Αποτελέσματα αγώνων Running

9ος Επικούριος Δρόμος «ΙΑΘΗΜΕΝ»: Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα από τον 9ο Επικούριο Δρόμο «ΙΑΘΗΜΕΝ» στον οποίο συμμετείχαν 162 δρομείς

 

Αξιότιμοι κυρίες και κύριοι, αγαπητοί Φίλοι και συνεργάτες

Επισυνάπτουμε  τα αποτελέσματα του 9 ουΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ  Δρόμου, «ΙΑΘΗΜΕΝ», o οποίος, για ένατη συνεχή χρονιά, με την βοήθεια, των Δρομέων, των  απλών φίλων και την δική σας σημαντική συνδρομή και αγάπη, συνέχισε, την επιτυχημένη πορεία του..

Ευχαριστούμε πρωτίστως τους Δρομείς, που έχουν αγκαλιάσει, Αυτόν, τον απλό και όμορφο, Αγώνα, αλλά και όλους τους συντελεστές , για την επιτυχημένη διοργάνωση.

Ευχαριστούμε επίσης και όλους εσάς για την προβολή του                                       -ΙΑΘΗΜΕΝ-

Στον 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΔΡΟΜΟ, δήλωσαν συμμετοχή .  162 Δρομείς  τελικά συμμετείχαν 120, τερμάτισαν δε 116.

Ευχαριστούμε τον θεό, διότι δεν αντιμετώπισε κανένας δρομέας, οποιοδήποτε πρόβλημα,

Παραθέτουμε πίνακα με τους δέκα πρώτους της Γενικής κατάταξης , τους τρείς πρώτους άνδρες και τις τρείς πρώτες γυναίκες , οι οποίοι έλαβαν τα θεσμοθετημένα κύπελλα, καθώς και τον γηραιότερο άνδρα και την αειθαλή κυρία.

Πλακέτα απονεμήθηκε επίσης στην ΔΕΟ ΦΙΓΛΕΙΑΣ, για την διασφάλιση της ομαλούς και ασφαλούς έκβασης του αγώνα.

Όλοι οι Δρομείς έλαβαν αναμνηστικό, δίπλωμα, μπλούζα και  μετάλλιο  με το σύνθημα-σύμβολο ¨ΙΑΘΗΜΕΝ, του αγώνα, στην μία όψη και το «ξόανο» που ήταν αφιερωμένο στην Μέλαινα Δήμητρα, από τους Φιγαλείς, στο ομώνυμο άντρο στο Φιγαλικό Ελαίον  στην άλλη

Επισυνάπτονται  οι καταστάσεις των αποτελεσμάτων

Εύχομαι καλό υπόλοιπο Καλοκαίρι σε όλους και πρώτα ο Θεός, σας περιμένουμε, τον Αύγουστο του 2019  για να τρέξουμε και γιορτάσουμε την 10η  Διοργάνωση του  ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

«ΙΑΟΗΜΕΝ»

Με βαθειά εκτίμηση

Διονύσιος Θεοχάρης

Πρόεδρος Επιτροπής Διοργάνωσης
ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ Δρόμου

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ -13/8/2018

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2018

Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΕΠΙΔΟΣΗ

2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΘΕΣΗ

1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1

2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2

3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3

4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4

5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5

6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6

7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7

8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8

9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9

10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10

11 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11

12 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12

13 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13

14 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14

15 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15

16 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16

17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17

18 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18

19 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19

20 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20

21 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21

22 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22

23 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23

24 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24

25 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25

26 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26

27 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27

28 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28

29 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29

30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30

31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31

32 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32

33 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33

34 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34

35 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35

36 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36

37 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37

38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38

39 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39

40 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40

41 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41

42 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42

43 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43

44 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44

45 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45

46 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46

47 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47

48 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48

49 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49

50 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50

51 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51

52 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52

53 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53

54 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54

55 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55

56 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56

57 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57

58 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58

59 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59

60 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60

61 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61

62 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62

63 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63

64 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64

65 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65

66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66

67 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67

68 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68

69 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69

70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70

71 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71

72 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72

73 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73

74 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74

75 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75

76 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76

77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77

78 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78

79 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79

80 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80

81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81

82 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82

83 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83

84 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84

85 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85

86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86

87 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87

88 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88

89 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89

90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90

91 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91

92 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92

93 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93

94 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94

95 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95

96 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96

97 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97

98 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98

99 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99

100 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100

101 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101

102 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102

103 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103

104 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104

105 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105

106 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106

107 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107

108 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108

109 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109

110 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110

111 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111

112 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112

113 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113

114 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114

115 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115

116 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑ ΦΥΛΟ
ΑΡΡΕΝΩΝ 2018 ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
9 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
10 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
11 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
12 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
13 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
14 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
16 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
17 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
18 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
19 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
20 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
21 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
22 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
24 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
25 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
26 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
27 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
28 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
29 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
30 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
31 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
32 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
33 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
35 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
36 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
37 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
38 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
39 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
40 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
41 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
42 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
43 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
45 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
46 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
47 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
48 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
49 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
50 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
51 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
52 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
53 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
54 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
55 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
56 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
57 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
58 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
59 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
60 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
61 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
62 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
63 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
64 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
65 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
68 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
69 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
70 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
71 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
73 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
74 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
75 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
76 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
77 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
78 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
79 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
81 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
82 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
83 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
84 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
85 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
86 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
87 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
88 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
89 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
90 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
91 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
92 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
93 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113

ΘΗΛΕΩΝ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΘΕΣΗ
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ.
1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
5 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
6 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
7 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
8 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
9 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
10 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
11 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
ΚΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
14 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
15 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
16 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
17 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
18 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
19 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
20 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
21 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
22 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
22 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

9ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 14 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ

13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2018

ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΩΤΕΥΣΑΝΤΩΝ

ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΩΝ ΑΡΙΘ. ΑΘΛΗΤΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Α Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08

2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Α Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13

3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37

4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36

5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11

6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10

7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 Α ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20

8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Θ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32

9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37

10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20

ΑΝΔΡΩΝ- ΚΥΠΕΛΛΑ

ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08

2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13

3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΑ

ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32

2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49

3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15

ΓΗΡΑΙΟΤΕΡΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ

86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΤΑ

70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39

Η ΑΕΙΘΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
12 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55

Tags
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close