 10 to 11

Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time bib Team/Club
1 1 MAXIMOS AIVATIDIS 11 2:05.8 0:27.5 4:16.8 6:50.2 433 RED STAR
2 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 11 2:08.2 0:52.9 4:05.7 7:07.0 410 Ν.Ο. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
3 7 HUGH GOULSON 10 2:43.0 1:05.3 4:52.6 8:40.9 431
4 11 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 11 2:41.2 1:36.4 5:46.0 10:03.6 417 Ν.Ο. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
5 18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 10 4:14.7 2:28.0 6:26.7 13:09.5 401
DNF DNF ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 11 4:45.4 424 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 10 422 Πανελευσινιακος
DNS DNS ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΛΒΗΣ 10 426 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
DNS DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 10 428 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ!

 

Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close