Triathlon

Edipsos Multisport Festival 2018: Τα ανεπίσημα αποτελέσματα του αγώνα

Δείτε τα ανεπίσημα αποτελέσματα του αγώνα

 

 

EDIPSOS MULTISPORT FESTIVAL 2018
29 Σεπτεμβρίου 2018 Αιδηψός Ανεπίσημα ΑποτελέσματαEDIPSOS MULTISPORT FESTIVAL 2018 Swim 1k Overall

September 29, 2018

Place Name Bib No Age Gun Time Team/Club
1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ 270 25 14:20.0 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 266 30 14:23.0 NS COACHING
3 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ 283 32 16:52.0
4 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 282 27 17:02.0
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 280 16 17:53.0
6 ΔΗΜΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 269 22 18:11.0 adidas Runners Athens
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑΡΕΝΗ 258 30 18:39.0
8 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 277 36 19:44.0
9 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ 267 51 25:50.0
10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ 264 37 26:23.0
11 ΑΡΕΤΗ ΓΚΑΝΟΓΙΑΝΝΗ 281 14 26:54.0
12 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ 261 29 27:28.0
DNS KOSTAS DAVERONAS 255 32
DNS SOTIRIS GOUSOPOULOS 256 47
DNS CHRISTINA MAGGANA 257 37
DNS ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 259 38
DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 260 41
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 262 33
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 263 38
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ 265 54
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 268 46
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΟΜΑΖΟΣ 271 42
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ 272 44
DNS ΕΛΕΝΗ ΜΠΛΕΤΣΟΥ 274 47
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΑΡΑΣ 275 70
DNS ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΕΤΗΣ 276 35
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΒΙΘΗΣ 278 57
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 284 15

EDIPSOS MULTISPORT FESTIVAL 2018 1k Swim AG

September 29, 2018

Female 19 and Under

Place Name Age Overall Chip Time Bib Number Club/ Team
1 ΑΡΕΤΗ ΓΚΑΝΟΓΙΑΝΝΗ 14 4 26:54.0 281

Female 20 to 49

Place Name Age Overall Chip Time Bib Number Club/ Team
1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ 25 1 14:20.0 270 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 2 17:02.0 282
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑΡΕΝΗ 30 3 18:39.0 258
DNS CHRISTINA MAGGANA 37 257 ARGOS SEC
DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 41 260 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
DNS ΕΛΕΝΗ ΜΠΛΕΤΣΟΥ 47 274

Male 19 and Under

Place Name Age Overall Chip Time Bib Number Club/ Team
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 16 3 17:53.0 280
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 15 284

Male 20 to 49

Place Name Age Overall Chip Time Bib Number Club/ Team
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 30 1 14:23.0 266 NS COACHING
2 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ 32 2 16:52.0 283
3 ΔΗΜΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 22 4 18:11.0 269 adidas Runners Athens
4 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 36 5 19:44.0 277
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ 37 7 26:23.0 264
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ 29 8 27:28.0 261
DNS KOSTAS DAVERONAS 32 255
DNS SOTIRIS GOUSOPOULOS 47 256
DNS ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 38 259 Παναθηναϊκός
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 33 262
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 38 263
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 46 268
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΟΜΑΖΟΣ 42 271
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ 44 272
DNS ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΕΤΗΣ 35 276

Male 50 and Over

Place Name Age Overall Chip Time Bib Number Club/ Team
1 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ 51 6 25:50.0 267
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ 54 265 Melina’s Team
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΑΡΑΣ 70 275 νηρεας γερακα
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΒΙΘΗΣ 57 278 ΟΕΑ&ΝΑΒ

EDIPSOS MULTISPORT FESTIVAL 2018 5-10K RUN RACES

Overall Finish List
September 29, 2018

Energy Run 4k
Place Name Bib No Age Chip Time Gun Time Club/ Team
1 ΖISIS PETSOPOULOS 4 24 13:02.7 13:02.7 adidas Runners Athens
2 DAVIDE XYNOMILAKIS 5 36 13:05.0 13:05.0 NsCoaching
3 ΔΗΜΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 3 22 13:07.2 13:07.2 adidas Runners Athens
4 ELENI LEFKOPOULOU 2 28 14:03.3 14:03.3 AR Athens
5 NIKOLAOS NIKOLAIDIS 150 32 14:44.2 14:44.2
6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 54 37 14:52.6 14:52.6
7 ΚVΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 170 43 15:09.4 15:09.4
8 DIMITRIOS DANIIL 7 61 15:35.2 15:35.2 argos sec.
9 ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ 55 35 17:35.1 17:35.1
10 CHRISTOS VASILIOU 151 28 17:51.4 17:51.4
11 ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑ 60 44 18:34.6 18:34.6
12 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΛΙΑΣ 9 31 19:36.6 19:36.6
13 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΥΛΙΑΡΑ 169 22 22:41.6 22:41.6
14 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΑΧΟΣ 49 16 23:06.6 23:06.6
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ 58 43 26:29.1 26:29.1
DNS ΗΡΑΚΛΗΣ AΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 8 59 AEK
DNS SOTIRIS GOUSOPOULOS 149 47
DNS ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ 152 41 TOYLAS TEAM
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 153 13 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 154 14 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ 155 40
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 156 12 ATALANTI
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 157 40 ATALANTI
DNS ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΖΑΧΟΥ 52 53
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΖΟΥΠΑΝΙΩΤΗΣ 48 17
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 158 55
DNS ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΛΗ 159 46 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
DNS ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑ 160 44
DNS ΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 161 44
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ 162 26 adidas Runners Athens
DNS KΩΣΤΑΣ ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ 163 51
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΣΗΣ 164 43 0
DNS ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 165 23 ΑΤΤΙΚΗ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 166 47 ΑΤΑΛΑΝΤΗ
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ 172 54 Melina’s Team
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΣ 168 54
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 171 48 Αταλάντης

Energy Run 8k

Place Name Bib No Age Chip Time Gun Time Club/ Team
1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 33 20 27:25.5 27:25.5 adidas Runners Athens/NS Coaching
2 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 41 27:26.8 27:26.8 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
3 BAGGELHS DERBISIS 11 27 28:29.8 28:29.8 Ανεξαρτητος
4 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 47 14 30:21.0 30:21.0
5 PANAGIOTIS KARAGOUNIS 12 18 32:12.2 32:12.2
6 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 51 27 32:58.3 32:58.3
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΓΟΥΡΑΣ 50 46 33:16.2 33:16.2
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ 35 49 34:48.2 34:48.2
9 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 18 15 34:53.2 34:53.2 L.A ELITE FITNESS
10 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΤΖΑΦΛΗΣ 32 62 35:00.8 35:00.8
11 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 41 40 35:57.0 35:57.0
12 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ 26 30 36:30.9 36:30.9 CrossFit Piraeus
13 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΑΣ 27 38 36:30.9 36:30.9 CrossFit Piraeus
14 ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΣΑΝΔΡΙΝΟΣ 46 42 36:40.8 36:40.8
15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ 40 35 36:50.6 36:50.6
16 ΦΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ 57 37 37:03.8 37:03.8
17 ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΕΓΡΗΣ 37 25 37:54.1 37:54.1
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59 42 38:23.6 38:23.6
19 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ 53 38 39:05.6 39:05.6
20 ΠΑΡΙΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 22 49 40:15.0 40:15.0
21 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΣΑΚΝΗ 45 33 40:38.5 40:38.5 ΔΕΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΑ
22 ΕΥΑ ΜΙΛΙΟΡΗ 34 29 42:50.5 42:50.5 CrossFit Piraeus
23 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56 47 45:06.3 45:06.3
DNS ANGELOS KOMPOTHANASIS 13 35
DNS PANAGIS MAKRIS 14 37 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
DNS DIMITRIS MARGARIS 15 40
DNS BRUNO PASQUIERS 16 52
DNS IOANNIS TRIANTIS 17 34
DNS ΣΑΝΤΥ ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ 19 39 Δρομείς Τυρνάβου
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 20 51 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
DNS ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ ΚΑΙ 21 46 Ανεξάρτητη
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 23 39 Δ.Ε.ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 24 51 Ανεξάρτητος
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ 25 55
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΤΣΑΚΟΣ 28 48 Αθλητική Ακαδημία Ιστιαίας
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ 29 44
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 30 35
DNS ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΖΟΥ 31 50 ATP
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 36 46
DNS ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΪΛΑΚΗ 38 47
DNS ΝΙΚΟΣ ΝΤΕΛΚΗΣ 39 20
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΤΣΙΑΚΑΣ 42 35 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 43 50
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 10 37 adidas Runners Athens
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ 44 56 Run Teacher

Kids Run 1k
Place Name Bib No Age Chip Time Gun Time Club/ Team
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΕΛΙΛΑΙ 328 12 4:33.8 4:33.8
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 331 12 5:15.0 5:15.0
3 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 312 9 5:57.7 5:57.7
4 ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΚΕΝΤΕΡΗ 315 12 6:18.4 6:18.4
5 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΓΑΡΗ 314 13 6:24.1 6:24.1
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΟΣ 323 10 6:26.3 6:26.3
7 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 313 12 6:30.1 6:30.1
8 ΣΤΕΛΛΑ ΤΡΙΑΝΤΗ 330 9 6:33.0 6:33.0
9 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΝΟΥ 327 9 6:36.2 6:36.2
10 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 311 8 6:59.2 6:59.2
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΟΣ 325 12
DNS ΔΑΒΙΔ ΒΟΥΡΟΣ 324 9
DNS ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗ 301 8 γας ωρωπου
DNS ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΚΙΖΑ 318 9
DNS ΕΥΑ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ 302 10 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
DNS ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 316 10
DNS ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΑΡΑΝΤΖΗ 303 5
DNS ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΖΗ 319 9
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 304 8
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 305 5
DNS ΣΕΡΑΦEΙΜ ΜΑΡΑΒΕΛΗΣ 321 7
DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 322 12
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 306 14
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ 317 9
DNS ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΗ 326 11
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΤΤΑ 307 13 ΑΤΑΛΑΝΤΗ
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 308 10 ΑΤΑΛΑΝΤΗ
DNS ΣΤΑΥΡΙΝΗ ΣΟΥΠΑΝΙΩΤΗ 320 12
DNS ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 309 11 Αταλάντη
DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΑΠΑΛΗ 310 14 Αταλάντη

EDIPSOS MULTISPORT FESTIVAL 2018 5-10K RUN RACES

Age Group Results
September 29, 2018

Energy Run 4k

Female 20 to 49

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ELENI LEFKOPOULOU 2 28 4 14:03.3 14:03.3 AR Athens
2 ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑ 60 44 11 18:34.6 18:34.6
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΥΛΙΑΡΑ 169 22 13 22:41.6 22:41.6
DNS ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ 155 40
DNS ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΛΗ 159 46 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
DNS ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑ 160 44
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ 162 26 adidas Runners Athens
DNS ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 165 23 ΑΤΤΙΚΗ

Female 50 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
DNS ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΖΑΧΟΥ 52 53

Male 19 and Under

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΑΧΟΣ 49 16 14 23:06.6 23:06.6
2 Unknown Partic. 61 61 16 32:58.2 32:58.2
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 153 13 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 154 14 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 156 12 ATALANTI
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΖΟΥΠΑΝΙΩΤΗΣ 48 17

Male 20 to 49

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΖISIS PETSOPOULOS 4 24 1 13:02.7 13:02.7 adidas Runners Athens
2 DAVIDE XYNOMILAKIS 5 36 2 13:05.0 13:05.0 NsCoaching
3 ΔΗΜΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 3 22 3 13:07.2 13:07.2 adidas Runners Athens
4 NIKOLAOS NIKOLAIDIS 150 32 5 14:44.2 14:44.2
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 54 37 6 14:52.6 14:52.6
6 ΚVΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 170 43 7 15:09.4 15:09.4
7 ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ 55 35 9 17:35.1 17:35.1
8 CHRISTOS VASILIOU 151 28 10 17:51.4 17:51.4
9 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΛΙΑΣ 9 31 12 19:36.6 19:36.6
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ 58 43 15 26:29.1 26:29.1
DNS SOTIRIS GOUSOPOULOS 149 47
DNS ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ 152 41 TOYLAS TEAM
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 157 40 ATALANTI
DNS ΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 161 44
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΣΗΣ 164 43 0
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 166 47 ΑΤΑΛΑΝΤΗ
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 171 48 Αταλάντης

Male 50 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 DIMITRIOS DANIIL 7 61 8 15:35.2 15:35.2 argos sec.
DNS ΗΡΑΚΛΗΣ AΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 8 59 AEK
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 158 55
DNS KΩΣΤΑΣ ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ 163 51
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΣ 168 54
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ 172 54 Melina’s Team

Energy Run 8k

Female 39 and Under

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 51 27 6 32:58.3 32:58.3
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ 53 38 19 39:05.6 39:05.6
3 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΣΑΚΝΗ 45 33 21 40:38.5 40:38.5 ΔΕΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΑ
DNS ΣΑΝΤΥ ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ 19 39 Δρομείς Τυρνάβου
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 30 35

Female 40 to 49

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 41 2 27:26.8 27:26.8 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 41 40 11 35:57.0 35:57.0
DNS ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ ΚΑΙ 21 46 Ανεξάρτητη
DNS ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΪΛΑΚΗ 38 47

Female 50 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
DNS ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΖΟΥ 31 50 ATP
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ 44 56 Run Teacher

Male 39 and Under

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 33 20 1 27:25.5 27:25.5 adidas Runners Athens/NS Coaching
2 BAGGELHS DERBISIS 11 27 3 28:29.8 28:29.8 Ανεξαρτητος
3 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 47 14 4 30:21.0 30:21.0
4 PANAGIOTIS KARAGOUNIS 12 18 5 32:12.2 32:12.2
5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 18 15 9 34:53.2 34:53.2 L.A ELITE FITNESS
6 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ 26 30 12 36:30.9 36:30.9 CrossFit Piraeus
7 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΑΣ 27 38 13 36:30.9 36:30.9 CrossFit Piraeus
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ 40 35 15 36:50.6 36:50.6
9 ΦΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ 57 37 16 37:03.8 37:03.8
10 ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΕΓΡΗΣ 37 25 17 37:54.1 37:54.1
11 ΕΥΑ ΜΙΛΙΟΡΗ 34 29 22 42:50.5 42:50.5 CrossFit Piraeus
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 10 37 adidas Runners Athens
DNS ANGELOS KOMPOTHANASIS 13 35
DNS PANAGIS MAKRIS 14 37 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
DNS IOANNIS TRIANTIS 17 34
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 23 39 Δ.Ε.ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ
DNS ΝΙΚΟΣ ΝΤΕΛΚΗΣ 39 20
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΤΣΙΑΚΑΣ 42 35 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣ

Male 40 to 49

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΓΟΥΡΑΣ 50 46 7 33:16.2 33:16.2
2 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ 35 49 8 34:48.2 34:48.2
3 ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΣΑΝΔΡΙΝΟΣ 46 42 14 36:40.8 36:40.8
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59 42 18 38:23.6 38:23.6
5 ΠΑΡΙΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 22 49 20 40:15.0 40:15.0
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56 47 23 45:06.3 45:06.3
DNS DIMITRIS MARGARIS 15 40
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΤΣΑΚΟΣ 28 48 Αθλητική Ακαδημία Ιστιαίας
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ 29 44
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 36 46

Male 50 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΤΖΑΦΛΗΣ 32 62 10 35:00.8 35:00.8
DNS BRUNO PASQUIERS 16 52
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 20 51 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 24 51 Ανεξάρτητος
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ 25 55
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 43 50

Kids Run 1k

Female 9 and Under

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΣΤΕΛΛΑ ΤΡΙΑΝΤΗ 330 9 8 6:33.0 6:33.0
2 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΝΟΥ 327 9 9 6:36.2 6:36.2
DNS ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗ 301 8 γας ωρωπου
DNS ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΑΡΑΝΤΖΗ 303 5
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 304 8
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 305 5
DNS ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΚΙΖΑ 318 9
DNS ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΖΗ 319 9

Female 10 to 11

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
DNS ΕΥΑ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ 302 10 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
DNS ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 309 11 Αταλάντη
DNS ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΗ 326 11

Female 12 to 13

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΓΑΡΗ 314 13 5 6:24.1 6:24.1
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΤΤΑ 307 13 ΑΤΑΛΑΝΤΗ
DNS ΣΤΑΥΡΙΝΗ ΣΟΥΠΑΝΙΩΤΗ 320 12
DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 322 12

Female 14 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΑΠΑΛΗ 310 14 Αταλάντη

Male 9 and Under

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 312 9 3 5:57.7 5:57.7
2 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 311 8 10 6:59.2 6:59.2
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ 317 9
DNS ΣΕΡΑΦEΙΜ ΜΑΡΑΒΕΛΗΣ 321 7
DNS ΔΑΒΙΔ ΒΟΥΡΟΣ 324 9

Male 10 to 11

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΟΣ 323 10 6 6:26.3 6:26.3
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 308 10 ΑΤΑΛΑΝΤΗ
DNS ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 316 10

Male 12 to 13

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΕΛΙΛΑΙ 328 12 1 4:33.8 4:33.8
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 331 12 2 5:15.0 5:15.0
3 ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΚΕΝΤΕΡΗ 315 12 4 6:18.4 6:18.4
4 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 313 12 7 6:30.1 6:30.1
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΟΣ 325 12

Male 14 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Chip Time Gun Time Club/Team
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 306 14

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close